PDA

Zobacz pełną wersję : Beauty Show LONDYN 2009 darmowe wejściówki



dancia
05-08-2009, 11:15
Home - Olympia Beauty (http://www.olympiabeauty.co.uk/) oto link wystawy w Londynie Beauty Show, która odbędzie sie 20-21 wrzesień. Wchodząc na wyżej podany link, klikając opcję na samym dole: Order ticket now, wypełniając formularz, otrzymacie darmowe wejściówki :skacze: z kodem kresowym, które należy najlepiej wydrukować lub spisać kilkucyfrowy kod i podać przy wejściu. Wartość imiennej wejściówki to ok .przeliczajac na złotówki 160 zł. Dodam, że wejściówki są przeznaczone tylko dla osób, które zawodowo zajmują się stylizacją, są kosmetyczkami itd. Warto wejść w zakładkę NAILYIMPIC i zgłosić się do uczestnictwa w olimpiadzie PAZURKOWEJ!!.Ja prawdopodobnie dotrę, ale tylko jako widz, gdyż jestem początkująca. Myślę, że warto będzie pojechać, będzie zapewne kilka tysięcy stoisk, pokazy, nowe techniki, ciekawostki, konkursy itp.Kiedys tam pracowałam na tej hali wystawowej w restauracji i powiem Wam, że warto zobaczyć to wszystko, także jak coś to do zobaczenia!!

Zuzanna Rzeszewska
26-08-2009, 04:22
Czy trzeba być stylistką paznokci z certyfikatem żeby brać udział?
Bo ja bym chętnie, jak patrze co te irlandki wyprawiają z paznokciami to mnie mdłości biorą.. chętnie popatrzyłabym na coś nowego, a do UK bliziutko, promikiem, może jakaś wycieczka przy okazji czy jak :D

kalaga4
26-08-2009, 12:35
takkk Irlandki są najlepsze :D szkoda, że mi termin nie pasi.;( fajna sprawa

dancia
28-08-2009, 11:02
niestety nie mam jak spradzic czy potrzebny jest certyfikat, wlsnie sie preprowadzilam i na nowej chatce nie mam internetu, teraz korzystam przez chwile od znajomego, ale mysle, ze raczej tak....

---------- Dodano o godzinie 09:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:49 ----------

a jednak nie trzeba, zadzwonilam i pan powiedzial, ze jedyne co trzeba miec to umiejetniosci:D