PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc! Gdzie kupis w polsce paznokcie kiss albo ncla!!!



thinlizzy9333
06-06-2013, 20:11
Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu jednej rzeczy bo bardzo mi na niej zależy a niestety po powrocie do Polski trudno mi to znalesc:(( Pisze w nadziei że ktoś obeznany mi podpowie. Jak mieszkałam w UK to często kupowałam tam przyklejane wrapsy Kiss albo NCLA - tych dwóch mare podobały mi sie najbardziej. Były troche drogie ale uwielbialam je. Nieststy w Polsce nie moge ich nigdzie znalezc w sklepach. Nie chodzi mi o takie zwykłe badziewia z sephory tylko przyklejane paznokcie jak coś takiego (nie wiem czy moge wkleic link ale o takie mi wlasnie chodzi) Jak zrobić wzorki na paznokcie? 30 pomysłów na modny manicure od marki KISS - Pielęgnacja - Glamki.pl (http://www.glamki.pl/uroda/pielegnacja/jak-zrobic-wzorki-na-paznokcie-30-pomyslow-na-modny-manicure-od-marki-kiss,20_5745.html)

Na tej stronce podają tylko strone amerykanską ale tam sie tego nigdzie nie da kupić. Wiem że w polsce są produkty Kiss i NCLA ale nigdzie tych przykleljanych paznokci. Jeśli ktoś wie gdzie je kupić bardzo prosze o pomoc!!! To dla mnie dosyc wazne bo komus obiecałam ze takie załatwie i nie załatwiłam w koncu... ehhh:placz:

plushak
06-06-2013, 21:33
Polecam ebay :)