PDA

Zobacz pełną wersję : Myjki ultradźwiękowe/Professional Sonic Remover



Anna Kosińska
05-08-2009, 13:17
Kochane chce was poinformowac juz moze ktoras z Was slyszala o urzadzeniu ktore pojawilo sie na naszym rynku z firmy Glazel(mojej ulubionej jesli chodzi o produkty do makijazu)a produkt nazywa sie Professional Sonic Remover,
ktore bezblednie usuwa sztuczne paznokcie,lakiery,klej,tipsy,wszelakiego rodzaju ozdoby no i czysci pedzle z nadmiaru sklejonego np.akrylu....czas pozbycia sie lakieru to 30sekund a czas usuniecia masy akrylowej to 15minut...:)
w koncu cos madrego i dobrego dla Nas wymyslili...
no posiadanie takiego sprzetu bez watpienia nam pomoze,podwyzszy komfort wykonywanych uslug no i na pewno bezpieczenstwo przy zabiegach...
wypisywac sie na ten temat nie bede w najnowszej Akademii Paznokci jest tam caly obszerny artykul na ten temat rowniez ciekawy dla zainteresowanych kupnem takiego cudenka...
zadna filozofia w obsludze zarowno dla poczatkujacych dziewczyn jak i dla profesjonalistow...
cena tego cudenka to 599zl i podaje wam rowniez stronke Glazela gdzie rowniez mozecie wiecej poczytac i odrazu go sobie zamowic...
Ja juz tego dokonalam bo wiem ze jest dobry czekalam tylko na komentarz od znajomej ktora juz pracuje na tym...
strona to www.Glazel.pl (http://www.Glazel.pl) a tel bezposrednio w sprawie tego urzadzenia to 695 748 713
wiec polecam....a tu macie foteczke...



6044

szpila59
05-08-2009, 13:19
Łooooooooooo..............:wow::wow::wow::wow::wow ::wow: super!! Ale jakie drogie :/:

Agusia_pa2
05-08-2009, 13:19
oooooooooo wow:good:

Chanti25
05-08-2009, 13:21
piękna sprawa :):love::love::love: może niebawem cena spadnie :P

paznokietek1000
05-08-2009, 13:22
oj tak zapewne świetne to urządzonko, tylko trzeba teraz kaskę uzbierać

szpila59
05-08-2009, 13:23
szkoda że nie ma czegoś takiego do pazurków żelowych ;P

zizia
05-08-2009, 13:24
dokładnie. jest super ale jakie drogie;(;(;(

Anna Kosińska
05-08-2009, 13:32
kochane metode zelowa tez usuwa jak macie pytania pytajcie to co jetem w stanie odpowiedziec to odpowiem...:):):)

dzidzia
05-08-2009, 13:38
kurde to juz wiem na co kase zbierac hehe zuzylam juz wszystkie podziekowania ... wiec zostaje mi tylko napisac dziekuje Annamon :*

samaron
05-08-2009, 13:39
Oj naczytałam się o tym urządzonku, ale na razie pozostaje mi pilnik...

ivonna70
05-08-2009, 13:45
Właśnie czytałam o tym urządzeniu na tej stronie, którą podałaś. Mam pytanie odnośnie usuwania żelu. W jaki sposób jest on usuwany, skoro aceton nie usuwa żelu??

Anna Kosińska
05-08-2009, 14:07
usuwaja to ultradzwieki ustawione na odpowiednie parametry do usuwania zelu...

ivonna70
05-08-2009, 14:20
Rozumiem i dzięki za odpowiedź. Dla mnie cena nie jest bardzo wysoka, spodziewałam się, że może być wyższa. Teraz tylko muszę odpowiednio podejść męża i nakłonić go, aby sam chciał to kupić:P

samaron
05-08-2009, 14:25
Rozumiem i dzięki za odpowiedź. Dla mnie cena nie jest bardzo wysoka, spodziewałam się, że może być wyższa. Teraz tylko muszę odpowiednio podejść męża i nakłonić go, aby sam chciał to kupić:P

Nakłoń, to będę do Ciebie przyjeżdżać zdejmować swoje akryle...

Anna Kosińska
05-08-2009, 14:29
wlasnie tego cena raczej nie pojdzie w dol tylko wlsanie w gore...niestety:(

goslava
05-08-2009, 15:41
o kurcze ale to drogie jest jaaaaaaa
ale uwazam ze warto bo to bardzo fajna rzecz
dziewczynki zbierajcie kaske na to urzadzonko:)

---------- Dodano o godzinie 15:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:41 ----------

oczywiscie ja tez zaczne zbierac razem z wami

asia
05-08-2009, 15:59
rewelacja. też myślałam jak zaczęłam czytać posta że będzie ze 1,5-2 tys, więc ta cena nie wydaję się zbyt wysoka i jeżeli robi się pazurki cały czas to warto zainwestować. czy póki co to jedyna firma z czymś takim na rynku? czy za granicą jest to szerzej dostępne może?

elinka
05-08-2009, 16:03
bardzo ciekawe urządzonko :) przydało by się każdej z nas

jolanta
05-08-2009, 16:13
No super urzadzenie. Teraz to musze mojego szefa (niemieckiego sknerusa-hihihi) zeby mi te cudenko kupil. A to nie bedzie takie latwe. No jeden argument mam >> podniesiemy komfort i czas uslugi<< Tylko szkoda ze nie ma tego opisu po niemiecku.

szpila59
05-08-2009, 16:16
No super urzadzenie. Teraz to musze mojego szefa (niemieckiego sknerusa-hihihi) zeby mi te cudenko kupil. A to nie bedzie takie latwe. No jeden argument mam >> podniesiemy komfort i czas uslugi<< Tylko szkoda ze nie ma tego opisu po niemiecku.
Powiedz, że to urządzonko kosztuje mniej niż wszystkie pilniki razem wzięte kupione w ciągu roku, a starcza na dłużej :D

---------- Dodano o godzinie 16:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:15 ----------

bedzie więcej kasiory, bo czas usługi zostanie zmniejszony i można przyjąć więcej klientek w ciągu dnia :P

goslava
05-08-2009, 16:16
o wlasnie szpila ma racje

rudi80
05-08-2009, 16:17
czytalam ostatnio o tym cudenku w akademii paznokcia i troche sia napalilam, zawsze do sciagniecia starej masy potrzebuje ok godzinki a to by mi zredukowalo czas do 15min-wow.
trzeba swinke skarbonke zakupic:)

unita
05-08-2009, 18:03
to jest zbyt piekne by bylo prawdziwe, czy ktoras z was o s o b i s c i e przetestowala zdejmowanie zelu? i jak o dziala? wklada sie lapke na 15 minut i wyjmuje bez zelu, czy trzeba cos jeszcze majstrowac?

mala
05-08-2009, 20:58
a ja to chyba widzialam ostsatnio w hurtowni jak bylam w pl i sie zastanawialam co to za uzadzenia

Jade
05-08-2009, 21:47
Super urzadzenie no to trzeba teraz u mnie poszukac i kasiorke zbierac:)

---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:33 ----------

Professional Sonic Wave Ultrasonic fake Nails Cleaner - eBay (item 150363414225 end time Sep-01-09 19:06:55 PDT) (http://cgi.ebay.com/Professional-Sonic-Wave-Ultrasonic-fake-Nails-Cleaner_W0QQitemZ150363414225QQcmdZViewItemQQimsxZ 20090803?IMSfp=TL090803216004r8637)

Znalazlam takie cosik ale niewiem czy to to czy nie bo ta bizuteria mnie zmylila?

asia
05-08-2009, 22:44
przejrzałam tą stronę, wydaje mi się że to to, tylko wymienienie bizuterii, zegarków i innych pierdół - tego nie rozumiem. nie korzystam z ebaya. a mam możliwość żeby mi to kupiono, a ile stoi funt? czy cena jest ta sama?

Chanti25
05-08-2009, 22:58
Kurcze ale sie napaliłam na to urządzenie ? U nas w Sulechowie w żadnym salonie tego nie mają :D Byłabym pierwsza z takim urządzeniem... ale mam dylemat.. bo nie wiem czy to faktycznie działa na zel i czy kupić lepiej to czy frezarkę... :( juz sama nie wiem :(

aga
05-08-2009, 22:59
Chanti to dobry pomysł, zyskałabyś dzięki temu sporo klientek:)

unita
05-08-2009, 23:02
Super urzadzenie no to trzeba teraz u mnie poszukac i kasiorke zbierac:)

---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:33 ----------

Professional Sonic Wave Ultrasonic fake Nails Cleaner - eBay (item 150363414225 end time Sep-01-09 19:06:55 PDT) (http://cgi.ebay.com/Professional-Sonic-Wave-Ultrasonic-fake-Nails-Cleaner_W0QQitemZ150363414225QQcmdZViewItemQQimsxZ 20090803?IMSfp=TL090803216004r8637)

Znalazlam takie cosik ale niewiem czy to to czy nie bo ta bizuteria mnie zmylila?

tam w zasadzie nie jest napisane ze usuwa zel i akryl, wiec chyba to nie to

Chanti25
05-08-2009, 23:06
no właśnie... dlatego się motam bo mam za i przeciw ;(

unita
05-08-2009, 23:18
no właśnie... dlatego się motam bo mam za i przeciw ;(

a jakie masz "przeciw"?

---------- Dodano o godzinie 23:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:11 ----------

no wiec napisalam do tej firmy z prosba o wyjasnienie zasady usuwania zelu, mam nadzieje ze mi odpowiedza. jak cos bede wiedziala wiecej , dam wam znac

ivonna70
05-08-2009, 23:20
No super:good:. Czekamy w takim razie na wiadomości:).

Chanti25
05-08-2009, 23:25
motam sie gdyż nie wiem :
-czy to faktycznie działa na żel i tak szybko,
-czy jest na to gwarancja i ile czasu
-i co z tym akrylem czy lakierem jak się ściągnie
-i ile taka maszynka pochodzi-czy coś sie w niej wymienia.

asia
05-08-2009, 23:49
tam w zasadzie nie jest napisane ze usuwa zel i akryl, wiec chyba to nie to

ale jest napisane "Fake nails cleaner" i remove your artificial nails.. i tak dalej

Jade
06-08-2009, 00:18
Tam jak sie niemyle cena jest w dolarach a nie w funtach?Fajne urzadzonko ale teraz doliczyc plyny bo chyba tam sie wlewa,cos do czyszczenia tego ustrojstwa i wlasnie tak jak Chanti napisala,a jak trachnie i czy wogle to tak szybko dziala i czy faktycznie to tak rach ciach i nima zelu czy akrylu???????????????

unita
06-08-2009, 07:40
ale jest napisane "Fake nails cleaner" i remove your artificial nails.. i tak dalej

ja bym to zrozumiala jako artystyczne zdobienie paznokci, niekoniecznie przedluzone/utwardzone akrylem, zelem. w tym urzadzeniu z Glazel jest wyraznie napisane, ze usuwa mase akrylowa i zelowa

Anna Kosińska
06-08-2009, 09:10
ja wam to wszystko opisze jak znajde chwile..to usuwa,masuje i pielegnuje pod wplywem tych ultradzwiekow...

elinka
06-08-2009, 09:28
A ma może już sprawdzone któraś z was to urządzonko ? Bo jak to wiemy pisać zawszze może a dopiero po korzystaniu z urządzenia jesteśmy w stanie określic czy jest on taki jak na opisie i czy naprawde opłaca się jego zakup

asia
06-08-2009, 12:04
ja bym to zrozumiala jako artystyczne zdobienie paznokci, niekoniecznie przedluzone/utwardzone akrylem, zelem. w tym urzadzeniu z Glazel jest wyraznie napisane, ze usuwa mase akrylowa i zelowa

masz racje, wprost nie jest napisane i w sumie to można się naciąć..

Agusia_pa2
06-08-2009, 12:53
Dajcie znać jak coś odpiszą bo też jestem ciekawa i wolałabym to kupić niż frezarke ;) A tak poza tym to dajcie info gdzie się zbiera taką kaskę bo wszystkie chcecie zbierać a ja też bym pozbierała ale nie wiem gdzie hahahaha w jakimś lasku moze czy macie jakieś magiczne drzewko?? Taki żarcik :Pehh

---------- Dodano o godzinie 12:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:39 ----------

ale wiecie co tak sobie myśle ze to urządzenie to jedynie do ściągania pazurków bo przy odnowie to bez sensu ściagać całosc i od nowa robić... a ja mam praktycznie zero ściągania to mi sie to nawet nie kalkuluje heh

unita
07-08-2009, 09:26
Wlasnie otrzymalam odpowiedz nt tegomagicznego urzadzenia:),wiec wklejam tresc i zalacznik jaki dostalam.

"Po konsultacji z Panią Anna Satławą (kosmetyczka, kosmetolog, pedagog i promotor zdrowia, wykładowca i nauczyciel zawodu w szkołach kosmetycznych, szkoleniowiec Coverderm), w odpowiedzi na Pani zapytanie informujemy, iż w urządzeniu Professional Sonic Remover fale ultradźwiękowe są w stanie rozbić wiązania polimerowe i żel. Z naszej strony pozwolimy sobie polecić żele tzw. "soak off" tzn. te które zawierają metakrylan. Składnik ten powoduje rozluźnienie masy poprzez tworzenie w niej mikroporów (płytka paznokciowa nie jest tak obciążona i lekko "oddycha"). Żele zachowują się w obróbce tak jak akryl według nas są lepsze dla paznokci a praca jest tak samo efektywna (żele te da się usunąć w formie "gumki" do wytarcia w tym urządzeniu). Żel do spiłowania, odpada w całości jak "muszelka" ale to trwa zdecydowanie dłużej. Polecam artykuł Ewy Ciechackiej w gazecie PAZNOKCIE nr1/2008 (nr35) o usuwaniu żelu (artykuł pozwalam sobie przesłać w załączniku), tam dokładnie jest opisane co ma wpływ na sposób usuwania"





Czyli dziewczynki, lapcie sie za portfele i na zakupy:skacze:

Jade
07-08-2009, 10:15
Ale super to teraz mam dylemat jak uzbieram kaske,druga lampe czy to???Ale fajnie by bylo nie musiec tak meczyc sie tym pilniczkiem przy usowaniu zelu czy akrylu.A do tego potrzebne sa jakies plyny??????

unita
07-08-2009, 10:28
A do tego potrzebne sa jakies plyny??????

aceton sie wlewa:good:

Jade
07-08-2009, 10:41
Ok a po wylaniu czyms sie specjalnym czysci to urzadzenie?

ivonna70
07-08-2009, 10:57
Czyli zwykły żel usuwa również, ale trwa to dłużej niż w przypadku akrylu??

Anna Kosińska
07-08-2009, 11:22
ja wczoraj tam wydzwanialam bo my mamy wylacznosc na Glazela w Szczecinie ale nikt Nam nie odbieral przez caly dzien...

unita
07-08-2009, 11:52
Czyli zwykły żel usuwa również, ale trwa to dłużej niż w przypadku akrylu??

ja tak to rozumiem, dla pewnosci zadzwonilam jeszcze i Pani Karolina Wilk, z ktora korespondowalam ,zapewnila mnie , ze tak, tylko trwa to dluzej i zel caly odpada po lekkim podwazeniu , a nie rozpuszcza sie tak jak akryl

Jade
07-08-2009, 11:56
Ja poczekam az ktos to wyprobuje:)i zda relacje

sylwia-p_86
07-08-2009, 17:28
Czytałam o tym w AP i Paznokciach i powiem wam,że mysłałam,że cena to powyżej tysiaka będzie więc to miła niespodzianka....hi hi nie sadzilam ze mozna tyle pytan ulozyc do tego urzadzenia:D:D:D

Hanka
20-08-2009, 10:15
Witajcie,
również jestem zainteresowana tym urzędzeniem. Jednak nie mam pojęcia jak to działa. Tzn wiem, że dzieje się to poprzez fale, ale nie wiem ile to urzędzenie potrzebuje tego acetonu. Czy po każdej klientce będę musiała wymieniać cały aceton? Ile się go tam dokładnie nalewa? Czy klientka musi swoje paznokcie zanużyć w tym acetonie, czy to działa poprzez te opary z niego? Czy jest potrzebny jakiś specjalny środek do czyszczenia tego urządzenia po całym zabiegu?
Jakby to nie był problem, to proszę o odpowiedź :)

aga
20-08-2009, 10:24
Nie potrzebny jest do tego aceton, to urządzenie usuwa "paznokcie" dzięki ultradźwiękom

unita
20-08-2009, 10:52
Nie potrzebny jest do tego aceton, to urządzenie usuwa "paznokcie" dzięki ultradźwiękom

aceton jest jak najbardziej potrzebny. Polecam lekture opisu urzadzenia i jego dzialania na stronie www. glazel.pl

aga
20-08-2009, 10:59
to przepraszam za wprowadzenie w błąd nie wiem dlaczego tak mi się ubzdurało:)

Hanka
20-08-2009, 18:37
Opis na tamtej stronie i tak nie odpowiada na moje wszystkie pytania..

Chanti25
20-08-2009, 20:55
Długo sie zastanawiałam nad zakupem tego sprzętu i stwierdziłam ze na razie sie wstrzymam z zakupem, gdyż:
-jak klientka przyjdzie na uzupełnienie a ma jeszcze tipsy to jak ściągnę żel czy akryl ta maszynka to przecież razem z tipsem i wtedy to juz nie bedzie uzupelnienie tylko założenie. Ta maszynka jest fajna jak przychodzi klientka i chce ściagnąc stare i założyć nowe lub jak chce uzupelnić paznokcie które pokryte sa tylko zelem bez tipsa. Chyba ze się mylę to prosze mnie poprawić.

unita
20-08-2009, 22:07
zgadzam sie z toba Chanti, ja tez sie caly czas zastanawiam. Nie jest to artykul pierwszej potrzeby, ale fajnie by bylo miec taki bajer. Mysle ze najpierw zainwestuje w porzadna frezarke .

---------- Dodano o godzinie 22:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:04 ----------


Witajcie,
również jestem zainteresowana tym urzędzeniem. Jednak nie mam pojęcia jak to działa. Tzn wiem, że dzieje się to poprzez fale, ale nie wiem ile to urzędzenie potrzebuje tego acetonu. Czy po każdej klientce będę musiała wymieniać cały aceton? Ile się go tam dokładnie nalewa? Czy klientka musi swoje paznokcie zanużyć w tym acetonie, czy to działa poprzez te opary z niego? Czy jest potrzebny jakiś specjalny środek do czyszczenia tego urządzenia po całym zabiegu?
Jakby to nie był problem, to proszę o odpowiedź :)

Jako, ze zadna z nas nie testowala tego osobiscie, najlepiej napisz maila z twoimi pytaniami to tej firmy, napewno odpowiedza. I potem nam strescisz :D

Chanti25
20-08-2009, 22:28
zgadzam sie z toba Chanti, ja tez sie caly czas zastanawiam. Nie jest to artykul pierwszej potrzeby, ale fajnie by bylo miec taki bajer. Mysle ze najpierw zainwestuje w porzadna frezarke .
Ja też kupie sobie wpierw JD700 a potem pomyśle co dalej :]

Hanka
30-08-2009, 14:22
Dostałam wiadomość od producentów Sonic Remover. Zamieszczam ją pod spodem :)

"Urządzenie wykorzystuje działanie ultradźwięków i liquidu acetonowego (generowane reakcje chemiczne, tak jak zostało to opisane w artykule) do zabiegu potrzebujemy 200ml liquidu do zamoczenia paznokci.
Po opróżnieniu urządzenia za pomocą "gruszki" (załączona w zestawie) przecieramy go ręcznikiem papierowym.
W ten sposób usuwamy wszystkie akryle i żele typu "soak off" oraz lakier do paznokci.
Czyszczenie pędzli do makijażu przy użyciu wody i koncentratu (dołączony w zestawie), zamaczamy włosie pędzla. Zabieg regeneracyjny na paznokcie robimy tylko przy wlewaniu do urządzenia wody.
Natomiast gwarancja opiewa na okres 12 miesięcy od daty zakupu."

sylwia-p_86
12-09-2009, 15:46
Dostałam na poczte stronkę,a na niej filmiki jak pani używa urządzenia i tłumaczy o co biega ;] oczywiście po polsku.
Professional Sonic Remover / Akcesoria / Oferta / Strona główna - Glazel - kosmetyki kolorowe, palety kosmetyczne (http://www.glazel.pl/index.php/pol/Oferta/Akcesoria/Professional-Sonic-Remover)

Rozczorowało mnie tylko to,że usuwa żele ale typu soak of;(

sunflowerkb
16-01-2010, 01:11
Witam Dziewczyny, też jestem chętna kupić to urządzenie, powiem, że na gwałt chcę nauczyć się robić paznokcie żelowe i na początku chciałabym uczyć się na mojej lewej ręce,. Jestem świeżo po kursie na żel i na razie wolę oszczędzać inne paznokcie:) tylko mam pytanie - jak myślicie czy takie częste ściąganie nie uszkodzi mi bardzo paznokci. I tak na marginesie, czy Wy tez byłyście tym wszystkim przerażone na początku i po jakim czasie zaczełyście się w tym dobrze czuć. Ja zajmuję się makijażem i przy paznokciach to mały pikuś, chociaż na początku też mi się wydawał ciężki, ale nie tak jak paznokcie żelowe( chodzi mi o nie zrobienie komuś krzywdy i wyrobienie się w czasie, aby klientka chciała przyjść do nas drugi raz)
Pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 01:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:54 ----------

znalazłam film z tym urządzeniem na youtubie Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 01:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:06 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

---------- Dodano o godzinie 01:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:10 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

unita
16-01-2010, 08:32
jak chcesz czesto zdejmowac zel, to lepiej zastosowac one day glue, poszukaj na forum - jest osobny temat:)

zyza
16-01-2010, 10:05
widze problem w zrozumieniu działania ultradźwięków a wystarczy spytac kosmetyczki :D
przeciez ultradźwieki działają na rozbijanie kamieni w organizmie wiec jakim cudem rozbija akryl?? :P
tak jak peeling kawitacyjny na twarz - moczy sie skórę wacikiem przykłada głowiće która zamienia kropelki wody w parę. Ten proces to kawitacja dochodzi do małej implozji (wybuchu do środka) którego w żaden sposób nie da sie odczuć przez klientkę tylko jako mgiełkę. i ta implozja rozbija martwe komórki naskórka...
Tak samo rozbijanie tłuszczu za pomoca ultradźwieków, metoda na cellulit rewelacyjna a wogóle nie odczuwalna...
tak dobierając parametry mozna rozbić nawet strukture żelu... prawa fizyki :D
widze że mało prawdopodobne wam sie wydaje takie usuwanie ale skoro juz ma zastosowanie w medycynie bo to bez inwazyjna metoda operacji usuwania kamieni, to musi rozbic nawet żel... a nie szkodzi pazurkom bo to zalezy od ustawienia parametrów :D
mam nadzieję że wytłumaczyłam troche bardziej ludzko :D

a swoja drogą ja chcę to urządzenie!!!!!!

---------- Dodano o godzinie 10:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:02 ----------

ej a to nie jest zwykła myjka ultradźwiekowa? taką co się stosuje do rozbijania np pozostałości na głowicach do mikrodermabrazji? albo do czyszczenia biżuterii itd?

naatajla
16-01-2010, 11:12
super to jest ! jakbym miala kase to odrazu bym kupila

bestilka007
16-01-2010, 14:03
z tego co ta babeczka mowi na filmie to jak robisz na innych zelach niz te ktore wymienila, to ich nie sciagniesz wiec moim rozumowaniem jesli nie masz tych zeli i nie robisz akrylem to urzadzonko bedzie bezurzyteczne :)

Nessa
16-01-2010, 14:46
jest to myjka ultradźwiękowa - do oczyszczania narzędzi, frezów itp.-tylko wtedy zamiast acetonu uzywa sie płynu do dezynfekcji, zdaje sie takiego przeznaczonego właśnie do myjki.

poszukajcie na allegro- myjka ultradźwiękowa- niektórzy sprzedawcy polecają je także kosmetyczkom i są tańsze a działanie to samo.

zyza
16-01-2010, 14:54
jest to myjka ultradźwiękowa - do oczyszczania narzędzi, frezów itp.-tylko wtedy zamiast acetonu uzywa sie płynu do dezynfekcji, zdaje sie takiego przeznaczonego właśnie do myjki.

poszukajcie na allegro- myjka ultradźwiękowa- niektórzy sprzedawcy polecają je także kosmetyczkom i są tańsze a działanie to samo.

tak mi się własnie wydawało że to myjka ultradźwiekowa :D

Anna Kosińska
16-01-2010, 17:32
jak chcecie dziewczyny ryzykowac to zycze powodzenia na allegro wszystko wcisna by tylko sprzedac,ja juz to posiadam i zupelnie inne jest moje odczucie do tego aparatu..

anikol
16-01-2010, 18:18
jakie jest to odczucie jesli można spytać ;)

asia
16-01-2010, 18:21
miminka pisała że to tego nie dodaje się acetonu, czyli to chyba jednak co innego?

Elizabeth76
16-01-2010, 19:49
Zastosowanie w urządzeniu odpowiednich parametrów fali ultradzwiękowej wywołuje proces mikrokawitacji osiągany przez wibracje bąbelków powietrza i chemiczno-termicznych skutków ich destrukcji . Te akcje generują kompleks powtarzających się katalitycznych reakcji z acetonem. Chemiczno-termiczna reakcja generowana przez destrukcję bąbelków powietrza po wyczerpaniu ubytków pomaga podnieść temperaturę acetonu. To katalizuję chemiczne reakcje i przyspiesza reakcje kinetyczne, skutecznie usuwając sztuczne paznokcie i inne obce substancje bez uszkodzenia naturalnego paznokcia.
Zabieg usuwania obcych substancji jest bezpieczny,prosty i krótki. przy lakierze trwa ok. 30 sekund, a przy masie akrylowej 15 minut. Przy tym zabiegu płytka paznokcia i cały wał paznokciowy jest idealnie czysty, wypolerowany , gotowy do nowych zabiegów na paznokciach .Wykorzystując parametry urządzenia a zmieniając liquid acetonowy na wodę ze specjalnym detergentem możemy czyścić pędzle do makijażu w ciągu jednej minuty. :)

asia
16-01-2010, 19:57
czyli wg tego to tak samo działa

zyza
17-01-2010, 09:19
jak chcecie dziewczyny ryzykowac to zycze powodzenia na allegro wszystko wcisna by tylko sprzedac,ja juz to posiadam i zupelnie inne jest moje odczucie do tego aparatu..

Alez Annamon skoro takie urządzenie jak myjka ultradźwiekowa stosuje w pracy do oczyszczania końcówek mikro i nie jest najtańsze to dlaczego za wszelką cene muszę zdecydować sie na nowe urządzenie tylko dlatego ze jest innej firmy? skoro działanie ma to samo? jesli nie to na jakiej zasadzie działa to a to? ja nie mówie że na allegro kupie bo myjke mam tylko ciekawi mnie zastosowanie...

zyza
26-01-2010, 13:03
spytałam naszego szkoleniowca od sprzętu, nawet przesłałam jej linki do filmików, to jest myjka ultradźwiekowa tylko jest o tyle ciekawsz od innych że ma dwie moce działania zwykła myjka ma do 35W a taka to chyba tylko lakiero mozna ściągnąć tak więc zbieram pieniązki na przedstawiona przez annamon :D i bez sensu kupowac dwóch o róznych mocach :D

asia
26-01-2010, 13:08
czyli jaka moc do ściągania powinna byc?

zyza
26-01-2010, 13:44
z tego co widze to 30W do lakieru i 60W do akrylu i nawet znalazłam taka myjke na alledrogo (allegro) ale za 150zł... wygląda jak ta co annamon ja przedstawiła tylko ie ma tam przeznaczenia do paznokci....

RoksiSK
26-01-2010, 15:08
Też się nad tym "cudeńkiem" zastanawiałam i ... szkoda kasy. Robię pazurki żelowe - a żel z tego co wiem, nie rusza.
Ostatnio zaczęłam pracować na żelu soak off, więc w tym przypadku byłoby idealne. Ale... obecnie nasączam waciki acetonem, owijam folią i żel puszcza po 15-20min. Acetonu zużywam bardzo niewiele. Do tej wanienki ktoś pisał, że trzeba wlać aż 200 ml!!! to bardzo dużo - a dobrze by było wymienić aceton po każdej klientce;) bo jakoś nie wyobrażam sobie, aby "następna" maczała pazurki w acetonie z resztkami masy po porzedniej.

izago1
27-01-2010, 21:42
Ja jestem ciekawa, czy to to samo, sama mam takie w salonie, ale uzywam do czyszczenia frezow, cazkow itp, a moze mam pod nosem cos z czego moze byc jeszcze wiekszy uzytek??? Ja mam cos takiego:( jak nie zapomne to zrobie zdjecie w pracy jutro)

DIGITAL ULTRASONIC CLEANER JEWELRY WATCH DIAMOND RING w - eBay (item 330397265939 end time Jan-27-10 07:00:49 PST) (http://cgi.ebay.com/DIGITAL-ULTRASONIC-CLEANER-JEWELRY-WATCH-DIAMOND-RING-w_W0QQitemZ330397265939QQcmdZViewItemQQptZLH_Defau ltDomain_0?hash=item4ced363013)

---------- Dodano o godzinie 21:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:15 ----------

Dziewczynki wyprobowalam dzisiaj, akryl nalozylam na sztucznego palucha a potem wlalam do urzadzenia aceton i rzeczywiscie akryl miekl a potem odchodzil. Jutro jak bede miala czas to sprobuje z zelem. Jak obiecalam, wstawiam zdjecie mojego wlasciwie nie wiem jak to sie nazywa po polsku (urzadzenie ultradzwiekowe?)ja zaplacilam za to kolo 200zl wiec pewnie mam jakies badziewne :huh:

http://img210.imageshack.us/img210/4696/cimg3310.jpg (http://img210.imageshack.us/i/cimg3310.jpg/)

zyza
28-01-2010, 12:19
Iza ale ja włąsnie takie urządzenie mam w pracy do mycia końcówek do mikro :D

---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:16 ----------

RoksiSK ale przeciez na filmiku jej pokazana mozliwośc zlewania acetonu? i jak ci tam frędzle zostaną? trzeba uważać żeby nie wylewac bo przeciez opakowanie to plastik i mozna trochę rozpuścić a przynajmniej sprawic że będzie mało estetyczne... ja tam zainwestuje jednak żeby miało mozliwości dwuwatowe :D

RoksiSK
28-01-2010, 14:02
Wiesz jak bym się miałam bawić w zlewanie i wlewanie... trochę czasu na to schodzi;) Aceton drogi nie jest, ale mam zamiar kupić preparat do usuwania żeli soak off i one chodzą po ok. 13-18zł za 120-130 ml (te tańsze), więc trochę kasy szkoda. A na wacik daję trochę i wychodzi i oszczędniej, i jakos tak mniej pracochłonnie.
Zauważyłam, że jak usuwa się wacikiem nasączonym acetonem i owija w folię, to jeśli klientka ma zimne dłonie, to masa dużo dłużej schodzi. Wystarczy położyć jej łapcie na kaloryferze lub suszareczka i znacznie przyspieszamy odchodzenie żelu ;)

samaron
28-01-2010, 14:07
Zauważyłam, że jak usuwa się wacikiem nasączonym acetonem i owija w folię, to jeśli klientka ma zimne dłonie, to masa dużo dłużej schodzi. Wystarczy położyć jej łapcie na kaloryferze lub suszareczka i znacznie przyspieszamy odchodzenie żelu ;)

Albo w ciepły kocyk zawinąć :D
A skórki i pod paznokciem smaruję grubo wazeliną, co by aceton, zbytnio nie wysuszył.

RoksiSK
29-01-2010, 09:51
Ja ostatnio smarowałam tłustym kremem Babino - też dobry :D

Ladyss
30-01-2010, 18:39
Aż muszę sobie jutro zrobić na próbę jednego pazura akrylowego i wypróbować te Wasze sposoby.

moniii1006
20-07-2010, 17:21
Dziewczynki i jak wypróbowała już któraś tą myjkę ultradźwiękową (do frezów) jak reaguje na ściąganie zwykłego żelu? Bo zastanawiam się nad zakupem Professional Sonic Remover i nie wiem czy jest sens? :)

zyza
20-07-2010, 20:47
no ale jak ty żel chcesz scigać? czym go rozpuscisz? przeciez zel to tylko spilować chyba ze soak off... akryl albo lakier acetonem to tak...

Agnieszka Praska
20-07-2010, 21:06
Dziewczynki i jak wypróbowała już któraś tą myjkę ultradźwiękową (do frezów) jak reaguje na ściąganie zwykłego żelu? Bo zastanawiam się nad zakupem Professional Sonic Remover i nie wiem czy jest sens? :)


to sluzy tylko do easy off i akrylu czyli do wszystkiego co rozpuszca aceton, bo do tego urzadzenia wlasnie on sie wlewa;)

moniii1006
20-07-2010, 22:17
No właśnie sie tak zastanawiałam czy jest jakaś metoda na ten żelik:( tak jak dziewczyny wyżej pisały że skoro myjka jest praktycznie taka sama jak ten nowy bajer to czy można by tego użyć...ale jednak pozostaje pilnik?:(

Milijanovic
02-11-2010, 19:41
rwelacyjnee.. drogie ale sie oplaca zdecydowanie:)) bo jak ktos z tego skorzysta to juz sie nie wroci na pilowanko tylko na to urzadzenie :D

Sorcha
09-07-2011, 22:57
WANNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA 06L 9x16x4cm DO SERWISU (1705073543) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/wanna-myjka-ultradzwiekowa-06l-9x16x4cm-do-serwisu-i1705073543.html)

Ignorantka
17-03-2012, 20:59
Czy ktoś używa takiej myjki? Czy ona skraca czas zdejmowania żelu soak off? :/: Jeśli tak to o ile? Myślę sobie, że fajna byłaby do zdejmowania manicure hybrydowego :D. Ceny na allegro przystępne.

zyza
18-03-2012, 14:52
Ignorantka ja sciagam hybrydki (indigo, mm i takie taniutkie c&cz allegro) w tych kapturkach z acetonem wiec wydaje mi sie ze i tutaj bedzie świetny efekt... ja jeszcze nie zdecydowałam sie na zakup tej myjki i wytestowania jej... a coraz czesciej o tym myslę:)

Ignorantka
18-03-2012, 16:26
Mnie temat zaczął interesować po tym jak w ubiegłym tygodniu były w lidlu po 99zł. :D Te kapturki mam, ale przeciekają i palce od nich mnie bolą tak uciskają :(

Zen.
02-03-2013, 14:16
Właśnie kupiłam tą myjkę WANNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR SUPER LCD (3045093310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/show_item.php?item=3045093310) , mam zamiar jej używać do mycia np końcówek do mikro, frezów, czy faktycznie usuwa wszystko? Zastanawiam się czemu na taka była tania? 65 zł to nie pieniądz w sumie ale zastanawiam się, zyza widzę że ją masz napisz proszę jak się sprawuje.

zyza
03-03-2013, 22:52
zen. ja pracowalam na niej w spa i mylismy w niej koncowki do mikrodermabrazji, pęsety itd...
nie uzywalismy do usuwania soak off albo hybryd.... ale wydaje mi sie ze to troche przesadzone ktora hybryda nie zniknie w moczeniu w acetonie tyle minut :) ale jako myjka sie sprawdzala.. nawet szef okulary sobie pucowal :) jednak nie rozwiązuje to kwestii sterylizacji gdyz raczej trzeba miec podpisana umowe..

Agnieszka Praska
04-03-2013, 15:53
Właśnie kupiłam tą myjkę WANNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STERYLIZATOR SUPER LCD (3045093310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/show_item.php?item=3045093310) , mam zamiar jej używać do mycia np końcówek do mikro, frezów, czy faktycznie usuwa wszystko? Zastanawiam się czemu na taka była tania? 65 zł to nie pieniądz w sumie ale zastanawiam się, zyza widzę że ją masz napisz proszę jak się sprawuje.


ja mam taka rozowa kosztowala ponad 200zl, roznia sie pewnie tylko bebechami w srodku(elektronika) bo obudowa taka sama, stad pewnie roznice w cenie
moja jest mocniejsza ma 50W i 42kHz

do mysia glowic do mikro rewelka :D

LadyJenova
30-07-2013, 19:44
Hej dziewczynki :)
Mam do Was pytanie ponieważ szukałam już jakichś opinii na temat myjek ultradźwiękowych, słyszałam, że to fajna opcja do dezynfekcji różnych przyborów kosmetycznych, zastanawiam się jednak nad takimi urządzeniami w stylu:
C&C * Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 600ml -40% (3416937837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/cc-cyfrowa-myjka-ultradzwiekowa-600ml-40-i3416937837.html)
ULTRADŹWIĘKOWA MYJKA SANITAS SUR 42 (3417369324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ultradzwiekowa-myjka-sanitas-sur-42-i3417369324.html)
CYFROWA Myjka Ultradźwiękowa 600ml kosz + drabinka (3409704110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/cyfrowa-myjka-ultradzwiekowa-600ml-kosz-drabinka-i3409704110.html)
Może ktoś ma któreś z tych urządzeń i powie jak sie sprawuje, czy jest skuteczne i czy 50 watt to tak przyzwoicie czy raczej słabo :) Pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:21 ----------

Podbijam;-)

Kaśkak
12-08-2018, 15:49
źródło (https://cosmed24.pl/produkt/plasma-lift/ ) skąd pochodzi produkt jest bardzo ważny. Najlepiej kupować w zaufanych miejscach żeby później nie było rozczarowań