PDA

Zobacz pełną wersję : One Day Glue...cudenko w pedzelku..:)



Anna Kosińska
07-08-2009, 14:13
Chce Wam przedstawic nastepne cudenko ktore wynalazla firma Nfu-Oh...:skacze:
nie wiedzialm nawet ze juz jest na naszym rynku polskim
ale dzieki jak sie nie myle Plushakowi ktora sama napisala do Mnie z zapytaniem o ten produkt,dziekuje Kochana...:*wiedzialam o jego istnieniu ale nie wiedzialam czy dziala i wogole jak go zakupic...
no i dziala....:skacze::skacze::skacze:
Jest to srodek o nazwie ONE DAY GLUE
jest to klej ktory uzywamy do jednorazowej stylizacji paznokci nie ma instrukcji wiec opisze jego dzialanie...
na prawde super ze w koncu jest takie cudenko u Nas w Pl wogole kocham ta firme juz mega zakupy dokonalam bo warto wszystko co jest z nia zwiazane...
ok
opis
matujemy paznokcie
nakladamy one day glue
czekamy do wyschniecia
i przprowadzamy stylizacje jakie tylko nam sie podoba no i mozemy mega dlugie sobie zafundowac
po zrobieniu pieknych fotek....:ok::yess::]:Dbosko dzisiaj wstawie fotke szpicy mega dlugich
no i pozniej jesli chcemy sie tego pozbyc
wkladamy do cieplej wody na minute do dwoch i odchodza same(rewelka)to znaczy trzeba delikatnie tak jak byscie tipsem w dol schodzily i paznokcie bez uszczerbku wygladaja tak jak wczesniej

jest to swietne i sprawdzone przyda sie wam na pewno do cwiczen na jednorazowe wyjscie,do szkolen swietna sprawa dla dziewczyn,moga sie wiecej nauczyc i wiecej pocwiczyc na zywych raczkach...cena tego cudu to 39zl....i na pewno na dlugo starczy...kilkakrotnie juz bylo przetestowane..wiec dziala na pewno..fotki nie zrobilam ale mozecie wejsc na stronke
www.nfuoh.pl (http://www.nfuoh.pl) i wejsc w preparaty tam zobaczycie to a przy okazji inne cuda w ktore warto sie zaopatrzyc malymi krokami...polecam Moje Drogie...:love:kocham NFUOH

Chanti25
07-08-2009, 14:22
Już sobie luknęłam-świetna sprawa :) Ale jakie piękne buteleczki lakierów mają -gorsetowe :D śliczne:love::love::love:

ivonna70
07-08-2009, 14:26
Właśnie o nim poczytałam. Jak jeszcze coś wynajdziesz to pójdę z torbami, bo już przygotowuję się do kupna urządzenia do usuwania masy, a tu teraz następna rzecz. Ale bardzo dobrze, że Cię mamy, bo dzięki temu dowiadujemy się o nowościach:).

goslava
07-08-2009, 14:28
faktycznie super sprawa

Anna Kosińska
07-08-2009, 14:47
Właśnie o nim poczytałam. Jak jeszcze coś wynajdziesz to pójdę z torbami, bo już przygotowuję się do kupna urządzenia do usuwania masy, a tu teraz następna rzecz. Ale bardzo dobrze, że Cię mamy, bo dzięki temu dowiadujemy się o nowościach:).


Usmialam sie niesamowicie i nadal mam beke...ahahah...dobre dobre...pamietaj cel uswieca srodki....na pewno sie zwroci....

ivonna70
07-08-2009, 14:56
No cieszę się, że za moją sprawą miałaś chwilę relaksu hi hi hi.

aga
07-08-2009, 14:57
Dobre dla osób, które nie mogą długo wytrzymać z jednym zdobieniem hihi;P


Już sobie luknęłam-świetna sprawa :) Ale jakie piękne buteleczki lakierów mają -gorsetowe :D śliczne:love::love::love:

a jakie mają piękne formy z motylem :love:

Anna Kosińska
07-08-2009, 15:00
miminka Oni wszystko maja piekne cudowne a te ich opakowania sa tak urzekajace ze to poezja...:)

Anna Otkińska
07-08-2009, 15:03
ja czytałam opinie dziewczyn na temat tego produktu trzeba barrrrdzo uważać przy piłowaniu bo czesto się zdaża że pazurki same odchodza juz przy piłowaniu-nadawaniu kształtu
ja jeśli potrzebuję pazurków jednodniowych (zdaża się to rzadko) nie matuję paznokci tylko nanoszę dwie -trzy warstwy lakieru bezbarwnego i mam taki sam efekt dla mnie zbędne wydawanie kasy na ten produkt:/:

zizia
07-08-2009, 15:10
zobaczymy i poczekamy na opinie naszego plushaka. wiem że to zamówiła i czeka na to:skacze::skacze::skacze::skacze:

Anna Kosińska
07-08-2009, 15:11
Ja w tej chwili juz mam prawie wypilowane i nic jakos sie nie dzieje a sa na prawde mega dlugie,jedyny problem to ze ciezko sie takie pazury piluje...masakratos..
na lakier probowalam kiedys i wlsanie przy pilowanku mi odchodzilo...moze zly lakier lub zbyt gladkie sa po tym lakierze..
w kazdym badz razie ja jestem zadowolona..i na szkoleniach dziewczyny rowniez...a 39 zl to zaden majatek by sobie cos takiego zakupic...

plushak
07-08-2009, 15:18
tak jak Zizi mówiła zamówiłam i czekam :) już się nie mogę doczekać az dojdzie !!

Anna Kosińska
07-08-2009, 15:35
Dzieki plushaczku za pl stronke...

sylwia-p_86
07-08-2009, 18:13
hmm ekstra sparwa :good::wow::wow:trza będzie zakupić,a co do lakieru na pazurki hmm jakoś mnie nie przekonuje,że odejdzie samo.

Jade
08-08-2009, 14:19
ja czytałam opinie dziewczyn na temat tego produktu trzeba barrrrdzo uważać przy piłowaniu bo czesto się zdaża że pazurki same odchodza juz przy piłowaniu-nadawaniu kształtu
ja jeśli potrzebuję pazurków jednodniowych (zdaża się to rzadko) nie matuję paznokci tylko nanoszę dwie -trzy warstwy lakieru bezbarwnego i mam taki sam efekt dla mnie zbędne wydawanie kasy na ten produkt:/:


Aniu i jak wtedy takie pazurki usunac?

---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:15 ----------


Ja w tej chwili juz mam prawie wypilowane i nic jakos sie nie dzieje a sa na prawde mega dlugie,jedyny problem to ze ciezko sie takie pazury piluje...masakratos..
na lakier probowalam kiedys i wlsanie przy pilowanku mi odchodzilo...moze zly lakier lub zbyt gladkie sa po tym lakierze..
w kazdym badz razie ja jestem zadowolona..i na szkoleniach dziewczyny rowniez...a 39 zl to zaden majatek by sobie cos takiego zakupic...



To fakt nie jest duzo,a czy wysylaja za granice swoje produkty?

unita
08-08-2009, 14:34
To fakt nie jest duzo,a czy wysylaja za granice swoje produkty?


tu masz link do dystrybutora na Anglie:D Affiniti Nail & Beauty - Nfu.Oh, Mundo, Pro Impressions, Nfu Oh, Nail Products (http://www.affinitinailandbeauty.com/)

Anna Otkińska
08-08-2009, 17:15
Aniu i jak wtedy takie pazurki usunac?

---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:15 ----------





To fakt nie jest duzo,a czy wysylaja za granice swoje produkty?

po moczeniu w wodzie, myciu rąk czy zmywaniu naczyń po pierwszym dniu pojawiają się zapowietrzenia wtedy aceton 2-3 minutki pomoczyć acetod doataje sie pod zapowietrzenia i schodzi praktycznie samo

Jade
08-08-2009, 17:40
Dzieki Aniu za odpowiedz,tylko ze jak zrobie np.takie szpony jak Annamon to bym chciala juz po zrobieniu zdjecia je sciagnac,poniewaz niedarady z takimi pracowac a pozatym jezeli aceton rozpuszcza to tez niezabardzo bo bym chciala je zachowac na wzor.
Dzieki Unita za stronke juz lukam czy tez jest:)

---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:27 ----------

One Day Glue at Affiniti (http://www.affinitinailandbeauty.com/item/Brand_OneDayGlue_0_0_1949_1.html)


Annamon czy mozesz sprawdzic czy to jest ten sam?Jezeli tak to tez sobie zamowie ale dopiero za tydzien moge:(bo tak mezus kazali-glizda jedna:)

---------- Dodano o godzinie 15:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:35 ----------


Właśnie o nim poczytałam. Jak jeszcze coś wynajdziesz to pójdę z torbami, bo już przygotowuję się do kupna urządzenia do usuwania masy, a tu teraz następna rzecz. Ale bardzo dobrze, że Cię mamy, bo dzięki temu dowiadujemy się o nowościach:).

Tez sie podpisuje jeszcze kilka nowosci a maz mnie z domu wyrzuci:skacze:

Daria
08-08-2009, 18:18
ciekawa sprawa ;)

Anna Kosińska
08-08-2009, 21:10
Jade Kochana to jest ten sam...no i wlasnie jesli chcesz zachowac wzor to na prawde nie warto moczyc w acetonie...Ja wymyslilam jeszcze cos jesli chodzi o ten produkt ale napisze jutro bo czekam z utesknieniem na swojego Mezusia przyszlego..he..

Jade
08-08-2009, 21:49
No to sie ciesze i za niedlugo go zamowie:)bo wlasnie mi chodzi o to zeby wzor zachowac,a nie rozpuscic swoja prace.Dzieki jeszcze raz

jolanta
09-08-2009, 14:54
No nie calkowita rewelka. Tylko czy ta firme mozna znalezc na zagranicznych stronach ( chodzi mi o platnosci w euro).

Jade
09-08-2009, 16:42
Na tej strone co podawala mi unita jest ale w funtach.

unita
09-08-2009, 21:03
No nie calkowita rewelka. Tylko czy ta firme mozna znalezc na zagranicznych stronach ( chodzi mi o platnosci w euro).


www.nfu-oh.de (http://www.nfu-oh.de)

fiotelowa
18-08-2009, 19:25
Nawet nie wiedziałam ze cos takiego istnieje! Super sprawa, dzieki:)

plushak
18-08-2009, 19:57
Oczywiście zapomniałam zreferować...
Jestem bardzo zadowolona że zakupiłam ten klej, smaruje 2 razy dla pewności, klej jest bardzo wydajny, w czasie robienia pazurka, czy piłowania wszystko ładnie się trzyma, po sesji zdjęciowej palce lądują w ciepłej wodzie jeden ruch i pazurka niema, a nasz zostaje nienaruszony, bardzo mi się to podoba, wszystkie moje szpikulce zostały zrobione na tym kleju, polecam gorąco !!
Annamon dziękuje za pomoc :kwiatek:

Anna Kosińska
18-08-2009, 22:10
Plushaku Ja Ci rowniez dziekuje...:)
a wiecie co Ja wymyslilam..??robilam nastepne paluszki na tym One Day Glue ale posmarowalam raz,
z tego tytulu ze byly dlugie, odchodzily prawie same w momencie pilowania,
pierwszy raz gdy robilam posmarowalam az trzy razy i bylo dobrze,nie odchodzily a byly przeciez bardzo dlugie,wrecz gigantyczne dla Mnie..
wiec ja po ich zrobieniu tylko podstawy,zdjelam oczywiscie pod woda...te pierwze co robilam byly masakrycznie trudne do pilowania...co Ja z nimi mialam..zebyscie wiedzialy..bylo chociaz duzo smiechu..hehe;)
i po wysuszeniu zaczelam pilowac i tworzyc wzor ale majac tego paznokcia w rekach,dokonczylam cala stylizacja konczac na lampie
i potem wzielam plastelinke i na Moje naturalne ja nakleilam,potem paznokcie i fotki...aha i nie matowimy plytki...wiec paznokiec zostaje nie naruszony...

Ladyss
19-08-2009, 10:34
Dziewczyny jak ale jak wymyślą 30 days glue to też dacie znać prawda?:skacze::skacze::skacze: kurcze chyba się rozmarzyłam...

elinka
19-08-2009, 12:35
oj świaetna sprawa :)

agaciorka
19-08-2009, 19:52
o nieeeeeeeeeeeee!! biore od razu:D
i bede cwicyc akryle na sobie huraaaaaaaaaaaaa:D

ale ale...mozna na to przykleic tipsa czy tylko zel/akryl na formie?

Anna Kosińska
19-08-2009, 20:58
no lepsza opcja jest szablon..tips jednak przyklejasz a tu nic nie robimy..tylko nakladamy produkt..

natalia268
05-09-2009, 15:04
a zadna inna firma tego nie sprzedaje ? czy to mozliwe? czy jestem gapa i nigdzie indziej nei mogę znaleźć ? ;]

Agnieszka Praska
05-09-2009, 15:54
niestety nikt inny nie ma takiego cuda;)

elinka
05-09-2009, 19:50
oj kurcze trudno dostępne cudeńko

Jade
08-09-2009, 12:29
Juuuuuuuuupi zamowilam sobie ten klej:)

---------- Dodano o godzinie 10:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:00 ----------

Wczoraj zamowilam z przesylka zaplacilam 13.17f i dzisiaj juz mam :)niewiedzialam ze taki duzi 17ml:)i dostalam gratiska:)w sobote sie pobawie:)Dziekuje Aniu:)

natalia268
08-09-2009, 16:44
jak dzis wygram w totolotka to jeszcze dzis sobie zamówie :skacze:

Jade
10-09-2009, 11:44
Czy ten klej moge uzywac tez do zelkow czy tylko do akryli?I czy na rece gumowej tez by sie sprawdzil?

Anna Kosińska
10-09-2009, 13:06
wlasnie wczoraj eksperymentowalysmy na zelu one day glue ale na tipsie i sluchajcie dalo rade....wiec nie matowimy paznokcia,przyklejamy nastepnie tipsa i tylko ta granice spilowalymy miedzy naturalnym paznokciem a tipsem na to nalozylymy dwa razy one day glue odczekalysmy do wyschniecia i na to nakladalysmy zel,ladnie daly sie wypilowac i wtedy pod wode ladnie zeszly ale zostl tipsik i wtedy do acetonu,rozpucil sie pieknie i tylko blokiem polerskim delikatnie z oliweczka i pazurek wogole nie naruszony...polecam,sprawdzone..

Anna Kosińska
10-09-2009, 13:07
Jade pewnie ze raczka tez pasuje do takich wlasnie zdobien..

Jade
10-09-2009, 13:09
Dzieki Aniu,bo mam klej i chce sie pobawic,a buteleczka jest zaje...:)

zizia
10-09-2009, 13:14
aniu to już nie moge się doczekać na ciebie w bielsku. ja sie nad nim zastanawiam. i chyba se go zamówie jak go tak wszystkie chwalicie.:good::good::good:

---------- Dodano o godzinie 12:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:13 ----------

no i zapomniałam. to może któraś zrobi krok po kroku i wstawi dla innych dziewczyn.:*:*:*

Anna Kosińska
10-09-2009, 13:21
jutro bede robic na one day glue to zrobie krok po kroku..oki..i na prawde warto to zakupic..a buteleczki wiem ze a bombowe jak zreszta wiele ich produktow juz nie pracuje na entity tylko na Nfu-Oh...:)

zizia
10-09-2009, 13:33
jesteś kochana aniu. to czekam na krok po kroku. a w dodatku pod sunęłaś mi pomysł do form dual- system i się sprawdził.:*:*:*

Jade
11-10-2009, 01:26
Dzisiaj wkoncu uzylam kleju,podczas pilowania jednak mi odlazily pazurki ale dawalam jeszcze raz akryl i przyklejalam,hihi a pozniej to juz nie moglam zciagnac.Niewiem co bylo nie tak moze dlatego ze polozylam klej na lakier ??Ale kladlam dwa razy.Nie wazne w kazdym badz razie podoba mi sie ten klej :)Jutro znowu sie pobawie:)Dzieki Aniu:*

insane
11-10-2009, 21:59
Świetne info :) Lecę oblookać na stronie:)

natka_23
10-11-2009, 14:01
dostałam i właśnie wypróbowałąm ten bajer.... rewelacja:) z paznokcia zeszło bez problemu i nie uszkodziło płytki:)

RoksiSK
17-12-2009, 13:41
Dziewczyny można już to u nas kupić :D Sama się zastanawiam ... 49zł + przesyłka
Nfu.Oh (http://www.sklep.nfuoh.pl/product_info.php?products_id=28)

martusiaczeq
24-10-2010, 23:02
wiadomo kosztuje ale warto mozna w fajny sposob nie niszczac pazurkow cwiczyc do woli bo nie musimy non stop sciagac masy tylko pod wplywem cieplej wody przedluzone pazurki na One Day Glue odchodzą same a tym samym możemy mieć wzorniczek z owych pazurków :))

plushak
24-10-2010, 23:11
Po użyciu połowy butelki tego kleju dalej nie wiem o co chodzi, raz paznokieć odpada przy piłowaniu a raz nie chcę odejść a zawsze daję jedna warstwę przy 2 odlatywało przy dotknięciu pilnika, fajny bajer na ćwiczenia i konkursy tylko jak go rozgryźć ...

martusiaczeq
25-10-2010, 01:05
jesli mialas wczesniej pazurki przedluzone to moze nie mialas do konca masy sciagnietej i dlatego nie chce ci odejsc? ja tak mialam kiedys:P

asiekfr
02-11-2010, 09:38
ja sie skusilam i zamowilam... przetestuje ,ale idea bardzo mi sie podoba

klanat
02-11-2010, 10:33
|Asia ja robie na lakier podwójna warstwa i szkielet z akrylu
Potem do ciepłej wody i odchodzi jak marzenie:)

asiekfr
02-11-2010, 10:42
OOOO no pierwsze slysze taka metoda!!tez zobacze jak to dziala :) Dzieki Sylwus!

Elizabeth76
02-11-2010, 11:17
|Asia ja robie na lakier podwójna warstwa i szkielet z akrylu
Potem do ciepłej wody i odchodzi jak marzenie:)

też wypróbuje tą metodę ,bardzo jestem ciekawa jak sie sprawdzi :D

samaron
02-11-2010, 11:51
A ja ostatnie konkursówki robiłam na wypolerowane paznokcie, też odchodzi jak marzenie:D