PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam modelki na szkolenie 28 lipca na rzęsy (metody objętościowe) - Kraków



Cataleya 1981
24-07-2013, 20:43
POTRZEBNA MODELKA NA NIEDZIELĘ 28 LIPCA !!!
Pilnie poszukuję chętną dziewczynę do użyczenia mi swoich rzęs na szkoleniu z metod objętościowych w niedzielę 28 lipca ! Potrzebne w miarę ciemne i gęste rzęsy, wolny czas w niedzielę (najprawdopodobniej od 14-stej ale muszę potwierdzić) oraz KONIECZNIE CIERPLIWOŚĆ do pozycji leżącej, bo wyleżeć trzeba będzie parę godzin.
Krzywdy nie zrobię bo kleję już kilka miesięcy(możecie obejrzeć mój album), a szkolenie przeprowadza forumowa Agulaa :ok:
Trzeba będzie dojechać na szkolenie na ul.Dobrego Pasterza (okolice kościoła przy skrzyżowaniu Dobrego Pasterza, a 29 Listopada)
W nagrodę za cierpliwość i poświęcony czas modelka dostanie full wypas oprawę oka :skacze:

PILNE!
foryourlashes@gmail.com
Ula

Kasia991
24-07-2013, 22:04
kurczeeee....ide na wesele w sobote, ale w sumie przynajmniej bylabym poddatna na dlugie lezenie:D Jak potwierdzisz godzinę to daj znac, bo wczesniej na pewno nie wstanę, ale 14 bylaby ok :)

aha tylko nie wiem czy moje rzesy sie nadadza, ale jak cos moge sobie strzelic czarna henne :)

Cataleya 1981
26-07-2013, 14:52
Kasiu, juz mi się zglosiła na modelkę inna stylistka rzęs więc chwilowo nieaktualne. Gdyby na 2 dzień szkolenia na 13 sierpnia byl kłopot z modelką to się odezwę :)