PDA

Zobacz pełną wersję : [SPRZEDAM] [WYMIENIĘ] Klej do rzęs D EvoLashes



sztynka
29-07-2013, 21:09
Dziewczyny mam do sprzedania klej do rzęs z Evo o ten klej do rzęs (http://evolashes.pl/29-klej-do-rzes-d-plus-3-ml-.html).
Klej został otwarty w zeszły poniedziałek i zrobiłam sobie nim test u siebie za uchem , bo jestem alergiczką. Niestety jest nie dla mnie, za mocne opary. Klej nie użyty, bo po prostu nie dałam rady. Chętnie go odsprzedam . Cena w sklepie 33 zł, ja za tyle sprzedam razem z wysyłką. Mogę ewentualnie wymienić na jakieś rzęsy, albo na jakiś inny klej dla alergików.
Kontakt Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Edit: Mam do sprzedania/wymiany również następujące art. do paznokci, metoda akrylowa. Jako , ze jestem w ciąży, całkiem mnie odrzuciło od akrylu i chciałabym pozbyć się sprzętu.

1. Liquid do akrylu Economic allepaznokcie, nowy , zapakowany cena sklepowa 17 zł, u mnie 12 zł.
2.Akryle kolorowe róże, nowe, większa gramatura.
Firmy I-Nails, Golden-Nails i Indigo. Po 2 zł/szt.
3. Akryl clear I-Nails 10g nowy , cena w sklepie 10 zł, u mnie 8 zł i gratis dodam trochę maskeda. Używany, ale zostało go na pewno na 1 set.
4. Akryle kolorowe mniejsze z allepaznokcie , (chyba nowe, bo nie pamiętam bym je brała kiedykolwiek) po 1 zł. Są w takiej wieżyczce, dostałam z wymiany.
5. Różne akryle używane . Oddam je gratis , jak ktoś coś kupi i da znać, ze chce. Są tam głównie białe akryle do nauki kwiatków.
Wszystkie akryle łączą się z tym liquidem. Pracowałam na nim 2 lata i był wystarczający.
Gdyby ktoś wziął wszystko , to mam też jakiś używany pędzel, do nauki, bo już nie wygląda rewelacyjie, ale dobre włosie , to jeszcze trochę wytrzyma. Dorzucę też ozdoby gratis.
Wysyłka zgodnie z cennikiem poczty polskiej.