PDA

Zobacz pełną wersję : bespieczeństwo na basenach.



zizia
08-08-2009, 14:17
właśnie przeżyłam ogromny szok. dziecko mojej koleżanki było wciągane przez pompę na basenie w bielsku. jak by to było mało drugie w tym samym rozcięło nogę. jak się okazało krata zabezpieczająca pompę miała otwory wielkości małego arbuza. więc nogę 4 letniego dziecka spokojnie wciągła. a co w tym jest jeszcze najgorsze nikt dziecku nie udzielił pomocy ratownicy nie wiedzieli co zrobić. ludzie tak samo. dopiero ojcu udało się jakoś dziecko powoli wyciągnąć. szok brak słów . basen dopiero po remoncie. płytki popękane odchodzą i nikt nic z tym nie robi. a to zdjęcie jej nóżek po prostu szok.

Aneta
08-08-2009, 14:32
dzieki bogu ze tylko tak sie skonczylo.rodzice dziecka powinni zglosic to.sprawe do sadu i tyle

zizia
08-08-2009, 14:36
tez tak twierdze. tylko się biją.bo właścicielem jest bielsi mafiozo. i to jest największa obawa;(;(;(;(. ale pójdą odpowiednie zgłoszenia tylko ze anonimowe. dałam to dlatego żeby wyczulić uwagę na baseny. bo wiem że macie małe dzieci. a ich bezpieczeństwo jest najważniejsze.

aga
08-08-2009, 14:37
Szok:o a w jakim mieście ten basen? żeby ktoś tam przypadkiem nie poszedł i nie stało sie coś podobnego

zizia
08-08-2009, 14:42
miminko u nas w bielsku. ale na wszystkich basenach są montowane takie pompy przy odpompowywaniu wody. działają cały czas bo filtrują wodę jedne są lepiej zabezpieczone inne niestety nie. ale po prostu tylko nasza uwaga może zapobiec tragedii. :*:*:*