PDA

Zobacz pełną wersję : Na jakich markach kosmetycznych pracujecie ??



bettyblue
25-08-2013, 21:06
Witam, jesli pojawił się już taki temat - to wybaczcie (ale nie widziałam takowego, szczerze mówiac)
Chciałam się dowiedzieć na jakich firmach kosmetyczncyh pracujecie, które mozecie szczerze polecić,a które odradzić ?
Pytanie również kieruję do mobilnych kosmetyczek :)

:]

reniusia1002
26-08-2013, 00:47
naroznych produktach ale nie drogie a dosc dobre produkty to firma Silcare maja rozne serie produktow np.zele geste ,zadkie .hybrydy itd.i kazdemu wpadna w gust.Jest wiele dziewczyn na forum ktore sa Szkoleniowcami i one glownie bazuja na swoich firmach .ja uzywalam juz wilu roznych produktow.jestem "zelowa"a nie wiem jak Ty wiec nie wiem nawet co ci proponowac ale wg mniefirma Silcare jest naprawde dobra i plus taki ze maja coraz wiecej sklepow stacjonarnych wiec mozna pojsc osobiscie i wszystko zobaczyc.mi np.slabo podpasowala firma Ibd choc wiem ze produkty sa dobrej jakosci i troche sie zawiodlam na Sun flowersie,ale Silcare,Allepaznokcie i od jakiegos czasu uzywam wilu produktow firmy Bellarte i szczerze rewelacja.

bettyblue
26-08-2013, 12:23
Moze troche zle sprecyzowalam pytanie:) bo chodzilo mi o kosmetyke twarzy :)

LadyJenova
31-08-2013, 15:50
Heyka na początek bardzo fajny temat! Weszlam tu własnie z takim samym zapytaniem hehe. Ja myslę o Clarenie od jakiegoś czasu jednak również jestem ciekawa opinii. Ja w ostatnim czasie z braku większych możliwosci bazowałam na Bielendzie i też byłam zadowolona, jednak nie można się spodziewać ogromnych efektów. Jednak mają sporo kosmetyków z którymi się po prostu nie rozstanę:) Jestem ciekawa czy Clarena nie jest podobna półkowo do Bielendy a różni się tylko ceną?

angelikapl
03-09-2013, 01:42
Chcę kupić jakieś kosmetyki firmy Charmine Rose może ktoś ma w swoim gabinecie ich produkty i może polecić jakieś zabiegi? Co do Bielendy Professional chciałam kupić ich produkty jednak zrezygnowałam bo w co 2 galerii widzę takie małe stoiska z takimi rzeczami i każdy może dosłownie każdy nabyć te kosmetyki więc dla mnie totalna masakra bo "skoro można sobie kupić samemu to po co przepłacać w salonie":crazy:

LadyJenova
03-09-2013, 02:05
hmm angelikapl skad pochodzisz?? Ja z podlaskiego i u nas nie ma stoisk z bielendy

angelikapl
03-09-2013, 11:47
woj. świętokrzyskie widziałam takie stoisko w Ostrowcu i w Kielcach, takie małe stoiska oferują kosmetyki profesjonalne dla wszystkich :)

LadyJenova
04-09-2013, 12:44
hehe na szczescie daleko ode mnie ja pod samą wschodnią granicą :)

verbena60
08-10-2013, 15:10
Ja korzystam z serii Ziaji do salonów, chociaż jest już tak ogólnodostępna, że chyba powoli będę wymieniać produkty

sztynka
09-10-2013, 17:15
Ziaja już jest nie bardzo. Wprawdzie dobra i tania, ale mam poczucie , że aż za tania. Lepiej już ciut drożej, ale żeby nie była marka dostępna w detalu i dla każdego. Przystępny jest cenowo Apis.