PDA

Zobacz pełną wersję : Opalanie natryskowe - czy warto?



Iwona Oleksy
30-08-2013, 08:17
Witam serdecznie :)
Jeśli się powtarzam, to przepraszam za zasmiecanie...

Potrzebuje Waszej pomocy.
Ostatnio na targach w Warszawie przyglądałam się stanowisku SunFX - i zrobilo to na mnie duze wrazenie. trwało to z 5 min, potem kilka min suszenia, kolor w momencie nakladania byl piękny...
Wiem, ze po kilku godz i kolor i rownomiernosc opalenizny moze ulec zmianie.. niestety nie mialam okazji skorzystac na targach aby porownac kolor po czasie.

Zastanawuam sie nad zakupem takiego sprzetu - u mnie w miescie nie ma takiej uslugi (szukalam dokladnie).
Myślicie ze warto?

sztynka
01-09-2013, 10:32
Wg. mnie jest to fajna opcja na wielkie wyjścia, czy też na ślub. Ja chodziłam na solarium przed ślubem, a już rok później koleżanka zrobiła sobie natryskowe. Ja kilka razy też miałam. Trzyma się kilka dni. Najgorzej na początku jest to rozkręcić. Tak było u mojej szefowej. Teraz ma więcej chętnych, ale to wciąż bardzo mało. 1-2 osoby na miesiąc. Mogłabyś to wprowadzić w ofercie jeśli robisz inne usługi, to pakiet ślubny , wtedy trochę taniej. Ale najpierw po szkoleniu radzę wypróbować na kilku osobach za free i wyrobić sobie wprawną rękę, bo to jednak proste nie jest. Podsumowując, mając klientki na zabiegi na śluby i wesela, myślę, że warto.

GrotaBryza
25-09-2013, 13:40
Zgadzam się z powyższą opinią,przed jakąś ważna imprezą można śmiało skorzystać z opalania natryskowego w solarium,to zdaje egzamin,ale żeby chodzić tam notorycznie- zdecydowanie nie.

Miłosna
29-10-2013, 17:02
Może i jest to dobry pomysł, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy Twoje usługi będą wykonywane profesjonalnie. Ja byłam na takim opalaniu natryskowym w Opolu. Po zabiegu miałam pełno brzydkich plam na ciele. Pewnie trafiłam do nieprofesjonalnego salonu. Po zabiegu musiałam użyć kremu samoopalającego Aloe Vera, żeby wyrównać opaleniznę. Inaczej nie mogłabym pokazać się na ulicy :/

GrotaBryza
22-11-2013, 14:39
Też fakt,jeżeli już korzystamy z opalania natryskowego,to warto zadbaćo to aby był to w pełni profesjonalny zabieg. Nawet zapłacić nieco więcej,a mieć tą pewność i efekt.

Patrycja90
05-01-2014, 21:03
Ja nigdy nie miałam plam po natryskowym.Jakim płynem Ci robili? Ja chodzę na technotan, równo opala.

reniusia1002
05-01-2014, 23:29
ie powinno byc plam wiem bo sama tez taki zabieg raz robilam ale zdecydowanie wole solarium choc juz mniej intensywnie kozystam jak kiedys.solarium starcza na dluzej.oraz przy chodzenieu na basen i inne sporty mniej intensywnie sie zmywa niz opalanie natryskowe.

GrotaBryza
15-01-2014, 17:12
Teoretycznie nie powinno być,ale wiele zależy od naszej cery,jej rodzaju. Czasem przebarwienia w przypadku kiedy mamy wrażliwą cerę mogą się pojawiać.

janka54321
27-01-2014, 13:26
Moja koleżanka była na opalaniu natryskowym i ona chwaliła, twierdzi, że warto że efekty są rewelacyjne.

Iwona Oleksy
10-05-2014, 16:37
Dzieki dziewczyny za opinie..

w końcu zdecydowałam sie zaryzykować - w poniedziałek ruszam do Warszawy na szkolenie.
zrelacjonuję po powrocie.

szczerze powiem, że możliwość uzyskania ładnej opalenizny dla kogoś kto nie opala się na słońcu/solarium jest kusząca dla takiego bladziocha jak ja.
zobaczymy. ;)

rzęsowa
10-05-2014, 18:31
to czy zabieg się powiedzie czy też nie zależy nie tylko od wprawnej ręki ale, od typu skóry Klientki, przygotowania skóry do zabiegu, a nawet "eksploatacji" tej opalenizny

*sa Panie które chłoną płyn pięknie, opalenizna jest równa a kolor idealnie odzwierciedla zawartośc procentową DHA

*są Panie których skóra nie reaguje płynem tak jak należy. choćby dac najwyższe stężenie i tak wyjdzie kolor oliwkowy :(

*są również sytuacje gdy Klientka chce być "mądrzejsza" i zamiast peelingu "klasycznego", zwykłego, biegnie do drogerii i kupuje specyfiki kóre często okazują sie 2fazówkami- złuszczają, ale i NAtłuszcają. taki zabieg kończy się plamami:(

niestety ten rodzaj zabiegów jest dośc ryzykowny i dobrze zrobić najpierw próbe jak skóra współgra z produktem.

opalam natryskowo swoje panie od 2 lat, pracuję na WhiteToBrown, Techniotan I TanTrix. stężenia od 8do18%
mam na to panie chętne sezonowo- wczesnego lata do jesieni a także okazjonalnie- te którym odpowiada ten rodzaj opalania wracają kiedy mają potrzebę

Iwona Oleksy
10-05-2014, 18:38
a jak sie utrzymuje efekt?

wiem ze zalezy to od nawilzania typu skóry i innych czynników,
ale można jakieś ramy czasowe określić..

rzęsowa
10-05-2014, 20:43
a jak sie utrzymuje efekt?

wiem ze zalezy to od nawilzania typu skóry i innych czynników,
ale można jakieś ramy czasowe określić..

tak jak mówisz: RÓŻNIE
niestety szału nie ma odnośnie trwałości bo zalezne to jest od "odnowy" naskórka- czyli jak szybko się złuszcza
to typowy zabieg "na już" lub "na jutro/ na wyjście"

mnie się utrzymuje bardzo krótko bo 3-4 dni, potem zaczynam "sie łuszczyć", wokół zegarka i bardziej przylegających miejscach (pachy, pas- chodzi o tarcie ciuchów- wiesz moze o co chodzi- coś sie wysłowić nie umiĘ) "odkłada się " zrogowaciały stary naskórek. na śródręczu zaczynają sie robić "kropeczki" coś jak piegi- w sensie w ujściach gruczołów- porów :) wtedy wiem ze to znak na peeling i jest lepiej. ale wiadomo- peeling ściera opalenizne i jestem jaśniejsza. do wyjściowego koloru skóry- czyli jak przed pryśnięciem dochodzę po 5dniach :(

moim klientkom trzyma się dłużej (7-9) rekordzistka chodziła w opaleniźnie bez uszczerbku aż 12 dni, zaczeła blaknąc po 2 tygodniach

Iwona Oleksy
15-05-2014, 18:08
no i jestem po szkoleniu. przy okazji w poniedziałek sama miałam okazję wypróbować. pocieszające jest to, że mimo iż polowę ciała pryskała mi instruktorka a drugą połowę "laik" - na żadnej ze stron nie mam zacieków, plam itp.
jak narazie nic nie blaknie..
jestem bardzo zadowolona.
zobaczymy co będzie za kilka dni. :)

GrotaBryza
18-06-2014, 15:17
W takim razie koniecznie napisz jaka jest Twoja ostateczna opinia z obserwacji tego opalania na forum bo być może moja opinia oraz teoria o zaciekach jest po prostu błędna:)

Iwona Oleksy
18-06-2014, 16:11
Dziewczyny co do jakości to moim zdaniem rewelacja. trwałość u mnie i u klientek waha się miedzy 7-10 dni)
zacieków brak, plam brak - to pewne ze trzeba miec wprawioną rękę ale tez sprzet i płyny dużo dają - muszą być dobrej jakości.

w tej chwili jestem na tak.
jeszcze nie ruszylam z ofijacjalna reklaama, a juz robi sie spore zainteresowanie.

widać każda usluga znajdzie swoją klientelę - jeśli się umie to zareklamować i nie odwala hałtury :) mam nadzieję, że bedzie dobrze.

Qeef
08-07-2014, 16:01
Zastanawiałam się kiedyś nad opalaniem natryskowym, ale obawiałam się właśnie jakiś plam czy czegoś w tym stylu :|.

GrotaBryza
22-08-2014, 13:08
W takim razie dziękujemy za opinię,jak widać w praktyce nie ma się czego obawiać i taki rodzaj opalania przynosi pozytywne efekty,spróbuj a sama się przekonasz,ja już niedługo także zamierzam to zrobić.

tomaszjawor10
27-07-2015, 17:20
A jak można porównać opalanie natryskowe do zwykłego solarium? Słyszałem, że częste chodzenie do solarium może powodować choroby skóry. Jak jest w przypadku tej metody?
___________________
Widziałem żaluzje fasadowe (http://www.domarant.com.pl/index.php/oferta/rolety/zaluzje-fasadowe.html) u sąsiada, spodobały mi się.

Hilly
27-08-2015, 10:41
no właśnie ma to jakieś skutki uboczne takie opalanie natryskowe?

rzęsowa
29-08-2015, 11:17
no właśnie ma to jakieś skutki uboczne takie opalanie natryskowe?

nie licząc nieestetycznych "kropeczek" w procesie złuszczania naskórka to nie

z daleka nie widac, z bliska bardziej, acz wygląda jak piegi

zalezy od skóry i płynu- ja ptracuje na SunFX i taki proces u mnie zachodzi po 5tym dniu, wtedy mocny peeling co 2gi dzien i ładnie schodzi

margolcia87
02-11-2015, 15:39
Ja jestem zadowolona z takiego rodzaju opalania. Moim zdaniem solarium natryskowe (http://sunfxpolska.pl/) nie niszczy skóry i jest dla niej bezpieczne. Ładnie prezentuje się na skórze. Przed ślubem zrobiłam sobie takie opalanie i muszę przyznać, że na zdjęciach bardzo łądnie się to prezentowało :)

JadziaDax
20-11-2015, 16:10
Fakty i mity znalazłam pod Opalanie natryskowe: fakty i mity (http://o-you.pl/opalanie-natryskowe-fakty-i-mity/)

licówka
02-12-2015, 15:57
To chyba jednak nie dla mie :D wolę już rozsądne korzystanie z solarium i słoneczka.

JadziaDax
13-05-2016, 13:00
http://o-you.pl/opalanie-natryskowe-fakty-i-mity/

Natalia158
25-05-2016, 23:49
Hej dziewczyny!

Miałam zamiar iść na natryskowe opalanie, ale trochę się bałam skutków ubocznych. Z tego co tu przeczytałam takie opalanie jest bezpieczne i chyba zaryzykuję ;p

invisible20
27-05-2017, 11:32
U mnie opalanie natryskowe raczej by sie nie sprawdziło. Bo najbardziej białe z całego ciała mam nogi i tylko nogi smaruję samoopalaczem, mam piankę brązującą od Bielendy, która daje bardziej naturalny efekt od opalania natryskowego.

Gracek90
05-03-2018, 18:33
Też fakt,jeżeli już korzystamy z opalania natryskowego,to warto zadbaćo to aby był to w pełni profesjonalny zabieg. Nawet zapłacić nieco więcej,a mieć tą pewność i efekt. Dlatego też polecam mojapasjafakebake

Awuca
07-03-2018, 11:03
Mnie szczerze mówiąc przeraża wizja brązowych plam na ubraniach... Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby taka opalenizna miała się nie ścierać...