PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

dzikakura
22-09-2011, 10:25
moniska- jak dopiero zaczelas to ogloszenia nic nie dadza, szczegolnie we wrzesniu kiedy wiekszosc kobietek kupuje ksiazki i zeszyty dla dzieciaków, tym bardziej, że Twoim targetem, ze tak powiem-jest nizsza klasa srednia(pamietaj, ze bardziej zasobne klientki pojda szybciej do salonu, a jesli ktoras trafi do Ciebie to prawdopodobnie tylko z polecenia)

mozesz dac ogloszenia, ale musisz sie liczyc z duza przypadkowoscia, pozostaje Ci czynne poszukiwanie klientów

Sprzedaje Ci patent na czynne pozyskanie klienta-idz do sklepu, do ktorego codziennie chodzisz, zagadaj z jakas najfajniejsza i najbardziej obrotną panią, zrób jej rzesy za 50 zlotych i zaoferuj nie tansza usluge, bo tej pani sprzedawczyni zarabiajacej 1500 na rzesy co miesiac stac nie bedzie, zaoferuj jej dzialke pieniezną od nagonionych klientek, tylko delikatnie......

pewnie chcesz konkretów.. oto one: za rzęsy ty jako początkująca nie wezmiesz wiecej niz 120 zlotych,nie masz portfolio, nie masz dorobku, zadna klientka nie moze Cie zachwalic(taka jest rzeczywistosc)
nikt wiecej prawdopodobnie nie da, dzialka dla pani sprzedawczyni to 30 zlotych, to rozsadny procent, a reszte... pozostawiam w Twoich rekach:D musisz pogadac tak, aby kobita uwierzyla w to, ze ty jej te pieniadze w zebach przyniesiesz

marta osz-swietne rzesiory

germana- kleje na tym na czym klei wiekszosc dziewczyn, mam pare firm, wiesz... jak mysle, ze to juz po prostu wprawa jest

germana
22-09-2011, 10:34
chodziło mi raczej o rozmiary...^_^ bo tak obczajam jak moga być długie żeby nie było sztucznego looku ;p

dzikakura
22-09-2011, 10:46
germana,ale ktore te ostatnie? te ostatnie to 12 tki, jako mysl przewodnia 11 tki i 8 mki wiec dosc dlugie, ale tu sie z kolei klania nie samo klejenie ale stylizacja oka, ta pani ma gleboko osadzone w oczodolach oczy, przy gleboko osadzonych oczach dajemy dluzsza rzese, aby wyciagnac oko do przodu , 10 tki czy 11 tki zniklyby po prostu a jakby pani otworzyla oczy widac byloby tylko szczoteczki koncowek, przy gleboko osadzonych oczach nie powinno sie rowniez uzywac zbyt podkreconych profili rzes, podkrecenie B-to maks , tu wlasnie uzylam skretu B, malo tego na lewym oku pani jest rowniez profil J w 1/3 oka, bo pani ma porazenie nerwu wzorkowego i w tym oku wlasnie powieka wchodzi jakby glebiej, takze ta pani nie jest dobrym przykladem jak stylizowac "normalne" oko:D , ale sie ladnie wszystko dzieki takiemu zbiegowi stylizacyjnemu wyrownalo

Ale germana uzywaj maks 13 tek, i to o ile pozowli kondycja naturalnych rzes, dluzsze rzesy... nie istnieja:D, zapomnnij o nich:D, wyrzuc , spal, zakop w słoiku koło truchełka chomika:D nie uzywaj dluzszych:D(uwielbiam Cie laska, za te Twoje tatuaze i pare innych rzeczy wiec Cie personalnie prosze, nie popelniaj tego bledu):skacze:

poczekaj poszukam jakiejs normalnej stylizacji... szukam, szuuuukam, znalazłam, prosze-tu tak uwielbiane przez Was kocie oczko- robione na 11 tkach, 10 tkach i wykonczenie kącików wew 8 mkami profil J, tak tak kocie oko mozna tez robic profilem J, nie tylko C,(profil C z racji podkrecenia wyglada na krotsza rzese niz jest w rzeczywistosci-zakreccie sobie wlosy na walki, a od razu sie skroca, nie?:D) poza tym to starsza pani, taki wiechec z 15 tek o podkręceniu C, albo nie daj boże D w zewnetrznym kaciku wygladałby groteskowo, od razu jednak sie zastrzegam, profil J nie kazdemu pasuje.....

Naprawde całkiem przyzwoitą stylizacje wg mnie mozna wykonac na krotszych rzesach.....
to co widać na zdjęciu ponizej to w ogole jest dopełnienie dlatego np sa dwie trzy rzesy dluzsze na srodku jednego oka, (wychodzilysmy z jednego rodzaju stylizacji, weszlysmy w inna) to jednak nie zaburzylo charakteru calej stylizacji na "kocie oko"

zołzella
22-09-2011, 12:08
dzikakura (http://forum.wzorki.info/members/2218-dzikakura.html)znów pięęęęęęęęęęęęęęękne :D
jak ja uwielbiam czytać Twoje "gazetowe" wypowiedzi :D

DiamondShine
22-09-2011, 12:13
czym wiecej zdjec dodajecie tych rzeskow tym bardziej jestem na nie napalona ;d

moniska000
22-09-2011, 20:50
Dzikakurka- dziekuje Ci bardzo za rady, bede musiala cos wymyslec z Pania ze sklepu, w poniedzialek jade do fryzjerki to moze jej to zaproponuje.

Joannah
22-09-2011, 22:13
Moniska uwazaj zeby nie zrobic sobie tylko antyreklamy, jesli rzeski robisz tylko 2 tygodnie, to pewnie jeszcze musisz sporo pocwiczyc.
Daj z siebei wszystko i trzymamy kciuki.

germana
22-09-2011, 23:01
Kurko...
<padam na kolana i dziękuje >
dobrze że nie mieszkasz blisko bo bym CI żyć nie dawała :love:
dobrze że sa tacy dobrzy ludzie co dają takie sensowne rady mimo x-setnych pytań :*

a dłuzszych nie mam niz 12 jak na razie w swoim skladziku bo wlasnie wydawaly mi się za dlugie xD
i szukam jakiegoś królika po znajomyc który mi sie da bo mamy nie doproszę -_-

kachna831
22-09-2011, 23:11
Kurko,cudne oczyska, napisz proszę z jakiej firmy masz rzęsy??

dzikakura
23-09-2011, 00:06
Dziękuję dziewczyny złote, jak mi wroca ptaszki to poptaszkuję

kachna, pracuje na 8 firmach, jaka firme daje hm, zalezy to od portfela klientki, ale na wszystkim wykleisz ladne oko, gwarantuje, potem w trakcie noszenia i odrastania rzęski jest po prostu rozny komfort. Sa rozne rzesy na rynku, naturalne, syntetyczne, z rozną w proporcjach domieszką polyestru, ale naprawde na kazdej rzesie wykleisz dobrą stylizację, prawie wszystkiego się mozna nauczyć, poza tym, jak Bozia da, będę zapraszać niedługo chętne na szkolenia, albo na doszkolenia. :D:D, jesli którakolwiek z Was będzie uważała, że mogę ją jeszcze czegoś nauczyć, oprócz tego co już umie, oprócz praktyki, determinacji (bo tego nikt nikogo nie jest w stanie nauczyć) to będę do Waszej dyspozycji jako szkoleniowiec.
(jesli to reklama moi drodzy admini to prosze wyciepać mój post choć.. ja sie jeszcze nie reklamuję,albowiem gdyż ponieważ szkoleniowcem nie jestem jeszcze, czego nie omieszkałam zaznaczyć):D

mucha26
23-09-2011, 08:50
Wspaniała wiadomość Kurko złota ! Na bank doszkolę się u Ciebie.

dorota_pazurki89
23-09-2011, 10:03
Czesc kobietki dawno tu nie zagladalam ale ostatnio jakos taka zalatana bylam... jak juz pisalam szukalam dziewczyny z Radomia ktora robi rzeski i znalezdz nie moglam az tu nagle spotkalam kolezanke i miala takie piekne firanki na oczach ze od razu wzielam nr do dziewczyny ktora takie piekne robi...pokaze wam efekt niestety mam tylko takie zdjecie moje normalne nie mam niczego ze zblizenia ale mysle ze i tak zobaczycie duzy efekt gdyz swoje mialam kruciutkie :( a i zmienilam kolor wlosow z blondu na rudy...zaszalalam a co!
http://images35.fotosik.pl/925/8b0718bd99b75f1e.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b0718bd99b75f1e.html)

DiamondShine
23-09-2011, 11:01
dorota piekne rzesy :wow::wow::love::love:a wlosyy ah i oh tez chce taki kolor :( i swietny podklad ;) napisz na pw z jakiej firmy

dzikakura
23-09-2011, 14:28
Dorotka najwazniejsze, ze jestes zadowolona i calosciowo wygladasz fenomenalnie! Jaka drapiezna kocica, mrrrrrr:ok::ok:

sylwia29
23-09-2011, 14:45
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
suuuuuuuuuper rzęski i kolor zaje fajny- też tak chcę

moniska000
23-09-2011, 14:59
bobas- staram sie na prawde wczoraj zrobilam kolezance za 50zl kleilam 4,5 godziny:) ale miala duzo rzes. jest zachwycona, a ja sie modle zeby jej sie dlugo trzymaly. poza tym mam problem z klejem z SL albo sama ten problem stwarzam:) mianowicie posiadam klej ultra plus ktory powinien schnac w 2-3 sek a tak nie jest schnie dluzej i przez to mi czasami zjezdzaja lub sie przekrecaja to jeden problem, inny to taki ze sklejaja sie i potem musze je jakos delikatnie oderwac a czasami nie da sie az tak delikatnie bo skubany trzyma nie wiem mco zle robie:/:

Dorota- super kolor, w ogole jestes bardzo ladna dziewczyna:) a jakiej farby uzylas? czy moze bylas u fryzjera to jakiej ona/on uzyli jak mozna wiedziec? poza tym podklad :ok: wyglada na dobrze kryjacy tez poprosze informacje. Z gory dziekuje

Pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 14:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:57 ----------

aa wlasnie tez sie ciesze ze Dzikakurka bedzie szkolila i doszkalala bo chetnie bym skorzystala na doszkoleniu tym bardziej ze nie mam daleko:)

edytakon
23-09-2011, 15:13
Moniska 4,5 godziny to teraz zobaczysz pozniej geciochy bedziesz w 2 godz kleic :)
kochana a z klejem to nie wiem co moze byc... moze za duzo nakladasz ze nie dosycha szybko?

---------- Dodano o godzinie 15:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:12 ----------

Dorota slicznie wygladasz, bardzo ci ten kolorek pasuje :) kocica mraauuu :)

Zen.
23-09-2011, 15:19
Dorotka boskooo :D i oczy piękne a ten kolor włosów mega! :love:

moniska000
23-09-2011, 17:24
Edytakon no wlasnie tez tak sobie pomyslalam ze za duzo nakladam ale jak jest za malo to nie chce sie przykleic nie ma tego efektu przyciagania jak magnez wiesz o co mi chodzi?:)

tomaszka
23-09-2011, 20:56
Chyba nikt minie nie weźmie za zboczeńca, ale muszę zauważyć jeszcze , że oprócz świetnych rzęs, koloru włosów, sympatycznego pyszczka oraz super podkładu Dorotka dysponuje jeszcze niezłymi cyckami. Oczywiście adminy kochane to nie off top, bo mówię tu o zawalistych rzęsach. ;]

moniska000
23-09-2011, 21:39
tomaszka - hahaha popieram :)

DiamondShine
23-09-2011, 21:54
tomaszka popieram hihihi tylko zeby sie Nam dorotka nie zawstydzila :)

dzikakura
23-09-2011, 23:42
cycki fajne, takie dojrzałe jabłuszka:nie_powiem::nie_powiem::D

moniska, za duzo kleju zdecydowanie, nabierz, maźnij rzęse, po mażnięciu dopiero wytrzyj rzesę o podkładkę czy tam tasme(na czym separujesz dolna od gornej) naloz syntetyczną i powinno być wybornie:D
(przeczytaj dokladnie kolejnosc):D nie nabierac, myziac o podkladke, potem nakladac, tylko odwrotnie:D

rzęski metodą piórkową:D, baaaardzo dlugie:D , czyli Adam Słodowy w dobie kryzysu, jak z niczego zrobić dużo:D
(te kuleczki przy powiece górnej przy spawie na ostatnim zdjęciu to nic innego jak żel z podkladki, dziewczyna-ryczek mi sie trafiła)

germana
24-09-2011, 00:09
Kobitka na pewno była nieziemsko szczęśliwa...^_^
różnica ogroooooomna:ok:

moniska000
24-09-2011, 08:14
Dziekuje Ci Dzikakurko na pewno skorzystam z rady. a mam pytanko czy Ty robisz moze makijaz pernamentny?:D

DiamondShine
24-09-2011, 09:05
ile placilyscie na kurs przedluzania rzes mtoda 1:1 i w jakiej miejscowosci??

dorota_pazurki89
24-09-2011, 09:21
bobas- staram sie na prawde wczoraj zrobilam kolezance za 50zl kleilam 4,5 godziny:) ale miala duzo rzes. jest zachwycona, a ja sie modle zeby jej sie dlugo trzymaly. poza tym mam problem z klejem z SL albo sama ten problem stwarzam:) mianowicie posiadam klej ultra plus ktory powinien schnac w 2-3 sek a tak nie jest schnie dluzej i przez to mi czasami zjezdzaja lub sie przekrecaja to jeden problem, inny to taki ze sklejaja sie i potem musze je jakos delikatnie oderwac a czasami nie da sie az tak delikatnie bo skubany trzyma nie wiem mco zle robie:/:

Dorota- super kolor, w ogole jestes bardzo ladna dziewczyna:) a jakiej farby uzylas? czy moze bylas u fryzjera to jakiej ona/on uzyli jak mozna wiedziec? poza tym podklad :ok: wyglada na dobrze kryjacy tez poprosze informacje. Z gory dziekuje

Pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 14:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:57 ----------

aa wlasnie tez sie ciesze ze Dzikakurka bedzie szkolila i doszkalala bo chetnie bym skorzystala na doszkoleniu tym bardziej ze nie mam daleko:)

Farby uzywam z Lorealana kolor nr74 Mango Intensywna Miedz a podklad mam ze zwyklego stoiska kosmetycznego firmy PAESE Long Cover Fluid 02naturalny :)

casperka
24-09-2011, 10:35
Chcialam sie was poradzic.Mam okazje do wynajecia pokuj 9 metrow kwadratowych w silowni za mala kwote ale obok jest kosmetyczka razem z fryzjerem ktora ma duze zaplecze i tez ma przedluzanie rzes tylko nie wiem jakie bo cena jest 25e bardzo smiesznie niska cena za 2-3 godziny precyzji klejenia wiec nie uwazam ze jest to jeden do jednego.I sie ciagle zastanawiam czy zaryzykowac bo w domu bede mogla pracowac tylko do godziny 12.30 poniewaz mam synka 6 letniego z ADHD a wiadomo to nie zawsze kazdemy pasuje .Oprocz rzes ( w ktorych nie mam jeszcze duzej wprawy) mialabym nitkowanie,usowanie wlosow cukrem( tam ta ma woskowanie wiec musze cos innego) i maski ktorych ona nie ma,w grudniu po egzaminie zakupilabym maszyny takie jak galvan itp.itd ale jest wielkie ALE ona ma juz zbudowana pewna baze klijentow wiec dla niej to krotka pilka wystarczy pujsc i sie doszkolic.Z drugiej strony bede mogla zejsc z cen jak sie juz zacznie wojna poniewaz bede miala niski czynsz.Dziewczyny jakie sa wasze opinie,doradzcie.:sos:

moniska000
24-09-2011, 15:16
casperka bedac na twoim miejscu nie ryzykowalabym poszukalabym czegos innego. Bo na pewno tamta kosmetyczka sie niezle wkurzy jak sie dowie ze otwierasz prawie to samo i moze Ci robic pod gore. Z drugiej strony nie wiadomo jak ona wykonuje te uslugi bo jesli jest kiepska badz srednia to jestes ja w stanie wygrysc:) z tym ze bedzie Cie to kosztowalo sporo nerwow. Chyba ze bedziesz miala szczescie i trafisz na sympatyczna nowa kolezanke po fachu, ktora bedzie polecala Twoje uslugi a Ty jej i bedziecie wspolpracowac troche. Takie jest moje zdanie mysle ze potrzeba duzo szczescia przy otwieraniu saloniku przy konkurencji:) pozdrawiam

dorota no to musze sobie zobaczyc ta farbe z tym ze ja sie boje:) tez mam b jasne wlosy i w sumie prawie cale zycie mam blond i jak mi nie bedzie pasowal to bedzie katastrofa:) a na tym zdjeciu masz swiezo po farbowaniu czy juz wyblakniety:)? a podklad ladnie wyglada bo masz czysta cere ja natomiast mam lekko tradzikowa wiec musze uzywac mega kryjace.

Poza tym wrocilam wlasnie z przedluzania zrobilam tak jak Kurka mowila i faktycznie sie nie sklejaly:) kobietka chciala efekt wytuszowanych rzes nie naturalne i nie jak lalka to zrobilam jej 9 10 11 C 0,20 i stwierdzila ze sa za dlugie ;/ ale mowi ze sie przyzwyczaji. Nie wiem juz sama przeciez to nie sa dlugie rzesiska. wstawie zdjecie ale jak przyjdzie kabel usb:P

Joannah
24-09-2011, 20:50
Kurka urocze rzęsiska, klientka wstreciuch uparla sie na dlugasy :D hehe
A cóż to za podkładki używasz? Jaka firma? Wygladaja na bardzo fajnie wyprofilowane.

cubaro
24-09-2011, 22:59
W związku z tym, iż to co piękne godne jest uwagi również przyłączam się do wcześniejszych opinii koleżanek odnośnie wyglądu koleżanki Doroty hmmm... a wiecie, muszę się Wam przyznać, że częściej zdarza mi się nie móc oderwać wzroku od super laski aniżeli faceta hehehe

edytakon
24-09-2011, 23:22
A bo ci faceci to jacyś jednorodni... :)

dzikakura
25-09-2011, 00:51
moniska-robie, robie permanent:skacze:

bobas, a looksus to jest normalny w sensie looksus lashes, te podkladki a rzesy cieniusienkie, to mozna kleic dlugasy,grubosc 0,7.. no 0,8

cubaro- ja tez jakos wole ladne dziewczyny, bardzo zadbana dziewczyna, budzi we mnie ciekawosc i podziw zbyt dopracowany facet wywoluje lekkie zazenowanie, holduje zasadzie, jesli polka z kosmetykami twojego faceta wyglada okazalej niz Twoja.. zwiewaj!:D

dorota_pazurki89
25-09-2011, 11:07
casperka bedac na twoim miejscu nie ryzykowalabym poszukalabym czegos innego. Bo na pewno tamta kosmetyczka sie niezle wkurzy jak sie dowie ze otwierasz prawie to samo i moze Ci robic pod gore. Z drugiej strony nie wiadomo jak ona wykonuje te uslugi bo jesli jest kiepska badz srednia to jestes ja w stanie wygrysc:) z tym ze bedzie Cie to kosztowalo sporo nerwow. Chyba ze bedziesz miala szczescie i trafisz na sympatyczna nowa kolezanke po fachu, ktora bedzie polecala Twoje uslugi a Ty jej i bedziecie wspolpracowac troche. Takie jest moje zdanie mysle ze potrzeba duzo szczescia przy otwieraniu saloniku przy konkurencji:) pozdrawiam

dorota no to musze sobie zobaczyc ta farbe z tym ze ja sie boje:) tez mam b jasne wlosy i w sumie prawie cale zycie mam blond i jak mi nie bedzie pasowal to bedzie katastrofa:) a na tym zdjeciu masz swiezo po farbowaniu czy juz wyblakniety:)? a podklad ladnie wyglada bo masz czysta cere ja natomiast mam lekko tradzikowa wiec musze uzywac mega kryjace.

Poza tym wrocilam wlasnie z przedluzania zrobilam tak jak Kurka mowila i faktycznie sie nie sklejaly:) kobietka chciala efekt wytuszowanych rzes nie naturalne i nie jak lalka to zrobilam jej 9 10 11 C 0,20 i stwierdzila ze sa za dlugie ;/ ale mowi ze sie przyzwyczaji. Nie wiem juz sama przeciez to nie sa dlugie rzesiska. wstawie zdjecie ale jak przyjdzie kabel usb:P

to jest juz tak delikatnie wyblakniety, teraz wole jak mi tak dosc mocno wyblaknie bo jest taki marchewkowy ;p jak chcesz pokaze Ci jak wyglada od razu po ufarbowaniu :) mysle ze nie bedzie Ci ciezko wrocic do blondu bo na blondzie mocno sie wyplukuje i pozniej mysle ze po jednym gora dwoch farbowaniach bedziesz miala taki jak wczesniej :)

cubaro
25-09-2011, 13:20
Kurka - skąd brać takie cieniutkie rzęski? Chciałabym robić też takie, mam jedną chętną klientkę :)

edytakon
25-09-2011, 18:59
Cubaro paletka rzęs ok 1 g 50 zł, moja znajoma sprowadziła:)

moniska000
25-09-2011, 19:00
Dorota no wlasnie mi tez sie podoba taki wyplukany:) a widzialam Twoje zdjecia jak wpisalam ten kolor w grafice sie wyswietlasz i tam masz pare fotek:) to dosyc odwazny kolor a ja jestem blada i nie wiem czy nie bede wygladala jeszcze bielej:P moja przygoda z solarium sie skonczyla wiec nie pojde. a moze sa jakies szampony koloryzujace marchewkowe?:)

Dzisiaj robilam kolejne rzeski prawie 4 godziny z malymi przerwami i do tego kolezanka dotknela mi reka rzesek i sie pomieszaly a to byl dopiero poczatek, normalnie juz mialam chwile zwatpienia ale dokonczylam. ja nie wiem jak niektore kobietki moga robic pare klientek dziennie ja mam i stol do masazu i fotel regulowany a kregoslup mnie boli i jeszcze rwa mnie lapie :/: masakra.

edytakon
25-09-2011, 19:37
Moniska to chyba juz wprawa... ja max 5 przyjełam jedna po drugiej...
ale w domu ledwo siedzialam, ale da się, niestety nie na poczatku "kariery rzęsowej"

dorota_pazurki89
25-09-2011, 20:38
Dorota no wlasnie mi tez sie podoba taki wyplukany:) a widzialam Twoje zdjecia jak wpisalam ten kolor w grafice sie wyswietlasz i tam masz pare fotek:) to dosyc odwazny kolor a ja jestem blada i nie wiem czy nie bede wygladala jeszcze bielej:P moja przygoda z solarium sie skonczyla wiec nie pojde. a moze sa jakies szampony koloryzujace marchewkowe?:)

Dzisiaj robilam kolejne rzeski prawie 4 godziny z malymi przerwami i do tego kolezanka dotknela mi reka rzesek i sie pomieszaly a to byl dopiero poczatek, normalnie juz mialam chwile zwatpienia ale dokonczylam. ja nie wiem jak niektore kobietki moga robic pare klientek dziennie ja mam i stol do masazu i fotel regulowany a kregoslup mnie boli i jeszcze rwa mnie lapie :/: masakra.

uuuu... Kochana tego Ci nie powiem czy sa szampony koloryzujace w tym kolorze bo nie mam bladego pojecia musisz poszukac... ja rowniez nie jestem tak bardzo opalona zdaza mi sie pojsc na solarium ale zadko...

dzikakura
25-09-2011, 23:00
cubaro, pw masz:D

moniska, odciazaj kregoslup w nastepujacy sposób: odsun sie od klientki na jakies 40 cm w tył i nachyl nad nia, ale tak by wygiąć część ledzwiową w tzw koci grzbiet, czyli kuper na stolku, i w dolnych partiach kregoslupa ma powstac dołek, brzmi skomplikowanie, ale jak sie przyzwyczaisz bedziesz mogla lepic na okragło, nie klej bezposrednio za jej glową bo po trzech godzinach obciazony kregoslup nie wytrzyma, pozostaje jeszcze co prawda problem z odcinkiem szyjnym kregoslupa, ale to zupelnie inna opowiesc:skacze:

moniska000
26-09-2011, 08:38
Edytakon pewnie masz racje mi by po prostu dnia nie starczylo :) poza tym nie ma tez tyle chetnych.

Dorota to moze sprobuje w koncu niedlugo wizyta u fryzjera to jak bedzie miala fajne farby zaryzykuje.:)

Dzikakurka bede musiala cos wykombinowac, juz zobaczylam ze z tego stolu do masazu mozna taka deske odkrecic to wtedy moge nogi wlozyc do srodka bo jak mam ciagle rozkraczone to mnie tez bola:) gorzej jak jade do kogos a lozko ma nisko...:/:

lukasiatko
26-09-2011, 13:01
Moj pierwszy raz ucze sie :)

Drapi
26-09-2011, 13:20
lukasiatko ladnie tylko malo ostre zdjecie :)

DiamondShine
26-09-2011, 16:49
lukasiatko tez mi sie podobaja

jak widze te rzesy to az mi sie cos dzieje takie piekne

ale ide ide do Martyyyyy na rzęski juz niedlugo, doczekac sie nie moge

pinoczetkaaa
26-09-2011, 18:50
Odżywka wzmacniająca GOLD MAX2 do rzęs i brwi <- uzywała może ktoras z was??

I powiedzcie dziewczyny co sadziecie o rzesach Magnetica?? tych naturalych znorek i tych mink z norek<- osobiscie jestem z tych zadowolona , tzn dziewczyny moje sa , ja jak je dostałam to sie przraziłam bo w dotyku jak szczota na tych paletkach ale na oku juz to tak nie przeraza , daja super efekt szczególnie te C 0,20, z tym ze zadna z nich norka

dzikakura
26-09-2011, 23:41
Dziewczyny, wstępnie chciałabym Was zaprosić na warsztaty doszkalające prowadzone przeze mnie i Edytakon, na razie taki wstepny plan nam sie urodzil, musimy opracowac program dla Was, abyscie nauczyly sie czegos, czego przez forum, ani przez "zwykle" szkolenia się nie nauczycie, (nowatorskie metody aplikacji, stylizacja oka, skrocenie czasu pracy etc) oczywiscie zapewniamy modelki , miejsce (myslalysmy o tym, zeby zrobic takie warsztaty w Toruniu, to kazdy skadkolwiek by nie byl-bedzie miał w miare blisko) , dyplomy ukonczenia doszkolenia etc, wstepnie koszt ustalilysmy na 350 zlotych (dla dziewczyn wzorkowych dla chętnych spoza forum 400 zlotych) musiałybysmy zebrac przynajmniej 10 dziewczyn, pisze tu na razie, a nie w ogloszeniach, bo to tylko zarys planu, myslalysmy o listopadzie, kiedy to jest "przestój" w interesie,abyscie tuz przed grudniowo-sylwestrowym byly uzbrojone w nowe umiejetnosci, co Wy na to? :D

moniska000
27-09-2011, 09:12
DzikaKurka ja bardzo chetnie do listopada czasu jest jeszcze troche wiec i pieniadze sie znajda :P

pinoczetkaaa
27-09-2011, 09:40
ja tez byłabym chętna tylko prosze napisac ile moga trwac te warsztaty i jaki termin tzn bardziej weekend czy tydzien??:)

dzikakura
27-09-2011, 10:54
fajnie, ze jestescie zainteresowane

Na pewno to będzie w weekend, a warsztaty beda trwały jeden dzien, ok 6 godzin z mozliwoscia przedluzenia, jak czegos "nie przerobimy"

edytakon
27-09-2011, 12:43
Ode mnie są już 2 chętne osoby, Kurka ma juz tez 2 :) chyba jednak warsztaciki się odbędą :)
Dziewczyny naprawdę warto.

Dzieki warsztatom poznacie nowe techniki przedłużania rzęs, nabierzecie prędkosci w aplikowaniu a do tego wychwycimy błędy, które zdarzają się w trakcie aplikacji.

Zapraszamy serdecznie

sylwia29
27-09-2011, 16:16
ZazA slicznie gratuluję:-) ja też niedługo będę zdawała kurs;-) i też u Edytki a co

---------- Dodano o godzinie 16:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:04 ----------

Kurcze to ja też bardzo będę chciała :-) Będę po kursie -ja myślę- u Edykona więc w listopadzie takie warsztaty i w takim towarzystwie- żadna wazelina ze mnie;-)-to ja chcę :skacze:

Nnisiaa
27-09-2011, 18:37
Kurko super pomysl z warsztatami jesli tylko finanse pozwola to chetnie sie wybiore:)

alfa14
27-09-2011, 19:22
Witam wszystkich bardzo mi sie podobają przedłużone rzęsy chciała bym sobie takie zafundować ale niestety nie wiem gdzie, czy jest może ktoś chętny niedaleko Nysy ?

edytakon
27-09-2011, 19:57
No i pieknie :) w takim razie mamy juz 5-6 chętnych :)

pinoczetkaaa
27-09-2011, 21:46
dziewczyny odpowiedzcie mi na pytanka wczesniej zadane;p

zuzia0303
27-09-2011, 23:06
Kurcze jak przeczytalam wasze posty to mi sie lezka zakrecila....;(
cho....a 18-tego pazdziernika wyjezdzam do Londynu. Pierwsze odwiedziny beda pewnie w swieta Wielkanocne ;(
a tak bardzo chcialabym sie z wami spotkac........

Czy jest na forum jakas dziewczyna ktora myka po Londynie???

edytakon
27-09-2011, 23:13
Zuzia a jednak sie zdecydowałaś?;) Alkaniolek jest w UK chyba

zuzia0303
27-09-2011, 23:37
No tak Edytka zdecydowalam sie.....
Dzieki za podpowiedz :kwiatek::kooffa:postaram sie Ją znalezc. chociaz tu na forum :usta:
A do Ciebie kochanie jeszcze chyba przed wyjazdem wpadne :D
Buziole dla was wszystkich

dzikakura
28-09-2011, 05:00
Zuzia, szkoda,ale jak warsztaty dojdą do skutku zdamy.fotorelację:skacze:

No dziewczyny, nie chcę nagabywać, ale rzadko się zdarza sytuacja, aby mieć dwie uczące w jednym miejscu:skacze:, dalej, dalej, ktora jeszcze chętna:D:D

Agnieszka Praska
28-09-2011, 07:59
mozecie mnie na liste wpisac tylko narazie jestem na 50%:D

mucha26
28-09-2011, 08:57
Dopiszcie proszę i mnie:)

MartaOSz
28-09-2011, 09:03
Ja tez chce tam byc .....
jednak jak dla mnie kawał drogi....Narazie szukam połączenia :D sie postaram

dzikakura
28-09-2011, 10:06
mucha wiedzialam, ze na Ciebie mogę liczyc
agulusia, ale Ciebie sie nie spodziewalam, ale sie strasznie ciesze
No marta.. nie rob scen kochana, ja tez dojezdzam, a mam poltoramiesieczna dzidzie
dziewczyny, nie pozalujecie, pokazemy Wam takie rzeczy, ktorych nie znacie, a o ktorych moze slyszalyscie jedynie, takze wydaje mi sie ze warto.

Powiem Wam tez na czym pracujemy, bo sie mnie pytacie a ja sie wykręcam jak piskorz:skacze:, :nie_powiem::nie_powiem: i milcze jak zaklęta:D:nie_powiem::nie_powiem:

edytakon
28-09-2011, 10:09
uuu Dziewczyny teraz to już musicie się zorganizwać... Kura sprzeda nasza najbardziej skrywaną tajemnicę... :)

zuzia0303
28-09-2011, 10:26
Laski bieszta, bieszta bo to reszta hi hi hi:skacze:
Nie ogladajcie sie gdybym mogla bylabym z Wami!
Rady takich specjalistek sa warte poswiecenia czasu, kaski
Wiem ile daje szkolenie u profesjonalistow Edytka dla Ciebie:kwiatek:
moj czas pracy skrocil sie z 4,5 godz do 2,4 a to juz rewela.
No i poprawilam sie, nie robie podstawowych bledow.

Wierze ze kazda z Was po tym doszkoleniu bedzie zadowolona.
kurcze zazdroszcze juz Wam.

casperka
28-09-2011, 11:48
Czy macie jakas ograniczona liczbe miejsc?Jak sie zorganizuje to tez przyjade ale blizej terminu bede wiedziec czy mi sie uda.Widze ze naprawde warto cala rzesowa smietanka sie zbiera :skacze:

edytakon
28-09-2011, 12:08
Nie ma ograniczenia, jest minimum :)
spokojnie starczy nas dla Was :)

MartaOSz
28-09-2011, 12:52
Musze tam byc:D

dzikakura
28-09-2011, 13:27
Marta-musisz!!!:skacze:

Nnisiaa
28-09-2011, 17:48
ja bede z jeszcze jedna osobka najprawdopodobniej :D:D:D

jolunia
28-09-2011, 18:49
Ja też bym chciała, ale na razie nie wiem czy uda mi się zorganizować czas i dojazd.
Piszcie w międzyczasie co, jak, gdzie dokładnie, im więcej będę wiedziała, tym postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by też tam być :-)

Agnieszka Praska
28-09-2011, 18:50
kurko a dlaczego mnie bys sie nie spodziewala heee :D
w listopadzie mam jeszcze 2 szkolenia jak uda mi sie wstrzelic z terminem to zawitam:skacze:

sylwia29
28-09-2011, 19:00
ja jest tyle chętnych to super sprawa:-) poza tym można się zgadać i jechać razem- wiadomo raźniej:) ja jak już mi wszystko wyjdzie to trasa Sępólno Krajeńskie-Bydgoszcz- Toruń:skacze: - kto ma po drodze?

Joannah
28-09-2011, 19:43
A mozeby tak nowy temacik zrobic na warsztaty, bo wątek rośnie:)

Sieciunia
28-09-2011, 22:44
u jak fajnie warsztaty :) szkoda, ze ja sie jescze nie nauczylam kleic :P ale na kolejne sie zapisze :)

elianka1980
28-09-2011, 23:21
kurcze co ja bym dala zeby tam byc z Wami, ale ja to dopiero mam kawal drogi,az ze Szkocji:(Edytke juz poznalam, ale z checia poznalabym reszte dziewczyn z forum, no,moze kiedys...:/:

asia
28-09-2011, 23:25
ja wstepnie tez sie pisze :tany2::tany2::tany2::tany2:

edytakon
28-09-2011, 23:26
Elianka :) moze akurat bedziesz w Polsce :) zapraszamy :) pomyśl, pewnie sporo pytań w głowie masz :)

dzikakura
29-09-2011, 00:42
http://forum.wzorki.info/warsztaty/7489-warsztaty-z-zakresu-stylizacji-rzes.html#post299896

Choć plan nie do konca ustalony bobas ma racje, dalam ogloszenie

Dziewczyny, piszemy tutaj pod ogloszeniem, bo nas admini zjedzą

agulusia- przyjedz, przyjedz, ja sie Ciesze

w ogole na wszystkie Was laski sie ciesze

o i asia, super!
niśka- to super dawaj kolezanke, (dla dziewczyn spoza wzrokow troszenke drozej niestety):(((

Nnisiaa
29-09-2011, 11:08
Kurko ona jest z wzorkow ale sie malo udziela....i co wtedy?? zreszta ja znasz;)

dzikakura
29-09-2011, 22:09
jak z wzorkow to slowo sie rzekło!:D

elianka1980
29-09-2011, 23:57
Raczej nie dam rady edytakon, ale moze moze....:Dpozdrowienia dla Was dziewczyny:)

ewiii
30-09-2011, 17:55
Witam wszystkich serdecznie,

Jestem nowa na tym forum ale przeczytałam już co nieco ;) około miesiąc temu zrobiłam sobie kurs. Całkowicie zmieniłam profesję i zaczęłam robić coś co daje mi satysfakcję. Z resztą zawsze interesowałam się kosmetyką i różnego rodzaju zabiegami. Rzęski zakładam na Lash Perfect i ogólnie jestem zadowolona z kleju (choć jest bardzo drogi). Nie mam jeszcze porównania dlatego będę wdzięczna za porady. Miałam już około 10-12 klientek (nie pamiętam dokładnie) i dopiero teraz mogę powiedzieć że nabieram wprawy. Nie szło mi od poczatku źle - no bo na kursie słyszałam tylko pochwały ale wiadomo trening czyni mistrza :) Wieczorkiem załączę kilka fotek moich założeń i liczę na konstruktywną krytykę i porady z Waszej strony dziewczyny. Zauważyłam że moje "dzieła" :) są czasem trochę poczochrane co bardzaej widać po około tygodniu.. do tego niektóre pojedyncze rzęski opadają... Czy to wynik złego założenia? tzn może za daleki odstęp i naturalna się przechyla... może za ciężkie?Wydaje mi się też że źle mi doradzono na kursie... tzn mam częściowo między 10 i 12 stki B mieszać 14 C... według mnie ma to widoczny wpływ na plątanie się... będę wdzięczna za porady... najwięcej mam klientek zainteresowanych długimi i gęstymi rzęskami...


Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :) :)

dzikakura
30-09-2011, 23:57
powiem tak ewii-albo źle zrozumialas instruktora z tym mieszaniem albo.... pani instruktor miala jakaś pomrocznosc jasną, nie miesza sie skretów tak jak opisujesz. Czasem owszem dopuszczalne jest mieszanie ale nie w ten sposob, proponuję Ci, abys na poczatek robila jak Bozia przykazała: C do C, B do B wszystkim to wyjdzie na dobre, klientkom przede wszystkim, wstawiaj zdjęcia, chwal sie:):)

a BTW wszystkie klientki chcą dlugie i gęste rzęski, ale nie kazdemu natura dała- na trzech rzesach nie zrobisz gesciocha szczegolnie dlugimi rzesami, wiec z ta dlugoscia uwazaj raczej.

ewiii
01-10-2011, 09:33
Dziękuję dzikakurka :) zastosuje się ... wiedziałam że coś jest z tym mieszaniem nie tak ;) mam zły "zestaw startowy" - który a propos wybrała dla mnie pani na szkoleniu... ehhhh

Zgodnie z obietnicą załączam kilka fotek... mam nadzieję że nie jest aż tak tragicznie ;)

Na ostatnim widac poczochranie... :/


http://images41.fotosik.pl/1094/4e3cee7da8cd4201m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e3cee7da8cd4201.html)

http://images41.fotosik.pl/1094/4bd5bec187f11195m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bd5bec187f11195.html)

http://images43.fotosik.pl/1127/793e3935f4289045m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/793e3935f4289045.html)

http://images46.fotosik.pl/1084/62e7410ac9cdf19cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62e7410ac9cdf19c.html)

http://images49.fotosik.pl/1100/88e8ab23a7aa2db7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88e8ab23a7aa2db7.html)

http://images40.fotosik.pl/1118/96785efdd39d9e2am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96785efdd39d9e2a.html)

http://images43.fotosik.pl/1127/fe164337bce4a3bem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe164337bce4a3be.html)

dzikakura
01-10-2011, 13:18
no widać, fakt, nie jestem pewna, czy to do konca wina mieszania skrętów ewi, choc z pewnoscia troche tak, juz przy poczatku aplikacji tej poczochranej modelki(bo takie zdjęcie wstawialas z podkladkami) widac, ze pani ma niepokorne rzęsy, zakladam rowniez, ze foty efektu koncowego sa zrobione od razu po aplikacji, trudna rzęsa plus mieszanie skrętow, plus zbyt duza odleglosc od powieki, plus byc moze za malo kleju, plus niestety i to Twoj blad-doklejanie rzęsy tak jak idzie naturalna i nie korygowanie jej rzęsą syntetyczną dało taki efekt, poza tym zdjecie trzecie bodajze, czarna modelka z grzywką, pokazuje dokladnie co robisz-nie wyklejasz wszystkich rzęs- prawie nie wykleilas kącika zewnetrznego, dokleilas tam 5 rzęsek i skupilas sie na srodku oka, tam jest co druga rzęsa niewyklejona w tym kąciku, widzisz to? Dlatego niepokorne rzesy modelki ostatniej mogą byc poczochrane- rzesy sasiadujace niewyklejone nie maja sie o co oprzeć.

Modelka z czarną grzywką , to sa za dlugie rzesy, mineły czasy kiedy klientka wstając z fotela i otwierając oczy mówiła: jaaaaa ale swietne sa te rzęsy łaskoczą mnie w... brwi:) coś ty tam wykleiła? 13 tkę, 14 tke? Jak aplikujemy rzęsy nie bierzemy tylko pod uwagę kondycji rzęs naturalnych, ze jak są dlugie to mozemy kleić ile fabryka dała, bierzemy pod uwage rowniez kształt oka, "dlugosc" powieki górnej, a jak pani chce wyglądac jak lalka to nie dajemy skrętu B czy C, ktory ty prawdopodobnie dałas, tylko J
Czy ja sie czepiam?:skacze:,

(nie wmawiac mi sie widze w kąciku zew rzęsy dolne i ze to takie ujęcie ):skacze:

będąc już totalnie bezczelną zapraszam Cie na warsztaty rzęsowe do Torunia:skacze:, powiemy Ci tam jakie rzesy dobierać, jakie powinnas kupic aby bylo optymalnie, co zle robisz powiemy tez, a nawet strzelimy po łapach jak bedzie trzeba:skacze:

ewiii
01-10-2011, 14:48
Ogromnie dziękuję za Twoją ocenę :kwiatek: Faktycznie chyba nie wykleiłam wszystkich bo przeważnie i tak zajmuje mi to około 3,5-4h i zaczynaja mi się rzęski sklejać (te wyklejone) jedne do drugich... postaram się bardziej korygować niż doczepiać względem naturalnej... więcej kleju i bliżej powieki... jeszcze raz dziękuję za trafne uwagi... nie ma to jak zapytać specjalistki :) :) :) do tej pory nie miałam kogo zapytać co źle robię a chcialam się jeszcze podszkolić :)

Jesli chodzi o warsztaty to z chęcią bym przyjechała ale chyba nie dam rady w tym terminie... będa jeszcze jakieś inne terminy? Może w bydgoszczy? :)

mam nadzieję, że się wprawie w końcu i wytrwam nie zniechęcając się :) :) :)

edytakon
01-10-2011, 17:56
Ewii ja Cie przepraszam, ale Bydgoszcz i Toruń nie leza od siebie setki kilometrów... a może ja nie wiem?:)
Zdziwiona jestem, ze pracujesz na tak dobrych prodkutkach (ostatnio u mnie ten temat był często poruszany wśród klientek i kolezanek), a tu takie niedociągniecia. Jednak co prawda to prawda, nie wystarczy tylko dobry drogi materiał (chyba sie nie mylę jesli powiem ze rzesy tam kosztują ok 150 zł a klej jedyne 300)a potrzebna jest wiedza instruktorki i jej właściwe przekazanie. Drogi materiał w tym przypadku nie wyrównał niedociągnięć a aplikacje sa niedokończone. Przepraszam, ale jesteś dziewczyną, która jako pierwsza na tych warsztatch powinan się znaleźć...

MartaOsz jedzie do nas z Rzeszowa... a klei naprawdę ślicznie (a kursu nie ukonczyła) i dla niej nie jest za daleko.. a klei na produktach śreniej półki nie wysokiej jak Lash perfect

dzikakura
01-10-2011, 18:32
Ewii, a o jaki termin ci chodzi, bo dałysmy dwa:D

Wiesz, ktory będzie ostatecznie?Bo nawet ja nie wiem, który dziewczyny wybiorą:skacze:

Podłączam się pod Edytę niestety i od razu uprzedzam, że to nie jest tak, że sodówa nam uderzyła do głów, ale to naprawdę niewytłumaczalne, że ktoś jak Ty płaci za pakiet startowy 1400 złotych, a potem próbuje radzić się innych szkoleniowców, albo bardziej doświadczonych koleżanek.
A pokazałaś swojej instruktorce te aplikacje?
Sama przyznajesz, ze nie wykelilas wszystkich rzes, nie dlatego, że nie potrafilas, tylko dlatego, ze to zajmowalo duzo czasu, ale to zajmuje duzo czasu na poczatku, po prostu!Nie wolno zostawiać nie wyklejonej w 100% aplikacji chocby się miala Twoja modelka "z...srać" ze zniecierpliwienia. Jak sie nauczysz nieporządnie to będziesz robila nieporządnie.



Ja za 900 złotych(jestem świeżo upieczonym szkoleniowcem) robię szkolenie indywidualne daję kufer startowy i jestem co najważniejsze na każde skinienie moich kursantek i nikomu nie robię łaski, bo jak dziewczyna płaci za określoną wiedzę to ma prawo dopytywać się tak długo dopóki tej wiedzy nie opanuje.
skąd poza tym mamy wiedzieć jaką wiedzę sprzedał Ci ten instruktor, może Lash Perfect opatentował jakąs zasadę mieszania, której my nie znamy po prostu, a ty jej nie opanowałaś, tyle otwartych pytań, na które tak naprawdę może odpowiedzieć Ci tylko Twoj szkoleniowiec, więc radzę jeszcze raz pokaż swoje prace i zadzwoń do niego.
Ave rzęsy!:skacze:

asia
01-10-2011, 18:44
to jest temat o rzesach a nei o warsztatach!! koniec offtopu! :D:D:D

dzikakura
01-10-2011, 18:48
ave rzęsy:D oraz o doradzaniu co dziewczyna powinna zrobić jak buli tyle kasiory za szkolenie, ave szkolenia:skacze:

zuzia0303
01-10-2011, 21:42
Dzika kurko, dzika Bożenko kochom Cie. jestes boska. nie mialam dzisiaj dobrego dnia (pozegnanie w pracy)
ale teraz rozbawilas mnie do łez.
Uwielbiam Ciebie i Edytke za wiedze jaka sie z nami dzielicie.
A Ciebie ze Twoje poczucie humoru:skacze::D:leze:
AVE :kwiatek:

Patika90
01-10-2011, 21:45
Witam wszystkie koleżanki:*Czy mogę dołączyć do Was? Za mną dopiero 7 aplikacji, pracuje na rzęsach Looksus Lashes i Secret Lashes, używam kleju z Secret Lashes z fioletową zakrętką. Czy mogły byście ocenić pracę moich rzęs, oczywiście skończyłam kurs:P Pozdrawiam

zuzia0303
01-10-2011, 21:52
Patika90 (http://forum.wzorki.info/members/6848-patika90.html) cudne rzesiory. :kwiatek:

Joannah
01-10-2011, 23:19
Generalnie wszystko ok, ale niektore rzeski sa przyklejone za blisko powieki, zdj z boku i na zamknietej powiece :) Czekamy na wiecej prac i witamy na forum.

dzikakura
02-10-2011, 11:51
a ja tu widze inny problem niz bobas, (tak btw modelka ma przecudne swoje "dziewicze" rzesiory):skacze:

na zdjęciu "przed" widzę rzęsy, które rosną nad linia wszystkich rzęs i nie tyle za blisko są przyklejone co jak są "nad" -to te dolne jakby "podbijaja" te rosnące nad linią,unoszą je do góry, a te z kolei przytulaja się do powieki, stąd taki efekt, jesli masz rzęsy rosnące nad zwartą linią rzęs to albo je omijasz, albo kleisz z większym odstepem od powieki niz reszta (tak jak mowi bobas-sa za blisko, ale wg mnie wlasnie z tego powodu), wtedy one się wpasują w te rosnące w linii, ja z kolei od 1/3 oka az do końca kącika wewnętrznego widzę 'łunę" czyli rzęsy zbyt daleko przyklejone od powieki,(widac kolor naturalnych) wiem, ze tam jest trudniej kleić, ale trzeba w miarę mozliwości zachować tę samą odleglość klejenia od powieki na całym oku

a kącik zewnetrzny znów niedoklejony na 100%, bić po łapach!:D
a tak to aplikacja ok
hehe zuzia-to ty sie na powaznie wybierasz do tej Anglii,skoro z pracy rezygnujesz, totalny przewrot

zuzia0303
02-10-2011, 14:16
Tak kochana, serio wyjezdzam. Bilety sa na 18-tego pazdziernika.:(
z jednej strony smutno, a z drugiej nowe perspektywy, nowe zycie.
Mimo ze praca poki co to sprzatanie w hotelu.
Ale w wolnych dniach bede kleic rzesiory.
Dlatego zaluje bardzo ze mnie nie bedzie z Wami na warsztatach;(bo kazda cenna uwaga wskazowka od Was, kazda rada jest na wage zlota.
:kwiatek:

ewiii
02-10-2011, 14:23
Wczoraj robiłam kolejną aplikację. Nie wiem wydaje mi się że lepiej mi poszło... ale i tak proszę o opinię
Pani z mocno opadającą powieką 50 lat. Dosyć dużo krótkich rzęs. Wyklejałam najdłuższe 10tki i 12stki. Pierwszy raz takie krótkie. Wykleiłam wszystkie :) zeszło mi 4,5 h. Wizualnie mi sie podobało ale zapytam specjalistek czy widać poprawę. Starałam się jak mogłam :) :) :) zdjęcie po aplikacji jeszcze do końca nie rozczesane...

http://images45.fotosik.pl/1130/aef13b5f5364f187m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aef13b5f5364f187.html)

http://images35.fotosik.pl/942/7b002b32532598aam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b002b32532598aa.html)

Z LP mam tylo klej i nie kosztuje 300 tylko 180 przynajmniej mały :) dużego nie brałam bo nie mam na początku tyle klientek ... teraz kupię jakiś tańszy chyba ... bez sensu tyle bulić jak jeszcze się wprawiam... co do szkolenia to z ogromną chęcią bym przyjechała bo potrzebuje rad :( z tym że powiem szczerze teraz tyle kasy wydałam (szkolenie - nie z LP ale zawsze 550, łożko składane, produkty około 800 zł) maskara... sama staram się jeszcze trochę poprawić... za jakiś czas pewnie i tak skuszę się na doszkolenie. Bo chyba innej opcji nie wiedzę...

Patika90
02-10-2011, 16:10
Dziękuję Wam bardzo za ocenę:D i słowa krytyki postaram się popracować nad tymi błędami.:ok:Dziewczyny ja już jestem chętna na drugi termin szkoleń, bo póki co finanse mi nie pozwalają. Także działajcie. Ja już zaczynam odkładać pieniążki:P

ewiii
02-10-2011, 17:15
Poza tym, że przejadę się jutro do instruktorki, która mnie szkoliła to skuszę się prawdopodobne na warsztaty ... może drugi termin... (pierwszym razem źle spojrzałam na daty :/ nie wiem jak ja mogłam zobaczyć październik hehe) widzę że udzielacie wielu fachowych i praktycznych porad a tego mi trzeba :) doszkolenia z techniki oraz skrócenia czasu aplikacji

Czekam na opinie mojej wczorajszej pracy... kurcze mam nadzieję, że będą bardziej pochlebne ;)

dzikakura
02-10-2011, 21:34
Ewii-lepiej , za dlugie rzęsy kleisz 12 tki sa dla czarnych mlodych pan, te 12 tki na takich krotkich rzesach odrosna za tydzien i opadna pani i beda ja kłuły woczy, bo swoje ma slabe cieniutkie a przede wszystkim rzadziutkie

Patii, nie, nie, nie.. warsztaty beda albo, albo, nie 6 i 20 tego listopada dziewczyny optują za 6 tym

casperka
03-10-2011, 23:14
Mam takie pytanie.Jak zmywacie klej jak przez przypadek (raz jedna dziewczyna podskoczyla na luzku na dzwiek swego telefonu-za mocno sie zrelaksowala)No i kropa byla...wiem ze skora wogole nie powinna miec kontaktu ze skora ale czasem tak jak ja mialm sa takie sytlacje .A removerem piecze jak jasna cholera:wow:(przepraszam).

monia_sc
04-10-2011, 10:08
Hej dziewczyny:) nie przeczytałam całego forum z uwagi na brak czasu, ale myśle żę połowe pochłonęłam. Skorzystałam z pomocy wujka google i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Zatem, czy znacie firmę blink lash stylist? Znalazłam ich na allegro i są tańsze niż secret lashes. Jedyną informację, jaka znalazłam to to, że SL jest ich wyłącznym dystrybutorem. Tylko czy to ta sama firma co sprzedaje na allegro? Opakowania mają bardzo podobne, tyle że na SL widnieje ich logo. No i klej wygląda na taki sam, a jednak z firmy blink można kupić go taniej. Nie chce znowu wtopić pieniędzy, bo masa rzęsy kupiona z różnych źródeł trafiła do kosza(m.in z tego forum:/). Pracuje na jakiejś firmie art line z olkusza(kupuje mi je koleżanka stylistka i są naprawdę idealne), mają strasznie drogie rzęsy, ale wydaje mi się, że to te same rzęsy co SL :/ No i sprzedają klej ze swoim logiem w wizualnie takim samym opakowaniu co SL. Wnioskuje że produkty Art, secret lashes i blink lash stylist to to samo. Proszę o sugestie o firmie blink, bo koncza mi się rzęsy i muszę zdecydować czy SL czy blink :) pozdrawiam i proszę o szybka odpowiedz :) :macham::kwiatek::*

edytakon
04-10-2011, 11:35
Kochana Sl rozprowadza rzesy i produkty Blink lashes. Kupuj Blinka jesli tanszy bo to to samo

---------- Dodano o godzinie 11:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:34 ----------

Casperka
Zmywać mozesz też gorącą woda z mydłem, ale remover to najlepsza opcja

sylwia29
06-10-2011, 21:42
:skacze:huuuuuuuuuuura
Muszę się pochwalić:-) Dziś byłam na kursie u naszej Edytki- swoją drogą sper, zaje fajna dziołcha- w końcu, więc mogę się pochwalić, że jestem Stylistką rzęs już z papierkiem w ręku teraz tylko ćwiczyć , ćwiczyć:D
DZIEKUJĘ Edzia za cierpliwość i dobre rady i wytłumaczenie , za wszystko nawet to , że po mnie na pks przyjechałaś i odwiozłaś:*
Kawka była pyszna atmosfera przyjazna i jak ktoś szuka kursu, dobrego szkoleniowca oraz stylistki rzęs to gorąco polecam:przytul::skacze::skacze::skacze::skacze:
zdjęcia bym wkleiła ale... kabla usb nie mogę znależć;-(

edytakon
06-10-2011, 22:19
Rzeczywiście super Laska tej naszej Sylwii.
Rośnie mi konkurencja (na szczęscie setki kilometrów od domu)

Pierwszy raz zdarzylo mi się zeby kursantka wykonała aplikację w uwaga 2,5 godziny!!
Widać, ze Sylwia ma zaparcie i fach w rączkach, teraz tylko troche ćwiczeń i mozna działać... i będziemy czekac na prace...
chciałam wstawić zdjęcia, ale wlasnie cos zepsułam z telefonem. Szlag by to :(

sylwia29
06-10-2011, 23:01
^_^dzięki edytka:-) no konkurencja ze mnie żadna ni przesadzaj hihi

edytakon
06-10-2011, 23:21
zobaczycie ta aplikacje to same ocenicie... jednak chwilowo nie dam rady :(

luska102
07-10-2011, 08:03
Ja juz nie moge sie doczekac. Jeszcze tydzien i juz bede sluchac wykladow Edytki:cwaniak2:

sylwia29
07-10-2011, 12:14
Lusia to super:skacze:

dzikakura
08-10-2011, 05:36
gratulujemy sylwia:ok:

Alexx
08-10-2011, 11:05
Jak ja sie ciesze ze znalazlam to forum i ten temat, tyle mozna sie nauczyc i dowiedziec! :)
Nie zdarzyłam przeczytać całego wątku, ale może ktoś mi szybko odpowie na pytanko, czym czyścić szkiełko z kleju, który zostaje po zabiegu? Ja kupilam oddzielny remover i nim czyszcze ale chyba jest jakis inny sposob? Niestety na kursie nie powiedzieli... :)

A teraz takie pytanko, kupilam na allegro ten zestaw, firma krzak zapewne, jestem w sumie zadowolna z produktow, z rzes, ale albo ja robie cos zle albo mam beznadziejny klej, bo kiedy zaloze rzesy ( w domowych warunkach, ucze sie na znajomych ;) ) to na 2 dzien zawsze kazdemu 1-3 wypadna i potem po kilku dniach dzownia i mowia ze "no 2 wypadly..." a trzymaja sie tak 2-2,5 tyg. To zdecydowanie za krotko,prawda? Oto link, jakby ktos fachowym okiem zerknal czy w ogole warto sie uczyc na tych akcesoriach to bede mega wdzięczna! :D Aha i robie metoda 1:1, smaruje klejem cala rzeske i 1mm od nasady przyklejam rzese syntetyczna, pracuje na obu oczach na zmiane ;)

-ZESTAW--przedłużanie rzęs- film-rzęsy-BIG (1793638954) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. (http://allegro.onet.pl/zestaw-przedluzanie-rzes-film-rzesy-big-i1793638954.html)

moniska000
08-10-2011, 11:25
Czesc Dziewczyny. w koncu mam kabel USB i mam zdjecia swoich prac. Zatem wklejam i czytam uwag, zdjecia moze nie sa najlepszej jakosci ale cos tam widac:)
1.http://images40.fotosik.pl/1131/9b6065245c7a32f5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b6065245c7a32f5.html)
http://images40.fotosik.pl/1131/514db97931a7ef49med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/514db97931a7ef49.html)
http://images43.fotosik.pl/1140/ad7e9459358f7449med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad7e9459358f7449.html)
http://images40.fotosik.pl/1131/512e25b8e4c542d5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/512e25b8e4c542d5.html)
2.http://images46.fotosik.pl/1097/fc614dca1a3f110bm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc614dca1a3f110b.html)
http://images49.fotosik.pl/1113/08fa1679585f790emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08fa1679585f790e.html)
http://images38.fotosik.pl/1130/9452a3880e96b109med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9452a3880e96b109.html)
3.http://images46.fotosik.pl/1097/cc60e1611f169300med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc60e1611f169300.html)
http://images40.fotosik.pl/1131/a238c2dd8a05c345med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a238c2dd8a05c345.html)
http://images46.fotosik.pl/1097/f63deaf417737b3dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f63deaf417737b3d.html)
http://images47.fotosik.pl/1139/dbbb6aa185d7132emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbbb6aa185d7132e.html)
a tu zapomnialam przed pstryknac
4.http://images40.fotosik.pl/1131/3ea515393f18e16cmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ea515393f18e16c.html)
http://
images40.fotosik.pl/1131/3ea515393f18e16cmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ea515393f18e16c.html)
http://images45.fotosik.pl/1140/ba9ff7f9b86c8ccamed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba9ff7f9b86c8cca.html)
ok starczy prosze szczerze najwyzej bede plakac:]:]:] pozdrawiam

zuzia0303
08-10-2011, 11:31
Witamy Ciebie na forum Alexx :kwiatek::*

Kochana zrobilas to co ja. kupilas na poczatek cos najtanszego. Niestety to wielki bład. klej trzyma jak trzyma, rzesy sa sztywne jak przy szczocie ryżowej.
Jesli podoba sie Tobie zakladanie rzesek, masz smykalke do tego, chcesz sie zajac tym powazniej to nie rob wiecej na tych produktach rzesek.
Przeczytaj sobie caly wątek, masz wszystko czarno na bialym. A jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec to wal na PW do Nas.
DZiewczyny nasze guru teraz organizuja warsztaty warto sie tam wybrac.

a wszystko co potrzebujesz do zakladania rzes metoda 1;1 mozesz zamowic u Edytki.
I wiesz wtedy ze pracujesz na firmach na ktorych wiekszosc z nas pracuje. (bardzo dobre)
A rzesy trzymaja przynajmniej miesiac.
prosze posluchaj mojej rady.
Dzikakurka, Edytakon, Emilka, Zołzella Marta OSZ, bobas i wiele innych dziewczyn chetnie cos podpowie, pomoze.
Mi tez pomogly (nie raz i nie dwa)..... i za to im sle buziole:*:kwiatek::kooffa:

sylwia29
08-10-2011, 13:16
:DDzięku Kura

pysianiulka
08-10-2011, 16:03
Hej Dziewczyny! Trafilam na Pania alergiczke. Przyszla do mnie na rzesy, od innej stylistki, twierdzac ze tamta miala pewnie jakies tanie, chinskie produkty, stad przez tydzien piekly i puchly jej oczy. Założylam jej rzesy, pracuje na SL. Przy zakladaniu zero problemu, ale tydzien pozniej zadzwonila ze miala tak samo - tydzien ze spuchnietymi czerwonymi oczkami. Czy myslicie ze ten klej z SL hipoalergiczny moze byc dobry? Mialyscie takie przypadki i zdał test? Ona jest nawet gotowa sama zakupic ten klej, obym tylko robila jej rzesy, tak sie przyzwyczaila...

tomaszka
08-10-2011, 19:31
Tak, ale ten dla alergików trzyma krócej, coś ok 16dni. Coś za coś, jest po prostu delikatniejszy więc nie ma takiej "mocy". Chyba, że babeczka zgodzi się przychodzić co 2 tyg.

cubaro
08-10-2011, 20:09
Pysianulka - ja mam również jedną alergiczkę, robię jej na kleju z NL - Ultra Bond Pro5. Tym klejem można robić nawet blinka, nie uczula, ale... ciężko się na nim pracuje bo wolno wiąże, bardzo dobrze za to trzyma. Robię jej na nim od lutego i muszę dodać, że rzęsy ma w idealnej kondycji, nie jak inne klientki po SL. Gdyby szybciej wiązał przerzuciłabym się od zaraz.

Alexx
09-10-2011, 18:15
Witamy Ciebie na forum Alexx :kwiatek::*

Kochana zrobilas to co ja. kupilas na poczatek cos najtanszego. Niestety to wielki bład. klej trzyma jak trzyma, rzesy sa sztywne jak przy szczocie ryżowej.
Jesli podoba sie Tobie zakladanie rzesek, masz smykalke do tego, chcesz sie zajac tym powazniej to nie rob wiecej na tych produktach rzesek.
Przeczytaj sobie caly wątek, masz wszystko czarno na bialym. A jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec to wal na PW do Nas.
DZiewczyny nasze guru teraz organizuja warsztaty warto sie tam wybrac.

a wszystko co potrzebujesz do zakladania rzes metoda 1;1 mozesz zamowic u Edytki.
I wiesz wtedy ze pracujesz na firmach na ktorych wiekszosc z nas pracuje. (bardzo dobre)
A rzesy trzymaja przynajmniej miesiac.
prosze posluchaj mojej rady.
Dzikakurka, Edytakon, Emilka, Zołzella Marta OSZ, bobas i wiele innych dziewczyn chetnie cos podpowie, pomoze.
Mi tez pomogly (nie raz i nie dwa)..... i za to im sle buziole:*:kwiatek::kooffa:


Dziękuje bardzo za odzew i pomocne rady :) Widziałam, że xtreme lashes mają sklep w Łomiankach, kolo W-wy, wiec w pon. pojade i kupie dobry, prawdziwy klej :) Lubie i zakladam rzesy z wielka przyjemnoscia, chce sie dowiedziec wiecej, lepiej robic i patrzec na piekne oczy klientek a poki co to kolezanek ;)

(http://www.xtremelashes.pl/content/view/60/85/)

---------- Dodano o godzinie 18:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:17 ----------

Niestety zle przeczytalam na stronie... ani nie kupie ani nie zamowie, bo w Łomiankach mają tylko salon.

a pytanko co do kamienia lub szkiełka - jak je czyścić z pozostałości kleju po zabiegu? :) Bo na wcześniejszych stronach jeszcze nie znalazłam odpowiedzi, nie wszystko przeczytalam... ;)

Joannah
09-10-2011, 18:37
Kamien/ szklielko najlawtwiej i najtaniej oczyscic acetonem.
Nasaczony acetonem wacik nakladasz na szkielko, zawijasz w folie alum. i kladziesz na grzejnik na 5 min. Kamien/szkielko blyszczy nowoscia.
W przypadku braku zrodla ciepla wystarczy 15min by calkowicie oczyscic szkielko bez potreby szorowania.

Emilia B.
09-10-2011, 18:42
ja przecieram po prostu wacikiem nasączonym acetonem i schodzi :) potem płyn do dezynfekcji i włala - to samo z pęsetami :)

Alexx
09-10-2011, 20:30
ja przecieram po prostu wacikiem nasączonym acetonem i schodzi :) potem płyn do dezynfekcji i włala - to samo z pęsetami :)


Super! Dzieki wielkie, bo wcześniej robiłam to oddzielnym removerem i woda, więc tez schodziło ;) A jaki klej polecacie dla osoby początkującej? Z jakich firm, które są dostępne w internecie i można bez problemu zamówić? W zestawie startowym dostałam 3 kleje ale sa do niczego i rzęsy po kilku dniach odpadaja... albo może gdzieś w Warszawie lub okolicach są sklepy w których dostane od ręki dobry, mocny, klej? ;) Pytam,bo niedawno przeprowadziłam się pod Warszawę i nie znam jeszcze dokładnie okolicy, stolicy i tutejszych zasad i praw ;)

monia_sc
10-10-2011, 10:27
Alexx kup sobie klej dla profesjonalistów 1-2 sekundowy. I tak nie schnie tak szybko jak obiecuje producent. Nie kupuj kleju dla początkujących bo dłużej schnie i po trzeciej klientce kiedy nabierzesz wprawy dostaniesz piany:) Ja używam klej z SL i nie narzekam:) :kwiatek:

---------- Dodano o godzinie 10:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:12 ----------

A co do czyszczenia kamienia to ja go zanurzam w zmywaczu do paznokci:) Na pewno taniej wychodzi niż remover :)

---------- Dodano o godzinie 10:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

http://images45.fotosik.pl/1144/af753b6a053950e1m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af753b6a053950e1.html)

---------- Dodano o godzinie 10:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:26 ----------

a tutaj po :) Jakiś problem z załączaniem zdjęć:) pozdrawiam Was ciepło:)
http://images49.fotosik.pl/1117/1d7eb1c744eb0d3dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d7eb1c744eb0d3d.html)

zuzia0303
10-10-2011, 11:37
Dzien dobry dziewczyny.
Monia tak do konca to sie nie zgadzam. klej ktory wolniej schnie dla poczatkujacych jest bardzo dobry.
Zawsze ma sie dluzsza chwile na skorygowanie np. sklejonych rzesek ktore robione "wolniejszym klejem" mozna oddzielic po dluzszej chwili.
No chyba ze ktos ma juz wprawe, doswiadczenie i ma juz pewna, wprawna reke do zakladania rzes.
To wtedy ok. Ale tak naprawde to chyba wiekszosc z nas zaczynala na tym "wolniejszym" kleju.

Ale to tylko moje zdanie.

Ps. sliczne rzesiska Monia

:kwiatek: dla Was wszystkich na dobry poczatek dnia.

monia_sc
10-10-2011, 13:57
Ja właśnie zaczynałam na tym wolniejszym. Praktycznie po 4 klientce doszłam do wprawy. I w zasadzie już przy pierwszej klientce irytowało mnie to że muszę dmuchać po oczach, bo jak puszczałam pensetę którą separuję rzęsy to wszystko się ze sobą sklejało. Przy pierwszych aplikacjach rozdzielanie rzęs przez niedoświadczona stylistkę może być bolesne dla klientki. Żałuję że nie zaczęłam od razu pracować na szybszym kleju bo wydałam kupe pieniędzy na wolny klej a teraz dogorywa w lodówce prawie cała butelka. Skarbie to tylko moja opinia :ok: Zresztą kupisz to się przekonasz :) buźka

Emilia B.
10-10-2011, 14:01
tez jestem za tym żeby kupić odrazu szybszy klej :) tak na prawdę przy 1,2-giej klientce zacznie cie irytować, że tak wolno schnie ;)

Agnieszka Praska
10-10-2011, 14:37
wreszcie jakas klientka pozwolila foto zrobic:)
kacik zew profil B, wewnetrzny wykonczony J
0,20 i 0,15

DiamondShine
10-10-2011, 15:17
agulusia piękne rzęski ;)

Joannah
10-10-2011, 18:36
Moj pierwszy klej byl wolniejszy 4-5 sek. w rzeczywistosci jakies 8-10 sek.
TRAGEDIA, nie polecam!
Zniechęciłam sie do robienia rzes na rok czasu. Pozniej rzesy zaczely byc bardziej popularne, a ze przegladalam fora to znow nabralam ochoty na klejenie.

Klej wolnoschnacy przedluza czas pracy, rzesy sklejaja sie, a przy wysokiej wilgotnosci powietrza i temperaturze nieco nizszej mozna sie zajechac z czasem pracy.

Ale to tylko moje doswiadczenie, kazdy dochodzi inaczej do wprawy.

moniska000
10-10-2011, 19:52
Czy moglaby ktoras z kolezanek ocenic swym okiem moje zdjecia ze 105strony i napisac jakikolwiek komentarz przynajmniej bym wiedziala co jest nie tak lub ok. dziekuje^_^^_^^_^

Alexx
10-10-2011, 20:00
Hej!

Dzięki za rady :)
Jednak kupiłam ten klej, myślę, że jak na pierwsze razy będzie okej... a potem się zobaczy, mam dmuchawkę/pompkę to bede suszyć ;)

SecretLashes - Ultra Bonding 10ml Czarny klej do rzęs (http://www.secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=34)

słyszałam i czytałam, i został mi polecony jako ten dobry... zobaczymy więc :D
a szkiełko również będę czyścić zmywaczem lub acetonem i będzie tańsze niż remover ;)

Agnieszka Praska
10-10-2011, 20:04
Czy moglaby ktoras z kolezanek ocenic swym okiem moje zdjecia ze 105strony i napisac jakikolwiek komentarz przynajmniej bym wiedziala co jest nie tak lub ok. dziekuje^_^^_^^_^

zdjecia sa na tyle niewyraznie ze ciezko ocenic je pod wzgledem technicznym:(

moniska000
10-10-2011, 20:40
Dziekuje za odpowiedz. szkoda:/:. pozdrawiam

Agnieszka Praska
10-10-2011, 20:49
postaraj sie zrobic bardziej wyrazna zdjecia:)

sylwia29
11-10-2011, 13:33
hej a propo kleju.. hm .. od niedawna zajmuję się takim cudem jak rzęsiory i początk rzęczywiście lepiej aplikować na tym trochę dłużej schnącym ale i racja, że jak już masz prawę to delikatnie irytuje to "schnięcie" więc na kursie już u Edytki pracowałam na szybkoschnącym i super sprawa:skacze:
Agnieszka piekne rzęsiska rzes wyczarowała tej klientce uuaaaaaaaa;-)

monia_sc
11-10-2011, 22:19
Ja mam ten klej z SL ale 1-2 sek. O ile dobrze przeczytałam to na tym 'chińskim' kleju co kupiłaś w pakiecie juz pracowałaś. To wnioskuje że masz jakąś wprawę :) Życzę Ci dużej cierpliwości :)

---------- Dodano o godzinie 22:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:14 ----------

Agulusia rzęski super:) na jakich rzęsach pracujesz?
ps też mam problem z tym że klientki nie chcą zdjęć albo że nie mam aparatu i czasem mi ktos pożyczy(w moim zepsuł się tryb macro i nie robi zbliżeń)

Agnieszka Praska
12-10-2011, 07:45
glownie na LL i SL
z tymi zdjeciami to jest masakra:/:

dzikakura
12-10-2011, 09:28
super rzęski agulusia

Ja nie wiem dziewczyny, jakie Wy klientki macie:/:, Moje nawet te najbardziej sztywne, nie mają problemu ze zrobieniem im zdjęć, czasem tylko proszą o to by całej twarzy nie było widać, a robiąc zdjęcie (ten pierwszy raz, jak dziewczyna do mnie przychodzi) to tłumaczę, że przecież znalazła mnie albo po zdjęciach moich prac, albo z polecenia i ktoś im pokazał moją stronę, więc i tym razem chcę zrobić zdjęcie, aby ktoś inny też mnie mógł znaleźć po kolejnej-świeżej mojej pracy, na taki argument sorry, ale nie ma kontrargumentu, dlatego chętnie się zgadzają i nigdy nie pytam "czy mogę" tylko od razu tłumaczę dlaczego to robię

luna12
12-10-2011, 12:22
Hey Dziewczyny. Co do kamienia lub szkielka to ja robie tak ze zawijam plytke z kamienia w sreberko. Po pierwsze nie trzeba czyscic a po drugie zauwazylam ze klej tak szybko nie schnie jak na kamieniu. Wczesniej uzywalam 2-3 krople na jedna aplikacje teraz tylko jedna :)
Pozdrawiam :)

edytakon
12-10-2011, 14:58
Kura te rzesy jak naturalne, śliczne

zołzella
12-10-2011, 15:36
kurka cudne rzęsiory :)

monia_sc
12-10-2011, 16:06
moniska000 na zdjęciach wygląda dobrze, ale rzeczywiście zdjęcia trochę niewyraźne :)

---------- Dodano o godzinie 16:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:01 ----------

Dziewczyny a co myślicie o utrwalaczach do rzęs? Miałam kiedyś zamiar kupić, ale dziewczyna która mi robi rzęsy mówi że to pic na wodę. Jak wasze doświadczenia ?

MURKA
12-10-2011, 21:24
Kurka sliczne:wow: powiedz kochana czy po aplkacji rzes robisz rowniez makijaz bo na fotce widze cienie :wow: piekne:love:

monia_sc
12-10-2011, 21:46
No Kurka pięknie jak zawsze :) oglądałam z zachwytem wszystkie Twoje prace które zamieściłaś na forum:) masz wielki talent:)

zuzia0303
12-10-2011, 22:28
Kurka przylacze sie do innych cuuuudne rzesiory!
no ale czego innego mozna sie spodziewac po naszych kochanych "opiekunkach, nauczycielkach" :kwiatek:

dzisiaj Edytka wyczarowala moje i kolezanki buziaki kochana dziekuje
Mam nadzieje ze bede "czasami" mogla wpadac (a w zasadzie wlatywac:skacze:) na te "czary":przytul:

anecka
13-10-2011, 09:59
Hey Dziewczyny! :)
Zamierzam przejść kurs w Looksus Lashes w Katowicach, a że jestem świeżakiem w tej kwestii to proszę o poradę czy powinnam wybrać opcję z kuferkiem czy z samym szkoleniem? :)

Drapi
13-10-2011, 11:50
laski potrzebuje szybkiej dobrej porady. skonczyly mi sie platki pod oczy do przedluzania rzes i w hurtowni nie maja . poradzcie gdzie moge je zamowic zeby byly dobre i szybko doszly ( do srody)

monia_sc
13-10-2011, 12:50
anecka to zależy czy umiesz to robić czy dopiero się chcesz nauczyc. Bo jak umiesz i potrzebujesz tylko papier to zrób sobie gdzieś najtańszy kurs a my pomożemy Ci kupić co potrzebne :P A jak nie umiesz to idz na porzadne szkolenie a my i tak pomożemy Ci zrobić zakupy:) Większość rzeczy można kupić tanio na allegro np kamien nefrytu, odtluszczacz czy szczoteczki.

---------- Dodano o godzinie 12:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:47 ----------

Drapi żeby nie ryzykować na twoim miejscu zaopatrzyłabym się w taśmę medyczną z apteki:) a jak bardzo zależy Ci na płatkach to poszukaj hurtowni kosmetycznej w swojej miejscowości. U mnie czasem można spotkać w hipermarketach stoiska z akcesoriami do przedłużania rzęs. :kwiatek:

Drapi
13-10-2011, 13:26
tasme mam ale to jets klientka wymagajaca i musi miec platki :)

anecka
13-10-2011, 14:48
Monia dzięki za radę! Zapisałam się na kurs na 25 października.. :) i co teraz, pomożecie mi skompletować potrzebne rzeczy? :D

KK1983
13-10-2011, 15:42
Witam :D
Czy ktoś może mi powiedzieć co źle robię, przy przedłużaniu rzęs niektóre przyklejają mi się do płatka a odklejanie ich jest trochę bolesne

Pomocy :/:

alkaniolek
13-10-2011, 15:48
a podciagasz do gory oko taśmą? Jak dobrze zrobisz "lifting" to nie powinno byc problemu :)

KK1983
13-10-2011, 15:52
Nie ;-)

---------- Dodano o godzinie 15:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:49 ----------

Dziękuję za poradę :-)))

monia_sc
13-10-2011, 22:47
Kamien nefrytu, szczoteczki, odtluszczacz, taśme kupisz na allegro :):):):) musisz miec dobry klej rzęsy i pensety. Napiszę Ci na prv żeby nie robić reklamy:)

Alexx
14-10-2011, 07:55
Kamien nefrytu, szczoteczki, odtluszczacz, taśme kupisz na allegro :):):):) musisz miec dobry klej rzęsy i pensety. Napiszę Ci na prv żeby nie robić reklamy:)


Monia_sc - ja też poproszę o takie rady na prv ;)

a przy okazji, nie moge znalezc wcześniej, na ile klientek tak mniej wiecej starcza 1 klej 10ml ? ;) wiem, ze to zalezy od ilości zużycia przy 1 zabiegu, ja tak 4-5 malych kropelek wczoraj wykorzystałam :D

Star Lash Academy
14-10-2011, 09:18
Cześć dziewczynki :) jestem tutaj nowa... od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum.. Kurs robiłam 2.08.2011 w Krakowie bo z tąd tez pochodzę... rzesy to moja pasja... Ale mam problem z jedna sprawa czas... niestety czas bo robię ok 80 rzęs w jakies 3,5 h do 4. A następna sprawa to to, że pracuje juz na kleju 2-3 sekundy i niestety zeby skrocic czas pracy to nie zawsze pompuje dmuchawka... Efekt taki ze jak dobrze sobie nie rozdziele rzesek to mi zamiast 1 przyklei sie niechcacy jeszcze 1 do niej :( wiadomo ze w wtedy od razu odklejam ta rzese zeby nie byly poklejone...co robic zeby unikac tego... chcialabym przyjechac na taki kurs doszkalajacy do Edyty albo Dzikiej kurki.. ale narazie nie mam czasu ;( dopiero na poczatku grudnia bym przyjechala do ktorejs z Was nie zalezy mi juz na certyfikacie tylko na takim malym moze sprawdzeniu mojej osoby.. zeby pokazac co robie zle, jak skrocic czas mojej pracy i jak jeszcze ladniej stylizowac oko... a o to moje kilka prac przykladowe... Wlasnie mam problem z robieniem zdjec :( nie umiem ladnego zdjecia zrobic klientce ;(

Rzesy Sylwia przed i po to jest moja pierwsza aplikacja... Niestety wiele zdjec nie posiadam bo ostatnio zepsol mi sie moj aparat i oddalam go do naprawy.. takze niestety niektore klientki robia zdjecia same i mi przesylaja...

Ogolnie to mam malo klientek.. nie wiem czemu... wystawiam sie na portalach ogloszeniowych.. moze mam za wysoka cene jak na KRKAKOW? tutaj niestety przebic sie jest baaardzo ciezko a dziewczyn ktore to wykonuja jest bardzo duzo... ja mam srednio 1-2 klientki na tydzien na rzesy to jest tragedia... zakupilam lozko, lampe wszystko bardzo dobre produkty

Pracuje na Loksoos Lashes i na rzesach jedwabnych z syntetykiem firmy

Diamond Silk lashes a klej mam Cilsa premium Black glue advanced sensitive Eyes.

Prosze Dziewczyny ocencie moje prace... licze sie z tym ze dostane zje**ke ;) ale to ma mi pomoc w mojej pracy dotychczasowej...

A Edytke prosze o wiadomosc na PW ile by chciala za takie warsztaty doszkalajace.. niestety teraz na te listopadowe nie jestem w stanie przyjechac ;( :(

beatka89
14-10-2011, 09:51
agulaaa masz niepowtarzalną okazję - jutro Edytka przyjeżdża do Krakowa i organizuje szkolenie (w którym biorę udział:D), więc jeśli będzie miała czas to może Cię doszkoli:) napisz do niej na priv

Star Lash Academy
14-10-2011, 11:51
no napisalam wlasnie ;) chetnie bym sie podszkolila bo uwazam ze robie troche bledów a Edyta robi pieeekne rzesiory... dobrze by sie zlozylo bo w poniedzialek mam 2 klientki mama z corka przychodzi wiec chcialabym zrobic juz mistrzostwo heheh nie no zartuje... juz troche opanowalam technike robienia rzes ale napewno mam jeszcze duzo przed soba do przejscia ;)

a gdzie to jest kolezaneczko droga, gdzie ty idziesz sie doszkalac z Edytka?


JUPIII no wiec jestem umowiona na podszkolenie jutro z Edytka :D :)

beatka89
14-10-2011, 14:20
hehe gratuluję:)

alkaniolek
14-10-2011, 16:04
Agulaaa ja na Twoim miejscu wycwiczylabym sie na pewniaka i wtedy ubiegala o klientki i oglaszala. DObrze, ze idzisz na ten dodatkowy kurs, to duzy krok w dobra strone.
Ze zdjec szczerze to te rzeski sa powykrecane troche w kazda strone. Jak masz zadowolone klientki, to metoda pantoflowa przychodza i inne. Jak rzesy sa poklejone i powykrecane to kolezanki i znajome tym ktorym robisz rzeski nie zapytaja kto robi i pojda tam gdzie widza, ze ktos robi lepsze. Nasze kleintki sa nasza najlepsza reklama. Dlatego narazie uzbroj sie w cierpliwosc i cwicz, dojdziesz do wprawy :)

cubaro
14-10-2011, 22:48
Drapi - kup w Rossmanie (jeśli jest u Ciebie) lub w sieci Natura kolagenowe płatki pod oczy firmy Perfecta - Age Control 35+ lub 40+. Jeśli znajduję się w podobnej do Ciebie sytuacji to kupuję tylko te. Dodatkowo opracowuję je taśmą medyczną - oklejam (to niekonieczne, ale mi tak bardziej pasuje, są wtedy sztywniejsze i nie zahaczam pensetami o niteczki).

monia_sc
14-10-2011, 23:30
Hej dziewczyny. Co sądzicie o utrwalaczach do rzęs? Pic na wode czy nie?

Star Lash Academy
15-10-2011, 13:06
Wlasnie o to chodzi, że te ktore do mnie przychodza to sa bardzo zadowolone ;) niestety ta dziewczyna gdzie na zdjeciu miala troche powykrecanych rzesek to swoje ma w beznadziejnym stanie... duzo pol lysych przeswitow i musialam je jakos ratowac ... a ze ja jeszcze nie mam na tyle wprawy zeby robic piekna stylizacje i przyklejac rzese w idealnym kierunku to raz wychodzi mi lepiej a raz gorzej... W czwartek robilam rzesy Pannie Mlodej i udalo mi sie jej idealnie przykleic w jednym kierunku wszystkie, nie bylo rzesy ktora bylaby wykrecona takze coraz jest lepiej... a co do kosztow to niestety ale na poczatku robilam tylko za zwrot materialu ale dlugo sie tak nie da pociagnac bo to sie zwyczajnie nie oplaca... Jak ktoras nie bedzie zadowolona to nie wroci... ja tez musze miec z tego jakies pieniadze... POki co to wszystkie klientki sa zadowolona zwlaszcza ta panna mloda byla baardzo zadowolona i ja tez ze swojej pracy i stylizacji... Jak przesle mi zdjecia na @ to Wam pokarze ;) niestety mi sie aparat zepsul i nie mam jak robic zdjec..

pysianiulka
15-10-2011, 17:07
Hej Dziewczyny! Mam do Was takie pytanie... Musze wybrac temat pracy licencjackiej. I tak mysle, da sie napisz prace licencjacka o przedluzaniu rzes? W sumie sie tym bardzo interesuje, to pomyslalam, ze moglabym o tym zrobic prace. ALe jak ujac temat? I jak zrobic badanie... Macie jakies pomysly? Pomozcie :)

monia_sc
15-10-2011, 18:16
to zalezy na jakim kierunku jestes. Inaczej bedzie brzmiał temat na kier socjologia inaczej dla zarządzania a jeszcze inaczej dla kosmetologii

Emilia B.
15-10-2011, 19:53
dawno mnie nie było w tym temacie (brak neta przez całe dnie :D ) ale nadrabiam ;)
pysianiulka tak jak monia napisała - wszystko zależy od kierunku studiów :)
agula wyćwiczysz się i problem z wykręcaniem rzęs będzie należał do przeszłości :) dobrze, że masz chęci i chcesz sie rozwijać i udoskonalać :good:
KK1983 to musisz na bieżąco pilnować żeby sie nie przykleiły porządnie do płatka i odklejać :)
kurcia achhhhh :love: te twoje firany :D ty wiesz :P,
nie zapomnę jak robiłam pierwsze rzęski hehe :D więc się dziewczyny nie zniechęcać tylko zacisnąć zęby i ćwiczyć dalej ;)
moje ostatnie rzęskowe zaległości
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

MURKA
15-10-2011, 21:43
emilko kochana piekne!!!!:love::love: oj idziesz jak burza !!!:love::love::ok:

DiamondShine
15-10-2011, 21:52
Emilio sliczne rzeski ;)

Star Lash Academy
15-10-2011, 22:42
Okazuje sie ze nie mam problemu z wykrecaniem rzesek... wina kleju byla... pozatym te zdjecia ktore tutaj wkleilam to niestety ale klientki baaardzo z przerzedzonymi rzesiorami :( takze aplikacja tym bardziej trudna...

Ale jestem juz po warsztatach doszkalajacych u Edytki i jestem meeega zadowolona :):)

A o to moje wyniki pracy ocencie same ..

Sama Edytka powiedziala, ze to klientka ktora ma bardzo ciezkie rzesy do zrobienia niestety duze przeswity jak widac na zdjeciu... Ona przychodzi do mnie od poczatku i zawsze jest zadowolona ale dzisiaj byla juz wniebowzieta i sie nie dziwie bo pod kuratela takiego szkoleniowca jakim jest EDYTKA to poprostu miod i malina :D Edzia jeszcze raz dziekuje kochana ze mialas sile wytrzymac do konca :*:*:*

zuzia0303
15-10-2011, 22:58
Pieknie malenka!

Gratuluje:kwiatek:
ciesze sie ze udalo sie Tobie spotkac z Edytka i doszkolic sie pod okiem jednej z naszych "GURU". Buziole.

Star Lash Academy
15-10-2011, 23:04
A jak ja sie ciesze poprostu rewelacyjny warsztat pracy :):):) z taka osoba to konie krasc :):):) a rzeski tez mi sie powiem nie skromnie bardzo podobaja :):) czas pracy 3h z przerwa 30 min na gadanie, siku i odpoczywanie hehhe moze Edzia powie w jakich warunkach pracowalysmy :P ja sie chwalic nie bede... Mam nadzieje ze poniedzialkowe klientki zrobie w 2,5 max efekt ;) bede sie chwalic w poniedzialek kolejnymi pracami ;)

moniska000
16-10-2011, 11:30
Hej dziewczyny. Te moje zdjecia to sa robione telefonem ze slabiutkim aparatem dlatego taka jakosc zapewne. Ostatnio robilam 2 klientki pod rzad mame i corke i kazda robilam 2godz i 20min to jak na razie moj rekord czasowy. Pisalyscie pare stron wczesniej o usuwaniu kleju z kamienia/szkielka, a ja mam z tym problem od poczatku w sumie zawsze wlewam do miseczki aceton i wkladam kamien ale ciezko schodzi i mam przy tym cale rece poklejone:):) moze lepsze jest jednak szkielko? Pozdrawiam

zuzia0303
16-10-2011, 11:53
bobas:kwiatek:
(Kamien/ szklielko najlawtwiej i najtaniej oczyscic acetonem.
Nasaczony acetonem wacik nakladasz na szkielko, zawijasz w folie alum. i kladziesz na grzejnik na 5 min. Kamien/szkielko blyszczy nowoscia.
W przypadku braku zrodla ciepla wystarczy 15min by calkowicie oczyscic szkielko bez potreby szorowania):ok:

To poradzila wlasnie wtedy kolezanka i dzieki serdeczne bo sprawdzilam i naprawde dziala!!


Nawet juz bardzo zaschniety klej schodzi. Warto skorzystac z tej rady.

Ps. Zakladajcie jakies rekawiczki gumowe lub foliowe przy czyszczeniu, bo moje tipsy clear zrobily sie od spodu lekko mleczne od acetonu nie pomyslalam wczesniej o tym.

monia_sc
16-10-2011, 15:33
agulaaaaa :):) super:) jakie długości użyłaś?:) fajnie i gęściutko:)

Star Lash Academy
16-10-2011, 16:08
Noreczki 12 mm i 10 mm grubosc 0,2 :) wyszlo ich ok 90 na oko.. moja kolezanke natura nie obdarzyla niestety gesciutkimi rzeskami :( kolezanka obok mnie na kursie u Edytki, ktora sie uczyla kleic to dopiero miala modelke z przykladnymi rzesami :) Wyszlo im ok 160 rzes na oczko... piekne wyszly jak na 1 raz :)

monia_sc
16-10-2011, 19:10
no wlaśnie co do norek. Nigdy z nich nie korzystałam. Z jakiej firmy polecacie i czy w ogóle polecacie :)

pysianiulka
16-10-2011, 20:23
jestem na kosmetologii. I tak wlasnie myslalam zeby polaczyc moja pasje - rzesy z praca licencjacka. Tylko nie wiem, jak to wszystko ujac, i jak zrobic badanie.. bo niby trzeba ;)

monia_sc
16-10-2011, 21:30
"Wpływ przedłużonych rzęs na zwiększone powodzenie u płci przeciwnej" :skacze::haha: uważam że pisanie o rzęsach jest bardzo trudne bo metoda nie jest długo na rynku polskim i nie znajdziesz książek na ten temat. Mogę się oczywiście mylić. Hmmmm może bardziej ogólnie ujmij temat np co robią kobiety aby poprawić swój wygląd. Będziesz pisać o botoxach, mezoterapiach, makijażach per i przedłużaniu rzęs itd No i zrobisz badania "najbardziej popularna metoda poprawiania urody" oczywiście w różnych grupach wiekowych. Wtedy powinno sie pisać milo i przyjemnie :D

edytakon
17-10-2011, 11:43
Wszystkim uczestniczkom Szkolenia bardzo dziękuję. Zdolne z Was Dziewczyny. wkleję pozniej zdjęcia prac:) i napiszę o kązdej słowko, ale mam tylko chwilkę teraz:)
Było przemiło i baaardzo przytulnie :) Wiecie o czym mówie ;)
buuzia wielka :)

Pysianiulka fajny temacik Ci podpowiedziały Dziewczyny :) sama bym o tym napisała, fora to ogromne źródla informacji

beatka89
17-10-2011, 12:11
Witaj, no Kochana czekam z niecierpliwością:)

edytakon
18-10-2011, 11:25
To zaczynam małą relację ;0\

Jako pierwsza pojawiła sie Zołzella... wyczarowała takie cuda:
http://images35.fotosik.pl/972/dd45ca3bb25802b5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd45ca3bb25802b5.html)

http://images37.fotosik.pl/1121/f0ec57aff2656596med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0ec57aff2656596.html)

Widać, ze modelka zadowolona :)
http://images45.fotosik.pl/1159/0709e59bf054f0demed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0709e59bf054f0de.html)


Dzieło Beatki, niewyczesane
http://images35.fotosik.pl/972/6d1001aff0e8e220med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d1001aff0e8e220.html)

http://images43.fotosik.pl/1158/f5ea50b4b7e388bfmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5ea50b4b7e388bf.html)

---------- Dodano o godzinie 11:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:09 ----------

a tu dzieło Aguli

nawet zdjęcie przed udalo nam sie zrobić, rzęski dość trudne w obsłudze:( niesamowicie krótkie, jakby spalone rzeski w kacikach, ale az prawie 1/3
http://images39.fotosik.pl/1125/2c86cf3b48563030med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2c86cf3b48563030.html)

http://images47.fotosik.pl/1158/74e265f201e6748dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74e265f201e6748d.html)

http://images39.fotosik.pl/1125/334a89c63a067a4dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/334a89c63a067a4d.html)

Luśka z tego wszystkiego zapomnialam zrobić foteczkę Tobie...i Twojej pracy, ale modelka się przyzwyczaiła i chyba juz na koniec zadowolona była :) Ty wiesz o czym mowie :) ale Luska doskonale sobie poradziłaś :) super laseczka z Ciebie i wykorzystaj tylko wszystkie rady, ktore dałam :) i bedzie git :)

---------- Dodano o godzinie 11:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:17 ----------

I na koniec rarytasiki mam nadzieje ze Dziewczyny mnie nie zlinczują :)

http://images49.fotosik.pl/1132/842bb26f788fcfb5med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/842bb26f788fcfb5.html)

http://images38.fotosik.pl/1149/60f0428caafedd84med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60f0428caafedd84.html)

Było naprawdę baaardzo bardzo miło :)

Beatka podziwiam za tą cierpliwość i hęć pracy :) ciezko było oj cięzko

Kinga ciesze sie, ze juz kolejne aplikacje i widzisz różnicę :) poka fotki to i my je zauwazymy :)

Agulaaa aplikuj dokadie tak jak mowilam, nie tylko rzesy są wazne, ale i klej....

---------- Dodano o godzinie 11:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:23 ----------

A warunki pracy to chyba widać na zalączonym zdjęciu (ale to wszystko to tylko po to by zaoszczędzić na kosztach)... po co je generować, bylo cieplo przytulnie... nie ma co narzekać.... no i kurs nie trwł do 30-tu zalozonych rzęs... tylko na maxa :)

beatka89
18-10-2011, 11:43
Dziękuję Ci Edytko za wszystko i jednocześnie polecam Edytkę z całego serducha jest nie tylko świetnym szkoleniowcem, ale również bardzo ciepłą osóbką! Miałam sporo pracy, ale nie zniechęciłam się absolutnie, wręcz przeciwnie mogłabym kleić rzęski całymi dniami:D

Star Lash Academy
18-10-2011, 12:13
hahahah jak ja wyszlam na zdjeciu chyba widac ze to LUUUBIE no i ze mam tempature 38,1 jak sie okazalo pozniej w domku :( ale DOSZKOLENIE SUPER :):):) jestem mega zadowolona, co prawda moja AGA to nie jest idealny przyklad rzes na modelke zeby wyczarowac cudo na jej oku ale i tak wyglada calkiem inaczej :) uwielbiam to robic i sprawia mi to mega zadowolonie jak wychodzi super ladne oczko ;)

Dzieki kochana za rade... przynajmniej sie okazalo, ze klej mam niestety do BANI.. a firma u ktorej zamawiam jak dalej sie nie odzywa tak dalej... i nawet nie wiem czy mam szanse go zareklamowac bo bez jaj ;/

UWAGA UWAGA wczoraj klientka ktora miala tez baaardoz przezedzone rzeski i niestety nie chciala efektu maksymalnego ze wzgledu na wiek kleilam 1,30 min weszlo 90 na oko ;)

Niestety nie mam zdjecia przy otwartym oku a szkoda bo wyszlo naprawde calkiem inne oczko.. klientka sie nie zgodzila.. chodz tlumaczylam jej ze to moja praca i potrzebne do mojego porftolio ;( no coz... uparla sie.. ;(
NAJCIEZSZA KLIENTKI W MOJEJ KARIERZE jak narazie heheh ;) podczas zabiegu kilka razy otwarla mi oko tak nagle... bez uprzedzenia.. chodz jej mowilam, ze nie moze nic robic z oczami.... wiercila sie... machala noga przez to lozko mi sie trzeslo troche... a najgorsze bylo to ze jej tak oczy mrugaly ze myslalam ze jej tych rzes nie zaloze.. ale efekt wyszedl na otwartym oku naprawde super i tak jak by jej conajmniej 10 lat odjelo :)

Rzeski jakie zalozylysmy to profil J 11 mm i 8 mm grubosc 0,15 :) oczywiscie jedwabne. Klientka chciala uzyskac efekt jak pociegniecie tuszem 1 raz na rzesie, zeby nie byly mega geste no i naturalne... wiec wybralam takie.. Jak sie Wam podoba?

EDYTKO JESZCZE RAZ DZIEKUJE KOCHANA ZE SIE UDALO MI ZALAPAC, Warunki pracy moze nie byly idealne ale bylo cieplo i przytulnie :) a z takim szkoleniowcem jakim jest EDYTKA TO TYLKO KONIE KRASC :):):) :*

gdzie wkoncu jadlyscie kolacyjke?
BUZIOLE :)

zołzella
18-10-2011, 14:05
Edytko ja juz dziękowałam i osobiście i pisemnie :P
okazuje się że człowiek niby potrafi, ale zawsze może umiec lepiej oczywiście po poradach i pomocy fachowca :)
jestem zadowolona ze wszystkich wiadomości jakie przekazała mi Edi
a wczorajszej aplikacji nie sfotkowałam bo to było uzupełnienie no i jakoś mi nie przyszło do głowy by fotkowac ;)

luska102
18-10-2011, 14:46
Edyko-dorwalam wkoncu internet.

Wielkie wielkie buziole za wszystko.szkolenie wpełni profesjonalne.
Polecam kazdej dziewczynie ,ktora chce sie wyszkolic.
Edyta super szkoleniowiec a jako osoba to super babka z ciebie,do tanca i do różanca.
szkoda tylko ze nie moglysmy dluzej posiedziec i pogadac.Fajna kumpela!!!
A i materiały pierwsza klasa!!!

Pozdrawiam cie mocno i buzka!!!

Zołzella-gdzie u ciebie kupic zele bo bylam na grodzkiej ale pani powiedziala ze cie juz tam nie ma?

Emilia B.
18-10-2011, 15:13
Dziewczyny piękne rzęsiska :ok: pięknie, zdolne bestyje :D

Agnieszka Praska
18-10-2011, 15:33
super rzesiska:)

C 0,20 11,10,9 i 8mm

KK1983
18-10-2011, 15:34
Chodzi mi o stronę Edyty.Czy te rzęsy co są w galerii długość jest jednakowa założona czy sa roznej długosci?Nowa tu jestem i jeszcze nie bardzo się tu odnajduję

sylwia29
18-10-2011, 15:41
ooooooooo dziewczyny gratulacje jeśli chodzi o kurs u Edyty pierwsza klasa szkolenie no isama szkoląca:*

KK1983
18-10-2011, 15:54
ile kosztuja te kursy?

zołzella
18-10-2011, 17:16
Zołzella-gdzie u ciebie kupic zele bo bylam na grodzkiej ale pani powiedziala ze cie juz tam nie ma? nie bardzo rozumiem.... o co ci dokładnie chodzi?

---------- Dodano o godzinie 17:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:15 ----------

agulusia (http://forum.wzorki.info/members/1360-agulusia.html) super rzęski :) wydaja się na pierwszej focie mega długie

Emilia B.
18-10-2011, 21:04
agulusia mrrr jakie firany :D świetne

dzikakura
19-10-2011, 05:05
Murka, chciałam podkreślić rzęski, dlatego zrobilam makijaż:) Mam parę fajnych klientek, ktore uwielbiają nowości(na tym zdjęciu aplikacja jest wykonana rzęsami z naturalnego futerka norek syberyjskich) i dają ze sobą robić wszystko co chcę, bo mają do mnie zaufanie-makijaż też:skacze:

Agulusia piekna firana, cudne

Emilia oooo jaka porcja wypaśnych rzęsek, jedziesz mała jak wiatr normalnie:D:ok:

Gratuluję wszystkim uczestniczkom warsztatów z Edytką, to był dobry wybór:ok:, przepiękne wszystkie rzęsy bez wyjątku:ok::ok:, brawo! Edyta rzeczywiscie wprowadza fajną atmosferę warsztatowow-szkoleniową(wiem, bo doświadczyłam):D

Wiem, że to nie miejsce na tego typu informacje, ale chciałam Was poinformować, że bardzo mało dziewczyn wpłaciło zaliczkę na warsztaty ze mną i Edytą, jeśli nie uzbieramy tych 10 dziewczyn kochane, to warsztaty się nie odbędą:(:(

A tu znów norki , takich aplikacji chcemy Was min nauczyć na tych warsztatach:D jak również tego jak odróżnić prawdziwą norkę od tych z domieszką syntetyku:D i wielu, wielu innych rzeczy

zołzella
19-10-2011, 07:36
dzikakura (http://forum.wzorki.info/members/2218-dzikakura.html) sliczne zwierzaki :D wymacałam norki edytki - miodzio :D

Emilia B.
19-10-2011, 08:14
kurcia ale rewelacyjna ściana rzęs, gęściochy jak sie masz :ok:
dzięki :kwiatek:

Agnieszka Praska
19-10-2011, 08:17
kurko rewrelacja:love:

DiamondShine
19-10-2011, 08:36
kurka nie znam sie na tym ale dla mnie rewelacja ;)

MURKA
19-10-2011, 09:30
kurka:love:zakochałam sie w nich ale gesciochy!!:love:

Zyziu
19-10-2011, 09:31
Ojj jakie super zdjęcia i rzęski tutaj pokazujecie. Bardzo podoba mi się to co wyczarowała na rzęskach modelki Zołzella. Sama myślałam kiedyś, żeby się tym zajmować ale jednak nie lubię takiego dziobania, dlatego wybrałam jednak pazurki, chociaż dziobanie jest tutaj podobne :P
Natomiast na rzęski tą metodą śmigam do salonu Mona Lisa w poznaniu, szkoda, ze zdjęć nie mam, bo bym wrzuciła. Dawno nie byłam na rzęsach mało czasu teraz, bo mi się małe bobo urodziło, ale jak odetchnę trochę to na pewno znowu sobie zrobię.

Nefra
19-10-2011, 13:12
Ja tez chcę na kursik :) Tylko że ja od podstaw ,bo jeszcze nie robiłam rzęsek. Będzie jeszcze mozliwość ?

edytakon
19-10-2011, 14:52
Ale tu się zagęsciło od wczoraj :) ja wpadam na chwile i znikam,

Kurka te rzęsy to och i ahh sama wiesz:)

Agulusia super :)

Choco niestety nie dla żółtodziobów :) bo to za duzo informacji jak na 1 raz

Agnieszka Praska
19-10-2011, 15:21
dzisiejsze
B 0,20 9,8,7mm

monia_sc
19-10-2011, 16:20
Ile kosztują takie warsztaty doszkalające?i gdzie są organizowane?

samaron
19-10-2011, 16:24
Tutaj: http://forum.wzorki.info/warsztaty/7489-warsztaty-z-zakresu-stylizacji-rzes.html#post299896

jolunia
19-10-2011, 21:27
Edytko i Kurko, wiem, że zgłosiłam się na kurs, ale niestety nie mogę ze względów finansowych. Trzy tygodnie temu dostałam wypowiedzenie, więc teraz liczę każdy grosz. Niby wiem, że takie szkolenie mogłoby pomóc przy ewentualnym późniejszym zarobku, ale na chwilę obecną muszę zrezygnować.
Przepraszam, już teraz żałuję :-(

cubaro
20-10-2011, 10:33
Agulusia - piękne rzęsy! I wcale nie wyglądają na takie krótkie, superrr.

sylwia29
20-10-2011, 16:57
Agulusia śliczne rzęsiory:ok:profeska...
Boże ja chcę wstawić swoje zdjęcia a tu lipa, lipa lipa telefon do ...du.. znaczy się luftu:/: a cyfrowy całkiem padł... och jak na złość to wszystko a potrzebuję ocen od profesjonalistek toć dopiero co tam dobrze zaczęłam

moniska000
20-10-2011, 17:25
Hej wszystkim. Mam pytanko kupilam platki kolagenowe takie przezroczyste z wyciagami roznymi i zastanawiam sie jak je przykleic? czy trzeba je opracowywac tasma? jak tak to jak bo one nie maja foli zadnej na sobie. kurcze zamowilam je bo myslalam ze to te zwykle zelowe z biala gora a tu taki zdziwienie:huh::huh::huh:
Kurka sliczne rzeski robisz:) poza tym po drodze widzialam duzo fajnych fotek rzesek.
I jak to jest z tym dopelnianiem? Mi klientka mowila ze po dopelnieniu krocej jej sie trzymaja niz jak jej zalozylam swieze, czy to juz tak jest? czy ja cos zle zrobilam?

Emilia B.
20-10-2011, 18:47
Agulusia no kobieto cuda tworzysz!! piekne, na prawdę jestem pod wrażeniem :)

corina
20-10-2011, 19:21
Witam :]
Jestem zainteresowana kursem przedluznia rzes metoda 1:1.
Mieszkam niedaleko Monachium,chyba najlblizej byloby dla mnie gdzies w okolicach Wroclawia.
Moze ktoras z dziewczyn moglaby mnie przeszkolic:).
Czytam to forum i same milusinskie dziewczynki tutaj wiec wiare mam niezlomna,ze dobrze mi poradzicie :papa:

Star Lash Academy
20-10-2011, 21:53
Czesc dziewczynki a o to moje dzielo z dzisiaj weszlo ok 150 rzesior na oko ;) no i fiolecik w kacikach ale nie duzo tak ok 10 szt na oko zeby tylko byl akcencik maly :) co sadzicie?

teraz widac wczesniej mi sie nie wgraly sorki ;)

Zdjęcia użytkownika Agnieszka Kwiatkowska | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=235391369852444&set=a.197554123636169.49934.100001447488103&type=1&theater)
sorki ze tak ale nie da sie wgrac tego ostatniego zdjecia tutaj ;( ma jakis niepoprawny format chyba..

nie piszemy post pod postem tylko używamy opcji "edytuj"/Emila

dzikakura
21-10-2011, 08:27
Agula, suuuuper, co za gescioch, a te fioleciko-rozowosci piekne

moniska, dzwon do swojego instruktora (dziewczyny zaplacilyscie, macie prawo dopytywac tego co obejmowalo szkolenie podstawowe, nie wstydzcie sie- no)

Instruktor powinien Cie nauczyc jak kleic platki a nie tylko tasmę a przede wszystkim polecic Ci materialy na ktorych bedzie Ci sie latwo pracowalo, jak sie nie ma doswiadczenia lepiej nie kombinowac z innymi materialami, bo kupisz i... nie bedziesz wiedziala co z tym zrobic

Co do kleju, nie wiem jaki masz zakladam, ze z SL a z niebieska zakrętka, wejdz na strone Sl i zobacz jak dlugi czas wiazania ma ten klej i.. odejmij od tego trzy tygodnie:skacze:, jesli piszą, ze klej trzyma 10 tygodni, to praktyce wiazanie klejowe trzyma 6,7 tygodni, po tym czasie klej "puszcza" i rzęsa syntetyczna zsuwa sie z naturalnej, (ta zasada nie dotyczy kleju dla alergików)

dlatego prawdopodobnie Twojej klientce pierwsze zaaplikowane rzęsy się zsuwają, przyczyną moze byc tez zbyt mala ilosc kleju, ktora starczyla "na troche" jednak po pewnym czasie klej mocno zastyga robi sie twardy i czesc lubi się wykruszyc, jak sie wykruszy pomimo tego, ze jeszcze powinien wg przepisu podanego powyzej trzymac, rzesa sie zsuwa

Star Lash Academy
21-10-2011, 10:10
kurko dziekujeee kochana to sa naladniejsze rzesy, ktore dotychczas zrobilam ;) :):*:* kleilam te rzesy ponad 3h ale naprawde wyszli ich strasznie duuuzo klientka miala swoich baaaaaardzo duzo ;) na upartego moglabym jeszcze 15-20 wkleic ale czas nas gonil... wazne ze byla bardzo zadowolona i wroci do mnie juz na uzupelnienie bo sie umowilismy ;) robila tez pazurki i parafine u mnie w ten dzien. Takze dzien pieknosci :D :)

cubaro
21-10-2011, 12:07
Agulaaa - pięknie robisz i dość szybko jak na tą ilość, superrr :ok:

edytakon
21-10-2011, 15:21
Agula ślicznie :) naprawdę :)

Moniska kupilas naprawdopodobniej zwykle płatki kolagenowe dostępne nawt w Rossmanie i je trzeba okeić z góry...

Agulusia śliczne te rzęski :)

moniska000
21-10-2011, 21:08
Dziekuje za odpowiedzi dziewczynki kochane jestecie. :) posiadam ultra plus z SL tam napisane jest 6-8tyg czyli 3-5 sie beda trzymac ? to co wtedy lepiej cale sciagnac i od nowa zalozyc? tylko wtedy to juz sie nie nazywa dopelnienie.. fakt masz racje zadzwonie do szkoleniowca po to ona jest:) chociaz odpowiedz edytki mi starczyla na tyle zeby jutro rano nakleic na nie tasne i zobaczymy jak sie beda trzymac.

dzikakura
22-10-2011, 01:00
moniska to juz wiem jakie to platki, welenki takie zostają, SL tez takie ma w ofercie.. niestety....

a ultra plus trzyma 5,6 tygodni, chyba, ze nawalisz duzo kleju na rzese to przetrzyma III wojne swiatową:D

a dopelnienie .. no coz.... mozna robic na okraglo tyle ze.. sciaga sie odrosniete rzesy, rzesa odrosnie zanim ultra plus zdazy puscic i tak ja trzeba wtedy sciagnac.

moniska000
22-10-2011, 08:26
nie nie welenki one sa przezroczyste nie maja nic"na sobie" zelowe z wyciagiem np z zielonej herbaty i zamoczone sa w plynie. tzn. jesli chodzi o dopelnienie to dlatego jest tansze bo doklejamy mniej rzesek niz na poczatku, a jak bym miala sciagac i klasc od nowa to nie jest to dopelnienie chyba, ze Wy tak robicie? bo przeciez wiekszosc rzes jest juz odrosnieta.

diamentowa21
22-10-2011, 19:03
agulaaa - świetna robota:cwaniak2:

Star Lash Academy
22-10-2011, 19:35
a to dzisiejsza robotka oczko mojej szefowej ;)

13 i 11 mm grubosc 0,2 i 0,15 :)

dzikakura
22-10-2011, 22:26
moniska, ja nie wiem jak Ty, ale ja sciagam rzęsy z odrostem(jesli odrost ma więcej niz trzy milimetry) są oczywiscie dziewczyny, ktore tego nie robią i zostawiaja syntetyczne rzesy smętnie zwisające na koniuszku rzęsy naturalnej, wtedy nie tylko stylizacja bieerze w łeb, robi sie totalny balagan na oku, nie wiadomo, czy to kocie, czy casual, czy o co chodzilo stylistce:) oraz cierpi zdrowie rzęsy. Nie chodzi o to, aby przy dopelnieniu sciągac wszystkie rzęsy, ale te, ktore odrosly do tego sluzy remover i patyczki , ja sciągam bo dbam o swoje dobre imię i o rzesy dziewczyn.
A teraz usmiechnijcie się... :) kleić można w roznych warunkach:)

fota pierwsza-klientka przed
fota druga, klientka lezy, lewą ręką przytrzymuje moją Zośkę, w prawej ma grzechotkę, za nią ja i.. kleję to się nazywa stylizacja na.. niemowlaka:)

fota trzecia, wiadomo co
fota czwarta-wiadomo co

zołzella
22-10-2011, 22:46
dzikakura (http://forum.wzorki.info/members/2218-dzikakura.html)bomba :D ja podobnie pazurki trzaskałam jak moja była takim maleństwem - klientki mi mała bawiły wolna reką lub nogą wózek popychały :D

moniska000
22-10-2011, 22:56
Tak tez dzisiaj zrobilam:) niestety nie zrobilam za moim pierwszym dopelnieniem ale po pierwsze jeszcze sie ucze po drugie biore za to grosze, wiec mysle, ze mam prawo popelniac bledy:/: chociaz staram sie zawsze zeby bylo ladnie i zeby sie podobalo:ok:

---------- Dodano o godzinie 22:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

hahahahaha dobre, musze to kupleki powiedziec, ktora fatygowala dzisiaj specjalnie mame:P:P

---------- Dodano o godzinie 22:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

kumpeli znaczy sie:P

---------- Dodano o godzinie 22:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

Co do tych platkow, to bylo kiepskawo bo:
tasma sie nie chciala przykleic zjezdzala z nich bo one sa tekie sliskie
jak juz je ladnie polozylam to po jakims czasie zjezdzaly dosyc sporo wiec ciagle musialam poprawiac ale nikt nie mowil ze bedzie latwo:)

dzikakura
22-10-2011, 23:18
hyy zolzella paznokcie czasem tez tak obrabiamy, oczywiscie zalezy jaka klientka:) tylko w tym moim kiszkowatym i waskim krolestwie wozek nie wlezie, ale lezaczek bujaczek sie miesci.. pod stolem:D

Moniska ja wiem, ze sie uczysz, ja Cie nie atakuje, źle ze tak odebralas, ale jak zadałas mi takie pytanie to oczyma duszy zobaczyłam te wszystkie aplikacje a la wampirella z koltunem nieuczesanym na oczach, naprawde sie tego naogladalam, niektore dziewczyny przy dopelnieniu
a) nie sciagaja rzes odrosnietych
b) kleja jak popadnie i probuja dorownac dlugoscia nowych rzes do tych ktore odrosly czyli jak klientka miala wczesniej 11 tki i odrosly jej niektore o 2 mm to sie jej teraz klei 13 tki na nowych naturalnych, aby wyrownac:) szalony pomysl, ale na wlasne oczy widzialam:) wtedy stylizacja wyglada "za niczym"
c) najczesciej spotykany koszmar, tzw klejenie na odrost:czyli odrosnieta rzesa dluuuga niczym bicz do sado-maso i na tą sama rzese naturalna z ta odrosnieta syntetyczna naklejona khem.. świeza, wtedy nam sie robi piekna podwojna rzesa grubosci 0,4 i dlugosci.. nieprzyzwoitej:),


i tu znow sie klania instruktor moniska,jakos nie wierze w to, ze nie zapamietalas co do Ciebie mowila instruktorka na szkoleniu, gdy mowila o dopelnieniach, bardziej wierze w to, ze po prostu nie uzyskalas takiej informacji.

a co do płatków: weź dziewczyno kup sobie porządne jak chcesz to ja Ci kupię, a ty albo do mnie podskoczysz i odbierzesz, albo Ci wysle pocztą

moniska000
22-10-2011, 23:39
no co Ty kurka wcale zle Cie nie odebralam, nie zezloscilam sie ani nic z tych rzeczy. tak to jest jak sie pisze i nie mozna do konca wyrazic swoich emocji:D fakt malo informacji uzyskalam na kursie, nawet aplikacji nie zrobilam do konca moze 1/4 bo lzawily mojej mamie strasznie oczy i ona swterdzila ze nie ma sensu przyklejac, teraz wydaje mi sie ze po prostu chciala miec wolne sobotnie popoludnie:/: wczesniej uzywalam tych platkow z SL i bylam zadowolona ale zobaczylam "okazje" na allegro, gdzie na zdjeciu platki nie wygladaja tak jak w rzeczywistosci i dzisiaj do nich pisalam zobaczymy czy uznaja reklamacje. Spokojnie nie bede fatygowala mlodej matki, tym bardziej, ze spacer dla mnie jest wskazany. no chyba ze masz w konkurencyjnej cenie tzn. mniej niz te 22 czy 23zl za 5sztuk i nie sprawi Ci to problemu to przybede w podskokach o tak ::skacze: hihihi

Sciagnelam sporo rzesek i uzylam tych samych dlugosci grubosci i profilu:)

dzikakura
23-10-2011, 00:59
no i wlasnie o to chodzi-sciagac i uzupelniac tymi samymi:skacze:

Nie, zamawiam po 22 zlote, ale teraz bede zamawiac i mogę Ci wziac po prostu

moniska000
23-10-2011, 09:57
a to szkoda. to ja sama podskocze do nich przeciez mi bozia tez nozki dala:) ale dziekuje za propozycje. pozdrowienia

Nefra
23-10-2011, 22:39
Dzika kurko super fotka z Twoim bobasem...moj Szymon już jest za duży i za bardzo rządzi ..rok i 7 m-cy ma a taki był spokój jak był malutki he he jakby mi przyszło z nim działac przy rzęskach to byłaby masakra... jestem gotowa na szkolenie emocjonalnie- gorzej finansowo ale się organizuję :) Wybieram się do Edytakon ,bo chyba mam bliżej...w sumie to i tak czy siak daleko jest dla mnie - nigdy nie byłam w tamtych stronach :placz:

dzikakura
25-10-2011, 02:49
No male dzieci, maly klopot Nefra, wieksze dzieci, wiekszy.. etc, etc..:)

Wybieraj się wybieraj naprawdę warto, czasem mam wrazenie, ze nie wierzycie dziewczyny w powodzenie przedsiewziec typu szkolenia i nabycie nowej umiejetnosci w sensie np aplikacja rzęs, gwarantuję, ze jesli nauczysz sie i bedziesz wykonywała zabieg dobrze, to bedziesz miala z tego kasę o nie oszukujmy się o tę kasę wlasnie chodzi, bo gdybys ja miala na zbyciu ze tak powiem to szkolilabys sie Bog wie w czym i Bog wie gdzie, a ze jej nie masz to obracasz w reku kazdy grosz, ale w rzeczywistosci to sie opłaca, nikt Ci nie moze zagwarantowac, ze tam gdzie mieszkasz bedziesz miała masę klientów od razu-nie to nie tak działa, trzeba czasu. Popatrz na swoje lokalne portale ile tych robiących rzęs jest popatrz na portale darmowe bedziesz miala przynajmniej jako takie pojęcie jaką i na jakim poziomie masz konkurencję w tym co masz zamiar właśnie zaczac i pamietaj im wiecej robiacych w Lublinie tym więcej papudraków:) tak to traktuj:D, a potem... po szkoleniu... zabij konkurencję jakością, starannością i determinacją.. nigdy nie zabijaj ceną

Moniska.. widziałam Twoje ogłoszenie na portalu, na którym się również ogłaszam, w tej chwili zmien cenę!!! Bo nikt do Ciebie nie przyjdzie, bo pomyślą, ze robisz źle:) Ty wiesz o czym mówię ja mam rzęsy od 120 zlotych do 400 zalezy na czym pracuję. Dzisiaj była u mnie biedna studentka z naszego portalu właśnie, nie miała pieniędzy, ale bardzo chciała mieć rzęsy i wierz mi, nawet ona ominęła płynnie ogłoszenia za 80-100 zlotych i to z dojazdem do klienta, bo jak sama mówi, nie ma kasy, ale wyszpera te 40 zlotych wiecej bo czuje instynktownie, że z rzesami za 80 zlotych i to z dojazdem coś nie gra, a podkreślam, ze to nie była stara rzęsowa wyga, to jej pierwsze rzęsy w życiu

być może właśnie wyjęłam Ci klientkę, bo na tę chwilę wyżej się pozycjonujesz na portalu niż ja

Czemu Cie tu ofjcjalnie linczuje?:) Bo jak Ci napisze na priv to się w ogole nie przejmiesz:D, powiem tak jak mama:to dla Twojego dobra: hyyyyy:D

a oto studentka:

Emilia B.
25-10-2011, 07:56
czy ta studentka ma może na imię Wiktoria?? bo znajomo wygląda :P

dzikakura
25-10-2011, 10:14
Emilka.. moze na drugie, o drugie nie pytałam, na pierwsze-Monika:skacze: chyba, ze probowala w ten sposob ukryc, ze jest z mazowieckiego:D

edytakon
25-10-2011, 14:24
Kura bardzo ładna aplikacja... chociaż z Iwonką była duzo ciekawsza... szkoda ze Cie tam nie widać :)

a tu mała aplikacja ode mnie :)
efekt naturalny...
http://images43.fotosik.pl/1172/8bce00f69a087ec8med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bce00f69a087ec8.html)

oj za rzadko robię foty aplikacji...

http://images45.fotosik.pl/1173/2559c190dacf0f24med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2559c190dacf0f24.html)

MURKA
25-10-2011, 14:32
ale ich sie tam zmiesciło efekt bardzo:love:

edytakon
25-10-2011, 14:40
Załadowałam te zdjęcia... i wyszły jakos nikewyraźnie ale moze to efekt mojego monitora... bo w przeczywisctosci wyszly naprawde pieknie

moniska000
25-10-2011, 15:20
Wiem wiem Kurka ale jak mialam za 120zl nikt sie nie odzywal a tak mam troszke klientek. Pewnie ze chcialabym zarobic wiecej. Tobie jest troche latwiej mowic bo mialas mniejsza konkurencje jak zaczynalas,a teraz to masz juz swoje stale klientki, robisz paznokcie, makijaz i nie wiem co tam jeszcze wiec masz wieksze mozliwosci zdobycia klientek. Czemu maja myslec ze robie zle? Widza zdjecia jak sie nie podobaja to nie musza przeciez u mnie robic. Poza tym slabo z marketingiem u mnie, nie wiem gdzie chociazby ulotki zostawic kolo mnie robia rzesy w salonie od 130, sa sklepy spozywcze, w ktorych ulotek nie mozna zostawic i w ogole malo ludzi sie przewija..

---------- Dodano o godzinie 15:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:16 ----------

aha i wcale nie z dojazdem za dojazd 20zl biore jest napisane:)

---------- Dodano o godzinie 15:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:18 ----------

Zmienilam Kurka ale jak nikt sie nie odezwie przez 2tyg zmieniam na nizsza...

sylwia29
25-10-2011, 16:43
hej hej mam już fotki ze szkolenia i mojej aplikacji u Edykona naszego kofanego ... jak mi się uda to wstawiam:)
udało się pozdrawiam Edytka

edytakon
25-10-2011, 16:52
Moniska tylko patrząc w ten sposób nigdy nie dojdziesz do rangi super stylistki, bo moze i bedziesz uznawana za tanią, no może dobrą, ale to nie oznacza, ze kobity beda walić drzwiami i oknami. Przecież doskonale wiemy ile precyzji i praktyki wymaga od nas ten zabieg. Nie możesz wliczać tylko kosztów materiałów... licz też ze musisz dobrze wyposażyć stanowisko, na którym pracujesz, musisz wprowadzać różne skręty i grubości rzęs. Usługa wg mnie nie powinna opierać się na 1 rodzaju rzęs 1 skrętu i jednej długości. Powinnysmy dążyć do posiadania pełnej gamy aby nasze klientki mogly wybrać w czym czują sie najlepiej.
Jesli pracujesz to inwestujesz.
Poza tym uważam, ze zabieg przedłuzania rzęs jest zabiegiem luksusowym i nie każdą stać... i nie każdą nawet powinno być stać. Niestety takie są prawa rynku.
Mowisz ze Kura ma wiecej mozliwości a ja odpowadam... bo jej się chce... zaryzykowała, zmieniła zawód, branżę, przeciez nikt i nic nie stoi na przeszkodzie zebyś i Ty zabrala sie za to co robi Kura... czy np ja.
Myślenie, zrobię taniej to moze przyjda niczego dobrego nie wrózy. dojdzie do tego, ze Panie beda sie z tobą wykłócać o każde 5-10 zł... znam to i Kura to zna... i myslę ze większość z nas zna.

---------- Dodano o godzinie 16:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:50 ----------

Sylwuś... ale poczochrane te rzęsy... ale to z pospiechu.. musze pochwalić Sylwię, wykonała pełną aplikację w 2,5 godziny, nie jedna z nas chciałaby rzęsy tak szybko od razu zakładać.
Ale ona urodziła sie po prsotu z pęsetkami w łapkach :) Buuuzia

sylwia29
25-10-2011, 17:02
racja trochę poczochrane ale starałam się jak mogłam- jeszcze raz dzięki za wszystko - za zupkę w 3 minuty też :D
Jesteś niesamowita Eda
Teraz to będę trzaskała fotki jak trzeba :skacze:

moniska000
25-10-2011, 17:19
Edykaton zgadzam sie z Toba. Tylko ze ja jestem troche w goracej wodzie kapana i chcialabym miec duzo klientek juz teraz. Czlowiek sie starzeje i chce sie czegos dorobic, a tu trzeba lyzeczka...niestety:/:Wiem, ze nie stoi nic na przeszkodzie zajmowac sie tym co Wy tylko nie posiadam tyle finansow aby zrobic kursy, doksztalcac dlatego jestescie w tej chwili w lepszej sytuacji ode mnie. W swojej ofercie mam 4rodzaje skretow i rozne dlugosci, grubosci rzes wiec nie tylko 1 rodzaj:)

---------- Dodano o godzinie 17:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:16 ----------

Edytakon oczywiscie:)

samaron
25-10-2011, 17:20
Moniska chodzi o to, że i Kurka i Edyta i wiele innych dziewczyn zaczynało tak jak Ty właśnie i też chciały tak jak Ty i to się niestety nie sprawdziło, dlatego radzą Ci z dobrego serca oraz dzielą się własnym doświadczeniem, żebyś podążała od razu właściwą drogą i nie marnowała czasu, energii i pieniędzy na "skróty" ;)

moniska000
25-10-2011, 17:48
Wiem ze chca dobrze. Bardzo sie ciesze ze sa pomocne. Tylko sprostowalam pewne rzeczy:)

dzikakura
25-10-2011, 21:31
powiem tak moniska00, ja juz trace troche wzrok, agulusia od nas-rowniez i jakos dziwnie mamy wrazenie,ze to od rzes, wiec to chyba nie jest zajęcie "na starosc":) szybciej oslepniesz anizeli sie zestarzejesz, takze spoko:)

Rób oczywiscie jak chcesz, ja wiem jedno, kobietki za 80 zlotych, to najczesciej jednorazowki, ktore sobie z zasilku "na samotna matke" odlozyly pare groszy(nie mam nic przeciwko samotnym matkom). Ja tez mialam rzeski za 99 zlotych, a pozniej baardzo ciezko mi bylo z tej ceny wyjsc bo mnie sobie kobietki polecaly jak szalone no bo sie im frajerka trafila, nie? Tak tanio a tak dokladnie klei:skacze:

A za ile masz dopelnienia kochana jesli rzesy za 80 zlotych? Za 30 zlotych? Jak oszacujesz dopelnienie przy takiej cenie rzes?

Moze sie jeszcze z tym nie spotkalas,ale wierz mi babeczki za 80 zlotych beda sie klocily o kazda zlotowke tak jak edyta napisala. Babki, ktore do mnie dzwonily z ogloszenia jak rzesy mialam za 99 zlotych od razu pytaly sie o dopelnienie za ile i prychaly jak im mowilam, ze.. tyle samo.... dochodzilo do takich sytuacji, ze przychodzila jedna z druga na dopelnienie i kladla mi 40 zlotych, no bo przeciez dopelnienie po dwoch trzech tygodniach powinno kosztowac polowe, nie?:skacze:

Mnie dziewczyny opitolily, Edyta i Emilia, ze chyba ocipialam ze mam taka cene i z perspektywy czasu widze, ze.. rzeczywiscie ocipialam, teraz splacam dlug:skacze: i opitalam Ciebie:)

P.S. zmien foty, bo nic z nich absolutnie nie wynika, takimi fotami przyciagasz tez klientki ktore leca tylko na "taniość" zdjecia sa rozmyte, kadry takie sobie. Klient zainteresowany jakoscia uslugi patrzy na dwie rzeczy:foty(najlepiej zeby jeszcze byla podana strona www albo blog) pozniej cena, a pozniej tresc a na tresc patrzy tak: ok, jest pol strony napisane- znaczy ze laska cos tam o rzesach wie, nikt tego nie czyta:skacze:, skad wiem? Bo sie moich klientek nowych pytam, skad, jak, a przede wszystkim dlaczego ja.

Zwroty:certyfikowana stylistka, 5 lat doswiadczenia, dziesiątki wykonanych aplikacji-nie dzialaja, rzęsiary wiedza, ze kazda tak pisze. Skąd wiem? Pytam:D

To ze mam jeszcze permanenty i paznokcie to nic nie znaczy. Kobietki chcace rzesy dowiaduja sie w wiekszosci przypadkow o tym, ze mam dodatkowe zabiegi- lezac u mnie na lozku, gdy podklejam im podkladki zelowe. One zdecydowaly, ze chca rzesy, od tego sie zaczyna i jak spojrzysz na mojego bloga to nawet zobaczysz czego mam najwecej.. rzes wlasnie, a i tak wklejam czyste aplikacje,dopelnien nie wklejam raczej, chyba, ze poglądowo

Poza tym będąc z Tobą absolutnie szczerą i pomimo tego, że to Ci sie nie spodoba, powiem tak: tą ceną psujesz rynek, a czemu mnie to obchodzi? Bo to jest mój regionalny rynek:D, no.. ale skoro nawet salony kleja za 150 zlotych(dzisiaj mialam taka klientke) to czemu sie dziwic.... tylko dlaczego klientka z salonu za 150 zlotych trafila do mnie, skoro jestem drozsza?

Mimo, ze z tego nic nie wyniknie, zapraszam Cie na warsztaty kochana, nauczysz się jak robic porządne zdjęcia i nie sprzedawac pupki za tanio, bo to jest min w programie.

howgh-rzekła Kura:skacze:

Agnieszka Praska
25-10-2011, 21:55
i tak wlasnie jest kurko pomimo ceny wyzsze nie w innych salonach to klientki i tak przychodza:D
ja biore 350zl i mam 90% klientek po innych salonach pomimo ze tam brali 150zl

Zuuzaneczka
26-10-2011, 12:29
A teraz ja trochę pomarudzę - tylko nie mówicie że jestem żałosna i żebym nie zaśmiecała wątku :D:D:D otóż już od dawna noszę się z zamiarem robienia rzęs - mam też sprawdzonego szkoleniowca. Nic, tylko zabierać się do roboty. Ale ja boję się że nie dam rady, że mnie to przerośnie, będzie nudzić i męczyć ;( że wydam kupę kasy a nic nie zarobię z racji zalewu tanich ofert rzęsowych na gruponach, itp. Czy można mieć jakąś frajdę z rzęskowania i jest szansa szybko się tego nauczyć? :(

lukasiatko
26-10-2011, 12:57
Ja ruszam od listopada z rzesami ,chetne sa mysle ze bede brac 250 zl za pierwsze zalozenie .No ciekawa jestem :):P

edytakon
26-10-2011, 13:37
Dziewczyny warto w siebie wierzyć a czy wyjdzie... to się okaze, bo tylko dobra usluga zapewni Wam rzeszę stałych klientek (i takich z polecenia)

cubaro
26-10-2011, 21:44
Hej dziewczyny,
co Wy na to?
To przeczytane przeze mnie:
"potrzebne modelki do zdjęć!
przedłużam rzęsy metodą Blink&Go (Nouveau Lashes), w przypadku rzęs dolnych - metodą 1:1"
Pytam się - jak to dolne 1:1, to niemożliwe, chyba że jest tylko kilka rzęs na dole.

MURKA
26-10-2011, 21:53
tak kochana dolne równiez się przedłuża i zageszcza:ok:

cubaro
26-10-2011, 22:38
tak, ale z tego co wiem to blinkiem a nie 1:1, ja robię blinka.
Nie ma możliwości separowania pensetami dolnych rzęs (jak przy górnych rzęsach) na otwartym oku.

moniska000
26-10-2011, 22:52
nie chce na forum opisywac mojej sytuacji bo kazdy ma swoje zycie i swoje problemy. Zatem dzieki za uswiadomienie, w koncu nauczylas sie na swoich bledach plus zostalas "pouczona" przez kolezanki i dzielisz sie ze mna tym doswiadczeniem, z ktorego skorzystam. M.in. dlatego ze nie chce byc postrzegana jako ta tania bo cos tam... Zmienilam cene dzisiaj dzwonila jedna babeczka ale jak jej powiedzialam ze 110 to stwierdzila, ze sie zastanowi i zadzwoni(akurat w to nie wierze). co do zdjec to przede wszytskim musze sprawic sobie aparat, pojde w ten weekend i postaram sie wziac na raty bo tez nie jestem zadowolona z jakosci. Dopelnienie 50-60zl ale zmienie chyba na 50-80 skoro i cena calej aplikacji poszla do gory. Ja to jestem czasami taka du.. wolowa i sobie mysle a nie bede z ludzi kasy sciagala bo i tak jestem 2miesiace po kursie ucze sie itd. Poza tym polowa to byly moje kolezanki ktore placily jeszcze mniej za 1 razem. Bardzo chcialabym byc na Waszych warsztatach ale szczerze to mnie nie stac, mam na prawde sporo wydatkow, ktore nie moga poczekac:/: nawet nie mam od kogo pozyczyc zawsze do mnie biednej lape wyciagaja:]

Poza tym lubie jak mnie ktos opitoli to mobilizuje:) z reszta Wy to robicie w calkiem przyjemny sposob:) pozdrawiam