PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

DianaT
02-12-2011, 07:55
carmenita - ja na szkoleniu zrobiłam takie rzęsy, że chciało mi się beczeć. Ja byłam cała w kleju moja klientka też, mało tego zamiast 1:1 to mi wyszło 1:10 :P Stwierdziłam, że się do tego nie nadaje, ale już lepiej idzie:skacze:

dzikakura
02-12-2011, 14:33
a moje to co... myslicie, ze byłam lepsza?:)))))), posklejane, krzywe, jedna do pięciu, u brrr, hyyy, ale pamietam i wiem, ze nie jest łatwo:))))

pokaże to jeszcze raz, a co... jedna z moich pierwszych ofiar:)

loginka
02-12-2011, 15:23
o kurcze Kurka jakie rzeski :) fajnie ze wstawilas takie zdjecie bo zmotywuje dziewczyny do pracy i ze kazdy moze dojsc do perfekcji :) jak dlugo Tobie to zajelo?

edytakon
02-12-2011, 15:29
Kurka jak one pięknie wywijają się do góry (te zewnętrzne kąciki) normalnie bajka :)

zołzella
02-12-2011, 18:42
dzikakura (http://forum.wzorki.info/members/2218-dzikakura.html) wiadomo ze nie dorównuja twoim teraźniejszym pracom...ale wcale nie sa złe :) popatrz na te biedne dziewczyny co przychodza z katastrofa na rzęsach :/

luska102
02-12-2011, 20:23
kurka-podbudowalas mnie. Moze cos ze mnie jeszcze bedzie! :)

cubaro
02-12-2011, 21:31
Dziewczyny,
wielkimi krokami zbliża się Świąteczno-Sylwestrowy szał rzęsowy (trzeba byłoby się przygotować), ja do końca roku mam już full i tak zastanawiam się nad rzęskami sylwestrowymi tzn. z cyrkoniami. Nigdy wcześniej nie robiłam takowych i mam zagwozdkę co robić. Kiedyś wspominałyście o przyklejaniu tylko samych cyrkoni do rzęs a nie rzęs z cyrkoniami (a takie w SL widziałam). Poradźcie gdzie takie maleńkie cyrkonie kupić i jakie są najefektowniejsze (jakie kolory i w których miejscach kleić) itd. itp.

dzikakura
02-12-2011, 22:19
loginka, zanim zaczelam znosnie kleić to z rok , bo... jestem samoukiem, wszystko robilam nie tak.... kursy byly wtedy bardzo drogie i koniecznie z wielkim kufrem z czego z polowy i tak sie nigdy nei uzywa:) ale gdybym byla w tamtym punkcie ale z ta wiedza co mam dzisiaj to nawet za wielka kase poszlabym na kurs(nawet wzielabym kredyt), bo to co mi zajelo z pol roku, mozna sie nauczyc w ciagu 8 godzin, a szybko sie zwraca, kurs zrobilam oczywiscie, ale po fakcie jakby:) jeszcze do tej pory walcze ze zlymi nawykami, ale ucze.. chyba calkiem znośnie:)

zolzella sa zle, sa, wierz mi i tak to są wybrane "najlepsze" zdjecia, tej pani tych najgorszych nie mam, hyyyyy

cubaro, kup w paznokciowym jakims svarowskiego ss3 i ss5 (to sa rozmiary) najbardziej efektowny, a zarazem najuniwersalniejszy jest kolor cristal AB, pieknie sie mieni na rozne kolory, ale dalej to cristal:)

sylwia29
03-12-2011, 09:46
no własnie co z tymi cyrkoniami? kleić same świecidełka do rzęski czy kupić już rzęski z cyrkoniami?

kasik 1983
03-12-2011, 12:53
cześc dziewczyny

Przed aplikacją rzęs używam LASH PRIMER czy wcześniej powinnam użyc jakiegoś odtłuszczacza? Jeśli tak to jaki polecacie? Zauważyłam u siostry, że rzęski odpadają bez naturalnej. Dziękuję za pomoc :kwiatek:

sylwia29
03-12-2011, 16:13
kilka stron wcześniej kurka o tym pisała:) primer to baza , która sprawia, że rzęsa trzyma się dłużej a odtłuszcza się rzęse przed nałożeniem tego cuda:-)... natomiasta jśli tego odtłuszczacza nie masz to kilka razy śliśnij primerem rzęsy i w sumie bedzie ten sam efekt ale każda warstwa musi wyschnąć:D dobrze zapamiętałam kura???
A jaki odtłuszczacz polecamy hmhm ja wiem, wszelkiego rodzaje produkty zamawiam -bynajmnie ja- u Edzi albo Kury, fajna firma mają świetne produkty po przyzwoitej cenie

odtłuszczacz - hm , przed świętami i sylwestrem by się przydało odrobine odtłuścić ale siebie hihi

kasik 1983
03-12-2011, 17:31
dzięki!

chętnie zamówię jak będę miała namiary

sylwia29
03-12-2011, 17:39
kaśka napisz na PW do Edytki i masz jak w banku:skacze:

cubaro
03-12-2011, 22:25
Kurka - dzięki kochana za podpowiedź "ale dalej to cristal" o co chodzi z tym dalej, aha i podajcie please jakichś sklep sprawdzony (gdzie kupujecie takie cuda i inne) :D
A co oznaczają te cyfry 3 i 5 przy literkach ss, czy to są wielkości?

dzikakura
04-12-2011, 01:13
Cubaro tu dziewczyny piszą o svarowskim


http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/2414-oryginalny-swarovski-jak-poznac-gdzie-kupic-4.html

podają parę miejsc gdzie można kupić svarowskiego oryginalnego

ss3 i ss5 to są rozmiary kamieni-najmniejsze, analogicznie ss5 jest wieksze troche od ss3, w mojej opinii tylko takie maluchy nadaja sie do klejenia na rzęsę, bo wieksze mogą być za cięzkie

cristal- to kolor cyrkonii, po prostu kryształowy srebrny
cristal AB to również kolor cyrkonii, kryszalowy przezroczysty, ale opalizujacy na rozne barwy

Ostrzeżenie o przekierowaniu (http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.niconet.pl/gemstones/Swarovski/Migdal/CrystalAB.jpg&imgrefurl=http://allegro.pl/gem-stones-swarovski-migdal-crystal-ab-22mm-i1857298715.html&h=503&w=670&sz=118&tbnid=SGt0DxcqKeADrM:&tbnh=88&tbnw=117&zoom=1&docid=fn8x_Q83C7tKDM&hl=pl&sa=X&ei=0rraTuHIH-Lm4QSS2O3ODQ&ved=0CCoQ9QEwAg&dur=1358)

to jest link -jak wygląda jeden z ciristali AB, tu mieniący się na niebiesko
źródło: allegro.pl

kasik-oczywiscie mozesz zamowic cleanser u mnie, albo u Edyty ale obawiam się, ze przyczyna tkwi gdzie indziej, po prostu źle kleisz rzęsy(za mało kleju, lub rzęsa nie przyciąga się swoją podstawą do rzęsy naturalnej), chyba, ze się mylę, wykleilas juz duzo rzesek, a tylko u siostry rzęsy się odlepiają

paulaa
04-12-2011, 14:04
Pierwsze starcie po kursie u Kurki z dwutygodniową przerwą ;)

(sory za zdjęcie przed, przypomniało mi sie troche za późno ze trzeba fotkę strzelić)

http://images47.fotosik.pl/1250/474631ffb3902210m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/474631ffb3902210.html)
http://images50.fotosik.pl/1260/e0cee2c370719621m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0cee2c370719621.html)
http://images46.fotosik.pl/1207/dc5cc1214ac74a27m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc5cc1214ac74a27.html)

dzikakura
04-12-2011, 14:38
Ha- zuch dziewczyna:ok:
Czemu tak poobklejalas ofiarę?:P

Jak na pierwszy raz naprawde przyzwoicie, brawo! kąciki wew się troche gną, kącik wew moglby byc jeszcze troszke podoklejane na prawym oku zbyt duza łuna, czyli odleglosc za duza od powieki, ulozyc by je trzeba bylo, ale tak poza tym... będą z Ciebie ludzie:D

paulaa
04-12-2011, 15:08
Moja ofiara tez miała opadający kącik :P (siostra) widać ze oczka sie różnią od siebie ale następnym razem będzie lepiej. dziękuje kurka za opinie, bardzo sie ciesze że nie wyszły tak źle :) (urosłam :D ) a to wszystko Twoja zasługa ! bo tak świetnie szkolisz :skacze:

idlao
04-12-2011, 15:27
Dawno mnie tu nie było... i jestem w szoku co się dzieje na tym forum.... tyle postów :) świetnie tylko kiedy ja to przeczytam :) ;p
póki co to może niegrzecznie się wtrące z pytaniem... (pewnie już o tym rozmawiałyście)
Jaki klej jest najlepszy bo czesto zdarza mi się że rzęsy odpadaja bez naturalnej mimo tego że używam primera. ;/ i ile taki klej jest do użytku po otwarciu.... mi się zdaje że ok 2 mc a nawet nie....... i do wyrzucenia bo traci swoje właściwości... ;/
Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki :)

pinoczetkaaa
04-12-2011, 21:35
http://images35.fotosik.pl/1064/766a7dde1d702648m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/766a7dde1d702648.html)
http://images46.fotosik.pl/1208/78a8fea04c44bb29m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78a8fea04c44bb29.html)
http://images35.fotosik.pl/1064/432fa207a1337e0cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/432fa207a1337e0c.html)
http://images40.fotosik.pl/1242/09ac5000abc91cf7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09ac5000abc91cf7.html)

norka z syntetykiem takie o otwarte oko , troszke zieolonych w celu podkreslenia zielonych oczu klientki;)

Dziewczyny podniosłam ceny... klientki sa ale kilka odpadło (z tym ze to te dorywcze ktore raz w roku przychpdziły :))

sylwia29
04-12-2011, 22:02
pinoczetka ślicze to wygląda:-)
ja już też zamówiłam u edytki kolorowe ech to z zazdrości chyba jak na takie cudeńka patrzę:haha:

a_now
04-12-2011, 22:08
Dawno mnie tu nie było... i jestem w szoku co się dzieje na tym forum.... tyle postów :) świetnie tylko kiedy ja to przeczytam :) ;p
póki co to może niegrzecznie się wtrące z pytaniem... (pewnie już o tym rozmawiałyście)
Jaki klej jest najlepszy bo czesto zdarza mi się że rzęsy odpadaja bez naturalnej mimo tego że używam primera. ;/ i ile taki klej jest do użytku po otwarciu.... mi się zdaje że ok 2 mc a nawet nie....... i do wyrzucenia bo traci swoje właściwości... ;/
Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki :)

Dziewczyny polecały kleje kilku firm-na pewno looksus lashes-ale który?trzeba by się cofnąć do wcześniejszych postów.
A o kleju pisały ,że do 3 mies. ma swoje właściwości(od otwarcia).

dzikakura
04-12-2011, 22:22
Piekne rzesy pinoczetka, brawo za podniesienie cen!

idlo, nie mozna mi sie reklamowac, ale najlepiej kupowac klej po prostu w malych 3 ml buteleczkach, wywalic nie szkoda, bo jak mniejsza pojemnosc to i mniej kosztuje, a w zwiazku z tym, ze mala pojemnosc.... zuzyjesz caly w meisiac, poltora. I zakretka tez ci sie nie zapcha

idlao
05-12-2011, 00:44
hmmm ale nie widziałam takich małych pojemności ;( albo słabo szukam ....
dziewczyny... ja używam z Sl ale jakoś lipa z nim bo rzęsy odklejaja sie od naturalnej... bynajmniej spora ich część.....
nie chce żebyś się reklamowała tylko doradziła..... jak mi nazwy nie podasz to dalej guzik będę wiedziała :placz:

pinoczetkaaa
05-12-2011, 01:41
napisz do dzikiejkurki na priv to ci wszystko powie i pomoże zakupic;)

a_now
05-12-2011, 12:07
A ja się dziweczyny tak strasznie boje..jutro kurs kurczę no niewiem czy dam sobie rade:/:Mam straszną wadę wzroku-nie wiem czy to nie będzie przeszkadzało-chociaż przecież noszę soczewki-no normalnie pół nocy nie spałam...

edytakon
05-12-2011, 14:06
A-now przeciez emocje zawsze są :) wyspij sie porządnie :) i trzymamy kciuki

strzel fotki przed i po

Pinoczetka niesamowicie wygladaja ;0 ja uwielbiam kolorowe, kura mówi ze to wieś :) hehe

dzikakura
05-12-2011, 15:55
hehhe edyta, no troche wieś, ale sie kurna o gustach nie dyskutuje, tak?:skacze::skacze:

i jeszcze trzy cyrkonki... na oczach obu i komplet:))))


Ja tam wolę cieniowane.... cieniowane mnie zabijają i ostatnio wlepiam je wszystkim babeczkom, czy trzeba czy nie trzeba:skacze:

Zuuzaneczka
05-12-2011, 16:24
A tu proszę, można się pośmiać :P moje pierwsze samodzielnie wykonane rzęsy... Niestety moja koleżanka miała tylko 2h, tak może efekt byłby choć ciut lepszy, bo nie brakowałoby tylu rzęs :/: I dopiero na zdjęciu zauważyłam, że prawe oko jest jakieś "skołtunione"! Boże, jakie to jest trudne... Na ostatnim zdjęciu rzęsy zrobione na kursie.

dzikakura
05-12-2011, 18:23
Zuzaneczka.. pokaz 100% wyklejonych rzesek, ja niestety widze, ze nawet te ktore są, a jest ich niewiele są zle zalozone, posklejalas naturalki... zdejmuj ofierze i od nowa:skacze:

Zuuzaneczka
05-12-2011, 18:41
Zuzaneczka.. pokaz 100% wyklejonych rzesek, ja niestety widze, ze nawet te ktore są, a jest ich niewiele są zle zalozone, posklejalas naturalki... zdejmuj ofierze i od nowa:skacze:
Jurto kolejna ofiara, pojutrze kolejna, a te... no cóż, pierwsze koty za płoty :P

renezuzu
05-12-2011, 19:49
Dziewczyny, a możecie coś więcej napisać o norkach,jak je kleić,czy jest duża różnicą między norkami,a zwykłymi,i jak to jest z tą metodą piórkową

dzikakura
05-12-2011, 20:09
zuzaneczka-baboooo,ale popraw te kobite najpierw, noooo:skacze:, bo jej sie rzesy powyrywaja naturalne jak sa poklejone:skacze::skacze:chyba ze nie sa i cwicz, cwicz jedziesz laska, jedziesz:skacze:

Zuuzaneczka
05-12-2011, 21:05
zuzaneczka-baboooo,ale popraw te kobite najpierw, noooo:skacze:, bo jej sie rzesy powyrywaja naturalne jak sa poklejone:skacze::skacze:chyba ze nie sa i cwicz, cwicz jedziesz laska, jedziesz:skacze:

Wiesz co, nie wydaje mi się żeby były posklejane, jeśli chodzi o to że jedna z drugą to na pewno nie, zresztą byłoby to trudne, przyklejam rzęsy na zmianę, nic mi się nie skleja podczas pracy, na koniec sprawdzam rzęsa w rzęsę czy wszystko jest ok i rozczesuje je, więc nie mogły być posklejane... Może gdzieś tam jest 2:1, ale to pojedyncze przypadki, o których nie wiem :P... Największym problemem jest dla mnie zachowanie małej odległości od powieki i prawidłowe ustawienie każdej rzęski :( właściwe chwytanie rzęsy pęsetą i "szukanie" pojedynczej rzęsy idzie mi nieźle. A tę koleżankę będę oglądać w piątek i zdecyduje czy chce zdjąć czy nosić dalej, ona się upiera że jej się podobają :huh: a ta pani z ostatniego zdjęcia nosi moje rzęski już 2 tyg i dalej jest nimi zajarana :P

A tu taki smaczek na deser, oglądajcie do końca:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

pinoczetkaaa
05-12-2011, 21:16
kureczko jakie cieniowanie??;>

edytko mi tez sie podobaja kolorowe ale tak odrobine wlasnie zby wydobys kolo oka ;) okazjonalnie raz na jakis czas,ja sobie teraz zazycze niebieskie ;p przedwczoraj sciagnełam swoje resztki i jestem bez czuje sie..... zle!!:) w czwartek zakłada mi kol nowe , juz chce je miec!!:P

paulaa
05-12-2011, 21:23
Przeraził mnie ten filmik :wow: a zwłaszcza ostatni scena :P recykling normalnie :haha:

zołzella
05-12-2011, 21:42
nie no ta nowa metoda z filmiku to wypas normalnie :haha::haha::haha: zwłaszcza przesmarowanie rzes klejem:haha:

MURKA
05-12-2011, 22:10
ja tomtroche laik jestem ale ten filmik dała mi duzo do myslenia ja nie chciałabym zeby mi ktos coś takiego robił;(

dzieki za filmik:D

sylwia29
05-12-2011, 22:19
:leze:ja cię kręce my też mamy tak robić żeby się lepie napewno trzymały ;)
i ja się pochwale idę na wymianę założenia rzęs z pewną stylistką z salonu u nas ... zobaczymy .. też będę miała troche kolorku i cyrkonię może i tedy ja bede ektra wieś-pozdrowionka:skacze:

Zuuzaneczka
05-12-2011, 22:36
Warto przy tym filmiku dodać, że te rzęsy wykonała INSTRUKTORKA. Bez komentarza, nie wiem jak można funkcjonować z takim sklejonym kitem na rzęsach :(

marchewkowy_las
05-12-2011, 23:00
Witam wszystkich, jestem tu nowa.:)
i na wstępie pytanie do stylistek o klej. dowiedziałam się od klientki, że poprzednia stylistka pracowała na takim kleju, po którym od razu można było moczyć rzęski i nic złego się nie działo. klientka była na uzupełnieniu w 4-m tygodniu i miała około 70% rzęs! zdobyłam kontakt do stylistki, lecz ona nie chciała się ze mną podzielić sekretem ;( może ktoś wie, jaki to może być klej? :help:

dzikakura
06-12-2011, 00:04
ech... babony.....

marchewkowy 70% rzęs wynikało raczej z tego,ze stylistka "wstrzelila" się w okres spoczynku rzęsy tzw katagen. Dobrze przyklejona rzesa NIE ma prawa sie odkleić, czy na ultra plusie z SL, czy na innym normalnym kleju

Co wy z tym odklejaniem się rzes, noooo, oszlalałyscie(jak ja nie opitole, to nikt nie bedzie mial odwagi):skacze::skacze:
proponuję abyście szukały błędów w sposobie aplikacji(złe odtłuszczanie, złe przyklejanie rzęs, zbyt sucho w pomieszczeniu, zbyt wilgotno badz zbyt zimno w pomieszczeniu, w ktorym robicie, zle traktowanie rzęs przez klientkę-ale to akurat mozna poznac), a nie w produkcie . Koreance i Chinole nadal mieszają klej jak mieszały, nic im sie w recepturach nie zmieniło, chyba, ze partia kleju stara dotarła do Polski, co sie zdarza, ale to widac po konsystencji.

Stary ultra plus np(opisuje ten produkt, bo chyba cieszy sie najwiekszym powodzeniem) przestaje byc rzadki, staje się gumowaty, po wstrzasnieciu go, jak sie wyleje kropla, to po kulkunastu minutach na szkielku tworzy sie wokol czarnej kropki przezroczysta otoczka(tzn ze skladniki kleju sie rozwarstwiaja)

najmocniejszy klej na rynku to HS-4 po prostu, trzyma jak beton i radośnie pali końcowki rzes-polecany dla pan typu hard core, i tych co lubią ekstremalne wrażenia i dla stylistek,ktore lubią jak je kręci w nosie od oparów(czy są na sali masochistki?):skacze:

a Tu norczęta- uzupełnionko -38 dni od aplikacji. Nieuczesane, pomierzwione, ale Pani Ania sama sobie czesze, mnie nie pozwala dotykac, ledwie moge troszke myźnąć szczoteczka w trakcie aplikacji pani Ania mówi(pani to jak uczesze, to mi połowe wyrwie):)))) Pytacie o długość- 15 tki, jakby były na rynku dluzsze tobym pani Ani kleiła dłuższe, bo lubi, a jak lubi to ma. Pytacie o obciążenie? żadne obciążenie, jedna rzęsa syntetyczna sredniej dlugosci- to trzy rzesy z norki. Hulaj dusza, piekła nie ma. Profil? C.

luska102
06-12-2011, 08:14
Jakie wachlarze:wow:
Kiedys tez sie za norki wezme.najpierw musze sie w podstawy wprawic.

edytakon
06-12-2011, 11:21
Kurka Pani ma sierść a nie rzesy no...

Zuzaneczka według mojej oceny... Pani ma wiecej niz 37-38 rzęs na oku... bo tyle się mniej wiecej doliczyłam... warto przejrzeć raz jeszcze bo pójdzie złe zdanie o Tobie w świat... ja na naprawdę rzadkich oczetach (u pań po 60-ce zakładam kolo 80 szt na oko)

Sylwia.. Pinoczetka... no to ładnie nam się powieksza krąg "wieśniarek rzesiarek" :) żarcik
Pięknie wyklejone kolorowe we właściwych proporcjach wydobywają odcień tęczówki... a cieniowane... ahhh te to mozemy dać po calosci nawet... i Pani nosząca je bedzie je widzieć tylkow świetle dziennym... cudeńko :)postaram sie wstawić fote

Marchewkowy... 70% to i moje klientki maja nawet po 6 tyg jak nie skubały, nie dlubały.. nie szczotowały się co rano... a dodatkowo miały fazę spoczynku rzęsy... ale za to nastepny set juz tak wytrzymały niestety nie jest...

sylwia29
06-12-2011, 13:37
kura .nooooooooo jaaaaaaa cię sunę ale łuna wachlarz wow:wow:

Evelina.J
06-12-2011, 14:42
Dziewczyny możecie polecic i podpowiedziec gdzie w woj. Kujawsko-Pomorskim zrobic kurs na rzeski 1:1?? Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie...

marchewkowy_las
06-12-2011, 15:15
dziewczyny, to świetnie, że 70 % się trzymało! ale ja pytam się o klej, z którym można moczyć rzęski nawet w pierwszej dobie po aplikacji, całkowicie nie narażając wiązania kleju :D

edytakon
06-12-2011, 16:02
Marchewkowy, ja nie znam takiego kleju, z reguły prodcenci zalecają 24-48h bez wody; ale tak naprawde dlaczego tak upierasz sie na taki właśnie klej?

marchewkowy_las
06-12-2011, 17:32
bo myślę, jaka to jest wygoda - porządnie się wykąpać w tym samym dniu, kiedy były założone rzęski :) jeżeli inna stylistka oferuje to swoim klientkom, ja też bym chętnie spróbowała :ok:

Nnisiaa
06-12-2011, 18:29
Marchewkowy a moze to tylko chwyt reklamowy?? przeszukalam neta we wszystkie strony i nie znalazlam..a jesli takowy by byl to chyba firma by sie reklamowala??(czy sie myle?) zeby sprzedac swoj rewelacyjny produkt...

Kurko.....Matko jakie firany....przeboskie..... i jak tu nie pokochac norek....cudne!!!!

a_now
06-12-2011, 19:03
Właśnie wróciłam z kursu-uff-teraz tylko czekam na wypłatę kupie co mi potrzeba i będe trenować(ofiara numer 1 mama:D).
Mam do was tylko jedno pytanie-pani na kursie twierdziła że najpopularniejsze są J(prawie proste) ewentualnie -B.
A z waszych postów wynika mi że większość z was klei na C?No i zgłupiałam jak to jest.
Jak tylko wgram zdjęcia z kursu to je wrzuce.

Nnisiaa
06-12-2011, 19:52
A now powiem Ci ze wiekszosc salonow tak klei J czemu?? nie wiem... i na wielu kursach ucza wlasnie by kleic J... bezpieczniej??? moze ale czy efektowniej?? zalezy jaki efekt chce uzyskac klientka no i jakie tez ma swoje rzesy chociaz jak sie uprze to nie ma rzeczy niemozliwych;)

wstyd sie przyznac ale ja nawet J nie mam w kuferku :P:torba:

Zuuzaneczka
06-12-2011, 19:52
No to ja miałam zupełnie inną informację - że najpopularniejsze jest C.

A oto moje 2-gie w życiu rzęski :P dł. 9,11,13, gr 0,25, w kącikach kolorowe rzęsy... Padam na tfasz xD

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Evelina.J
06-12-2011, 20:52
Ponawiam pytanko moje.

Dziewczyny możecie polecic i podpowiedziec gdzie w woj. Kujawsko-Pomorskim zrobic kurs na rzeski 1:1 Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie...

Może w bydgoszczy macie jakies kontakty. Ja mieszkam w okolicach inowrocławia w woj. kuj-pom.

Czy w naszych terenach odbywaja sie jakies warsztaty badź cos kolwiek??

a_now
06-12-2011, 21:02
Obiecane zdjęcia z kursu:
Przed-
http://images37.fotosik.pl/1217/08c405f856cc604fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08c405f856cc604f.html)
http://images46.fotosik.pl/1212/6c5073600a61f135m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c5073600a61f135.html)

No i po-
http://images39.fotosik.pl/1201/3bbd789e40038227m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bbd789e40038227.html)

dzikakura
07-12-2011, 08:58
A_now, na J te najczesciej uczą na kursie podstawowym, bo J ka to taki profil, ktory najlatwiej sie klei bo przylega bardzo duza powierzchnia do rzesy naturalnej, np prawie cale Trojmiasto klei na J kach w zwiazku z tym dla mnie J ka to profil "awaryjny" jest pare takich typów urody oka, ktore w J ce wygladaja dobrze, ale ich naprawde niewiele, wiekszosc dziewczyn wyklejonych J ką wygląda jak smutna przyciezkawa krowa:D:D

Nic nie widze z tych Twoich rzesek a_now, malo wyrazne zdjecia

Zuzaneczka juz jest ich wiecej, czemu taka grubosc:) Filmik ekstra, hyyyyy, masakra)

pinoczetka no cieniowane rzęsy, nie kolorowe tylko cieniowane, na czarno-niebiesko, albo czarno fioletowo, albo czarno-czerwono nie wiem, czy mogę wstawić(jak nie to neich admini usuną czesc postu), taka rzesa w świetle sztucznym i niesztucznym ciemnym wyglada jak zwykła czarna rzęsa, w świetle słonecznym delikatniuchno przebłyskuje kolor, ale naprawde minimalnie

zołzella
07-12-2011, 10:28
sliczne te cieniowane rzeski są :) super na oku wyglądają :)

edytakon
07-12-2011, 14:24
A_now kochana nic nie widać na tych fotkach. podkładki ewidentnie źle podłożone... a co do reszty to nie widać :(

Zołzella cieniowane są piekne :)

a_now
07-12-2011, 14:52
N9iestety nie udało mi się zrobić lepszych zdjęć.
Obie podkładki źle?Za daleko?

edytakon
07-12-2011, 15:06
Za daleko podcina rzesy (lewa) jak widzialaś kąciki wewnętrzne?

a_now
07-12-2011, 15:29
Dzięki edytakon -no właśnie nie bardzo szły mi kąciki:(Teraz będe już inaczej kleić.

edytakon
07-12-2011, 15:31
Trzeba dokladnie podklejać, to powiedzmy 30% sukcesu...

edusia777
07-12-2011, 15:58
a ja sie napalilam na rzesy Y:) tylko musze o tym jeszce poczytac i pomyslec czy warto;) niech mnie jakas dobra kobieta przekieruje gdzie na forum moge znalezc cos o tym bo juz z pol godziny szukam i niemoge znalezc nic

edytakon
07-12-2011, 16:06
Edusia jak na PW Ci napisalam nie mam pewnosci czy dostaniesz Y 0,20 lub grubsza, wiem ze SL mial 0,15, ale te rzesy wychodza stosunkowo bardzo drogo w porównaniu do noormalnych std.

loginka
07-12-2011, 18:34
Ewelina J. moze pokusisz sie na szkolenie u Edytakon, z tego co na forum widac swietny szkoleniowiec i do Poznania nie masz tak daleko. Nie zeby to byla jakas reklama, ale gdyby nie to ze ja mam taki kawal to bym tez pojechala :(

sylwia29
07-12-2011, 19:00
;)a to moja trochę niedorobiona koleżanka-chodzi o rzęsy- koleżanka jak najbardziej jest ok
http://images50.fotosik.pl/1266/47dbdf9d1015890bm.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47dbdf9d1015890b.html)

Edytka - dzieki paczuszka jest a rzęsiorki śliczne , a te cyrkonie no miodzio tylko takie malutkie jak ja mam je wkleić?
a co do kursu ja też jestem z kujawsko-pomorskiego do edzi jakieś 150km no może więcej i byłam i nie żałuję- daleko nie jest

A dziewczyny jak przedłużacie dolne rzęski jak już ktoś bardzo chce..tyle, że na kleju dla wrażliwców to wiem separować raczej nie chyba nie wiem cholipka? do każdej rzęsy się przykleja ? i jaką długość? plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pomóżta;-)

luska102
07-12-2011, 20:22
[quote=loginka;315240]Ewelina J. moze pokusisz sie na szkolenie u Edytakon, z tego co na forum widac swietny szkoleniowiec i do Poznania nie masz tak daleko. Nie zeby to byla jakas reklama, ale gdyby nie to ze ja mam taki kawal to bym tez pojechala :([/quote

ja mialam szczescie bo Edyta do krakowa przyjechala:skacze:.

loginka
07-12-2011, 21:31
Kto wie moze i mnie dosiegnie ten zaszczyt ;)

Wlasnei widzialam ze Edyta byla calkiem niedawno w Krakowie, ale ja niestety nie czytalam tego tematu tak instensywnie jak teraz i mi przeszla okazja kolo nosa ;(

edytakon
07-12-2011, 21:45
Oszalałyście wszystkie no... czy ja mam tu się czerwienić co wejdę :) Laski kurs jak kurs :)

sylwia29
07-12-2011, 21:56
:PEdytka nie bądź taka skromna wiesz.. kurs kursem , ale człowiek, który go przeprowadza-właściwie kobitka- to też się wyróżnia .. i wiedzą i doświadczeniem no i podejściem do kursanta itd. a ja miałam przyjemność kurs odbyć u Ciebie i poznać Cię troszeczkę-równa baba:skacze: a i po kursie służysz radą pomocą-nom to się wywazeliniłam hihi

a tu moja kochana sis -skubaczka do potęgi już z cyrkonia i kolorowymi-wieśniara:leze:
http://images38.fotosik.pl/1246/2cbf44c7c1c75705m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2cbf44c7c1c75705.html)
http://images49.fotosik.pl/1210/d2e7bba4c585ec72m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2e7bba4c585ec72.html)

dzikakura
08-12-2011, 02:28
Swietne rzeski sylwia no troche wiocha, z tymi kolorowymi, ale co tam(zaaarcik naturalnie)

Ty sie nie czerwień Edyta, Dobrze szkolisz, a kto był szkolony przez Ciebie potwierdzi.

a tu, żeby nie było za słodko.... ofiara grupona . Rzęsy za 69 zlotych, czyli dla Pani "stylistki" z salonu z Gdańska jakies 40 złotych na rękę.... sprzedała franca 250 gruponów, oczywiscie laski waliły drzwiami i oknami i żałowały, że się nie dostały(czytalam opinię i te żale, że: ooo ja nie zdążyłąm, ooo wszystkie wykupione, ooo jestem zapisana na styczeń, ale moja mama nie zdązyła kliknąć) Rzęsy pani wykonuje w.. 40 minut, pochwaliła się mojej "ofierze", że jest 13 ta klientką tego dnia:wow::wow:, dla mnie to był nieumiejętnie zrobiony Quick Lash, czy jak tam wolicie-Blink , babeczkę bolało, ciągnęło tak, że jak sama mówiła, nie mogła się na pracy w biurze skupić, po trzech dniach przestało ciągnąć, wiec się kobitka uspokoiła, zaczęło ciągnąć znów po tygodniu..Dlaczego zapytacie? Ano dlatego, że rzęsy zaczęły się wymieniać, a jak się zaczęły wymieniać to chciały odpaść od powieki, wypadając ciągnęły za sobą te, które jeszcze wypaść nie zamierzały, kobitka zaczęła wyciągać rzęsy w takiej proporcji: 5, 6 naturalnych jedna syntetyczna. Może tego sklejenia nie widać, ale sklejone były na maksa, dobrze, ze to były 0,15 tki

Nie zrobiłam foty po ściągnęciu, niestety, a szkoda, bo rzęsy naturalne były jak zęby rekina.. gęscioch przerwa, gęscioch przerwa. Zagęściłam 2:1 i nie norką:skacze:, więc nie skasowałam Pani jak za norki:skacze:, przeszczęśliwa była bardzo, wzięła plik wizytówek, czy się cieszyc? W sumie troche tak, ale bardziej martwić... ile babek nie wróci juz do nikogo na przedłużanie rzęs po takim zabiegu....

luska102
08-12-2011, 08:06
O Boze ja mam nadzieje ze ja takiego paskudztwa nie robie.
Kura ,twoja praca Jak zwykle perfekcyjna!!

Zen.
08-12-2011, 11:36
U mnie na uczelni (studiuję kosmetologię, laski raczej bardziej z tych kasiastych i ceniacych sobie dobre firmy i jakość usług) panuje opinia, że po co dawać 150, 200 czy jeszcze więcej zł na rzęsy skoro to samo zrobi się za 70 zł na grouponie czy innych okazikach, już pomijając produkty na których się robi. I można tak w koło Macieju mówić i przekonywać, ale po co... przecież wszystkie wiedzą lepiej i co ja się znam :D Przecież mam złe intencje, chce je na siłe werbować do siebie (w ogole sie na ten temat nie odzywam) i z góry jest zalożone, że jeśli biorę 150 zł za założenie to jest to gruba przesada i mam przebice 500 % co jest totalną bzdurą. A potem takie panie się albo zrażają całkowicie, albo przychodzą biedne z miną 'kobieto ratuj'. Nie chcę generalizować ale większość gruponowych przypadków które ja spotkałam mają na oczach cos takiego (no bo jak to inaczej nazwać) jak pokazała dzikakura. Z reszta takie aplikacje zdarzyc się mogą zawsze, nawet jeśli się zapłaciło 200 zł, ale to już inna bajka...

Kurko piękne rzęski, tylko się cieszyć z takiej klientki, na pewno wróci do Ciebie i przyprowadzi 15 innych koleżanek :) :kwiatek:

karolinastylizacja
08-12-2011, 12:21
Najgorsze jest sciagniecie je tym plynem , moje biedactwa wygladaly marnie i musialam czekac z dobre 2 miesiace zanim nalorzylam tusz na rzesy , byly takie krotkie, sa jakies inne metody sciagania ? Widocznie moja kosmetyczka nie zadbala o moje oczy, po wyjsciu moje oczy wygladaly napuchniete i czerwone.
Ale trzymaly mi sie 3 miesiace z regularnymi dopelnianiami.

edytakon
08-12-2011, 12:26
Wszystko zalezy jakiego płynu uzywasz. niektore nie szczypią

Zen.
08-12-2011, 12:38
A moim zdaniem juz pomijając temat płynu, którego sie używa, po prostu się przyzwyczajamy do tego ,że jakis czas te rzęsy były długie, grubsze i gęstsze. Po sciągnieciu jest szok i ' o Boże ja nie mam rzęs'. Ewentualnie jeszcze kosmetyczka mogła dobrać rzęsy za długie, za cieżkie co też mogło osłabić te naturalne.

Mnie nigdy żadna klientka nie wyszła z czerwonymi i opuchnietymi oczami, czy po załozeniu czy po ściaganiu (chociaż w sumie całosci nie ściągałam, raczej pojedyncze przy korektach). A czy ta kosmetyczk, przemyła Ci oczy wodą (albo raczej wacikiem nasączonym wodą na tyle żenby ta woda z niego nie kapała bo to też nc przyjemnego) ?

wisienkakwspz
08-12-2011, 14:08
Kochane dopiero wczytuję się w temat rzęsek choć zachwycam się nimi od dawna ;) a mam pytanie czy wiecie gdzie można odbyć wartościowy kurs w Krakowie? Z góry dzięki :D
P.S. Cudne firany :love::love::love:

a_now
08-12-2011, 15:25
Kurcze-nie mogę się doczkeć wypłaty-najchętniej już dziś zaczełabym kleić.:skacze:

zuzia0303
08-12-2011, 16:02
Dziewczyny możecie polecic i podpowiedziec gdzie w woj. Kujawsko-Pomorskim zrobic kurs na rzeski 1:1?? Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie...


Evelinka zaraz po twoim pytaniu o kurs odpisalam na gg nie wiem czy odczytalas. i widze ze dziewczyny z forum napisaly to samo.
ja mieszkalam pod Mogilnem wiec w Twoich rejonach, pojechalam wlasnie u Edytki robic kurs. nie szukaj na sile kogos blizej bo mozesz sie przejechac. Czytalas posty dziewczyn ktore wracaly ze szkolen i pisaly ze na szkoleniu zadnych informacji takich konkretnych nie otrzymaly, ze wkleily tylko kilkanascie rzesek i to byl koniec. Reszte dopytywaly sie na forum. Czasami warto troche dalej siegnac, zadac sobie trudu niz isc na latwizne.
Tak jak inne dziewczyny polecam Edytke, do Kurki tez jakbys sie dobrze bujnela to nie masz masakrycznie daleko. dziewczyny przemierzaly setki km zeby do nich wlasnie dojechac.
Chcesz dobrego szkolenia, kursu wal do nich

Ps. Mam nadzieje ze mi znowu tego postu nasz kochany pogromca nie wyrzuci:kwiatek:

samaron
08-12-2011, 16:12
Dziewczyny nie chodzi o pogrom postów, chodzi o to, że w kółko powtarzacie to samo,
nie chodzi o to, że kurka i edyta ....
chodzi o to, że nowym osobom w wątku nie chce się nawet przelecieć kilku stron !, jak ktoś ma zamiar wybrać się na kurs to wypadałoby się najpierw zorientować w sytuacji, tak? Przejrzeć doświadczenia innych dziewczyn, wiedzieć na co zwracać uwagę u instruktora - kimkolwiek on będzie, itd itp.
Jeśli zainteresowana osoba nie jest w stanie tyle wykrzesać z siebie na początek, to szkoda strzępić klawiatury, bo zaciemniacie wątek dla tych, które regularnie się tu udzielają i ważne posty giną w tłumie "idź tu idź tam, kup to kup tamto"
Naprawdę wiele rzeczy zostało już wyjaśnionych, poleconych itd, i nie trzeba czytać wszystkich stron, tylko te ostatnie, bo wiadomo, że tam wiedza jest najświeższa, więc proszę Was o dbanie o swój własny wątek dla własnej wygody.

zuzia0303
08-12-2011, 16:27
To swieta racja. :kwiatek: :kooffa:
dlatego powtarzamy! Dziewczyny czytajcie cale forum, zapisujcie sobie (to tez rada naszych guru)

loginka
08-12-2011, 18:26
Drogie dziwczynki :) zwracam sie z ta informacja do osob, które sa zainteresowane kursem w Krakowie. Po konsultacji z Edyta :) ta zdeklarowala sie ze chetnie przyjedzie jesli zbiora sie 4 osoby :) :) ja bym byla chetna oczywiscie, widze ze Wisienka tez by sie moze pokusila bo tez Krakow. Jesli by sie znalazly jeszcze 2 chetne to by bylo super.

katerina15
08-12-2011, 18:53
Ja się zastanowię nad tym kursem ;) Dam znać, ale jak coś to jestem lista rezerwowa :)

zołzella
08-12-2011, 19:15
hahaha a ja moge edytke odwiedzic :D

a serio to prosze o ocene :/ tak rzadko robię rzeski ze zapomne co sie na szkoleniu nauczyłam :/

to było uzupełnienie wiec nie mam zdjęcia "przed"
http://www.voila.pl/037/jo1gz/index.php?get=1&f=1
http://www.voila.pl/038/auhru/index.php?get=1&f=1

marchewkowy_las
08-12-2011, 20:52
Dziewczyny czytam forum od początku i już 1/5 za sobą :D jesteście skarbnicą wiedzy :* cieszę się, że tu jestem :kwiatek:

na temat dolnych rzęs (parę stron wstecz), to ja pracuję na otwartym oku, zaraz poszukam w necie, był taki dobry filmik, jak się przedłuża dolne rzęski.


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

dzikakura
08-12-2011, 22:49
Zen, ja nie mówię, ze grupery to sa zle rzeczy, sama miałam wystawione norki na grupperze, ale wiem po co to zrobiłam, zeby przyciagnac stałe klientki, nie odwazyłabym się na fuszere, bo mi by sie to po prostu.. nie opłacalo, jak sie decydujesz na grupper to robisz prawie po kosztach, nie masz zarobku, a wszystko po to, aby przyciagnac do siebie klientki, ktore owszem czyhają na okazje, ale jak raz sprobują, a zrobisz im usluge dobrze, to może wrócą, moze oczywiscie nie oznacza-na pewno:)

Karolina, ja Ci powiem jak to jest z tym ściąganiem, chociaż Ty chyba nie stylistka, nie tylko kleje się starzeją, płyny do ściągania również. Większosc stylistek ma w swoim kufrze plyn do sciagania rzęs tzw remover, ale często przy dopełnieniach nie sciagają odrosniętej rzęsy(mowisz, ze mialas dopelnienia przez trzy miesiace, czy ta pani chociaz raz przy dopelnieniu sciagala ci odrosniete rzesy uzywajac removera? Zaloze się o nową aplikację z Tobą, ze nie) wiec taki płyn lezy spokojnie w kuferku i uzywany jest tylko wtedy, kiedy ktos przyjdzie sciagnac calkowicie rzesy, a z rzesami jak z paznokciami, rzadko baby przychodzą na calkowite sciagniecie, albo wyrywaja, albo czekaja az im sie rzesy wymienia calkowicie, a tych pare przycinaja nozyczkami, wiec... ten remover rzadko uzywany lezy sobie w tym kuferku i stylistka z oszczedności go nie wywali:) , a remover ma wlasciwosci sciagające - jesli sie nie mylę do 12 miesiacy po otwarciu, potem je traci, wiec mogę się rowniez zalozyc,ze stylistka przy sciaganiu myziala ci tymi patykami dobre pol godziny, po powiece dolnej, gornej myziala i myziala( dobry i świeży remover ściaga rzesy maks do 10 minut) wiec ci podraznila powieki, remover tez prawdopodobnie nie zadzialal i od tego myziania coraz to gwaltowniejszego(tez sie zaloze) czesc rzęs si pourywala, czesc wyrwala.... i oczywiscie nie zakroplila Ci podraznionych oczu solą fizjologiczna, bo nawet jej nie posiadała, bo po co, nie?:skacze:

no.. to by było na tyle:) ale sie rozpisałam hyyy
zołzella, ladne uzupelnionko, widac na czym pracujesz:):):) i dobrze!

MartaOSz
09-12-2011, 00:13
Więc wystawiam się na krytyke....

Dzisiaj przyszły mi rzeski od Edytki i klej....wiec testowałam na znajomej

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180014_Iu_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180017_Af_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180019_cC_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180024_kg_medium.jp g



Coś jakos zdjec po wstawieniu na forum sie pogarsza ;)

pinoczetkaaa
09-12-2011, 01:52
mi się wydaje ze jeszcze torszke kącik wewnętrzny i było by idealnie;) dziewczyny szukam rzęs dłuzszych niż 17 z SL .... błagam was pomózcie .... mam takie laski lubią hm.... plastikowy styl i nosza 17 ale na sylwestra chca dłuższe.....POMOCY!!
:huh::huh::huh::huh::huh::):):):)

samaron
09-12-2011, 08:32
Jeśli chodzi o szkolenia, warsztaty proszę założyć osobny wątek !

zołzella
09-12-2011, 08:44
a ja mam takie pytanko...mam klientke która robi u mni epaznokcie ale usilnie (juz 3 laski zmieniła) poszukliwała poza mna dziewczyny rzęskowej nie mam pojęcia czemu... pierwsz jej rzesy to była taka katastrofa ze szok - kiedys wam wklejałam fotki jak ściagałam jej kolezance te rzesy bo polazły do tej samej dziewczyny :/
no ale do sedna - teraz znalazła sobie jakąs super której juz nie zmieni ;] i która za każdym razem ściaga jej całośc i nakłada nowe - czy to jest ok rozwiązanie? nie osłabia to naturalnych rzesek? bo juz pomijam ze bierze za to 50zł stad pewnie ona nie chce chodzić do mnie bo ja jej nie zrobie nówek za taką kwotę ;]

marchewkowy_las
09-12-2011, 09:57
a może to wcale nie są rzęsy metodą 1:1. bo za 50zł zdjąć i założyć od początku - nie mieści się w głowie :o już pewnie wiecie, że w metodzie Blink&Go (czy inne nazwy przedłużania rzęs w 40minut) nie uzupełnia się rzęs, bo są "połączone" (by nie mówić "posklejane" :D ).
zołzella może twoja pazurkowa klientka też ma posklejane rzęski, przyjrzyj się ;)

pinoczetkaaa mi się wydaję, że dłuższe niż 17-ki będą wyglądały baaardzo sztucznie, na jeden wieczór to można było by założyć długaśne sztuczne rzęsy w pasku. bo po nowym roku klientka do uzupełnienia by musiała te rzęsistka nosić. ja bym odradziła, tłumacząc, że ponad 17mm to są ciężkie rzęsy, i żeby nie zniszczyć rzęs klientce, radziłabym nie przesadzać. z 17-kami i tak musi wyglądać zjawiskowo i się wyróżniać :D ja nie doklejałam dłuższych, niż 15mm :) więc i tak podziwiam Cię za 17 :love:

dzikakura
09-12-2011, 09:58
Marta Osz- tak kącik wewnetrzny, wiem, widze, ze nie sa posklejane, ale sa za daleko od powieki w kaciku wewnetrznym dlatego przytulaja sie do siebie pod roznymi kątami

zołzella, nie, w sumie nie osłabia rzęs, ale to znaczy, ze dziewczyna nie umie robić uzupełnien i przeproaszam, ze to powiem jest.. glupia, bo za 50 zlotych robic aplikacje zupelnie od nowa? Albo twojej znajomej sie tak wydaje, bo sciaga removerem rzeski odrosniete(chociaz watpie czy sie jej wydaje, bo pewnie po sciagnieciu kaze jej otworzyc oczy i twoja znajoma widzi, ze nie ma rzes), tylko nie daj sie zwariowac i nie rob za taka kwote calej aplikacji

pinoczetka w SL byly 20 tki 18 o 19 w SL nie ma na pewno od razu mówię, ale jak cha dluzsze i na chwile to dam ci rade, ale na PW ok? wszystko jest do zrobienia:)))) tylko teraz musze skoczyc do lekarza:(

pinoczetkaaa
09-12-2011, 10:12
ok to czekam dzikakukroko na wiadomosc od cb;]

zołzella
09-12-2011, 10:50
no własnie nie ma posklejanych byłam na pokzie blinka iw iem jak wygląda, nie jest to blink - ma dośc ładnie zrobione nie wiem czy dokłądnie bo nie przyglądam sie az tak podczas robienia paznokci a nie bede jej ogladała bo pomysli ze chce ja na siłe zwerbowac do siebie
kurka nie zrobie jej za 50zł rzes bo szkoda mi zwyczajnie na to czasu i mojej pracy to za taka kwote wole zrobić w niecała godzinę paznokcie a nie sleczec nad rzesami :/
nie to nie i juz tylko nurtuje mnie to ciagłe ściagnie i w ogóle po co np po 3 tyg sciagac rzesy..... i robić na nowo

pinoczetkaaa
09-12-2011, 10:55
marchewkowy las : mam kilka takich młodych dziewczyn którym nie przetłumaczysz , założyłam wcześniej 15 śliczne ładnie podkręcone 100%aplikacji , to za tydzień dzwoni ze chce je ściągnąć i chce dłuższe założyć. Dla nich się nie liczy gęstość( bo akurat u nich pomimo noszenia takich ekstremalnych długości rzęsy wyglądają naprawdę ładnie, długie gęste naturalki- wcześniej robiły u dziewczyny takiej która zamawia jakaś chińszczyznę na alle , ona dokleja co któraś rzęsę ale takie po brwi , teraz wola do mnie bo ja dokładniej ale za krótkie , a i tak już noszą 17 z SL . Wiec robię im tak jak chca , 100% tez to nie jest bo typ wierci-piętka i po 15 minutach leżenia jucz jęczy czy dyzo jeszcze:].
pOPROSTU IM SIE NIE PRZETŁUMACZY I KONIEC. więc albo im bd zakładac , albo niestety strace klientki ktore przychodza do mnie co , 2 , 3 tygodnie na uzupełnienie- bo takie ekstremalne długosci trzeba tak uzupełniac - kto nakładał takie to wie co sie dzieje . Tak więc te dziewczyny sa dla mie bardzo dochodowe :].

loginka
09-12-2011, 11:29
Samaron, jesli zasmiecam ten watek szkoleniami to przepraszam , ale z watku o szkoleniach z przedluzania rzes zostalam skierowna tutaj, zeby nie powielac tematow. To juz nie wiem w ktorym watku mam o tym pisac.

http://forum.wzorki.info/kosz/1319-z-kurs-przedluzania-rzes-1-1-gdzie-najlepiej-2.html#post307720


O a nawet teraz zauwazylam ze tamten watke zostal zamkniety. To mam zalozyc nowy?

MartaOSz
09-12-2011, 11:32
No i wiec właśnie....nie radze sobie z kącikami i powiem szczerze ze nawet nie wiem jak sie mam do nich dobrać...zawsze mam z nimi problem....

marchewkowy_las
09-12-2011, 12:06
pinoczetkaaa mam nadzieje, że kura ci pomoże, też bym chciała wiedzieć, co tam ci napisze (może i do mnie na priw kura podzieli się tajemnicą?) :skacze:

zołzella
09-12-2011, 12:11
MartaOSz (http://forum.wzorki.info/members/10671-martaosz.html) ja tez sobie nie radziłam wąłsnie :/ dlatego zaczynam od wewnetrznych a nie jak wiekszosc od zewnetrznych kącików bo wtedy sa lepiej o niebo dopracowane :) jakos tak mi sie wydaje :) taka moja metoda

edytakon
09-12-2011, 12:17
Pinoczetkaa nie przemówisz takim

a tu norki 100% lewy kacik za diabła nie dal sie dokleic :(
http://images40.fotosik.pl/1250/34402930ec814d2emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34402930ec814d2e.html)

http://images43.fotosik.pl/1259/01319abb796a3404med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01319abb796a3404.html)

http://images45.fotosik.pl/1260/929925a6ee12191bmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/929925a6ee12191b.html)

MartaOSz
09-12-2011, 12:19
MartaOSz (http://forum.wzorki.info/members/10671-martaosz.html) ja tez sobie nie radziłam wąłsnie :/ dlatego zaczynam od wewnetrznych a nie jak wiekszosc od zewnetrznych kącików bo wtedy sa lepiej o niebo dopracowane :) jakos tak mi sie wydaje :) taka moja metoda

No nic to bede próbować :) dziekuje

luska102
09-12-2011, 13:00
A ja z takim pytaniem,
Czy Jak uzupelniam i wczesniej musze sciagnac pare rzesek ktore sie wyginaja to juz wczesniej musze podklejic plasterek lub platek by nie podraznic naskorka removerem czy nie ma on zadnych szkodliwych wlasciwosci i nie ma potrzeby wczesniej klejic plaserkow?

Zen.
09-12-2011, 13:02
ja zawsze robię to juz na podkładce, żeby nie pokłuc klientki pensetami w trakcie rozdzielania rzęs ktore chce usunąć.

edytakon
09-12-2011, 13:06
Dziewczyny z okolic Krakowa
http://forum.wzorki.info/oferty/8018-krakow-kurs-doszkolenie-przedluzanie-rzes-1-1-lub-2-1-a.html

Luśka zrób na podkładce, ale pozniej przemyj ta podkladkę rowniez delikatnie płynem micelarnym i odtłuśćraz jeszcze calość

luska102
09-12-2011, 13:10
Edyta;( tak przed moimi oczami takie cos;( ja tez chce do krakowa. Ale mój maz to mnie chyba zwolni Jak tak bede do krakowa jezdzic. Zobacze jaki termin ustalicie. Buzka


A gdzie ja tutaj taki plyn dostane?

edytakon
09-12-2011, 13:16
Luśka przemyj płynem do demakijażu, tonikiem, czymkolwiek nietłustym (czym zmywasz klientkę) :)

Evelina.J
09-12-2011, 13:18
Dziewczyny nie chodzi o pogrom postów....

Jeśli zainteresowana osoba nie jest w stanie tyle wykrzesać z siebie na początek, to szkoda strzępić klawiatury, bo zaciemniacie wątek dla tych, które regularnie się tu udzielają i ważne posty giną w tłumie "idź tu idź tam, kup to kup tamto"



samaron nie wiem do kogo to konkretnie napisane czy do mnie czy kogoś innego ale ja przeczytałam dość spory kawał tematu. Nie znalazłam tego czego szukam wiec pytam o to czym jestem zainteresowana. Większość z nas nie robi pazurków czy tez innych zabiegów wyłacznie sobie lecz ma swoje klientki ktore wypelniaja codzienny wolny czas przez co go poprostu nie mamy wiec przepraszam jesli kiedykolwiek w jakimkolwiek temacie powtórzę jakieśkolwiek pytanie. Naprawdę staram się czytać spory kawał tematu (jeśli ma setkę i więcej stron) znanim zapytam....... I napewno nie ja jedna....

zołzella
09-12-2011, 13:39
edytka rzesiory pierwsza klasa :) slicznie wyglądaja jak naturalki faktycznie :)

samaron
09-12-2011, 16:57
EvelinaJ. - szczerze? nie przywiązałam uwagi do nicków, ale co rusz pojawia się pytanie nt szkoleń bądź produktów. Dziewczyny dzielą się swoją opinią odnośnie przebytych szkoleń i wyłania się z tego obraz taki, że ten kto ma uprawnienia instruktora nie zawsze jest dobrym szkoleniowcem. Do takiej opinii można dojść właśnie po rzetelnej lekturze.
I to, że ktoś nie ma czasu przeczytać nie jest dla mnie argumentem, (ja też mam zawodową pracę niepazurową dla jasności), bo to jest nieprzygotowanie się do tematu. W moim przekonaniu należy najpierw zrobić rozpoznanie, żeby po pierwsze odnaleźć się w sytuacji (a rzęsowo nie jest tak łatwo jak pazurowo), po drugie zaoszczędzić czas i pieniądze na kiepski kurs, kiepskie produkty itd, po trzecie zaoszczędzić innym własnego "biadolenia". Tym bardziej jak się ma klientki, o które chce się dbać, żeby potem nie powiedzieć: "a wie pani, niedouczyłam się bo wątek miał 100 stron, kto by to czytał"
Z góry przepraszam jeśli odbierzesz to jako atak personalny pisze na zaś, bo widzę, że temat nabiera rozpędu i za chwile będzie pełno "stylistek rzęs" z zestawami z allegro i drukowanymi certfikatami i zrobi się tak jak jest z pazurami, a wolałabym, żeby nasze forum wylęgarnią takowych nie było.

Loginka - dokładnie chodziło mi taki wątek jaki założyła Edyta, albo jak był z warsztacikami w Toruniu ;)

dzikakura
09-12-2011, 22:45
luska to tonikiem przemyj, tonik dostaniesz, a potem spirytem te podkladkę, ja tam zdejmuje tak, ze podkladam wacik bezpylowy, a nie podkladkę ale ile osób, tyle szkół

Edzia pięękne norczęta i widzę moją kreskę permanentną, hyyyyy

a tu takie kocie oczko

marchewkowy_las
10-12-2011, 00:39
to juz wczesniej musze podklejic plasterek lub platek by nie podraznic naskorka removerem ?

ja najpierw separuję górne rzęsy od dolnych podkładkami, i potem zaczynam "myć" rzęsy. jeżeli zdejmuję rzęsę remowerem, to później odtłuszczam (np. płyn do demakijażu oczu, bez tłuszczu Rival de Loop w Rossmannie ok. 3-5zł), potem myję solą fizjologiczną i na koniec primerem.


dzikakura - już miliony raz mówiono ci, że jesteś bardzo zdolna :love:
piękna praca, gratuluję talentu i staranności :kwiatek:

zołzella
10-12-2011, 08:16
kurka aaaaa;e gąśżćż :) piękne :)

a moje takie cośik
http://www.voila.pl/118/do8i5/index.php?get=1&f=1
http://www.voila.pl/119/d973e/index.php?get=1&f=1

dzikakura
10-12-2011, 11:13
marchewkowy las- staranna tak, zdolna nie. Ja zawsze powtarzam, jestem czeladnikiem, mistrzem nigdy nie będę, bo takiego zespołu cech nie mam, ale zdeterminowana i staranna owszem i chocby mi się bardzo nie chcialo, nie wykleję co trzeciej rzęsy, bo mi bedzie wstyd jak laska wróci z reklamacją, a ja bede wiedziała, ze.. przeskrobałam. A tak jak wraca z reklamacją to mam czyste sumienie i mogę bronić swojego stanowiska pt: zrobiłam wszystko jak należy i jako czeladnik też chyba całkiem dobrze uczę, bo moja wiedza wynika z praktyki

zołzella- ladne rzesistki:skacze:, znow kąciki wewnetrzne, jak Ci jest trudno je kleić, zastosuj wygięcie o numer mniejsze, czyli jesli kleisz B, w kącikach zastosuj wygięcie J(A)

edytakon
10-12-2011, 11:52
Zołzella mnie sie wydaje ze przez to, ze zaczynasz od kącików to one tak sie wyginają... pamietasz co mowilam jak sie widziałyśmy... :)

Kura no kreseczka cudna sama wiesz... moze jak ja bede miec rzesiory tez się pochwalę... tym co mi narobilaś :D

Evelina.J
10-12-2011, 14:14
EvelinaJ. - szczerze? nie przywiązałam uwagi do nicków, ale co rusz pojawia się pytanie nt szkoleń bądź produktów.......
Z góry przepraszam jeśli odbierzesz to jako atak personalny pisze na zaś, bo widzę, że temat nabiera rozpędu i za chwile będzie pełno "stylistek rzęs" z zestawami z allegro i drukowanymi certfikatami i zrobi się tak jak jest z pazurami, a wolałabym, żeby nasze forum wylęgarnią takowych nie było.


Samaron nie odbieram tego jako atak. Zgadzam sie z Tobą po częsci. Faktem jest że pytania się powtarzają. Za to sobry za siebie i za innych hehe ;)


Jedno co mi sie nie podoba to Cytuję:
"za chwile będzie pełno "stylistek rzęs" z zestawami z allegro i drukowanymi certfikatami i zrobi się tak jak jest z pazurami"

Z tym się nie zgodzę.

Na kursik umówiłam sie z Edytakon z czego się bardzo cieszę i to właśnie dzięki naszemu forum. gsyby nie forumowiczki kochane i Edytka kto wie do kogo bym trafila i czym bym sie czegokolwiek nauczyła.... :):):) Kuferek też u niej zamawiam więc nie jest to allegro. Nie odwarzyłabym się bo mialabym raczej same reklamacje i tylko szkoda by było wydanych pieniędzy na kurs itd itd

Nie będę sie rozpisywac bo wiadomo o co chodzi. Nie zamierzam robic bubli bo to się poprostu nie oplaci. W roku 2012 zamierzam otworzyc swoj salonik wiec naprawde nie widze sensu w badziewiarstwie ....

zołzella
10-12-2011, 19:19
kura myslisz ze ja posiadam kazde wygięcie :P one chca podkrecone to mają a ja jakos nigdy nie wyczesuje tak ładnie jak wy :) Edi wiem wiem ale jak nie zaczne wewn to ich nie umiem dopracowac,..ale teraz i tak nie robie jak robiłam dzięki tobie :D jak bede miała wprawe to moze i bedzie lepiej ale jak mam 2-3 na miesiąc to nie mam gdzie ćwiczyc....

a_now
10-12-2011, 20:12
:/:Dziewczyny wczoraj kleiłam rzęsy mamie-mama jest alergikiem, więc po namyśle zamiast podkładek żelowych,dałam plasterki(oczywiście wcześniej posmarowałam wazelina),w trakcie klejenia nic się nie działo-żadnych odczynów alergicznych.Cały dzień o.k ,nic nie swędział,nie szczypało-ale jak mama poszła spać to rano oczu otworzyć nie mogła-masakra(oczywiście rzęski zdjęłam),martwie się bo z oczu leciała ropa jakby ktos jej kijem oczy wydłubał:(
Mamie żal,bo bardzo chciała mieć rzęski- i tak siedze i zastanawiam-uczulenie to gołym okiem widać,ale co zawiniło-nieszczęsne plasterki plus wazelina?Opary kleju(chociaż chyba powinny wtedy oczy w trakcie zabiegu łzawić?)A mże to kwestia samych rzęs?Może na to jest uczulona?Oczywiście teraz nic kleić nie będe-niech się oczy zregenerują.
Na drugie podejście przykleiłabym kilka rzęs- i tak się zastanawiam-gdyby zmienić klej,dać rzęsy z innej firmy,czy to y pomogło?

dzikakura
11-12-2011, 01:10
ee zołzella, ale te trzy wygięcia to powinnas mieć, kup se trzy miksy:D

zmień klej a_now, być moze przykleiłas rzesy za blisko powieki, nie wiem. Są w sprzedaży kleje dla alergików, bez oparów prkatycznie, tylko musisz sie liczyc z tym, ze rzesy odpadną po dwoch trzech tygodniach od naturalnych, ale chyba lepiej tak, niz robić mamie krzywdę

zołzella
11-12-2011, 09:00
kurka kiedys pewnie se kupie ;>

idlao
11-12-2011, 12:40
Hej ostatnio spotkałam się z stwierdzeniem (od kosmetyczki), że jeśli rzęski odpadną z cebulką to już więcej nie wyrosną lub sie bardzo przerzedzą....
szczerze to jakoś specjalnie nie zwracałam na to uwagi ale przeciez wszystkie wypadają z "cebulkami"
co o Tym sądzicie??

Zuuzaneczka
11-12-2011, 12:41
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Moja mama miała to samo, na drugi dzień wszystko ją swędziało, łaskotało, szczypało i ropa litrami. Zamówiłam jej klej dla alergików, ech... Sposób aplikacji chyba nie miał tu znaczenia, bo wszelkie inne osoby którym robiłam nie narzekały na żaden dyskomfort. Ach te nasze mamy :P ;)

Evelina.J
11-12-2011, 14:48
Dziewczyny jestem tak wciągnieta tym zakladanie rzęs ze bym z chęcią polowe rodziny zawołała na zakładanie hehehe

Teraz powiczyc i klientki werbowac. Juz zacieram rączki :skacze::cwaniak2::skacze:

Mialam dzis szkolenie z Edytką. Świetna babeczka. Może do mnie co dzien przyjeżdżac heheh... Swietny kontakt się z nią łapie. Naprawdę Polecam i dziękuję!!!!!

wisienkakwspz
11-12-2011, 15:53
samaron o tych szkoleniach to pewnie do mnie było ;) Wybaczcie jeśli wcześniejszym postem "zaśmieciłam" temat, ale nie znalazłam osobnego wątku o szkoleniach z rzęsek, a akurat zależało mi na w miarę szybkiej opinii... A temat czytam sumiennie od początku i notuję sobie co uważam za ważne... Tak na marginesie gratuluję dziewczyny wiedzy i umiejętności :D
No nic wracam do lektury co by znowu gafy nie było ;)

a_now
11-12-2011, 16:09
Drugie podejście,z klejem dla alergików, będe robić chyba w styczniu.Mama wzięła wczoraj leki przeciw alergii, i dziś już oczy wyglądają o wiele lepiej.Jeszcze trochę przekrwione,ale przynajmniej nie ropieją.

edytakon
11-12-2011, 18:44
I ja dojechałam do domku :)

a tu zdjęcia naszej Evelinki :)
Super Dziewczyna i juz widać, ze urodziła się z pęsetkami w dłoniach. zero posklejanych rzęsek... cierpliwość... zaraz po zaaplikowaniu piewszych trzech :)

Evelka przy pracy
http://images46.fotosik.pl/1220/0e56de9aae451694med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e56de9aae451694.html)

modelka przed
http://images40.fotosik.pl/1254/88c2075ca929d141med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88c2075ca929d141.html)

a po nie chce mi sie wgrac nie wiem dlaczego :(

cubaro
11-12-2011, 21:35
Ale Ewelinka w złej pozycji siedzi, oj będzie narzekać na plecy, zdecydowanie za wysoko, a to bardzo ważne w tej pracy aby dopasować wysokość łóżka do siedziska :)

edytakon
12-12-2011, 10:55
Cubaro wiem wiem, Evelina tez wie... ale możliwości i funkcje pomieszczenia nie pozwalały na pełen komfort

dzikakura
12-12-2011, 17:57
Idlao, no wlasnie, sama wiesz, ze wypadaja z cebulką:skacze:To co sluchasz jakiejs niedouczonej panny, daj se spokoj:skacze:, a wlosy tez wypadaja bez cebulki....:skacze:a swistak siedzi i zawija:skacze:a łyżka na to-niemożliwe:skacze:


Ewelina, klej klej dzieciaku i się chwal

idlao
12-12-2011, 21:28
no to pokaże wam moja prace :)

cubaro
12-12-2011, 21:51
Idlao - bardzo mi się podobają, jakie to rzęski?

dzikakura
12-12-2011, 22:23
ładne rzęski idlao, tylko coś lewy kącik nie poszedł, bo chyba panna nie miala tam takiej wyrwy, co? A to co widze w kąciku wewnetrznym to są niedoklejone rzeski, ktore robia przerwe, a potem jest jedna samotna:) nie widze też dostatecznego stopniowania w kącikach wewnetrznych, moze roznicy jest jeden milimetr miedzy tymi, ktore są na całym oku, ale byc moze fota przekłamuje, bo np na zdjeciach w galerii, ktore wstawilas jedno oko(prawe) ma.. szpiczasta powieke, hyyyyy, czasami aparat robi nam siupy, nie? Jak robisz casuala na całym oku(taka stylizacje, ktora nam przedstawiasz) czyli kleisz jedna dlugoscia całe oko, to rob przeskok na kącik wewnetrzny nawet o 3 mm, bedzie lepiej wyglądało(chyba, ze znow żle widze i tam są trzy dlugosci na tym oku, a nie dwie jak zakładam)

DiamondShine
13-12-2011, 09:09
idlao super rzęski ;)

a ja Kochane mam problem , chcialabym sobie kurs zrobic na rzęski ale nie wiem ktorą metode wybrac tą 1:! czy blink? ktora lepsza? ktora lepiej klientki wola? z forum wynika ze 1:1

marchewkowy_las
13-12-2011, 13:03
no to i ja dodam zdjęcia. użyte Cx0,15- 7mm,8mm,9mm,10mm,11mm. Cx0,20- 9mm, 10mm, 11mm (mieszałam grubości). dodałam też trochę granatu, ale tego prawie nie widać. i niestety nie mam wyraźniejszych zdjęć :(

DiamondShine ja polecam 1:1, ponieważ Blink&Go jest bardzie wyczuwalny na oku i nadaje się na krótki czas - 10-14 dni (potem trzeba rzęsy zdjąć). ale jeżeli zajmujesz się paznokciami, to Blink&Go jest całkiem dobrą alternatywą, ponieważ całą aplikację zakłada się w około 40minut (czyli póki schną pazurki możesz przedłużyć klientce rzęsy) :skacze:

paulaa
13-12-2011, 14:55
marchewkowy zewnętrze kąciki trochę łyse, maja przerwy,a reszta ładnie :)

Zdjęcia przed zap0omniałam zrobić jak to ja, i rzęsy wyszły tak jakby posklejane, a sprawdzałam je chyba ze 3 razy. :/:

dzikakura
13-12-2011, 16:36
Diamond Shine, robisz pazurki, wiec bedziesz wiedziała o czym mówię. Jak chcesz na serio zając się rzęsami to tylko metoda 1:1 Blink nadaje się na sesje zdjęciowe, na śluby na tzw krotkie okazje, blink to to samo co.. paznokcie bankietowe(przypominam, tips, spilowany uskok, pomalowane lakierem) długo się ani to ani to nie trzyma, a Blink przenoszony dłuzej niż 10 dni po prostu szkodzi rzesom,

Marchewkowy las, bardzo przystojna aplikacja, ale laska miala swoje gęsciochy

Paulaaaa, za daleko od powieki, za daleko i taki dlugachy zalozyc przy takich marnych rzesach, a klapa chcesz?:D co mowilam, mizerne rzesy, krotkie przedluzenie, mocne zdrowe rzęsy moze byc przedluzenie większe.Co z tego, ze nie wlozylas foty przed, widac jak na dloni, ze kobita ma rzadkie rzesy

paulaa
13-12-2011, 18:43
oj przydałby sie na pewno ten klaps :skacze: cos czuje ze te "za daleko" to bedzie moja zmora, a co do długości to masz racje ale to była os typu "chce mieć długie rzęsy", nastepnym razem zrobie jej krotsze bez wymowiek.

Kurko wielki :kwiatek: dla Ciebie :* a ze szkolenia mało co pamietam ;) będę sobie przypominac i najlepiej pisać.

Zuuzaneczka
13-12-2011, 19:26
Laseczki pomoocy, tym razem potrzebuję porady dot. cen za rzęsy. Dopiero zaczynam, więc do końca roku mam założenie za 99zł. Wszystko fajnie, tylko nieoczekiwanie mam jutro osobę na uzupełnienie, nie znam jej. Jak liczymy za uzupełnienie? Widziałam rozliczanie typu 30zł/tydz, ale skąd mam wiedzieć ile ta laska nosiła rzęsy? Poza tym stan urzęsowienia zależy również od klienta, jeden dba, drugi nie więc różnie to wygląda np. po 3 tyg. Help!

dzikakura
13-12-2011, 22:50
Ja Ci powiem tak Zuzaneczka, rozumiem Cie, bo pewnie jak kazda początkująca stylistka walczysz o każdą klientkę. Problem polega na tym, ze w swojej cenie 99 zlotych nie ma pola manerwu na uzupelnienia, po prostu nie ma. Nie wiem kim jest kobietka, ktora zglosiła się do Ciebie na uzupelnienie, to obcy czlowiek? osoba z ogloszenia? Co jej powiedzialas? Trudno Ci radzic jak nie wiadomo co tam nagadalas przez tego maila czy komorke:)

Pierwsza i generalna zasada, NIE ROBIMY UZUPELNIENIEN PO KIMS. Dasz gwarancje na takie uzupelnienie? Wiesz na czym kleila poprzedniczka? Dasz gwarancje na prace innej stylistki?Jak będą jej wypadać rzesy innej stylistki, albo sie odklejać pamietaj, to bedzie Twoja wina.
Dlaczego Twoja przyszla niedoszla klientka zmienia stylistke?( wiem, wiem, standardowy powód: moja stylistka wyjechala, hyyyyy) Widzialas te rzęsy? Wiesz co bedziesz uzupelniac? Moze ta kobitka ma trzy rzesy na krzyz i to odrosniete i bedzie sie domagala praktycznie nowej stylizacji, w cenie... uzupelnienia... a nawet nie masz z czego schodzić tak naprawde. Ja bym jej powiedziała tak:
Droga Pani, ja mam teraz promocję, pierwsza stylizacja 100 zlotych i uzupełnienie tyle samo, tym bardziej, ze nie dam Pani gwarancji na to uzupelnienie, bo nie ja zakładałam wczesniejsze rzęsy. Zróbmy tak, sciagniemy stare rzesy i zrobimy super nowiutką aplikację za jedyną stówkę. :skacze:

Zuuzaneczka
13-12-2011, 22:58
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

O matko Kurka jesteś moim guru, co za obszerna wypowiedź :kwiatek: cena 99zł jest śmieszna, wiem, po nowym roku będzie 150zł ;) Na razie promocja, żeby zyskać klientki i się wprawić. Stylistka mojej klientki odwołała wizytę i dziewczyna została na lodzie. Jednakże podczas rozmowy przed chwilą okazało się że będzie to nowa stylizacja bo na oku są 3 rzęsy na krzyż, uff!:D Prędzej czy później jednak taki problem by się pojawił, bo pojutrze mam swoją klientkę na uzupełnienie i też nie wiem jak jej policzyć. Będzie u mnie równo po 3 tyg i twierdzi że rzęsy wciąż są na oku :P

marchewkowy_las
14-12-2011, 11:20
Dopiero zaczynam, więc do końca roku mam założenie za 99zł.
dla Warszawy to są bardzo niskie ceny. ja też pracuję w Warszawie i uzupełnienie kosztuje od 150zł. moim zdaniem, klientce nie należy mówić, że się uczysz. to, że jeszcze nie masz wprawy możesz powiedzieć koleżankom, ale klientce nie, bo prędzej zrezygnuje. a jak będziesz argumentować taką promocję? przecież 99zł to śmieszna cena za założenie, szanuj swój kręgosłup, wzrok i czas. ja też noszę rzęsy. najpierw zakładała mi koleżanka, ale wyjechała, i musiałam szukać kogoś innego. i poszłam do dziewczyny (też w Warszawie), która mi powiedziała: "U mnie uzupełnienie kosztuje 150zł, ale dla pań, które zakładały rzęsy gdzie indziej 200zł". i poszłam do tej dziewczyny :ok:
Zuuzaneczka, trzeba szanować siebie i swoje usługi, i wtedy inni też to uszanują i zgodzą się na twoje warunki :przytul:

dzikakura
14-12-2011, 11:22
Guru nie guru ale.... to juz nie jest kwestia ceny tylko tego, ze nie robimy uzupelnien po kims, nie robimy bo to sie po prostu nie oplaca( taki ma byc wniosek z mojej dosc obszernej wypowiedzi):skacze:
i nie wiemy jak tamte rzesy sa zrobione, czasem jest tak oczywiscie, ze odstepujemy od tej reguły, ale wtedy prosimy aby pani wysłała nam na maila fote aktualna swoich rzes, wtedy mniej wiecej mozemy wycenic nasza prace, nie dajcie sie nabrac na to, ze to TYLKO uzupelnienie, bo wdepniecie w pelna aplikacje za 50 zlotych wczesniej czy pozniej. Nie tylko my jestesmy sprytne, nasze klientki rowniez. W koncu to..... kobiety. Najlepiej sciagnac babe do miejsca w ktorym robimy rzesy(dom, salon) i na miejscu wycenic nasza ewentualna prace, bo pozniej odkrecic trudno jak juz zadeklarujemy telefonicznie jakas kwote.

marchewkowy_las
14-12-2011, 11:32
dziewczyna, która mi zakłada rzęski doradziła mi wyliczać ceny za uzupełnienie tak:
po tym, jak rzęski są przygotowane do uzupełnienia (zdjęte te wszystkie powykręcane i odrośnięte),
to w zależności od tego, ile % rzęs zostało na oku, wyliczasz, ile % policzysz za uzupełnienie w stosunku do kwoty za całe założenie.

np: całe założenie kosztowało 300zł,
zostało 50% rzęs, więc liczysz 150zł za uzupełnienie (50% od 300zł),
jeżeli zostało 20% rzęs, liczysz 240zł (80% od 300zł),
jeżeli zostało 70% rzęs, liczysz 90zł (30% od 300zł).

mam nadzieję, że zrozumiecie :/:
mi ten sposób bardzo się podoba, bo jest sprawiedliwy, i klientki szanują moją pracę i dbają o rzęski :skacze::skacze:

sylwia-p_86
14-12-2011, 12:35
Dziewuszki jesteście niesamowite z tymi rzęsiorami:skacze:.Czytałam cały watek ponad miesiąc strona po stronie,momentami nawet meeeeega się naśmiałam z waszych wypowiedzi:leze:.
Kurka jesteś niesamowita,a Twoja wiedza powala oraz to jak chętnie pomagasz w temacie rzęskowym.
Jestem z Bydgoszczy i poważnie rozmyślam nad doszkoleniem się u Ciebie w nowym roku,jak byś mogła Pw w tej sparwie do mnie o szcególach itp to będe wdzięczna :D
Powiem wam,że dzięki temu wątkowi aż się chcę dalej pracować:ok:

DiamondShine
14-12-2011, 14:20
ja tez podziwiam kurke za taka wiedze naprawde ;)

znalazłam kurs u nas w Rzeszowie metoda 1:1 za 400zl chyba sie skusze na feriach ;)
tylko hmmm chodzi mi o zestaw startowy jakis niewielki ... chcialabym zobaczyc jak to mi bedzie szlo, i czy beda chetne na to... jakis dobry zestaw ile taki kosztuje? musze psychicznie sie nastawic ile kasy mam uzbierać?

Zuuzaneczka
14-12-2011, 16:25
Ja kupiłam łóżko za 270zł, a z produktami (Secret Lashes+Looksus Lashes) wyrobiłam się w 500zł.

dzikakura
14-12-2011, 16:31
Dziewczyny, jesli mogę Wam podpowiedzieć, w nastepnej Akademii Paznokcia bedzie taki dla sciagawka-jak wybrac dobrego instruktora. Nie podejmujcie decyzji pochopnie, bo.... tanio. Czasem warto dać te dwie stowki więcej i wyszkolić się dobrze, to nie znaczy, ze drogie szkolenia rzesowe są dobre, oooo nie nie ma tak łatwo:skacze:

luska102
14-12-2011, 16:35
Odnosnie zestawow napisz do edytakom na pw.
Nie bedziesz zalowac.

souki2020
14-12-2011, 17:38
długo zastanawialam sie nad zrobieniem sobie rzes bo ogólnie nie lubie sie malowac a mam krotkie rzesy, powiedzcie mi tylko jedno, czy te rzesy normalnie mozna dotykac po zrobieniu jak naturalne czy tylko przrzemywac woda i wszystko , bo znajoma gdzies robila i nie pozwalali jej nic robic tzn nie mogla dotykac oczu ani kredki ani cienia do powiek bo podobno mleczko do demakijazu i wacik zdejmie rzesy :/ jak to jest prosilabym o odpowiedz na priw poniewaz zadko bywam na forum dziekuje

edytakon
14-12-2011, 18:52
Oczywiscie ze nie wolno ich dotykac, nalezy myc się tylko wodą mineralna... a do tego spac po 14 godzin na dob, bo sen dobrze wpływa na rzęsy... a tak powaznie :)
to wszystko zalezy od uzytego materiału. jesli bedzie sztywny to cięzko bedzie Ci się przetrzec porządnie chociażby ręcznikiem, jesli to bedzie super materiał (cytaj noreczki 100%) to nie poczujesz wielkiej roznicy pomiedzy tym co masz teraz a bedziesz miala po zaaplikowaniu norek

idlao
14-12-2011, 23:57
ładne rzęski idlao, tylko coś lewy kącik nie poszedł, bo chyba panna nie miala tam takiej wyrwy, co? A to co widze w kąciku wewnetrznym to są niedoklejone rzeski, ktore robia przerwe, a potem jest jedna samotna:) nie widze też dostatecznego stopniowania w kącikach wewnetrznych, moze roznicy jest jeden milimetr miedzy tymi, ktore są na całym oku, ale byc moze fota przekłamuje, bo np na zdjeciach w galerii, ktore wstawilas jedno oko(prawe) ma.. szpiczasta powieke, hyyyyy, czasami aparat robi nam siupy, nie? Jak robisz casuala na całym oku(taka stylizacje, ktora nam przedstawiasz) czyli kleisz jedna dlugoscia całe oko, to rob przeskok na kącik wewnetrzny nawet o 3 mm, bedzie lepiej wyglądało(chyba, ze znow żle widze i tam są trzy dlugosci na tym oku, a nie dwie jak zakładam)


faktycznie nie dokleiłam kilka :) ale szczerze to dopiero na zdjęciu widziałam więc po fakcie ;p
rzęski jakie są użyte to 0,15 - 8-12mm a więc 5 długości z tym że tych 12mm jest kilka faktycznie za mała różnica i nie widać tego stopniowania ;)
dziękuję za cenne uwagi :)

carmenita
15-12-2011, 00:58
Chwalę się chwalę. :D

To moja 6 i 7 klientka. :) Rzęski idą mi coraz lepiej i praca sprawia mi dużą satysfakcję.

http://images49.fotosik.pl/1221/ccbffde64ab6f2efm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccbffde64ab6f2ef.html) http://images38.fotosik.pl/1258/6831aa555052013cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6831aa555052013c.html)

dzikakura
15-12-2011, 05:44
Carmenita, widze, ze dziewczyna miałą duzo rzesek na pewno. Efekt ogolny fajny, ale niestety rzeski są posklejane troche(na prawym oku w 2/3 dlugosci powieki widac jak na dłoni), na lewym oku natomiast parę rzęs rośnie.. nad linią rzęs ( kącik zewnetrzny), za blisko naklejona rzęsa nad linią rzęs z kolei w życiu się nie ułoży. Widać również, że najlepiej klei Ci się na środku(jak każdej z nas zresztą:skacze:, )kąciki wew proszą o większą ilość rzęs Nierowna odleglosc rzęs od powieki. Ale widać, że się starałas, brawo.
Będą z Ciebie ludzie:ok::ok:znaczy.. już są, ale będą lepsi:skacze:

edytakon
15-12-2011, 12:54
Carmenita, efekt jest ok :)
ale jak dla mnie troszkę za bardzo uciekają do zewnetrznych kątów, wewnętrzne trzeba dołozyć, duzo krótsze... i rozczesać je... to albo sklejone albo xle podklejowa dolna warstwa

dolcissimaa85
15-12-2011, 12:59
witam wszystkich!
To moj debiut na forum, chcialam Wam pogratulowac takiego fajnego miejsca :)
Jak widac jestem kompletna swierzynka w sprawach przeduzania rzes, (mialam tylko 2 razy przedluzane rzesy)ale chcialam to zmienic, i bardzo chce udac sie na kurs, problem w tym ze szkoleniowcow ostatnimi czasy wyroslo jak grzybow po deszczu i nie wiem kto lub ktory salon jest godny zaufania...
Ja mieszkam aktualnie za granica, i tutaj ciezko znalezc kogos kto przedluzy rzesy, kursow tez brak, ale na szczescie jestem dosc czesto w polsce i kurs chce wykonac w ojczyznie :)
Czy ktos mi moze polecic dobrego szkoeniowca z Sosnowca i okolic?
Na co powinnam zwracac uwage przy wyborze kursu?
Szukac kursow wraz z kuferkiem i materialami do przeduzania czy lepiej skompletowac sobie wszystko samemu?
Ile taki kurs powinien trwa? gdyz widzialam ofertu kursow trwajace od 6 godzin az do 2 tygodni :)

przepraszam jesli zadaje troche dziecinne pytania, ale naprawde jestem swierzakiem i bardzo licze na wasza pomoc,
dziekuje bardzo i pozdrawiam!

pinoczetkaaa
15-12-2011, 15:12
dolcissimaa85 (http://forum.wzorki.info/members/15049-dolcissimaa85.html) wiesz co warto jest przeczytać caly wątek zeby nie powtarzac pytań zadawanych juz tu kilkadziesiąt razy,nawet kilka stron temu jest mowa o tym - administratorka pisze ze do denerwuje;p.
napisz do dzikakurka albbo edzia one ci wszystko podpowiedza jedna jestd z gdyni druga z poznania ( dobrze pamiętam???);]

dzikakura
15-12-2011, 15:56
dobrze pamietasz;]

a ja z uporem maniaka bede powtarzała, ze sciagawke jaki powinien byc instruktor bedziecie mialy w akademii paznokcia:skacze:

meraszka
15-12-2011, 18:25
Cześć dziewczyny :)
Udało mi się wreszcie mniej więcej przebrnąć przez ten wątek ;)
Po pierwsze jestem zachwycona Waszymi pracami i wiedzą w zakresie stylizacji rzęs!
A po drugie zdecydowałam się poddać Waszej krytyce ;)
Kurs skończyłam w listopadzie i gdzieś od końca listopada/początku grudnia zaczęłam kleić- oczywiście na pierwszy ogień mama i siostra ;)
U mamy rzęsy dość krótkie, jasne i proste jak druty, a do tego goło w kącikach i skóra opadająca w zew. kąciku. Wewenętrzny kącik nie jest wyklejony do końca, bo bałam się tam kleić 9tki (a krótszych na razie nie mam) :/ W każdym bądź razie mamuśka zachwycona ;p Zdjęcie zrobione w 1,5 tyg. po aplikacji- rzęski nieczesane.
U młodej z racji, że jest instruktorką fitnessu i często oczy wyciera i zbiera się jej pot w kącikach, więc dłubie- już na życzenie kawałek zostawiony goły.
W zasadzie są to moje pierwsze aplikacje- kursowej nie liczę ;)
Najbardziej martwi mnie, że zajmuje mi to sporo czasu, chociaż po przeczytaniu wątku, wychodzi na to, że nie jest to coś niezwykłego i do wprawy dochodzi się pracą i jeszcze raz cięęęęężką pracą...
Zdjęcia dodane w różny sposób- muszę jakoś ogarnąć to dopiero, przepraszam za wszelkie niedogodności ;)

http://images46.fotosik.pl/1226/3d62ac82deeec555m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d62ac82deeec555.html) http://images38.fotosik.pl/1259/ed6feef84ef5af92m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed6feef84ef5af92.html) http://images39.fotosik.pl/1215/bff172458c2d0d53m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bff172458c2d0d53.html) http://images35.fotosik.pl/1082/5c84efb291661659m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c84efb291661659.html)
http://img18.imageshack.us/img18/4884/pict1697j.jpg
http://img26.imageshack.us/img26/4788/pict1704.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/600/pict1711d.jpg
http://img812.imageshack.us/img812/986/pict1715.jpg
http://img854.imageshack.us/img854/2668/pict1716.jpg
http://img36.imageshack.us/img36/8132/pict1719a.jpg

Evelina.J
15-12-2011, 20:16
Cześć dziewczyny...
...Kurs skończyłam w listopadzie...


Wiec zacznę od tego iż znawcą ani fachowcem w tym dziale jeszcze nie jestem wiec nie bardzo wypada mi wytykac komukolwiek błedy ale widzę to co widzę i moim zdaniem rzęski nachodzą jedna na drugą i zdażają sie takie ktore przyklejone jakgdyby do powieki. Są poprostu powyżej lini rzęs. Tragicznie nie jest ale moim skromnym okiem błedy widdzę. Polecam umówić się na doszkolenie np z naszą Edytakon u której ja odbyłam szkolenie i dzięki której potrafię wychwycić owe błędy. Inaczej myślałabym że tak poprostu musi być. Zobaczymy jak moję pierwsze prace wyjda :cwaniak2::skacze:

pinoczetkaaa
16-12-2011, 01:16
moim zdaniem jak na 2 i 3 aplikacje jest dobrze;) aczkolwiek uwazam podobnie jak kolezanka - niektóre są chyba na powiece no i wydaja sie byc posklejane :) cwicz cwicz cwicz;)


a tu jakies ostatnie moje :)
http://images45.fotosik.pl/1271/ec2e142b1f81e78dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec2e142b1f81e78d.html) http://images37.fotosik.pl/1232/958615fa4a9b3363m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/958615fa4a9b3363.html) http://images38.fotosik.pl/1259/44719724727e7293m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44719724727e7293.html) http://images35.fotosik.pl/1082/ffcde49ac409d525m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffcde49ac409d525.html)

jeden kącik za daleko;) wiem

meraszka
16-12-2011, 01:55
dzięki za komentarze... u mamuśki faktycznie z dwie/trzy są nad linią rzęs- trochę jeszcze brak doświadczenia się tu kłania i trochę to, że łatwych rzęs to ona nie ma ;) na lewej powiece w zasadzie miała dodatkowy rząd takich szczecinek właśnie nad linią rzęs :/ I teraz się tak zastanawiam- trzeba było tych kilku nie kleić w ogóle, czy w większej odległości od powieki?..
a posklejane bankowo nie są- ponieważ są to moje pierwsze aplikacje, to dodatkowo wszystkie przepatrzyłam sztuka po sztuce jak klej odparowywał po skończeniu pracy- tak, żeby się upewnić i bankowo nie są posklejane ;p

dzikakura
16-12-2011, 18:50
Meraszka dziewczyny skomentowały to się nie będę mądrzyć:ok::ok:

a teraz cosik zupełnie z innej beczki

fotka nr 1, 2 oczka przed stylizacją

fotka nr 3 norki założone na górę
fotka nr 4 norki założone na górę i przedłużenie i zaczernienie preparatem Long Effect Mascara -dół czyli mówiąc prościej tuszem o trwałości trzech tygodni:skacze::skacze:

Zuuzaneczka
16-12-2011, 19:44
Pinoczetka uwielbiam Twoje prace, są takie delikatne i naturalne, osobiście nie cierpię efektu gąszczu rzęs z takim "plastikowym" połyskiem... :ok:

Zen.
16-12-2011, 19:58
Dziewczyny robicie naprawdę piękne aplikacje :) Moich nie ma co porównywać do np dzikiejkury. U mnie jeszcze sporo do poprawy, ale cwiczę, ćwiczę :) Dzisiejsze, skończone jakieś 15 minut temu.

dzikakura
16-12-2011, 23:01
Zen, nie ma co porownywac, bo kazdy jednak ma jakiś tam swoj styl, ale jak już sie ma reke wprawioną, to da się ten styl wyczuć, chociaz to tylko rzęsy.

Zen. znów sie krzyzują..... moze ty jakos ekstremalnie je odgarniasz separując?

Zen.
16-12-2011, 23:05
Może, nawet troche jest to prawdopodobne. Jutro następny secik więc będę kombinować..

Joannah
16-12-2011, 23:26
Piekne rzesy Kura.
Kurka gdzie zamaiwalas ten produkt podobnydo MyScary?
W PL?
Probowalas juz robic to na dol i gore rzesek? Ile schodzi zabieg i jak sie trzyma?

klaudiapaznokcie
16-12-2011, 23:39
Hejka!!! Super, że powstał ten wątek :) widzę że nie tylko ja uwielbiam robić rzęski... a oto kilka moich fotek z rzęsiorami.

Zen.
16-12-2011, 23:42
Nie no laski ja przy Was to w depresję wpadnę :sciana::sciana:

pinoczetkaaa
17-12-2011, 00:51
zuzaneczko dziekuje jest mi bardzo miło;):*

dzikakura
17-12-2011, 01:45
bobas-ja i Edytakon jesteśmy jego wyłącznymi dystrybutorami i szkoleniowcami. Produkt na rzęsach trzyma się dwa, dwa i pół tygodnia. Aplikuje się jak ktoś ma wprawę-pół godziny I... oczywiście, że probowałam:))))
poniżej fota efektu (góra, dół)



Dajcie nam momencik, a w osobnym wątku przygotujemy dla Was plan szkolenia, bo to świeżutka sprawa. Dopiero teraz z tym wychodzimy- (inauguracja wzorkowa, które forum takie coś ma), hyyyy, wcześniej, siedziałyśmy cicho, bo .. nie byłysmy gotowe, a teraz już prawie jesteśmy:)))) tylko jeszcze pare szczegółów nam do dogrania zostało

Klaudiapaznokcie- piękne rzęski, a klientka na zdjęciu pierwszym ma taką niebieskość w oku, że aż ha!

loginka
17-12-2011, 11:16
Klaudiapaznokcie piekne rzeski :)

Dzikakurka to czekamy na info co do tego tuszu,sama jestem ciekawa :D

Zen.
17-12-2011, 19:19
To ja wstawie moje dzisiejsze zmagania :) Mogłam trochę bardziej kąciki wew, rozczesać, ale myślę że chyba nie jest źle? co sądzicie ?

edytakon
17-12-2011, 19:28
Zen cos z tym kącikiem lewego oka nie gra, ale reszta ładnie wg mnie

Zen.
17-12-2011, 19:33
no właśnie dopiero na fotce zobaczylam, że tego lewego kącika nie ogarnęłam, ale potem rozczesałam go tyle, że już nie robiłam zdjęć :)

dzikakura
18-12-2011, 01:14
Kacik też, afkors, ale powiedz mi Zen-kochanie, co robi kurde ten glut kleju w kształcie litery L na rzesach lewego oka kobieciny? Tak mniej wiecej w połowie tego lewego oka.....

Wstawiam linka do produktu Long Effect Mascara
http://forum.wzorki.info/oferty/8075-poznan-gdynia-kurs-zageszczania-przedluzania-rzes-semipermanentym-tuszem.html#post317136


oraz tak aby kolorowo było, rzęsy mojej klientki, które kiedyś były piękne, długie i mocne, z tych trzech przymiotów pozostała jedynie... długość rzęs naturalnych. Jej 9 miesięczna córeczka, z która moja klientka śpi uznała, że wyrywanie rzęs swojej mamie to świetna zabawa. Moja klientka budzi się z okrzykiem bólu bo jej córeczka rwie jej te rzesy z oczu oczywiscie razem z naturalkami. Tak wygląda stylizacja po trzech tygodniach, rzęs przedłużonych prawie nie ma, a naturalki połamane. Mówiłam kobiecie, ze moze odpuscmy na razie przedłużanie ale ona nie chce się zgodzic. W kązdym razie jak wstaje z łóżka po przedłużaniu to za każdym razem wydaje okrzyk: Magda wrociła:skacze:. Jeszcze parę "wyrwań" i Magda "nie wróci":D:D

DiamondShine
18-12-2011, 09:04
a ja tak sobie myśle właśnie, czy da się samemu sobie przedłużyc rzesy? czy np. te które tym się zajmują muszą iść do kosmetyczki innej?:D

Agnieszka Praska
18-12-2011, 09:55
niestety musza ;]
dlatego ja nie przedluzam rzes

marchewkowy_las
18-12-2011, 12:28
ja sobie rzęs nie potrafię zrobić. kilka razy próbowałam i tragicznie się to kończyło. ale na tym forum były nawet zdjęcia dziewczyn, które same sobie zrobiły rzęski i nawet ładnie to wyglądało :) próbowałam sobie zrobić blinka na kleju Nouveau Lashes (żadnych oparów, nie szczypie, nie śmierdzi i dobrze trzyma rzęski), ale nie umiem prawidłowo przykleić sobie rzęsy ;( przyklejały się albo do powieki, albo za daleko od powieki.. namęczyłam się i poszłam do stylistki :D

Zen.
18-12-2011, 13:45
Kurko nie ma tam żadnego gluta, moze to kwestia zdjęcia, nic nie jest posklejane, zapewniam :)

Ja robilam sobie blinka też na kleju Nouveau Lashes, mnie wyszło fajnie ;) szkoda ze na tak krotko ;p

Star Lash Academy
18-12-2011, 14:15
Czesc lasencje i znow troche mnie tu nie bylo takze wklejam swoje prace z ostatnich czasow ;)



zdjecie 4 prawe oczko rzadsze bo klientka nietety miala swoje rzeski przerzadzone na nim wiec nie dalam rady wkleic wiecej ;/ no i nie mam zdjec wszystkich bo mi aparat odmowil posluszenstwa i 2 klientek nie uwiecznilam ;(

dzikakura
18-12-2011, 17:16
Super rzęski agulaa, a jak łądnie klientki podmalowane-super do portfolio:ok:

Zen.
18-12-2011, 18:14
No a poza tym dziewczyna na przedostatnim zdjeciu śliczna :)

A teraz ja o coś zapytam, tak się zastanawiam ile max dziennie aplikacji robicie? powiedzmy, ze z podziałem na uzupełnienia i aplikacje całości. Ja robiłam dzisiaj dwie pełne (po ok 4h każda - jak krew z nosa ale może uda mi się zejsc do 2 h kiedyś- narazie chyba wole robic dłuzej a dokładniej) i mam dość... chyba muszę pomyśleć o zmianie siedzenia, troche źle mi się siedzi. A lewy nadgarstek taki zastany... ała....

Zdjecia wstawię potem, narazie nie mam siły bawić się kablami.

edytakon
18-12-2011, 20:22
Zen to efekt złej postawy, ja jak mam lepszy dzien to wykonuje max 5 aplikacji. i ... marzę o zrobieniu aplikacji pazurowej dla odmiany :)

dzikakura
18-12-2011, 21:15
Ja wykonam też około pięciu aplikacji, ale staram sie tego nie robić, bo jestem zdania, że po trzeciej pełnej aplikacji zwalniamy i stajemy się niedokładne. Oczy są za bardzo zmeczone, bo reszta nie(jesli jak pisze Edyta, przyjmujesz dobrą postawę do klejenia, masz na dobrej wysokosci stół etc). Wolę sobie rozłozyc na dwa dni te aplikacje(w koncu az tak nie mam, ze klientek po 5 dziennie na pelne aplikacje):skacze:, Jesli chodzi o czas aplikacji to ja i Edyta robimy je mniej wiecej w tym samym czasie 1.45 h gęste rzęski 2 h norki, średnio gęste rzęsy to 1h i 20 minut

edytakon
18-12-2011, 21:41
Też bym rozłożyła te aplikacje problem z dojazdem... uwazam ze bez sensu 2 dni pod rząd jeżdzzić po 100 km :) więc trzaskam wszystkie za jednym zamachem :) i po tej 5tej aplikacji mam dość... spoglądania w rzesy...

dzikakura
18-12-2011, 21:51
Edzia spać!!!:skacze:

Spooogladac komuś w rzęęęsyy cuuudna rzeczzzzzz (gdaknęła kura):skacze:

monia_sc
19-12-2011, 18:53
ooo raaany ale mnie dawno nie było :) a wy tu piszecie i piszecie:) musze nadrobić:) pożyczyłam od kolezanki moj wymarzony aparat :)
http://images47.fotosik.pl/1275/64c201cadedadd88m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64c201cadedadd88.html)

http://images40.fotosik.pl/1265/834639ab1d9fddccm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/834639ab1d9fddcc.html)

http://images35.fotosik.pl/1087/6372f291a8f11c0cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6372f291a8f11c0c.html)

---------- Dodano o godzinie 18:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:45 ----------


Marta, piękne!!:love:

Dziewczyny szukam kogoś z okolic Sosnowca raczej doświadczonego, pracującego na dobrym materiale kto wykonałby mnie rzęsy. Raczej nie podejmę się robienia samej sobie blinka, z resztą wolałabym 1:1. Mogę dojechać, moze być u mnie. Pisac na Pw jeśli ktos coś wie :)

cubaro popieram, po sciagnieciu rzęs żadnych zmian w kondycji naturalnych też nie zauważyłam :)



ja moge Ci zrobić :):):)

paulaa
19-12-2011, 19:03
Z Gdyni do sosnowca to trochę daleko ;)

ja też szukam kogoś kto by mi zrobił (rzęsy za rzęsy) :) kierunek gdynia :P

monia_sc
19-12-2011, 19:11
o ile dobrze pamietam to tu na forum sa jakies dziewczyny z gdyni:)

Zen.
19-12-2011, 20:50
Dzięki monia, ale narazie jestem tak zawalona robotą, że nawet nie miałabym kiedy, jakbyś kiedyś chciała rzęsy za rzęsy to daj znać.

Ja dzisiaj zrobiłam takie(3h 15 minut! :) ), przy otwartym oczku wyglądają b. naturalnie.

monia_sc
19-12-2011, 21:31
właśnie już jestem usłudzie "rzęsy za rzęsy" :):)

Zen.
19-12-2011, 21:35
Spoko, tak tylko napisałam 'jakby co'.

pinoczetkaaa
19-12-2011, 22:09
agulaaa BOMBA Pięknie robisz i dziewczyny ślicznoty;)

wiecie co no ale teraz w okresie szału to nie da się tak zrobić żeby nie przyjąć . ja mam codziennie od 8 do 21 -23 ;o na zmianę z paznokciami .
No nie szło inaczej, a jak odmówię jakiejś stałej to się przecież obrazi niemiłosiernie ..... no a ze gapy na ostatnia chwile to ja teraz bd dziergać od rana do nocy ;p na 6 chciały się już pakować. ale nie ma mowy oślepnę;p

Zen.
19-12-2011, 22:16
Z jednej strony dobrze, zawsze większa kasiora :) tylko kręgosłup i oczy tego nie rozumieją, jaka szkoda, prawda? :)

pinoczetkaaa
19-12-2011, 23:31
no ale to chyba każdej z nas dotyczy ... taki zawód . W swięta odpoczniemy , nabierzemy sił na dalsza przedsylwestrową robotę ;)

dzikakura
20-12-2011, 10:32
jak oslepniesz jak oslepniesz pinoczetka, ja mam jutro baby od siodmej rano:skacze: ma-sa-kra:skacze:

Nnisiaa
20-12-2011, 16:32
prosze ile cudnych aplikacji.....swietnie dziewczyny idziecie jak burza z klejeniem:)

ooo i nawet widze kogos z mojego miasta super :)

jak tu wchodze przypominam sobie ze zdjec nie robie klientkom:( chyba musze sobie karteczke pisac...hyyy

Kurko masz racje ze po 3 aplikacjach juz czlowiek zwalnia... dzisiaj tego doswiadczylam....

dolcissimaa85
21-12-2011, 10:21
To znowu ja :)
Przeczytalam caaaaaalutkie forum od deski do deski :) i juz chyba nie bede zadawac 'glupich pytan' :)
Tak jak pisalam kilka dni temu, zamierzam wybrac sie na kurs :)

Bardzo duzo szukalam sprawdzonych miejsc, i ostatecznie wybor chyba stanie na szkoleniu w Secret Lashes w Katowicach u Pani Iwony Sobali z NBS przy ulicy mlynskiej, ktos z Was szkolil sie w tym miejscu jakie wrazenia?
Myslalam tez o zakupie kuferka, gdyz jak czytalam duzo z Uzywa produktow Secret Lashes i jest zadowolona wiec pewnie i ja bede :)

Mam jeszcze takie jedno pytanie, o szkolenia w Firmie Magnitica Przedłużanie Rzęs 1:1 ? Rzęsy ? Kleje ? Akcesoria ? Kraków (http://www.magnitica.pl/)
(szkolenie w krakowie u pani Eweliny Klimaszewskiej)
Nie znalazlam duzo informacji o tej firmie, byc moze ktos z Was ma jakies doswiadczenia?
Warto odbyc szkolenie w Magnitica?
Jak ich produkty wypadaja na tle Secret Lashes?
Ich zestaw startowy (w bardzo korzystnej cenie) jest godny uwagi?

Jednym slowem ktore ze szkolen radzicie mi wybrac i dlaczego?

od ktorych produktow (Secret Lashes czy Magnitica) zaczac moja przygode z rzeskami?

Dziekuje z gory za odpowiedz!
:skacze:

sylwia29
21-12-2011, 14:21
http://images35.fotosik.pl/1089/3c6b01fe11522546m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c6b01fe11522546.html)
http://images37.fotosik.pl/1239/ca6af2d0112b9d02m<a href=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca6af2d0112b9d02.html target=_blank>http://images37.fotosik.pl/1239/ca6af2d0112b9d02m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca6af2d0112b9d02.html).jpg
to ja po długiej nieobecności, telefon mi się roz..walił
wew. kącik wiem

dolcissimaa85
21-12-2011, 14:39
Sylwia29-Sliczne, jestem po wrazeniem!
Na jakich produktach pracujesz?

tomaszka
21-12-2011, 20:03
To znowu ja :)
Przeczytalam caaaaaalutkie forum od deski do deski :) i juz chyba nie bede zadawac 'glupich pytan' :)
Tak jak pisalam kilka dni temu, zamierzam wybrac sie na kurs :)

Bardzo duzo szukalam sprawdzonych miejsc, i ostatecznie wybor chyba stanie na szkoleniu w Secret Lashes w Katowicach u Pani Iwony Sobali z NBS przy ulicy mlynskiej, ktos z Was szkolil sie w tym miejscu jakie wrazenia?
Myslalam tez o zakupie kuferka, gdyz jak czytalam duzo z Uzywa produktow Secret Lashes i jest zadowolona wiec pewnie i ja bede :)

Mam jeszcze takie jedno pytanie, o szkolenia w Firmie Magnitica Przedłużanie Rzęs 1:1 ? Rzęsy ? Kleje ? Akcesoria ? Kraków (http://www.magnitica.pl/)
(szkolenie w krakowie u pani Eweliny Klimaszewskiej)
Nie znalazlam duzo informacji o tej firmie, byc moze ktos z Was ma jakies doswiadczenia?
Warto odbyc szkolenie w Magnitica?
Jak ich produkty wypadaja na tle Secret Lashes?
Ich zestaw startowy (w bardzo korzystnej cenie) jest godny uwagi?

Jednym slowem ktore ze szkolen radzicie mi wybrac i dlaczego?

od ktorych produktow (Secret Lashes czy Magnitica) zaczac moja przygode z rzeskami?

Dziekuje z gory za odpowiedz!
:skacze:

Dolci szkoleniowcami tej firmy są nasza Kurka i Edytka.;)

Nnisiaa
21-12-2011, 20:23
ja moge sie wypowiedziec o rzeskach magnitici jedwabnych bo na nich pracuje ze sa bardzo fajne i dobrej jakosci:)...w chwili obecnej wszystkie jakie mam wymieniam na magnitice:) a wczesniej pracowalam na Sl :)

meraszka
22-12-2011, 10:42
Ja się teraz muszę szczerze przyznać, że trochę rzęsowo podupadłam na duchu i już chciałam rzęsy spuścić w klopie, wyrzucić za okno, a pincetami wydziabać sobie oko...w sensie, że beznadziejnie, dno totalne i nic ze mnie nie będzie :/ Ale zabrałam się za czytanie dokładnie, post po poście od początku wątku i po prawie 40stronach moje samopoczucie tak się poprawiło, że choćby mi to miało zająć jeszcze z tydzień to przeczytam wszystko ;p
Okazało się bowiem, że początki były trudne u wszystkich, trwały długo, efekty były takie se itp. itd. ;) Więc od tej chwili staram się myśleć pozytywnie- trochę praktyki i może będą ze mnie ludzie ;) Jutro robię małe uzupełnienie mamie- ma już rzęsiory ponad trzy tygodnie i w sumie ubytków nie widać- poza tym, że skubie, dłubie i kręci paluchem w oku i kilka rzęsek poprostu sobie zdjęła :( A tak się przy niej napracowałam;p A więc aby nie męczyć jej i siebie robię małą kosmetykę. Jak się odrobię i nie zajmie mi to całych świąt ;), to wrzucę fotki.

monia_sc
23-12-2011, 01:08
Hej dziewczyny :) powiedzcie coś więcej o tych rzęsach magnitica. Patrze właśnie na oferte i ciekawa jestem mianowicie czy
1długość jest taka sama jak w SL (Sl 1mm=M-ca 11mm)
2grubość 0,2 Magnitica odpowiada 0,2 SL
3na stronie jest rysunek przedstawiający porównanie magnitica i innych firm. Wg tego obrazka ich c to jak d innych firm. Czy one nie wyglądają jak jajo-takie podkręcone, proszę o porównanie podkręceń na przykładzie SL bo ich używam
4 ile gram jest w pudełku mix
5rozumiem że jeden pasek to jeden rozmiar, wiec ile pasków jest jakich rozmiarów

-

dzikakura
23-12-2011, 03:20
:kwiatek::kwiatek:Dobra, opiszę Wam te rzesy:

Skręt A, nie do konca odpowiednik J ki , troszenke inaczej podkręcone- koncow eczka jest bardziej zalotnie wygięta. Rzęsa nie az taka prosta jak standardowa J ka

skręt B- to skręt pomiędzy standardowym B, a C, rzęsa od podstawy wyprowadzona prosto wygina się w łuk pod kątem kilkunastu stopni ,by następnie łagodnie podnosić się do góry aż do bardzo ladnie i cienko wyprofilowanej koncoweczki. Ten skręt jest najbardziej plynnym i naturalnym i uniwersalnym jaki spotkałam

skręt C- to wygięcie miedzy standardem C, a D. Dość mocno podkręcone, dla mlodych dziewczyn i pan o klasycznym osadzeniu oka w oczodole. Ulubiony skręt Edzi, :skacze:(edyta nie lej , a jak lejesz to nie po twarzy)

Powiem tak, nie do konca zgadza sie to z opisem firmy Magnitica, ale Ci co pisali sami nie kleją rzęs i bazowali na opinii stylistek

Grubość 0,2 w Magnitice to w mojej i Edyty opinii prawie 0,2:) wg nas to takie 0,19 przy koncowce, a o,2 przy podstawie, dlatego a rzęsa wygląda tak pieknie na oku, przy podstawie fajnie zageszcza rzesy na oku, a na koncowkach lekko sie zweza dlatego daje taki fajny lekki w odbiorze efekt

11 mm to..... 11 mm tyle, ze.. w zwiazku z tym, ze te skrety wyglądają troche inaczej niz standardowe SL nie porownywalabym. Przyloz sobie z SL a 11 mm C i A, a bedziesz wiedziala o czym piszę, niby to 11 tka i to 11 tka:)

W mixach mamy rzesy o dlugosci od 6 mm do 14 mm(nie ma 7 mek, 9 tek) . pasków jest 16 sztuk, Wniosek z tego calkiem prosty. Niektore z dlugosci się powtarzaja np 8 mm, 11 mm , 10 mm, 14 mm

Pomimo tego, że rzesy Mink Premium i Silk Diamond wyprodukowała ta sama firma-uwazamy, ze Silki w skręcie C są odrobinkę mniej podkręcone niż Minki

W palecie miesci się od 3.500 do 4.500 rzęs, lub jak wolisz od 0,5 do 0,65 grama. W zaleznosci od grubosci i dlugosci rzęs umieszczonych w palecie.

Zapraszam do mnie lub do Edyty po zakup rzesek, mamy je troszkę taniej(przyświetach administratorzy nie powinni banować uczestniczek forum takich jak kura za jawną i nachalną reklamę swoich usług sprzedażowych:kwiatek::kwiatek::skacze:

moje gg to 10541767 pisac to odpowiem na kazde pytanie dotyczące tych rzęs, chyba, ze sie bedzie powtarzało to wyrwę serce z płucami:D:D(a teraz admini rowniez mi wyrwą serce z płucami i powieszą za stopę na suchej gałęzi):/::/:

W świeta mogę nie odpisać, bo zwala mi się rodzina i ... kursantki, wiec obawiam sie nie bedzie czasu, ale po swietach.. czemu nie:)

Ladli
23-12-2011, 08:32
Cześć wszystkim:) 2 dni temu miałam robione rzęski i za każdym razem jak ich dotknę boli mnie powieka... Powiedzcie mi czy jest źle zrobione czy może trzeba się do nich przyzwyczaić?

luska102
23-12-2011, 09:07
Napewno nie powinny nic bolec,z pewnoscia za blisko do powieki Ale niech sie specjalistki wypowiedza.
Ja robie sobie rzeski regularnie od lipca i jeszcze nigdy nic mnie nie bolalo. Nie powinno sie ich czuc i ja ich nie czuje.

dzikakura
23-12-2011, 09:16
Ladli, prawdopodobnie:

albo masz posklejane rzeski i Ciagną ci powiekę
albo za blisko przyklejone,

w piewszym przypadku beda bolaly coraz bardziej, w drugim, byc moze przestaną, ale niekoniecznie, jesli sa tak blisko, ze klej laczy powieke i rzęsę to samo sie nie odklei

Star Lash Academy
23-12-2011, 10:40
A tutaj przedświąteczne zmagania rzesowe nie wydalam juz ;/ gotowanie- rzesy- paznokcie- gotowanie- rzesy- paznokcie i tak w kólko dzisiaj 2 klientki w salonie na rzesy wkleje swoje dziela pozniej a o to ostatnie moje prace ;)

najbardziej podoba mi sie wczorajsza praca co prawda mega geste nie byly ale wyszly prze slicznie rowniotkie od linijeczki i do dzisiaj sie nimi podniecam jak je ogladam haha przepraszam ze tak slodze sama sobie ale moja klientka sie rozplakala z wrazenia ze tak cudowanie to wyszlo :) strasznie mnie to cieszy... Powiem Wam ze uwielbiam KOCHAM robic rzeski ;)


Wiem kurko ze bedziesz pytac przy tych prostych rzesach J kach z naszej Magnitici robilam 0,15 i gdzie nie gdzie kleilam 2;1 ;) pozatym strasznie ma klientka wysoko wrastajace sie rzesy u gory jak widac na zdjeciu takie jasniejsze i a ni tego henna pokryc bo daleko od powieki to rosnie ani wyrwac poprostu brzydko to wyglada na zdjeciu a w rzeczywistosci tego nie widac na szczescie ;)

Dzieki Kurko, Pinoczetka i reszta za uznanie moich poprzednich prac ;) daje mi to wielka motywacje i kopa do pracy ;)

Wesolych swiat gdybym juz nie byla na forum przed Wigilia... napewno wkleje zdjecie z dzisiejszej pracy no i po swietach znow ruszam z rzesami ;)

dzikakura
23-12-2011, 13:37
Maaatko agulaa, wychodzę na jakiegoś potwora, który się czepia wszystkiego:skacze: Piękne rzęsiska, wszystkie bez wyjątku(Babo! 0,15 tkami robisz 2:1??? pytaj Edyty czym się robi zamiast norek):skacze::skacze:

A teraz dziewczęta chciałabym Wam złożyc najlepsze życzenia z okazji Świąt. Spokoju, refleksji, odpoczynku. świąt pachnących gożdzikami, mandarynkami(nie daj Boże-rybą):skacze:

życzą Wam Dzikakura i Edytakon czyli rzęsowa firemka Evo-eyelash evolution

(dziękujemy AgnieszceX za zaangażowanie i pracę nad oprawą graficzną naszej firmy)

silwana0
23-12-2011, 17:48
chcialam zlozyc wszystkim najserdeczniejsze zyczenia z okazji swiat i nowego roku

meraszka
23-12-2011, 18:22
Po pierwsze to życzę wszystkim wesołych świat! Masy pięknych rzęs i przyjemności z doklejenia każdej kolejnej ;)
A po drugie to wrzucam fotki dzisiejszego dręczenia mamy- musiałam dość sporo rzęs zdjąć- w końcu to była moja pierwsza aplikacja, a chyba dość szybko się ucze, bo dotarło do mnie co spartoliłam poprzednim razem, a trzy tygodnie też swoje zrobiły ;p Tak czy inaczej dzisiaj już na luzie, mamuśka zachwycona, a ja... no, poprostu nie dokopcie mi za bardzo ;p

http://images40.fotosik.pl/1270/62a97570f72269efm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62a97570f72269ef.html) http://images47.fotosik.pl/1279/2f88aa521cf10114m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f88aa521cf10114.html) http://images39.fotosik.pl/1225/4ec16eb2837386d6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ec16eb2837386d6.html)

---------- Dodano o godzinie 18:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:19 ----------

marchewkowy_las
23-12-2011, 21:21
meraszka bardzo mi się podobają postępy, bardzo starannie :brawa:

(http://www.nailclub.ru/fo)

cubaro
23-12-2011, 22:03
Dziewczyny - życzę Wam wszystkim zdrowych, rodzinnych i pełnych wzruszeń Świąt, smakowitości na Wigilijnym stole i wymarzonych prezentów pod choinką :skacze:

Star Lash Academy
24-12-2011, 00:59
Kurko wiem wiem ze 0,15 sie nie klei 2:1 tylko 7-mkami noreczki 100% ale ja tylko moze 2:1 zrobilam 5 albo 6 na oku zeby sprawdzic i troszke dogescic oczko ale calego oka tak nie kleilam bo wiem ze za bardzo bym obciazyla 1 rzeske ;) takze tak na probe na chwile i sciagne jej za 2 tygodnie te doklejone 2:1 zeby nie obciazac rzesy :)

Ja tez Zycze Wam kochane wszystkiego najlepszego z okazji Swiat odpoczynku od rzesek ;) Bo mi chyba sie to nie zapowiadaa w 2 dzien swiat.. Jade do Nowego Sacza do rodzinki narzeczonego i chyba jeda pancie bede robic w swieta oby nie bo moj narzeczony juz fiola dostaje ze siedze z tymi rzesami tyle a wracam do domu i padam do lozka jak zabita. Dzisiejsze zmagania ;)

jedna z dziewczyn to klejaca 1:1 i baaardzo wymagajaca robilam ja dzisja w salonie dostałam od niej TIPA az 20 zł takze sie bardzo ucieszylam bo dziewczyna robi 2.5 roku rzesiory i powiedziala ze wreszcie znalazla mnie abym jej robila rzeski :) kaciki chciala krotkie ona byla prze zadowolona w sumie jak dala tipa co mi sie 2 raz zdarzylo ostatnio to naprawde musialo jej sie podobac ;) mi ogolnie sie to nie do konca tak podoba jak inne moje stylizacje ale jak tak chciala to ma ... rzeski nie sa do konca wyczesane wiec sorki i jedno oczko wydaje sie byc krotsze a tak nie jest w rzeczywistoci przez to ze sie jeszcze nie ulozyly na oku rzeski..
Nie zrobilam jej 100% kleilam jej 1.45min bo czasu nie mialysmy ona jechala kleic nastepne rzeski swoim klientkom i chciala taki efekt sredni nastepnym razem robimy Glamour ;)

kolejne rzeski sa kosmetyczki i projektantki modowej byla prze zadowolona... Przepraszam wogole dziewczyny za jakosc zdjec ale moj aparat swiruje i nie moge zrobic ostrych zdjec ;(

marchewkowy_las
24-12-2011, 17:31
agulaaa bardzo mi się podobają rzęski :ok: u mnie też bywa, że trzeba przyjąć klientkę w święta, niedzielę, swoje urodziny, na 6 rano, czy na 21 wieczorem.. nie choruję, bo nie mam na to czasu :haha: natomiast uważam, że mamy bardzo wdzięczny zawód, codziennie kogoś upiększamy i przyczyniamy się do eksplozji uśmiechów i dobrego samopoczucia :skacze::skacze:

chcę podzielić się z wami moją wiedzą na temat podkładek do separacji dolnych rzęs. na tym forum już pisano o zaletach i wadach płatków lub taśm. każdy wybiera dla siebie najlepszy sposób. ja nie umiem pracować na taśmie, wybrałam płatki.

zdjęcie nr 1 - porównanie płatków. najwygodniejsze są te pośrodku, ale są drogie. więc pracuję na tych po lewej stronie. przy większym zamówieniu kosztują tylko 3,50 za opakowanie.

zdjęcie nr 2 - jeżeli naciśniemy płatek z brzegu, wydostaje się żel. już wiele razy było pisane, że pod wpływem ciepła ten żel puchnie i dostaje się do oka, podrażniając go, skutkiem czego są czerwone oczy :/:

zdjęcie nr 3 - usuwam ten żel z brzegu, (który jest skierowany do oka klientki) przy pomocy zwykłej chusteczki. leciutko ściskam i odsuwam rękę z ściśniętym żelem, jakby go wyszczypując z płatka (mam nadzieję, że zrozumiecie ;) )

zdjęcie nr 4 - tak wygląda żelowa strona płatka po usunięciu żelu z brzegu

zdjęcie nr 5 - nacinam płatek (zazwyczaj robię 5 nacięć)

zdjęcie nr 6 - porównanie płatków. na górze płatek dopiero wyjęty z opakowania, na dole płatek po przygotowaniu - profilowaniu i nacięciu. dla lepszego komfortu profiluję płatek. jeżeli profiluję płatek, to nawet nie wyciskam żelu. zobaczcie na pierwszym zdjęciu jak pięknie są wyprofilowane płatki w środkowym rzędzie. ja dążę do takiego głębszego profilu - to tylko jeden ruch nożyczkami :)

zdjęcie nr 7 - przedstawia moje oko :D to tak na sobie pokazuję jak wygodnie układa się taki zwykły żelowy płatek po odpowiednim przygotowaniu

Star Lash Academy
24-12-2011, 22:25
Marchwekowy :) super ze to umiescilas napewno sie przyda reszcie dziewczyn, ja akurat wole pracowac na tasmie ale nie ukrywam ze platki sa bardziej komfortowe dla klintki tyle ze przy sciaganiu tasmy ja stosuje inne triki zeby nie bolalo a jednak rzesy mi sie nie wyslizguja jak to jest czasami przy platkach czy obsuwaniu sie platka przez ten zel wlasnie.

Ladli
25-12-2011, 09:29
No więc co do mojego bólu, dalej coś odczuwam przy prawym oku wiec podejrzewam, że są za blisko przyklejone. Z drugiej strony wypadają już więc usługa po prostu źle wykonana:(

marchewkowy_las
25-12-2011, 15:36
No więc co do mojego bólu, dalej coś odczuwam przy prawym oku wiec podejrzewam, że są za blisko przyklejone. Z drugiej strony wypadają już więc usługa po prostu źle wykonana:(

przy prawidłowo wykonanej aplikacji nic nie powinnaś czuć, tak jakby w ogóle nie było przedłużanych rzęs. ja myślę, że albo skleiły się np 2-3 rzęski, i dlatego ciągną siebie nawzajem, albo masz niektóre przyklejone do powieki. mi koleżanka kiedyś przykleiła 1 rzęsę do powieki (oczywiście nieumyślnie) i ta 1 rzęsa nie dawała mi spokoju, póki ją nie usunęłyśmy. wiele stron temu dzikakura pisała, że aplikuje rzęsy bardzo blisko powieki (o ile się nie mylę 0,3mm), ja też aplikuję rzęsy blisko powieki, niektóre klientki nawet o to proszą, i nic nie boli.
a co do wypadania :D to ja np mam jasne rzęsy, i gdy wypadają są niezauważalne, natomiast gdy skorzystam z usług koleżanek i mam przedłużone rzęsy, to gdy zaczynają wypadać, nie sposób nie zauważyć czarnej rzęsy :D a to na poduszce, a to w łazience, na talerzu :haha:.. to, że rzęsy wypadają, nie oznacza, że aplikacja źle wykonana. rzęski wymieniają się co 2-3 miesiące, mają prawo wypadać.

4makeup
25-12-2011, 20:28
Polecam podkładki pod oczy z takiego jakby grubszego kartonika, są rewelacyjne, dobrze się trzymają podczas aplikacji, a łatwo schodzą na koniec. Jedyna wada jaką zdemaskowałam jest to, że trzeba podkleić boczki plastrami, aby nie podnosiły się przy końcach (bo podkładki są dosyć sztywne). Można je jednak kilka razy powyginać i się troszkę dopasowują, jednak i tak je sobie podklejam delikatnie.

pinoczetkaaa
25-12-2011, 22:52
4 makeup a gdzie takowe kupujesz??:>

Zuuzaneczka
25-12-2011, 23:54
przy prawidłowo wykonanej aplikacji nic nie powinnaś czuć, tak jakby w ogóle nie było przedłużanych rzęs. ja myślę, że albo skleiły się np 2-3 rzęski, i dlatego ciągną siebie nawzajem, albo masz niektóre przyklejone do powieki. mi koleżanka kiedyś przykleiła 1 rzęsę do powieki (oczywiście nieumyślnie) i ta 1 rzęsa nie dawała mi spokoju, póki ją nie usunęłyśmy. wiele stron temu dzikakura pisała, że aplikuje rzęsy bardzo blisko powieki (o ile się nie mylę 0,3mm), ja też aplikuję rzęsy blisko powieki, niektóre klientki nawet o to proszą, i nic nie boli.
a co do wypadania :D to ja np mam jasne rzęsy, i gdy wypadają są niezauważalne, natomiast gdy skorzystam z usług koleżanek i mam przedłużone rzęsy, to gdy zaczynają wypadać, nie sposób nie zauważyć czarnej rzęsy :D a to na poduszce, a to w łazience, na talerzu :haha:.. to, że rzęsy wypadają, nie oznacza, że aplikacja źle wykonana. rzęski wymieniają się co 2-3 miesiące, mają prawo wypadać.

Przypomniało mi się jak zrobiłam rzęsy koleżance mojej mamy i po 3 tyg zapytana, jak się nosi, powiedziała, że zauważyła, iż kilka rzęs wypadło razem z jej naturalnymi :P i czy to normalne :D

A tu rzęsy mojej siostry ponownie :D tym razem norki mink B. Na zdj widzę, że można było wkleić jeszcze tu i tam :( że też trafiła mi się siostra z buszem własnych, czarnych rzęs, szkoda że nie zrobiłam zdj przed, jej rzęsy naturalne są niewiele krótsze od tych sztucznych ^_^ Mam problem z kącikami wew, ciężko mi się tam wkleja, albo sztuczna rzęsa jest zbyt wygięta w stosunku do naturalnej, albo nie mogę tam wygodnie dotrzeć, nie wiem co robić z wszelkimi małymi i delikatnymi rzęskami :placz:

cubaro
26-12-2011, 12:25
Zuuzaneczka - fajne rzęski bardzo, a kochana jak wklejałaś cyrkonie, zakupiłam i też mnie to czeka przed Sylwestrem, jednakże nie bardzo wiem jak się zabrać :/:

Zuuzaneczka
26-12-2011, 12:48
Na aplikator bezwłokienkowy biorę trochę kleju, nakładam w wybrane miejsce na rzęsach i przy pomocy pęsety umieszczam tam cyrkonię - tak uczyła mnie instruktorka :P

dolcissimaa85
26-12-2011, 18:46
Witam Wszytskich!

Wesolych Swiat!!

Znowu Was troche pomecze :)
Ale tym razem beda fotki do ocenienia,
Podam Wam Blog Pani. ktora chce mnie szkolic.

przedłużanie i zagęszczanie rzęs, stylizacja rzęs - Onet.pl Blog (http://rzesy-sosnowiec.blog.onet.pl/)


ale nie wiem co mam myslec o jej pracach, rzeski popatane rozwichrzone...
Takie jest moje pierwsze wrazenie ale moze sie nie znam...

Wedlug Was Ta pani Dobrze Wykonuje Swoja prace a mianowicie przeduzanie rzes?
Warto sie szkolic u tej pani?

pozdrawiam:kwiatek:

monia_sc
26-12-2011, 19:29
hmm no niektóre naprawdę fajne a niektóre albo nieuczesane albo fatalnie zrobione:) Ja jakbym miala wybierac to poszlabym to naszych dziewczyn z forum :D

goslava
26-12-2011, 20:26
mam pytanie, moze glupie troche i smieszne dla tych dziewczyn co potrafia robic rzesy (przyznam ze ja nie mam o tym pojecia), powiedzcie mi czemu kleicie rzesy na gornej powiece dopiero od ktoregos momentu od kacika (srodkowego) oka?? czy dlatego ze w tym wlasnie miejscu jest mniej rzes naturalnych?? pytam bo zzera mnie ciekawosc:)
z gory dzieki za odpowiedz

elarto.pl
27-12-2011, 08:39
Cześć wszystkim:) 2 dni temu miałam robione rzęski i za każdym razem jak ich dotknę boli mnie powieka... Powiedzcie mi czy jest źle zrobione czy może trzeba się do nich przyzwyczaić?

Może masz niestety rzęsy przyklejone do powieki :( Jeżeli tak to trzeba je natychmiast zdjąć!

butterfly211
27-12-2011, 11:27
Czesc wszystkim po Świetach :) wkońcu zgrałam zdjęcia i mogę wstawic swoją pierwszą (nie licząc kursu) stylizacje, króliczkiem była moja siostra :D. Miałam problem z klejem, Edycie pisałam bo wydał mi się bardzo rzadki ;p ale wczoraj robilam mamie (zdjęc jeszcze nie mam) i już było lepiej :). Napiszcie proszę jak mi poszło, wiem że do mistrza pewnej ręki wiele mi brakuje, ale chyba nie jest źle ??????:skacze: pewnie jeszcze gdzieś mogłam wkleic rzęsy, ale trwało to aż 4h :skacze: i siostra już protestowała :P to ostatnie zdjęcie z dopełnienia niedzielnego
50075

50076

50077

50078


---------- Dodano o godzinie 11:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:26 ----------

paulaa
27-12-2011, 14:35
mało tych rzęsek toche , i chyba niektóre się skleiły ale moze mi się tylko wydawać.

moje dziesiejsze zmagania. Kącik prawy wew mi nie wyszedł :/:

Nnisiaa
27-12-2011, 17:02
mam pytanie, moze glupie troche i smieszne dla tych dziewczyn co potrafia robic rzesy (przyznam ze ja nie mam o tym pojecia), powiedzcie mi czemu kleicie rzesy na gornej powiece dopiero od ktoregos momentu od kacika (srodkowego) oka?? czy dlatego ze w tym wlasnie miejscu jest mniej rzes naturalnych?? pytam bo zzera mnie ciekawosc:)
z gory dzieki za odpowiedz


Slonce rzeski powinno sie kleic od jednego kacika(zew) do drugiego (wew) doklejajac sie do kazdej rzeski... nie zaczyna sie aplikacji od srodka oka... :)w sensie ze nie zostawia sie rzesek bez doklejonych sztucznych :)

dzikakura
27-12-2011, 17:05
goslava... nie wiem o co pytasz w sumie:skacze:

buterfly- przykro mi, ale Twoja aplikacja jest cała do zdjęcia, rzęsy są posklejane, a klej nie jest za rzadki kochana. Pracuję na nim.

Paulaa, brawo, ladne rzeski(trzecia aplikacja?) rozczesz je troszkę bede piekniejsze

Nnisiaa
27-12-2011, 17:06
Dolcissimaa odnosnie tego blogaska...powiem Ci tyle ze osobiscie znam ta dziewczyne:)... i te ostatnie palikacje sa wykonane przez jej pracownice... jako szkoleniowca moge Ci ja polecic.... sama chodze do niej na rzeski :)

dzikakura
27-12-2011, 18:06
Niska, ale te rzeski nie są dobre te na blogu:huh::huh:

Czemu dziewczę nie wstawia swoich prac?:/:

Nnisiaa
27-12-2011, 18:13
Nie wiem czemu teraz nie wstawia swoich moze brak czasu... az zapytam bo swoich rzesisk ostatnich tez nie widze...

paulaa
27-12-2011, 19:23
Kurko nie ;) 5 :) tamtych mam słabe fotki, bo z telefonu i nic nie widać, ale koryguje swoje błędy i widze postępy :skacze: tylko walcze ze sklejonymi rzeskami bo jeszcze duzo mi sie ich zdarza :(

monia_sc
27-12-2011, 21:13
rzeczywiście te "nieładne" rzęsy są w zakładce "prace mojego zespołu". Nie ma to jak prowadzić antyreklamę swoich pracowników :D Rzęski p Dagmary bardzo ładne :)

jolunia
27-12-2011, 22:00
Marchwekowy :) super ze to umiescilas napewno sie przyda reszcie dziewczyn, ja akurat wole pracowac na tasmie ale nie ukrywam ze platki sa bardziej komfortowe dla klintki tyle ze przy sciaganiu tasmy ja stosuje inne triki zeby nie bolalo a jednak rzesy mi sie nie wyslizguja jak to jest czasami przy platkach czy obsuwaniu sie platka przez ten zel wlasnie.

Agulaaa, a jakie to triki? Zdradzisz? Namaczasz lekko wodą?

pinoczetkaaa
28-12-2011, 01:03
dziewczyny no to pochwalmy się pracami świątecznymi:) zaraz będzie kolej na sylwestrowe. ja jak na razie żadnych wariacji typu cyrkonie , kolorowe , brokatowe nie mam . szaleją jedynie z długościami co bd widać na zamieszczonych obrazkach;)

---------- Dodano o godzinie 01:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:48 ----------

1:
http://images43.fotosik.pl/1283/b00535fcec27b8c5m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b00535fcec27b8c5.html) http://images40.fotosik.pl/1274/aaa6da613919c288m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aaa6da613919c288.html) http://images38.fotosik.pl/1272/d860840264d0ce23m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d860840264d0ce23.html) http://images41.fotosik.pl/1229/81aa3f9ba5a79604m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81aa3f9ba5a79604.html)

2:
http://images43.fotosik.pl/1283/b9a3c872f0602b76m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9a3c872f0602b76.html) http://images39.fotosik.pl/1230/4e5fff88d9b743bdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e5fff88d9b743bd.html) http://images38.fotosik.pl/1272/e77460c0e7592934m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e77460c0e7592934.html) http://images47.fotosik.pl/1283/c909784dbccac948m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c909784dbccac948.html)




3:TERAZ TA PANI DLA KTOREJ SZUKAŁAM RZĘS DŁUŻSZYCH NIŻ 17 , ZNALAZŁAM W SL KUPIŁAM....20!!! ALE NA SZCZĘSCIE POZOSTAŁA PRZY 17. ZOBACZYMY DO KIEDY;P OGOLNIE JEJ NATURALKI NIESMIERTELNE :)

http://images41.fotosik.pl/1229/40e3ccb48136d1fcm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40e3ccb48136d1fc.html) http://images47.fotosik.pl/1283/d730488cb7fc7a63m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d730488cb7fc7a63.html) http://images50.fotosik.pl/1293/61334557b384b51dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61334557b384b51d.html) http://images43.fotosik.pl/1283/b9a861bf731c364em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9a861bf731c364e.html)



4:
http://images41.fotosik.pl/1229/14c07e05aa633151m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14c07e05aa633151.html) http://images40.fotosik.pl/1274/32cfbfc43ab5634am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32cfbfc43ab5634a.html) http://images41.fotosik.pl/1229/8b0f8931a354fc47m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b0f8931a354fc47.html) http://images45.fotosik.pl/1285/4549871aa9ca60c4m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4549871aa9ca60c4.html)

5: Kolejne hardcorowe ;) 15 nastki, 13,11

http://images39.fotosik.pl/1230/8ba9e7e5bf2b58c1m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ba9e7e5bf2b58c1.html) http://images40.fotosik.pl/1274/ffd0eddbd114a1a0m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffd0eddbd114a1a0.html) http://images37.fotosik.pl/1246/248861379aa5c5fem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/248861379aa5c5fe.html)



6:
http://images47.fotosik.pl/1283/2f0bfeed459cf333m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f0bfeed459cf333.html) http://images40.fotosik.pl/1274/6f69bee1aed5ef7em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f69bee1aed5ef7e.html) http://images43.fotosik.pl/1283/a25505200b68280cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a25505200b68280c.html) http://images38.fotosik.pl/1272/6b000e5284021004m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b000e5284021004.html)

Nnisiaa
28-12-2011, 08:49
Pinoczetka no dlugosci konkretne Ci powiem... 20 wow ciekawe czy sie zdecyduje... ale kochana kaciki wewn i zewn masz niewykonczone...

elarto.pl
28-12-2011, 08:57
Uważam, że ta długość to już nadmierne obciążenie dla naturalnej rzęsy i oka. No i gdzie znaleźć Panią, której naturalne rzęsy nadają się do takiego przedłużenia? :) Mam wrażenie, że 1:1 zmierza w niebezpieczną stroną. Pamiętacie czasy, jak robiło się pazury na tipsie tylko skracając numerek?

butterfly211
28-12-2011, 10:43
Dzikakura wiem, że klej taki ma byc, poprostu musiałam nauczyc się nim kleic.. Te rzęsy były moimi pierwszymi, mam nadzieję, że kolejne będą lepsze :] Pozdrawiam

Zuuzaneczka
28-12-2011, 13:33
Uważam, że ta długość to już nadmierne obciążenie dla naturalnej rzęsy i oka. No i gdzie znaleźć Panią, której naturalne rzęsy nadają się do takiego przedłużenia? :) Mam wrażenie, że 1:1 zmierza w niebezpieczną stroną. Pamiętacie czasy, jak robiło się pazury na tipsie tylko skracając numerek? Zgadzam się całkowicie... :ok: tak długie rzęsy wyglądają nieco komicznie, nie wiem jak można nosić coś takiego, nie wspomnę o komforcie swoim oraz...rzęs. Biedne :(

pinoczetkaaa
28-12-2011, 15:18
wiecie moje drogie , klient nasz Pan i ja staram się namówic na krótsze ale jezeli nie idzie to robie tak jak chca :) Miec klientke a nie miec;) a akurat tu tej ektremalnej dziewczyny rzęsy sa mega wytrzymałe i ona nosiła juz na nich takie rzeczy ze byście nie uwierzyły;) kiedyś miała jedna w jedna sklejona i jej to ściągałam , po jakiejś dziewczynie. A jej rzęsy ?? dalej długie gęste
a kąciki to wiem ale ja mam wierci piętki które nie potrafią wyleżeć godziny a ja robię 1,5 i to z ich winy i wyboru :) bo nie wszystkie mam niewykończone :) widać które są niecierpliwe i te które lezą grzecznie;)

Zuuzaneczka
28-12-2011, 17:19
Hihi skąd ja to znam... Ja dopiero zaczynam, ale doskonale widzę, kiedy można dokleić jeszcze więcej rzęs, a tymczasem pani wierci już tyłkiem i wzdycha... :( też wyznaję zasadę (w granicach rozsądku!) że klient nasz pan - chciała dlugie rzęsy - to niech ma, chce już iść do domu, mimo że rzęski niewykończone - proszę bardzo :P nikogo siłą nie trzymam :)

Star Lash Academy
28-12-2011, 19:44
Jolunia jesli chodzi o tasme to najpierw ja mocze za pomoca patyczka do uszu po calosci sobie przejezdzam mokrym patyczkiem zeby klej od spodu odszedl lepiej, pozniej chwytam koncowke tasmy za pomoca pensetki biore patyczek do uszu i co odklejam tasme to robie sobie taki "mokry tor" po ktorym sune jak lyzwiasz hahah mokrym patykiem sunac tasme do wewnetrznego kacika chyba wiesz o co mi chodzi... przez to klientki mowia mi ze nic kompletnie ich nie boli i jest to nawet przyjemne bo chlodzi powieke pod spodem po czasie sklejenia od tasmy, ktore nie jest jak wiadomo mega przyjemne... ja przynajmniej nie lubie miec tasmy no ale trudno jak chcemy miec piekne rzeski to trzeba cierpiec... kupilam mega tanio szczoteczki na allegro :D i sie ciesze bo za 10,90 20 sztuk ;) a mam je sprawdzone i sa swietne bo mega milutkie wlosie ;)

TN Szczoteczki 20szt przedłużenie rzęs LASH-CAFE (1979977317) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/tn-szczoteczki-20szt-przedluzenie-rzes-lash-cafe-i1979977317.html?source=oo)

a jutro ide kupic sobie mascare z DV blooming i utrwalacz, sama kupilam i testuje na sobie ten produkt i jest swietny http://sklep.magnitica.pl/pielegnacja-odzywka-dv-blooming-na-porost-rzes/p,153025 dlatego mascare i utrwalacz po przedluzaniu rzes tez kupie to naprawde swietne po zabiegu :) (tylko ja mam swietna cene w Krakowie) jak ktos bylby zainteresowany to prosze pisac na PW :)

http://sklep.magnitica.pl/pielegnacja-perfect-coating-dv-utrwalacz-do-rzes/p,153037
http://sklep.magnitica.pl/pielegnacja-maskara-black-dv-do-rzes-przedluzanych-i-naturalnych/p,153042

Nnisiaa
29-12-2011, 07:44
Agula swietna cene tzn inna niz na stronie Magnitici??

dzikakura
29-12-2011, 08:07
ładne rzęski pinoczetka, cholera, duze przeskoki stosujesz, ale ja czasem tez tak robie(jak widac niekoniecznie musi byc podrecznikowo i ksiązkowo)

Jesli chodzi o kąciki, mam jedna panią z Adhd i nie ulezy kobita dluzej niz godzina, nawet tej pracy nigdzie nie wstawiam, (a jeszcze w trakcie zabieg potrafi gadac), ja co prawda kleje kąciki, ale potrafię opuscic rzesy to tu to tam, ona wie, za kazdym razem ja informuję

Co do dlugosci, pinoooo, wiesz jakie jest rozwiazanie nie? Nooory jej proponowac 15 tki:skacze::skacze:

buterfly, rozumiem, ale co do tego sklejania, mam nadzieje, ze widzisz, ze są posklejane, prawda? Bo grunt to widziec swoje błedy

paulaa-ja Ci dam sklejac rzesy!!!! :]:]

butterfly211
29-12-2011, 09:34
tak tak widze musze sobie kupic tą pompke dla dzieci :D dzisiaj będę robic rzęsy koleżance, mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej :) i takie moje pytanie nie wiem ile wziąc pieniędzy od niej... bo dopiero się uczę myślałam o 50zł "tylko za materiał" ?? hmm :/:

pinoczetkaaa
29-12-2011, 09:52
no tak norki z tym ze ona na nich nie wylezy ;) to jest problem;)