PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

elarto.pl
29-12-2011, 10:09
Dziewczyny, mam takie pytanie. Nie boicie się używać rzęs z norek? Przecież to produkt pochodzenia zwierzęcego.

Nnisiaa
29-12-2011, 10:47
ale przeciez to nie jest tak o zdjecie ze zwierzecia i doklejone na czlowieka ...przechodzi obrobke odpowiednia by moglo byc wlasnie tu stosowane:)

elarto.pl
29-12-2011, 11:11
Tak, tak, ja wiem :) Tylko, że ja spotkałam się z dużą ilością przypadków, że takie rzęsy uczuliły klientkę. Stąd moje pytanie.

Nnisiaa
29-12-2011, 12:10
syntetyczne rzesy moze potrafia uczulic..a najczesciej to klej :) albo nieumiejetna usluga... takze nie ma cudownych rzeczy gdzie kazdemu podpasuja zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie odpowiadac uczulac itd :)....

ja osobiscie wole norki niz sztuczne :) i szczerze polecam klientkom:)

Zuuzaneczka
29-12-2011, 13:41
Ja chyba też wolę norki. Choć zrobiłam dopiero kilka prac, to właśnie te norkowe (mink) wyglądają najlepiej, uwielbiam ich delikatny połysk...

pinoczetkaaa
29-12-2011, 15:04
dzikakurko ale te przeskoki to tylko mam tak przy tych mega long;p bo tam mam robione 17,16 ( 15 nie mam ) 14 i 12 kącik. musiałam poradzic sobie tym czym mam:) reszte pozimuje od 15 do 10 -8

---------- Dodano o godzinie 15:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:58 ----------

Nnisia rzęsy nie uczulają ;) tylko i wyłącznie klej ;)
a co do norek 100% naturalnych tak jak wspomniały dziewczyny one sa poddawane obróbce chemicznej i są hipoalergiczne :) ja zakładałam je już Panią które mówiły ze maja oczy bardzo wrażliwe itp itd i noszą i są .... zachwycone;) więc nie ma obawy . Chociaż nie twierdze ze to się nie zdarzy.
Mam jedna tez taka Pania która nie możne nosić żadnych futer ba nawet skór niczego naturalnego ;) a rzesidła norkowe nosi;)i jest przeszczesliwa zawsze kiedy wstaje z fotela i zerka w lusterko;p

elarto.pl
29-12-2011, 15:18
Jeżeli już to nie klej, a opary z kleju uczulają :) A właściwie zazwyczaj lekko podrażniają przez pierwsze 48 h po aplikacji. Choć zdażyła się jedna Pani, która nie przetrwała próby uczuleniowej - wystarczyło 15 minut.

Sceptyczna jestem co do tych norkowych, ale musiałam po prostu źle trafić lub testerki byly wyjątkowo wrażliwe :) Chcemy poszerzyć swoją ofertę, dlatego Was tak podpytuję. Na razie testowaliśmy próbki. My sprzedajemy markę Long Lashes, tam są syntetyczne i jedwabne rzęsy. Te drugie wyglądają super naturalnie i są bardzo miłe w dotyku, ale... tak jak wcześniej wspominałyście... klient nasz Pan :)

Nnisiaa
29-12-2011, 19:03
pinoczetka hyyy teraz przeczytalam swojego posta i mi cos wyrazy poprzestawialo bo pisalam i kasowalam kilka razy :P jasne ze uczula klej....

dzisiaj robilam kolejne jedwabne i noreczki.... i dziewczyny mega zadowolone wczesniej mialy syntetyki... widza teraz roznice....

sylwia29
29-12-2011, 20:16
ja pracuję na norkach mink i jedwabnych też z paletek i jestem baardzo zadowolona a klientki chyba jeszcze bardziej
http://images38.fotosik.pl/1275/8eb0e0915ba75f71m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8eb0e0915ba75f71.html)
w tych kącikach wewn. jeszcze mi nie wychodzą czasem :-(

Star Lash Academy
29-12-2011, 23:36
Nnisia tak inna cena niz Magnitici ;) ja kupuje taniej i to duzo .... jak dla mnie kilka zlotych na palecie to juz cos... W Magnitice sa po 59 a ja mam za mniej :D a rzesy sa te same od tego samego dystrybutora tylko ze ja akurat ich nie kupuje w Magnitice :D i ciesze sie nizsza cena a jakosc jest ta sama :)

kupilam dzisiaj utrwalacz do rzes jednak ten DX2 i jest swietny tylko smierdzi ze fuuujjjj mam nadzieje ze jeszcze dluzej beda sie rzesy trzymac klientkom chodz i tak na uzupelnionko nie musza przychodzic czesciej niz 3,5 tygodnia ;)

o to dzisiejsze zmagania


Niestety wczoraj wypisaly mi sie 2 klientki... a jak wiadomo kto? KONKURENCJA bo 4 tygodnie temu sie umawialy do mnie i nagle razem chore na oczy sa albo nie maja jak z pracy nagle wyjsc... DRAMAT :( no i tym sposobem terminy mi poblokowaly i poplynelam z kasa ehhh ;(


Sylwia rzeski z gory sliiicznie wygladaja robisz szybko postepy widze ;) i tak trzymac ;)

dzikakura
30-12-2011, 08:47
Dobrze więc ... to i ja coś napiszę.... bez podawania nazw, zachęcania do kupna etc....

Dziewczyny, tak prosto z mostu i wiem, ze to bedzie rozczarowanie, ale... nienawidę jak mnie ktoś robi w bambuko i moje kolezanki(te wzorkowe rownież)
rzęsy mink(po angielsku mink to norka) to niestety nazwa własna rzęs, (tak jak rzeka Wołga np) tak samo jak rzęsy Silk(po angielsku jedwab) co prawda Silki mają w sobie trochę włoknin jedwabnych, ale niewiele.
To, że znana nam firma podaje je jako rzęsy jedwabne czy norkowe(z dodatkiem syntetyku, b tak mają w opisie) to jedynie zabieg marketingowy i też zostałysmy wprowadzone w błąd, dopiero jak się dokopałysmy do specyfikacji zrozumialysmy jak dałysmy się zrobić.

Elarto ja Ci oczywiscie zwrocę honor, ale powątpiewam, że sprzedajesz rzęsy jedwabne. (zwrócę honor po przesłaniu specyfikacji towarowej z wyszczegolnieniem składu rzęsek-od producenta jak Ci się chce i będę biła czołem o ziemię i napiszę sobie na tym czole wielkie "przepraszam"
Oczywiscie podaję maila evolashes@gmail.com, na ktory mozesz wysłać specyfikację, chętnie poczytam). To nie atak, to uczciwe postawienie sprawy. Tym bardziej, że dziewczyny być moze zechcą coś od Ciebie kupić i potem będą sprzedawały informację o rzesach jedwabnych(bo hurtownik tak ma napisane na stronie)

Jeśli chodzi o norki prawdziwe to dziewczyny, które były u nas na kursie wiedzą jak rozpoznać prawdziwka od fałszywki, prawda?:skacze:

Nie ma badań, które wprost i dosłownie podają ile badanych jest uczulone na rzęsy z włosa norki. Najczęsciej występujące alergeny występują w sierści (Ag6, Ag9, Ag 11) ssaków, do których niewątpliwie należy norka, ale nie we włosach. Nie będę się bawiła w podawaniu składu włosa, bo to sobie ściągnąc można z netu ale... moze są fryzjerki na sali?:skacze:Może one się wypowiedzą jak często dochodzi do uczulenia włosami ludzkimi służacymi do przedłużania?:skacze:, człowiek to też ssak, tym bardziej, że włos norki (ludzki też) jest poddawany obróce chemicznej.

Nie twierdze, ze nie uczula, twierdzę, że się nie spotkalam, jak ktoś jest alergikiem to uczuli go i woda z kranu. Problem leży w tym(tu też bez podawania nazw firm:))), że w 2010 roku jedna ze znanych firm dystrbuujących rzęsy przeprowadziła dość agresywną kampanię antynorkową, albowiem sama nie była przekonana co do tego materiału, zostało to w naszej świadomości, że norka na pewno uczula i nie ma nic lepszego niż syntetyk. Zostało to w naszej świadomości, albowiem o norkach nie wiedziałysmy nic więc uwierzyłyśmy znanej firmie rzęsowej, bo kto się zna lepiej... hurtownik, czy stylistka-wiadomo:) Hurtownik ma teoretycznie narzędzia do zlecenia badań nad materiałem. A stylistkę taki koszt by zabił. Teraz ta firma sama pworwadziła na rynek norki i rakiem i ostroznie wycofuje się z tego co gadała.

Rzęsy z włosa norki są odpowiedzią na defraudujący się rynek stylizacji rzęs. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale teraz przedłużane rzęsy nosi nawet pani Zosia-sprzątaczka, której koleżanka zrobiła te rzęsy za 50 złotych. Pomijam jakość wykonania, skupmy się na koszcie. Jeśli nie używasz podkładek, masz pensety, nie masz w swoim kuferku skinseptu i primera tylko uzywasz spiryt kosmetyczny, removera( rzesy przeciez w koncu same wypadną) a klej sprowadziłas z Chin( 15 zlotych za trzy opakowania na ebayu), nie skonczylas zadnego kursu to koszt wykonania pojedynczej aplikacji to.. 7 zlotych. Z norkami nie ma tak łatwo. Tu koleżanka pani Zosi, nie zrobi jej rzęs za 50 zlotych, bo norka jest droga(kto robi na PRAWDZIWEJ norce to wie) i jakby nie wystarczy byle jak wsunąć rzęs miedzy rzęsy naturalne, tu trzeba się trochę pomęczyć i coś już umieć.
Więc koleżanka pani Zosi nie kupi opakowania norek, ktore kosztuje od 180 do 500 zlotych, aby robić pani Zosi norki za.. 50 złotych


W związku z tym stylistki coraz częściej i chętniej sięgają po norkę aby zapewnić swoim klientkom nie tylko komfort noszenia, nieslychaną miekkość i elegancję, ale też .... wyróżnienie, nobilitację i odmienność od tłumu, który nosi rzesy pająki, rzęsy sklejaki, rzęsy łyski, rzęsy krzyżaki, rzęsy plątaki.. zresztą same wiecie jak to wygląda:skacze:

To napisałam ja-kura.

P.S. Aaaa i chciałam jeszcze napisać, admin na zielono mi poleci, wiem:) Ze przyszly tak dlugo oczekiwane uzupelnienia norkowe, dzizas! Przepraszamy wszystkich, ktorzy musieli czekac tyle tygodni.....

butterfly211
30-12-2011, 09:43
dzikakura hmm nie wiem czy wątek dotyczący Pani sprzątaczki i koleżanki, która jej zrobi za 50zł jest odnośnie mojego pytania na poprzedniej stronie, ja sie chciałam tylko dowiedziec ile mam wziąc od koleżanki, skoro się uczę,i nie oznacza to, że nie starałabym się...:D

A druga sprawa.. wczoraj robiłam te rzęsy i ich nie skończyłam.. raz, że nie było już czasu trwało to 2h40, a dwa zaczęło dziewczynie oko lewe trochę łzawic i stwierdziłyśmy, że dzisiaj dokończe.. no i teraz nie wiem czy to normalne, że klientkom łzawią czasem oczy po takim czasie z zamkniętymi oczami ???

Po Twoich uwagach dzikakuro co do tego sklejania :skacze: staram sie teraz uważac na to, żeby się nie skleily, ale jak wy całe rzęsy robicie w niecałe 2h.. nie mam pojęcia :D mam nadzieję, że kiedyś też osiągne taki czas i takie efekty :cwaniak2:

dzikakura
30-12-2011, 09:48
normalne, ze łzawią, ile moze wytrzymać kącik dziabany pensetą:skacze:.

Buterfly, ja mówię o tym, ze usluga ta stała sie ogolnodostepna, a taka nie była, sprzataczka Zosia to jedynie figura merytoryczna. Wiadomo, ze jak sie uczysz to nie wezmiesz od razu 2 stowek za aplikację. Tylko cholero! nie sklejaj rzęs:skacze::*

butterfly211
30-12-2011, 09:56
No tak ale czy mogę dokończyc "zabieg" jak łzawią ?? Mokre rzęsy trochę ciężko odseparowac, a co dopiero przykleic :skacze:

monia_sc
30-12-2011, 10:44
jak mojej klientce łzawią oczy to przykładam chusteczkę higieniczną od góry i od dołu i ona wszystko "wciąga":D

edytakon
30-12-2011, 11:49
Butterfly do mokrych rzęs nie da się przykleić rzes, a co do tych 50 zł nie chodziło o Cie babo jedynie o to ze usługa stała sie tak powszechna jak paznokcie za 20 :) zeta


Kura ujełaś to doskonale! Brawo

paulaa
30-12-2011, 15:12
Kurka ma racje, porobiło sie tych "stylistek", tak samo było z paznokciami. Widać po trójmieście w którym mieszkamy, ale w innych częściach polski na pewno też. drugie rzęsy "płaczące" wiec mogą wydawać się posklejane.

Star Lash Academy
30-12-2011, 17:16
Paula sliczne rzesiory, a jakie klientka miala swoje dlugasne na 1 zdjeciu chyba jej wiele nie przedluzylas tylko zagescilas i pieknie wlasnie to wyglada :) taki wachlarz ale nie za dlugi uwielbiam takie stylizacje ;) GRATKI :)

sylwia29
30-12-2011, 17:24
http://images47.fotosik.pl/1287/8d600ebbe480a90am.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d600ebbe480a90a.html)
http://images40.fotosik.pl/1278/74ace20abebee5cdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74ace20abebee5cd.html)
http://images43.fotosik.pl/1287/70b643864738e05fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70b643864738e05f.html)
To Paula zeswoimi cyrkoniami^_^

paulaa
30-12-2011, 17:50
agula dziekuje ;* to fakt staram się uwydatnić rzęsy a nie ekstremalnie przedłużyć ;) tylko mój czas woła o pomstę do nieba 5 godz trzeba leżeć ;/ robimy 2-3 minutowe przerwy bo dziewczyny czasami nie wytrzymuja...

sylwia uwielbiam cyrkonie :)

dzikakura
31-12-2011, 02:55
butterfly-osuszyc, osuszyc, zdjac platki czy tasmy i osuszyc i.. uzyc delikatniejszego kleju.

a tu przedłużenie rzeskami silk dołu (góra to norki)

dolcissimaa85
01-01-2012, 12:51
Witam Was w Nowym Roku!
Wszystkiego Najjjjjjjj:kwiatek:
Mam nadzieje ze ten rok bedzie dla mnie pozytywny :)
Juz za 8 dni zaczynam Kurs przedluzania rzes :)
Strasznie sie ciesze, chociaz wiem ze poczatki beda zapewne trudne..
Wiem ze jest troszke za wczesnie na planowanie, no ale cos, taka jestem i lubie sobie robic plany :)
Zastanawialam sie w jakich Warunkach Wy pracujecie?
Robicie u siebie w domu? W swoich salonach czy jezdzicie do klientek?

Macie moze zdjecia Swoich stanowisk pracy? Chetnie obejze :)

Ja kompletnie nie wiem jak sie na poczatku zabrac do tego :) Wy jak zaczynalyscie?

Nie wiem czy lepiej na poczatku jezdzic do klientek do domu czy odrazu u siebie przyjmowac?

U mnie jest to o tyle trudne gdyz tu gdzie mieszkam (Italia - 2 milionowe miasto) przeduzanie rzes raczkuje, bardzo malo salonow/czy prywatnych osob je wykonuje, ( a jak wykonuja to ceny sa kosmicznie wysokie a jakosc uslugi pozostawia wiele do zyczenia, tutaj praktykuje sie czesto przyklejanie bardzo malej ilosci rzesek, i cena taka jakby sie zlote rzeski conajmniej aplikowlo ) i panie tu mieszkajace zapewne nie sa do konca swiadome ze istnieje cos takiego jak Przeduzanie rzesek :)
Oprocz tego wiem ze raczej osoby tutaj boja sie Eksperymentow i Nowosci, i nie wiem jak odbiora moja chec przyjscia do nich do domu, albo przyjscia do domu 'nie znajomej pani od rzes'....

No ale zobaczymy :)

Wracajac do stanowiska pracy w domu :)
NIestety nie mieszkam ogromnej willi z Basenem, a tylko w skromnym mieszkanku,

I tak sie dzisiaj po nim rozgladalam i w sumie nie wiem gdzie moglabym zrobic kacik do pracy?

Jest jedno miejsce ktore wydaje sie ok..
10 m2, 4 mx 2,5, zmieszcze tam lozko kosmetyczne ,lampke kosmetyczna, krzeselko stolik, jakas komode, jakies 2 krzeselka plus stoliczek na kawke, do tego dalabym jakies swieczuszki i inne nastrojowe rzeczy, plus relaksujaca muzyczka.... i wszystko bylo by pieknie slicznie, ale..... jest jedno ale ... to pomieszczenie nie ma okna, i swiatla dziennego... bo to niestety przedpokoj... wiec polegalabym na swietle sztucznym, lampa na suficie plus lampka kasmetyczna przy lozku..
Myslicie ze pomieszczenie bez Okna nadaje sie do tego typu pracy?
Bo naprawde nie wiem gdzie bym w domu mogla przyjmowac na zabieg, :) W salonie wolaabym nie bo mam tam 2 szalone papugi :) w sypialni na sile da sie lozko do masazu ustawic, ale nie wiem czy wypada w sypialni przyjmowac, a pomysl zrobienia mini saloniku do stylizacji rzes na przedpokoju wydaje mi sie ok :) Bo klientka jak przychodzi wchodzi odrazu do miejsca gdzie wykonuje zabieg itp, nie musze ja oprowadzac po calym domu, i byc moze w ten sposob czulaby sie przyjemniej?

Tylko ten brak okna? Myslicie ze sie da? Czy lepiej poprostu lozko w sypialni skladane i rozkladane gdy tylko bedzie potrzeba?
oczywiscie to rozumowanie jest czysto teoretyczne,

Jeszcze nie zmieniam przemeblowania mieszkania, bo musze najpierw kurs zrobic, troszke pocwiczyc ( i chyba po domach klientek) i jak zobacze ze u mnie w miescie jest
'zapotrzebowanie' na rzeski to wtedy zrobie male przemeblowanie i stworze moj kacik do pracy u mnie w domu :)


Pozdr:kwiatek:

tomaszka
01-01-2012, 17:22
Dolci powowodzenia, Na pewno zrobisz furorę. Trzymam kciuki.:kwiatek:

sylwia29
01-01-2012, 17:28
Dolci:D niebój żaby będze dobrze uwierz w siebie ..
po kursie ćwicz a potem do pracy na serio zdobędziesz klientki ich zaufanie itd.
agulaa paula dzięks -staram sie

dolcissimaa85
01-01-2012, 18:25
Dziekuje za mile slowa :)
Mam takie pytanie dotyczace rzesek kolorowych :) czesto ich uzywacie, warto kupic?

szukam wasnie tez cyrkon Swarovski, zdaza wam sie je uzywac?Jak je przyklejacie? Musze kupic chyba klej bezbarwny...

Rozmiar SS5 bedzie ok?

Uzywacie rzesek C grubosc 0,15? czy jednak najpopuarniejsza gruboscia jest 0,20?

:)

DiamondShine
01-01-2012, 20:21
kurcze babeczki.... cały czas mam dylemat :( chciałabym sobie ten kurs na rzęski zrobić... ale no w ogloszeniach w rzeszowie widze, że ponad 2.000 tys taki kurs :O nie stac mnie na takiego . myslalam, ze jest tanszy. nie wiecie kto szkoli w rzeszowie? w sumie widzialam, jedno ogloszenie za 400zł ale nie wiem czy warto... noi do tego jeszcze zestaw musze zakupić. nie wiem sama.. jestem w kropce... nie wiem czy bede miala chetnych.. czy poprostu tych pieniedzy zamiast na kurs na rzesy przeznaczyc na cos z paznokciami..

Zuuzaneczka
01-01-2012, 23:07
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ja robiłam kurs 2 dniowy po znajomości za 500zł, myślę, że w tysiaku to można zmieścić się z palcem w nosie :) co do chętnych... ja byłam pewna że nie będę mieć chętnych, co najwyżej parę osób, że nie zwróci mi się... A w przeciągu miesiąca od kursu miałam kilka klientek i już mam zapisane na styczeń :huh: wkręciłam się w to na dobre :P

edytakon
02-01-2012, 10:47
Dolci dasz rade... oj chetnie bym ci ten kursik latem w Itallii zrobila :):)co do rzesek to ja najczeciej 0,20 lub jesli ktos ma naturalny gąszcz daje 0,15, ale to na wyraźne życzenie, jesli wiem, ze ktos nie lubi tej ciężkości oka :)

dasz rade, ja na poczatku mojej drogi... kładałam Panie na stole... hmmm jadalnianym... :) mnie wyblo wygodnie, świetne oświetlenie... i Pani jako danie główne... a to twoje bedzie wg mnie ok ) ja teraz mam tez niewiele miejsca, ale zawsze swój kącik :)

Cyrkonie SV to 3 lub max 5

co do kolorowych... ja uwielbiam, i mamy tu takie kółko "wieśniarek" uwielbiających kolorowe rzeski :) tzn Pino i Sylwi... hehe i ja :) wg mnie pieknie wygladaja i super wydobywają tęczówkę...

paulaa
02-01-2012, 15:46
dzisiejsze. b 0,2. d ł 12 i 10

edytakon
02-01-2012, 16:22
Paula ogólnie ok, ale gdybyś mnie takie katy długaśne załozyła zaraz bym je wyskubała... za długie wg mnie, kończymy na 8-kach max 9-kach i grubość nie ta... ale ogólnie ta czerń powalająca :)

monia_sc
02-01-2012, 16:23
ale gąszcz:)ślicznie :) ile ci zajęło założenie? i z czego masz rzeski? z magnitiki ?

paulaa
02-01-2012, 16:52
Tak jak później patrzyłam na te rzęsy to tez podsunęła mi się myśl ze są za grube. a co do kącików nie chciałam żeby był taki duży przeskok ;) monia nie pytaj o czas bo aż wstyd ;P 4 h. strasznie długo^_^

dzikakura
02-01-2012, 18:54
Dolcisimma, nie wiem jak tam mentalnosc Włoszek, ale Polki nie maja duzego problemu zeby przyjsc nie do salonu tylko do kogos do mieszkania zalozyc rzęski, ja mam pokoj wąski jak kicha i dziewczyny daja radę, wazne zeby je umiescic na wyrku, a potem... to juz tylko robic, podysłam foty mojej kichy.. sie da-mowie Ci, moze nie jest zbyt profesjonalnie, ale ja sie cieszę, ze mam choć to....


paulaa za dlugie kąciki ewidentnie, ja wiem, ze 10 tke sie lepiej klei ale wiesz.....:skacze:

i powywijały ci się te rzęsy cholerka, nie spoczywaj na laurach

silwana0
02-01-2012, 21:28
chcialam sie dowiedziec czy ta semi pernamenta maskare moglybysmy same sobie klasc .poniewaz niemozliwoscia jest samej sobie przedluzyc rzesy 1;1 wiec pomyslalm sobie ze bylo by to jakies rozwazanie na dluzsze rzesy gdybysmy mogly same sobie klasc ta mascare

DiamondShine
02-01-2012, 21:55
raczej sie zdecyduje na kurs na rzęski tylko teraz gdzie moge kupic jakis niewielki dobry zestaw startowy? mile widziane linki ;*

MURKA
02-01-2012, 22:01
DiamondShine kochana zdecydowałaś sie na to co Ci podesłałam:) ciekawa jestem napisz priva jak zrobisz kursik:kwiatek:

DiamondShine
02-01-2012, 22:03
tak raczej na to ;) mysle, ze tak za miesiac sie zapisze bo kaske musze najpierw uzbierać :) tylko jeszcze musze rozgladnc sie za zestawem startowym a widzialam ze to tez nie tani wydatek.

Zen.
03-01-2012, 00:03
meraszka ja znam jedną fryzjerkę, która ma paznokcie w jeszcze gorszym stanie, właściwie na własne życzenie, bo do tych wszystkich chemicznych zabiegów nie używa rękawiczek bo jej tak wygodniej.. no cóż. co kto lubi ;] wiec to wcale nie musi być grzybica.

Co do rzęs żeby nie było juz takiego całkowitego offtopa. Ja się zastanawiam skąd się biorą takie babeczki, bo mam wrażenie, że to panie które plują swoim ego, że im wcale szkolenie do tego niepotrzebne, i że mogą robić super rzęsy bez tego. Owszem można do tego dojść z czasem ale wciskanie klientkom, że np. 1:1 to tylko z nazwy jest (trafiła mi się taka jedna ofiara takiej pani), kobity nieświadome zadowolone, że mają po 30 rzęs i to taaakich długich. Inna sprawa, że takie szkolenia są drogie, nie mówię, że nie, ale przecież to się zwraca.. chyba nigdy tego nie pojmę..

dolcissimaa85
03-01-2012, 15:41
czesc dziewczynki!
Powolutku rozgladam sie po moim lokalnym rynku. aby zobaczyc co robi konkurencja :D
Wlasnie dostalam maila ktory poprostu pozostawi mnie bez slow..

wyslalam do pewnej pani ktora robi u mnie w miescie rzeski...
Pytam sie o cene, ile rzesek zaklada na oko, jakich produktow uzywa i czy moze mi jakies swoje prace pokazac...

no to pani grzecznie odpowiedziala..
ze ma teraz Wielka promocje, i mam sie spieszyc bo to ostatnie dni juz:D
i cena to 99 euro zamiast 170 euro :D

pisze mi ze to nowa metoda rzesa do rzesy przyklejana i nie sa to kepki itp.
Odpowiada ze uzywa produktow Ebc?
i Uwaga....... na oko aplikuje okolo 30! ( slownie Trzydziesci) rzes :D czasami mniej zalezy od oka :D
:D :D :D :D :D :D

aaaa i jeszcze co mi napisala.. ze jej rzesy sie trzymaja 2-3 miesiace bez uzupelnien..
no i cena taka niska , ze musze skorzystac!!
i caly zabieg trwa okolo 40-50 min!
:D

samaron
03-01-2012, 15:47
rozumiem, że chciałaś się z nami podzielić informacją powalającą na kolana, ale czy zapytałaś pani o zgodę na umieszczenie jej fotek na publicznym forum?

monia_sc
03-01-2012, 16:44
ej przestańcie!! co to za cenzura jak w PRL! mamy wolność słowa !! bez przesady! czekałam na te zdjęcia, aż zostaną wystawione! ja jestem na tych zdjęciach, pozwalam na ich wystawienie i koniec kropka!

Zen.
03-01-2012, 18:13
Monia_sc ale czym się tak bulwersujesz? z tego co widzę to samaron zwróciła uwagę dolcissimaa85, że wstawiła zdjecia włoskiej stylistki(niekoniecznie pytając o zgodę tej pani), która chwali się wyżej wstawionymi pracami. Nic tu o Tobie wzmianki nie było. Chyba że ja tu czegos nie zrozumiałam...

monia_sc
03-01-2012, 19:12
Nie dotyczy to mnie, ale dziewczyna chce zacząć kariere we włoszech i chciała pokazać nam jak ten zabieg wygląda tam. Nie napisała imienia i nazwiska stylistki, tak samo jak nie ujawniła całej twarzy dziewczyny. Nie rozumiem o co admin się czepia. Jeżeli klientka pozwoliła sobie zrobić zdjęcie to i tym samym wyraziła zgodę na używanie swojego zdjęcia do reklamowania usługi.

Zen.
03-01-2012, 19:19
Tak, klientka pozwoliła pewnie publikować jej zdjecia ale tylko tej stylistce. Zdjecie należy do pani, która je robiła a dolcissima od tej pani zgody na ich publikacje zapewne nie dostała i o to się tu rozchodzi :)

Dolcissima z tego co widzę to tam we włoszech przedłużanie jeszcze szwankuje, ja Ci wróżę karierę bo na pewno będziesz się do robienia rzęs przykładać a klientki w końcu zweryfikują jak to powinno wyglądać :)

dolcissimaa85
03-01-2012, 19:46
rozumiem, że chciałaś się z nami podzielić informacją powalającą na kolana, ale czy zapytałaś pani o zgodę na umieszczenie jej fotek na publicznym forum?

Przepraszam szanownych Adminow,
Zdjecia oczywiscie usunelam.
pozdrawiam

---------- Dodano o godzinie 19:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:41 ----------

To znowu Ja:skacze:

Teraz mam pytanko co do Gratisikow dla Klientki...
Co dajecie im po zabiegu?
Oprocz szczoteczki do przeczesywania rzes?
Jakies pomysly na inny malutki upominek?
Ja myslalam zeby kupic troszke Plynow Micelarnych, Vichy, takich 30 ml. (cena na Allegro okolo 4 zl za sztuke) myslicie ze jest sens czy lepiej cos innego?:ok:

silwana0
03-01-2012, 21:40
dolcissimaa 85 a w jakim miescie mieszkasz we wloszech jesli moge zapytac? czy to jest rzym ??

dolcissimaa85
03-01-2012, 21:46
dolcissimaa 85 a w jakim miescie mieszkasz we wloszech jesli moge zapytac? czy to jest rzym ??

Turyn:D

dzikakura
03-01-2012, 23:17
Ej, a ja wrócę jednak do stanowiska admina, troszke sie zapędziłysmyz tym ocenianiem, zaczęło się od tej pani z Łodzi, sama się dałam ponieść w sumie, bo oceniłam laskę z łodzi, a to prawda, mozna opisac ogolnie przypadek, albo jak dziewczyna do Was trafia i Wy jej robicie zdjęcia przez kogoś ocenionej pracy to wtedy tak, ale tak ogolnie to chyba niemiło, a jakby któraś z nas na innymi forum i jej prace zostały wyśmiane?
Pamiętam, że na jednym ze znany for (takim fioletowo-białym) była i jest zakładka "prace pseudostylistek" tam dziewczyny wyszukują prace z internetu i naśmiewają się z nich i cały wic polega na tym, która znajdzie większego koszmarka, śledziłam ten wątek przyznaje z niezdrowym zaciekawieniem do czasu, kiedy jedna z dziewczyn, ktore się naśmiewały i krytykowały prace nie znalazła się w gronie.... prac pseudostylistek. Po prostu ktoś wstawił jej paznokcie(bo to o paznokcie chodziło) w wątek i też się zaczął naśmiewać... oczywiście ten ktoś kto wstawił te paznokcie w wątek nie wiedział, ze ta dziewczyna to ta dziewczyna, bo na forum posługujemy się nickami no i była nieprzyjemna wojna. Więc na zasadzie, nie rób drugiemu co tobie niemiłe nie róbmy takich rzeczy, a co do zgody na pokazanie zdjęć to nie jest tak, że osoba która jest fotografowana ma coś do gadania w kwestii zdjęć wystawianych w internecie, włascicielem nie jest modelka, czy klientka, tylko my. Nasza modelka czy klientka udzielila nam zgody w chwili, kiedy zgodziła się na zdjęcie swoich rzęs czy paznokci. Od tej chwili to my ejsteśmy włascicielami zdjęcia, a nie pani Hania, ktora do nas na rzęsy przyszła, a wiec Dolcisimma nie miała zgody na pokazanie zdjęcia pani, nawet jak pani była nierozpoznawalna to juz nie chodzi o panią tylko o rzęsy, prawda?

Inna rzecz jest wtedy, kiedy same tutaj wystawiamy swoje prace. Jesli je wystawiamy musismy się liczyć z krytyką, ale tego jesteśmy świadome chyba:skacze:

A tak BTW i tak bedziemy plotkowac o rzesach i nieudanych pracach nawet z podaniem kto jak i kiedy, ale róbmy to na privach najlepiej:nie_powiem::nie_powiem::D:yes:

Zen.
03-01-2012, 23:38
dobrze napisane, chociaż ja akurat jestem z tych, dla których krytyka ( o ile konstruktywna) jest dobra, bo w końcu idzie ku temu żeby być najlepszym. - z resztą ja już Ci to kurko pisałam na priv, wskazówki wziełam do siebie, mam nadzieję z dobrym skutkiem. Ja też przeglądałam dość sporo stron naszych lokalnych salonów kosmetycznych, oj dużo prac nadawałoby się do umieszczenia w kat: prace pseudostylistek, tylko właśnie prawo do publikacji no i pytanie czy to nie któraś z forumowiczek.

Dolcissimaa pomysł z płynami całkiem fajny, chcesz to dawać przy każdej wizycie czy tylko przy pierwszej?

silwana0
04-01-2012, 00:45
ja chcialam sie zapytac czy lewe i prawe oko klei wam sie tak samo ?bo ja dzisiaj cwiczylam klejenie rzes na mojej mamie i prawe oko bylo ok ale jak zaczelam lewe to mialam problem bo mi jej nos przeszkadzal .myslalam ze jej utne go bo mi zawadzal .czy powinnam zamienic pesety w rekach(dostalam mini zestaw do rzes i tak sobie cwicze na mamie )ale jak bede w polsce to szykuje sie do kursu u kury bo z gdanska jestem .dolcissima85 ja jak mi sie uda to na jesien bede w mediolanie mieszkac .wiec moze jak sie naumiem juz to bedziemy mogly sobie kleic na wymiane chyba ze sie okaze ze niemam zdolnosci w tym kierunku .pozdrawiam

dzikakura
04-01-2012, 10:36
Silwana, ja wiem, ze to swędzi ale sprobuj sie nie naumieć niczego na wlasna rękę, bo Ci się bedzie potem ciezko odzwyczaić:skacze: (po prawej sobie poloz rzesy) nie wiem na jakiej wysokosci lezała mama, pewnie byla za wysoko w stosunku do Twoich lokci i nadgarstków

DianaT
04-01-2012, 11:53
Mam do Was pytanie. Co zrobić z osobą która nie domyka oczu? Ja na przykład tak mam, że pomimo, że zamykam oczy to są one niedomknięte i nie mogę nic na to poradzić. I przy aplikcji rzęs opary od kleju drażnią mi oczy. Ostatnio chodziłam 4 dni z bolącymi czerwonymi oczami i następnym razem chciałabym tego uniknąć. Wiem, że są kleje które nie wydzielają oparów (do metody ekspress), ale one długo schną.

dzikakura
04-01-2012, 13:10
malutkapumcia w zasadzie sama sobie odpowiedzialas na pytanie, klej dla alergików i nie zgodzę się z Tobą, ze bardzo dlugo schnie taki klej. I tu bezczelna reklama, my mamy taki, ktory schnie 3-4 sekundy, trzyma dwa tygodnie, jak kazdy klej dla alergików zresztą, a tak w ogole niedomykanie się powiek jest jednym z przeciwskazan do aplikacji rzęs

DianaT
04-01-2012, 13:16
a tak w ogole niedomykanie się powiek jest jednym z przeciwskazan do aplikacji rzęs
Zgodzę się z Tobą, ale co zrobisz jak się taki osioł jak ja uprze:) Przedłużane i zagęszczane rzęsy są piękne i ja miałabym z nich zrezygnować ;( Widocznie ja mam jakiś trefny klej bo schnie wieczność, a nawet dłużej:/ Dziwi mnie tylko to, że rzęsy przedłużała mi moja Pani instruktor ze szkolenia i nawet nie zwróciła uwagi na to, ze nie domykają mi się oczy, mówiła, że mam czerwone oczy od światła. Dopiero po szkoleniu sama doszłam do tego od czego mam oczy jak królik.

A odnośnie reklamy. Wy macie jakiś sklep internetowy? Z chęci zapoznałabym się z Waszą ofertą.

dzikakura
04-01-2012, 16:05
Sklep jest w trakcie tworzenia, dajcie nam jeszcze tydzien, juz prawie gotowy, ufff opornie nam to idzie, ale chcemy, aby był... ładny:)

luska102
04-01-2012, 20:29
Super!

olusia29
04-01-2012, 21:30
Zajmuję się rzęskami od ponad roku. Zdjęcie trochę słabej jakości robione telefonem. rzęski C 0.20 9mm-13mm
No i nie mam przed.
Pozdrawiam :)
http://images45.fotosik.pl/1295/8bdc860db8abaaf2m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bdc860db8abaaf2.html)

dzikakura
05-01-2012, 11:42
Bardzo łądne kocie oczko

edytakon
05-01-2012, 13:16
No to fakt bardzo precyzyjne wykonanie :) ślicznie rowniutko

a tu rzesiory sylwestrowe
http://images47.fotosik.pl/1295/9b5b44057651082bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/1248/272ec4ae2c854d48med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/1248/99d35e7da5f5601bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

i delikateski 0,15 jedwab
http://images49.fotosik.pl/1248/1ee5c9b12c558406med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images40.fotosik.pl/1286/1793247cae2ec325med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images38.fotosik.pl/1284/27f6a4768f57c4dbmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

olusia29
05-01-2012, 15:56
Stylizacja C 0.20 11,13,14,14 mm + cyrkonie ale coś slabo widać

http://images41.fotosik.pl/1241/fef3c30ebbe7caaem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fef3c30ebbe7caae.html)

http://images37.fotosik.pl/1257/d8eb0676b45042c7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8eb0676b45042c7.html)

edytakon
05-01-2012, 16:00
I tak wg mnie jest ładnie, równiutko :0 nawet nie widac tej dlugości

olusia29
05-01-2012, 16:36
Dziewczyny ja to jest z tymi norkami 2:1 ? Jeżeli ktoś ma wprawe do 1:1 to trudno nauczyc się tej nowej techniki. Jako że mieszkam w UK bardzo brakuje mi warszatatów i róznych szkolen. Muszę się zainteresować czy tutaj są organizowane jakieś warszaty dla "rzęsistek". Może któraś z dziewczyn mieszka Uk/londyn i się orientuje.

Slicznie rzęski i dziękuje za miłe słowa o moich :)

marchewkowy_las
06-01-2012, 17:16
olusia29 bardzo ładne rzęski, z cyrkoniami są prześliczne :ok:

katerina15
06-01-2012, 17:42
dziewczyny, pytanko:

Jak kleicie cyrkonie to tylko do jednej rzęski ? Bo jakby się kleiło do kilku to efekt jest chyba taki sam jakby kilka rzęs było ze sobą sklejonych prawda ?

marchewkowy_las
06-01-2012, 23:09
ja przyklejam cyrkonię tylko do 1 rzęsy. wykorzystuję rozmiar ss3 - jest to najmniejszy rozmiar (około 1,3mm średnicy), dlatego są lekkie i nie obciążają rzęsy, nie są wyczuwalne na oku. ale kusi mnie poeksperymentować z ilością :cwaniak2: tylko nie ma chętnych klientek na takie szaleństwo :/:

Zuuzaneczka
06-01-2012, 23:42
A to moje osobiste rzęsy :D kolorowe + brokatowe, a co mi tam :P

meraszka
06-01-2012, 23:48
Wow!!! Zuzaneczka są meeeega :)

kochanaa
07-01-2012, 00:25
Zezaneczka ! są boskie ! ludzie pewnie nie mogą oderwać wzroku ? :D Ja jakbym kogoś z takimi rzęskami zobaczyła na ulicy to nie mogłabym wzroku oderwać xD

Zuuzaneczka
07-01-2012, 00:35
Zezaneczka ! są boskie ! ludzie pewnie nie mogą oderwać wzroku ? :D Ja jakbym kogoś z takimi rzęskami zobaczyła na ulicy to nie mogłabym wzroku oderwać xD
Dokładnie, dziś mój ukochany się przyjrzał i pytał "cooo tooo?" :huh: hihi :D pozytywne szaleństwo, makijaż mam z głowy :)

Joanna_rtg
07-01-2012, 01:21
Witam Was wszystkie!
Może wstyd się przyznać ale dopiero wczoraj trafiłam na to forum...Podkreślam dopiero...A szkoda...Nie będę oryginalna jeśli powiem (napiszę), że wielki szacunek dla WAS zakładających. Powaga jestem pod wielkim wrażeniem Waszej pracy!!!
Trafiłam na to forum, bo szukałam jakiejś przyczyny...Może tak od początku...
Jakos na pocżatku grudnia miałam zakładane rzęsy (2 raz w zyciu), były założone ładnie (moim okim laika), ale efekt nie ten...Były długie, ale nie było ich widac Więc zadzwoniłam do Pani, która zakładała. Umówiłam się na poprawkę, Pani na już założone rzęsy (jak się dowiedziałam były to C 0,15 7-14mm) dołożyła mi 0,20 nie zdejmując poprzednich. Byłam trochę zaniepokojona, bałam się, że rzęsy długo nie wytrzymają z racji na ich ciężar... Ale źle nie było, trochę ich wypadło, ale nie tak dużo jak się obawiałam. Do czego dązę, 27 grudnia miałąm uzupełnienie i znów efekt nie ten (jak patrzę na Wasze klientki, zal serce ściska). Wydłużone ale ich nie widać... a na domiar złego sporo z nich odpadło samych, bez mojej naturalnej rzęsy.
Załączam zdjecia, niestety nie mam przed...Teraz moje rzęsy wyglądają tak (uzupełniane 27 grudnia):

dzikakura
07-01-2012, 02:10
Zuzaneczka- kolorówki mega:D



Joanna... cholerka no.. to są bardzo źle zalozone rzesy, pomijam odrosty i wypadanie Twoje rzęsy są posklejane, zresztą zobacz sama na swoje zdjęcia przy otwartych oczkach, kazda rzesa zyje wlasnym zyciem, nierowno, krzywo, źle, źle źle. Nie pytam gdzie zakładałas-mam tylko nadzieje, ze nie sa to rzesy salonowe. To sie nadaje do sciagnięcia niestety.

Joanna_rtg
07-01-2012, 02:57
Jestem laikem, jak już mówiłam... ale na "żywo" nie są posklejane, slowo. Jak mi wypada z naturalną to jedną nie z kilkoma, nic mnie nie ciągnie już 1,5 m-ca. powykrecaly się fakt ale myslalma ze moze to z powodu ze zostało ich tak malo i nie mają się o co oprzeć...
Nie pytasz się gdzie zakladalam? Ale i tak powiem :-) W Łodzi... Zabieg do najtańszych nie należał i dlatego pluje sobie w brodę, ze nadal nie moge uzyskać pożądanego przeze mnie efektu...bo z moich obserwacji moich naturalnych wynika, ze mam ich sporo, moze nie sa extra dlugie ale duzo Może masz kogoś godnego polecenia w okolicach Łodzi?

dzikakura
07-01-2012, 09:43
Joanna szkoda, ze nie masz zdjęcia takiej początkowej aplikacji-nie mów, ze ktores z tych zdjec jest od razu "po" ...(byc moze nie sa posklejane, wiesz zdjecie czasem klamie, albo opieraja sie o twoje naturalne, może stad ten efekt). Nie wiadomo ile rzesek Pani nakleila Ci na początku, ale to ze kazda zyje wlasnym zyciem widac jak na dłoni. Niestety nie znam nikogo z Łodzi(halo laski jest na sali ktos z łodzi, kto zalozy Joannie porzadnie rzęsy?).

Joanna_rtg
07-01-2012, 14:11
Nie, nie sa to zdjecia od razu "po", były uzupełniane 27 grudnia... Ale po 2 wizytach w salonie i 2 rozczarowaniach, nie dam już Pani szansy... W srode jestem umowiona z inna Pania na uzupelnianie. Ale.z tego co wyczytalam, to zdjecie i zalozenie wszystkiego od nowa. Wiem, ze ta Pani zakłada od niedawna, ale widziałam jej jedna prace na żywo (szkoda, ze przed znalezieniem tego forum-wiedzialabym na co zwrócić uwagę). Ale tak czy siak, szukam kogos kogo moze mi dziewuszki polecicie w okolicach Łodzi... Bo tak naprawdę po czym poznać "profesjonalistke" po rozmowie telefonicznej? Pomozcie
PS. Moze jakies pomysły na stylizacje moich rzęs :-)?

pinoczetkaaa
07-01-2012, 17:16
zrób sobie 13 -8 mm , masz ładne oczko więc spokojnie kocie oko może robić , z tym ze tez musi ocenić stan Twoich rzęs ekspert z bliska ( kocie oko nie nadaje się dla osób mających liche rzęski na kącikach zewnętrznych, bd porostu szybko opadały , czasem jest to widać już nawet po aplikacji a czesem po kliku dniach). Jeżeli tak rób otwarte oko- tzn dłuższe na środku krótsze boki czyli no od zewnętrznego 12mm,13 na środku , dalej 12,11,10 i ewentualnie 9lub 8 . Oczywiście bezpieczniejsza długością bd 12 nie obciąża tak oka zamiast tych 13 ale widzę ze masz długie założone więc pisze od razu w oparciu o te długości bardziej lubiane;) czyli 13 :)

dzikakura
07-01-2012, 17:48
Nareszcie sie coś odwazyłas napisać pino:ok:..w sensie poradę, się doczekałam:skacze:

pinoczetkaaa
07-01-2012, 17:55
kurko ja wiesz jaka jestem ;p średnia do porad z racji braku pewności siebie;p
i leniwa tez trochę wejdę poczytam i uciekam;p

Joanna_rtg
07-01-2012, 18:32
Zrobie, tzn. ktos mi zrobi :-P 12 z racji mniejszego obciazenia.
Ale ponowie pytanie po czym poznac "profesjonalistke" po rozmowie telefonicznej?
I ponownie czy ktos z Łodzi/ok Łódź moglby mi zalozyc porzadnie rzesy???albo kogos zna???

---------- Dodano o godzinie 18:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:24 ----------

Zaloze 12, tzn. ktos mi założy:-) z racji mniejszego obciazenia...
Zadam ponownie pytanie jak poznac "profesjonalistke" przez telefon?
I jeszcze raz moze ktos się znalazł kto chciałby porządnie zalozyc mi rzeski z Łodzi/ok Łodzi

Zuuzaneczka
07-01-2012, 22:30
A ja mam taką sprawę. Na zdjęciu aplikacja mojej klientki, której robiłam rzęsy drugi raz i wciąż jestem bardzo niezadowolona. Klientka ma niezbyt gęste, cienkie rzęsy, dodatkowo w kącikach wew i przede wszystkim zew ma "puszek" zamiast rzęs, który wykręca się w różne strony i tam jej rzęs nie wkleję. Gdzieniegdzie ma "przerwy" w których rzęs nie ma wcale. Na zdjęciu rzęsy norki 0,20. Czy mam dać grubsze rzęsy - boje się, ze to za bardzo obciązy słabe naturalki. Czy raczej zastosować rzęsy typu Y,V - pomoże to coś? Być może da się jej dokleić więcej rzęs i osoba zaawansowana dokonała by lepszego efektu, ale gwarantuję, że ostatnim razem dokleiłam do każdej rzęsy, jaką tylko widziałam. Pytam, bo obserwuję blogi rzęsowe i zachodzę w głowę jakim cudem dziewczyny uzyskują za każdym razem kosmiczne efekty, które mi ledwo udaje się osiągnąć tylko przy mojej siostrze, która ma swoje rzęsy jak marzenie.

Źródło zdjęć (1.zdjęcie moje :P) : Blog Ania-Przedlużanie Rzęs Poznań - blog dostępny pod adresem shewolf85.pinger.pl (http://www.shewolf85.pinger.pl)

chocolatte13
07-01-2012, 23:15
czesc dziwczyny jestem tu nowa, choc juz dlugo podgladam wasze watki nie raz mi pomogly. Od paru lat zajmuje sie stylizacja paznokci i marze o przeszkoleniu sie w pernamentnym i rzesach na poczatku rzesy juz poczynilam pewne kroki mam tylko pytanie a propo przedluzania rzes u klientek w domu rozumiem ze dzwiganie lozka lampiki akcesorja i krzeselka to tez uciazliwe ale pewnie mozna sie przyzwyic, ale zastanawia mnie jak wy sie w swoim miescie reklamujecie z taka usluga w gazecie? w necie? Bo ja mam zamiar tak zrobic tylko nie wiem jak sie reklamowac.

marchewkowy_las
08-01-2012, 11:52
jakim cudem dziewczyny uzyskują za każdym razem kosmiczne efekty, które mi ledwo udaje się osiągnąć tylko przy mojej siostrze, która ma swoje rzęsy jak marzenie.


na tych zdjęciach, co przedstawiają kosmiczne efekty, rzęsy są założone nie metodą 1:1, tylko 3:1 albo 2:1. ja dopiero zamierzam zrobić z tego szkolenie, więc jeszcze nie wiem, na czym polega sekret.

a twojej klientce zrobiłabym rzęski ciut krótsze. wewnętrzne kąciki wykończ 7-6mm, zewnętrzne kąciki na puszek też 8-9mm da się przykleić.

mam wrażenie, że im dłuższe rzęski, tym rzadziej wyglądają (w metodzie 1:1), a im krótsze, tym gęściejsze ^_^

---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:48 ----------


jak wy sie w swoim miescie reklamujecie z taka usluga w gazecie? w necie?

zrobiłam 1 klientce, ona powiedziała koleżankom, miałam 5 - i poszło w świat najlepszą reklamą są żywe efekty twojej pracy :D

zołzella
08-01-2012, 12:03
a mnie sie wcale nie podobaja te rzesy na ostatnich fotkach... taki nienaturalny gąszcz :/

noi dzisija widze znów oferta na grouponie rzesy za jedynie 89zł :/ i co? gwarancja w tej cenie:
Zabieg gwarantuje przedłużenie od 40 do 70 rzęs metodą 1:1

porazka

chocolatte13
08-01-2012, 13:52
a co sadzicie o metodzie 2:1 rzesy z wlosia norek syberyjskich? bo patrzylam na strone secret lashes w wawie i maja zwykly kurs po 800zl a 2:1 z wlosia norek za 1000zl i nie wiem ktory wybrac bo jak widze w ogloszeniach dziewczyn ktore prowadza ta usluge to reklamuja metode 1:1 i 1:2 obydwie metodody z tego wlosia to nie wiem czy jest sens wykupowac kurs metoda 1:1 jak ta metoda jest mi znana bo ie raz podgladalam jaak to robia a teoria mysle ze jest taka sama. Wiec czy jest sens robic kurs z kazdej odzielnie metody?

marchewkowy_las
08-01-2012, 14:57
wybierz się na kurs do naszych dziewczyn z forum, mają niższe ceny i porządnie cię nauczą (dzikakura i edytakon) :ok:

a w metodzie 2:1 to są całe trzy metody aplikacji. myślę, że separacja rzęs będzie bez zmian, ale chwytanie, czy maczanie w kleju? nie wiem, jeszcze nie umiem :huh:

dziewczyny, a czy zdarza wam się, że rzęski się elektryzują? np dostałam w woreczku i przylepiają mi się do pęsety :placz: jak z tym poradzić?

cubaro
08-01-2012, 17:29
Mi też się zdarza trafić na naelektryzowane i sądzę, iż przyczyna jest przy ich pakowaniu:/: Nic z tym nie robię i nie zastanawiałam się co zrobić.

zołzella
08-01-2012, 18:56
a ja dawno nie pokazywąłam nic - tu moje zmagania - EDYTKO :D - z silkami
http://www.voila.pl/326/4mh8i/index.php?get=1&f=1
http://www.voila.pl/327/nog2q/index.php?get=1&f=1

dzikakura
09-01-2012, 01:10
marchewkowy gąszcz- na zdjeciach ktore pokazywała zuznaeczka, rzesy sa klejone metoda 1:1

Ania-stylistka(shewolf85) ma dobra technike i młode klientki i zdarzaja jej się takie gesciochy bo wiadomo, mlode dziewczyny maja czesto fajowskie rzesy

chocolata, z tego co sie zorientowalam nie masz szkolenia podstawowego, a na norki idzie sie wtedy, kiedy umie się robić rzesy podstawową metodą czyli 1:1. Jaki jest sens brać się za ulamki, kiedy Cie dodawać nie nauczono, ale oczywiscie zrobisz jak chcesz. Gdybyś chciała np u mnie zrobić szkolenie z norek, a nie miałabyś kursu podstawowego-odmówiłabym Ci . Rezultaty takiej nauki byłyby średnie. Ty byś była niezdowolona, a ja nie wiedziałabym gdzie oczy schować. Mówię tylko co ja bym zrobiła, a co zrobi instruktor z SL to nie wiem.
zołzella- bardzo przystojne rzęski

sylwiacytrynka
09-01-2012, 10:35
Cześć wszystkim :) Potrzebuję abyście mi poleciły kogoś pewnego do zrobienia rzęsek 1:1 lub norkami z okolic Karkowa lub Rzeszowa, a może ktoś z forum jest z tamtych okolic?

DiamondShine
09-01-2012, 15:05
SylwiaCytrynka od nas z Rzeszowa z forum MartaOsz przedluza rzeski ;) wybierz sie do niej ;)

edytakon
09-01-2012, 17:11
To i ja się wypowiem :)
co do zdjęć Anki... to Ania klei głownie 1:1, ale wstawia na bloga te co lepszejsze :)

Marchewkowe pole szkol się szkol :)

Chocolatta Ty idź najpierw na podstawowy kurs a nie na norki, to troszkę baardziej zaawansowana technika. Zanim zdobedziesz doswiadczenie wykonasz z 30-40 aplikacji... i dopiero po jakimś czasie, po rozeznaniu się w produktach i dobraniu dla siebie odpowiedniego uważam ze powinnaś wybrać się na doszkolenie z norek. W innym przypadku norki edziesz kleiła 8 godzin i i tak nie wyda takie jakbyś chciała...

---------- Dodano o godzinie 17:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:05 ----------

I tu noreczki i bardzo mocno spłakane oczka :(

http://images47.fotosik.pl/1302/68513acc18e27bd4med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68513acc18e27bd4.html)

http://images38.fotosik.pl/1291/2fcce512e767f1eamed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fcce512e767f1ea.html)

dolcissimaa85
09-01-2012, 18:14
Dziewczynki...
Powiem wam... jedno slowo M A S A K R A :(
Wrocilam wlasnie z kursu...
Strasznie trudno mi bylo...
Nic mi nie szlo.. kleilam ponad 6 godzin...
Nie umiem separowac rzes, lewa reka trzesie mi sie jak u mojej Babci :skacze:
Wszystko tak mi wolno szlo ze szok...

POdziwiam Was wszystkie za to ze takie piekne rzeski robicie i w takim szybkim tempie..

łapanie rzes tez bardzo wolno mi szlo.. rzeski nie ukladaly sie dobrze na podstawce musialam sama je z 10 razy obracac zeby je dobrze zlapac...
Mam strasznego dola, bo nie wiem czy warto kontunuowac, czy lepiej dac sobie spokoj z robieniem rzes...
chyba nie mam zdolnosci...

Opowiedzcie prosze o swoich poczatkach, bo normalnie plakac mi sie chce...;(
Az sie wstydze pokazac moja pierwsza aplikacje...

nie jest nawet dokonczona w 100% powinno byc jeszcze conajmniej po 5 rzesek w wewnetrznym kaciku ale juz pani modelka nie mogla wytrzymac tyle lezenia, pani szkoleniowiec tez juz sie spieszyla a i mnie kregoslup wysiadal, no i brakuje rzesek...
Nie bijcie mnie mocno...:placz:

rzeski to SL profil C 0,25 10,11,10,9,8

Joannah
09-01-2012, 18:34
Dolcisima, z calym szacunkiem dla instruktora, ale te rzeski absolutnie nie nadaja sie na te naturalki sa za dlugie, za grube i za ciezkie.
Gdybys kleila wygiecie B i zdecydowanie krotszy rozmiar to szlo by ci lepiej.

To tak jakby instuktorka na kursie z pazurami kazalaby ci za pierwszym razem robic szpice na podwójnych formach, na ogryzkach i do tego zelem. No ani to sie nie nadaje na takie pazury ani aplikacja nowicjuszce nie wyjdzie.

Juz nawet nie chodzi o to ze grubasy sa ciezsze, ale o to ze ta stylizacja nie nadaje sie na te rzesy.

A swoja droga nie lam sie i cwicz cwicz. Moje pierwsze rzesy tez zabieraly po 5h, takze przesledz watek jeszcze raz. Dziewczyny pisaly setki razy jak ciezko bylo zaczynac :)

USZY DO GÓRY!

cubaro
09-01-2012, 18:42
Ej, nie załamuj się tak szybko, to dopiero pierwsza aplikacja więc nie poddawaj się i ćwicz dalej. To że nie każdy się nadaje to prawda, wiemy o tym tutaj wszystkie, bo widziałyśmy różne cuda z rzęsami, ale przy pierwszym razie może być ciężko i potrzeba trochę aplikacji aby się poczuć w tą czy w tamtą stronę. Życzę Ci powodzenia!!!:przytul:

monia_sc
09-01-2012, 19:06
Dolci!!!! jest naprawdę dobrze:) moja pierwsza aplikacja wyglądała o wiele gorzej:) zrobisz jeszcze z 3 klientki i zobaczysz jaką różnice zobaczysz:)

silwana0
09-01-2012, 19:33
dolcissima 85 powinnas zobaczyc moje wypociny ktore zrobilam mojej mamie .jednak sie nie zalamuje mnie to jak bede w pl to ide na kurs i bede dalej cwiczyc az wkoncu wyjdzie .wiec sie nie poddawaj i cwicz -bedzie dobrze .zobaczysz bedziemy jeszcze sobie kleily na wymiane jak juz bede w tym mediolanie.pozdrawiam serdecznie .bacio :ok:

chocolatte13
09-01-2012, 21:48
Wiadomosc do edytakon i do dzikakura ktoras z dziewczyn napisala bym zwrocila sie do was na kurs z metody 1:1 i ze lepiej sie naucze a i taniej troche bedzie a z kad jestescie bo ja jestem z nadarzyna ile by to kosztowalo?

---------- Dodano o godzinie 21:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:43 ----------

czyli uwazacie ze powinnam zaczac od 1:1 to tak zrobie poslucham sie doswadczonych:P tyle ze mam male dziecko i chciala bym by to bylo nie az tak bardzo daleko.

meraszka
09-01-2012, 21:49
Dolcissima 85 nic się nie martw :) Ja tez tak podupadłam na duchu, prześledziłam cały wątek i dotarło do mnie, że każdy zaczyna i wcale dziewczyny na początku nie kleją całej aplikacji w jakimś porażającym tempie ;) Wszystkim to zajmowało dużo czasu, trzeba nabrać wprawy. Z każdą aplikacją jest coraz lepiej i coraz szybciej- moja siostra i mama, na których trenuję ;) już chciały się poddać i pozdejmować w obawie, że znowu będzie trzeba tyle wyleżeć, ale w trakcie okazało się, że już przy trzeciej aplikacji szło mi dwa razy szybciej. Trzeba ćwiczyć, poczuć się pewnie i przynajmniej na razie nie martwić czasem aplikacji (kury, edyty i inne robiące aplikacje z prędkością światła- nie bić ;), ale dla mnie na początku ważniejsza dokładność, a prędkość przyjdzie z czasem).
Podsumowując- głowa do góry!

Zuuzaneczka
09-01-2012, 22:18
Dolci, mi pierwsza aplikacja na kursie zajęła 5h, a druga już 3,5h! Ręce trzęsły się jak galareta, ale to mija. Co do chwytania rzęs co wg mnie jest absolutną podstawą i skraca pracę od razu - zakup sobie podkładkę silikonową (uwielbiam) jeśli stosujesz rzęsy w woreczkach, pudełeczkach. Na tę podkładkę rozsypujesz rzęsy i większość z nich od razu ustawia się we właściwej pozycji. Albo kup rzęsy w paletach, też baardzo wygodne :)

dolcissimaa85
09-01-2012, 22:47
Dziekuje Wam za slowa otuchy :)
Jutro mam drugi i ostatni dzien kursu.. od 8-13, mam nadzieje ze sie wyrobie..
Ale jutro zabieram ze soba wlasne rzesy w Paletkach , moze bedzie mi latwiej niz z rzesami sypanymi, wezme tez moje wlasne pensety i podkladke silikonowa na wszelki wypadek ...
Mam nadzieje ze z rzeskami w kasetkach bedzie mi latwiej gdyz rzeski sa juz ladnie ulozone, przyklejam sobie caly paseczek na reke w ktorej trzymam pensete ktora separuje rzeski, a druga penseta juz nie musze sie wysilac i szukac rzesek ktore musze łapac 5 razy zanim ja dobrze uloze i w miedzy czasie rzesy ktore od separowalam juz nie sa zlaczone..

mam nadzieje ze bedzie mi latwiej, oby.....
jedyny problem to nauczyc sie lapac tylko jedna rzeske na pasku a nie kilka naraz :D wy macie jakies sposoby na sprawne lapanie rzesek w paskach?

marchewkowy_las
09-01-2012, 23:16
ja uwielbiam rzęsy w palecie, na paskach :ok: na kursie instruktorka pokazywała, że powinno się odrywać rzęsę z paska w kierunku od siebie, podobno wtedy nawet jeżeli mocno pociągniesz, nie zdeformujesz rzęsy.
ale mi wygodniej ciągnąć rzęskę w kierunku do siebie :skacze: i tak pracuję. automatycznie gdy chwytam, nawet nie patrząc na pasek, zdejmuje się tylko 1 rzęska z paska. chyba że są cieniutkie, np grubości 0,10 - wtedy przytulają się do siebie, i biorą się po 2 :D
ja chwytam rzęsę nie za koniuszek, ale gdzieś pomiędzy koniuszkiem a środkiem, zdecydowanie bliżej koniuszka, niż środka.
pęsetka jest precyzyjna? jeżeli końcówki ma równiutkie, to nie powinno być problemu, trochę poćwiczyć i będzie jak bułka z masłem :]

Joanna_rtg
10-01-2012, 10:23
Po odpanięciu większości i przyznaję się bez bicia grzebaniu w resztkach tak teraz wyglądają moje rzęsy. Chyba nie jest aż tak źle (??)...Da się cos z tymi króciakami w fazie wzrostu zrobić?
PS. Sorki za jakość zdjęć, ale nie ma to jak samej sobie robić...

dzikakura
10-01-2012, 11:32
Edytka, sliczne rzęski, ladna dziewczyna. To splakanie to dobry przyklad na to, jak zachowują się mokre norki, jak widac, zlepiaja się w takie kupeczki jak naturalna rzesa:skacze:


Zolzella, ja osatnio widzialam u mnie ogloszenie, ze laska(nie grupon) za 65 zlotych rzesy robi, a dopelnienie za 40, masakra, gdzie mi tam do niej z moimi "astronomicznymi" cenami

Dolcisimma, nie zalamuj się. Nikt nie powiedział, że to jest łatwe początkowo. To tylko tak fajnie na filmikach w youtube wyglada i to tylko wtedy kiedy pani pokazuje jak się przykleja dwie rzeski:). Ale jak masz do tego zacięcie i determinację to sama zauwazysz po kilkunastu aplikacjach czy się do tego nadajesz, czy nie. Instruktor ma Ci pokazać technikę np(jak powinna byc ulozona rzesa na podkladce, w ktora stronę) abys ją bez problemu za pierwszym razem chwyciła, jak sobie te rzesy na podkladce porządkowoac, zeby ich nie gonić jak żyda po pustym sklepie. Oraz sama technikę aplikacji.

Jeśli chodzi o rzęski, ktore Pani instruktor dobrała do dziewczyny to ja np rozumiem zalozenie(grubsza rzese lepiej się chwyta na początku niz cienszą) nie mozna tez zastosowac krótszej rzesy niz 10 czy 11 w skręcie C dla kursantki, bo krótszej rzęsy przy takim skręcie początkująca dziewczyna nie chwyci, dlatego ja bym się tylko przyczepiła do braku konsekwencji, jak się stosuje rzęse 0,25 po to zeby ulatwic kursantce, to się powinno zastosowac mniejszy skręt, ktory sie latwiej chwyta i latwiej aplikuje, chyba, ze Dolcisimma chcialas tą grubość boś się uparła na 0,25 (jak w rozmowie ze mną np):skacze:, ale nie poddawaj się tak latwo, a kręgosłup boli i kark i lewa ręka boś nieprzyzwyczajona i tu też instruktorka powinna zwrócić uwage co masz robić, zeby siebie odciązac (przynajmniej na początku) ja np też tego uczę. (maaatko zabrzmialo jak autopromocja, soooory laski, ale jak się juz tak autopromuję, hyyyyy- to polecam artykuł w najnowszej AP-tam jest miedzy innymi o tym, jak znależć dobrego instruktora:skacze:)

Joanna, Twoje naturalki są w porządku, mozesz działac dalej:) w sensie isc na aplikacje:)

dolcissimaa85
10-01-2012, 18:52
Witam wszystkie rzesistki:skacze:
Ja juz po 2 i ostatnim dniu szkolenia,
plecy bola strasznie...
szkolenie trwalo od 9.00 do 13:40...... dlugo strasznie, no ale krocej niz wczoraj (ponad 6 godzin) Na szczescie moja modelka miala ladne proste rzesy ktore chyba ulatwily mi aplikacje...
I chwala temu kto wymyslil rzesy na paskach!!!!!!
O niebo lepiej, juz nie musialam lapac rzesy po calej podkladce!
Pani szkoleniowiec, powiedziala mi jednak ze nie powinnam przyklejac calego paska z rzesami z paletki, bo bedzie mi trudno je odrywac, i ze mam sobie wczesniej poodrywac i poprzyklejac na plasterek i plasterek odrazu na reke..
No i duzo latwiej, ale mysle chyba ze moge sobie odkleic caly pasek i nakleic prosto na reke, bez kombinowania i odrywania i przyklejania na plasterek ktory mam na rece.. :)

A i wiecie co.. pierwszy raz uzylam swoja wlasna podkladke zelowa zamiast tasmy..
I to bylo straszne.. podczas aplikacji tak po 2-3 godzinach zel ktory jest pod spodem podkladki zaczal sie topic wyplywac zalewac i sklejac mi rzesy... masakra!
Nie wiem czy odwaze sie ich znowu uzyc, szkoda ze kupilam ich tak bardzo duzo :(

Ponizej moja 2 w zyciu aplikacja, nie wiem czy jest lepiej czy jest gorzej...
ale rzeski to profil C 0,20 (wczoraj to Pani szkoleniowiec 'kazala' mi aplikowac swojej pracownicy rzesy grubasy 0,25) dlugosc 11,10,9,8...
wiem ze jedna w kaciku ledwo sie trzymala, i pozniej zostala usunieta... :D
MAm problemy troche z odlegloscia od powieki.. troche zadaleko, ale to przez to ze balam sie podejsc zbyt blisko powieki...

Nie bijcie mnie mocno....:kwiatek:

Joanna_rtg
10-01-2012, 18:54
Jutro właśnie idę... jednak obawy mam (co do efektu założenia)...Zobaczymy... Zastanawiam się nad 0,25, kuszą mnie...

meraszka
10-01-2012, 19:12
Ja tam jeszcze specjalistką wielką nie jestem ;) Więc jedno, co powiem to to, że dobrze, że przestałaś się dołować- trzeba ćwiczyć i będzie ok. Tylko rzęski faktycznie dość daleko od powieki, ale większa pewność siebie też przyjdzie z czasem i odwazysz się kleić bliżej. Co do podkładek, to ja miałam to samo- żel się rozpływał, wpłynął do oka, wszystko się babrało- więc kleję plasterkach i wszystko jest ok :) A z tymi paskami, to chyba kura gdzieś pisała, że szkoda cały odklejać, bo jak się nie zużyje na oczka, to wtedy już nie bardzo chcą się kleić znowu, więc zabiera rzęski z paletki (jak coś pokręciłam to lać po łapach ;) ).

marchewkowy_las
10-01-2012, 20:54
A i wiecie co.. pierwszy raz uzylam swoja wlasna podkladke zelowa zamiast tasmy..


a przygotowałaś odpowiednio płatki żelowe? ja nie mam żadnych kłopotów z płatkami, czytałaś moje rady na stronie 129 tego wątku? :)

---------- Dodano o godzinie 20:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:46 ----------


marchewkowy gąszcz- na zdjeciach ktore pokazywała zuznaeczka, rzesy sa klejone metoda 1:1

Ania-stylistka(shewolf85) ma dobra technike i młode klientki i zdarzaja jej się takie gesciochy bo wiadomo, mlode dziewczyny maja czesto fajowskie rzesy


muszę się nie zgodzić, ja widzę rzęsy techniką 2:1 lub 3:1. przejrzałam uważnie wszystkie prace tej stylistki i widzę, gdzie zrobiła metodą 1:1. A gdzie ma gąszcz prace nie są wykonane metodą 1:1.

---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:49 ----------


To i ja się wypowiem :)
co do zdjęć Anki... to Ania klei głownie 1:1, ale wstawia na bloga te co lepszejsze :)

Marchewkowe pole szkol się szkol :)


Anka wstawia najlepsze zdjęcia, ale niektóre kradzione. dziś weszłam na jej stronę i zobaczyłam prace, które widziałam rok temu, i chciałam nawet jechać na szkolenie 2:1 do pani, która te prace wykonała.
zaraz poszukam linku do jej prac i się przekonacie :placz:

tu są prace dziewczyny, która je wykonała, czy widzimy coś znajomego?:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

olusia29
10-01-2012, 21:43
No niestety te same zdjecia... Szkoda, że dziewczyny kradna czyjeś zdjęcia i podopisuja swoim imieniem, że to ich praca.

Czy są tu jakieś dziewczyny z UK?

chocolatte13
10-01-2012, 22:49
zapytam jeszcze raz do dzikakura adytakon z kad jestescie? bo moze mogla bym zrobic sobie kurs u was

Zen.
11-01-2012, 00:09
dolcissima pokażę Ci w czwartek co zrobić z tą podkładką jak Ci wyleje sie żel. U mnie żadna klientka nie chce aplikacji na taśmie, ale dla mnie to lepiej , ja niecierpie jej używac, z resztą kiedyś miałam rzęsy robione na taśmie - nigdy wiecej takich katuszy nawet jeśli miałaby ta taśma byś smarowana wodą czy kremem czy czymkolwiek w trakcie ściagania.

marchewkowy_las no właśnie mnie też sie cos nie zgadzało, też wyraźnie widziałam gdzie jest 1:1 a gdzie 2, lub 3 :1 . Szkoda tylko w takim razie, że niektore fotki kradzione bo prace piekne, moglabyś mi wysłać na pw stronkę tej dziewczyny której są w takim razie te prace? chętnie pooglądam.

monia_sc
11-01-2012, 00:26
Zen mówisz o papierowej taśmie medycznej. Ja używam jedwabnej i jak posmarujesz ją wodą to sama spływa.Nie trzeba jej "odrywać" z rzęsami. Żelowych nie używam bo jedna moja klientka miała uczulenie albo odparzenie...nie wiem, straszne bąble miała pod oczami. Na moja taśmę jeszcze nikt nie narzekał.

Zen.
11-01-2012, 00:34
ja mam płatki bez kolagenu ani innych substancji uczulających, nikt się nie skarży :) a na taśmie nawet źle mi się robi, na płatkach dobrze- widzę wszystkie rzęsy nawet te bardzo jaśniutkie. A jak dobrze robi mi sie tak, to po co zmieniać coś co jest dobre? :)

dzikakura
11-01-2012, 10:36
No widzisz dolcisimma, wazne to cwiczyc teraz, nie spinaj się tak w czasie aplikacji-bedzie dobrze
Płatków trzeba po prostu umieć uzywac. Platki to nie tylko wiekszy komfort dla klientki, ale tez dla stylistki, łatwiej się klei i równiej, człowiek nie szarpie się tak z kącikami. Oczywiscie, ze kolagen, czy alantoina w platkach potrafi uczulac, wtedy tasma, ale uczuleniowcy na te skladniki zdarzaja sie niezwykle rzadko.

marchewkowy, byc moze zdjecia rzeczywiscie są nie jej, nie wglebialam się, ale wiem, ze Ania nie klei po prostu 2:1 czy 3:1 , bo .. nie za dobrze jej to idzie i z tego co wiem nie jest przekonana do norek(az mam ochote zapytac, czy "pozyczyla" sobie czyjesc foty)

chocolatta- ja jestem z Gdyni, a Edyta z okolic Poznania, chyba do Poznania masz blizej-jakby co

a tu żeby tak smutno nie było:
rzęsy nie jakieś bardzo gęste, ale jaka dłuuugość naturalnych.
Przyszła do mnie dziewczyna, ktora poprosiła telefonicznie, żeby jej 16 tki załozyć-pomyślałam jak zwykle, że następna nawiedzona-uzależniona od długości:) Dziewczyna miała tylko raz robione gdzie indziej rzęsy(szkoda, ze nie zrobilam foty tego co ściągnełam, ale mniejsza) jak przyszła to powiedziałam, ze 16 tek na pewno nie założe, maks 12 tki popatrzyłam na te jej rzesy bez lampy, tak na siedząco i nie zrobily na mnie wrażenia. Przygotowałam sobie te dwunastki i oko tez sobie przygotowałam i przymierzam się do klejenia tych 12 tek i cholerka.... krótsze niz jej naturalne!!!! Wyciagam trzynastki- przymierzam, cholerka, krótsze, dopiero 14 tka dała radę... oooo masakra. Więc wyszło zagęszczenie 14 tkami:skacze: , a i przedłużenie dołu rzęsą 8 mm(szóstką próbowałam, ale 6 tka nie dała rady), wiem, wiem-nierozczesane, ale ja prawie nigdy nie rozczesuje, bo jak w miarę łądnie lezą to tego nie robię, gdyż klej jest jeszcze świezy i potrafi przy czesaniu bezposrednio "po" przytulic i skleić do siebie rzęski

poniżej norki, tym razem wygięcie D (jakby ktoś twierdził, ze na rynku są tylko J i C w norkach to się myli):))))

chocolatte13
11-01-2012, 11:58
A czy jest jakas dziwczyna z warszawy lub okolic ktora ma preduspozyzje przeszkolenie w metodzie 1:1 ?:placz:

marchewkowy_las
11-01-2012, 12:25
dzikakura piękne jest to wygięcie D :love: w Sekret Lashes twierdzą, że prawdziwe norki z czasem się prostują, i konieczna jest trwała na rzęsy. jak się zachowują norki D u twoich klientek?

Zen. ja też czekam na twoje rady na temat płatków. też nie lubię taśmy. wysłałam ci wiadomość.
link do prac jest w ukrytej treści, kliknijcie na ??

monia_sc to za jedwabna taśma? mogę prosić o zdjęcie albo link?

monia_sc
11-01-2012, 13:13
O płatkach ktoś już pisał. Należy je odcisnąć żeby się nie zsuwały i nie drażniły oczu. Wg mnie mało ekonomiczne i lepiej się sprawdza taśma jedwabna. Nienawidzę papierowej taśmy medycznej, uważam że skóra jednak jest za delikatka żeby jej używać w okolicy oczu. Za 1 kpl płatków kupie 2 taśmy które starczą mi na 200klientek jak nie więcej.
http://images41.fotosik.pl/1251/e3fee6d3021ef7b8m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3fee6d3021ef7b8.html)

dzikakura
11-01-2012, 13:29
Moze byc i tasma jedwabna, kazdemu według jego potrzeb:skacze:


Marchewkowy- nasze się nie prostują, nie zauwazylysmy, moze odrobinkę, ale to przy jakims ekstremalnym ich uzywaniu (mam takie ekstremalne klientki, ktore nawet syntetyk potrafią wygiąc i wylamac ) , dlatego ja osobiscie uwazam, ze profil J w norkach się nie sprawdza zupełnie. Slyszałam o trwałej na norki, tylko zastanawiam się jak prepraraty do trwałej rzęsowej wpływają na trwałość kleju:/:, my inaczej podkręcamy noreczki, bo mozna je oczywiscie podkręcać :nie_powiem:

Joanna_rtg
11-01-2012, 14:11
No to jestem po aplikacji :-) Zdjęcia przed kilka postow wcześniej.
PS Jakie jest Wasze zdanie?

Zen.
11-01-2012, 14:28
Monia co Ty miałas za płatki że je odciskałaś? o.O Ja na przykład nie lubie taśmy z jeszcze jednego powodu. Jak moja klienkta no powiedzmy poczuje potrzebę, chce sie napić, odpisać na sms czy cokolwiek to ściągniecie płatka zajmuje sekunde i może normalnie otworzyc oczy, przy taśmie nawet jak juz je otworzy mając ją pod okiem to bedzie to dla niej po prostu niekomfortowe, ściaganie jej zajmuje więcej czasu.Dla mnie komfort klientek jest najważniejszy bo ten zabieg ma byc przyjemny po prostu, przy taśmie moim zdaniem nie jest.

marchewkowy las, poszło pw x2 :)

katii777
11-01-2012, 14:33
Joanna, jak dla mnie szału nie ma. Rzesy za dlugie, niewykonczone kąciki, przyklejone do skory w niektorych miejscach, boje sie rowniez ze sa posklejane, za tydzien beda wygladaly jakby wicher w nich tanczyl, kazda rzeska bedzie w inna strone:) Ale duzej tragedii nie ma, jednakze nie jest to najlepsza aplikacja:)Moja subiektywna ocena,ale wydaje mi sie ze inne instruktorki sie ze mna zgodza:)

Zen.
11-01-2012, 14:40
Mnie się ogólnie podobają :) na zamknietym oku są takie świecące punkciki, nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy to są grudki z kleju?

Joanna_rtg
11-01-2012, 14:57
Za długie to chyba nie to sa 12 mm...Posklejane jak na razie nie zauważyłam, a już sama je czesalam... Kaciki nie wykończone, bo się nie dało...rzęsy tam sa ale kiepskie, dałam im czas odrosnac... Wiedziałam, ze szału nie będzie, bo trochę w nich grzebalam(oj zła Asia,zła)...

monia_sc
11-01-2012, 14:59
Nie pamiętam jakiej firmy. Nie przesadzaj z tym komfortem, nie jest tak źle. Przecież nie zaklejam jej plastrem oczu, że nie może ich otworzyć. Nie usłyszałam jeszcze od klientki że nie pasują jej plastry, a jeśli wróci do mnie na uzupełnienie to najlepszy dowód że jest wszystko okej i jest zadowolona. Nie widzę sensu dalszego ciągnięcia tematu, każdy robi jak uważa, jak mu wygodniej, jakie ma wymagające klientki itd itd

zołzella
11-01-2012, 17:34
Joanna_rtg (http://forum.wzorki.info/members/15255-joanna_rtg.html) mnie sie wydaja że sa ok jak na wczesniejsze zniszczenie rzęs i kiepskie aplikacje ;) alu kra tu rzadzi i ona prawde ci powie :D

a ja to mam jednak fajnie moje klientka leża grzecznie i ani nie odpisuja na sms-sy, ani nie chce im sie pic ani nic nie mają potrzeby otwierania oczu
na ta chwile skonczyły mi sie płatki i tez mam tasme ale taką jak mi edytka polecała perforowaną i ni ema zadnego problemu, oczywiscie na płatkach pracuje mi sie najlepiej mimo iz ten silikon wypływa bo najlepiej widac rzeski no ale mozna je zastapic bez problemu i dla mnie i dla klientki

Zuuzaneczka
11-01-2012, 19:04
Ja uważam, że nie są złe, Joasiu.

Zen.
11-01-2012, 19:07
ale ja przecież też nie mam złych klientek, to że sie za przeproszeniem komuś zachce sikać to nic złego ;p

zołzella
11-01-2012, 22:14
zen nie mówię ze ty masz złe klientki :) tylko mówię ze ja mam spokojne i wytrzymałe :D
kiedys nawet na siku nie poszła :P tylko lezała do konca :D

dzikakura
11-01-2012, 23:45
Joanna, co ja się będę wymądrzać, laski Ci juz wszystko powiedziały. Dodam jeszcze, że na Twoich kącikach dałoby się spokojnie również zaaplikować rzęsy, co to znaczy,że się nie da. Ty je tam miałas, w sensie swoje naturalne, widać na zdjęciu, że są jak byk, "się nie dało" bo Pani stylistka nie umiała.

Co do tego, ze rzęsy są przyklejone do skóry u Joanny, być może ale niekoniecznie, stawiałbym bardziej na to, że u Joanny parę rzęs rośnie nad linią rzęs, a pani stylistce, było łatwo je wykleić, bo oddstawały i kusiły:)

Aśka, jak ty szukasz tych stylistek, po ogłoszeniach? Po stronach www(ze też Ci wczesniej nie podpowiedziałam, że masz szukać po zdjęciach prac - kupa ze mnie)

Na razie się ciesz kochana tym co jest, zawsze są przedłużone, jak sobie do tego zrobisz makijaż katastrofy nie będzie, a potem jak Ci się jeszcze będzie chciało szukaj nowej pani stylistki.

Kłoćcie się kłóćcie, podkładki, czy tasiemki, tasiemki, czy podkładki, byłam z pieskiem, czy bez pieska-lubię to:skacze:

a tu oczko, bo na forum ma być kolorowo, a nie pisanina i pisanina:skacze:

a pod oczkiem taka se stylizacja ze spierniczonym lekko kącikiem, widać jak ładnie nieładnie wykleiłam?:skacze: Kto mi powie co źle zrobiłam w tym kąciku:skacze:, taki mały quiz(ja tam wiem, co):skacze:

P.S. Nie patrzeć na tło, w tle odarte przez dziób papugi pudełko na brokaty do pazurów:)

marchewkowy_las
12-01-2012, 01:16
u mnie to samo w kącikach, choć starałam się uniknąć smutnych oczu, na zdjęciach widać, że opadają.

edytakon
12-01-2012, 11:53
Zołzella moje tez leża grzecznie, ale to juz chyba efekt naszej dlugofalowj współpracy, pred zabiegiem zero kawki, siusiu i na wyrko :)

Marchewkowy bardzo ładna aplikacja,

Kura rzesy nory... zarąbiste, zreszta wiesz co o nich myslę :)
A te długgaśne.. bomba :)
Co do taśm i plasterków

Moniasc czy naprawdę uważasz ze oszczędzając 5 zł za parę płatków kolagenowych az tak bardzi zubożejemy? Wiadomo, że przelicznik jest prosty, wiemy co ile kosztuje i na ile wystarcza, ale nie powiesz mi ze tasma moze byc bardziej komfortowa niż płatki i juz.

chciałam wstawić fotaki rzs, ale rozmazałam Pani kredkę z brwi podczas zabiegu... i zrezygnowałam z tego zamiaru :)

Miłego dnia klejaczki :)

monia_sc
12-01-2012, 13:15
Tak, uważam że plaster jedwabny jest wygodniejszy. Może to wynika z tego że 2 razy korzystałam z płatków i za każdym razem mi "zjeżdzały" a raz uczuliły. To że porównałam ceny nie wynika z mojego skąpstwa tylko jest dodatkowym argumentem za. Po prostu nie lubie platków i nie wiem czy wynika to z tego że nie potrafie ich używać, czy mialam nieodpowiednie...nie wiem.

---------- Dodano o godzinie 13:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:10 ----------

Dziewczyny co z tym waszym sklepem internetowym :P bo mial być za 2 tyg a tu już 3 leci :skacze:

edytakon
12-01-2012, 15:09
Monia juz jest prawie gotowy dzisiaj bede dodawac produkty, mysle ze na poczatku tyg wszystko ruszy... oj Pan z ktory jestemw kontakcie ciagle musi cos poprawiać :D

Askar
12-01-2012, 15:43
Dziewczyny, przepiękne rzęski robicie...
Kura, Ty dla mnie jesteś mistrzem :D Te z ostatnich zdjęć wyglądają jakby ta pani miała takie naturalne :)

Co do takich nienaturalnie grubych i długaśnych rzęsiorek, to kojarzą mi się z transwestytami :) -wiem, że o gustach się nie dyskutuje i w większości,to same klientki mają właśnie takie życzenie, ale takie moje osobiste zdanie ;)

Joanna_rtg
12-01-2012, 16:13
Dzikakuro, masz rację sa nad linią rzęs. Dziewczyna sama się przyznała, ze tak przykleila, bo były wyrwy. Te nieszczęsne kąciki... Fakt moze i by mogła tam dolepic, ale czy by się utrzymały? Stylistyki owszem szukałam w necie i sama wpadlam na szukanie stykistki, która przedstawia swoją prace na zdjęciach...Ale, jak już jest sensowne ogłoszenie (ze wydaje się.ze dziwczyna się zna), to nie ma zdjęć...A jak już się jakas oferta trafi ze zdjęciami, to naprawdę zastanawiam się, jak można wlepic takie zdjecia jako reklamę.
Plusem obecnej stylistyki jest taki, ze mam gwarancje, ze jakby cos złego, niedobrego się z rzęsami działo to mam walić jak w dym. A po ostatnich moich przejściach jest to jak najbardziej wskazane. Generalnie zadowolona jestem, moze nie skacze do góry, ale w porównaniu, co do ostatnich dwóch tzw. stylizacji-dzień do nocy.
Ja już nawet patrzylam ile by mi zajęło dojechanie na pomorze pociągiem albo do Poznania ewentualnie do Warszawy...No ale na pomorze ok 10h bym jechała, niestety....Ale Warszawę na poważnie rozważam tylko dopiero w lutym (nie wiem czy to objaw szaleństwa, zeby na rzęsy jechać aż do W-wy, ale...)
Więc moja prośba kobietki z W-wy, czy któraś byłaby ewentualnie chętna aby zrobić mi naprawdę porządnie rzęsy???

dolcissimaa85
12-01-2012, 16:43
Witam Kochane!:kwiatek:
Dzis miała miejsce moja 3 aplikacja rzesek :)
Mialam bardzo wysoko postawiona poprzeczke, gdyż zakladalam rzeski
specjalistce- Naszej Slicznej ZEN z forum :)
Miałam treme okropną, gdyz bałam sie że oszpece dziewczyne, i wstyd mi bylo robić jej rzeski, wiedzac jakie ona cudne aplikacje robi...

Aplikacja trwala znowu straaaaaaaaaasznie dlugo bo 4,5 godziny :(
jak ja bym chciala zejsc czasowo do max 3 godzin..
To byla moja pierwsza 'solowa' aplikacja bez instruktora który patrzy mi na ręce...
Nie jest idealnie, mialam problem znow z żelem z platkow ktory zamoczył mi caly kącik w prawym oku, czego rezultatem byly 2 ogromne rzesy na oku zamiast 30 :skacze:

Nie wiem ile wytrzyma na aplikacja , mam nadzieje ze chociaz do soboty :cwaniak2:

robiłysmy kocie oczko
w dalszym ciagu aplikuje troche zadaleko od powieki.. nie wiem czemu..;(

Rzeski profil B 0,20 13,11,10,8

Co myslicie?
Bardzo brzydkie?:placz:

monia_sc
12-01-2012, 16:49
Dolici :):):) super:) jeszcze z 3 klientki i zejdziesz do 3godz:)

marchewkowy_las
12-01-2012, 18:01
Ja zaczynałam też powoli, 7 godzin pierwsza aplikacja ;( do tego dostałam od instruktorki płatki, które były mokre z obu stron, i jak się odklejało rzęsę od podkładki, to z ogromną białą kulą..:haha: sprawiało wrażenie zaropiałych oczu :leze: ale się nie poddałam, zdejmowałam i kleiłam od początku.. wielkie dzięki za wyrozumiałość moim "testerkom" :kwiatek:

ja też miałam tremę, gdy zaczęły przychodzić klientki. największy dyskomfort sprawiało mi oparcie rąk na czole zupełnie obcej osoby. normalnie trzęsły mi się ręce :D kupiłam rękawiczki jednorazowe, i po problemie. teraz z dużą pewnością manipuluję przy oku.

każdy chirurg ma swój cmentarz,
a każda z nas jest zdolna i ambitna. Dolci, moja 5 praca była gorsza, niż twoja 3.
podoba mi się aplikacja a Zen jest prześliczna :love:

betisska
12-01-2012, 18:01
Dziewczynki szukam kogoś z Torunia kto by mi ładnie rzęski zrobił. Wybieram się na 2 tygodnie do siostry do Torunia. Proszę dajcie znać:)

edytakon
12-01-2012, 18:11
Chyba nie ma nikogo z Torunia u nas :(

monia_sc
12-01-2012, 19:24
no chyba że ojciec dyrektor jest po kursie....:skacze:

marchewkowy_las
12-01-2012, 19:44
dziewczyny, ja jestem bardzo wredna dla tych, którzy kradną zdjęcia i podpisują je swoim imieniem i numerem telefonu :aty::aty:
dlatego ścigam te, które kradną też cudze prace.
otóż Ania shewolf85 na blogu pinger.pl kradnie zdjęcia, i napisałam jej o tym. reakcja była taka, że skasowała moje komentarze.

o to link do słynnego zdjęcia z motylem, w końcu go odszukałam, dobrze go zapamiętałam:
Zdjęcia Viktoria Savina | 1,228 zdjęć (http://vk.com/photo21490678_161930034?all=1)

(jeżeli offtop, to bardzo przepraszam)
zwróćcie uwagę, że zdjęcie dodane 26 kwietnia 2010roku! wiele prac właśnie tej dziewczyny zostały umieszczone u Ani, nawet jako awatar. a my się dziwimy, jak ona to robi i dlaczego za takie mistrzostwa bierze tak mało pieniędzy.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jonaska13
12-01-2012, 20:09
Mogę i ja moje początki pokazać?
Proszę o wskazówki..będę wdzięczna

Okazuje się,ze nie mam 7, 8 - muszę domówić. Czytając ten temat, wiem,ze takie długości będąvmi bardzo potrzebne;)

betisska
12-01-2012, 20:15
no chyba że ojciec dyrektor jest po kursie....:skacze:

Hehehehe, dobre:)

Zuuzaneczka
12-01-2012, 20:36
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu[/quote]

[/UKRYJ]

Nie wierzę... Ania była moją rzęsową idolką, aż do teraz... :placz: sprytne, kraść prace koleżankom zza granicy. Brak słów.

Zen.
12-01-2012, 20:44
Dolcissima w końcu udało mi sięwrócić do domu, 10 minut temu, padam na przysłowiowy pysk ;p juz nie schlebiaj mi tak, że taka specjalistka ze mnie, dużo mi jeszcze do tego brakuje, ale z tym żem śliczna to juz naprawde nie przesadzajcie dziewczyny :D ale dziekuję miło mi bardzo, że tak twierdzicie mimo moich zarośniętych juz brwi i cery tragicznej i niewyspania ;p Dalej jestem w szoku, że ze mnie taki płaczek, wiekszość aplikacji ryczałam, a oczy mam czerwone do tej pory ;[ ale rzęski fajne i w sumie to nawet tego nie widać że są za daleko od powieki, ale już 3 mi wypadły ;p

Dzikakura, ja się nie kłócę, forum jest do wymiany pogladów, ja nikogo nie zmuszam do używania płatków, niech podkłada nawet podkłady kolejowe jak mu wygodnie, nic mi do tego, wyraźnie starałam się podkreślić, że to moje zdanie i tyle :) zgadzam się z edytakon jak najbardziej co do płatków, ale każdy ma prawo pracować jak mu wygodnie. My dzisiaj z dolcissimą robiłyśmy i na płatkach i na taśmie ale co wygodniejsze to juz sama zainteresowana niech się wypowie.

marchewkowy_las no nieciekawa sytuacja z tą Anią.(Edit: pisałysmy w tym samym czasie:P Zgadzam sie z Zuzaneczką, Ania była moją idolką do teraz, teraz jest nią ta rosjanka(dobrze pamietam?) A w tych rękawiczkach nie pocą Ci się łapki?

A jeszcze Dolcissima, ja juz Ci to mówiłam- lepiej kleic dłużej a dokładniej, z czasem będziesz robić rzęski szybciej. A mnie się ogólnie rzęski podobają, nic nie jest posklejane, równe i nie widać ze są dziury gdzieś i są daleko od powieki (chyba się powtarzam ;p ) także jest GIT :D Ale zdjecia ło jezu... łoczy mam za wielkie do tej małej buzi heh ;p

Aha i jeszcze jedna rzecz: wspomniana Ania zablokowała dodawanie komentarzy do jej wpisów osobom spoza jej znajomych, także wątpię że wytępi sie promocję cudzych zdjęć komentarzami. Szkoda, naprawdę szkoda, ale i tak moim zdaniem klei bardzo ładne rzęsy, chocaż teraz już zgłupiałam i juz nie wiem które są czyje :(

pinoczetkaaa
12-01-2012, 21:10
Oj nie ładnie ze strony tej Ani;) troszkę przesadziła , dla mnie też była Guru!!:P sama chciałam do niej jechać;p przy okazji jak bd w Poznaniu;) ale już chyba nie skorzystam;p

Ja jeżeli chodzi o płatki bądź taśmy to robię rożnie, , mi pracuje się dobrze na tym i na tym , a dobieram podkładki do oka , najpierw kleje płatek , jeżeli nie przylega idealnie , nawet po poprawce , kleje taśmę ;)
A tą taśmę jedwabna( dobrze pamiętam??:) gdzie kupujecie??:> może spróbuje :)

Powiedzcie mi dziewczyny jeszcze czy któraś z was klei metodą 2:1 rzęsy inne niż norki naturalne??

monia_sc
12-01-2012, 23:23
Taśma jedwabna albo plaster jedwabny można kupić w aptece albo na allegro.

Rosjanka wymiata :skacze: Kto zna rosyjski? Może napiszemy do tej pani z krainy mlekiem i miodem płynącej? I już współczuje Ani jak wpadnie do niej rosyjska mafia i połamie jej wszystkie pęsety :D:D:D

betisska
13-01-2012, 00:33
Haha...Monia Ty to masz niezłą wyobraźnię hehe:) Fajna dziewczyna z Ciebie:)
Swoją drogą jak można się lansować na pracach kogoś innego??!! Tragedia!

dzikakura
13-01-2012, 05:49
Spoko Joanna, ja sobie weszłam na tablicę zobaczyć co Wy tam macie w tych ogłoszeniach w Łodzi i rzeczywiście bida z nędzą.

Dolcisimma i Zen- no wiesz co Zen, zeby dolci nie pogonić zeby Ci wszystko wykleiła w sensie 100%, jak zdzielę w ten ładny łepek.... :skacze:

Zen, ale ja lubię kłotnie, ożywiają atmosferę, byleby nie było inwektyw i wyrywania sobie kłaków:skacze:

Z podkładkami muszę się zgodzić z edytakon niestety oooo ja też zachwalałam taśmy, jakie to one superowe i jak się super na nich klei, bo jak głupia ja- robiłam rzesy za stówkę to 5 zeta to był jakiś tam koszt i oczywiscie dyskredytowałam płatki, potem dostałam płatki w ramach przeprosin od looksus lashes i umarłam ze szczęscia, potem było tak, że jak było "małe" dopełnienie, czytaj np po tygodniu(bo ja mam ceny od tygodnia nieobecnosci) to proponowałam płatki, czy tasmy, a za płatki jak je chcesz przy małym dopełnieniu to dopłacaj klientko i wszystkie te, ktore wczesniej miały na tasmach a wyprobowaly płatki z radoscia dopłacały za płatki(a tez moczyłam tasmy, smarowałam kremem pod spod i co nie tylko zeby odchodziły dobrze), miałam tylko jedną klientkę uczuloną na kolagen z płatków, ale wiecej miałam tych z delikatną skórą, którym tasmy robiły czerwone kuku. Płatki trzeba się naumieć kleić niestety, przede wszystkim zahaczamy nimi tylko dolne rzęsy, a nie kleimy wysoko na tzw linii wody,(nawet najbardziej hardocorowa baba nam sie wtedy poryczy i żel wycieknie) na zamknietych oczach zsuwamy jeszcze w dół zeby nie podcinały powieki- to jest oczywiscie moje zdanie i kazdy robi jak chce.

co do Ani- no khem... motyl ewidentny.....

jonaska- widzisz sama , ze jest nieporządek- rzęsa nie jest prowadzona rownolegle do rzęsy naturalnej czyli aplikacja pod wezwaniem- znów mi się jakoś udało nanieść rzęsę syntetyczna na naturalną-ćwicz babo-bedzie dobrze

pinoczetka.... ja.....:nie_powiem::nie_powiem::nie_powiem:

samaron
13-01-2012, 07:17
Dziewczyny jest temat na zachowania nazwijmy je nieobyczajne, tutaj:
http://forum.wzorki.info/stylistki-paznokci-priv/16-kradziez-zdjec-kradzione-fotki.html

edytakon
13-01-2012, 12:08
Marchewkowy odwaliłaś kawał dobrej roboty!
Ja te myslalam ze to jej nawet z kurą byłyby przekonane ze ona jak ona... ale przeciez no niee gdzie tam...

marchewkowy_las
13-01-2012, 20:35
Zen., w rękawiczkach pocą mi się dłonie tak samo, jak bez rękawiczek. zwróciłam uwagę, że moje dłonie się pocą właśnie na kursie z przedłużania rzęs. i poczułam się jeszcze gorzej, bo myślałam, jak pot z moich dłoni zostaje na czole obcej osoby... masakra :haha:
przed zabiegiem pytam klientkę czy jest uczulona na lateks. jeżeli jest, albo nie życzy, bym pracowała w rękawiczkach (nie zdarzyło się), albo skończyły mi się rękawiczki, to spryskuję dłonie SkinSoft'em i działam.
żadna z moich koleżanek-stylistek nie pracuje w rękawiczkach. na kursach tego nie uczą, tylko zdezynfekować ręce. ja sama zdecydowałam, że będę pracować w rękawiczkach, dodało mi to pewności siebie - rękawiczki tworzą pewnego rodzaju barierę między mną a klientką. więc śmiało opieram dłonie o czoło obcej osoby, nawet jeśli ma straszne pryszcze, albo grubą warstwę podkładu.

pinoczetkaaa, ja kleiłam rzęsy 2:1, i nie były to naturalne norki.
opiszę to na przykładzie koleżanki. ma ona na prawym oku prześwit w rzęsach naturalnych.

zdjęcie nr 1 - rzęsy przed założeniem. na prawym oku widzimy prześwit. podobno jest od dzieciństwa, co mogło być przyczyną koleżanka nie wie.
zdjęcie nr 2 - uzupełnieni po 4 tygodniach.
zdjęcie nr 3 - rzęsy po uzupełnieniu, i tu widać, że w miejscu prześwitu rzęsy są rzadsze.
zdjęcie nr 4 - prawe oko. w miejscu prześwitu przyklejam rzęsy 2:1. nie są to prawdziwe norki, tylko zwyczajne rzęsy. ja używam rzęsy z palety (typu mink 100% poliester). do już przyklejonej rzęsy syntetycznej przyklejam jeszcze jedną, łącząc je u nasady, koniuszki się rozchodzą pod kątem 20-30 stopni, tworzy się litera Y. w przypadku mojej klientki odważyłam się nawet na 3:1. u nasady złączone, koniuszki tworzą widelec diabełka (można nazwać to literą W, ale bardziej jest podobne do widelca :skacze:)
kilka rzęs na 1 naturalną to spore obciążenie. im grubsza rzęsa, tym więcej waży. dlatego mieszam grubości. jeżeli stosuję 2:1 lub 3:1, to używam rzęsy grubości 0,10, bardzo rzadko 0,15 i uprzedzam klientkę, że to może być niezdrowe dla jej naturalnych rzęs.
zdjęcie nr 5 - to tylko chcę się pochwalić :D
zdjęcie nr 6 - tak wyglądała koleżanka kiedyś bez przedłużonych rzęs.
zdjęcie nr 7 - tak wygląda koleżanka z rzęsami. popatrzcie jak pięknie ułożyły się rzęski na prawym oczku. w lewym zostało więcej z poprzedniego założenia, i choć niektóre zdjęłam (te, co odrosły 2mm), to i tak efekt zawsze będzie gorszy, niż gdyby były dopiero założone. czy to jest kwestia tego, że trochę już odrosły od powieki? kto wie, dlaczego tak się dzieję?

Zen.
13-01-2012, 20:51
Dolcisimma i Zen- no wiesz co Zen, zeby dolci nie pogonić zeby Ci wszystko wykleiła w sensie 100%, jak zdzielę w ten ładny łepek.... :skacze:

Zen, ale ja lubię kłotnie, ożywiają atmosferę, byleby nie było inwektyw i wyrywania sobie kłaków:skacze:


Włosów jeszcze nikt sobie nie wyrywa a przynajmniej jest fajnie a nie tylko ładne rzęski :D Dobry patent z tym pytaniem na czym klientka woli i doliczać za płatki, ale własnie to się chyba sprawdza jeśli się bierze mało za rzęski - cholera jakby patrzeć na ekonomię to ja musiałabym brac 400 zł za rzesy żeby wychodzić na tym super hiper nie wiadomo jak, bo moj materiał jest bardzo drogi. :huh:

Nie gonilam jej bo ryczałam jak bóbr dosłownie, oczy mnie szczypały i okazało się, ze ja z tych przewrazliwionych na wszystko bab jestem ;p Dzisiaj trochę cierpię z tego powodu ale poratuję się rumiankiem na oczy i kroplami na przekrwione oczka i będzie git :)

Jak tylko dostanę zdjęcia od dolcissimy to wrzucę to co jej dzisiaj zrobiłam :D Pierwszy raz kleilam C 0,20 i wooow :D teraz wy bedziecie laski pisać jaka dolcisima jest śliczna :D :love:

marchewkowy las no właśnie w sumie jest to całkiem niezly patent, ale przy moim systemie pracy by się on zupełnie nie sprawdził, poza tym ręce to juz w ogole by się pociły masakrycznie. Ja na przykład 'katuję' moje klientki takimi jednorazowymi czepkami, są wg mnie duże plusy takiej pracy - nie tłuszczę włosow klientki rękami i co lepsze chyba, żadne włoski mi nie przeszkadzają, a mam sporo klientek z grzywkami i długimi włosami. Koszt też żaden bo jeden taki czepek kosztuje mnie ok 40 gr w opakowaniu jest ich 100.

marchewkowy_las
13-01-2012, 21:15
z czepkiem bardzo fajny pomysł :ok: a rękawiczki mi kosztują 22gr za parę :D opakowanie 11zł, w op jest 100sztuk. kupiłam rękawiczki Sempercare w Zielonce z wyprzedaży sklepu medycznego :skacze:
Zen., przypuszczam, że pracujesz na materiałach Nouveau Lashes. no to nadmiar kleju wycierasz wykałaczką. a ja wycieram koniuszkiem pęsety, i ocieram pęsetę o tylną stronę dłoni (która jest w rękawiczce) - podpatrzyłam ten ruch u stomatologa.
nie powiem, że w ten sposób zaoszczędzisz na wykałaczkach, ale ja zaoszczędziłam na czasie :)

Zen.
13-01-2012, 21:23
Te dwa ostatnie zdjęcia są najlepsze. Jaka zmiana! to dwie różne osoby! a jaki ładny kolor oczu :) Tak tak dokładnie na Nouveau lashes. w sumie to nie wiem czy dałabym radę tak się przestawić, tak jak kleję rzęsy klei mi się b. dobrze a czas też zaczyna być coraz lepszy :)

Mam już zdjęcia dolcissimy, mam nadzieję, że się nie obrazi że je wstawiam, z resztą rozmawiałyśmy o tym;p wiem, że mogły byc bardziej wyczesane (z reszta to moja zmora), poukładane, ale to też czas, a obie juz chciałyśmy się znaleźć w domu, a przynajmniej ja bardzo ;p. Rzęsy pożyczone od Dolcissimy Magnitica 0,2 C a długości zgadujcie ;p zdjęcia ze znakiem wodnym bo niecierpię podkradania zdjęć to utrudnie złodziejom a co ;p

marchewkowy_las
13-01-2012, 21:38
tak, jak zupełnie inna osoba i eksperymentuje z kolorami na głowie. obiecała mi dziś, że zrobimy jej następnym razem kryształki, to postaram się zrobić dla was zdjęcia krok po kroku :)
a co do koloru oczu, to twierdzi, że jej dziadek był Chińczykiem. w życiu bym nie pomyślała :D
a na temat prac Rosjanki, to u mnie nie ma takich klientek, które zgodziły by się na tak kreatywne rzęsy. a szkoda, chciałabym poeksperymentować :cwaniak2:

Dolci wygląda urokliwie na tym ostatnim zdjęciu - tajemniczo opuszczone rzęsy, powabny skręt :love:
Zen., nie wyczesałaś rzęs, a szkoda, bo bardzo ładna aplikacja :kwiatek:
właśnie czytam, jak zrobić znak wodny, też będę go wstawiać :)

meraszka
13-01-2012, 23:36
Tak do tematu, to co do dotykania czoła klientki- na kursie moją modelką była dziewczyna, którą wręcz uwielbiam, ale ma właśnie taką nieciekawą cerę i używa sporo podkładów itp. i przyłączam się tutaj do Zen, że czepki to genialna rzecz :) moja siostra, jak grzebie jej w rzęskach, to musi mieć na max wygodnie- kładzie się w samym podkoszulku i legginsach albo majtach, jak do spania- nawet przykrywa się kołdrą i faktycznie idzie spać ;), więc spięte włosy nie wchodzą w grę, a w czepku wszystko ładnie schowane :)
A tak w ogóle, to w niedzielę mam pierwszą klientkę i trochę się stresuję...wiem że kiedyś trzeba zacząć i w ogóle, babeczka jest świetna, wie że tak naprawdę to zaczynam moją drogę rzęsową, ale widziała się dzisiaj z moją mamą i oglądała jej rzęski- po trzech tygodniach od poprzedniej robótki, więc ciut odrośnięte, ale o dziwo nie przerzedzone- w jednym miejscu tylko mamuśka wyskubuje ;)...wracając do tematu- chce rzęski u mnie, bo jej się spodobały te u mojej mamy, więc chyba źle nie ma...ale stresuje się i tak...jak było u Was z pierwszymi klientkami??

dzikakura
14-01-2012, 07:23
dolcsimma ma 13, 11, 8 wg mnie, rzesy mink, ale oczywiscie moge sie mylic:)

Wiemy dlaczego tak sie dzieje marchewkowy- rzesa troche noszona potrafi się odrobinke wygiąć , przekrzywić, nawet ta syntetyczna nie ma juz takiego doskonalego skrętu, poza tym odrost, nawet milimetr powoduje, ze rzesa sie troche gnie na wszystkie strony, ja tam duzej roznicy nie widze, bardzo ladne rzesy, a klientki czesto wolą uzupelnienia niz nową aplikację, bo uzupelnienie często jest troche gestsze, to brzmi paradoksalnie, ale tak jest(rzesa juz noszona czesto troche inaczej odstaje od powieki, niz ta nowa)

Zen.
14-01-2012, 11:24
pudło ale blisko ;p silki 14,12,11,10,8

MartaOSz
14-01-2012, 19:40
chwile mnie tutaj nie bylo ale caly czas Was podczytuje i zachwycam sie Waszymi rzesami....jeszcze do Was mi daleko :)

Tutaj moje dzisiejsze wypociny

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180674_Fm_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180687_pQ_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180680_sX_medium.jp g

i tutaj niestety niemialam zdj przed---maly zanik ;)

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180700_Cm_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180703_sY_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180709_RI_medium.jp g

DianaT
14-01-2012, 20:20
Wczoraj dostałam klej od Kurki, więc dziś musiałam go koniecznie wypróbować :skacze:

Oto efekt:
http://images49.fotosik.pl/1264/bf32c46912ba4757m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf32c46912ba4757.html)

http://images39.fotosik.pl/1257/8abe6299c7a5713am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8abe6299c7a5713a.html)

http://images38.fotosik.pl/1300/05af6ff6a737bc05m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05af6ff6a737bc05.html)

Stylizacja nie wyszła jakoś cudownie, ale klej jest świetny. Wreszcie mogę normalnie pracować. Kurko dziękuję :kwiatek:

Joannah
14-01-2012, 20:29
To ja jeszcze dam jeden patent z rękawiczkami,
w pracy mam rekawiczki zawsze i do wszystkiego. ALE!
Ale ubóstwiam rekawiczki Nitrylowe bezpudrowe,
są bezkonkurencyjne, trwałe, grube, mają antypoślizgowe wypustki na opuszkach.
Dlonie po całym dniu nie śmierdzą gumą, a klientka nie czuje pod nosem smrodku lateksu. Dodatkowo dłonie mniej się pocą w takich rękawiczkach, a pęsety pewniej leżą.
Jeśli używacie wosku w pracy to wosk też sie mniej klei do nich.

A ja na czoło klientki zawsze kładę opaskę frotową- nie zapinam jej rzepami, poprostu klade, żeby miała taką poduszeczkę na czole.



P.S Ślicznie wyglądają te rzesy klejone kurkowym klejem,
powiedzcie jaki on ma czas schnięcia i jak z oparami ? Ja bardzo nie lubie ultra plus z SL ze względu na te opary. Uzywam kleju z LL 2-3 sek czas schnięcia. Rzadko mi się zdaża żeby rzęsy się po nim skleiły razem. Ale ja jestem zawsze otwarta na nowości i powoli zbliża mi się końcówka mojego kleju, więc rozglądam się za czymś nowym.



A może tyż coś wstawie, bo tak tylko bredze za każdym razem i nic nie wstawiam,
w sumie to bez rewelacji, ale zawsze wątek wygląda troche barwniej :)

Rzęsy 0,15 minimalnie przedłużone naturalki.

http://oi41.tinypic.com/wwaxkp.jpghttp://oi40.tinypic.com/2q07jix.jpg

http://i39.tinypic.com/2yx4ps2.jpghttp://i43.tinypic.com/mrsaxk.jpg

dzikakura
15-01-2012, 00:15
Marta cosik ci sie lasencje trafiaja z rzadkimi rzesami, krotsze te rzesy wtedy klej, bo zageszczenia zadnego nie ma, ale rzeska fajnie prowadzona

malutka pumcia nie ma sprawy przeciez, ladna ta aplikacja, jesli tylko taki drobiazg Cie uszczesliwil to cholerka latwo Cie uszczesliwic Twoj facet ma z Toba dobrze:skacze:

Bobas, jak Cie wkurza Ultra plus to nie polecam tego kleju, ktory kupiła malutka pumcia, ale wyprobuj inny klej - D plus, prawie zero oparów,(jesli sa to niewyczuwalne nosem ani przez klientke ani przez stylistke) czas wiazania praktycznie taki sam trzyma troche krocej, bo 8 a nie 10 tygodni, ale dla mnie 8 tygodni to wystarczajaco dlugo. Tak jak ultra plusa-mamy i D plusa i to w malych opakowaniach za 33 złote (to jest reklama, nie? sooory admini)

DianaT
15-01-2012, 09:43
Dzikakura - taka drobnostka mnie uszczęśliwiła, bo wreszcie zakładanie rzęs to przyjemność, a nie katorga. A jesli chodzi o faceta to nie małatwo, bo wyagająca jestem :P i w dodatku wstrętna :skacze:

dolcissimaa85
15-01-2012, 14:19
Czesc dziewczynki..
Jestem teraz na etapie wyboru lozka do rzesek oraz lampki...
przegladam Ebay... i wiekszkosc jest tych przenosnych skladanych,
ale zauwazylam ze roznia sie gruboscia/wysokoscia obicia z gabki..
sa obicia wysokosci 5 cm,7 cm i znalazlam tez 10 cm.. i to ostatnie chyba najbardziej powinno byc wygodne dla klientki..
Ale... jest jedno ale.. jak zobaczycie na pierwszym zdjeciu, pomiedzy 2 nogami tego lozeczka jest takas listewka drewniana, ktora chyba bedzie mi bardzo przeszkadzac, gdyz nie bede mogla sie wsunac dobrze pod lozko z kolanami... i nie wiem zabardzo jak by tu nogi ulozyc, zeby bylo mi wygodnie, chyba trzeba siedziec w rozkroku:skacze:
Bo przy normalnym siedzeniu bede chyba zadaleko od klientki...
rozwiazaniem bylby podglowek ten polokragly przyczepiany... ale czy rzeczywiscie sie go uzywa? Wiadomo ze jak go zaloze to juz nie bede mogla polozyc kolo glowy rzes, kleju itp...
Wy uzywacie tych podglowkow? czy lepiej zeby klientka lezala poprostu na lozku bez podglowka?
Jesli macie tego typu lozka to jak sobie radzicie z nogami? jak siadacie zeby bylo wam wygodnie?

Znalazlam tez inny typ lozka,
takie lozko fotel (2 i 3 zdjecie)..
I tu nie ma problemu z nogami bo sie moge wsunac dokladnie pod lozko..
Minusem jest to ze wysokosc lozka nie jest regulowana ma 70 cm...
no i nie wiem czy nie jest za waskie ma okolo 60 cm szerokosci... a to z pierwszego zdjecia 70 cm...

Jakiej szerokosci lozka uzywacie?

Ktore z tych 2 jest lepsze?

A moze polecicie mi jakies inne lozeczka?

i jeszcze jedna sprawa...
Lampka jakiej uzywacie?

Takiej typowo kosmetycznej na kolkach z lupa i diodami jak na 4 zdjeciu? czy jakis innych?
Jesli inne to jakie? :)

cubaro
15-01-2012, 21:41
Hej dziewczyny,
nie bardzo jestem zorientowana z tą Anią jakąś tam, widocznie coś w wątku przegapiłam, ale ta rosjanka powaliła mnie, no jestem w szoku, takie cudeńka, jak się to ogląda... :wow:a co dopiero w realu zobaczyć, no istny majstersztyk.
Jeśli chodzi o łóżka, to ja mam takie z deseczką, ale jeszcze starszego wypustu i wiem, że takich już raczej nie ma, tzn. moje jest szersze i wyższe i mając długaśne nogi (177 cm) ta deseczka w ogóle mi nie przeszkadza (kiedyś już o tym pisałam), tej wkładki na głowę nie używam w cale, lampę mam przykręcaną, regulowaną, z lupą (ale też jej nie używam). Podam wymiary tego łóżka jeśli chcesz, ale dopiero we wtorek, jutro mam wolne :D

Zuuzaneczka
15-01-2012, 22:23
Ja mam takie 11,5KG! ŁOŻKO DO MASAŻU STÓŁ TORBA GRATIS! LEKKIE (1929854894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/11-5kg-lozko-do-masazu-stol-torba-gratis-lekkie-i1929854894.html) i jest mi wygodnie :) grunt to ustawić wysokość łózka względem siedziska, by się nie garbić, nie wyginać

sylwia29
16-01-2012, 00:10
ja mam łóżeczko też właśie z allegro i ta deska niestety zmusza mnie do siedzenia okrakiem;( przy czym zdążyłam się już przyzwyczać i niedługo będę robia szpagat bez większego wysiłku;)
Lampkę mam przykręcaną do teo królewskiego łoża ale bez lupy -działa jak trzeba
A tu moje kolejne wypociny coś ala 2:1 z fiolecikiem -moim ulubionym-w kącikach
http://images49.fotosik.pl/1266/ae48f1a147f2228am.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae48f1a147f2228a.html)
http://images41.fotosik.pl/1259/57aab2112316b4bdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57aab2112316b4bd.html)
http://images39.fotosik.pl/1259/d547df930eb7ec0bm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d547df930eb7ec0b.html)
http://images47.fotosik.pl/1313/9ad3a2b081b10c88m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ad3a2b081b10c88.html)

Joannah
16-01-2012, 14:28
Sylwia super wybrnelas z tych lichych rzęsek! bravo.

Zuuzaneczka
16-01-2012, 15:24
Super, "przed" strasznie mało rzęsek...:(

dzikakura
16-01-2012, 15:30
sylwia, po pierwsze:
Rzęsy absolutnie nie powinny być przedłużone, są w okropnym stanie, są albo zniszczone poprzednimi stylizacjami, albo skubaniem-tego nie wiem.

Nawet jak probujesz zagęścić metodą 2:1 rzęsą nie z norek, to nie w takim stanie rzęs, wyrwy są zbyt duże,aby aplikacja była trwała rzesy nawet jak są rzadkie z natury to nie mają normalnie takich przerw i przy zageszczeniu a la norka opierają się o siebie tworząc zwartą firanę Ta aplikacja nie wygląda dobrze, widać, ze się staralas wyczesac te rzęski, ale z g... bicza nie ukręcisz. Mało tego, w związku z tak dużymi ubytkami w rzęsach, gdy obciążasz je 2:1 zwykła rzęsą -rzęsa naturalnie przedwcześnie wypadnie, bo nie jest podtrzymywana z boków przez swoje sąsiadki i nadmiernie obciążona. Radzę Ci zdjąć to co nałożyłaś i poczekać az dziewczynie rzesy odrosną.

Nie obrażaj się kochanie, ale jak wystawiasz pracę to na pewno liczysz się z krytyką. Poza tym cholercia, przyloz się bo po pupie dostaniesz, Twoje prace(pomijam tę, ktorą teraz komentuję niewybrednie-były kiedyś łądniejsze i czystsze, skup się i zbierz w sobie i do dzieła):skacze:

Zen.
16-01-2012, 19:40
Ja chyba też na takie rzęski bym nie założyła nowych :(

Dziewczyny mam pytanie, moze to juzkiedyś było, nie wiem..
Napisała do mnie dziewczyna, że chciałaby ściagnąć rzęsy. Nie zakładała ich u mnie, chce chyba tylko ściągnąć nie zakładając nowych. Nie mam pojecia ile ją skasować a za darmo też tego robić nie bedę (moje klientki mają to za darmo, no ale to jest obca pani). No i mam dylemat. Pomózcie co :)

sylwia29
16-01-2012, 19:57
dzika kurka dzięki za opinię:-)
to nałogowa skubaczka, ale będę się broniła rzęsy na zdjęciu przed założeniem nie są rozczesane wcale tylko jest na nich odtłuszczacz i primer stąd takie kępy i wyglkąda jakby miała szpary, luki czy jak to nazwać..
Aco do reszty tak a niech tam zasługuję na klapsy:kwiatek:

Zuuzaneczka
16-01-2012, 19:58
Ja biorę za to 30zł, nie wiem czy to dobra cena. Moja koleżanka ma 50zł za zdjęcie, ale w salonie. Zrobiłam to na takiej samej zasadzie jak zdejmowanie tipsów - ja mam za 30zł, salony za 50-70zł :)

marchewkowy_las
16-01-2012, 20:51
w salonie mamy 50zł dla klientek, które zakładały rzęsy gdzie indziej. dla naszych klientek ściągamy gratis.
jeżeli zostało po 20 rzęs na oku, to możesz policzyć mniej :)

dzikakura
16-01-2012, 21:06
sylwia, cmok:przytul:to wina bardziej tych wypierdzianych rzęs nie Twoja, o to mi chodzilo

Zen- 3 dyszki to dobra cena za sciagniecie nie swojej pracy, są jeszcze dwa przypadki ściagnaia rzęs i cen za ten zabieg
W przypadku-kiedy Pani nie chce juz nowych rzęs, a rzesy są Twoje i przychodzi tylko na sciagniecie, ja biorę 2 dyszki

W przypadku kiedy pani przychodzi na tzw dopełnienie ale nie Twojej pracy, jesli się da namówić na ściagniecie tej czyjejś pracy i od razu nową -moją aplikację, w ramach nowej współpracy takie ściąganie mam gratis

diamentowa21
16-01-2012, 22:09
wszystkie prace są cudowne:cwaniak2:

meraszka
16-01-2012, 23:26
Laski, ja wiem, że coś już na ten temat gdzieś było, ale tak zupełnie skromnie chyba... Co robicie, jak klientce na połowie, albo nawet więcej niż na połowie, rzęsy rosną na skos do wewnątrz oka- każda bez wyjątku? Rzęski są dość długie i gęste, wyglądają jak takie bardzo zwarte 'futerko', tylko skośnie ;/

Blu
17-01-2012, 00:00
Witajcie,
jestem tu pierwszy raz, chociaż czytam od dłuższego czasu :)
to forum jest naprawdę skarbnicą wiedzy!
na dobry początek wklejam mało profesjonalne zdjęcia mojej ostatniej aplikacji...
wiem już, że wewnętrzne kąciki muszę dopracować i przy kolejnym uzupełnieniu poświęcę im więcej czasu :)
zdjęcia nie mam pojęcia jak się załączą, to moja pierwsza próba zaistnienia na forum.

To prawdziwa przyjemność patrzeć na Wasze piękne prace!
a i dyskusja o tłuszczeniu klientce włosów mnie zainteresowała :D mam też ten problem, moja ręka leży klientce na czole przez 2 godziny i cholercia te włosy trochę obrywają...
w rękawiczkach nie wiem czy dałabym radę, mam co prawda dopasowany rozmiar nitrylowych, ale strach spróbować z pęsetą nad czyjąś twarzą..
a propos rękawiczek, czy któraś z Was wie gdzie mogę kupić nitrylowe w kolorze fioletowym? no i w rozsądnej cenie, bo za 45 zł to już gdzieś widziałam 100szt.

Marchewkowy
dzięki za maila, miałaś rację, że to przyjazne forum, czytałam już od dłuższego czasu, ale z ukrycia :)
a Twoje prace są przepiękne!

marchewkowy_las
17-01-2012, 10:55
blue, ja bardzo tanio kupiłam rękawiczki od tego pana:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6440082)
mają wyprzedaż, a rękawiczki sempercare są świetne!
co do prac, to myślę, że dało by się jeszcze zagęścić te rzęski. szkoda, że nie masz zdjęcia przed. ale na drugim zdjęciu widać, że równiutkie są, to dobrze.

Blu
17-01-2012, 11:04
Marchewkowy
faktycznie super cena za 200szt. warto zrobić zapas, przemyślę.
ja sobie wymarzyłam rękawiczki fioletowe :) a te są niebieskie chyba, w niebieskich pracuję od jakiegoś czasu, ale kłuje mnie w oczy ;)

cubaro
17-01-2012, 12:34
Hej, to i teraz ja się nad tymi rękawiczkami zamyśliłam... i fioletowe też by mi pasowały, dodatkowo do wystroju hihihi.
Moje łóżko: wagi nie znam ale gdzieś ok. 20 kg chyba. Długość 195 cm, szer. 70 cm i do tego jeszcze korzystam z tych bocznych wstawek np. na pudełka z rzęsami do dobierania na podkładki, a z drugiej strony na odpadki. Wysokość łóżka 78 cm, a ta deska jest na wys. 58 cm od podłogi do tego łuku, więc moje długie łydki (56 cm do kolana) akurat się mieszczą.

Blu
17-01-2012, 15:46
Marchewkowy
dziękuję za uwagi nt mojej pracy :)
jak oglądam na zdjęciu te rzęski, to też mam wrażenie że powinnam je jeszcze zagęścić, zwłaszcza w porównaniu z Waszymi pracami.
ale na żywo jak przeglądam te rzęsy, to widzę same tylko drobne krótkie rzęski, do których według zasad, które mi na szkoleniu wpojono, doklejać nie powinnam...

co robicie w sytuacji, kiedy są np obok siebie aż 3 rzęski króciutkie, ja wybieram sobie jedną "ofiarę" i na nią doklejam rzęsę zazwyczaj ciut cieńszą od reszty, żeby jej nie przeciążać. efekt byłby bardziej spektakularny, gdybym dokleiła do trzech, ale czy tak powinnam robić?

Zuuzaneczka
17-01-2012, 16:20
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Podłączam się do pytania :) mnie też uczono, że do malutkich, delikatnych rzęs się nie dokleja, ale patrząc na prace dziewczyn widzę, że chyba doklejają do każdej... To samo z kącikami, niektóre stylistki kleją do każdej najmniejszej rzęski w kąciku wew, a ja ilekroć nosiłam rzęsy to mi przeszkadzało i wyskubywałam je :P muszę mieć w kąciku trochę "wolnego" od rzęs

Joannah
17-01-2012, 21:06
Laski, ja wiem, że coś już na ten temat gdzieś było, ale tak zupełnie skromnie chyba... Co robicie, jak klientce na połowie, albo, nawet więcej niż na połowie, rzęsy rosną na skos do wewnątrz oka- każda bez wyjątku? Rzęski są dość długie i gęste, wyglądają jak takie bardzo zwarte 'futerko', tylko skośnie ;/

Ja miałam taki przypadek, dawno temu babce tak rzeski sie wykrecaly, ze az wchodzily do oka i powodowały podrażnienie. Po pierwszym przedluzeniu problem zniknał.
Rzęski doklejalam i prostowałam, podsuszałam pompką i dalej leciałąm, pracochłonne ale do ogarnięcia.

A tu fotka przed i po:
Stylizacja do najpiękniejszych nie należy jest dużo technicznych błędów- tj pare niedoklejonych rzesek, za daleko niektore od powieki itp.

http://i43.tinypic.com/nobx1c.jpg
http://i40.tinypic.com/2lkyzjc.jpg

meraszka
17-01-2012, 23:01
Dzięki wielkie! Ja właśnie z czymś takim się spotkałam, tylko rzęsy dłuższe, grubsze i gęste, jakby nie miały między sobą przerwy. Babeczka miała kiedyś robione rzęski, ale dosć dawno i wróciły sobie do skośnego rośnięcia. Zanosi mi się na spotkanie z nią i rzęskową robótkę i jestem przerażona...najbardziej stresuje mnie czas aplikacji, który jest na razie dużo za długi :/

nie cytujemy postu, który jest bezpośrednio przed naszą wypowiedzią, a jeśli już chcemy zwrócić na coś szczególną uwagę, to proszę zamieścić tylko kawałek wypowiedzi, z cytatu usuwajmy też zdjęcia :)

Zen.
17-01-2012, 23:24
Ja akurat dzisiaj miałam taką klientkę. Aż szkoda, że nie porobiłam zdjęć. też niezbyt zadowolona jestem z tej aplikacji, w dodatku pani mi w trakcie zasnęła dodatkowo zaciskając przy tym bardzo oczy ;[ strasznie mi się robiło te jej rzęski, ale cośtam się na koniec w miarę z nich wykluło. bobas bardzo ładne rzęski :) u mnie pani miała ciut dłuższe ale też bardziej powykrzywiane niestety :(

emigie
18-01-2012, 00:03
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Podłączam się do pytania :) mnie też uczono, że do malutkich, delikatnych rzęs się nie dokleja, ale patrząc na prace dziewczyn widzę, że chyba doklejają do każdej... To samo z kącikami, niektóre stylistki kleją do każdej najmniejszej rzęski w kąciku wew, a ja ilekroć nosiłam rzęsy to mi przeszkadzało i wyskubywałam je :P muszę mieć w kąciku trochę "wolnego" od rzęs


Wewnętrzny kącik
- to zależy od budowy oczu: ich rozstawienia, odległości od nosa i głębokości osadzenia. Jeżeli oczy są blisko siebie to nie ma co kleić rzęs niemal na nosie, bo optycznie oczy się jeszcze do tego noska przybliżą ;-) Jeżeli natomiast oczy są głęboko wówczas zbyt podkręcona rzęsa będzie "smyrać" skórę nad oczami itd itp.

---------- Dodano o godzinie 00:03 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:51 ----------

Potrzebuję zdobyć rzęsy brązowe / ciemnobrązowe, do zrobienia całego oka (różne rozmiary, skręty, długosci). Czy możecie jakieś polecić i gdzie je można kupić?

edytakon
18-01-2012, 10:23
Emigie my mamy brazowe 10 i 12 skręt C (czyli wg innych firm D)

DianaT
18-01-2012, 11:32
A ja mam pytanie do Kurki. Pamiętasz może moją pierwszą stylizację? tą gdzie napisałaś, że źle dobrałam stylizacje do oka i że dziewczyna ma po stylizacji oczy smutnego basseta. Możesz mnie nakierować jaka powinna być stylizacja do jej oczu? Bo jutro będę jej zakładać rzęsy na nowo i chciałąbym już zrobić to dobrze :)

edytakon
18-01-2012, 12:57
No to Dziewczyny :)
własnie zakończyly się prace nad naszym nowym sklepikiem i strona informacyjną.

Na stronie evolashes - EVOLASHES (http://www.evolashes.pl) znajdziecie większośćproduktów do przedłużania rzęs, nowinki ze świata rzęsowego, zdjęcia naszych prac oraz prac naszych klientek i kursantek.

Co jakiś czas będziemy dodawać nowe produkty, które mamy nadzieję będa dla Was niespodzianka. Pomyślimy nad fajnym programem lojalnościowym... ale to wszystko z czasem. Sklep miał powstać w 10 dni... a powstał w 30 :)

Zapraszamy stylistki i wszystkie nowe i początkujące Panie do odwiedzenia naszej stronki...

evolashes - EVOLASHES (http://www.evolashes.pl)

przepraszam za offtopa, ale tak każdej z dziewczyn na PW pisać to bez sensu, jeszcze dzisiaj zalozymy nowy watek... tylko w ktorym miejscu najlepiej? Prosze pokierujcie

samaron
18-01-2012, 13:08
Najlepiej będzie tutaj: Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/)
a potem tylko wystarczy wkleić linka informacyjnego jak coś nowego dodacie czy jak, uładzimy w trakcie :)

edytakon
18-01-2012, 18:26
Dziękuje Samaron juz utworzyłam, zapraszamy :)

DiamondShine
18-01-2012, 19:48
mam pytanko, czy przedluzone rzesy 1:1 mozna tuszować specjalnym tuszem?

Zen.
18-01-2012, 20:01
można, ale najczesciej nie ma już takiej potrzeby

dzikakura
19-01-2012, 11:54
Ja mimo, ze to jest pewien błąd techniczny doklejam sie do wszystkich rzesek, no chyba, ze jest totalny puszek, a mam juz odpowiednie zageszczenie, a dziewczyna ma tych swoich duzych"doroslych" rzesek tyle, ze stylizacja bedzie wyglądała na gęstą to odpuszczam, Naszym klientkom zalezy na gestych stylizacjach, oczywiscie jak dokleimy do 3 mm rzeski grubasa i dlugasa, to nam ta rzesa zbyt obciazona-za chwile wypadnie i to zanim osiagnie doroslosc, dlatego dobrze jest do mniejszych rzesek nawet w srodku oka dokleic mniejsza i ciensza rzese.

Malutka pumcia, proponuję oko otwarte, kacik zew krotszy, srodek dluzszy.

bobas, dalas radę, cholerka, takie rzeski to masakra.

Blu
20-01-2012, 13:24
bobas
ja też jestem pełna uznania dla Twojej pracy przy tej klientce...
mnie się zdarzyła pani z bardzo cienkimi prostymi rzęsami i głęboko osadzonym okiem i to było dla mnie wyzwanie, ale takie cuda jak rzęsy w dół to oby mi się nigdy nie trafiły :)
brawo!

dzikakuro
mam pytanie w sprawie uzupełnień rzęsek,
jeśli doklejasz rzęski do każdej naturalnej, to na uzupełnieniu są same w średniej fazie wzrostu? czy nawet same króciutkie?
pytanie stąd, że mnie uczono, żeby do najkrótszych nie doklejać, bo one będą miały optymalną długość za 2-4 tygodnie.
czy po prostu należy z tych, które były najkrótsze przy zakładaniu, podczas uzupełnienia zawsze zdjąć rzęsę i nakleić nową?
oj, trochę zakręciłam, ale może domyslisz się o co mi chodzi :)

dziękuję za przesyłkę, przed chwilą dotarł do mnie klej,
chociaż pechowo klientkę już dzisiaj miałam i kleiłam jeszcze na śmierdziela SL.
w poniedziałek rozdziewiczam klej od Ciebie na nowej pani i już jestem pozytywnie nastawiona :)

Zuuzaneczka
20-01-2012, 15:15
Blu, czy brałaś klej D-plus? Jeśli tak, to czekam na opinię o nim. Nie wiem, czy jest sens zamawiać, czy jest trwały, czy szybko schnie. Mnie osobiście SL Ultra Plus bardzo podrażnia, aż duszę się podczas aplikacji (gdy ktoś robi rzęsy mi, nie ja komuś :P) ale wypytałam klientki i moją zawsze niezadowoloną mamę czy odczuwaja dyskomfort i twierdzą, że jest ok.

Blu
20-01-2012, 16:29
tak, wzięłam właśnie D plus, Kurka zachwalała i jestem dobrej myśli co do niego.
SL niektórym moich klientkom drażni oczy, dusić to się żadna jeszcze nie dusiła :)
ale ja.. tego smrodu nie mogę wytrzymać, zwłaszcza jak robię więcej niż 1 aplikację.
coś dzisiaj zauważyłam na klientki rzęsach, że bardzo mało "elastyczny" jest, nie ma jeszcze 3 miesięcy od otwarcia, czyżby stracił własciwości?
co do D plusa zdam relację po poniedziałku :)

jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które kleją rzęsy z paska na dłoni.
gdzie macie klej przy tej pracy? w pierścieniu, czy na szkiełku obok? czy może jeszcze gdzieś indziej?

chciałabym przerzucić się na rzęsy w pasku, ale nie wiem za bardzo jak kwestię kleju ogarnąć :)

Joanna_rtg
20-01-2012, 18:45
A ja nadal szukam stylistyki z Łodzi lub okolic, ewentualnie z Warszawy, chętnej żeby założyć mi porządnie rzęski :'( PLEASE....

MartaOSz
20-01-2012, 20:21
Ja posiadam klej d+ i powiem szczerze ze jestem strasznie zadowolona....
Nie smierdzi,szybko schnie, świtnie się rzęski na nim trzymają.
jak narazie go nie zmieniam :)

Kolejny + to pojemność....Znikome szanse ze z nim sie cos stanie zanim sie go zużyje ;)
ostatnio wyrzucilam pond połowe ultra plus do kosza bo sie nie nadawał do uzytku


taze moge go polecic z czystym sumieniem

edusia777
20-01-2012, 20:26
ja jak juz pisalam nie przepadam za klejem z SL, moze dlatego ze pracowalam wczesniej(i z reszta nadal pracuje) na troche szybciej schnacym.

A to moje dzisiejsze poranne wypocinki;p tylko nie krzyczec glosno bo nie rozczesalam:)

Zen.
20-01-2012, 20:45
JAk na moje skromne oko to są za daleko od powieki te rzęski doklejone :)

Blu
20-01-2012, 21:03
Zen,
sorry za mały offtop, ale na Twoim blogu widziałam przepiękny kolor lakieru hybrydowego, karminowa czerwień jak piszesz.
z jakiej to firmy i jak się dokładnie nazywa?

Zen.
20-01-2012, 21:07
karminowa czerwień z mistero milano :) faktycznie jest pieknyyyy :love:

dzikakura
20-01-2012, 21:37
jestem, jestem, teskniłyscie? :skacze: Bo ja tak:skacze:

Blu, zeby zycie rzesy było takie proste to świat bylby piekniejszy. Niestety... rzesa krotka i cienka nie zawsze oznacza rzęse młodą, niektore są tak "genetycznie" zaprogramowane, ze zawsze beda rosly krotkie i cienkie-nawet jak wygląda na to ze są w anagenie to może być ich telogen, tak?
No kazda z nas się z takimi rzeskami na pewno spotkała, krotkie, cienkie bez dobrze wyprofilowanej koncowki. Ja nie mówie, zeby się wklejać do tych maluchów, co to wyglądają jak karykatura dorosłej rzeski i maja milimetr i jak smarujesz klejem to masz wrazenie, ze smarujesz powietrze) zreszta powiem tak, a mówię to z praktyki, nie z teorii, jak wykleje pierwszy raz panią i ona do mnie wróci to juz wiem, ktore są w początkowej fazie zycia rzęsy, a ktore nie, ktore wyglądaja tylko na młode, a ktore byly mlode i zapamietuje (chociazby po odroscie wlasnie), ale mowie, czasem lamie nawet tę zasadę,zeby sie nie wklejać w "młodniak" co zrobisz np z takimi rzesami? jak ich wlascicielka chce 15 tki i totalnego gesciocha? (fot nr 1) nie wytlumaczysz ze nie ma warunkow....
a z takimi co zrobisz, jak wlascicielka prosi zeby bylo ich duzo? fot nr 2 jak sie nie dokleisz do kazdej beda niezadowolne ze tak łyso jest, a jak beda niezadowolne to pojda do konkurencji i konkurencja im wyklei na te łyski 0,30 grubosc(jedna z tych pan juz mi tak zrobila, ale wrocila do mnie jak wylysiała kompletnie):]

Blu
20-01-2012, 21:45
Dzikakuro,
trochę to tak jest, że rzeczywiście Klient zawsze ma rację :) :) :)
pani pragnąca mieć 15-tki... jednak z piasku bicza nie ukręcisz..
dzisiaj trochę więcej pani wkleiłam, tzn do tych krótszych, meszku nie ruszałam :D
wyć mi się chciało, jak 15 minut po wyjściu klientki, pan listonosz przyniósł mi klej od Ciebie :)
i teraz muszę do poniedziałku czekać na test, nikogo w weekend nie rzucę na łóżko.

sylwia29
20-01-2012, 23:24
a to rzęski pewnej pani Justyny od roku przedłuża notorycznie rzęski bez przerwy na ich regenerację
przbyła do mnie mając na oczach jkieś plastikowe rzęsy i to były 16 :wow:gdzie przy takch słabeuszach ????? w dodatku poklejone metodą 3:2, 4:1 pokazałam jej te cudeńka na płatku kiedy je ściągnęłam- nie mam foty ale byłam w szoku, ze te rzęsy załkładano jej w salonie!!! i to tak

nie chciałam i namawiałam klientkę by dała sobie i swoim rzęsom odpocząć na jakiś czas , ale powiedziała, że nie po to jechała do mnie 20 km by wyjechać niczym
więc... no nie jest to aplikacja z tych 7 cudów świata no ale ona była zachwycona, że takie lekkie miłe w dotyku -inne jedwabne mink dł 8,10
http://images39.fotosik.pl/1268/b42063eb8e02ae65m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b42063eb8e02ae65.html)
http://images49.fotosik.pl/1275/d83fec81b388da05m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d83fec81b388da05.html)
Nie bijcie:placz:
A co do kleju ja mam z tej samej firmy Blu co ty klej tyle ze ultra i jestem zachwycona no i trzyma trzyma jak trzeba

elianka1980
21-01-2012, 01:20
Dziewczyny mam takie pytanie, wiecie jak dlugo po otwarciu mozna uzywac primera i cleanera? klej 3 miesiace, a te produkty chyba tez maja jakis okres przydatnosci po otwarciu,co?

dzikakura
21-01-2012, 09:12
Blu... ukręcisz. Coś tam ukręcisz, bo co masz zrobić.......

do foty poprzedniej nr 1 -poniżej, znow fota nr 1 i fota nr 2 do poprzedniej dwójki

sylwia- super, rzesy mają szansę pani odrosnąć, chyba, ze jest zawodową skubaczką, ale mówisz, ze posklejane były, to znaczy, ze się powyrywaly od tego posklejania

Elianka- 6 miesięcy, byleby były szczelnie zamknięte

Blu
21-01-2012, 09:44
Dzikakuro,

rzęsy niezłe, z niczego niemalże :)
widać że naprawdę mistrzynią jestes, tak bliziutko rzęski doklejone!

MartaOSz
21-01-2012, 10:25
Takie moje ostatnie jakos sobie nie moglam z nimi poradzic

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180727_qu_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180731_Q5_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180741_VP_medium.jp g

dzikakura
21-01-2012, 10:46
Dzieki Blu, nie jestem... normalna stylistka nie dokleja się do takich pizdrygołków, ale ja nie jestem normalna chyba....(nie brac ze mnie przykładu!!!):D

Aaaa i dziękujemy wszystkim za pochwałę kleju.

Marta no co Ty chcesz, dobrze jest

Blu
21-01-2012, 10:51
Kurko,
he he, "normalna stylistka" może i się nie dokleja, ale i niewiele potem ma zadowolonych klientek :)
moich obserwacji wynika, że ok 30% rzęs to rzęsy mocno problematyczne.
ech Kurko, no trzeba mieć w sobie odrobinę szaleństwa, żeby rzęsę do rzęsy komuś doklejać :) :) :)
gdzie tam "normalna" by się do tego nadawała :D

Marta
bardzo ładne rzęsy zrobiłaś, co Ty chcesz od siebie?? ;)
jakieś takie nierówne pani miała, w lewym oku, chyba że to pozostałości po jakiejś wcześniejszej aplikacji.


dziewczyny, czy Wy pytacie każdej swojej klientki o to, czy zgadza się, żeby zdjęcie jej rzęs zamieszczać w necie?

dzikakura
21-01-2012, 13:10
Blue-ave rzęsy:skacze:

Blu-nie pytamy, albowiem... przy zdjęciach samych oczu osoba nie jest rozpoznawalna, przy zdjęciach całej twarzy powinnyśmy kurtuazyjnie zapytać, albowiem osoba, ktora ma aplikowane rzesy moze się pruć ze jej zdjecie całej twarzy w necie się zamieszcza, jesli chodzi o prawo do dysponowania wizerunek ideałem jest podpisanie zgody przez klientkę na dysponowanie jej wizerunkiem, ale nikt tego nie robi, już widzę jak podsuwasz papier do podpisania, kazda nawet najlagodniejsza klientka zaoponuje,
Istnieje termin w ustawodastwie(uzywany w dziennikarstwie często) jak domniemana zgoda na dysponowanie czyimś wizerunkiem. Chodzi o to, że jeżeli wyciągasz aparat a pani otwiera ci oczy do zdjecia, badz robisz fotę z profilu na otwartym oku, (bla, bla, bla i jakie tam chcesz foty, ale zeby jedno bylo z otwartymi oczyskami) to raczej wiadomym jest, ze osoba fotografowana miała świadomość, że fotografowana jest, a tym samym nie podniosla protestu, wiec wyrazila domniemana zgodę na foty, no bo co.. obuchem w łeb przeciez jej nie dalas i nie otworzylas oczu na zapalki( jak są otwarte oczy zamieszczone w necie, sprawa do wygrania w sądzie)

po tym przydługim wstępie powiem jak ja robię- nie pytam, ale oświadczam, że : a teraz zrobimy zdjęcie tych pani slicznych oczek, bo chyba trafila pani do mnie poprzez takie wlasnie zdjecia, prawda?

i wierz mi ona ochoczo kiwa glową, a jak zapytasz czy mozna to na pewno zacznie cię certolić i Cie kokietowac, a nieeee, bo wie pani, ja taka nieuczesana dzisiaj jestem, oraz pryszcz mi wyskoczyl....:skacze:

Blu
21-01-2012, 13:41
Kurko :)
to się wszystko pięknie trzyma kupy z tymi zdjęciami przy otwartych oczach :)
ja pytam czy mogę sobie fotkę cyknąć, to żadna pani mi nie odmówiła.
ale tej jednej pani, którą Ci podesłałam i tu zamieściłam to wyraźnie zapytałam, czy mogę w necie zawiesić :)
ja to w ogóle wolę się asekurować na wszystkie sposoby, więc pewnie będę pytać i zaznaczać sobie, że dana klientka dała mi zielone światło.
z podpisywaniem kartek to odpada, pewnie :)

widziałyście to?
http://allegro.pl/nowosc-2011-auto-rzesy-3d-najtaniej-wysylka-w-24h-i2048874496.html
rzęsy na światła samochodowe :D
przyuważyłam, że siostrzenica mojej sąsiadki tak sobie upiększyła auto :) :) :)
nie bardzo w moim stylu takie ozdoby, może się wydawać obciachowe, ale naprawdę wyglądało świetnie!

elianka1980
22-01-2012, 00:06
dzieki dzikakurka za odpowiedz:), pozdrowionka dziewczyny

Nysza
22-01-2012, 10:19
widziałyście to?
NOWOŚĆ 2011 Auto Rzęsy 3D NAJTANIEJ WYSYLKA W 24H (2048874496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/nowosc-2011-auto-rzesy-3d-najtaniej-wysylka-w-24h-i2048874496.html)
rzęsy na światła samochodowe :D


hhah tak wpadłam na nie jakieś pół roku temu,
rewelacyjnie można je wykorzystać przy reklamie na samochodzie usług rzęsowych :D
kto wie może wdrożę ten pomysł u siebie :skacze:

Zen.
22-01-2012, 12:44
Ja już od dawna mam te rzęsiory ale czekają w szafce póki co ;p muszę w końcu dopaść moje auto i przykleić te rzęsy, ale na ten śnieg nie wiem czy to ma jakikolwiek sens...

meraszka
22-01-2012, 23:48
Tyle lasek było na szkoleniach u Edytki i żadna się nie chwali- nieładnie, dobrze, że Edzia bez internetu i nie wie ;)
Zatem ja będę pierwsza!
Byłam na doszkoleniu i poszłam całkowicie załamana moim tempem pracy, warsztatem itp itd masakra....I jak ja okrutnie żałuję, że nie trafiłam na szkolenie do Edytki wcześniej, no fantastyczna rzecz; od razu pracuje się szybciej, efektywniej i przyjemniej :skacze: :) Rewelacyjna atmosfera, genialne podejście nawet do takiego matołka upartego jak ja ;) i cierpliowość anioła, poprostu bosko i brakuje mi słów, żeby opisać i podziękować wystarczająco :] :* :kwiatek: :love: :ok: (emotek też brakuje;p)
Edzia- ja Cię uwielbiam, kocham i ubóstwiam normalnie za wszystko! Dobrze, że mnie w końcu wykopałaś, bo siedziałabym do rana i musiałabyś mnie ze sobą do tego Poznania zapakować ("tej") ;)
Czekam z niecierpliwością na relację :>
Na maila, co by Ci powysyłać to i tamto;)
I czy pamiątka z Krakowa dotarła i o jej ocenę organoleptyczną ;]
P.S. Z moją mamą to było, jak mówiłam- "ja też chcę!" ;)

To pewnie za mało, ale dziękuję po raz setny- za Tobą na koniec świata :*

A-M
23-01-2012, 08:48
DZIEWCZYNY RATUJECIE!!! ;(

Chodzi mi o to, że w sobotę byłam na kursie rzęskowym i moja instruktorka powiedziała na koniec co mam kupić (ale tak nie do końca CHYBA...) , no i się zastanawiam nad jednym.
Powiedziała, że mam kupić tylko C 0,15 od 11 do 15. Koniec. Finito. Więcej niet.
A wczoraj wieczorem specjalnie wertowałam całe forum wzdłuż i wszerz, żeby poczytać o Waszych spostrzeżeniach na ten temat.
No, i dochodzę do wniosku, że jeden rozmiar mieć w kuferku to chyba za mało...
Wypisałam sobie, że prócz tych, które mi wypisała, warto kupić też krótsze (8,9), B 0,20 (kilka długości, bo widzę, że dziewczyny sobie chwalę "B"), C 0,20... Sama nie wiem. Pomożecie mi troszku skompletować te rzęsika?
Z góry dziękuję i wybaczcie mój elaborat na pół strony.

Muszę pilnie wiedzieć, jakie mam jeszcze dokupić, bo o 12 jadę do hurtowni.
Jeśli chodzi o firmę, to biorę z SL.

Pomożcie? :placz: :love:

sylwiacytrynka
23-01-2012, 10:49
Mój starter od instruktorki wyglądał tak: rzeski secret lashes 0,15 C 8,9,10,11 i 0,20 C 10 i 11 i to miało być do ćwiczeń, a z czasem dokupiłam inne długości i skręty.

A-M
23-01-2012, 11:00
Cytrynko, dziękuję za odpowiedź. ^_^ Czy jeszcze ktoś wspomoże laika? :skacze:
Właśnie wyczytałam, że w hurtowni do której jadę mają tylko standardowo takie długości od 7 do 15 mm ( standardowo 8 - 12mm, pozostałe na zamówienie).

Pomożcie! :placz: :placz: :placz:

MartaOSz
23-01-2012, 11:13
Ja znowu na start kupilam z sl probil B 0,20 9,10,11,12,13 ;)

A-M
23-01-2012, 11:24
Wiem, że jestem guła - mogłabym przewertować wątek (staram się to robić i czytać po kolei każdą stronę - naprawdę! :skacze: ), ale do 12/13 nie jestem w stanie, więc ładnie proszę nie krzyczeć o to, że już był o tym pisane, bo na pewno było. ;]
W ogóle, powiem Wam, że od Was i z jeszcze jednego forum dowiaduję się więcej, niż na tym co było na kursie... Ech... No, ale już po ptokach.
Teraz siedzę z zeszycikiem i notuję co ważniejsze informacje. Jak na wirtualnym szkoleniu się czuję. :lol:

Na pierwszym ogień pójdzie moja Mama, która ma gęste, ale dość krótkie rzęski, no i nosi okulary. Znając ją będzie wolała coś delikatnego, więc myślałam nad B 0,15...
Potem siostrzyczka, podobnie, tylko okularów nie nosi, ale z nią to mogę szaleć. :skacze:

MartaOSz, zapisałam sobie co Ty miałaś. Dziękuję! :*

unita
23-01-2012, 12:59
Zglos sie do Edyty, tym bardziej ze jak widze masz do niej zabi skok, u niej skompletujesz dobry zestaw napewno taniej niz w tej hurtowni:P

dzikakura
23-01-2012, 14:26
A-M.. nie tylko żabi skok, Edyta jest z Lubonia...... tego co potrzebujesz wg mnie to nasz miks(co za baby).. tam bedziesz miala na start wszystkie dlugosci w jednym pudełku. Jak zaczniesz kompletowac rzesy luzem to wyjdzie Ci na start spora kwota, przepraszam, ze pisze to na ogole, moglabym na PW i wtedy nikt by nie wiedział...
tel do edyty: 728263634

A-M
23-01-2012, 14:41
Jak weszłam na konto Edytki to rzeczywiście widzę, że jest z Lubonia - o, matko, jaki ten świat mało.
No, stało się. Wydałam prawie 500,00 zł. Mam rozmiarówki C 0,20 od 8 do 14 - tak mi pomogła skompletować babeczka.
Zobaczymy - z jakim skutkiem. :placz:

wisienkakwspz
23-01-2012, 16:02
Byłam na szkoleniu i ja, tylko nie miałam kiedy się pochwalić :P W sumie to mnie trochę przymuszono (Edytka wie o co chodzi ;)), ale jestem za to wdzięczna bardzo :D
Wrażenia - Edytka super miła, sympatyczna, otwarta i cierpliwa dziewczyna :D Potrafi docenić i podnieść człowieka na duchu ;) Wszystko ładnie wyjaśniła, pokazała, dała pomacać to i owo, popróbować różnych rzeczy ;) Kursantka baaardzo zadowolona z kursu a modelka zachwycona efektem :D
Ciekawe jak mi pójdzie samodzielne klejenie :D ;)

Buziaki Kochana i jeszcze raz dziękuję :kwiatek:

A-M
23-01-2012, 18:40
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8949596)
Myślicie, że warto tak tanio kupować rzęski? Bo cena dość atrakcyjna. Chyba. :P

Blu
23-01-2012, 21:04
A-M
co do tych rzęs, to ja bym nie brała, podejrzane są dla mnie wszystkie takie ceny, chociaż być może jestem w błędzie. znajoma moja skusiła się na tanie rzęsy i wszystko potem musiała wyrzucić, bo były bardzo sztywne i wiało od nich plastikiem.
Weź rzęsy od dziewczyn naszych z Evolashes, na pewno będą dobre :)

Dzikakuro,
dzisiaj pierwszy raz kleiłam rzęsy tym klejem od Ciebie D-plus i niniejszym zdaję relację.
rzeczywiście opary minimalne, wyczuwałam tylko przy otwieraniu buteleczki, potem nie stanowiło to żadnego problemu. 2 z 3 dzisiejszych klientek nie miały w ogóle zaczerwienionych oczu po zabiegu. klej bardzo dobrze trzyma się rzęsy sztucznej i bardzo dobrze rozprowadza na naturalnej. nie dmuchałam za każdym razem pompką jak kiedyś, ale tylko w bardziej problematycznych miejscach, gdzie musiałam "nakierować" rzęsę. sklejeń rzęs sasiadujących ze sobą było bardzo niewiele, na palcach jednej ręki.
zobaczymy tylko jak będzie moim paniom rzęsy trzymał :) dowiem się za jakiś czas i uprzejmie doniosę :)
Kurko
powiedz mi proszę, czy klej trzymasz na szkiełku czy w pierścieniu, czy jeszcze gdzie indziej, ew. na priva jak tak wolisz. rzęsy cieniowane niebieskie od Ciebie są piekne, wkleiłam jednej pani dzisiaj i bardzo nam się obu podobały. rzeczywiście praca z rzęsami na pasku może być szybsza i przyjemniejsza, tylko nadal nie wiem, gdzie sobie nalać kleju :) :) :)
ja się zgłoszę do Was po kolejne produkty! ostrzegam :)

loginka
23-01-2012, 21:09
No to teraz ja sie wypowiem na temat szkolenia u Edytki :) Chcialabym przedewszytkim raz jeszcze podziekowac za przyjazd do Krakowa i zorganizowanie szkolenia :) Jestem bardzo zadowolona i bardzo mi sie podobalo szkolenie , mila atmosfera i przytulny pokoik :)teraz zabieram sie za cwiczenia i bede wrzucac zdjecia moich wypocin do oceny :):kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Blu
23-01-2012, 21:16
Edytko,
jeśli w pierwszym tygodniu lipca będziesz w domu, to być może będę chętna na doszkolenie, bo akurat do Poznania mnie wywieje na parę dni :)

Star Lash Academy
23-01-2012, 23:22
Edziku moj kochany dzieki za to ze istniejesz i, że juz 2 kursik doszkalajacy moglam odbyc u FACHMANKI HEHEHEH, zakochalam sie w NORUNIACH i mam taka nadzieje ze teraz przynajmniej 50% moich klientek bedzie chcialo przejsc na NORUSIE poprostu wymiastaja system :) Wyslalam Ci zdjecia do fotorelacji :) a cooo :P Juz sie wiosny doczekac nie moge juz kasiorke zbieram. Usmiech tylko w strone KURKI aby mnie przygarnela tez do siebie :kwiatek: pewnie juz o tym gadalyscie.... ja chce baaaaaaaaldziooooo :):) Norki sa sliczne ciagle je glaszcze i tylko u Was je bede kupowac :):):) Jestem zakochaana w tej metodzie i w moim szkoleniowcu EDYTCE :) RYBA jestes kochana i wielka :) wpadnij kiedys na lodzika z MC do krakowa hahahahahah Wiem dwuznacznie to zabrzmialo ale wtajemniczone wiedza o co chodzi :) buuuuuzioleeeee :*

betisska
24-01-2012, 00:18
A-M nie jest warto brać tych rzęs, bo to zwykła chińszczyzna. Sprawdziłam przedmioty tego użytkownika i jest tam zestaw do trwałej na rzęsy, za który ja płaciłam 25zł:) Tam jest za 99zł:) A nie jest nic wart i pewnie te rzęsy tak samo! Zamów jeśli chcesz i daj nam znać jaka jest ich jakość, ale podejrzewam, że będzie to strata pieniędzy i Twojego czasu.

A-M
24-01-2012, 04:26
Też tak myślałam, że powieje plastem, więc ich nie wezmę, bo jeszcze na mamonie nie sypiam (albo o tym nie wiem. :skacze:)
Dzisiaj dziewczyna mi napisała maila, że ma do sprzedania rzęsy Clareny, bo już się tym nie zajmuje w salonie. Zobaczymy, jaką cenę mi napisze.

A co do Edytki, to już do niej pisałam, tylko muszę teraz ustalić dalej co i jak. :skacze:

dzikakura
24-01-2012, 04:50
Agulaa, ja jestem franca nieczuła na uśmiechy:skacze: to Edytka ładnie się uśmiecha:) oraz z całego serca. Powiem tak, za krótko kleisz serduszko, jeszcze duzo przed Tobą, klientki z trudnymi rzesami, klientki toksyczne, klientki pooperacyjne, klientki alergiczki. Klej i rozwiązuj problemy wtedy zobaczymy.

Blu-znaczy Ci sie spodobał kleik, w miarę mozliwosci jak mozesz trzymaj go w lodowce on to bardzo lubi i.. odpowiedziałam na PW:skacze:

A-M- dziewczyno, zacznij kleić rzęsy, a nie zaopatruj się w syf,(SL to naprawdę całkiem dobry syntetyk, jak go masz już to go klej). Zaczniesz eksperymentować gdzie taniej to Ci klientki pouciekają, bo przeklną cię za podłą jakość. Zacznij zarabiać, potem się doinwestuj w coś lepszego.

Z Edytą jak na razie nie trafiłysmy na rzęsy luzem godne naszej uwagi, dlatego Wam(jak na razie) ich nie oferujemy)-większosć na polskim(i nie tylko) rynku już przetestowałyśmy i jak na razie wywnioskowałysmy, że większość rzęsek luzem to prawdopodobnie odpad po produkcji rzęs w pudełkach.(taki nam się pierwszy wniosek nasunął) Edyta przechera znowu jakieś luzaki ostatnio testowała....:skacze:, a i żeby bylo jasne dziewczyny.... mysle, ze niektóre wiedzą o czym mówię.. spotkałyście się na pewno z innymi tanszymi rzęsami w pudełkach niż te które mamy my i parę innych firm, na allegro chodzą one od 27 do 40 złotych, myślicie, że gdyby były dobrej jakości byśmy ich nie miały? No co Wyyyyyy.....:D. Nie dyskwalifikuję ich, ale też mamy je popróbowane. nazywamy je khem "szilkami" i proponujemy klientkom w cenie.... ktora dorownuje ich jakości:)
Rzekłam-kura

P.S. A teraz Wam coś pokaże, musiałam podkleić podkładki, bo myslałam, że mnie wzrok myli....a jednak nie mylił....

A-M
24-01-2012, 07:24
kureczko, mam kupione wszystko w SL - łącznie z tymi rzęskami - C 0,20 od 8 do 14. Myślisz, że starczy na początek? :placz:
Tu nie chodzi o to, że chcę kupować bubel, broń Boże! Zasugerowałam się tylko ilością pozytywów w komentarzach, etc. Ale już się skarciłam po łapkach, za samą myśl o kupnie. :skacze:
Blu, a to właśnie Edytka ma Evolashes do sprzedaży?

luska102
24-01-2012, 08:04
Dzikakura- Boze a Co to sie stalo z jej rzesami??:wow:
I Co zrobilas??

Jak czytam wasze opinie o kursie z Edyta to az zazdroszcze i mam nadzieje ze mnie jeszcze kiedys tez taka przyjemnosc spotka.
Edyta-Jak bede planowala przyjazd to sie wczesniej odezwe do Ciebie kochana:*

zołzella
24-01-2012, 09:00
kura a cóz to kobita na za "rzęsy":wow::wow::wow:
po innej stylistce rzęsiarce czy jak ? :/

Blu
24-01-2012, 09:35
dziewczyny, zaczynam Wam mocno zazdrościć tego szkolenia u Edyty!

A-M
tak, to Kurka i Edyta mają te produkty :)
nie kupuj byle czego i nie skupuj po upadających salonach, bo się na tym przejedziesz prędzej czy później. szkoda kasy wywalać w błoto. kup od razu dobre produkty, bo długo będziesz na nich potem pracowała.
z moich doświadczeń wynika, że profil C nie wystarczy. ja pracuję na B i C, bo nie każda klientka chce mieć takie wykrętasy. do bardziej naturalnego wyglądu C się nie zawsze nadaje.

Kuro,
ja też oczom nie wierzę patrząc na te fotki!!!!!! chyba bym spadła z krzesła zobaczywszy taką klientkę pod lampą. szok. dlaczego ma takie rzęsy? widać jakby niektóre były doklejone, ale reszty po prostu... nie widać! było tam coś, do czego dałaś radę się dokleić?
z niecierpliwością czekam na foty "po", ja i na pewno kilka innych dziewczyn :D
dla takich klientek powinna być taryfa "extra"..

A-M
24-01-2012, 10:19
Blu, rzymierzam się właśnie do zakupu "B". Muszę skontaktować się z Edytką w sprawie tych rzęsek. :skacze:

Zuuzaneczka
24-01-2012, 12:51
Ja bardzo lubię rzęsy B :) podoba mi się takie średnie podkręcenie, choć w opinii niektórych klientek jest to już mocny skręt

edytakon
24-01-2012, 13:21
To i ja się w koncu wypowiem. :)

Dziewczyny dziekuje za mile przywitanie :) zdam relację nawet fotorelację, ale pozniej, po powrocie mam nawał babek i moge zasiasc na kilka minut tylko:(

Jedno powiem dla mnie nie ma lepszych rzęs niz te w paskach... chociaz dlugo wyskubywałam je sobie (tylko po co) na silikonowa podkładkę. teraz robie to jeszcze szybciej niz robilam przyklejajać w wiadomym miejscu :)
Ale dziewczyny musicie nauczyc sie rozrozniac dobre rzesy od kiepskich. Wyprobowałyśmy naprawde rooozne marki od tych za 21,5 na allegro (w paskach do takich po 100) i uwierzcie nie kazde paski sa sobie rowne. Niektore rzęsy łamia sie i wyginaja przy wyciaganiu, inne są nierowne grubościa, jeszcze inne przy wyciaganiu jej ciagna za sąbą "gluta" z kleju z paska... i ściagniecie znich tego czegos zajmuje znów czas.

Warto poczytac forum to skarbnica wiedzy...o warto sluchac osób na szkoleniu, naprawde staramy sie przekazywac Wam jak najwiecej wiedzy, ktora posiadamy...
U niektorych już widze nastapila pomroczność umysłu :P

pauliinkaa
24-01-2012, 13:29
hej hej Dziewczynki! :) to moj pierwszy wpis na forum.. bardzo tu przyjemnie i pomyślałam, że się przykoleguję hehe :) jestem dopiero co po kursie przedłużania rzęs.. i żałuję, że wscześniej nie znalazłam kursów Edyty.. bo ze swojego szkolenia jestem średnio zadowolona.. prawie zero teorii, sama praktyka.. niby dobrze ale teraz siedzę i szperam w necie co wolno a czego nie :) no ale trudno może wybiorę się kiedyś na jakieś doszkolenie. A na pewno będę chciała skorzystać z kursu 2:1 :) a w czwartek będę robiła moje pierwsze samodzielne rzęsy hehe mam nadzieję, że jak na świeżaka nie będzie źle i koleżanka się nie obrazi hehe :D

monia_sc
24-01-2012, 13:42
Pani z trzema rzęsami szczerze współczuje.
Słuchajcie dziewczyny. Myśle że warto poruszyć temat producentów rzęs. Secret Lashes bierze rzęsy od Blink Lash stylist & care. I uwaga SL nie jest ich wyłącznym dystrybutorem, bo rzęsy Blinka można z powodzeniem spotkać na allegro za 25zł. Pisałam do kilku innych firm jak NobleLashes, czy Looksus Lashes ale nie chcą one ujawnić producentów swoich rzęs(nie wiem czy tak można czy klient ma prawo wiedzieć skąd pochodzą ). Gdzieś na innym forum ktoś napisał że Looksus Lashes to to samo co Secret- nie wiem nie sprawdziłam- może wiecie coś na ten temat. Miałam kiedyś xxl i odpad straszny. Koleżanka używa Noble Lashes(silk w worku) i mówi, że różnica miedzy blinkami jest taka że NL ma profil c bardziej podkręcony, ale nie jajowaty i NL są bardziej miękkie i lżejsze- jest z nich zadowolona.

edytakon
24-01-2012, 13:46
Monia_SC moze uwazasz ze kazdy powinien swiatu pokazac pelne namiary na producenta? To chyba przesada... poszukaj, przetestuj kilkanaście firm bedziesz wiedziała co i jak... myslisz ze dlaczego kazdy zachowuje takie rzeczy w tajemnicy... chyba na tym swiat sie kreci jedni kupuja inni sprzedają :)

SL i LL to NIE TO SAMO!!

A co ja się wypowiadam, przetestowałam zaledwie z 20-30 firm...

Krakowianki :) zajrzyjcie na mojego bloga wstawiłam tam zdjęcia, pozniej umiescimy je na stronie www.evolashes.pl :)

wisienkakwspz
24-01-2012, 16:23
hehe Edytka dobrze, że mnie grzywka zasłoniła :P

Star Lash Academy
24-01-2012, 16:34
Edytka wsadz do fotorelacji zdjecia moich noreczek bo te nie pokazuja z bliska mojej roboty :( przeslalam Ci na meila jak mozesz to na strone tez wstaw to co ci przeslalam buziaki :) :* a tym razem sie sobie podobam na zdjeciu hehehe ;) przynajmniej wyrazna jakas jestem nie tak jak wtedy na doszkoleniu z 1;1 hehe ;)

monia_sc
24-01-2012, 16:39
Przecież nie mam do nikogo pretensji, że nie zostały udzielone mi te informacje... tylko zapytałam.
Jak bardzo looksus lashes różni się od SL? grubosc, profil, giętkość. Osobiscie jestem zadowolona z sl bo wyciagajac 3rzesy z worka i kladac je kolo siebie sa takie same. Szukam jednak czegoś bardziej giętkiego. Mialam ostatnio do czynienia z blinkiem w kasetce i wg mnie troche plastikowe.

dzikakura
24-01-2012, 17:29
E khyyy te dlugie kikuty to sa pani naturalne rzęsy, a nie przedluzone, wiec zakladam, ze miala ich więcej:/: -masakra... pytacie co zrobiłam? Ano przykleilam troche, najcienszych jakie miałam, bo pani zapowiedziala, ze przykleic sobie kępki albo rzesy na pasku, no to też w sumie jest sposob, choc jakby sobie kleila kępki to te resztki rzes na stówe tez by ucierpiały.....


Nie ma obowiązku ujawniać producenta i skąd są rzęsy.

Gdybyż to bylo takie łatwe, sprowadzić rzęsy od producenta to każdy by to robił. Szanujący się producenci mają wymagania co do swoich dystrybutorów, aaaa i producentowi naprawdę nie chce się rozmawiać o woreczku albo paletce rzęsek.. wierzcie oraz w nosie mają setki pytań, które tu padają. Musisz mieć firmę musisz być zarejestrowana w urzędzie celnym, musisz odprowadzic, cło , vat, podatki, musisz się liczyć z tym, ze zatrzymają Ci przesylkę na granicy i przetrzepią, a jak nie zdaża przetrzepać w 14 dni towar wraca do producenta, oczywiscie na Twoj koszt i wierz mi, nie jest to wysylka pocztą polską-ekonomiczna. Sprwadzenie jednej przesylki z khem... nazwijmy to.. dalekiego lądu to są kwoty zaczynające się od kilku tysięcy dolarów wzwyż.

Moniasc- to nie jest atak , ale my naprawde z Edyta zadajemy sobie trud, aby kupić parę woreczków rzęs od każdego kto się pojawi na rynku i wypróbować i dlatego rozumiem jej irytację, bo my mamy ten temat naprawdę opanowany,pakujemy w to trochę pieniędzy i masę energii. Pytasz -czym się różni SL od LL, nie myśl, że ironizuję, ale dlaczego tego nie sprawdziłas, nie zadałas sobie trudu, z tego co piszesz-widzę, że poruszasz się jedynie w obrębie SL bo Blink w pudelkach to przeciez SL własnie. My probujemy cały czas, te rzesy ktore wystawiła A-M mamy też przerobione

Sl rożni się od Looksusa odrobinkę skrętem(rzęsa looksusa jest bardziej płaska, w odpowiednikach tych samych skretów w SL u ), ma inny polysk i inną spręzystość, nie ocenisz tego wyjmując jedną rzęsę z woreczka taką i taką, musisz wykonać pełną aplikację i wierz mi i w SL-u zdażają się rozne dlugosci w jednym woreczku, nieczęsto, ale się zdażają.

Komu na tej sali chce się wyklejać pelną aplikację by porownać rzęsy z roznych firm? Chyba my tylko jestesmy z Edytą takie nienormalne:skacze:


A tak w ogole to bardzo Wam dziękujemy, ze ufacie nam i naszej wiedzy w zakresie rzes, ze kupujecie od nas bo dzieki Wam mozemy się dotowarowywac, zamawiac wiecej skretów i dlugosci i grubosci szukac nowych rozwiązan i to też sluzy temu abyscie miały większy wybor.