PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]

monia_sc
24-01-2012, 18:24
Ej dziewczyny ja naprawdę nie rozumiem dlaczego tak siadłyście na mnie... wypróbuj kilkanaście firm to bedziesz wiedzieć.... Ok tylko dlaczego jak się ktoś was pyta jakie płatki pod oczy, czy taśmy, czy kleje są dobre to nie odpowiadacie żeby sobie każdy 1000produktów kupił i sprawdził?! To po co jest to forum skoro o nic nie mogę zapytać? To tak jak z kupnem auta. Kupicie wszystkie marki na rynku? czy wejdziecie na forum i zapytacie użytkowników o +i- ?

edytakon
24-01-2012, 18:48
Przeciez Monia nikt na Ciebie nie siada, po prostu zapytałas... i my odpowiedziałysmy jak sadzimy. myslę ze gdybyś miała większe doświadczenie w zakładaniu rzęsek i przetestowała chociaz ze 3-4 dystrybutorów tez polecałabyś tego, ktory Tobie najbardziej odpowiada i my to wlasnie robimy.

Czy my Tobie dziewczyno nakazujemy kupic wszystkie rzesy zebyc porownała? mowimy co kupic i radzimy wlasnie dlatego, ze wiele juz przetestowałysmy i wydałysmy mnostwo kasy na takie bezsensowne zakupy.

Co do auta to sorry dziwne porównanie (i wapię zeby ktokolwiek z forum o samochodach był tak cierpliwy jak my tu na forum). Co chwile przeciez dochodzi jakaś dziewczyna nowa i pyta o to co kupic na start, ile wydałyscie i .. a przeciez forum ma juz swoją historię i żadna nie chce sobie zadać trudu nawet zeby przejrzeć ze 3-4 strony w tył... i co i ładuje się w kolejną inwestycję pt: niewazne czy tanie rzesy czy drogie to wszystko to pewnie to samo

Nysza
24-01-2012, 19:32
Ej dziewczyny ja naprawdę nie rozumiem dlaczego tak siadłyście na mnie... wypróbuj kilkanaście firm to bedziesz wiedzieć.... Ok tylko dlaczego jak się ktoś was pyta jakie płatki pod oczy, czy taśmy, czy kleje są dobre to nie odpowiadacie żeby sobie każdy 1000produktów kupił i sprawdził?! To po co jest to forum skoro o nic nie mogę zapytać? To tak jak z kupnem auta. Kupicie wszystkie marki na rynku? czy wejdziecie na forum i zapytacie użytkowników o +i- ?

monia jesteś niesprawiedliwa - na wszystkie Twoje pytania są już odpowiedzi w tym temacie, i to po kilka razy... dla zwykłej przyzwoitości należałoby prześledzić ten wątek od początku najlepiej z kartka i długopisem...
na prawdę jest tu wiele odpowiedzi na nie jedno nurtujące Cię zagadnienie

kura i edyta na rzęsach stają aby odpowiadać na wszystkie pytania i bez mrugnięcia okiem dzielą się swoja wiedzą ...

nie zniechęcaj się ilością stron - warto przeczytać :)

cubaro
24-01-2012, 19:43
Czytam, czytam i przyznam, że się pogubiłam o co chodzi...
Widać, że to co pisała monia ja zrozumiałam i odebrałam zupełnie inaczej niż niektóre z Was, hmm to chyba typowe dla języka pisanego w odróżnieniu z wypowiedzią, każdy interpretuje na swój sposób.
Spokojnie dziewczyny :przytul:

monia_sc
24-01-2012, 20:47
Chyba za bardzo nie rozumiecie o co mi chodzi. Nie chce znać adresów producentów jak i nie chce od nich nic bezpośrednio zamawiać! To że pracuję teraz tylko na blinku to nie znaczy, że nie przetestowałam kilku firm. Nie chciałam żeby okazało się że LL to to samo co SL, więc wolałam zapytać, w Internecie nie jest napisane o producencie a ja nie mam szklanej kuli żeby to wiedzieć. Doceniam że przetestowałyście 20-30 firm i chyba tu dzielicie się swoją wiedzą w tym zakresie? Na pytanie „dlaczego nie kupiłaś LL i nie przetestowałaś” odpowiem, tak :liczyłam na waszą pomoc, nie chciałam robić bezsensownego zakupu. Nysza jaka sprawiedliwość ?! Czy ktoś wcześniej na tym forum zapytał o producenta rzęs LL? NIE! O różnice w SL a LL? NIE! Dla zwykłej przyzwoitości należy zrozumieć , nie każdy ma tyle czasu wolnego co ty i nie każdy ma czas przeczytać całe forum z kartką i długopisem. Uwierz, że korzystam z wyszukiwarki i daruje sobie pytania o to co już było. Naprawdę doceniam poświecenie Kury i Edyty, ale na tym też polega wasza praca, bo dzięki forum dziewczyny wiedzą o sklepie internetowym i o kursach które prowadzicie.
ps Kurko dzieki za odpowiedz dt LL i SL

Joannah
24-01-2012, 21:19
Rany Rany Kuro... A ja myślałam że dziś zrobiłam stylizacje życia.
Wadła do mnie babka z opadającą powieką - także zewnetrzy kącik miała cały skręcony do środka- więc prostowano niemałe było. Mam chybPra jakiegoś pecha do takich rzęs.
Ale to jeszcze nic babka miała swoje naturalne rzesy 0,05-0,10, kleiłam jej 0,15 choć najlepiej nornice by sie nadały... Prawie oślepłam jak jej to kleiłam. A dodam tylko że swoje naturalki miała od 2 do 5mm.
Te piątki były jeszcze znośne bo czasem trafiła się jakaś grubsza, ale te kruciaki doprowadzały mnie do szały. Jak zobaczyłam grubszą rzęse to nawet przez sekunde się nie łudziłam - wiedziałam że to 5 sklejonych razem.
Jak sobie poradziłam? Po prostu ślepłam przez 2,5h :)
Oczywiście włoski jasny blond.... Kleiłam 7,8,9 i powiem wam że gdyby nie to że aparat mi oczywiście padł to byście mi powiedziały że dokleiłam 12,11,10 taka różnica była.

Jedyny pozytyw z tej aplikacji był taki, że jak pani przyszla to myslalam ze ma 20 rzes na kazdym oku i nie ma do czego kleic, okazało sie że ma ich dużo, ale są mega cieńkie i krótkie. Trzasne jej fote na uzupełnieniu, żeby nie było że wyolbrzymiam:D

No ale cóż człowiek się uczy przez całe życie i dzięki bogu!

Teraz wiem, że musze sobie w przyszłości kurs z nornic machnąć, bo są sytuacjie w których rzaden syntetyk nie zastąpi lekkością naturalnego włosia.

P.S Babka wyszła wniebowzięta, oglądała się w każdym lustrze:D

dzikakura
25-01-2012, 00:19
Dobra, dobra już jest spokój. Nikt tu nikogo nie chce obrazić ani zirytować, mysle, ze kazda z nas ma dobre intencje.

A porownywanie SL z LL było i to jak było, dziewczyny porownywaly, bo jakies 4 miesiace temu LL rzuciło gruppona i wiekśzosc nakupowała i porownywała, pamiętam.

Bobas, ja chcę zdjęcia:skacze:. Ja swojej aplikacji pani o 5 rzesach nie wstawię, bo sobie pomyslicie, co do za szkoleniowiec, ktory robi taka kichę, a kicha wyszła, ze az ha!:skacze:
zołzella, nooooo to po dwoch nieudanych aplikacjach pani przyszla to miala na jednym oku dwie doczepione rzesy na drugim trzy i szkoda, ze nie zrobilam zdjecia, bo tam gdzie były te doczepione po removerze okazało się, ze udało sie ocalić kilka rzes, bo te doczepione sklejały parę naturalnych, u brrr masakra:skacze: dla mnie to pani sobie te rzęsy po prostu powyrywała, bo ja ciągnęło. Nie widzę zadnej logicznej innej przyczyny, nawet bardzo zla aplikacja nie jest az tak w stanie zniszczyc rzes naturalnych... chyba:-/

chocolatte13
25-01-2012, 01:54
Czesc dziewczyny a ja juz znalazlam instruktorke :D katii777 robimy w niedziele wreszcie zaczne przygode z rzesami i zaczne czesciej udzielac sie u was na forum:] Co sadzicie o produktach z Noble Lashes? czy ktoras na nich pracuje.



Nastepne pytanie troche moze nie na temat ale przepraszam z gory. DZIEWCZYNY MOJE DROGIE ;) mozecie mi doradzic te co mieszkaja w wawie i prowadza taka usluge we wlasnym mieszkaniu czy zdaje to egzamin? Pytam poniewaz mieszkam pod warszawa w malym miasteczku Nadarzyn tu zajmuje sie stylizacja paznokci w salonie od 2lat ogolnie 4lata bo 2 w domu konkurencja jest bardzo duza jak na takie miasteczko a klienteli nie wiele przybywa. Mysle o tym by przeprowadzic sie w tym roku do wawy okolice rembertowa znalesc mieszkanie w bloku gdzie mogla bym jeden pokoj przerobic na gabinecik tam robic rzesy, paznokcie, makijaz i w najbizszej przyszlosci permanentny czy jest trudno sie wybic w taki sposob? i zarobic tak na zycie. Pytam bo nie mam kogo o to spytac nie mam kolezanek z branzy a boje sie choc juz chce sama stanac na nogi bardzo, mam 30lat jestem po rozwodzie sama wychowuje 5latniego synka mieszkam z rodzicami a ta branza zawsze mie interesowala. Moje przyjaciolka mieszka w wawie i mowi ze to dobry pomysl bo tu miala bym wieksze mozliwosci niz w malym miasteczku, ale boje sie troche bo nie wiem czy dam sobie rade. POMOZCIE MI DORADZIC PROSZE:/: jak czytam fora to widze ze dziewczyny z wiekszych miast robiac w domu maja te klientki ale moze tak byc ze zadna nie przyzna iz ich nie ma:D ja tu place czynsz moj synek konczy przedszkole w tym roku iwec jak kalkuluje ze odchodzi czyn w salonie i koszt przedkola to moze dala bym rade..sama nie wiem..

butterfly211
25-01-2012, 12:01
Czesc dziewczynki !! Dawno nic nie pisałam, tylko Was podglądam :P trenuje dalej, dzikakura Twoje uwagi o sklejonych rzesach wzielam do serca i juz ich nie sklejam (wedlug mnie:D) :skacze: mam problem z kacikami ale to jak kazda ehe rzes nie wstawiam, bo moim swietnym aparatem z super przyblizeniem jak robie zdjecie rzes to nic nie widac, tylko jedna wielka plame, a telefonem znowu pewnie niewyrazne zdjecia bylyby do oceniania. Wczoraj robilam rzesy dziewczynie i miała taką hmm "mięsistą":D powiekę. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi dużo skory na powiece :P i chcialam się Was spytac jaka aplikacje byscie zrobily na takie oczka ? Ja zrobilam C 12, 10 na srodku dluzsze. Pozdrawiam Was rzęsoholiczki hehe :kwiatek:

MartaOSz
25-01-2012, 13:14
moje wczorajsze wypociny.....

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180806_3U_medium.jp g

http://pu.i.wp.pl/k,NzA1MDE3NzgsNDg0NTAwNTk=,f,P1180813_r0_medium.jp g

dzikakura
25-01-2012, 18:39
chocolate- na pewno jak wynajmiesz sobie mieszkanie w warszawie to bedzie tylko 1/3 drogi, ktora musisz pokokonac, na początek potrzebny jest tzw research czyli: ile dziewczyn robi w tej okolicy do ktorej chcesz sie przeprowadzic jak robią, jakie są ceny, a potem potrzebne są zmudne działania marketingowe zmierzające do pozyskania klienteli(najlepiej stałej) nikt tu Ci nie krzyknie"przpeorwadź się, przeprowadź się", bo to byłaby lekkomyslnosc, wziac na siebie odpowiedzialnosc za czyjś los, w tym wypadku za Twoj i Twojego dziecka. Wiedz tylko, że klientki pozyskuje się dość długo, mysle ze ok pol roku i wazne jest to, ze jesli podejmiesz decyzje o przeprowadzce, zebys miala w razie niepowodzenia gdzie wrocic, a po drugie, aby Twoj start zaczynal się w dobrym okresie na uslugi kosmetyczne lato teoretycznie jest takim dobrym okresem.

marta osz, bardzo przystojna rzęska

Buterffly-C jest ok pomyslem na takie oko i na srodku dluzsze tez to jest dobry pomysl, mozna by tez uzyc profilu B tez byloby dobrze, a wybor dlugosci zalezy od stanu rzesek w tym wypadku i od odleglosci luku brwiowego od powieki

chocolatte13
25-01-2012, 20:47
Dziekuje kurko za porade juz myslalam ze na takie pytanie nikt mi nie odpowie, ale dzieki ze przeczytalas i mi podpowiedzialas wiem ze przeprowadzka to 1/3 drogi sama rozkrecalam interes paznokciowy i zaczynalam od zera tak jak mowisz za nim mialam klientki to tak zeszlo sie z 5miesiecy pamietam pierwsze 3mies siedzialam i nic sie nie dzialo juz 4mies myslalam by zrezygnowac ale jakos powoli, powoli sie ruszlo fakt ze nie jest tak jak 2lata temu ja odczuwam kryzys bo konkurencja sie powiekszyla a jak to w malym miasteczku klientala taka sama i sie rozkladaja na wszystkie strony uwazam ze trzeba sie realizowac jesli juz wiesz ze tylko to chcesz w zyciu robic bo to sprawia ci przyjemnosc i wolnosc chodzi mi byc pania wlasnego interesu bo ty dbasz o to ile chcesz zarabiac a konkurencja nigdy nie spi. Jesli nie dam rady to mam gdzie wracac bo mieszkam z rodzicami zawsze mnie przyjma :) niestety musziala bym podjac ta decyzje akurat na zime bo przedszkole sie konczy i musze dac synka do szkoly nie chcemu dodawac dodatkowego sresu by zmieniac mu szkole po pol roku wiec jesli miala bym sie przeprowadzc to na jesien niestety. Mam przyjaciolke tam gdzie chcialabym sie przprowadzic na goclawiu tam sa ogromne osiedla blokow dwa c.handlowe obok wiec dzieje sie tam jakoby salonow nie ma tam strasznie duzo bo moje babcia mieszka tam nie daleko. Porozgladam sie i poprosze przyjacilke by popatrzyla, podpytala jak duzo ich jest jaki maja ceny i o tyle dobrze ze jak potrebowala bym pomocy czy przy dziecku ona mi zawsze pomoze mieszka tam od urodzenia wic nie da mi tam zginac :D

---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:40 ----------

mysle ze jak bym zaczynala na jesieni reklamowac sie tam to mam okres swiateczny,sylwestrowy wiec moze dzieki temu tez uzyskam jakas klientke po tem wiem ze jest cisza styczen poczatek lutego to marny okres wiec musze byc na to przygotowana. Ale dziekuje bardzo za tak istotne wskazowki przydadza sie.

Blu
25-01-2012, 22:05
dziewczyny,
dzisiaj jestem padnięta po mojej aplikacji..
nowa klientka z masaktycznie trudną rzęsą..
wszystkie bardzo sztywne i proste.
ledwo żyję, dobrze że chociaż klientka się wyspała, bo robiłam te rzęsy... uwaga... prawie 3 godziny!!!

czy macie jakiś sposób sprytny na takie rzęsy??? dodam, że powiekę górną podciągnęłam taśmą do góry i niewiele to dało, poza tym, że klientce oczy łzami zaszły jak jej to ściągałam :(

Kurko
dzisiaj sklejały mi się rzęsy na tym D plusie, a to dziwne bo poprzednie 3 aplikacje poszły świetnie.
czy klej gorzej zasycha jak w pomieszczeniu jest cieplej niż zwykle? bo takie są moje obserwacje z dzisiejszego dnia, w salonie było wyjątkowo ciepło, aż musiałam dyskretnie zdjąć podkoszulkę ;)
podpowiesz mi na przyszłośc jak ugryźć takie proste i mega szywne rzęsy?

zdjęcia nie zrobiłam nawet.

sylwia29
25-01-2012, 23:32
chocholate13 trzymam za ciebie kciuki- byłam do niedawna w podobnej sytuacji życiowej.. rozwód , małuszek itd... zajęlam się rzęskami to jakoś naczyło mnie cierpliwości ukoiło nerwy.. nie jestem z w-wy ale małego masteczka i tu też stworzyłam sobie swoje małe królestwo - Solarium i tam również zakładam rzęsiorki klientki są , apikacje też - z różnym skutkiem tzn. klienki są zadowolone z rzęsek ale jak byś przejrzała forum niektóre nie są zadowalające i dostało mi się...Niemniej jednak działam dalej -jestem uparciuchi w dodatku robię to co lubię..:D
Trzymam kciuki za ciebie "kofana" napewno zwalisz konkurenję z nóg i dasz radę:ok:

a tu takie oczko z niebieskim małym kącikiem
http://images37.fotosik.pl/1293/ff6aa5c062f248adm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff6aa5c062f248ad.html)
http://images38.fotosik.pl/1320/102642462c4a67fcm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/102642462c4a67fc.html)
mały bałagan -nie wyczesane do końca

chocolatte13
26-01-2012, 00:55
Dziekuje Sylwia za dobre slowa to naprawde podnudowywuje nie mam w kolo siebie osob ktore tak by mi dobrze zyczyly a tu obca osoba i tak dobrze mi zyczy :wow: widzisz ja tez marze o takim malym krolestwie ale zasoby finansowe mi na to nie poazwalaja z kazdej strony czlowiek czuje sie ograniczony taka bezradnosc jest okropna bom a sie potencjal sile walki by cos zdzialac a ciagle musisz sprzatac przeszkody zamiast isc dalej. Ty mieszkasz tez w malym miasteczku ale jak mowisz klientki sa a ty u mnie to jakis martwy punkt otwierac tu co kolwiek to jak pentla na szyje pruszkow obok nadarzyna tez zapchany dla tego mysle by uciekac w wieksze miasto bo inne drogi nie ma choc sie boje nie ukrywam. Uwazam ze dobrze robie to co robie ale ena samych paznokciach nie wyzyje wiec mysle ze skoro wy dajecie rade i ta praca sprwia wam przyjemnosc to moze ja tez dam rade a szybko sie ucze i wpajam wiedze oby tylko klientki byly:/:

---------- Dodano o godzinie 00:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:46 ----------

O tyle jest dobrze z rzesami ze mozna umowic sie z jakims salonem i prowadzic taka usluge w paru salonach jednoczesnie. Ja jutro jade do pruszkowe pogadac z dziewczyna ktora ma salon fryzjerski kolezanka mojej kolezanki moze tam bym cos zawojowala. Napewno nie bede sie poddawac zycie i nie raz dokopalo ale mam sile dla mojego synka by byl ze mnie dumny i zeby niczego mu nie brakowalo a ja mogla zyc spokijnie i nie byc od kogos ciagle zalezna. Napewno nie raz tez wstawie tu swoje wypociny i bede z wami.

monia_sc
26-01-2012, 01:16
dziewczyny nie ma co się przejmować, trzeba żyć dalej

ps. a co ma powiedzieć Gosia z Na Wspólnej :skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

Blu
26-01-2012, 08:21
choccolate
dzielna z Ciebie baba i dasz sobie radę na pewno jak nie u siebie to może własnie z Warszawie. znajdą się ludzie, którzy będa gotowi Ci bezinteresownie pomóc. daj znać co w tym salonie u znajomej ustaliłaś.
salony cudze mają to do siebie, że musisz się mocno dzielić pieniędzmi, ale z drugiej strony to salon zabiega o klientki.
czuć z Twoich postów, że jesteś pełna energii i optymizmu, to bardzo dobrze, z takimi ludźmi chce się przebywać :)

Sylwia,
dla Ciebie też wyrazy uznania za podjęcie ryzyka i wyzwania w życiu. Brawo!

Marta Osz
rzęsy bardzo ładne, klientka na pewno była zachwycona :) jakie to długości rzęs?

Moniasc
a co z Gosią??? nie jestem ostatnio w temacie, ale muszę w necie poczytać :) :) :)


proszę poradżcie mi coś na te proste rzęsy leżące na płatkach (mimo podklejenia górnej powieki...)


i jeszcze mam pytanie o pracę u kogoś w salonie właśnie.
jakie stawki procentowe od ceny usługi są dla Was do zaakceptowania?
przy założeniu, że materiały wszystkie zapewnia sobie sama stylistka?

MartaOSz
26-01-2012, 08:31
Blu B 0.20 12,10,8

Klientka fakt zadowolona ja ni bardzo.....Patrzac na zdjecie mam wrazenie ze kazda rzesa jest inna :D

Dziekuje bardzo :)

chocolatte13
26-01-2012, 09:35
Blu dziekuje musze dawac rade nie ma innego wyjscia. J akurat podnajmuje nie dziele sie tylko place czynsz ale tu juz jest nas tak duzo ze jest marnie to co ja mam czyli moje klientki to moja ciezka praca salon nie daje mi wiele klientek bo ruch taki sobie tu jest w nadarzynie w samym ryneczku 6 salonow fryzjerskich a po za jeszcze dwa wiec samo z siebie mozna potwierdzic ze jest przezedzony ruch. wiadomo ze zawsze na soim lepiej bo jak to bywa i my o tym wiemy nie zawsze mozna we wszystkim sie dogadywac a jednek mimo wszystko jestes u kogos nawet gdy placisz. Mam poprostu nadzieje ze praca przy rzesach da mi wieksze mozliwosci by rozwinac skrzydla ale tu u mnie to marne szanse tu sa tradycjnalistki ie daja sie namawiac.:/:

---------- Dodano o godzinie 09:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:33 ----------

jak zobaczylam w zumi ile jest dziwczyn w pruszkowie ktore robia rzesy to za glowe sie zlapalam:o

monia_sc
26-01-2012, 13:32
Piotr jest gejem!!!!!!!!!!!!:skacze::skacze::skacze:

MartaOSz
26-01-2012, 13:40
Piotr jest gejem!!!!!!!!!!!!:skacze::skacze::skacze:

:huh:

jakos na czasie nie jestem:D

Blu
26-01-2012, 13:44
a mnie Monia zainspirowała i poranek poświęciłam na obejrzenie kilku ostatnich odcinków :D :D :D
ale Gocha wpadła, jeszcze pewnie w ciązy jest, brrrrrrr


... ale poradźcie coś na te proste rzęsy plizzzzz

meraszka
26-01-2012, 14:50
Dobra laski, Wy tu pitu pitu (swoją drogą- Piotr gejem? raaany...aż przeczytałam wszystkie dostępne w przód streszczenia, fantazję to oni tam mają ułańską ;p)...o czym ja to...a tak...rzęski chciałam pokazać :)
Moja młoda się wreszcie pokazała (po 6 tyg. równo :huh:) na uzupełnienie. Profil C 0,2 11 i 9mm z fiolecikiem :] Tak się spodobało, że od czerwca, jak skończy szkołę, mam pełne zezwolenie na wszelkie rzęsowe szaleństwa, jakie mi wpadną do głowy :skacze:
http://images50.fotosik.pl/1340/284feec295d7a1a3m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/284feec295d7a1a3.html) http://images49.fotosik.pl/1284/61c2dd55fd748a81m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61c2dd55fd748a81.html) http://images45.fotosik.pl/1332/2bb1f480b20bb96fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2bb1f480b20bb96f.html) http://images41.fotosik.pl/1277/fdc7261f3a237f34m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdc7261f3a237f34.html)

Blu
26-01-2012, 15:33
Meraszka
a jakim klejem kleisz rzęsy??
ps. bardzo ładne z tym fiolecikiem :)

meraszka
26-01-2012, 15:43
SLem z fioletową zakrętką :) ciut za wolno schnie, ale ładnie trzyma i dość dobrze mi się na nim pracuje. Jak mu się trwałość skończy to planuję kupić D+ lub siakiś inny od dziewczyn ;)
A czemu pytasz?

Blu
26-01-2012, 15:47
pytam, bo po 6 tygodniach delikwentka całkiem sporo jeszcze rzęs miała ;)

meraszka
26-01-2012, 15:54
hihi, trochę tak myślałam właśnie ;p
w sumie jest kilka powodów poza klejowych ;)
Ona jest raczej z tych dbających o aplikacje, ale nie jakoś przesadnie, bo np. słabo dba u nasady i zbierają jej się grudki sebum itp. :/ i ja jej to ogarniam przy uzupełnianiu, ale raczej nie skubie, nie dłubie, nie szarpie- rzadko czesze, bo w sumie stwierdza że nie musi, bo są prosto ładnie i już ;p..ale z kolei jest instruktorem fitness i oczka potem zalewa non stop, za to wyciera delikatnie...A poza tym ma sporo tych rzęs- wklejone jakieś 150/oko, a nie kleimy idealnie kącików, bo w nich to akurat dłubie ;)
cholera...teraz jak to czytam, to ja nie wiem jak jej się to trzyma tak długo, bo w sumie aż taka grzeczna dla nich nie jest ;p
w każdym bądź razie spokojnie do pięciu tygodni mi równo i ubytków nie widać, sypią się jej dopiero w szóstym tygodniu

paulaa
26-01-2012, 17:52
dwie ostatnie aplikacje czyli 9 i 10 dopiero ;)

Zuuzaneczka
26-01-2012, 18:13
Moje prace:
1,2,3 - jedwabne 0,2 C, 7,9,11,13
4,5,6 - jedwabne 0,25 C dł jak wyżej + czerwone rzęsy + cyrkonie
7,8 - norki 0,2 B chyba 7,9,11

Joannah
26-01-2012, 21:33
Zuza przyzwoite rzeski, ale niedokonczone wewnetrzne kaciki- jesli masz z tym problem to zaczynaj od wewnetrznych kacikow i zewnetrznych jednoczesnie, kierujac sie ku środkowi.

Zuuzaneczka
26-01-2012, 22:08
Zuza przyzwoite rzeski, ale niedokonczone wewnetrzne kaciki- jesli masz z tym problem to zaczynaj od wewnetrznych kacikow i zewnetrznych jednoczesnie, kierujac sie ku środkowi.

Dzięki za radę :ok: aczkolwiek jest mi bardzo trudno wkleić tam rzęsy, jakbym nie robiła. Z trudem oddzielam rzęsy w wew kąciku, z trudem wklejam tam cokolwiek, rzęsa najczęściej wygina mi się w tym miejscu we wszystkie strony, albo wygląda komicznie, bo jest zbyt podkręcona i nienaturalnie sterczy. Kupilam nawet krótkie rzęsy J 0,15 i na niektórych zdjęciach są wklejone, ale nawet tego nie widać :( mało tego, gdy już nawet uda mi się wkleić coś do wewnetrznego, to przy rozczesywaniu część wypadnie, przy rozklejaniu druga część się oderwie, resztki muszę odkleić bo są powykręcane i zostaje... nic :P

Joannah
26-01-2012, 22:26
Hmmm a może problem tkwi w podkładce czyt. taśmie/ płatkach pod oczy?
Ja pamiętam, że jak czasem źle mi się podkleiło rzęsy to tragicznie się kleiło wewnętrzne kąciki. Daj jakąs fotke jak masz oczka podklejone to zobaczymy czy może to jest przyczyną?

Zuuzaneczka
26-01-2012, 23:00
Dobrze, przy najblizszej klientce zrobię fotkę przed z płatkami :) póki co zastosuję Twoją poradę Bobasku - "zacznij od kącików" :D

marchewkowy_las
26-01-2012, 23:06
długo mnie tu nie było, aż musiałam nadrobić kilka stron :D
blu zdjęcie dla ciebie - tak umieszczam rzęsy w paskach, czyli mocuję paski taśmą do pudełka (w którym leży ciężki kamyczek). ewentualnie podpisuję długości. czasem też skręt, albo grubość, jeżeli zamierzam mieszać grubości. klej mam na kamyczku obok, ale kamyk zawijam w folię aluminiową (błyszczącą stroną na zewnątrz).

co do rzęs leżących na podkładce (jeżeli nie pomaga podklejenie powieki taśmą w kierunku czoła) to proponuję termiczną zalotkę (koszt około 20zł). bardzo dobrze podnosi rzęsy (nie na cały dzień, ale wystarczy na parę godzin)

matraosz bardzo ładne aplikacje :kwiatek:

paulaa gratuluję! 10 aplikacja wygląda rewelacyjnie, bardzo starannie i równo, świetnie ci idzie :brawa:

zuuzaneczka (już wiesz, gdzie problem) widać na niektórych zdjęciach w wewnętrznych kącikach doklejone rzęski. różnią się grubością od reszty, i moim zdaniem jest to świetny pomysł. ja też doklejam w wewnętrznych kącikach grubość 0,15 i profil B wolę niż C (ale nie zawsze) i staram się doklejać długość taką samą, co rzęsa naturalna, ewentualnie 1-2 mm wydłużam. a to dlatego, że wewnętrzne kąciki często są ruszane przez moje klientki, poza tym rosną tam rzęski krótkie, cienkie i czasem jaśniejsze od podkładki :haha:

nie pamiętam czyje pytanie na temat krzywo rosnących rzęs - też staram się kleić do wszystkich, prostując rzęski. rzęsę syntetyczną kieruję prostopadle do powieki.
co to ilości rzęs, to jak nasza kura doklejam do każdej (pomijam naprawdę maluszki), przy uzupełnieniu ściągam te, co mają spore odrosty i przyklejam nową rzęsę bliżej nasady.

co do rzęs SL i LL :cwaniak2: powiem tak: LL jest starszą firmą i miała w sprzedaży produkty blink lash stylist około roku zanim powstała firma SL. później LL zaczęła sprzedawać produkty ze swoim logo. czy pozyskują obecnie produkty z jednej fabryki - nie wiem. ale wcześniej ich produkty niczym się od siebie nie różniły.

dystrybutorka rzęs SL twierdzi, że na świecie jest zaledwie kilka fabryk (dokładnie powiedziała 4) produkujących rzęsy. omijajcie dziewczyny chińskie podróbki. firmy SL, LL i kilka innych mają produkty z Korei Południowej. to są naprawdę bardzo dobrej jakości produkty, mają wszelkie normy, atesty i pewnie coś tam o czym nie mam pojęcia.

np nie polecam rzęs ze zdjęcia nr 2 (było tu pytanie kilka stron wstecz). moja koleżanka skusiła się niską ceną i teraz rzęski leżą na półce, bo nie używa, bo się kiepsko trzymają, bo rozmiary są mocno zawyżone.

wielu dziewczynom bardzo dziękuję za ważne tematy- skończyły mi się podziękowania do postów :przytul:

pinoczetkaaa
26-01-2012, 23:49
marchewkowy las- A ja kiedys na nich robiłam i mam kilka dziewczyn które nadal je robią i sa z nich zadowolone , bo cienkie lekkie, miekkie, i daja naturalny efekt. Więc powiem Ci, że nie sa aż takie złe jak piszesz;p. Fakt długości zawyżone i sie ( ale nie u wszystkich) rozprostowują trochę.
Myślę, że w swojej ofercie warto mieć kilka rodzajów rzęs, żeby móc dobrać je do klientki ( miedzy innymi pod względem cenowym)- tak nas uczyły nasz dziewczyny kureczka i edytka:)

Dziewczyny to co do rzęs prostych rosnących ku dołowi rzęsy B tak?? A co myślicie o tych L ???
A i jeszcze czy któraś używała tej bazy z Sl bodajże bananowej czy cytrynowej(?)??

Kolejne moje pytanie;p to czy macie jakąś sprawdzoną odżywkę która stosujecie mając założone rzęsy? Poza revitalash
I jeszcze jedno , czy mamy jakieś ograniczenia w dodawaniu zdjęć w związku z ta ( mądrą;|) ustawa ACTA??

Joanna_rtg
27-01-2012, 12:58
Właśnie znalazłam w nowej "Urodzie"

Zen.
27-01-2012, 13:17
Chyba zaczne brac za moje aplikacje 500 zł bo teraz to mam działalnosć charytatywną w takim razie :D

Blu
27-01-2012, 13:35
Zen
tak chyba trzeba podwoić cenę, bo za sto parę złotych to nigdy w gazecie nie napiszą o nas :D

Marchewkowy,
dziękuję za instrukcje :)
masz sprawdzonego sprzedawcę od tych zalotek?
patrzyłam na allegro i cena się waha od 9 złotych do 70 :)

Joanna
masz już zrobione te rzęski? bo mi się dni i tygodnie nakładają na siebie i nie pamiętam już kiedy miałaś robić. wrzuć fotkę jakąś :)

edytakon
27-01-2012, 13:40
Pinoczetka ja slyszalam ze te L-ki swietni etrzymaja sie na prostych rzeskach i ładnie wydobywają oko głeboko osadzone :)

Meraczka świetna aplikacja... siostra na bank zadowolona, niestety wiekszosc z naszych babek boi si ekolorowych rzesek jak ognia :(

Joanna_rtg
27-01-2012, 13:43
Zen, jakie 500?! Nouveau Lashes 700 i ani grosza mniej;-)
Powiem szczerze, ze te ceny zwaliły mnie z nóg...
Zastanawiam się czemu norki sa takie tanie w stosunku do reszty:-D

A-M
27-01-2012, 13:50
Matko - parę godzin pracy i 700 stówek? Dla mnie bomba! :skacze:

Nie uwierzycie, jaką usłyszałam ostatnio opowieść z krypty... dziewczyna przedłużała rzęsy swoim klientkom na... klej chirurgiczny, którym m.i.n. zlepia się wnętrzności, etc. Nie dziwię, że u niej te rzęsy się trzymały parę miesięcy... :boi_sie::szczena:

Dzisiaj albo jutro jadę do Edytki po rzęski, bo wczoraj tak jej trułam przez telefon, że aż w końcu chyba padł na plecki i się rozłączył. :skacze:
A w sobotę albo niedzielę, moje pierwsze aplikacje. Mam nadzieję, że nie wydłubię rodzicielce oczu. :torba:

Blu
27-01-2012, 13:50
dziewczyny, trzeba zewrzeć szyki i robić chociaż po cenie uzupełnienia w NL, no bo jak to wygląda... :) :) :)

Edyta
moje klientki są bardzo otwarte na kolory na szczęście :)
chcą fioletowe, granatowe rzęsy, ostatnio wklejałam też trochę tych Waszych cieniowanych :)

ponawiam moje pytanie
o rozliczenia procentowe przy świadczeniu uslugi przedłużania rzęs w salonie przy własnych materiałach.
podpowiedzcie, bo w pierwszych dniach lutego mam rozmowę i nie wiem w jakich granicach mogę się poruszać.

Joanna_rtg
27-01-2012, 14:00
Blu, na rzęsy idę jutro do minimouse z forum. Trzecie podejście... Spokojnie, zdjęcia będą :-)
Apropos L, są podkrecone dalej od nasady. Podobno zdają egzamin przy głęboko osadzonych oczach i opadajacych powiekach (jak coś pokrecilam, to nie lać proszę;-))

edytakon
27-01-2012, 15:14
Blu mysle e 25% - 30% jest ok
ja tak mialam w salonach :) ja bralam np 150, salon 200 i roznica byla dla nich (nadal tak pracuję i to fajne rozwiazanie)

Blu
27-01-2012, 15:45
Edytko
hm... to dobre masz warunki.
ja w jednym salonie już robię rzęsy i mam rozliczenie 60% dla mnie, 40 dla salonu, co przy cenie też 200 daje mi tylko 120zł :(
a przy uzupełnieniu ze 100 zł mam 60, ze 130 - 78 :(
czyli kiepsko bardzo widzę.. ale jakoś nie mam odwagi walczyć o więcej.
:(

Zen.
27-01-2012, 16:12
No ja muszę to przemyslec tylko ciekawe kto mi na to wtedy przyjdzie ;p

a w tej gazecie są chociaz zdjecia przed i po? takie autentyczne? moze jakoś mega super hiper są zrobione te rzęsy. Ale cena kosmiczna to nawet w siedzibie nouveau lashes za apliacje biorą mniej ;p

meraszka
27-01-2012, 16:42
Edzia- no młoda zachwycona wręcz jest :) nic o doszkoleniu nie wiedziała i przygotowała się że do wieczora plackiem będzie leżeć, a ja tym moim wolnym klejem z podsuszaniem zrobiłam tyle rzęs ile na doszkoleniu i w tym samym czasie :o az zgłupiałam jak skończyłam i popatrzyłam na czas..nie wiedziałam gdzie mam się podziać ze sobą ;p...
A powiem Ci, że teraz mi się posypało z klientkami właśnie przez te kolorowe rzęsy u młodej, także mam nadzieję że będę mogła jutro z kolorkami znowu coś zdziałać :)

Wyślij mi ten adres mailowy w końcu, to Ci poprzesyłam te obiecane przepisy itp. ;) (malutki offtop- nie bić!;))

Joanna_rtg
27-01-2012, 17:09
Tak Zen, aplikacje sa super hiper wyrabane :-D Ale zeby ocenic proponuje kupić gazetke:"Uroda" koszt 4,99 no i jeszcze te komentarze...

minimouse
27-01-2012, 18:08
no zobaczymy co jutro udam nam się z Joanną wyczarować ... trzymajcie kciuki

Zen.
27-01-2012, 18:10
Obyło się bez kupna znalazlam skan :D Moze na temat tych komentarzy sie nie będę wypowiadać, zdjecia w tym artykule by mnie osobiście nie zachęciły, że tak nieskromnie powiem nasze zdjecia, które wstawiamy w tym temacie czy na blogi bardziej przedstawiaja rzeczywisty efekt. co do tej aplikacji za 700 zł którą wykonała p. Ciniakowa czy jak ona się tam nazywała to szkoda że nie ma jej prac tam wstawionych, bo rzęsy robi podobnie do tych rzes tej rosjanki o ktorej ostatnio była mowa. A przynajmniej te które widziałam tak wyglądały :)

Joanna_rtg
27-01-2012, 20:11
Wlasnie, szkoda, ze nie bylo Jej extra stylizacji...
Z innej beczki co sadzicie o V?

dzikakura
28-01-2012, 00:26
Blu co do rzes lezacych na podkladkach top juz marchewkowy ci udzielila info - kup byle jaką byleby elektryczną, każda rzęski troche podkręcisz

D plus jest morsem, lubi zimniejsze klimaty, klientka pod kocyk, otwórz okno, bedZie dobrze

co do kleju chirurgicznego: klej do rzęs zawiera cyjanokarylat glowny skladnik kleju chirurgicznego, a wiec dobrze kombinowala laska.... :D

Tak se blablam bo jestrem uwieziona w robocie w Wawie:(

o V sądzimy, że jest dość cięzkie Joanna:D, ale czemu nie, rpzeciez wszystko jest dla ludzi

marchewkowy_las
28-01-2012, 00:31
zalotkę termiczną mam podobną do tej:
Sally Hansen zalotka termiczna do rzęs PODGRZEWANA (2072745264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/sally-hansen-zalotka-termiczna-do-rzes-podgrzewana-i2072745264.html)

musi mieć właśnie taką końcówkę - jak grzebykiem przeczesuję rzęski od spodu.

w salonie zaproponowałam układ: 1/3 to cena materiału, 1/3 to moja praca, i 1/3 na czynsz dla salonu :)

oglądałam rzęski L w sklepie s produktami SL,oczywiści, pani je zachwalała ;) dla mnie ten skręt nie wygląda tak powabnie jak C - rzęsy wyglądają, jak podwinięte prostownicą. ale tak się prezentują w palecie. czy ktoś wykonał stylizację z rzęskami L? jak wyglądają w rzeczywistości na żywo?

V nigdy nie używałam, ale tworzyłam V z dwóch rzęsek grubości 0,10.

kura, edyta, czy nie planujecie warsztatów w najbliższym czasie? mamy na forum trochę nowych dziewczyn, może będą zainteresowane? :skacze:

Joanna_rtg
28-01-2012, 00:45
Właśnie padła taka propozycja od minimouse, ale właśnie się obawiam ciężaru... Zależy mi na efekcie super zagęszczenia i w dodatku z wydłużeniem (tyle ile się da)- aby to miało ręce i nogi... Dlatego chodzą za mną norki, noreczki...

dzikakura
28-01-2012, 08:16
Wiec powiem tak, V ka nie jest za ciezka, zawsze mozna pomieszac rzęsy troche pojedynczych toche V łek, ale to stylistka powinna wiedziec i okreslic czy rzesa to uniesie

Marchewkowy, ja tak od dluzszego czasu mysle o daniu ogloszenia o szkoleniach w Wawie, jesli zbierze sie odpowiednia ilosc chętnych to podejme się takie szkolenia przeprowadzic, tylko nie wiem kto byłby ewentualnie.

minimouse
28-01-2012, 09:03
ja planowałam te V tylko w kąciku zewnętrznym umieścić .... zobaczymy ... jak skończymy to wstawimy fotki i na nadstawie wam swój nieszczęsny tyłe* ... :P :D

dzikakura
28-01-2012, 09:20
Mini, cholero! A gdzie sa najslabsze rzesy na calym oku w Twojej opinii? :aty::aty:

To jak mialabyś jechać V łkami to przynajmniej przeplataj je z pojedynczymi az do srodka oka. nie tylko w kąciku i przeptarz te rzesy w kąciu czy nie są za slabe, zazwyczaj wlasnie kącik jest najslabszy

marchewkowy_las
28-01-2012, 11:19
kuro, ja jestem chętna na szkolenie z norek na 100%! jeżeli organizujesz w Warszawie będzie fantastycznie! :yess: może założymy nowy wątek i będziemy zbierać chętne koleżanki :skacze::skacze:

Blu
28-01-2012, 13:27
Marchewkowy
dziękuję bardzo za link, zaloteczka już kupiona i od razu zaczynam niecierpliwie czekać, oby szybko doszła, zanim moja problematyczna pani na uzupełnienie przyjdzie :)

Kurko...
a cóż w Warszawie porabiasz????
bo tak mnie strzeliło, że może i ja bym sobie te rzęsy zrobiła... skoro jesteś tuż obok...

Kurko, Marchewkowy
ja też się piszę na szkolenie bądź doszkolenie w naszej pięknej stolicy. może jeszcze koleżankę skołuję.

minimouse
28-01-2012, 13:50
rzęsy naszej Asi ... założyłam jej 12 i 10 ... ale wyszła nie zadowola bo chciała dłuższe :(

ja na norki też bym pojechała

Joanna_rtg
28-01-2012, 15:14
Jak sama wiesz rozmiar rozmiarowi nierówny...Jestem łysa, licz się z tym, ze przyjdę na dłuższe:-) Czysciutko, starannie Minimouse jest ok.
Ps. Kiedy bedziesz miała dłuższe?

---------- Dodano o godzinie 15:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:11 ----------

Jeśli warsztaty w W-wie, to jeśli potrzebujecie modelki, to wiecie, dajcie znać, postaram się byc;-)

Joannah
28-01-2012, 18:03
Asiu co to znaczy jestem łysa? Zdjełaś sobie rzęski?

Joanna_rtg
28-01-2012, 19:47
Bobas, nie, no skąd. Aplikacja super, przynajmniej, moim okiem laika...tylko ta dlugosc.... Takie miałam przed przedłużaniem i mazniete tuszem:-( Ale firma firmie nierówna...Nawet z minimouse porownywalysmy moje "12" ponoć z SL(przynajmniej w takim woreczku były) do obecnych 12. Dosłownie 2mm różnicy na długości rzes...

meraszka
28-01-2012, 20:18
Moje dzisiejsze, znowu z fiolecikami :) Ja to mam dar przekonywania do kolorów, tylko cholerka do tych fotek nie mam, bo słabo ten fiolecik widać ;)

http://images45.fotosik.pl/1336/b70c91444586f360m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b70c91444586f360.html) http://images45.fotosik.pl/1336/648a0abfade36f4cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/648a0abfade36f4c.html) http://images45.fotosik.pl/1336/35b8db08e488d81fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35b8db08e488d81f.html) http://images35.fotosik.pl/1147/cb4d5bd08371d8eam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb4d5bd08371d8ea.html)

chocolatte13
28-01-2012, 20:32
DZIKAKURKO ja tez sie pisze jak bedziesz w wawie na szkolenie :skacze: :tuptup:

---------- Dodano o godzinie 20:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:30 ----------

jutro zaczynam kurs rzesek o 9rano jestem ciekawa jak mi bedzie szlo i czy poczuje klimacik:cwaniak2:

Zuuzaneczka
28-01-2012, 22:08
Wiec powiem tak, V ka nie jest za ciezka, zawsze mozna pomieszac rzęsy troche pojedynczych toche V łek, ale to stylistka powinna wiedziec i okreslic czy rzesa to uniesie

Ostatnio zakupiłam V-ki z Noble Lashes, czekałam na nie z podnieceniem (:P) i strasznie się zawiodłam. Wkleiłam klientce 1 na próbę - grube to, brzydkie, wygląda jak posklejane rzęsy, fuj! :(


Marchewkowy, ja tak od dluzszego czasu mysle o daniu ogloszenia o szkoleniach w Wawie, jesli zbierze sie odpowiednia ilosc chętnych to podejme się takie szkolenia przeprowadzic, tylko nie wiem kto byłby ewentualnie.

Ja bym była chętna na doszkolenie/warsztaciki w Warszawie. Na norki dla mnie chyba za wcześnie ^_^

dzikakura
29-01-2012, 09:04
Blu-ja w Wawie pracuję:/:, ale raz w miesiącu i nigdy nie wiem kiedy to będzie-branza nie związana z kosmetyką.

Co do szkoleń-dziewczyny, cieszę się,że taki odzew, jak wymyśle, jak to urządzić logistycznie(np nie mam prawa jazdy i w zwiazku z tym zupelnie pomyslu, jak mam przetransportowac łóżko,lampę , narzedzia do szkoleń i troche towaru, abyscie sobie na miejscu pomacały- moze mozna pociągiem:/:) chyba, że Wy macie jakiś pomysł, jestem otwarta:)

Mini-bardzo przystojna aplikacja, znow wkleilas tych pare rzęs Joannie nad jej linią naturalnych, hyyyy:skacze:
Joanna tak chyba nie mialas zalozonych, co?:D
Co to znaczy, ze inna rozmiarowka? Az tak inna, o dwa milimetry? Chinszczyzny nakupowalyscie? Czy moze porownywalyscie inne skrety.....

meraszka-fajne rzęsiory!

Co do V ki... no fakt, V ka, V ce nierowna Zuznaeczka, ale moze wykleisz wiecej niz jedną i zobaczysz jak na oku wyglada, nie oceniaj po wygladzie jednej rzeski, chyba, ze... juz wykleilas:-/

Dziewczyny, zimno pieruńsko, nie?:-/

minimouse
29-01-2012, 09:12
ja tymi v-kami nie robiłam one nawet z po odklejeniu z tego paska były tym glutkiem obklejone ... masakra

no ostatnia pani powiedziała Asi ze ma 12 więc ja też jej 12 robiłam ale między nimi jak sie potem okazało (bo szukałam ich potem w śmietniku) ze to były albo 14 albo 15 i sie Asia zawiodła

Joanna_rtg
29-01-2012, 10:32
Dzisiaj sprzątając znalazłam kilka moich poprzednich rzęsi nie moglam się.oprzec aby zmierzyć:-)
Minimouse nie przesadzaj, oprócz długości (przeciez sama chciałam 12, bo tak mi powiedziano, ze takie mam) jestem zadowolona:-)

Blu
29-01-2012, 11:42
Minimouse
ładne rzęsy zrobiłaś Asi
jakiego kleju używasz?

patrząc na zdjęcia poprzednich Asiowych rzęs, to też mam wrażenie, że jesli teraz ma 12, to musiała mieć chyba 14 i to grubsze chyba.

Asiu
teraz ładniejsze masz :)
może Ci następnym razem urosną do 13-tek :D

Kurko
to daj znać następnym razem jak się będziesz tu wybierać, może akurat by się nam udało ;) podam Ci tel mailem.

z transportem tego wszystkiego od Ciebie to też nie mam pojęcia jak zrobić, ja mam w domu 1 łożko, jakby każda ze swoim przyjechała... ech, to trudne.

dzikakura
29-01-2012, 12:53
Naprawde ladne rzeski si Joanna minimouse zrobila:ok:

Blu, nie nie kazda ze swoim wyrkiem toby nie mialo sensu, ale moze ktoras nie bedzie kleic przez te dwa dni, kiedy bedzie szkolenie, to wtedy moze by sie dalo pozyczyc, reszte przetransportuje pociągiem

paula- Acta nie obowiazuje w tym przypadku ktory mowisz, dalej to ty przeciez jestes autorem zdjec i tzw "wlasnosc intelektualna" jest twoja wlasnoscia w sensie zdjecia, nooo chyba, ze zdjecia sa kradzione:D jak bylo wiadomo w jakim przypadku:D

Cukierek
29-01-2012, 13:35
to i ja pochwale sie moimi pracami :)

Blu
29-01-2012, 14:09
Meraszka
znów ładnie i fiolecik widać, nie gadaj! :)

Kurko,
tak napisałam, bo widziałam zdjęcia z Torunia chyba i każda swoją laskę kleiła na osobnym łóżku :)

dziewczyny

czy tę termiczną zalotkę to można też przy uzupełnieniu stosować??
nie rozwali mi doklejonych rzęs?
ale mam stracha przez tym uzupełnieniem..

edytakon
29-01-2012, 16:56
Blu jasne ze mozna

marchewkowy_las
30-01-2012, 18:15
dzikakura, ja mam jeszcze chętną koleżankę na kurs z norek, ona nie ma czasu, by zaglądać do nas na forum, ale prosiła ją zapisać w razie czego :D

dzikakura
31-01-2012, 09:03
Blu, to byly warsztaty(8 osob) i jeden dzien, ja bym chciala zrobic kursy indywidualne a to bylo tak, ze bylo dwoch szkoleniowcow, ja i Edyta(to juz dwa lozka) i jeszcze jedno lozko kursantki wiec dalo rade, a tu musialabym miec lozko na jakies dwa trzy dni, bo wiecej niztrzy dziewczyny dziennie nie wyszkole:skacze: kazda musi miec szanse wykleic aplikacje:)

Dzieki marchewkowy, bedziemy myslec

edytakon
31-01-2012, 10:20
Ehh warsztaty :) pomyslimy nad kolejnymi, ale musicie wiedziec, ze te warsztaty - tematyczie tylko raz się pojawiają... czyli jak juz były norki... za tak niewielką kwote juz sie nie powtórza... teraz myslimy nad Long Effect Mascara... też w promocyjnej cenie.... co Wy na to

Blu
31-01-2012, 11:36
Edytko,
mówisz o tym cudzie na dolne rzęsy?
tzn można to na dolne i górne wiem, ale przy przedłużaniu 1:1 na dolne Long Effect byłoby niezłe.
hm.. a jaki przewidujecie koszt takich warsztatów?


dotarła dziś moja termiczna zalotka :)

Marchewkowy - wielkie dzięki!!!

truskaweczka99
31-01-2012, 12:37
Kurko ,a kiedy znów zawitacie do woj. Śląskiego ?:)

Zuuzaneczka
31-01-2012, 12:54
Ehh warsztaty :) pomyslimy nad kolejnymi, ale musicie wiedziec, ze te warsztaty - tematyczie tylko raz się pojawiają... czyli jak juz były norki... za tak niewielką kwote juz sie nie powtórza... teraz myslimy nad Long Effect Mascara... też w promocyjnej cenie.... co Wy na to

TAK!!! BŁAGAM!!! Dojadę wszędzie, a jeśli miałoby to być w Warszawie to nawet złożę pokłon :master: :D:D:D

samaron
31-01-2012, 12:54
Dziewczyny nie zaśmiecajcie głównego wątku !!
Do swoich guru możecie się zwracać w ich temacie, tym bardziej jeśli pytacie o warsztaty czy produkty, znów zaczyna się robić bałagan.

Camilla
01-02-2012, 16:47
A czy któraś z was uzywała tych kolorowych rzesek z EVO ? bo strasznie mnie korcą aby sobie zafundować troszke rózowych ;-)

dzikakura
02-02-2012, 09:27
Ja Ci Camila nie odpowiem w temacie kolorówki Evo, bo to by była reklama:)

A tak BTW

Pamiętacie moją łysą Panią?

Odrosło jej parę rzesek przez tydzien, była u mnie, tutaj na tym zdjęciu można doskonale zaobserwować, jak wygląda mała rzeska w fazie wzrostu, do takich się nie powinno doklejać- to te, które mają takie tępo zakończone końcowki, dopiero co opuściły cebulkę

A-M
02-02-2012, 10:19
Moja druga aplikacja wczoraj:
:skacze:

http://img861.imageshack.us/img861/779/89831113.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/861/89831113.jpg/)

http://img525.imageshack.us/img525/6725/83037100.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/525/83037100.jpg/)

http://img585.imageshack.us/img585/6342/89594700.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/585/89594700.jpg/)

http://img18.imageshack.us/img18/7002/73896852.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/18/73896852.jpg/)


Nie bić za bardzo... ;(

marchewkowy_las
02-02-2012, 10:43
Camilla, zafunduj sobie, będziesz ślicznie wyglądała, ja nie miałam okazji przetestować kolorowych rzęs Evo, ale robiłam różowe innej firmy, i prezentują się bosko :love:
dzikakura, Revitalash dla łysej pani, można go stosować na przedłużone rzęsy. jeszcze wtedy chciałam ci napisać, że tak wyglądają dziewczyny, który przez dłuższy czas nosiły kępki, szczególnie jeżeli kępki były zakładane na klej do przedłużania rzęs 1:1 :D a zdarzają się takie mądre :o

A-M ćwicz, staraj się zakładać więcej rzęs, bo widać prześwity. nie umiem ocenić zdjęć, ale dobrze, że nie zrobiłaś długaśnych rzęs - uniknęłaś typowej wpadki początkujących stylistek. ćwiczyć i ćwiczyć z zamiłowaniem, czekam na postępy :przytul:

dziewczyny, czym najlepiej zdezynfekować termiczną zalotkę?

A-M
02-02-2012, 10:48
Marffefko, usłuchałam mojej koleżanki, która nie chciała długich, bo sama swoje ma dość długie i wykręcone. Ale będę ćwiczyć i ćwiczę jak tylko mogę, ależ dumna jestem, że mi wyszło jak wyszło. :skacze: Wiem, że do perfekcji to jeszcze daleka droga, ale staram się. :skacze:
Będę starała się wkładać więcej, żeby było gęściej - momentami miałam wrażenie, że nie dam rady już więcej dać. :placz:
Ależ jestem dumna jak paw, że uniknęłam tej wpadki z długością. :tany2:
Dobra, koniec samozachwytów. :]

dzikakura
03-02-2012, 06:25
A-M jak na drugą aplikację, to nie jest żle, naprawde, rzeczywiscie przydaloby sie czegos tam wiecej dokleic:ok:

Marchewkowy, nie chcesz wiedziec, czego uzywa ta Pani aby jej te rzesy odrosly i fakt jest taki, ze po czterech dniach stosowania juz odrastaja....a tu......

no i rozwiązanie się znalazlo:skacze:




http://forum.wzorki.info/oferty/8386-warszawa-szkolenie-z-przedluzania-rzes.html#post323185

A-M
03-02-2012, 07:47
Kurko, dziękuję - siedzę na tym forum dniami i nocami (choć wstaję przed 4 :]), i zapisuję wszystko, co jest przydatne, a jest praktycznie wszystko! :skacze:
Nie wiem, czy jest to spowodowane, bo "na żywo" Hania nie miała prześwitów, nie wiem... może ślepa jestem czy cuś. :skacze:
W każdym bądź razie - dziękuję ślicznie za odpowiedź. :love: :*

samaron
03-02-2012, 10:22
Zamykam temat z uwagi na jego nadmierny rozmiar. Nowe dziewczyny nie mogą się odnaleźć a stałe bywalczynie są rozdrażnione ciągłym powtarzaniem tych samych info.
Wyodrębniłam "Rzęsy" jako osobne podforum, pozakładałam nowe tematy (wszelkie sugestie mile widziane) myślę, że nie ma sensu, rozkawałakowywać tego tematu, niech zostanie jaki jest, a od tej pory będziemy się poruszać w nowej przeorganizowanej przestrzeni.
Luźna dyskusja w tymczasowym temacie: http://forum.wzorki.info/rzesy/8411-rzesy-uwagi-do-tematow-ukladu-subforum.html#post323508