PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

jamajka
20-01-2011, 20:59
Dziewczyny, jestem już po szkoleniu:skacze: Jestem baaardzo zadowolona:skacze:
Jeśli chodzi o demakijaż, to jak najbardziej polecano mi chusteczki do demakijażu (nie zostawiają włókienek tak jak płatki kosmetyczne), a także płyn micelarny.
A jeśli chodzi o efekt kociego oka, to należy jednak wziąć pod uwagę dł. rzęsek w kąciku zewn. i pamietać, aby nie przedłużyć wiecej niż 50% naturalnej rzęski, więc nie na każdym oku da się taki efekt osiągnąć. Jak wkleimy za długie to obciążymy naturalne rzęsy, a wiadomo, że nie jest to dobre dla ich zdrowia i kondycji:(

edytakon
21-01-2011, 09:51
Dziewczyny polecam Wam rzeski od Ferbiuszki (być może napisała do Was maila) zakup rzęsek bezproblemowy, ładnie wyprofilowane, dokładnie jak w SL a cena o niebo lepsza. Jedyny minus albo u mnie tylko trafiła mi się paczka rzęs pomylonych rozmiarowo i zamiast 11 mam 10 ale to się zdarza. No i ta poczta polska... Pani odpisywała na smsy, ale radzę spróbować :)

Kuciak
21-01-2011, 10:22
Dzięki dziewuszki za rady:) jesteście najlepsze Wy tu wszystkie:)

dzikakura
21-01-2011, 19:51
Ciesze sie edytko, ze doszly, fajne, prawda?:skacze:

Co do PEG ów, dziewczyny, PEG to tłuszcz po ludzku, a Glycol (kazdy Glycol)to tez tluszcz. Powiem tak, nie ma nic lepszego niz woda z mydlem, a jak juz musicie to plyn Ziai za 5 zeta, demakijaz, troche glykoli ma,ale nie rusza kleju z SL, wiem, bo przetrenowalam na sobie.

Ktoras z Was pisala, ze ma klientke burzujke i ze sie boi jej powiedziec o wodzie z mydlem, proponuje wpisac w google-najdrozsze mydlo swiata i polecic klientce;]:nie_powiem::nie_powiem:

samaron
21-01-2011, 20:52
Większość z Was jest pewnie zarejestrowana, nie znam się ale może się przyda:
Ěŕńňĺđ-ęëŕńń: Íŕđŕůčâŕíčĺ đĺńíčö - ěŕňĺđčŕëű Magic Glance (Macy) - Ęëóá Íĺéë Ěŕńňĺđîâ - NailClub™ - Ôîđóě ďđîôĺńńčîíŕëîâ (http://www.nailclub.ru/forum/showthread.php?t=16130)

Agnieszka Praska
22-01-2011, 09:18
dziewczyny nie uwiezycie jaka mam klientke:placz::leze: nie wiem czy sie smiac czy plakac

dzwonila do mnie tydzien temu zaplakana ze juz musi przyjsc bo jej rzesy wypadly a robilysmy uzupelnienie 2 dni wczesniej

przychodzi ja patrze:wow:a ona ma tylko rzesy w kaciku a reszta wyrwana z jej rzesami:placz:
zaczela mi opowiadac ze kradli jej samochod i przylapala zlodziei i dostala tak w dziob ze az z rzesami poszlo, samym tym ze dostala sie nie przejela ale jak zobaczyla rzesy to w histerie wpadla:( cale szczescie ze jak robilam uzupelnienie to nie kleilam do tych maluskich bo sie spieszyla. wiec do tych co zostaly na szybko zeby zatkac wyrwana dziure wklepilam jej kepki na klej do 1:1 to tych tycich wygladalo podobnie ale kepki sa z "chudych" rzesek a ona miala 0,20 12mm C, przemeczyla sie i wczoraj przyszla w szoku bylam ze przez 5 dni tyle rzes jej odroslo:huh:
zrobilam 1:1 plus dodalam jej Y i efekt jeszcze nie taki ja w tamtym oku ale wyglada juz o niebo lepiej.

alkaniolek
22-01-2011, 11:57
Kurde, co za historia :skacze:
auta kradna, rzesy leca heheh, ale sobie poradzilas :ok:

dziewczyny gdzie moge znalezc ta pania o ktorej pisalyscie co te rzesy sprzedaje, bo zrobilam tak... Kupilam , na ebayu rzesy, bo nie chcialam czekac tak dlugo na paczke z PL od tej babeczki z allegro.. No i przyszly mi dzis te rzesy bo juz mialam braki w kuferku. Otwieram a tam szok. wcale takie tanie nie byly, bo za 0.25 g zaplacilam £8, na szczescie zamowilam tylko 3 paczuszki.
kurka jak zwykle miala racje... :D
Ten skret mial byc C a ja w zyciu takiego skretu nie widzialam, toz to normalnie jakies z kosmosu rzesy i takie sztywne!
Skoro ta babeczka jest sprawdzona o ktorej pisalysscie jakis namiar mozna prosic, bo jestem wsciekla juz na te swoje proby wyszukiwania zrodel rzes pieknych i tanich.

mucha26
22-01-2011, 12:48
Chyba o tej babeczce Edytakon pisała. Ja u niej co prawda nie kupowałam, ale link mam:) więc wklejam:
PRZEDŁUŻANIE RZĘS, HURTOWNIA RZĘSY WYPRZEDAŻ / ogłoszenia Wrocław - Zdrowie i uroda / Sprzedam Wrocław anonse - Nasz-Wroclaw.pl (http://www.nasz-wroclaw.pl/zdrowie-i-uroda/sprzedam/wroclaw-przeduzanie-rzs-hurtownia-rzsy-wyprzedaz.htm)

alkaniolek
22-01-2011, 14:26
Dzieki juz do niej napisalam :)
Super.

A wiecie co, zastanawiam sie jeszcze nad czyms. w moim kuferku mialam wielka butelke szklana jakiegos plynu na ktorym pisze "plyn do oczyszczania koncowek" super sie czyscilo kamien i pensety, zaraz klej schodzil. Smierdzi troche jak zmywacz do paznokci, ale to nie zmywacz, bo wlasnie probowalam uzyc dzisiaj zmywacza i nic nie zeszlo :D
Problem w tym, ze konczy mi sie ten plyn, a tam gdzie mialam kurs nie sprzedaja go, nie wiem skad go mieli bo oni w ogole naklejali na wszystko swoje naklejki marki, a nawet nie ma na tym sklady co to jhest itd tylko logo ich firmy. Probowalam sparwdzic na stronce SL ale nic takiego nie maja, na allegro tez nie widzialam albo zle wpisuje?!
Macie jakis pomysl gdzie cos takiego kupic?!

alkaniolek
22-01-2011, 14:32
cubaro
ja wlasnie robilam 1:1 nie probowalam jeszcze metoda blinka ;) najpierw musze perfekcyjnie opanowac 1:1:skacze: To jak z tymi rekoma... :D

mucha26
22-01-2011, 16:44
Do usuwania kleju z pierścionków i pęset aceton techniczny faje rade:) i tani jest:)

jamajka
22-01-2011, 20:18
ja też acetonem zmywam resztki kleju. Na szkoleniu też usuwałyśmy klej acetonem, więc to chyba powszechnie stosowane. Alkaniołek, pewnie w Twoim kuferku też aceton był, w tej buteleczce o której pisałaś (zapach na to wskazuje), więc kup w pierwszej lepszej drogerii kosmetycznej:D

alkaniolek
22-01-2011, 23:20
Juz kupilam dzisiaj, dzieki babeczki :D

cubaro
23-01-2011, 11:42
No nie wiem jak to Ci napisać, wydawało mi się, że tak jak wcześniej pisałam będzie zrozumiałe :(

mucha26
23-01-2011, 13:17
[quote=edytakon;236991]Dziewczyny polecam Wam rzeski od Ferbiuszki

Mam pytanko:
Czy klej u tej babeczki też kupowałaś. Ma ten szybkoschnący (1-2 sek.)?
A jeśli chodzi o rzęski, to czy ma pełen wybór długości i grubości?

dzikakura
23-01-2011, 14:35
wiecie co... co do babeczki od rzes.. przekleje Wam maila od,m ktorego dostalam, chyba sie dziewczyna nie obrazi,
klej nie jest szybkoschnacy, ale chyba warto go meic w kuferku, to 5 sekundowka, ja chce zamowic do blinka

to mail o rzeskach(dziewczyna tam podaje stronki,w ejsc, zobaczyc co oferuje, wszystko z tych stronek ma)

Dziewczyna pisze tam o platnosci za pobraniem, bo ja tak chcialam, ale wiem, ze edytakon dostala swoje rzeski, a placila przelewem, wiec chyba jest ok:)
(czy ktorys z moich kochanych adminow, moze ukryc te tresc, bo ja jestem neireformowalna i nie umiem)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

edytakon
23-01-2011, 15:20
Ta rzeski sa spoko, klej niestety dla mnie sie nie nadaje, to chyba 10-15-sekundówka - tak jest chyba na mini opakowaniu :(

mucha26
23-01-2011, 19:10
Pięknie dziękuję :kwiatek:

Joannah
24-01-2011, 20:13
Hej Dziewoje :)

Prześledziłam cały wątek- mózg się aż lasuje, ale niestety- nie wiem jakim cudem - nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Zanim je zadam odpisze krótko na pytanie, które pojawiło sie na ostatnich stronach.... albo zaczne od tego jak sie zaczela moja przygoda z rzesami.

Pewnego razu wygralam w konkursie pazurowym szkolenie i zestaw do rzes w pewnej firmie w Wawie, a bylo to roku 2009 :) Kurs jednak nie zaowocowal pieknymi pracami, ani tez pasja do tej dziedziny stylizacji. Próbowałam przedłużać, rzesy sie trzymały aczkolwiek sama stylizacja potrafila trwać ponad 4-5 godzin.

Jednak ja się nie poddawałam, na forach aż skwierczało od nowych zdjęć, a youtube kwitł w najlepsze filmikami z eyelashes extensions. Więc oglądałam, śliniłam się i znów oglądałam i ponownie rozczulałam sie nad idalnie wystylizowanymi rzęskami, aż do momentu w którym pomyślałam : LAMENTU dość - weź się w garść i zacznij to robić, skoro inni potrafią to Ty też możesz to robić.
Jako że byłam na krótkim urlopie w Polsce w październiku to postawnowilam skorzystac z okazji i wybrac sie na doszkolenie, wybralam firme Looksus Lashes, bo siedziba we Wrocławiu wydawala sie lezec najlblizej mojego miasta.
Jak pomyslalam tak tez zrobilam i wybralam sie do owej allegrowej Paci na doszkolenie.
Patrycja super wszysztko przedstawila i choc bylo to doszkolenie, to wydaje mi sie ze wyszlo nam na pożadne doszkolenie. To co bardzo ważne to fakt ze pokazala mi jak robic uzupelnienia, jak zdejmowac rzesy i korygowac te najbardziej zadziorne.

Juz na szkoleniu zeszlam z czasu 5h do 2,5h. I zostalam fanka przedluzania rzes. Wszystko bylo git majonez do pewnej styllizacji, otoz tu pojawia się moje pytanie, ktore byc moze obilo wam sie o oczy na innych forach.

Pracowalam do tej pory na kleju Looskus lashes STRONG PLUS, dla mnie super czas schniecia i delikatny polysk, bardzo przyjemnie mi sie nim pracowalo,
ale wydaje mi sie ze troche krotki ma czas trzymania się.

Oczywiscie wszystko zalezy od klientki, ale zwykle klientki przychodza ok.4-5 tydzien i maja moze po 20 rzes na kazdym oku( 40 razem).

Zastanawiam sie nad Nouveau Lashes, po jakim czasie zaczynaja wypadac waszym klientkom rzesy?

Moim klientkom po LL zaczynaja wypadać po drugim tygodniu 1-5 rzes dziennie.

Jak to wyglada u was?

Zazwyczaj po 8 tyg, klientka nie już w ogóle sztucznych rzęs, rzadko zdarzają się ewenementy, które dłuzej mają rzęski.


Poczytałam troszkę o kleju Nouveau Lashes i wyczytalam, ze niestety nawet przy uzyciu malej ilosci kleju, skleja sie delikatnie z innymi rzesami, tzn trzeba albo pompką dosuszać, albo rozdzielac co jakiś czas, by świeżo przedłużone rzęsy się nie sklejały,
no i jeszcze to, że w czasie upałów, klej nie trzyma za dobrze.
Czy ktoś zdementuje te informacje, lub potwierdzi?

A co powiecie na temat kleju firmy JB Lashes?



Pozdrawiam wszystkie rzeso-maniaczki.


P.S sorry za elaborat :D

Agnieszka Praska
24-01-2011, 21:40
bobas ja uzywam looksusowego kleju tylko profesional plus:) jestem nim zachwycona, piorunem schnie nie ma szans na sklejenie sie 2 rzesek :) i dlugo trzyma moje klientki przychodza co 4 tygodnie na uzupelnienia i maja wiekszosc rzesek, kilka zawsze jest do zdjecia i poprawki ale ogolnie super jest ten klej:)

Joannah
24-01-2011, 22:38
Wg. opisu wiaze na krótszy okres niz strong plus.

A może ktoś dysponuje zdjęciami rzesek po 5 tyg?
Albo przynajmniej po 4?

Bylabym bardzo wdzieczna!

Ja z samego kleju jestem zadowolona, jesli chodzi o prace, ale nie mam porownania z innymi no oprocz Ultra Strong firmy Krzak ktory chdozil kiedys na allegro za smieszne pieniadze i uczulal klientki :D

dzikakura
25-01-2011, 01:52
ja niestety nie pomogę. Ja glownie na 2 sekundówce SL-u pracuje i trzyma jak beton, zdjec nie mam rowniez, bo cale archiwum rzesowo-pazurowe mi wcielo(komp sie wsciekl, umarl i wszystko poszlo). Moje rzesy SL-owe rowniez trzymaja 4 tygodnie tak, ze sa przyzwoite

Teoretycznie powinno byc tak, ze im krotszy czas wiazania, tym krotsza zywotnosc rzes, chociaz jak widzisz nie zawsze tak jest:skacze:

edytakon
25-01-2011, 09:27
u mnie 3 tygodnie mur beton, jak jest 6 tyg - ostatnio sprawdziłam to klientce zostały AZ 2 rzęsy :(
korzystam z Ultra Bond SL

alkaniolek
25-01-2011, 14:34
Ja mam doswiadczenie w sumi tylko z SL.

Pierwszy klej jaki mialam i to byl ten z kursu to byl Ultra Bonding ( z fioletowa zakretka ). Trzymal bez problemu.
Teraz zamowilam sobie po raz pierwszy ten ultra strong i cos mi nie podchodzi, albo mam jakis felerny egzemplarz. Kazda narzeka na palenie, czerwone oczy jak wampir do 3 dni i wcale mi nie schnie w 2 sek, schnie mi dluzej niz ten Ultra Bonding, jeszcze musze dosuszac pompka, bo jakbym puscila to zaraz sie skleja rzesy. Nie wiem co z tym klejem nie tak, bo wszedzie czytam same pozytywy o nim!

Przyszly mi dzisiaj rzeski z Looksus lashes, jestem zadowolona :D Przyszly mi tez te tanie z allegro co byly po 10 zl i rewelacyjnie wygladaja! Az sie zaskoczylam! Zobaczymy jak na kims wyprobuje..
Co do tej babeczki, co dalyscie namiary to nie odpisuje :(

edytakon
25-01-2011, 15:17
alkaniolek napisz mi jakie rzeski chcesz to ja sie do niej odezwe jesli chcesz :)

alkaniolek
25-01-2011, 17:50
Oj dziekuje :D bardzo milo z Twojej strony, tylko ja bede musiala dokonac przelewu, bo mi nie wysle za pobraniem do Anglii..

Wiec chcialabym po gramie wszystkie C 10, 12, 14, 15 wszystko grubosc 0.25 :D

Joannah
25-01-2011, 18:41
To ja wstawie wam fotke rzesek po miesiacu, powiedzcie jak to się ma do waszych rzes po takim samym okresie.

Wstawiam najpierw fotke przed ( rzeski bratowej , wiem ze jeszcze w kaciku wewnetrznym moglam kilka wkleic)
http://oi54.tinypic.com/2ecdrf5.jpg

http://oi51.tinypic.com/23ld15y.jpg

Joannah
25-01-2011, 19:53
Cały czas chodziło mi po glowie, skąd ja mam ten klej Ultra Plus- przekopałam wszystkie archiwa i fora i znalazlam wreszcie na mailu ze to z SL!
Nie wiem czy mieli jakas felerna serie czy jaki grzyb,
ale kupialam go dnia: 11 marca 2010 za 47 zł i....
i totalna porażka, oczy tak szczypały moją mamę po nim, że nie mogła nic robić, przez dwa dni w kuchni. Więcej go nie próbowałam, leży w kufrze i się kurzy.

alkaniolek
25-01-2011, 21:15
Ja zrobilam kuzynce, ale myslalam ze miala takie wrazliwe oczy, zrezygnowalam z niego po 4 razie, bo stwierdzilam, ze cos jest na serio nie tak i to zadna nadwrazliwosc, moze faktycznie jakas felerna serie wypuscili, tylko, ze ja zaplacilam za niego 2 razy tyle co Ty i tez lezy, bo awantura trwa wypisalam wielkiego complaina do firmy, ktora rozprowadza produkty "blink" w Anglii i co wcale mnie nie zdziwilo firme ma "jakas" Polka, ktora zamiast sie tym przejac to jeszcze na mnie sie pruje. co za ludzie... Reszta produktow spoko, tylko ten klej, cos nie taki!

Kuciak
26-01-2011, 12:45
Kurczę, to naprawdę jakąś złą serię musieli wypuścić, bo ja od niedawna pracuję na Ultra Plus SL i też się bałam, że będzie drażnił Klientki, bo mam kilka takich bardzo wrażliwych, ale o dziwo jest wszystko ok. Klientki się nie skarżą, nic je nie drażni, nic nie piecze, jest ok.

cubaro
26-01-2011, 15:14
U mnie również na lewym oku zostaje dużo więcej rzęsek. Jeśli chodzi o to porównanie to bywa różnie i zauważyłam, że to zależy od pielęgnacji klientek. Tym, które nie grzebią za często w rzęsach i nie stosują w nadmiarze kremów na i pod oczy to trzymają się miesiąc + 1-2 tygodnie przy utracie do 30%. A jak kiedyś pisałam, miałam dziewczynę, która przyszła po 2.5 tyg. i po moim przeczesaniu nie zostało więcej jak 10 czym byłam załamana (to był mój początek), teraz wiem, że maniakalnie smaruje się różnymi kremami, nie wiem natomiast jak jest u niej z demakijażem.

cubaro
26-01-2011, 15:23
No ciekawe co piszecie, ja właśnie zamówiłam ten PLUS z SL, bo mnie tamten z kolei już denerwował, za długi czas czekałam i cholernie sklejał rzęsy. Co do rzęs też tam zamawiam, ponieważ robię tylko na 0.20, teraz dokupiłam 0.15 bo tak klientka chciała.

edytakon
26-01-2011, 16:01
dziewczyny nie chcę być gołosłowna i wstawiam Wam fotkę rzesek od tej Ferbiuszki :) zebyście byly pewne jakosci, wszystkie rzeski rownej długości, rownego skrętu , pracuje sie na nich jak na SL i Looksus Lashes, ja robie sobie u niej zapasy, juz raz zamowilam i bylo ok, mysle ze i drugim razem tak bedzie
http://images46.fotosik.pl/544/6ab9e8195d2aa933med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ab9e8195d2aa933.html)

mucha26
26-01-2011, 16:21
Właśnie czekam na paczuszkę od Ferbiuszki:)

Joannah
26-01-2011, 19:49
Dziękuję za odpowiedz, czyli to raczej nie klej ? :)

P.S A zastanawialiscie sie kiedys dlaczego na lewym oku sie lepiej trzymaja?
Ja kiedys myslalam ze dlatego ze praworęczne osoby nieświadomie , pocierają sobie wlasnie prawe oko, badz spia na prawym boku- ale to moje domysly.

Mi generalnie zawsze ladniej lewe oko wychodzi, moze dlatego lepiej sie trzyma ?

Kuciak
27-01-2011, 08:53
Cześć Dziewczyny. Normalnie muszę się pochwalić-wczoraj miałam pierwszą Klientkę na uzupełnianie z internetu-do tej pory tylko i wyłącznie z polecenia. Normalnie szok:) A tak poza tym, to podbudowała mnie, bo poprzednie rzęsy nie miała za dobrze zrobione... Przyszła do mnie mając już tylko ok. 20 rzęs na oko, ale na większości z nich miała grudy kleju... Nie za ciekawie toi wyglądało. Poza tym wydaje mi się, że miała bardzo nierówno poprzyklejane, bo do jednych rzęs miała poprzyklejane syntetyczne tuż przy powiece(no ok.2mm od) a na innych przy samym koniuszku rzęsy(już ledwo się trzymały). Z 3 mm była różnica między jednymi a drugimi. Odrosty chyba takie zróżnicowane nie są, com? Rzęsy raczej w równym tępie rosną... Co o tym sądzicie?
A tak w ogóle to wczoraj usiadłam i przeczytałam drugi raz ten cały wątek:) Jakaś za ambitna jestem:) stwierdziłam, że jeden raz to za mało, bo i tak się zapomina sporo, a jest w nim tyyyyyyyyle przydatnych informacji, że... I przypomniałam sobie jakie Wy dziewuszki mądre z tych rzęs jesteście-Kura to oczywiście wymiata, ale dla wielu dziewczyn też duży pokłon ponownie:) Jak dobrze, że ja na to forum trafiłam;)

Asia_Yasmin
27-01-2011, 09:14
ja tez uzywam z Secret Lashes Ultra bonding i jestem zadowolona , szybko schnie i wszystko OK

cubaro
27-01-2011, 15:10
Ferbuszka z tego co wiem ma tylko gr. 0.25 a ja takich w ogóle nie robię, są wg mnie za grube. Te ze zdjęcia to chyba profil J, głównie robię na B i C.
Klej SL ultra bonding podrażnia oko niestety kilka moich klientek i boję się co będzie z tym PLUS.
Teraz miałam nie swoją klientkę na dopełnienie i przyniosła swój klej NL PRO5, mówię Wam masakra, po pół godzinie przekonałam ją na SL 5-min., fatalnie się nim robiło, ja już myślałam że ten Ultra Bond. jest dla mnie za wolny, ale tamten to już w ogóle, poza tym strasznie gęsty. Czy wy robiłyście kiedyś na klejach NL? Ciekawa jestem czy to norma. Jeszcze jedno ja kupowałam, jak pamiętacie do blinka PRO10 i ten tak samo gęsty, a może nawet gęstszy od PRO5. Oba kleje - zapewniali, świeże i nieotwierane.
Moja bratanica robi sobie rzęsy od 2 lat (tzn. nosi) i ma robione na klej z SL ten PLUS i zawsze ma po aplikacji podrażnione oczy, są zawsze zaczerwienione tego dnia, później dopiero przechodzi. To pewnie jest kwestia indywidualna, jedni są b. wrażliwi inni mniej lub wcale.
Kuciak - z tymi niby odrostami to jest wg mnie tak, one wyglądają na nierówne jak piszesz, a ja uważam że ten klej traci moc i niektóre się normalnie zsuwają. Jestem przekonana, że to nie jest odrost, który byłby raczej równy a nie takie różnice. U moich klientek też niestety zauważyłam to zjawisko zsuwania się rzęs, a co ciekawe jak chcę je usunąć pensetką to się skubane trzymają.

cubaro
27-01-2011, 15:19
A wiesz, że w tym co napisałaś może tkwić przyczyna :), ja jestem leworęczna i myślałam, że z tego powodu lepiej wychodzi mi lewa strona, ale to chyba raczej to o czym pisałaś. Będę miała za jakichś czas klientkę leworęczną i się przekonamy heheh

alkaniolek
27-01-2011, 15:57
A ja mam wlasnie na zmiane.. Jak przychodza na uzupelnienie to zawsze na jednym oku mniej na drugim wiecej, ale nie ma konsekwencji ze to prawe czy lewe..
Na poczatku jak robilam kolezankom to pytalam ze jak zauwaza rzese ktora wypadla to zeby sprawdzily zawsze czy wypadla z rzesa czy sama, mowily ze zawsze z rzesa.. No ale jak wiadomo nie zawsze sie przyuwazy te odpadniete.

Na zdjeciu to mi sie wydaje ze niektore rzeski wypadly bo sie odkleily, bo sa tam takie dlugie rzeski ktorych na pewno byc nie przeoczyla i bylo cos doklejone, bo w ciagu takiego czasu az tyle by nie urosly.. Tak sobie mysle tylko.. Moze blednie.. Mam na mysli to prawe oko...

alkaniolek
27-01-2011, 16:40
ja mialam ostatnio wlasnie dziewczyne ktora przyszla do mnie na dopelnienie (Angielka). Ogolnie rzesy juz robi od roku non stop, bo jej siorka ma salon, ale ze o cos tam sie poklocily i moja kuzynka to jej kumpela, ta ja przyprowadzila i tez miala te rzesy na roznych poziomach jkaby nierowne i wiekszosc z nich na koniuszkach samych. Te z koniuszkow wszystkie pousuwalam removerem. Po prostu ta jej siostra caly czas jej robila dopelnienia, a rzesy sobie rosly, ona dopelnienia robi co 2 tygodnie i w ogole nie sciaga tych rzes, stad te wszystkie roznice..

Co do klejow, to ja na kursie pamietam jak nam mowili, ze klej absolutnie nie moze byc gesty..

Joannah
27-01-2011, 19:34
Napisalam do tej babki od rzes e- maila, ale nie odpowiedziala.
Jak wy sie z nia kontaktowalyscie? Telefonicznie? czy przez Mail ?

Joannah
27-01-2011, 19:37
Achh nie mam pojecia juz sama, ale jestem zalamana, nie wiem co zrobic, czy zmienic klej czy jaki pies.

Kuciak
27-01-2011, 21:18
Klientka, której ja robiłam te uzupełnienie pierwszy raz miała rzęsy robione i to było jej pierwsze uzupełnienie, dlatego tak się zdziwiłam, że taka różnica jest... Jak ciągle się tylko uzupełnia to ok, ale przy pierwszym uzupełnieniu... no nie wiem. Może Cubaro masz rację, że się osuwają, ale aż tak? Robiłam już uzupełnienia na swoich Klientkach i nie było aż takiej różnicy, dlatego tak się dziwię.

mucha26
27-01-2011, 21:29
Napisalam do tej babki od rzes e- maila, ale nie odpowiedziala.
Jak wy sie z nia kontaktowalyscie? Telefonicznie? czy przez Mail ?
Mnie też odpowiedziała dopiero po dwóch dniach. Podobno paczuszka już w drodze...........

alkaniolek
28-01-2011, 00:40
Mnie tez nie odpisala ale wspanial Edytka zaoferowala mi pomoc ( dzieki, dzieki ) i juz mam zamowione ;) super babeczko dzieki:skacze:

edytakon
28-01-2011, 10:54
Bobasku jesli chcesz to daj znac, ta dziewczyna dopiero dzisiaj kolo 16 bedzie wysylać paczkę wiec moze sie zalapiesz, napisałam PW, bo w związku ze sporym zamówieniem, nie ukrywam ze licze na mały rabat :)

a ponizej wklejam jej ofertę

SKRĘT J
0,15gr - 9,10,11,12[mm]
0,20gr - 9,10,11,12,13[mm]
0,25gr - 8,9,10,11,12,13,14[mm]
SKRĘT C
0,20gr - 8,9,10,11,12,13[mm]
0,25gr - 8,9,10,11,12,13,14[mm]
SKRĘT D
0,25gr - 8,9,10,11,12,13,14,15[mm

jakby któraś była zainteresowana dajcie znać, ona rzeczywiście odpowiada na maile z opóźnieniem, ale paczka do mnie doszla raz to i drugi dojdzie :)

samaron
28-01-2011, 11:16
Jeszcze mi przyszło do głowy, tym klientkom-snobkom, co zwykłego mydła do mycia nie uznają, może im zaproponować mydło dla dzieci?
Ja makijaż zmywam mydłem mojego dziecka i jest wyśmienite, co prawda nie wiem czy nadaje się do traktowania przedłużonych rzęs, ale pewnie sprawdzicie / sprawdziłyście;)

mucha26
28-01-2011, 11:53
[quote=edytakon;238963]Bobasku jesli chcesz to daj znac, ta dziewczyna dopiero dzisiaj kolo 16 bedzie wysylać paczkę

Edytakon, masz może telefon do tej ferbiuszki? Ja też czekam na przesyłkę i jeśli moja też ma wyjść dopiero ok 16-tej, to coś bym jeszcze domówiła. Z góry wielkie dzięki:kwiatek:

cubaro
28-01-2011, 14:31
Kurczę, ja myślałam, że ta babka od rzęs to ma tylko jedną grubość i to 0.25, ale jak widzę to wszystkie ma. Ja też chcę w takim razie, a napiszcie mi jaka cena, bo chcę a nie wiem za ile :skacze:

edytakon
28-01-2011, 15:52
Cubaro napisalam PW czekam zeby domowic dla Ciebie,

Joannah
28-01-2011, 20:37
Ach spoznilam sie :( Dopiero z pracy wrocilam. No coz moze mi odpisze kiedys babeczka na maila.

Luthvian
28-01-2011, 21:42
Ja w szkole uczyłam się przedłużać/ zagęszczać rzęsy kępkami oczywiście efekt nie jest taki jak 1:1 ale na chwile wystarczy.

A powiedzcie jak to jest kiedy się zagęści rzęsy podczas codziennego demakijażu one wypadają tak jak kępki.

Bo chyba jak raz się zagęści to już trzeba to przez jakiś czas ciągnąć bo jak się przestanie to ma się uczucie jak by wszystkie rzęsy wypadły. ;)

edytakon
29-01-2011, 09:29
Alkaniolek, Kurka, Bobasku rzeski zamówione dzisiaj wysylane beda do mnie priorytetem do wtorku pewnie dojdą

Bobasku proszę o wpłate, wiadomość na PW

cubaro
29-01-2011, 17:30
Ja w szkole uczyłam się przedłużać/ zagęszczać rzęsy kępkami oczywiście efekt nie jest taki jak 1:1 ale na chwile wystarczy.

A powiedzcie jak to jest kiedy się zagęści rzęsy podczas codziennego demakijażu one wypadają tak jak kępki.

Bo chyba jak raz się zagęści to już trzeba to przez jakiś czas ciągnąć bo jak się przestanie to ma się uczucie jak by wszystkie rzęsy wypadły. ;)

Dokładnie tak jest jak piszesz, jeśli chce się powrócić do swoich naturalnych rzęs to należy zdjąć doklejone preparatem, a nie oczekiwać aż wszystkie do jednej wypadną, ponieważ do wygląda potwornie :wow:.

Joannah
29-01-2011, 19:13
Edytko dziekuje za pm, odpisalam i przelalam pieniazki wlasnie.

alkaniolek
31-01-2011, 02:56
Czesc babeczki

Jakich dokladnie uzywacie krysztalkow swarovskiego, bo doczytalam, ze tych co do paznokci, chcialam sobie zamowic i d... jakies roziary tam sa i sie nie znam a nie doklejalam jeszcze krysztalkow.
Przesledzilam i nie jestem pewna czy to ten rozmiar ss5 = 1.8 mm
No i najwazniejsze jak je doczepiacie, chodzi o technike, bo czytalam ze jedne przyklejaja na 2 rzeski a inne na 1 :skacze: ale normalnie sie je lapie, nie uciekaja? Macie jakies metody do polecenia :D?

edytakon
31-01-2011, 08:30
alkaniolek ja mam SS3 i SS4 crystal AB

doklejam 1 lub 2 cyrkonie na 1 rzęskę

wylewam kropę kleju na kamień, w lewą ręke pesete, chwytam rzęskę, maczam w kleju a w prawej mam na koniuszku drewnianego patyka nałozona już cyrkonie i odkładam do wyschnięcia i gotowe, naprawde po 2,3 zrobionych idzie to masowo, ja mam w pojemniczku włożone żeby nie tracić później czasu przy stylizacji

alkaniolek
31-01-2011, 15:25
O kurcze Edytko dzieki, nie pomyslalam w sumie o tym zeby sobie gotowe zrobic, drewniany patyk, tzn wykalaczka? Ale jak ten kamien sie przyczepi do tej wykalaczki :huh:

alkaniolek
31-01-2011, 15:35
Wiesz co, ja tez juz sama nie wiem..
Odwiredzilam wczoraj kuzynke, robilam jej rzeski 2,5 tygodnia temu. Oczywiscie wytlumaczylam o kremach tlustych itd no i miala przestrzegac kiwala tylko glowa
Ja tu patrze ona wrocila z pracy poszla pod prysznic wrocila kremuje pacykuje twarz wlacznie z rzesami i co chwile przy nich grzebala pociagala itd..
Oczywiscie po 2,5 tyg zostalo jej mniej wiecej tyle ile jest na tej fotce, ktora wkleilas ( mam na mysli to bardziej gole oko ) :huh:
Latwo przyszlo latwo poszlo, bo w rodzinie przeciez za darmo, to po co maja dbac :/:

Joannah
31-01-2011, 15:56
Mi sie wydaje ze moja bratowa raczej dba o rzeski,
bo i o pazurki zawsze dba.

Ale moze doszlo do jakiejs reakcji miedzy jakims plynem do makijazu, albo kremem, albo nie wiem co, bo z takimi rzeskami to klientki trafiaja i owszem ale po 6 tyg.
Wiec troche przykro mi sie zrobilo, bo chcialam zeby jak najdluzej cieszyla sie pieknymi rzeskami.

cubaro
01-02-2011, 11:43
Na bank musiała czymś zaszkodzić i klej puścił za wcześnie:o

dzikakura
01-02-2011, 12:04
albo po prostu miała bardzo tłuste swoje rzęsy, tak sie zdarza, nastepnym razem trzy razy primerem przetrzeć.

Mnie sie wyłania nowa jakoś klientki, klientka alergiczna, taka klientka jest najlepsza. Oczywiscie, trudna przy klejeniu, albowiem tu ja piecze tam ja swedzi, tasmy zostawiaja u niej glebokie czerwone ślady, ale w uzytkowaniu jest cudowna, nie drapie sie, bo jej szkodzi na cere, nie skubie, bo od razu oczy czerwone, z kremami tez raczej oszczednie, bo uzywa tylko nietlustego antyalergicznego swietlika pod oczy, takim klientkom rzesy sie trzymaja.. nie wiedziec dlaczego, bo jak wiecie na pewno... rzesy naszym klientkom odpadaja zazwyczaj same, albo my cos spierniczylysmy, nigdy to nie jest wina klientki, taka mi sie zlosliwa i iroczniczna refleksja rodzi po prawie roku od pierwszej mojej rzesowej aplikacji:skacze::skacze::D

mucha26
01-02-2011, 13:55
Święte słowa Kurko:kwiatek:.

Dzisiaj przyszła na dopełnienie po 3 tygodniach koleżanka, której założyłam rzęski. Miała ich jeszcze bardzo dużo. Fakt, że przykleiłam ile się dało, ale ona nic prawie przy nich nie gmera. Dzisiaj odtłuściłam i po chamsku przeczesałam. Wtedy sporo odpadło. Uzupełniłam na maxa i podejrzewam że będzie znowu git. A w wielu wypadkach jest tak jak piszesz.. .... odpadają podobno same:skacze:

---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:48 ----------

aaaaaaaa jeszcze jedno!!! Nie wiem czy o tym ktoś już nie pisał...
Kupiłam w SL płatki pod oczy (coś 20 zł za 6szt) i dają radę:ok: Nie muszę już nikogo masakrować tymi plasterkami. Samę płatki mają taki feler, że drobniutkie kłaczki z nich czepiają się doklejonych rzęs i włażą później do oka. Więc przyklejam na nie (przy styku z rzęsami wąski i bardzo cieniutki i wąski plasterek) Wszystko działa jak trzeba:), a komfort klientki o niebo większy.

alkaniolek
02-02-2011, 00:31
Tak z tym komfortem to na pewno, tez teraz wszystkim na tych podkladach i dziewczyny odrazu sobie chwala, ze lepiej niz z plastrami. No ale fakt.. Mam od poczatku te z SL i one mi sie suwaja na niekorych dziewczynach, jeden mi sie tak zsunal ze nie widzialam i rzesy dolne wylazly i zaaplikowalam jedna rzese na dolna, horror jakis.. nie wiem jak moglam nie zauwazyc, ale serio sie nie skapnelam, ze sie zsunelo :huh:

cubaro
02-02-2011, 08:19
Hej,
jeśli chodzi o te płatki z SL to najlepsze są Blink w takim białym pudełeczku bez obrazków, Puraderm - które też mają trzeba opracowywać plasterkiem właśnie z powodu kłaczków i się zsuwają, są grubsze. Te Blink są rewelacyjne, cieniutkie, super się trzymają i mają taką gumowaną siateczkę na zewn. warstwie, naprawdę polecam, przekonajcie się.

mucha26
02-02-2011, 08:30
dzięki:kwiatek:

edytakon
02-02-2011, 10:51
ja tylko nawilżam delikatnie wodąwtedy kamyczek ma chwilową przyczepność :)

---------- Dodano o godzinie 10:51 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:08 ----------

Kurko, Alkaniolek, Bobasku, odbieram dzisiaj paczkę od Ferbiuszki, rozdzielam i jutro puszczam poleconymi do Was :)

alkaniolek
02-02-2011, 11:25
Cubaro, chodzi Ci o te ktore zalaczam w zdjeciu?
Bo ja takich wlasnie uzywam. Nie maja klaczkow ale mi sie zsuwaja..

Emilia B.
02-02-2011, 12:22
przypominam, że tu sa zdjęcia rzęsek i komentarze a dyskusje prowadzimy tu http://forum.wzorki.info/zabiegi-kosmetyczne/1138-przedluzanie-rzes-metoda-1-1-a-45.html :)

alkaniolek
02-02-2011, 18:52
Dzieki Edytko :skacze:

igla1102
02-02-2011, 19:14
jakie rzęsy najczęściej używacie?chodzi mi o skręt,grubość i długość...
mi najwięcej schodzą C 0.25 10 :)

Kuciak
03-02-2011, 13:55
ja najczęściej B 0,2 11mm

---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:34 ----------

Dziewczyny, jak Wy usuwacie rzęsy syntetyczne? Bo będę miała Klientkę, która gdzieś robiła rzęski, ale jej się nie podobają tamte i chce ściągnąć i u mnie założyć, a z tego co mi mówiła to ma ich jeszcze sporo. I tak myślę, że jak będę tak każdą rzęskę oddzielnie smarować removerem i ściągać, to mi to wieki zajmie. A boję się, że jak będę chciała chociaż kilka za jednym razem, to że nabiore za dużo płynu (np. na zwykły patyczek do uszu) i do oka wleci. Poproszę szybką radę:)

alkaniolek
03-02-2011, 19:28
Mozesz sie nameczyc, bo niewiadomo na jakim kleju wczesniej miala robione, ja sciagalam raz i na pewno to nie byly te same produkty, remover ruszal ten klej na serio po dluuuuugim mizianiu i nie dalo rady po pare naraz i sie meczylam z tymi rzesami dluzej niz przy zakladaniu :huh:

Ale kilka tygodni temu usuwalam kolezance na ktorej cwiczylam na poczatku i normanie na mikroszczoteczke nabieralam wiecej zelu, to zel, nie jak woda wiec jej nic do oka nie wplywalo i mizialam po 3-4 naraz i wszystko schodzilo elegancko, nic jej do oka nie wpadlo, chociaz bylo kilka takich rzes ze musialam jednak misiac pojedynczo, tak mocno trzymaly .. No ale to byl klej z SL i remover do tego kleju, dlatego szlo latwo

A ja mam przy okazji pytanko rowniez

Co jaki czas powinno sie robic przerwe w ogole od rzes? Bo tutaj w Anglii radza co 4 misiace zrobic sobie w ogole przerwe na kilka tygodni i uzywac tej specjalnej odzywki do rzes w tym czasie..
W Polsce na kursie nic mi o tym nie mowili i zastanawiam sie jakie macie Wy informacje na ten temat babeczki


Co do rzes to najwiecej mi schodzi
C 0,20 13 mm i C 0,25 13 mm

cubaro
03-02-2011, 20:14
Alkaniołek - to są właśnie te płatki, ale najpierw dokładnie zrób demakijaż kobiecie i osusz dokładnie i nic nie będzie się przesuwało, aha i ponacinaj oczywiście z dołu w trzech miejscach, pośrodku i po bokach. Będzie super zobaczysz.

Ja rzęsy robię tylko grubością 0.20, profil częściej B niż C, a najwięcej oczywiście schodzi mi rzęsek dł. 11
Raz tylko robiłam gr. 0.15 ponieważ dziewczyna stwierdziła, że jej za ciężko na oku z 0.20 (miała dość grube i gęste swoje rzęsy).
Usuwałam rzęsy removerem po całości, ale dla bezpieczeństwa w pozycji siedzącej.
Myślę, że te 4 miesiące to b. rozsądne, ale mi na szkoleniu również nie mówili o przerwie.
Dziewczyny, mam prośbę, wiem, że niektóre z Was zajmują się też paznokciami, chciałabym również i tym się powoli zająć. Podpowiedzcie gdzie mam zacząć literaturę. Na szkolenie też się szykuję, ale już chciałabym wiedzieć więcej.

Kuciak
03-02-2011, 21:48
Alkaaniołku, właśnie kurcze ja nie ma removera z SL... Ogólnie to ten mój daje radę z klejem z SL, ale i tak to wolno idzie, dlatego też się pytam i oczekuję jeszcze więcej rad od naszych specjalistek:) bo może jeszcze dziewczyny maja inne sposoby jeszcze:) Alkaaniołku-dziękować:)
Jeśli chodzi o uzupełnianie to ja robie tak, że co 4 uzupełnianie to robie gratis, ale po tym uzzupełnianiu zachęcam do nowej aplikacji, bo to jednak zawsze inaczej te rzęski sie układają. Przerwy ogólnie nie zalecam, ale całkowite zdjęcie rzęs i na nowo zaaplikowanie to owszem.
Cubaro, ale jak Ty w tej pozycji usuwasz po całości? Prszę o szczegóły:)
Bo ja już usuwałam moim koleżankom, ale to tak pojedynczo wszystkie, ale teraz mam Klientke, która chce sporo usunąć i założyć nowe, więc zależy mi baaaaaaardzo na czasie, więc chciałabym się poradzić ja najszybciej usunąćte nasze syntetycze rzęski:) Dziewczyny, błagam o szybką radę!!!!!!!!!:)

dzikakura
03-02-2011, 23:48
Takie pokrzyzowane, wyprostują się przy drugiej aplikacji, jest zasada, ze do krzyzujących sie raczej nie doklejamy, ale jak baba ma pare swoich rzes i prawie wszystkie sie krzyzuja to... kto by słuchał zasad:nie_powiem::nie_powiem:

a na ostatnim zdjeciu ta sama Pani juz w pełnej krasie, z rzęsami i nie tylko w sesji dla pewnej znanej firmy kosmetycznej.

edytakon
04-02-2011, 08:17
Kuciak, moja klientka tez siedzi zawsze przy usuwaniu wszystkich rzęs (jak sciagam po innych lub od nowa chcemy zrobić) daje ze 3 krople płynu na patyczek do ucha i wszystkie przecieram od góry przy zamknietym(oczywiście) oku, ostrzegam klientkę zeby bron boze oczu nie otwierała, i tak ściagam, nawet nie szczoteczką tylko w prawej mam ten nawilzony patyczek a w lewej chusteczke suchą na ktorej zostawiam zdjęte rzęski, idzie szybko i sprawnie.

co do platków to ja kupilam wczesniej z looksus lashes i poweim Wam ze są lepsze od blinka, bo na wierzchu - tam gdzie najczesciej spływa klej maja jeszcze taką folię i NIC nie zostaje zupelnie.

Kuciak
04-02-2011, 09:54
Dzięki wielkie:) instrukcja idealna:) Jesteście niezastąpione:)

dzikakura
04-02-2011, 11:39
ja scigam rzeski tak, ze dziele sobie je na trzy segementy. Pierwszy segment myziam tez od gory, po minucie wracam do tych, ktore pomyzialam najwczesniej i od dolu i od gory myziam patyczkami bezwlokienkowymi tak jakbym brala rzeske w kleszcze, tez schodzi szybko, jak widze, ze sie juz zsuwa to albo rzeska zostaje mi na patyczku, albo pomagam jej sie zeslizgnac penseta.
Nie myziam nigdy calego oka, bo remover szczegolnie w plynie-jesli ktos ma, lubi nam zaschnac i wtedy mamy rzese, klej i jeszcze zaschniety remover.
Calosc operacji przy ilosci rzes, ktore byly zalozone 2 tygodnie wczesniej zajmuje mi ok 20 minut. Oczywiscie im grubsze rzeski zaaplikowane, tym oporniej schodza.

co do przerwy
-dla skubaczek- co trzecia aplikacja-miesiac przerwy
dla nieskubaczek- 6 aplikacji i trzy tygodnie przerwy

cubaro
04-02-2011, 17:24
Kuciak ja zdejmuję dokładnie jak Edytakon pisała, tak samo.
A jeśli chodzi o płatki to jak klej spływa, nie kapuję? Te blinkowe mają wierzch jakby gumowany.

alkaniolek
04-02-2011, 23:02
Cubaro
No kurcze ja wlasnie zawsze nacinam, tak mnie tez uczyli, demiakijaz tez robie mimo to sie zsuwaja.. i mnie wnerwiaja ale trzeba przyznac ze i tak sa wg mnie najlepsze z tych ktorych juz probowalam. Teraz uzywam tez tych z luksus lashes i sa tez ok, ale nie ma zadnych idealnych poki co.. :(

monikaj2
05-02-2011, 18:19
hejka zdolniachy
dlugo mnie nie bylo ale nie proznowalam
w tym tygodniu zadzwonila do mnie klientka ktorej zakladalam 6 stycznia rzesy (swoje miala cienkie i krutkie)oczywiscie zarzyczyla sobie profil C i to 0.25 odradzalam jej bo wiadomo we moga jej zabardzo obciazyc.szlak mnie trafil jak napisala ze wszystkie jej wypadly i to jeszcze z jaj rzesami.:glupek: ja niewiem o czym ona myslala kiedy jej wszystko tlumaczylam.juz nie wspomne ze po 3 tygodniach miala pryjsc na uzupelnienie zeby wszystko sprawdzic i ewetualnie zdiac czy cos.:aty: normalnie slow mi brak
z siostra zakladamy sobie nawzajem od momentu jak tylko zrobilam kurs i experymentujemy jak sie tylko da i na zadna opcje nie mozna nazekac.wszystko sie trzyma okolo miesiaca bez uzupelniania a tu taka wpadka:zly:
co do zdejmowania rzes to najszybciej nam idzie jesli posmarujemy rzelem polowe jednego i drugiego oka chwile czekamy i mizianie patyczkiem-cale zdejmowanie trwa okolo 15 minut
jesli chodzi o platki pod oczy to nie uzywam tych zelowych tylko takie zwykle do henny +tasma na same dolne rzesy.robi sie bardzo wygodnie i nic sie nie przesowa ,a i za mocno nie boli przy odklejaniu.



ale nabazgralam hi hi

Joannah
05-02-2011, 19:44
Monika a na co przyklejasz te platki do henny na wazelinę ?

monikaj2
05-02-2011, 23:03
bobas
mocze je tylko woda(poradzila mi to moja fryzjerka) i odczekuje chwilke i na to naklejam dopiero tasme.na sobie sprawdzilam i naprawde zaoszczedza bulu

Patii
06-02-2011, 01:17
Moje kochane:*
Mam do was ogromną prośbę:)
Chciała bym sprobować przedłużać rzęski (tylko przyjaciółce i mamie ewentualnie) a narazie, tak szczerze mówiąc, nie stać mnie na kurs...

Czy doradzicie mi jaki zestawik z allegro wybrać?
Wy już wiecie co jest potrzebne a co nie...
Nie chce zestawu za 300zl i wiecej, bo jak mi sie to znudzi albo nie spodoba to bede załowała..
Nie bede nikomu robila za pieniazki tylko chciala bym zobaczyc jak to wyglada "na pierwszy raz" i dlatego chciała bym jak najtanszy zestaw...
Jak mi sie spodoba i bedzie wychodziło, to wtedy wybiore sie na kurs i moge pomyśleć o droższych zestawach:D

Kochane, co powiecie o tych zestawach: ??
ZESTAW przedłużanie rzęs 23 elementy + KAMIEŃ!!! (1425167325) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-przedluzanie-rzes-23-elementy-kamien-i1425167325.html)
ZESTAW DO PRZEDŁUŻANIA ZAGĘSZCZANIA RZĘS W-WA (1439298491) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-do-przedluzania-zageszczania-rzes-w-wa-i1439298491.html)
AG125 DUŻY ZESTAW DO PRZEDŁUŻANIA RZĘS RZĘSY x18 (1429721435) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/ag125-duzy-zestaw-do-przedluzania-rzes-rzesy-x18-i1429721435.html)

Może wy widziałyście gdzieś tani a godny polecenia zestaw, na samiutki początek?

Buziaki:*

tomaszka
06-02-2011, 11:14
Jak kupisz któryś z tych zestawów to uwierz mi na pewno przedłużanie rzęs Cię nie wciągnie a osoby, którym to zrobisz będą miały uraz do końca życia. Ponieważ jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że klej ich uczuli, rzęsy będą w jednym pudełeczku różnej długości i grubości, kształtem najprawdopodobniej będą przypominać zapałki. Zakładając, że wcześniej nie zrobisz mamie, czy koleżankom krzywdy pęsetkami. Jednym słowem badziewie do kwadratu.;(

edytakon
06-02-2011, 12:14
jestem tego samego zdania co tomaszka :)

Patii
06-02-2011, 13:22
a czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry zestaw który pozwoli na nieuszkodzenie nikogo:D? tzn tak zeby klej nie uczulił i rzęski były okej?
Bo nie chce wydawać 1000zl ani 500zł bo mnie po prostu nie stać na taki wydatek...

Agnieszka Praska
06-02-2011, 19:46
Pati w takim razie na poczatek zakup klej jakis dobry do tego ze 2-3 rozmiary rzesek, remover, pesety, kamien nefrytu zamien szkielkiem , tasme w aptece i gruszke do noska taka malutka, mikroszczoteczki i szczoreczke do przeczesywania :) jak ci sie spodoba to dokupisz reszte asortymentu a jak nie to sprzedasz ;)
osobiscie moge polecic looksus lashes

cubaro
06-02-2011, 20:16
Monikaj - napisz gdzie można kupić takie płatki do henny i czy dobrze rozumiem, najpierw moczysz, przykładasz i na to plasterki? Czy te plasterki są dwa na skos. Jak wyglądają te płatki, czy są z jakimś klejem, co mają spodzie?

edytakon
07-02-2011, 10:47
cubaro one są chyba z takiej ligniny, mozna je nawet na all. kupic :)

---------- Dodano o godzinie 10:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:35 ----------

Patii wysłałam Ci przykładową wycenkę jakby co pisz:)

Alkaniolek, Bobasku dajcie znać zaraz jak paczuszka dotrze, wyslalamw czwartek - tzn nie ja a mezus :)

cubaro
07-02-2011, 12:02
Edytakon - znalazłam na al. jakieś piankowe, czy to te? Najpierw się namacza w wodzie i dopiero przykleja taśmą? Chyba nie tak?

---------- Dodano o godzinie 12:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:59 ----------

Czy to Refectococil czy jakoś tak, ale znalazłam też na allegro jakieś piankowe, ale to chyba raczej te pierwsze, piszą tam o jakimś kremie do nich jeszcze.

edytakon
07-02-2011, 12:28
te refectocil sa specjalnie do henny i to pewnie o nich wspominano :)

Joannah
07-02-2011, 19:34
Edytko dziękuję serdecznie paczuszka dotarła, jest do odebrania na poczcie, jutro dam znać jak rzęski.

Jesteś z nich zadowolona, pracowałaś już na nich? Jakie sobie zamówiłaś?

dzikakura
08-02-2011, 01:01
Edytka, ja jeszcze czekam, ale moja poczta to w ogole masakra, wiec spokojnie.

Bobas, ja tez pracuje na tych rzeskach, ktore do Ciebie wlasnie ida, wg mnie ich realna wartosc przewyzsza cene jaka zaplacilismy:). Fajnie sie kleja, nie sa groteskowo wygiete, ale wystarczajaco, by nasze klientki mogly zalonie spod nich spogladac;]

Ja na razie kleilam z tych rzes profil C, idzie do mnie D-zobaczymy jak wyglada;]

edytakon
08-02-2011, 09:06
Bobas rzeski są fajne, choc zdarzyło mi się że kilka rzęs profil D znalazły się w C, ale moze to przypadek. Mnie się bardzo dobrze klei, dzisiaj o 10 mam kolezanke-klientkę bede kleić tymi rzęskami całość bo chce zeby jej facet-fotograf zrobił mi profesjonalną fotę :)

Kurka to niesamowite ze do Bobasa - poza granice kraju dotarło szybciej niż do Ciebie, nie wspomnę o paczce z klejem... szok

alkaniolek
08-02-2011, 17:58
No i ja dzisiaj tez dostalam paczuszke, wygladaja pieknie, zobaczymy jak sie kleja.. Jutro przetestuje :d

dziekowac dziekowac kochana za wszystko!

Joannah
08-02-2011, 19:09
Hehe no cuda z tą pocztą polską jest. U mnie jak cos wyslesz jednego dnia to drugiego juz zwykle jest.
Paczka byla w poniedzialek rano- ale mnie nie bylo w domu niestety.

Edytko dziekuje serdecznie za gratisiki! Uzywalyscie tego kleju juz? Czas 10-15 sek troche mnie odstraszyl- powiedzcie czy naprawde tak dlugo wiąże? Może na upalne lato się nada, jeśli ma taki dlugi czas wiązania.

Rzęski wyglądają świetnie i powiem wam, że w ogóle nie widać ze to są 0.20 tzn nie są o wiele grubsze od 0,15 ktorych zawsze uzywalam, ale bardziej mi sie spodobaly juz w opakowaniu. Są takie ...hmm bardziej wyraziste!
W poniedziałek mam klientkę na uzupelnienie, więc na niej wypróbuję nowe rzęsiska.

Edytko jeszcze raz dziękuję Ci serdecznie.

P.S ta babka jeszce ma tanio podkladki pod oczy, wiec jak ktos bedzie zamawial hurtem to ja się pisze :)

edytakon
09-02-2011, 09:27
Bobas wlasnie tez chciałam wypróbować, ona ma mi dać znać jak się sprawują na klientce :)

cubaro
09-02-2011, 15:29
Hej dziewczyny, a o jakich podkładkach piszecie? Ja chciałabym jakieś dobre i niedrogie. Robię cały czas na blinkach (drogo) a gdy mi zabraknie kleję plasterkami :huh:

Joannah
09-02-2011, 20:56
Babka ma 5 kompletów podkladek za 15 zł. Wychodzi 3 zl za jeden.

.

dzikakura
09-02-2011, 23:07
To ja na te podkładki sie pisze tez.

Kurcze, az szkoda, ze poczta polska to tacy zlodzieje.. edytakon wysłała do mnie najpierw klej do wyprobowanki ten od farbiuszki i nie dosżło.

ja tego kleju bede uzywac do blinka na sobie zobaczymy jak sie spisze;]

edytakon
10-02-2011, 12:41
Dziewczyny zapytam co i jak sie sprawdzają i zrobimy zamówionko :)

---------- Dodano o godzinie 12:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:58 ----------

I już wszystko wiem, doskonale się trzymają i nie odchodzą, nie ciągnie się skóry przy ściąganiu. wydaje mi sie ze warto sprobować :) cena lepsza i nie sa to plasterki:)

Robie znów zamowionko, tym razem na podkładki i rzęsy mi brakujące; jak ktoś chętny chce coś proszę pisać na PW lub maila edytakon@o2.pl

MalinaMalinowa
15-02-2011, 22:14
Hej dziewczyny:D kilka dni temu odkrylam to fotum i bardzo mi sie spodobalo:D czytalam wasze posty i naprawde jestem w szoku ze mozna znalesc jeszcze tak pomocne osoby:) przeczytalam wiekszosc stron niestety nie wszystkie brak czasu mi na to nie pozwala...chcialabym zapytac Was o jakis dobry klej do rzes ja uzywam tego ze SL ale wydaje mi sie ze sie psuje po pewnym czasie i slabiej trzyma rzesy;/
z gory dziekuje:)

lady_boss
17-02-2011, 00:46
Czesc dziewczyny... szukajac informacji o produktach do rzes trafilam przypadkowo na to forum.
Bardzo mi sie podobaja wasze wypowiedzi i stwierdzialam, ze sie przylacze do grona rzesomaniaczek:]
Stylizacja zajmuje sie juz 2 lata i tez sluze swoim doswiadczeniem.

Widzialam we wczesniejszych postach pytanie dotyczace zrastania rzes.
Jesli klientka przychodzi po dlugiej nieobecnosci ma prawo miec nierowno zrosniete rzesy gdyz kazda rzesa jest w innej fazie wzrostu. W momencie kiedy wkleimy sie do rzesy w fazie katagenu lub telogenu ona juz nie rosnie, za to wklejenie sie w anagen spowoduje, ze rzesa syntetyczna znacznie oddali sie od powieki.
Ok, ale nie madrze sie juz na wstepie:P

A przy okazji, co sadzicie o odzywkach do rzes przedluzanych? Proponujecie jakies swoim klientom?
Moje dziewczyny maja raczej zasobniejsze portfele i lubia sobie dogadzac. Podpytywaly mnie ostatnio o jakis rekomendowany produkt, zeby wzmocnic swoje naturalne rzeski.

mucha26
17-02-2011, 08:15
Witaj lady_boss:)
Fajna informacja. Dzięki :kwiatek: Ja też głupiałam na widok niektórych bardzo odrośniętych rzęs, a teraz przestanę. Twoje doświadczenie będzie tu bardzo cenne.
Ja niestety nie mam żadnego doświadczenia z odżywkami ale z pewnością jakaś babeczka odpowie.

dzikakura
17-02-2011, 13:14
Malina Malinowa- to nie klej sie psuje, juz o tym pisalam, ale napisze jeszcze raz, zauwazylam, ze rzesy potrafia "przyzwyczaic" sie do jednego rodzaju kleju- nie jestem w stanie tej tezy obronic, ani naukowo udowodnic, to wynika z mojej obserwacji, zmien swojej stalej klientce, ktorej po kolejnej aplikacji rzesy"sypia sie"-klej. Np nie wiem, na loooksus lashes-to podobna polka cenowa.


Lady boss- jesli chodzi o odzywki, ktore mozna stosowac w przypadku gdy sie ma przedluzone rzesy nie uszkadzajac ich to nieoceniona odzywką jest Revitalash. Na efekt trzeba czekać ok 4 tygodni, ale rzesy naturalne rosną i staja sie grubsze. Aplikuje się te odzywke nie na same rzesy, ale na powieke i na nasade rzes, wmasowujac ja w te miejsca, opuszkiem, badz patyczkiem- oczywiscie ostroznie, by nie dotknac rzes przedluzanych. Inne odzywki, palikowane w tradycyjny sposob absolutnie sa wykluczone, bo zawieraja zioła, a przede wszystkim oleje, jak delikwentka posmaruje rzesy zwykla odzywką to niewatpliwie je zgubi. Revitalash ewidentnie jest dla klientek z zasobniejszym portfelem -kosztuje ok 340 zlotych.

Historia Revitalash tez jest ciekawa, wymyslił ją facet dla swojej zony, ktora bardzo kochał, a ktora miala raka i po chemioterapii calkowicie wypadły jej rzesy. 10 zlotych z kazdej sprzedanej odzywki jest przeznaczane na walke z rakiem(pisze o tym, bo bogatsze klientki uwielbiaja sie angazowac w rozne charytatywne akcje);]

mucha26
17-02-2011, 17:40
Mam pytanko: czy ktoś używał tych cieniutki rzęs z loooksus lashes. Chodzi mi o te , o grubości 0,10 mm. Chciałabym zamówić i nie wiem czy jakość jest dobra.

Z góry wielkie dzięki:kwiatek:

dzikakura
17-02-2011, 21:01
muszka, ja uzywam tych cieniutkich rzesek, ale nie z looksus, jednak mysle, ze one sa podobne, klei sie je łatwo, tylko.. bardzo rzadko ich uzywam:skacze:

mucha26
17-02-2011, 22:53
Dzięki:kwiatek: Kureczko.

lady_boss
18-02-2011, 00:04
dzikakura slicznie Ci dziekuje... wczoraj dokopalam sie wlasnie do dwoch odzywek... revitalash i lashfood.
Lashfood ma dwie odzywki, jedna do naturalnych rzes a druga do przedluzanych - i ta ostatnia mnie najbardziej interesuje.
Revitalash ma fajne opinie a Lashfood dopiero co wszedl do Polski.
Niestety nie zdazylam wczoraj poczytac dokladnie bo padalam ze zmeczenia, ale dzisiaj mam zamiar dowiedziec sie wiecej :D

A w ogole wybieracie sie dziewczyny na targi Salon Wiosna 2011?
Ja chyba zajrze, ale w niedziele...

Agnieszka Praska
23-02-2011, 09:20
moja ulubiona klientka

dzikakura
23-02-2011, 10:21
pieknie, pieknie agulusia.. juz wiem czemu ulubiona.. kazda z nas uwielbia takie dlugie kleic:)

samaron
23-02-2011, 10:23
Aga :wow: - brak mi słów normalnie

edytakon
23-02-2011, 10:35
a ja mam takie seciki dla Was
C - 10 0,2 na większości powieki, Pani chciala delikatnie, zeby nie bylo efektu zmeczonego oka
http://images47.fotosik.pl/656/2d7cc7384f6b6139med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d7cc7384f6b6139.html)

i drugie nie chce sie zaladowac grrr

dzikakura
23-02-2011, 11:28
piekne edzia, piekne.. no dziewczyny, przypatrzcie sie, dla mnie to majstersztyk, kazda rzeska lezy zarąbiscie rowno:ok:

edytakon
23-02-2011, 11:39
Kurka bo sie zaczerwienie :) zalozymy niebawem takie same nie boj żaby :) no moze nie 10 a 13 :)

alkaniolek
23-02-2011, 16:50
Hej babeczki

Ja tu z innej beki teraz walne...
Czy ktoras z Was uzywa moze bazy z SL ( taka bananowa ) bo wlasnie zakupilam ten specyfik i klientka ktorej zawsze ladnie rzesy sie trzymaly i nigdy nie mialam z nia problemow, wlasnie mi zadzwonila tydzien po aplikacji i powiedziala, ze jej sie 3/4 rzes usypala. Nic w sumie nie zmienilam poza wprowadzeniem tej bazy, ale zrobilam juz uzupelnienie kilku osobom i narazie nikt nie dzwoni ze skarga, wiec nie wiem czy mialyscie moze jakias podobna sytuacje, bo przeciez na tej bazie niby powinny rzeski trzymac sie dluzej!

Joannah
23-02-2011, 19:34
Agulusia moim zdaniem dokleilas o wiele za dlugie rzeski w stosunku do naturalnych, cienkich rzesek klietnki, widać ze juz teraz sie krzyżują, a jak troszkę podrosną to naturalne rzesy pod ciezarem doklejonych beda się wywijać i mogą osłabiać naturalne rzęsy.

Wiem ze klient nasz pan, ale mam nadzieje ze wspomnialas kliente ze taka dlugosc zdecydowanie oslabi jej rzesy i spowoduje krótszy czas użytkowania.

milenka_olsztyn
23-02-2011, 19:41
Agulusia mi też jakoś się nie podobają niestety...;/

dzikakura
23-02-2011, 19:54
bobasku, ja tu wezme troche w obrone agulusie. Na stówę wie, ze to są za długie rzęski do slabych rzes klientki, mało tego, wie rowniez, ze dlatego, ze klientka wlasnie takie nosi jej naturalne sie przerzedziły poprzez noszenia takich dlugachnych. To widac, ze to sa rzesy od razu po aplikacji, tyle, ze zdjetej(nawet kobietka"nie odpoczela" troche, albo odpoczęła moze z 2 tygodnie). A rzeski sie krzyzuja z powodu tego wlasnie, ze naturalna slabiutka firanka nie jest dostecznym podparciem. A czemu bronię agulusię, bo mam to samo z moimi klientkami.... powiem tak, zeby nie wchodzic za bardzo w szczegoly mam pewien sort klientek, ktore khem.. nie pracują w banku-jak same mowią pracują w usługach(domyslacie sie jakich):nie_powiem:, tam nie ma "miętkiej" gry, pazur ma byc długi i co, ze na ogryzkach, rzęsa musi być nadłuzsza.. na poczatku troche oszukiwalam, mowilam, ze aplikuję 15 tki, a aplikowałam 13 tki, zeby choc troche odciazyc slabnace naturalki, ale sie szybko pokapowały i siedzą mi nosem w woreczkach z rzesami... takie cwaniary. . One sobie te rzesy prownują!!!! Ktora ma najdluzsze.. no hard core normalnie, a potem pretensje, ze Hela ma dluzsze i dlaczego!! Mam dla nich chinskie rzesy uwaga.. 18 tki, bo nie dostałam "normalnych" o takiej dlugosci w Polsce Pare razy sie postawiłam i odmowilam.. to poszly gdzie indziej i tak zrobiły. Po pewnym czasie juz nie ma do czego doklejac, wtedy "odpoczywamy" miesiac. Podpisały mi z radościa oswiadczenia, ze takie długie rzęsy to na własna odpowiedzialnosc i to są moje najlepsze klientki. Robię im rzesy co dwa tygodnie, wszystko sie krzyzuje, opada, wyglada srednio, nawet tego nie wstawiam, bo wstyd i sromota. Ale taka jest kwicząca rzeczywistosc.

p.s. Przepraszam admina za zbyt dlugi opis w galerii:skacze:

Joannah
23-02-2011, 20:21
Dzika w takiej sytuacji zwracam honor :)

dzikakura
23-02-2011, 20:26
Bobasie kochany, ja nie wiem czy tak było, ja sie nie konsultowałam z agulusia.. ale mowie Ci.. cos jest na rzeczy:*

Agnieszka Praska
23-02-2011, 21:00
Agulusia moim zdaniem dokleilas o wiele za dlugie rzeski w stosunku do naturalnych, cienkich rzesek klietnki, widać ze juz teraz sie krzyżują, a jak troszkę podrosną to naturalne rzesy pod ciezarem doklejonych beda się wywijać i mogą osłabiać naturalne rzęsy.

Wiem ze klient nasz pan, ale mam nadzieje ze wspomnialas kliente ze taka dlugosc zdecydowanie oslabi jej rzesy i spowoduje krótszy czas użytkowania.


oczywiscie ze poinformowalam;) dziewczyna przychodzi co ok 14 dni;) chociaz prawde powiedziawszy spokojnie by wytrzymaly miesiac:)
a te co sie krzyzuja po zdjeciu zostaly usuniete;)
a klientka z ych co najlepiej by se 20 zaaplikowaly :D

kurko prawie trafilas ;) rzeskli wylinialy po bojce :)

edytakon
24-02-2011, 12:52
Ja znam odmienne zdanie, ale nawet szkolaca mnie nie doradzała jakos bardzo tej bazy, jedne mowia ze odbarwia rzęsy... inne ze super ja nie stosowałam

cubaro
24-02-2011, 20:58
Hej dziewczyny,
ja nie używam bazy i nie mam zdania.
A z innej beczki Wam napiszę, że zakupiłam sobie właśnie i dzisiaj nałożyłam na swoje rzęsy odżywkę mavala. Stwierdziłam, że blink zniekształca rzęsy i w ogóle już się przyzwyczaiłam do tych przedłużanych i nie mogę na swoje cienizny patrzeć więc stąd pomysł na odżywkę. Czytałam o różnych, tutaj też ostatnio była o tym mowa, ale póki co na tą ponoć super tzn. revitalash się nie skusiłam. Będę stosować codziennie i zdawać relecje.

cubaro
24-02-2011, 21:09
Jak zobaczyłam te długie i krzywe rzęsy to się przeraziłam, dla mnie to byłaby antyreklama, zdecydowanie mniej jest takich artystek -klientek aniżeli tych normalnych więc nie uległabym mimo wszystko, jak chce tak wyglądać OK ale nie u mnie, bo tak jak mówię jednej na sto szczena opadnie z zachwytu a 99 klientek nie przyjdzie ze strachu bo nie chciałyby tak wyglądać :wow:
Edytakon - pięknie, równiutko i tak lubię!

dzikakura
24-02-2011, 22:37
Dziewczyny, ja mam taki apel do Was... oczywiscie kazda ma prawo do wlasnego zdania jak najbardziej, ale nie jestesmy tu po to by sie obrazac i kwestionować cos co zrobiły nasze kolezanki. Nie robmy z wzorkow.pl pewnego fioletowo białego forum, gdzie elementem przewodnim, są słowa: okropne, przerażajace, fuj, ochyda.
Kazda sie uczy, wszystkie sie uczymy. Uczymy sie od siebie nawzajem. Ja proponuję spojrzec na inne prace agulusi i naprawde zastanowic się czemu ta praca rozni się od innych.

Powiem tak i wprost, bo widze, ze delikatnosc nie jest czytana.
Cubaro. Moimi klientkami są prostytutki. To one, szczegolnie w zimie kiedy "normalne" panny oszczedzaja do lata są najlepszymi klientkami. Jestes pewna, ze odmowilabys 80% swoich klientek cubaro? Bo ja nie. Poszłabym z torbami i mysle ze z podobnych pobudek agulusia tez nie. Tak sie czasami zycie układa, ze robimy w tej branzy cos co nie powinno byc robione. Szwedzkiej blondynce farbujemy wlosy na czarno(bo se tak panna wymyslila), makijazujemy permanentnie lasce o hiszpanskim typie urody brazowe waskie brwi a la gwiazda niemego kina(bo ona widziala u kolezanki i musi takie miec) i nie pomogą przekonywania.
Nie rzucajcie kamieniami, bo sie robi nieprzyjemnie(i to ja jestem ponoc homofobem, faszysta i brak mi tolerancji)

Nie wiem jak Wy.. ale jak widze na tym forum cos szczegolnie porazajacego i niezgodnego ze sztuka(paznokcie, rzesy, makijaze) to sie po prostu nie odzywam. Po co sie ranic.

podpisano
kura przyjazna:D

mucha26
24-02-2011, 23:08
Słusznie prawisz Kurko. Podpisuję się pod tym wszystkimi łapami.

Agnieszka Praska
25-02-2011, 07:47
cubaro a ja mysle ze jak bys miala taka klientke co by tyle kasy zostawiala co moja u mnie to z pocalowaniem w reke albo w tylek bys robila takie jak chce;] pozatym w ciagu miesiaca przyprowadzam mi po 10 klientek rzesowo paznokciowych i uwierz mi wszystkie wracaja a taka dlugosc tylko ona dostaje
odemnie;] zreszta co ja sie tlumacze:huh: to jest laska ktora jest co tydzien na rzesach i ktora stac na to zeby czesto przychodzic i wymieniac za dlugie rzesy a nie mloda dziewuszka co caly rok zbiera na rzesy zeby furore w wakacje robic;)

Candynails
25-02-2011, 07:57
fajne te niektóre prace, chciałam sobie zrobić ale jakoś nie mogę się przemóc, nie wiem gdzie isc, gdzie w Gliwicach zrobią mi to dobrze. To są w większości takie klejone na kilka dni??na specjalne okazje, czy może coś na dłużej?? bo jak czytalam ceny w salonach takiego przedłużania na dlużej to kosmiczne są

dzikakura
25-02-2011, 10:22
Candy własnie nie.. :)w wiekszosci to stylizacje 1:1 czyli takie ktore wygladaja dobrze do 4 tygodni, potem takie rzeski trzeba uzupelniac, uzupelnianie kosztuje ok 30% mniej od ceny wyjściowej. Stylizacje"na krocej" to przyklejanie kępek, badź metoda blink&go, te sa zdecydonie tansze. Jednak metoda 1:1 jest najnaturalniejsza. Ceny są różne. w Gliwicach masz naszą wzorkową Nnisie (napisz do mniej na pw, jej prace są również tutaj w galerii)-ona wykonuje rzęski metodą 1:1.

cubaro
25-02-2011, 14:25
Dziewczyny, sorry ale nie miałam zamiaru nikogo obrażać.
Ale skoro są wklejane te zdjęcia, pod nimi opinie i przedstawiać mają stylizację rzęs, to raczej nie zastanawiam się nad tym co to za klientka tylko oceniam te rzęsy. Tak więc ja również wyraziłam swoją opinię, a że jestem szczera to sorry, zawsze prawdę piszę/mówię i nie słodzę jeśli mi się coś nie podoba. Jeśli jednak kogoś uraziłam to przepraszam bardzo.

samaron
25-02-2011, 14:45
Cubaro, to dobrze, że jesteś szczera, cenimy szczerość, zakłamaniu mówimy nie ;)
A z tymi rzęsami to pewnie jakbyś przeczytała opis przyczynowo-skutkowy, gdyby się pojawił przed zdjęciami, to być może też inaczej byś oceniała.
Dla mnie to tak jak z fryzjerem, za każdym razem gdy idę to się przygotowuję, mam zdjęcia, podaję precyzyjny opis fryzury, tłumaczę jak zachowują się moje włosy (chociaż dobry fryzjer powinien to sam sprawdzić zanim je umyje), wydaje się, że wszystko zrozumieli a i tak zawsze zrobią po swojemu.
I mnie nie obchodzi czy to jest wbrew czy zgodnie z zasadami, trendami, modą itp, chcę otrzymać konkretny wygląd, a kończy się fatalnie.
W efekcie mimo otrzymania rabatu i karty stałego klienta nie wracam do tego fryzjera.
Dlatego dziewczyny mają trochę racji bo, jeśli nie zrobią tego jak sobie klientka życzy, to klientka pójdzie gdzie indziej następnym razem.

dzikakura
25-02-2011, 16:32
Cubaro, uwielbiamy Cie, nie dasaj sie:*i wstawiaj szybciutenko jakies prace, ja ostatnio nic nie mam niestety:(

meg19791
26-02-2011, 08:40
ja takie robiłam :)

373893739037391
3739237393

edytakon
26-02-2011, 14:17
Meg bardo mi sie podobaja stylizacje Twoje

a to moje:) wczoraj klejonem mialam male problemy, ale mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok. Otóż dziewczynie po zabiegu bardzo lzawilo oko i... z niego wlasnie odpadło 3/4 rzes wstawiam foty
http://images35.fotosik.pl/482/93c44945f28e49bamed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images43.fotosik.pl/666/6e4a7e99a3572d5dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

a tu taki news - Dziewczyny twierdza ze nie ma roznicy w usłudze za 100 a 150... hm Proszę podajcie 3 roznice minimum :) laska miala zalozone u pewnej stylistki - 3 dni temu!! Majstersztyk co?
http://images47.fotosik.pl/667/0bb1a5cbab27a3e7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Agnieszka Praska
26-02-2011, 15:38
lo matko moje tak po 4-5 tygodniach wygladaja a nie 3dni po:huh:

AtelierStylizacji Carolla
26-02-2011, 17:04
meg- super stylizacje rzęs bardzo mi sie podobaja:D

cubaro
26-02-2011, 20:48
Edytakon już chwaliłam, Meg również bardzo ładnie robisz :ok:
Ja nie robię moim klientkom zdjęć, więc nie mam czego pokazywać :/:
Jeśli coś się zmieni w tym względzie to na pewno wstawię ;)

dzikakura
26-02-2011, 23:56
Meg, bardzo ładnie, szczegolnie za serce mnie ujeła czwarta z kolei

hyyy edytakon, podaj trzy roznice ktorymi roznia sie te dwa obrazki.. no nareszcie ktoras z klientek naocznie, ze tak powiem przekonala sie czym sie roznia... brawo! super!

moniula
28-02-2011, 00:01
Dzika kurko wielki ukłon w Twoją stronę,tym razem nie chodzi mi o Twoje prace ale o bardzo przyjazny stosunek do naszych forumowiczek. Naprawdę az ciepło na serduszku.

edytakon
28-02-2011, 12:04
Dziewczyny ogłaszam wszem i wobec a zarazem troche się chwalę, ze w razie chęci zamowień rzęsek XXLLashes - (ferbiuszki) mozecie kontaktować się ze mną. OD 7.2 zostałam ich szkoleniowcem a jednoczesnie mogę sprzedawać ich produkty wiec zapraszam:)
piszce tutaj lub na PW :) lub kom 515 23 44 66.
Zdecydowałam sie, bo jakosc rzęs jest naprawdę swietna, a do tegowprowadzili nowy czarny klej, ktory jak przetestuję bede polecac/odradzać:) zobaczymy

Jednoczesnie zapraszam chetne na szkolonko z przedłużania... jedną chetna juz mam :)

Emilia B.
28-02-2011, 12:15
Gratulacje!! :kwiatek::kwiatek::kwiatek:

samaron
28-02-2011, 12:24
Gratuluję Edytko - świetna wiadomość:D

unita
28-02-2011, 12:38
Gratki Edyta, ja napewno bede u ciebie kupowac:) oczywiscie jak bedziesz miala dobre ceny:D

mucha26
28-02-2011, 12:48
Hej babeczki:).

Zamówiłam niedawno rzęski od ferbiuszki. Wszystkie oprócz 0,15 (bo ich nie miała). W dodatku po 1gramie z każdego rodzaju (w paczuszkach po 0,25g). Teraz widzę, że to dla mnie zbyt dużo :( szczególnie, że moje klientki są w wieku „dojrzałym” więc schodzą mi prawie wyłącznie te mega leciutkie. Chętnie odsprzedam (nawet taniej niż zakupiłam) nie ruszane jeszcze paczuszki żeby zamrożoną kasę wydać na cieniutkie. Jeśli, któraś babeczka chętna proszę o kontakt na pw.

tomaszka
28-02-2011, 19:58
Edytakon, ja na ich stronce widzę, że mają tylko w ofercie rzęski i klej malutki. Czy to wszystko? W ofercie, którą mi przysłali na maila tez są tylko te pozycje. Trochę mało wydaje mi się.;(

Joannah
28-02-2011, 20:12
Edytakon, gratuluję! I czekam z nicierpliwością na podładki pod rzęski.
A jak ten mały klej się u Ciebie spisał? Ja go jeszcze nie próbowałam, boję się trochę tego czasu schnięcia.
Pracujesz już od 7 lutego na ich czarnym kleju ? Napisz coś więcej o nim.

lady_boss
28-02-2011, 21:23
Do mnie tez dzisiaj przyszla dziewczyna, ktora miala masakre na oczach.
Niestety nie zgodzila sie zrobic zdjec tego co miala, nawet samych oczu :(
Ale za to zgodzila sie uwiecznic poprawione rzeski :yess:
Wyszlo cudenko.

p.s. powiedzcie kochane jak mozna zostac takim terenerem i sprzedawac produkty?
moze ja bym sie na cos takiego skusila ;]

alkaniolek
01-03-2011, 00:45
Edytko gratuluje rowniez :ok:
Napisz co tam jest w ofercie czego ferbiuszka nie miala, bo ja zrozumialam wtedy ze ona chciala wysprzedac resztki swojej hurtowni..

Agnieszka Praska
01-03-2011, 07:53
edytko gratulacje:D mozesz zdradzic z jaka firma wspolpracujesz??

edytakon
01-03-2011, 09:47
To po kolei :)

Aguluś firma XXLLashes www.xxllashes.eu (http://www.xxllashes.eu) - i rzeczywiscie na ich stronie sa wylacznie i rzeski i klej, ale w ofercie dla dystrybutora mam dostęp do wszystkich produktów (pęset, kamieni, podkładek, kufrów, wszystkiego co niezbędne w pracy stylistki)
Oni generalnie skupiaja sie na sprzedaży rzesek i kleju, a reszte sciągają.

Fakt taki był, ze Ferbiuszka chciala wyprzedać rzeczy z hurtowni, ale... jak sie okazało pozniej tak chyba jej sie ladnie rozkręcilo, ze nadal bedzie dzialać w tej branży (ona poza sprzedaza produktów rownież jest instruktorem).

Klej czarny został wprowadzony dosłownie od kilku dni, jutro bede go testować, ale efekt wiazania i trzymania - okaze się w najbliższym miesiacu :) wiec zobacymy, chociaż ferbiuszka mowi ze jest świetny, już testowała ponad tydzien temu i wszystko ładnie się trzyma.

Emi i Sami dziękowac :):)

Unita - no mam nadzieje ze mnie nie "zdradzisz' :)

w razie pytań piszcie postaram sie na wszystkie odpowiedzieć :)

dzikakura
01-03-2011, 11:09
Edytko, z calego serca Ci gratuluje. Super, super, super:ok::ok::ok:

a tu rzeski robione na xxl lashes, kąciki wew sa wykonczone, to sa rzeski od dolu.

edytakon
01-03-2011, 11:48
A dziekować :)
Kurka ja uwielbiam takie rzeski kleić 11 i 13 ?:)

dzikakura
01-03-2011, 12:02
yhm, 11, 13 i 10 w kacikach, na kocie oko, z przeskokiem;]:*

moniula
03-03-2011, 10:27
Lady boss Twoje poprawione rzeski naprawde- cudenko,takie dopracowane, dopieszczone,bardzo ładne.

Kuciak
04-03-2011, 16:48
Cześć dziewczyny. Mam problem-jakiś tydzień temu zakładałam mojej nowej Klientce rzęsiory, dzisiaj dzwoni do mnie, że ponad połowa jej odpadła... No i tak się zastanawiam czemu, bo nigdy tak mi się nie zdarzyło, odtłuszczałam kilka razy, pracowałam na tych samych produktach... Podpowiedźcie mi jaka może być przyczyna...

dzikakura
04-03-2011, 17:22
Kuciak, albo przykleilas za dlugie rzesy, albo..... wiesz co, ja Ci coś powiem... ale tak na ucho:) Nowa klientka mówisz... :Dja po prostu intuicyjnie czuję, ze ona Cie troche oszukuje. Ty najpierw zobacz te rzesy(czy jej naturalne w miejsach gdzie zaaplikowane"same wypadły", nie noszą resztek kleju, badz nie są powyginane i połamane-takie jakby uciete nozyczkami, czy nie ma ich jakoś podejrzanie mniej i te inne rzeczy, ktore swiadczą o tym, ze klientka skubie), bo po prostu czuję jakoś tak szostym zmyslem, ze, coś ja uwierało i pewnego pięknego wieczoru usiadła i poskubała sobie przed telewizorem, a teraz po tygodniu domaga się odswiezenia aplikacji i to w cenie, ktorą zapłaciła.

Oczywiście może i popełniłas jakiś błąd, ale kurcze.. z aplikacji na aplikację jesteśmy coraz lepsze, coraz lepiej i trwalej robimy, owszem pokora potrzebna, ale na Boga... czasem to naprawdę nie nasza wina.

-ja już rozrozniam trzy rodzaje skubaczek:
1. pazurem podhacza miejsce spawu i delikatnie odrywa sztuczna od naturalną-tak rozdzielając, spedza nad jedna rzesa czasami klikanascie minut(wtedy tuż przy nasadzie na niektorych naturalnych znajdziemy kawalątek kleju:skacze:)
2. Wydziera swoją rzęsę razem z naturalką ciągnąc w doł lub poziomo (to latwo zobaczyc, bo sa lyse miejsca po tych rzesach)
3. Odgina rzęsę naturalną wraz z doklejoną syntetyczną maksymalnie w kierunku powieki górnej(robią tak jak je coś uwiera, wtedy odkleja sie syntetyczna, ale naturalna tez nie wytrzymuje i na samym koniuszku pęka-wtedy rzesy są jakby połamane, bez tego cieniutkiego koniuszka)

Może wy dziewczyny znacie jeszcze jakiś rodzaj skubaczki i jak po rzęsach ja rozpoznac:)?

To jak z pazurami, często klientkom coś odpada, pęka, się odkleja, a stare wyżeraczki bez pudła jak się im pokaże takiego paznokcia uszkodzonego potrafią odtworzyć dzien z życia klientki. Widac jak na dłoni, czy najpierw podważyła zębem, a potem puknęła o coś twardego, czy przycięła pazura drzwiami od samochodu,czy sama piłowała i obrabiała aż pozbawiony zabezpieczenia pazur pękł. Nie dajmy się zwariować.

Mnie można jeszcze na pazurach oszukać.. jeszcze tak, chociaż już coraz rzadziej, na rzęsach się nie odważają, nie wiem.. timbre mojego głosu, czy to, że trafiam bez pudła. Dzisiaj byłam u klientki, wytrzymała trzy tygodnie, w czwartym usiadła i pracowicie poodklejała rzeski sposobem numer trzy (czyli odchylamy, odklejamy i łamiemy), a w kącikach pojechała hardcorem czyli sposobem nr 2. Przyjrzyjcie się.. tym przed aplikacją, dojrzycie tam rzęsiory proste jak druty, to te połamane. Od progu mnie przywitała"pani Bożenko-skubałam";]

Kuciak
04-03-2011, 17:36
Dzięki Kurka za szybką odpowiedź:) też mi się pomyślało, że mogła je tam ciągle trącać, dlatego zobaczymy w poniedziałek jak to wszystko wygląda. Wiadmomo, troszkę się zdenerwowałam, bo pierwszy raz mam taką sytuację i rzęs też jej za długich nie przykleiłam...

tomaszka
04-03-2011, 20:14
Kurko ale rzęsiorki na maxa długie.:]

dzikakura
04-03-2011, 21:31
a co ty.. 12, 11, 10 9 tomaszek;] a i tak wychodzimy powoli z pania z nalogu. byly 15 tki...

lady_boss
04-03-2011, 23:41
Kuciak, jesli nie masz problemu z innymi klientami i nie zmienialas produktow, to na 100% nie jest to Twoja wina.
- jesli klej jest przechowywany zgodnie z instrukcja, dokrecany i wymieniany regularnie na swiezy nie ma szans aby to byla tego przyczyna :]
- klienta mogla np. tuz po zalozeniu, isc na saune, na solarium, zmoczyc rzesy lub umyc. np. glowe pod prysznicem. Niektore klientki sie dziwia, ze szampon ma substancje oleiste i ze nie moze im splywac po twarzy :/:
- jesli klientke cos uwieralo i sobie wyskubala to moze rzeski zostaly za blisko doklejone lub nie zostaly doklejone na calej dlugosci :(
I pytanie czy odkleily jej sie rzesy czy wypadly jej z naturalnymi, bo jesli z naturalnymi to inna sprawa.

justi84
05-03-2011, 10:34
moje drugie przedłużenie bo pierwsze składało się z kilkunastu rzęs żeby było taniej i na jeden raz.więc pokaże drugie:)mam nadzieje że nie będzie dużo krytyki:)proszę o wskazówki jeśli można:)

dzikakura
05-03-2011, 11:05
o to to wlasnie , lady boss:skacze:, im jestem starsza tym mniej wierze w cuda pt.. samo sie zepsuło:skacze:

justi.. jak na drugi raz to calkiem ladnie, nie chcialabys zobaczyc mojej drugiej aplikacji;]

kaciki niedoklejone w sposob niebudzacy watpliwosci, ze nawet sie do nich nie zabralas, a mialas je jak na dloni, wystawaly ladnie, bo ladnie platek doklejony

rzeski albo posklejane,albo mokre od lez.. nie widac efektu chociazby wolnego koniuszka, nie widze na tym zdjeciu rowniez ekserymentow chociazby z mieszaniem dlugosci, widze tylko troche krotsze - chyba 9 tki idace w strone we kacika ale ja slepa kura jestem. Jesli sie jednak nie myle to taka rada-jak przechodzisz z dlugosci do dlugosci na krotkim odcinku wymieszaj to przejscie nie koncz jak tutaj 12 tka(chyba) i od razu dziewiatka.. na krtociutkim docinku przejscia-mieszaj- najepiej plynnie, plynnie to znaczy, ze dlugosci powinny byc stopniowane najwyzej co dwa mm(kocie oko to insza inszosc:)) czyli.. 12 mm, 10 mm i nawet taka dziewiatka nie bylaby glupia, a co tam!:P

RedSunset
05-03-2011, 16:42
to i ja się odważę i pokażę Wam moje pierwsze wykonane rzęsy :D
Rzęski wykonane na mojej mamie :D spodobało jej się to na tyle że mogę się na niej uczyć :skacze:
Dziewczyny bardzo Was proszę o rady :kwiatek:

http://images37.fotosik.pl/642/3f11f618206973db.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f11f618206973db.html)

http://images43.fotosik.pl/688/bd42b9a48c67e801med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd42b9a48c67e801.html)

lady_boss
05-03-2011, 18:11
Niestety nie widac dobrze na Twoim zdejeciu techniki, musi byc wiekszy zoom... :huh: rzeski powinny byc ladnie przeczesane, rowniutkie. Nie moga wyginac sie w rozne strony - jesli tak sie dzieje to albo zostaly wklejone pod zlym katem, albo skleily sie z jakimis rzesami obok. :]

justi84
05-03-2011, 21:05
dziękuję za rady:)rzęsy są mokre dlatego tak wyglądają,gdyby były posklejane to byłaby masakra przy gubieniu tak myśle.robiłam te rzęski po półrocznej przerwie od szkolenia i tak sobie myśle ze zainwestuje w doszkolenie bo na tym szkoleniu pokazali mi tylko jak kleić i w sumie o rozmiarach mowy nie było,jak mieszać tak jak wspomniałaś więc kicha:(myśle że doszkolenie będzie dobre:)dziękuję za twoje rady dzikakuro:)

dzikakura
05-03-2011, 23:25
red... to nie jest przypadkiem grubosc 0,10?Ja po prostu nie mogę odroznic gdzie jest laczenie, gdzie jest naturalna, a gdzie nie.. znow slepak widocznie

justi.. przeczytaj nasz wątek, mysle, ze duzo z niego wyniesiesz. posiadlas umiejetnosc klejenia a to duzo, dzieki determinacji nauczysz sie reszty, na doszkolenie bym nie szla, tylko zadzwonilabym do swojego instruktora, powinien udzielic ci informacji jak uzyskac efekt kociego oka, otwartego(ja na to mowie okragle, ponoc zle:D), efektu naturalnego. To sa podstawowe informacje.

Moze jestem przedpotopowa i glupia jakas, ale nie wierze w doszkolenia w Irlandii, chyba ze dorwiesz polke szkoleniowca;]

RedSunset
05-03-2011, 23:55
nie Kurko...to jest grubość 0,20 a długość 10 mieszane z 9. rzęski mi się nie posklejały, ale właśnie na prawym oku moja mama miała powyginane naturalne rzęsy tak, że przyklejając sztuczną - automatycznie się wygina i czesanie tutaj nie pomogło :/: ale jako niewiedząca i bez-kursowa nie zakumałam i poprzyklejałam...w ten sposób właśnie nie mogłam tego prawego oka wyczesać fajnie :/: i te kilka rzęs jest wygiętych, przez co na fotce może wygląda jakby były posklejane :/:
pocieszam się faktem że mojej mamie się spodobało mimo że nie jest idealnie i chce żebym się na niej uczyła ;]

dzikakura
06-03-2011, 03:59
red. nie kochana.. to nie tak, ja tam nie widze sklejen, ja tam w ogole nie widze przedluzanych rzes.. mam kurza slepote chyba... :D

justi84
06-03-2011, 23:36
skoro tak radzisz to przestudiuje kilka razy:)a doszkolenie i tak planowałam w Polsce bo wcześniejsze szkolenia też w Polsce robiłam.nawet Irlandkii są z Polek bardziej zadowolone:)ale dziękuję za rady.w razie jakiś wątpliwości zapytam znowu:)

Anna Kula
07-03-2011, 21:13
Mialam ostatnio klientke (na korekcie paznokci ) i opowiedziala mi pewna historie o swoich przedłuzonych rzeskach . Zrobila jej to kolezanka podobno po szkoleniu zaplacila 180zł ale w trakcie zakladania rzes zwracala jej uwage ze dziwnie te rzesy czuje ze ja cos kuje owa Pani powiedziala ze wymysla i puscila ja do domu na 2 dzien oczy tak jej spuchly ze nie mogla ich otworzyc zadzwonila do niej ona ja zignorowala . Poszla do lekarza kazal to natychmiast ściagnac ....wypisal antybiotyk za 90zł .... zadzwonila do tej swojej mistrzyni z prosba o sciagnieci ale ona odmowila mowiac ze nie ma czasu poprosila aby przynioslka jej ten preparat do sciagania (mieszkaja w jednym bloku nad soba) a ona powiedzial ze jest bezczelna . Dziewczyna poszla do konkurenci sciagnac te rzeski . Pani kazala jej podpisac ze na swoje ryzyko . okazalo sie ze rzesy zostaly zle naklejone zablisko powieki oka tzn ze za gleboko i kóło ja w oczy ( ja osobiscie tego nie widzialam) w efekcie nie ma rzes teraz tzn odrastaja ale bardzo wolno . .... teraz juz wiem gdzie kryje sie roznica ceny .... preparaty, i profesjonalizm....Podstawa .... ale zachowanie tej owej kolezanki mistrzyni od rzes.... mierne ( oczywiscie zdaje sobie sprawe ze oko to delikatne miejsce i moga wystapic uczulenia ale zle zalozyc i potem umyc rece od tego )

RedSunset
07-03-2011, 21:25
:wow::wow::wow: ale historia:wow::wow::wow: ja jestem w szoku!!!! a z rzęsami nie mam jeszcze do czynienia..nie znam się, nie jestem po kursie, robiłam to tylko raz...ale Boże...żeby tak potraktować klientkę która zostawiła u niej tyle pieniędzy :wow::wow::wow: no szok!! ja jeszcze czegoś dobrze nie zacznę robić a już się boję żebym nie zrobiła komuś krzywdy...a nawet jestem na tym punkcie przewrażliwiona...zawsze chcę zrobić wszystko na tip top, żeby się np. pazury nie zapowietrzyły, sama czasem pytam kuzynki, koleżanki czy wszystko w porządku, bo nie chcę żeby ktoś sobie pomyślał że zrobię coś wezmę kasę i koniec... Nie wyobrażam sobie jak sie musiała czuć ta klientka... No coś strasznego... Ja sobie tego osobiście nie mogę wyobrazić...Na miejscu tej dziewczyny chyba poszłabym do niej do salonu i zrobiła bym jej awanturę przy innych klientkach...

Anna Kula
07-03-2011, 21:37
wlasnie .... nawet jak tak sie stalo to podejscie tej dziewczyny po fakcie straszne !!!

Kuciak
08-03-2011, 09:19
Czytajac ta historie stwierdzam, że jakaś przewrażliwiona chyba jestem bo ja każdej Klientki pytam się podczas zabiegu, czy wszystko ok, czy nic nie szcypie, nie drażni, czy skóra pod płatkami nie swędzi itp. Ale przynajmniej ja jestem spokojniejsza. Nie wyobrażam sobie takiej olewki. Kurczę, jednak są ludzie i ludziska-masakra.
A tak w ogóle, to wczoraj miałam tamtą Klientkę z reklamacji i to nie jest skubaczka, nie była na basenia, solarium lub saunie od razu po aplikacji, i przez 24 h nie moczyła ich. Ale podpadł mi jej demkaijaż oka, bo robiła go przy mnie. Mianowicie ona nasącza wacik płynem micelarnym ziaji i zmywając cienie do powiek przykłada ten wacik też do rzęs i trzyma kilka sekund. i tak kilka razy podczas demakijażu. A jednak te płyny trochę tłuszczu mają, więc mogą rozpuszczać wiązania... Ja przy swoich rzęsach wyznaje zasadę, że ogólnie jak najmniej ich dotykać i trzymają mi się ładnie dosyć długo:) Od dzisiaj ta klientka ma zmienić nawyki w demakijażu i zobaczymy jak to będzie. Bo ona twierdzi, że naprawdę delikatnie się z nimi obchodzi. Jeśli nadal po 1,5 tyg wypadnie jej ponad połowa rzęs, to jedynym wytłumaczeniem chyba jest to, że w okolicach oczu jej skóra wytwarza dużo sebum i to przecież też negatywnie wpływa, bo jakby nie patrzeć to też tłuszcz. I na to ja już nic nie poradzę.

I jeszcze jedno dziewczyny, któraś z Was kiedyś pisała, że kupowała rzęsy z allegro za 10 zł. Mogłybyście mi linka przesłać? Bo mam Klientkę, która przy następnej aplikacji chce wypróbować grube i mega podkręcone rzęsy. Tak naprawdę jest to moja jedyna Klientka, która chce taki szał na oczach i ona też nie wie czy będzie dalej takie chciała. Więc tak dla próby chciałabym te za 10 zł zamówić, które podobno też są ok-tak wynikało z waszych ocen:)

luna07
08-03-2011, 21:00
witajcie

po przejrzeniu ponad połowy tematu oczka mi wysiadają ale nadal czytam zapamiętale żeby się dowiedzieć jak najwięcej i odważyłam się dzisiaj pierwszy raz w życiu przedłużyć rzęski, nie jestem po kursie bo mi niestety nie pozwalają na razie fundusze (może w przyszłości?) więc wklejam moje wypocinki dzisiejsze. powiem jedno: strasznie trzeba się skupiać wiec podziwiam Was kobietki że takie cuda tworzycie i oczekuję że skomentujecie moje prace, przyjmę także krytykę (ale nie za dużo hi hi) - ogólnie powiedzcie czy jakoś to wygląda. wiem że kilka rzęsek mi uciekło na bok chociaz strasznie sie starałam (bardzo bardzo bardzo) i wiem ze dosyć mało ich przykleiłam (ok 40 na oczko) ale nie chciałam przesadzić i stawiałam na delikatną stylizacje owych rzęsek. uff nie pisze więcej i nie przedłużam momentu komentowania moich prac ;)

J roz 8, 10
38090

C roz 8, 10, 12 ,14
38091

edytakon
09-03-2011, 13:30
Dziewczyny jakbyście chciały to mam na stanie po kilka paczek rzesek - i te moge wyslać z dnia na dzień :)
cena 10 zł za 0,25g

J 0,20 15 mm
D 0,25 12,13 mm
C 0,25 11,12,13,14 mm
C 0,20 10,11 ,12 13 mm

w razie co piszcie na PW

dzikakura
09-03-2011, 17:52
Luna, chyba jest ok, ale nie wiem, bo te doklejone gina w powodzi rzes naturalnych. ( w lewym oku tam gdzie dalas profil C widze ewidentną sklejkę)
Oczywiscie piszesz, ze przykleilas tak mało, bo chcialas uzyskac naturalny efekt, ale to nie tedy droga. Lekki naturalny efekt uzyskuje sie operując roznymi grubosciami i dlugosciami. Są rzeski na rynku o grubosci 0,10 mm, naprawde cieniutkie. Za poltora tygodnia pani zgubi te rzeski, ktore jej dokleilas i zostana dwie-trzy na krzyz i to dopiero bedzie dziko i nienaturalnie wygladalo. Jak mamy cos oceniac to foty blizej, nie tylko na zamknietym oczku, ale tez na otwartym i z profilu. Walcz laska-walcz:)

mysiula
09-03-2011, 22:30
mam pytanko ile kosztuje taki zestaw do przedluzania rzes na start ???

dzikakura
10-03-2011, 10:45
mysiula od 300 zlotych jak to kupisz z glową do nawet 2000 jak chcesz zaszalec, gdzies na poczatku wątku robilysmy kalkulację ile moze kosztowac najskromniejszy zestaw

MalinaMalinowa
10-03-2011, 21:28
Kurko, dziewczyny dziekuje bardzo za odpowiedz:) przepraszam ze dopiero teraz, ale wczesniej nie mialam dostepu do netu;) Kurko rzesy aplikowalam klientce ktora miala robione je poraz 2 wiec niemogl sie poprostu zepsuc?;/ nie wiem moze mam juz paranoje nie chce zle wypasc:P oczywiscie 2 aplikacje zrobilam jej za free
Mam jeszcze takie pytanie jak klientka przychodzi do mnie z pomalowanymi rzesami i robie jej demakijaz najpierw mleczkiem a pozniej dla odtluszczenia tonikiem i dopiero primerem myslicie ze wtedy sa dobrze odtluszczone? czy dodac do tego cos jeszcze?
Przegladajac forum z Waszymi wypowiedziami natrafilam na filmik (ktorego nie moglam odtworzyc)i wniaskujac z komentarzy byl na nim sposob zabezpieczania dolnych rzes folia aluminiowa moglybyscie mi napisac na czym to polegalo?

Z gory dziekuje:) i pozdrawiam Wszystkie rzesomaniaczki:D

samaron
10-03-2011, 21:37
Folią spożywczą, taką lepką ciągliwą.

MalinaMalinowa
10-03-2011, 22:07
Jeszcze prosilabym o ocene mojej pracy:)

Aaaa i dziekuje Samaron:) trzeba przecwiczyc:) probowalyscie moze? faktycznie lepiej?:)

alkaniolek
10-03-2011, 23:25
Kuciak ja bym Ci odradzila tych z allegro, faktycznie sa grubsze i dluzsze, ladnie wygladaja w woreczku, Ale.. Ja przestalam ich uzywac i poszly wszystkie do kosza, bo zalozylam je dwom dziewczyna i tragedia. Obie wrocily po 1.5 tygodniu i te rzesy jakos sie tak powykrecaly i wygladaly doslownie jakby ktos je przypalal ogniem no nie wiem jak to opisac ale przypominaly mi takiego wlosa przypalonego, strasznie wygladaly i ponad polowa ich odpala! Jakby to byla jedna dziewczyna to bym sie zastanawiala, ale jak mi druga wrocila z tym samym problemem to juz podziekowalam. Sa tez bardzo sztywne i malo elastyczne i jakos tak klej sie ich nie "ima" jak to kurka kiedys okreslila magnetyzujaco :D..

dzikakura
11-03-2011, 05:56
Malinka, rzęski ładne. Widze troszkę naturalnych, niedoklejonych:P
Na folie spozywcza przezroczysta próbowałam równiez, mnie sie nie udało. góra zlepila mi się z dołem i ogolnie mały hardcore był:):skacze:, ale moze cos źle robiłam

To fakt co mowi alkaniolek. Rzeski te grubsze, ja je nazywam chinskimi sa podkręcone roznie i sliskie bardzo, w ogole nie mają mikroporów, o ile mnie osobiscie klei się je w miare dobrze, to są tak ciezkie, ze po krotkim czasie odpadaja od naturalnych. Ich podkrecenie tyż jakby bywa rozne, ale te co proponuje edytakon są fajne. Pracujemy na nich i nic sie z nimi nie dzieje.
Teraz mijają prawie dwa tygodnie od aplikacji(złotko87 mi zalozyla) i to na tanszym kleju i trzymają się znakomicie(na kim się eksperymentuje z nowymi produktami.. na sobie:)).. moze z 10 odpadło?A tam Kuciak masz chyba nawet 15 tki profil D.

Kuciak
11-03-2011, 13:37
Dzięki dziewczyny, ja już zamówiłam od Edytakon rzęski i już dziś chyba powinnam je mieć:) a na jakim kleju teraz pracujecie? Bo tak się zastanawiam czy nie poszukać NL pro5, ja mam na nim robione swoje rzęski i powiem, że trzyma dosyć długo i dobrze.

edytakon
11-03-2011, 17:06
Kuciak na mam professional z Looksus i jest ok :)

luna07
11-03-2011, 19:57
dzięki Kurko za odp :* rzeczywiście może się skleiły....:huh: ale nie widziałam tego... może takie zdj albo ja gapa jednak :P ogólnie dziewczynom sie rzeski podobają, nic nie wypada, nie drażni oka, nie uczula jak na razie dziewyny maja tylko jedno ALE - po prostu chcą wiecej i gęściej następnym razem

co do kleju. pracuje na Diamond Lashes i bardzo dobrze mi się na nim pracuje i klei, ale zobaczymy jeszcze jak się zachowa później bo na razie minęły 5 dni od aplikacji. dam znać dokładnie za tydz w piątek jak rzęski i klej ogólnie się zachowują :)

a zaraz będę moja mamę męczyć że jej założę rzęski ale to czekam jak z pracy wróci tylko :cwaniak2:

PS: czy przed aplikacja rzęsek robicie wywiad pisemny klientce, z klauzulą że ona zgadza się na wykonanie zabiegu na własna odpowiedzialność, że jest tego świadoma, wiecie o co mi chodzi?? :)

alkaniolek
12-03-2011, 00:23
Co do rzesek od edytki/ferbiuszki to zgadzam sie w 100%, nie ma z nimi problemow :) tez teraz na nich pracuje

dzikakura
12-03-2011, 01:18
Ja wiem luna o co ci chodzi, chodzi ci o kartke klientki, plus oswiadczenie
ktore powinno byc tak skonsturowane, ze klientka jest swiadoma tego i zostąła pouczona, ze niektore kleje np wywoluja uczulenie, co ma zrobic, gdy uczulenie nastapi (np niezwlocznie udac sie do stylistki w celu sciagniecia aplikacji oraz do okulisty) wymienia sie w tym oswiadczeniu przeciwskazania do stylizacji, o ktorych klientke pouczono, takie jak jaskra etc.... oswiadczenie to ma zwolnic stylistke przynajmniej czesciowo od odpowiedzialnosci cywilnej w przypadku potencjalnych przyszlych roszczeń o odszkodowanie, a przynajmniej wykluczyc nieporozumienia, i twierdzenia klientki, ze no nie wiem.. nie wyjela soczewek w trakcie aplikacji, choc została pouczona, ze powinna to zrobic(bo kto teraz zaplaci za zepsute oparami kleju-soczewki). Ja nie prowadze takich kart i oswiadczen(w karte klientki wpisuje sie rowniez jakimi rzesami np została wykonana aplikacja-tak dla wygody stylistki).
Mozna takie oswiadczenie samemu skonstruowac, nie musi to byc jakis odpowiedni druk scislego zarachowania.

Takie oswiadczenia i karty klienta stosuje sie powszechnie w makijazu permanentnym.

edytakon
12-03-2011, 08:20
Ja nie mam takich kart, najczesciej albo pamietam jakie robilam albo patrze na oczka i juz wiem :)
Zreszta Dziewczyny pytanko bo moje klientki zauwazyly zmianę rzes jak kupilam te XXL, mowia ze sa jakby bardziej podkręcone - mimo ze nadal stosuję C bo jakos czesto słysze ze teraz ta ostatnia aplikacja najbardziej wszystkim wokol (ich bliskim) się podoba. Choc moze to złudne, nie wiem:)

dzikakura
12-03-2011, 09:37
edytka.. no to fakt. Sa bardziej podkrecone. z SL nigdy bym sie na przykład nie zdecydowała załozyć"Jotek", bo w profilu J z SL wyglądam jak smutna krowa na pastwisku. Z XXL z racji tego troszenke wiekszego podkrecenia moge nosić i J-ki, wiec skoro "J" jest troche bardziej podkrecone, to C tez musi byc:skacze:

unita
14-03-2011, 08:29
edytakon (http://forum.wzorki.info/members/7360-edytakon.html)> jak sie sprawuje ten czarny klej xxllashes? moglabys wrzucic jego zdjecie?

minimouse
14-03-2011, 17:06
... trochę mi wstyd jak patrze na wasze prace ...
a więc to moje pierwsze rzęsy zrobione siostrze ... nawet nie wiedziałam że człowiek może mieć tyle rzęs :/: ale jednak ... nie przykleiłam ich wiele bo siostra trochę na to za młoda jest ... tak tylko żeby zagęścić ... komentujcie ...
ciesze się tylko że w połowie się nie poddałam :)

Valia
14-03-2011, 21:44
strasznie mało kochana ich przykleiłaś. jestem ślepa, wiec dobrze nie widzę ale mam wrażanie że niektóre są za blisko powieki. Znajdź sobie modelkę, która będzie mogła pozwolić Ci na szaleństwo, i doklej tyle rzęs ile jest naturalnych chyba że znajdzie się jakaś bardzo słaba i krótka, lub skręcona do tego stopnia, że nie będzie chciała się ułożyć poprawnie (ponieważ w 1 przypadku może szybko odpaść a w 2 będzie nie będzie wyglądało to estetycznie). Życzę powodzenia!

luna07
14-03-2011, 22:35
Minimouse nie poddawaj się!! jest ich troszku za mało ale ja też nie doklejam do każdej rzęsy bo po kilku dostaje po prostu oczopląsu ale najważniejsze to ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć :wow: ja też dopiero zaczynam. poszukaj modelek tak jak radzi Ci Valia, ja wystawiłam tylko opis na gygy i nk i sie zleciały różne dziewczyny i pracuje cały czas bez wytchnienia, juz nawet mame zarzęsiłam choc ona ostatnia do takich nowinek (ale czego sie nie robi dla swojej córci kochanej :P hi hi) pozatym duuuzo informacji od dziewczyn można sie dowiezieć więc trzymam za Ciebie kciuki :ok: i duzo wytrwałości i powodzenie :*

a niżej moje wypocinki uff nie sa idealne :/: ale rady mile widziane :)

383833838438385

luna07
14-03-2011, 22:37
a no i do krótkich oczywiście nie doklejałam nic a nic :cwaniak:

dzikakura
15-03-2011, 00:04
Dobra dziewczyny... musze to powiedzieć, bo przeciez się uczymy, nie?
Terapia wstrząsowa:)

minimouse, zdejmuj te rzesy tej siostrze jak najszybciej(mam nadzieje, ze oprocz rzęs kupiłas tez remover, ktory jest podstawowym produktem w kuferku stylistki). Posklejałas po dwie trzy do jednej syntetycznej, zaczna jej sie wyrywac z cebulkami jak zaczna odrastac. Rzęsy są przyklejone na róznej dlugosci, to kardynalny błąd. przyklejamy rzęski milimetr, półotra od powieki-wszystkie.. nie ma wyjątków.
i to nie jest zageszczenie, niech no siostra otworzy oczy i popatrz na nią en face... na wprost w sensie.. widac na stowe pare dluugich wystajacych kikutków.

Nie trafia do mnie tlumaczenie, ze chcialas zagescic "tylko troszke" wtedy zakladamy kroiciutkie i ciensze czyli 0,15 mm i 0,10 mm grubosci,
na calosc, a nie gdzieniegdzie.
Młody wiek siostry nie ma tu znaczenia-mam córkę 16 letnią, ktorej zakladam rzeski wiec wiem co mówią- bardziej rzucaja sie w oczy te pojedyncze, niz gdyby byly zalozone cieniutkie i to na całym oku, ale rozumiem, ze to Twoja pierwsza aplikacja, wiec zdaje sobie sprawę, ze nie moze być dobrze.

luna.. to już jest Twoja czwarta, albo piąta aplikacja. Sama widzisz chyba, ze nie zageszczasz tych rzęs odpowiednio.Masz doklejoną co trzecią rzęsę, niektore sie krzyzują, a ostatnia aplikacja(chyba na mamie) to jest absolutnie zle zrobiona, rzesy syntetyczne kleją Ci się po dwie przy podstawie. Ma być z aplikacji na aplikację coraz lepiej, a nie jest.
Mam takie wrazenie, ze nie starcza Ci cierpliwości. Pierwsze aplikacje trwają nawet 4,5 godzin. Tak jest i nic sie na to nie poradzi.
Jesli uwazasz, ze Diamond lashes jest dla ciebie dobrym klejem to klej dokladnie, mam wrazenie, ze on Ci nie wysycha, dlatego rzęsy sie sklejają.

dziewczyny, cierpliwosci trzeba i dokladnosci, bo diabła narobicie.

Wierze, ze kolezanki i rodzina są zadowolone, bo to zawsze jakies wydluzenie, ale jak macie znajome pod reką to wykazcie sie dokladnościa-znajomym mozecie spokojnie powiedziec, ze sie uczycie i to bedzie dlugo trwać. Jak sie nauczycie tak jak widzę na tych zdjeciach to bedziecie powielac swoje błędy.
To brzmi jakbym was straszyła, ale tak nie jest, dobrze Wam zycze:)

Zresztą, niech sie wypowie szkoleniowiec:):)

BTW: dziewczyny, widziałam ostatnio na frontonie salonu takie ogloszenie: Szalona promocja! Semipermanentne przedłużanie rzęs (i tu uwaga) Przedłużenie-100 złotych, Zagęszczenie-150 zlotych Zagęszczenie z przedłużeniem 250 zlotych:)
Ja sie moge tylko domyslac co autorka miala na mysli:)

luna07
15-03-2011, 08:40
terapia wstrząsowa zadziałała Kurko czuje się jak w karate kid :yess: dam rade ;) klej rzeczywiście mi nie zasycha dosyć szybko bo mnie to nawet sprawnie idzie ale rzęski muszę potem niektóre odklejać od siebie choć nie daje dużo kleju nie ma zacieków -są różne rodzaje z tego Diamond i wzięłam średnioschnący i to był chyba błąd choć klej ładnie wiąże ale zdecydowanie za długo... a może tą suszareczke ręczną do rzęsek sobie kupie i będę klejowi "pomagała" szybciej schnąć?? używacie takiej moze?? pomogło by mi to cos?? jak nie to chyba czas zamówić szybko schnący bo powiem szczerze że nie mam problemów z odseparowaniem rzęski więc idzie mi praca ładnie i równo hmmm no nie wiem co jeszcze dodać - absolutnie się nie bronię przyjęłam baty mężnie :aty:

dzięęękować Kurce za odp :*

dzikakura
15-03-2011, 13:22
Nie kupować zadnych suszareczek. Gruszkę do osuszania kupic(taka z apteki moze byc do dzieciecych nosów za 4 zety)
cmok

unita
15-03-2011, 13:45
a ja ponawiam moje pytanie, co z tym klejem z xxl lashes, jak Edyta nie chce odpowiedziec, to moze ktoras z was stosowala??

edytakon
15-03-2011, 17:04
nie mam jak odpisać, bo nie mam chetnej klientki a pierwszy ktory dostalam mialam testować i... okazalo się ze zastygł w tej mini tubeczce wiec nie mam konkretnej odpowiedzi.

unita
15-03-2011, 17:17
uuu no to szkoda:/:

minimouse
15-03-2011, 18:43
za radą kury ściągnęłam siostrze te "babole" kupiłam sobie klej szybko schnący mam nadzieje że lepiej pójdzie ... zresztą ona ma kiepskie rzęsy rzeby ćwiczyć "proste jak druty"

mucha26
15-03-2011, 20:56
za radą kury ściągnęłam siostrze te "babole" kupiłam sobie klej szybko schnący mam nadzieje że lepiej pójdzie ... zresztą ona ma kiepskie rzęsy rzeby ćwiczyć "proste jak druty"

Nic nie szkodzi, że proste. Wystarczy, że w ogóle ja ma;) Może klej profil J. Do prostych będzie Ci na początku łatwiej. Dasz radę:ok:

dzikakura
15-03-2011, 22:23
dobrze mucha prawi, sprobuj profil J, a jak nie masz to troche wiecej kleju naloz, na syntetyczną, a nadmiar po aplikacji sciagnij od razu od spodu rzesy wyklaczką, powinny sie ladnie poddac i przykleic na calej dlugosci

luna07
15-03-2011, 22:57
no właśnie o ta gruchę do śpiczków mi chodziło hi hi :D minimouse daj znać jak ci idzie na nowym kleju i wstawiaj zdj swoich pracek :*

Valia
16-03-2011, 15:16
eeej potrzebuuje modelki na super hiper mega wachlarze;p na przyszly tydzien, ktos chetny?

minimouse
16-03-2011, 15:17
jutro będę próbowała na koleżance .. na pewno sie pochwalę i poprosze o komentarz nasz drogie specjalistki ... mam tylko pytanie bo ten mój nowy klej jest bardzo płynny nie taki "glutek" jak ten normalny ... czy to normalne ??

Joannah
16-03-2011, 20:43
Minimouse a z jakiej firmy masz klej?
Secret lashes i Looskus lashes wlasnie takie maja kleje, musisz je wstrzasnac przed uzyciem.
Dla mnie są super, bo nie nakladasz nadmiernej ilosci kleju, dzieki czemu rzesy sa cienkie i wygladaja naturalnie.

MalinaMalinowa
16-03-2011, 21:25
Dziewczeta:) mam kolejne pytanie....zamecze Was chyba przepraszam....
Ale mam jedna klientke ktora ma gleboko osadzone oczy...na poczatku przyklejalam jej 13 C ale chciala dluzsze wiec przyklejam jej 15 C jest zadowolona ale mimo wszystko jak dla mnie dziwnie to wyglada, jakie rzesy byscie mi polecily do takich oczu?:)

Valia
16-03-2011, 21:41
moim zdaniem rób tak zeby naturalnych rzes nie obciazyc i zeby klientka sie dobrze czula. poprostu ten typ tak ma:)

edytakon
17-03-2011, 08:14
Malina ja do gleboko osadzonych zakładam profil D, chociaz na szkoleniu w SL mowili zeby J
Zakładam D z tego względu, ze chce to oko powiedzmy (wizuwalnie) do przodu wyciągnąć, a J-ka jeszcze bardziej sprawialaby wrazenie zmeczonego oka. Ale czekam na odpowiedzi innych.

duska207
17-03-2011, 08:40
Witam dziewczyny. Tak sobie Was tu podczytuje od jakiegoś czasu bo własnie zaczynam się uczyc robić rzęski. Do tej pory robiłam paznokcie metodą żelową ale takich jak ja w mieście juz jest sporo dlatego poszerzam swoja działalnośc:) wszystko już mi jakoś wychodzi tylko mam problem "ze znalezieniem sobie miejsca":) napiszcie w jakich pozycjach robicie rzęski i jest Wam i klientce wygodnie. Z góry dziekuje za odpowiedzi i życzę Wam wszystkim miłego dnia

cubaro
17-03-2011, 08:49
Hej Duśka - przy metodzie 1:1 robię tylko na leżąco, można podłożyć klientce pod kolanami i pod kostkami takie wałeczki aby było jej wygodniej ^_^
Mam do dyspozycji łóżko, takie jakie używają masażyści, z podłokietnikami i tam układami sobie niektóre potrzebne przybory, a poza tym z lewej i prawej strony głowy klientki mam jeszcze sporo miejsca, gdzie mam gąbkę, podkładkę silik. i kamień z klejem. Moje łóżko jest nieco szersze niż te na allegro, więc swobodnie się z tym mieszczę. Obok mały stolik z resztą potrzebnych akcesoriów.

duska207
17-03-2011, 09:58
No właśnie... łózko... troche najpierw bede musiała popracować żeby sobie takie sprawić, a narazie zostaje mi pogłoga. próbowałam siedziec na pufce i głowe trzymac między nogami ale to odpada bo po 10 minutach dziewczyna była cała zdretwiała:(

unita
17-03-2011, 10:38
no to chyba wygodniej byloby na jakiejkolwiek kanapie, delikwentka wygodnie sobie lezy a ty siedzisz na krzeselku,pufie czy czyms podobnym:P

Valia
17-03-2011, 11:17
dokladnie, niech klientka położy się na łóżku, napewno będzie wygodniej, i wygląda bardziej profesionalnie niz podloga:) patrz na allegro, poniewaz moze sie trafic okazja, ktos moze wyprzedawac uzywane rzeczy z salonow, ja kupilam lóżko za 199zł w idealnym stanie. :)

edytakon
17-03-2011, 11:17
dokladnie jak mowia dziewczyny :)
na łózku kanapie czy nawet na stole z grubym kocem jest naprawde wygodnie :)

Anna Gorońska
17-03-2011, 11:45
zgadzam sie z edyta ja tam lubie jak leze na lozeczku a edytka mi kleji i jest baardzo wygodnie :)
p.s nie mowiac juz ze edyta jest swietnym fachowcem i robi rzeski rewelacyjnie... nosze juz od grudnia i na pewno szybko nie zrezygnuje...

minimouse
17-03-2011, 17:35
dziewczyny pomocy ... przyszła dzisiaj koleżanka i przeżyłam najgorszy dzień mojego życia ten klej jakoś dziwnie schnie wydaje mi sie ze już i jak sie biorę za następną to patrze a tu już sie kilka do nich przykleiło zresztą zostają mi okropne grudy kleju ... koszmar :( chętnie bym sie poryczała i sprzedała to wszystko w cholerę ...
i ten klej robi się tak jakby biały .... RATUJCIE

mucha26
17-03-2011, 17:58
Minimause, nie pękaj:przytul: To tylko drobna usterka. Założysz koleżance rzęski powtórnie i będzie git. Nie wiem co to za klej co robi się biały i nie schnie. Kup sobie klej zalecany przez Kurkę (np. z secret lashes) i będzie dobrze. On robi się gęstawy i wolniej schnie tylko w zbyt wysokiej tenperaturze, a poza tym miód malina. Dasz radę. Nie zniechęcaj się. Walsz dalej :)

minimouse
17-03-2011, 18:13
to jest ten klej ultra plus ??

a więc zamówiłam sobie z SecretLashes klej, remover w żelu, i primer ... zobaczymy mam tylko nadzieje że nie pakuje kasy w "błoto" ... ale mam kiepski dzień :(

MalinaMalinowa
17-03-2011, 20:15
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz:) zaproponuje klientce zmiane na profil D:)

Duśka mozesz wyprobowac sobie jeszcze lezak ogrodowy taki do opalania ja robilam na takim i calkiem dobrze:) wiadomo ze na lozku lepiej bo mozna polozyc wszystko obok , ale jak nie ma trzeba wymyslec cos innego:) Powodzenia;)

Valia
17-03-2011, 21:12
Minimouse kiedys mialam tak samo jak Ty:) Klej robi sie bialy, dlatego, ze za duzo go nakladasz. Zrób tak: weź sztuczną rzęske i zamocz ja w kleju w taki sposob jakbys chciala ukłuć kogoś igłą mniej wiecej do 1/3 sztucznej rzesy a nastepnie zobacz czy nie zrobila ci sie kropelka na koncu rzeski, jesli tak to ja wytrzyj delikatnie. po kazdej zalozonej podmuchaj gruszka i nie rob po kolei np: od nosa do kącika zewnętrznego tylko raz tu raz tu, powinno byc lepiej:) 3mam kciuki:)

lady_boss
18-03-2011, 00:34
Dziewczeta:) mam kolejne pytanie....zamecze Was chyba przepraszam....
Ale mam jedna klientke ktora ma gleboko osadzone oczy...na poczatku przyklejalam jej 13 C ale chciala dluzsze wiec przyklejam jej 15 C jest zadowolona ale mimo wszystko jak dla mnie dziwnie to wyglada, jakie rzesy byscie mi polecily do takich oczu?:)

Ja radze przedluzac rzesy do 30% / 50% bo wygladaja wtedy naturalnie i nie obciazaja naturalnej rzesy.
Pytanie czy klienta ma swoje mocne czy slabiutkie... Jak slabiutkie to powinno sie uzywac cienszych rzesek.
Ale dlugosc 15mm jest mega - widzialam juz rozne rzesy, ale nigdy nie odwazylam sie takich dlugasnych zalozyc bo bardzo obciazaja naturalne rzesy. Wypadaja wtedy szybciej i ogolnie efekt trzyma sie krocej. Poza tym mozna zrobic klientce krzywde:/:
Inna sprawa jak ma swoje mocne i grube :ok:

---------- Dodano o godzinie 00:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:28 ----------


Minimause, nie pękaj:przytul: To tylko drobna usterka. Założysz koleżance rzęski powtórnie i będzie git. Nie wiem co to za klej co robi się biały i nie schnie. Kup sobie klej zalecany przez Kurkę (np. z secret lashes) i będzie dobrze. On robi się gęstawy i wolniej schnie tylko w zbyt wysokiej tenperaturze, a poza tym miód malina. Dasz radę. Nie zniechęcaj się. Walsz dalej :)

Czy oby na pewno ten klej SL jest ok?
Obawiam sie, ze nie ma atestow w polsce bo czytajac reakcje dziewczyn po tym kleju jestem przerazona :(
Poza tym nigdzie nie znalazlam informacji, ze maja badania :(
Jestem na tym punkcie przewrazliwiona bo moja mama pracuje w laboratorium i zawsze zwraca mi uwage na takie rzeczy.

minimouse
18-03-2011, 15:50
tzn ze kupiłam zły klej :wow:

Valia
18-03-2011, 17:42
a jaka to firma?

dzikakura
19-03-2011, 05:12
duska.. jak nie masz lozka to tak jak podpowiadaja dziewczyny,poloz klientkę na wyzszym stole z podscielonym kocem i usiadz na krzesle za jej glowa, badz na kanapie, klientkę kladziemy tak troche w poprzek, a my siadamy na podlodze np po turecku za glowa kobitki

muszka.. no wiec SL atest miał. Siedziba firmy miesci sie w Gdyni, a ja tez z Gdyni,wiec na samym poczatku poprosilam o specyfikacje i pokazano mi i papier dopuszczenia kleju w Polsce i papier na sklad kleju tez widzialam,bo na samym kleju go nie ma, ale.... nie wiem jak teraz, to bylo rok temu. Ten klej edwientnie sie troche popsuł.. nie szczypał jak to ma miejsce teraz, nie wiem co jest.. sklad sie zmienił? Sprowadzają z bóg wie skad i naklejają tą samą naklejkę? Dziwne to.. tym bardziej, ze widzialam np ultra plus(to taki sztandarowy klej SL) w ofercie innych firm rzesowych....

Ja jestem teraz na etapie wychwalania kleju looksus lashes:skacze:,ze wzgledu na cene i dobra przyczepność, ale pewnie z 6 razy mi sie jeszcze zmieni:skacze:, jest gestszy troszke sie ciagnie i trzeba go dać mało i gitara.

asia
20-03-2011, 18:44
a szanowna kura polozyla mnie kiedys na... moim wlasnym stole....:D:D:D ale z kocykiem było całkiem wygodnie:D:D:D

dzikakura
20-03-2011, 18:52
kladłam,kładłam, a i owszem:) Szanowny stól szanownej asi był stołem typu "ława szwedzka",ale że asia z tych gibkich" elegancko się w stoł wpasowała nie narazając jego konstrukcji:skacze::skacze:. Takie się rzeczy robiło moje drogie dziewczyny:skacze::skacze:

Martini43
21-03-2011, 15:43
Witajcie, właśnie zastanawiam się nad przedłużaniem rzęs. Znalazłam nawet ciekawą ofertę za 99 zł na serwisie DealPeck. Czy warto?

dzikakura
21-03-2011, 20:19
Witajcie, właśnie zastanawiam się nad przedłużaniem rzęs. Znalazłam nawet ciekawą ofertę za 99 zł na serwisie DealPeck. Czy warto?

pokaż zdjęcia stylizacji kobitki, do ktorej chcesz sie udać, to ci powiemy czy warto

kobietazpazurem
22-03-2011, 08:20
o ile to będą prawdziwe jej zdjęcia oczywiście bo i z tym się spotkałam, że dziewczyny wstawiały nie swoje prace.

dzikakura
22-03-2011, 19:51
oczywiscie kobitka, o ile.. ale to widac po stronie raczej, jak są np tylko dwie prace i kazda jakas taka "inna" niz poprzednia to na bank kradzione, tak jak w pazurach:skacze:

minimouse
23-03-2011, 10:45
a do mnie przyszła paczka ... jutro będę kombinować dalej :)

asia
24-03-2011, 22:59
o ile to będą prawdziwe jej zdjęcia oczywiście bo i z tym się spotkałam, że dziewczyny wstawiały nie swoje prace.


oczywiscie kobitka, o ile.. ale to widac po stronie raczej, jak są np tylko dwie prace i kazda jakas taka "inna" niz poprzednia to na bank kradzione, tak jak w pazurach:skacze:

hihi cieszcie sie ze jeszcze nie ma przerabiania jak w pazurach...:D

minimouse
25-03-2011, 09:30
dziewczynki powiedzcie mi jeszcze prosze jakiej grubości rzęski są najlepsze ... bo te które kupiłam to jakiś badziew są nie równo przycięte każda innego skrętu ... źle ponumerowane zamiast 9 są 13 ... Masakra ... to tego nie są elastyczne tylko sztywne jak druty ... :( tak że przestrzegam przed firmą DESING LASHES (chyba wszystko co ma desing w nazwie jest do d***) nie bierzcie od nich rzęs i klejów ... jednak prawdą jest że chytry dwa razy traci ... a do tego można sie skutecznie zniechęcić ...

Kuciak
25-03-2011, 10:46
Minimouse, ja w firmie współpracującą z tą robiłam szkolenie i dostałam zestaw startowy. Rrzęsy i inne produkty miałam z tej firmy, tylko pod inną nazwą- Diamond Lashes ( mają kilka nazw, zmieniają je, ale adres jest ten sam). Ogólnie szkolenie średniej jakości, a rzęsy i klej użyłam dwa pierwsze razy dawno temu na koleżankach. Teraz leżą gdzieś głęboko w pierdółkach. Z rzęsami miałam tak samo jak Ty, długości chyba losowo wybierane i nazywane, grubości i skręty też. Zdecydowanie nie polecam. Lepiej zainwestować trochę więcej, ale nie żałować zakupu. Ja zanim zabrałam się za płatne przedłużanie rzęs, powoli kompletowałam kuferek od nowa w między czasie ćwicząc na koleżankach i uzupełniając wiedzę między innymi z tego cudownego forum:)

minimouse
25-03-2011, 11:52
nazwy zmieniają chyba po to że ludzie już wiedzą jakie mają badziewne produkty i ich nie kupują

tomaszka
26-03-2011, 18:53
Każda z nas ma zapewne inne zdanie co do grubości rzęsek. Ja osobiście preferuje 0,20. Dziewczyny - widziałam na zdjęciach - robią często na 0,25. Inne powiedzą, że ich klientki mają cieniutkie rzęski i żeby ich zbytnio nie obciążać chcą 0,15. Trzeba mieć różne grubości ( tak jak długości i profile) coby dopasować do naturalnych rzęs klientki i jej oczekiwań.:D

cubaro
27-03-2011, 17:29
Tomaszka - zgadzam się z Tobą w 100%:ok:
Gdy przychodzi do mnie klientka, najczęściej jest bez makijażu, przeprowadzam z nią zawsze wywiad: jaki stosuje makijaż, co jej się podoba i czego przede wszystkim oczekuje. Nie zdarzyło mi się nie trafić i popełnić błąd (odpukać). Grubości 0.25 nie aplikuję wcale, bo nie ma zainteresowania, najczęściej 0.20 i 0.15.

Kuciak
28-03-2011, 12:43
Dziewczyny, który remover z SL jest najlepszy? W płynie za 29 zł, żelu za 59 zł czy ten Premium Remover za 59 zł?

minimouse
28-03-2011, 18:24
ja kupiłam ten remover w żelu ... przynajmniej nie spływa do oka i nie szczypie

Valia
29-03-2011, 10:01
jak splynie to szczypie. ale generalnie szybciej usuwa sie klej :) o wiele szybciej:)

cubaro
29-03-2011, 15:36
Ja też mam w żelu:]

Kuciak
30-03-2011, 12:17
Dzięki dziewuszki:) właśnie zamówiłam w żelu:)

Valia
30-03-2011, 15:57
nie pożałujesz:)