PDA

Zobacz pełną wersję : Lash Butik-produkty do stylizacji rzęs- Połączyła nas PASJA



Star Lash Academy
10-09-2013, 21:17
Forumowa Agulaaa oraz Nadiuszka zapraszają do nowego sklepu:






LASH BUTIK


O otwarciu sklepu zdecydowanie zaważyła nasza pasja i zamiłowanie do stylizacji rzęs. Na co dzień zajmujemy się "upiększaniem" naszych wspaniałych klientek oraz prowadzimy szkolenia pod marką Noble Lashes. Ponieważ kochamy swoją pracę chciałybyśmy się podzielić naszym bogatym doświadczeniem produktowym i przedstawić Wam jedne z najciekawszych palet rzęsowych o pięknych i nietypowych skrętach, które koniecznie musicie mieć w swojej kolekcji materiału

Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom i stworzymy dla Was kolejny prestiżowy sklep na rynku Polskim a może kiedyś Europejskim .

Znajdziecie u nas bardzo dobrej jakości rzęsy typu: MINK oraz SILK o różnych skrętach.
Rzęsy są wysokogatunkowe, cechuje je wysoki połysk i głęboka czerń w przypadku ( SILK) i miękkość oraz świetna przyczepność ( MINK)



Póki co zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu FUNPAGE na facebooku:
https://www.facebook.com/LashButik#
tutaj znajdziecie aktualny cennik naszych produktów ;)



AKCJA LIKE IT!


Dla 50 pierwszych stylistek, które nie zaopatrywały się w naszych produktach za "LIKE IT" oraz udostępnienie na swoich funpegach naszej strony przewidujemy rabaty na zamówiony towar w wysokości 10% na 1 zamówienie.
Dla kolejnych lubiących nasz profil szykujemy rabat w wysokości 5% na 1 zamówienie.




Na początek chciałybyśmy zaprosić do tymczasowego sklepu na facebooku. Niebawem zaprosimy Was na allegro gdzie będzie można za pomocą opcji "KUP TERAZ" zamówić poszczególny materiał.

Na otwarcie sklepu przewidziałyśmy różne ciekawe i nietypowe mixy długości, które na pewno ucieszą Wasze oczka i Waszych klientek.



Zapewniamy 100% zadowolenia z produktów oraz gwarancję jakości.


Możliwy odbiór na terenie Krakowa i Wrocławia.





Umożliwiamy Wam również dowóz na terenie Krakowa i Wrocławia z zamówieniem już od 150 zł




Zamówienia składamy na e-mail :

lash.butik.polska@gmail.com






Zapraszamy serdecznie do zakupów zespół Lash Butik








Nadia Poliszczuk ( Nadiuszka )

oraz

Agnieszka Kwiatkowska ( Agulaaa )

Cataleya 1981
10-09-2013, 21:41
Trzymam kciuki dziewczyny ! Mam nadzieję, że wreszcie będę mogła robić zamówienia w jednym sklepie a nie trzech :skacze:

kiwaczek2
10-09-2013, 21:58
ja to tylko mam nadzieję że rzesy i płatki nie będą droższe niż u Nadii :D czy będą???

Star Lash Academy
10-09-2013, 22:01
Cataleya1981 kupowanie w wielu sklepach nie jest złe :) zawsze to więcej "różnego" materiału co zwiększa twoją SIŁĘ w stylizacjach :)

Oczywiście zapraszamy do zakupu w naszym nowo otwartym sklepie LASH BUTIK. Niedługo pojawi się baner na forum (jak admini się do nas odpiszą w tej sprawie) oraz odnośnik do sklepu allegro ;)

z czasem przewidujemy różne konkursy będzie można wygrać ciekawe nagrody :)

jolanta
10-09-2013, 22:23
Powodzenia dziewczyny:)

Star Lash Academy
10-09-2013, 22:33
Kiwaczku ceny muszą delikatnie pójść w górę nie możemy być wielką konkurencją cenową dla pozostałych firm... Aktualny cennik jest na facebooku. Od teraz proszę już nie pisać rzęsy Nadi tylko rzęsy z Lash Butiku ponieważ sklep prowadzimy razem ;) Tak apropos to czekamy właśnie na odpowiedz na meila od Moderatora mamy nadzieję, że szybko odpisze do nas :)

Jolanta dziękujemy :)

maksik
10-09-2013, 22:50
Powodzenia Dziewczynki:ok:

A tak na marginesie, to chciałabym sobie coś kupić na poprawę humoru:P więc proszę o opisiki i skręciki, zwłaszcza oczekiwane "D"- Agulkaaaaa obiecałaś;(:leze:

pozdrowionka

nadiuszka
11-09-2013, 03:29
Kochane Stylistki, zapraszamy serdecznie! Na razie jestem daleko ciałem ale duszą zawsze z Wami! staramy się dobierać jak najlepsze materiały właśnie dla Was!

Co do kupowania w jednym sklepie... Szykujemy kolejne niespodzianki, więc całkiem możliwe ;)

Patrycja_92
11-09-2013, 03:45
Wreszcie! Ja również trzymam kciuki za to, żeby się udało :) buziaki :*

luska102
11-09-2013, 07:36
Super dziewczyny. Życzę powodzenia.

Star Lash Academy
11-09-2013, 09:57
maksik kochana będą i D w fajnych mixach długości :)

Dziewczyny poczekajcie chwilę, wszystko będzie na sklepie, musicie dać nam troszkę czasu na rozkręcenie w temacie hehhe. Będą na pewno super nowości, które z pewnością ucieszą wasze oczka :)

sylla
11-09-2013, 10:31
Powodzenia! Już polubiłam na fb :)

nitko
12-09-2013, 20:56
Powodzenia!!!
Czekam z niecierpliwością...:cwaniak2:

Star Lash Academy
12-09-2013, 22:59
Dziewczyny zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego profilu FB https://www.facebook.com/LashButik tutaj znajdziecie aktualny cennik za rzeski i płatki. Niebawem beda sie pojawiac kolejne akcesoria do rzes ;) Co chwile bedziemy coś dla Was nowego szykować zwłaszcza nastawiamy swój kierunek pierwszoplanowo w rzęsy i świetne kleje ;)


Zapraszamy do kupna bardzo dobrej jakości rzęs ;)


Pozdrawiamy
Agulaaa i Nadiuszka

Happyhandy
12-09-2013, 23:20
Udało się !!! Gratuluję i cieszę się dziewczyny :ok: :ok::ok:
Podbijajcie rynek rzęsowy, niech się zatrzęsie w posadach!
Trzymam kciuki^_^
Nie mam wprawdzie FB, ale jakoś się chyba do Was dopcham:D

Star Lash Academy
13-09-2013, 17:00
Drogie stylistki

Aby ułatwić Wasze zamówienia prosimy o pisanie e-maili do nas w tej sprawie na:

lash.butik.polska@gmail.com

w tytule e-maila proszę napisać: Zamówienie, imię i nazwisko osoby zamawiającej.

Następnie w liście prosimy o podanie zamówienia oraz adres do wysyłki.
Wszystkie paczki wysyłamy po zaksięgowaniu pieniążków na konto firmowe.

Dane do przelewu podajemy w odpowiedzi na Waszego meila dotyczącego zamówienia.

Tak będziemy zamawiać tylko do końca tego tygodnia a następnie powinno ruszyć już ALLEGRO



Pozdrawiamy serdecznie

Nadiuszka i Agulaaa
http://img24.imageshack.us/img24/4518/ai0z.png

Happyhandy
15-09-2013, 23:11
Muszę koniecznie podzielić się opinią na temat rzęsek Mink 0,07 z Lash Butiku, bo ktoś, kto jeszcze nimi nie kleił, może sobie pomyśleć, że cóż: rzęsa jak to rzęsa, do innej podobna.
A tymczasem, w moim przekonaniu, są jedyne w swoim rodzaju: najlżejsze, najcieńsze, najmiluśniejsze, najlepiej się kleją, najlepiej się odrywają od paseczka, najdłużej się noszą i mają najładniejszy kolor (naturalna czerń bez granatowej poświaty). Długo mogłabym wymieniać wszystkie ich "najzalety".
Mają grubość podobną do naturalnej, subtelnie rozjaśnione końcówki, co sprawia, że można nimi wykonać najdelikatniejszą aplikację i przykleić pojedyncze nawet do prawie przezroczystych naturalek. Z kolei, gdy używam ich w gęstej objętościówce, oko jest bardzo wyraźne, ale bez efektu zwierza na powiece.
Ich skręt C jest delikatniejszy od B z Noble i Evo, ale mocniejszy od A/J.

Wiem, że wszystko jest rzeczą gustu i preferencji, ale wiem też, że jestem jedną z wielu ich największych fanek:P

Star Lash Academy
15-09-2013, 23:28
HappyHandy dziekujemy bardzo za taka miła opinię na temat naszych rzes ;) a skręt C to takie B+ czyli troszeczkę bardziej podkręcone B niż normalne i przez to ten skręt mnie tak bardzo fascynuje :) Nasze D to takie C+ i przez to pasuje każdej Pani :)

Nasz stan aktualny produktów:


RZĘSY do METOD OBJĘTOŚCIOWYCH:

mink C 0,07 7 -15mm 58,9
Silk C "4U" 0,07 8/10/12/14mm 56,9
Silk D 0,07 7-15mm 58,9
mink C 0,1 7-15mm 58,9

PALETY JEDNODŁUGOŚCIOWE:

mink C 0,07 8mm 58,9
mink C 0,07 12mm 58,9
mink C 0,15 11mm 56,9
mink C 0,20 10mm 56,9
mink C 0,20 11mm 56,9

Paletki potrójne i "4U"
Silk Lash C "4U" 0,07 8/10/12/14mm 56,9
mink C 0,1 9/11/13mm 58,9
mink C "4U" 0,1 8/10/12/14 56,9
Mink C 0,15 9/11/13mm 58,9
mink C "4U" 0,15 8/10/12/14mm 56,9
mink D 0,1 9/11/13mm 58,9
mink D 0,15 8/10/12/14 56,9
mink C 0,2 "4U" 8/10/12/14 56,9

PALETKI MIXY do metody 1:1

mink C 0,15 7-15mm 58,9

KOLOROWE RZĘSY:

Dark Brown C 0,2 58,9

samaron
19-09-2013, 15:55
(...) Tak apropos to czekamy właśnie na odpowiedz na meila od Moderatora mamy nadzieję, że szybko odpisze do nas :)

Przepraszam, ale nikt z naszej ekipy nie dostał wiadomości od Was, proszę ewentualnie ponowić :)

Star Lash Academy
19-09-2013, 20:47
samaron dostałyśmy odpowiedź od Kamila... wiemy już wszystko i będziemy działać dalej ;)

mucha
19-09-2013, 22:49
Życzę wielu sukcesów. Mam rzęsy bis lash 0,07 skręt C. Faktycznie skręt słaby ale rzęsy bardzo dobrej jakości. Póki co zapasy mam, ale nie omieszkam zaglądać, bo wciąż szukam ukochanego kleju ;)

Jeszcze raz powodzenia !

nadiuszka
23-09-2013, 09:44
Dziewczynki, chciałabym kilka słów napisać o naszym kleju SuperZ

http://forum.wzorki.info/attachment.php?attachmentid=72214&stc=1&d=1379920027

Jest to klej o mega szybkim wiązaniu. Szczerze mówiąc takiego szybkiego wcześniej w ręku nie miałam.
W związku z tym polecamy go tylko i wyłącznie osobom bardzo dobrze wprawionym w klejeniu rzęs.

Klej ten nie daje możliwości poprawek (czyli jest to klej jednego dotyku), jeżeli raz przyłożyło się rzęsę sztuczną do naturalnej to już się jej nie przesunie. Dzięki temu rzęsy nie obracają się nie nie przechylają.

Ponadto klej ten najlepiej sprawdza się w metodzie 1:1 do rzęs górnych (z dolnymi zazwyczaj klejenie metodą 1:1 idzie wolniej więc i klej się nie sprawdzi). Do metody objętościowej tylko i wyłącznie dla osób bardzo wprawionych w klejeniu.

Dotatkowym atutem tego kleju jest praktyczny brak oparów. Wąchałyśmy na wszelkie sposoby, nie wyczułyśmu nic. Osoby które łazawiły nam na innych klejach na SuperZ nie uroniły nawet jednej łzy.

Klej trzyma jakieś 5-7 tygodni.

Cena za 5 ml 59,00

Jeżeli szukacie BARDZO szybkiego kleju o mocnym i długim wiązaniu to jest to klej dla was!

Star Lash Academy
23-09-2013, 23:16
A ja jeszcze muszę dodać, od siebie ponieważ przerobiłam już kilkanaście klientek i dopowiem do słów Nadii:

- świetny do metody PIÓRKOWEJ ;)
- jego konsystencja jest średnio gęsta ale też nie gęsta
- ZERO OPARÓW co jest bardzo interesujące jak dla kleju szybkoschnącego ;) jego opary są niższe niż przy kleju dla alergików NAPRAWDĘ :)
- jast to klej typi HS4 jak chodzi o siłę wiązania, ale sprawdzimy to dokładnie za miesiąc jak już nasze modelki ponoszą rzęsy na tym kleju wtedy określimy jego trwałość wg naszej opinii
- jest to 0,5 sekundowy klej


Tak jak pisała Nadia nie nadaje się dla stylistek początkujących. Żeby go pokochać, czas aplikacji średnio gęstych rzęs nie może wykraczać poza 2,5h.


Jak trzeba kleić rzęsy aby go mieć w swoim kuferku??

- należy stawiać rzęsy od razu w odpowiednim kierunku
- trzeba umieć nabierać porządaną ilość kleju bo nie jest to klej do "ślizgu" na rzęsie jedynie dotykowy---> chwyta od razu
- trzeba umieć bardzo dobrze separować rzęski w celu eliminacji sklejek

śmieszna
24-09-2013, 09:58
ciekawe, ciekawe... chętnie wypróbuję. proszę mi zarezerwować buteleczkę, po targach (czyli po weekendzie) zrobię dokładne zamówienie u Was jak już będę wiedziała na co wydałam kase ;)

mucha
25-09-2013, 23:57
nadiuszka Ty też masz alergię na opary chyba... czy źle kojarzę .. Taki klej to byłby dla mnie cud malina. Nie mniej poczekam na opinie. Straciłam kilka klientek ostatnio prze wychwalane kleje ;(

nadiuszka
26-09-2013, 16:03
http://pliki.wzorki.info/images/RKDVc.gif



Kochane dziewczynki w sobotę będziemy z Agnieszką uchwytne na Targach Beauty Forum w Warszawie.

Jak któraś będzie coś chciała z materiału to prosimy o wiadomość na maila lash.butik.polska@gmail.com najpóźniej do 17.00 w piątek.

Chjętnie poznamy was osobiście! Nawet jak nic od nas nie chcecie ;)



Beatko, nie mam z klejem żadnych kłopotów, nawet kropelkę mogę wąchać bez konsekwencji większych niż haluny :leze:
sama straciłam kilka klientek przez kiepski klej kiedyś, ale to jeszcze za czasów pracy w salonie.
za niedługo pierwsza partia kleju będzie przetestowana na trwałość noszenia nie tylko przez nas ale i pojawią się wypowiedzi naszych klientek, tak że chwilka cierpliwości.

choco-lashes
27-09-2013, 14:59
kochane , a czy macie już produkty dostepne na allegro?:*

Joannah
29-09-2013, 21:41
Wystawiacie faktury unijne ?

nadiuszka
30-09-2013, 01:00
kochane , a czy macie już produkty dostepne na allegro?:*
w tym tygodniu postaramy się to garnąć dla was.


Wystawiacie faktury unijne ?
wystawiamy rachunki

Joannah
30-09-2013, 21:08
Szkoda :(

choco-lashes
01-10-2013, 17:04
Dziewczęta czy bedziecie na targach w Gdańsku. :*:*:*:*:*

nadiuszka
01-10-2013, 19:04
ło joj! aż tak daleko? prosimy o więcej info o nich na priv to się zastanowimy, ale żeby się wystawiać to za wcześnie troszkę ;)

choco-lashes
13-10-2013, 21:34
Kochane co z tym Allegro ;)?

nadiuszka
14-10-2013, 21:25
dopieszczamy...

---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:52 ----------

Kochane szykujcie się. Za kilka dni będziemy miały dla was ekstra niespodzianki aaale w ograniczonych ilościach ;)

Star Lash Academy
17-10-2013, 00:43
No to dziewczyny zapraszamy na zakupy do naszego sklepu LASH BUTIK mamy dla was "Cukiereczki", napewno Wam ślinka pocieknie tak jak nam jak przyszła do nas PAKA :) nasze rzęsy są pieeeeekne :)
przekonajcie się o tym same

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego PROFILU FB https://www.facebook.com/LashButik

Dla pierwszych 20 osób, które zamówią materiał na min 100 zł oraz polubią FB wysyłka GRATIS :)


a o to zdjęcia naszych paletek :)

Najpiękniejsze z tych wszystkich To UWAGA NOWOŚĆ NA RYNKU DARK BROWN 0,07 w mixie od 7-15 skręt D :) każda stylistka powinna je mieć w swoim kuferku, są cuuudooowwneeee :)
to jest prawdziwy kolor gorzkiej czekolady :D :)
Mamy zaszczyt wchodzi na rynek z takimi nowościami jako PIERWSZE :)


Mamy na stanie:

- KOLOROWE 0,1 i 0,15 w mixie od 7-13mm- Gorzka czekolada czyli DARK BROWNY 0,07 mm 7-15 oraz 0,15 skręt C 7-15

- KOLOROWE MINI PALETKI

- KOLOROWE MiINI PALETKI TWO TONES

- "MINI lashes" 6-7-8mm paletka 12 pasków
- LONGI 15-16-17 mm
- fioletowe Two tones 7-13mm
- METODY OBJĘTOŚCIOWE 2D i 3D 0,1 i 0,12


Zapraszamy do zakupów reszta zdjęć na profilu FB zapraszamy do czytania opisów na temat każdej z paletek :) no i oczywiście do zakupów


Pozdrawiam zespół
LASH BUTIK

violcias
17-10-2013, 00:46
a kiedy ruszy allegro ???

śmieszna
17-10-2013, 16:24
aaaa ja rezerwuje dark brown 007 C jak jest, D to dla mnie za dużo :P

a jest mini paletka dark brown 007?

nadiuszka
17-10-2013, 18:52
mini paletki nie ma ;(
D jest bardziej płynne niż w innych firmach. Widziałaś mnie na Targach. Jak w ogóle pamiętasz ;) mam D na oczach
zarezerwujemy, choć nie ukrywamy że jest to edycja limitowana na nasze specjalne zamówienie. jeśli je pokochacie wprowadzimy je na stałe.

Happyhandy
18-10-2013, 09:17
To ja poproszę mix króciaczków 0,07 i dark browny C 0,07. A do tego jeszcze Waszą super Zetkę :D
Nie wiem tylko, czy mogę tą drogą, bo Fb nie mam...

nadiuszka
18-10-2013, 09:54
zamówienia najlepiej składać za pomocą maila bo tam zaglądamy najczęściej lash.butik.polska@gmail.com

ponadto prawie wszystkie produkty zostały już wystawione na Allegro. do końca tygodnia na pewno będzie już all.

zapraszamy
Lash Butik na Allegro (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33414528)


UWAGA! niektóre paletki z edycji limitowanej nie pojawią się na allegro. Będą dostępne wyłącznie na naszym profilu na FB oraz dla dziewczyn z forum ;)

a w przyszłym tygodniu jak dobrze pójdzie będziemy dla was mieć kolejną niespodziankę ;)

zapraszamy do zakupów

Happyhandy
28-10-2013, 22:18
Czas wypowiedzieć się na temat czerwonej Zetki z Lash butiku.
Byłam bardzo milo zaskoczona, kiedy po rozpakowaniu przesyłki wyciągnęłam klej fabrycznie zafoliowany. Spotkałam się z tym po raz pierwszy, odkąd kleję rzęski. Świetna sprawa, mam pewność, że nikt go przede mną nie otwierał.
Jestem wielbicielką klejów o konsystencji bardzo rzadkiej,jednak ten, choć jest po prostu rzadki, ale stabilny (nie pływa po kamieniu), bardzo mi podpasował, klei się czysto i szybko.
Muszę przyznać, że jeśli chodzi o prędkość, to prawdziwa torpeda. Klejąc nim, nie można sobie pozwolić na zastanawianie się i analizowanie, bo ruchy muszą być konkretne i zdecydowane.W przeciwnym wypadku, rzęsy będą odskakiwać już po przeczesaniu szczoteczką. Miałam okazję wyklejać nim objętościówkę, 2:1 i 1:1. Myślę, że najlepiej sprawdził się tam, gdzie rzęski kleiłam "na piechotę", przykładając po 1. Ale nawet wtedy zdecydowanie przyspieszył czas mojej pracy:ok:

A te browny 0,07... miodzio :D, a te króciaczki w mixie... nareszcie ktoś spełnił moje marzenia:*

nadiuszka
29-10-2013, 08:46
Dziękujemy Happy, celem założenia sklepu było spełnianie marzeń stylistek (a my też nimi jesteśmy więc i naszych również), dlatego właśnie wprowadzamy produkty których nie ma nikt inny w Polsce: wyjątkowe mixy, długości, grubości, pozostałe produkty. Właśnie dlatego szybko nam się wyczerpują ;)
Staramy się dla was dziewczęta i cieszymy się niezmiernie że to doceniacie.


Przy okazji zapraszamy do zakupów na allegro:

Palety LONGI - mix 15-16-17 mm w jednej palecie!

Palety MINI - mix 6-7-8 mm w jednej palecie i trzech grubościach 0,07, 0,1, 0,15mm!

Rzęsy Dark Brown 0,07 skręt D już na allegro!

(http://allegro.pl/show_item.php?item=3683018824)Rzęsy Kolorowe C 0,15 mix 7-13 mm już na allegro!

maksik
05-11-2013, 19:03
Dziękuję Wam Lashki z Butiku:) za ekspresową realizację zamówienia,
jak to Mędrcy powiadają (wczoraj) MÓWISZ I (dziś) MASZ:ok:
Teraz tylko urządzę łapankę na S-Tonowane Klientki:)

nadiuszka
05-11-2013, 19:09
polecamy się na przyszłość ;)

One Million Lashes
10-11-2013, 22:17
Moja przygoda z Lash Butikowymi rzęsami zaczęła się od 0,07. Zakochałam się w nich bez pamięci ... szczególnie w skręcie D. Cieszyłam sie jak dziecko na każdą kolejną aplikację, którą będę mogła wykonać na tych cudach. Rzęsy na swoich oczkach tez postanowiłam zmienić z 1:1 na 2:1 na siódmaczkach.

Niestety .... pojawił się problem ... A mianowicie dziewczyny z Lash Butiku postanowiły wprowadzić skręt D w grubości 0,1.
No i wpadłam ... Uwielbiam te rzęsy ... Zamówiłam sobie też skręt C z tej grubości i nie mogę się napatrzeć na efekty swojej pracy. Piękne zagęszczenie, jedyny w swoim rodzaju profil D (wspaniale wykręcony), lekkość aplikacji.

Czekam na kolejne takie perełki jak 0,07 i 0,1 :) Może znowu się zakocham w jakiejś nowości :)

nadiuszka
10-11-2013, 22:35
jesteśmy od spełniania marzeń Stylistek kochających ciekawe rzęski ;)
nie zmusimy was do długiego czekania. następne nowości już w drodze ;)

One Million Lashes
10-11-2013, 22:40
jesteśmy od spełniania marzeń Stylistek kochających ciekawe rzęski ;)
nie zmusimy was do długiego czekania. następne nowości już w drodze ;)

Nadiuszka uchylisz rąbka tajemnicy? :)

nadiuszka
10-11-2013, 22:46
niespodzianka ma być niespodzianką ;)

One Million Lashes
10-11-2013, 22:51
W takim razie czekam z niecierpliwością :)

kiwaczek2
28-12-2013, 11:16
Jakies nowosci na horyzoncie?

LashButik
29-12-2013, 00:00
wśród nowości rzęsy 0,12 i 0,18
rzęsy brokatowe w mini paletkach 12 mm srebro, złoto i jasno niebieskie (będą w bardzo atrakcyjnej cenie niższej niż zwykłe mini paletki)

pozostałe nowości ale za to wielkie będą już w styczniu

w celu uzyskania aktualnego stanu magazynowego wraz z cennikiem prosimy o zapytania na maila lash.butik.polska@gmail.com

malutkaistotkaa
28-01-2014, 08:34
Witam gdzie mozna u was zamowienie zlozyc?? macie rzeski te L ?? curve czy jakos tak:P:) i jaka jest ich grubosc?

LashButik
29-01-2014, 10:51
zamówienie składa się mailowo na lash.butik.polska@gmail.com (lash.butik@gmail.com)
wysyłasz zapytanie i dostajesz na maila aktualny stan magazynowy wraz z cennikiem
L-ek nie mamy i w najbliższej przyszłości nie planujemy mieć

maksik
09-02-2014, 22:07
Wysłałam zapytanko na emilka;)
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź:)

mucha
10-03-2014, 15:12
zamówienie składa się mailowo na lash.butik.polska@gmail.com (lash.butik@gmail.com)
wysyłasz zapytanie i dostajesz na maila aktualny stan magazynowy wraz z cennikiem
L-ek nie mamy i w najbliższej przyszłości nie planujemy mieć

są dostępne polskie cenniki i opisy ? Dostałam stany i ceny ale co z czym :huh: i do Rosji mam przelewać ??

Może ktoś mi wytłumaczyć jak można zrobić zakupy w Lash Butik?

kiwaczek2
10-03-2014, 15:21
ja dostałam normalną rozpiske , produkt i cena. wiec nie wiem w czym problem.
co do przelewu......chyba dziewczyny podały ci jakies dane , prawda? powinnaś raczej zadać to pytanie na maila bezposrednio do nich.

LashButik
10-03-2014, 21:08
są dostępne polskie cenniki i opisy ? Dostałam stany i ceny ale co z czym :huh: i do Rosji mam przelewać ??

Może ktoś mi wytłumaczyć jak można zrobić zakupy w Lash Butik?
Muszko, nie dostaliśmy od Ciebie żadnej wiadomości
sprawdź jeszcze raz na jaki adres pisałaś ;)
lash.butik.polska@gmail.com

mucha
11-03-2014, 12:28
kiwaczek dziekuje
Wysyłałam maila bezpośrednio do nich, nie wiem jakim cudem i skąd wzięłam adres mailowy bez dopisku " .polska "

myślę też że skoro Lesya Zakharova dostała taki mail od kogoś z Polski powinna podać polski adres a nie pisać, że ona nie gawarit pa polski . Przecież to jedna firma tak?

Beata, мы тоже по-польски не говорим..В таблице все размеры и изгибы понятны и без знания русского языка.


Już pisze na Polskę. ;)

dopisek:

... skopiowałam link i zasugerowało mi w gmail inny adres Do Lesyi , stąd pomyłka ;)

nadiuszka
11-03-2014, 14:26
Muszko, to nie jest ta sama firma ;)

kiwaczek2
11-03-2014, 14:50
sie usmialam;)

mucha
11-03-2014, 17:53
Muszko, to nie jest ta sama firma ;)


:papa: już Was mam dzięki Nadia :kwiatek:

LashButik
27-04-2014, 21:24
Wiosna.
Na drzewach rosną liście
a w Lash Butiku
ROSNĄ ZNIŻKI :)
W związku z odstąpieniem od sprzedaży materiałów marki BIS ogłaszamy

JUŻ OD 1 MAJA - WIELKIE WIOSENNE WIETRZENIE MAGAZYNU!!!

Ilość produktów promocyjnych jest ograniczona.

WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZYM FUNPAGE'U (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.281477828680673.1073741853.208249286003528&type=1)


http://pliki.wzorki.info/images/wGpzI.jpg