PDA

Zobacz pełną wersję : dziewczyny dorazdzcie-temat slub



mala
14-08-2009, 16:52
a wiec tak chce waszej porady bo z mezem nie moge sie dogadac.kupilam sobie na slub (a raczej 3 ,boi mnie 3 czekaja)sukienke.jutro ide na jeden slub ale to jest tak,.najpierw idziemy o urzedu a potem do domu przebrac sie na luzno i na grila.ladnie mamy sie tylko do urzedu.no i tu jest problem.ja bardzo chcialam ubrac moja kiecke ale maz mowi ze mam sobie kupic jakas spodnice z bluzka albo spodnie.co wy na to?????????
zdjecie sukienki jest na dole
sorka ze takie male ale szukalam je w necie

Aneta
14-08-2009, 16:55
sukienka jest boska,do urzedu w sam raz,bedziesz slicznie wygladac.zakladaj ja!!!!!! a na grila jakies spodnie-moje zdanie

aga
14-08-2009, 17:22
po co masz kupować spódnice jak masz super sukienkę!!Twój mąż pewnie zazdrosny, że będziesz wyglądała lepiej od niego ;P

ivonna70
14-08-2009, 17:31
A ja się wyłamię. Suknia jest piękna, ale... Według mnie super na ślub kościelny i wesele, ale do USC lepsza będzie mniej wystawna kreacja, zwłaszcza, że potem jest impreza na luzie.
Ale to jest tylko mój punkt widzenia.

zizia
14-08-2009, 17:37
mała suknia boska. jeśli idziecie tylko do usc to ja bym sobie ubrała spodnie jakieś eleganckie z ekstra bluzeczką i do tego marynarkę. a tą suknie zostawiłabym na wesele.:skacze::skacze::skacze:decyzja należy do ciebie.:*:*:*

Artlia
14-08-2009, 17:38
A ja się wyłamię. Suknia jest piękna, ale... Według mnie super na ślub kościelny i wesele, ale do USC lepsza będzie mniej wystawna kreacja, zwłaszcza, że potem jest impreza na luzie.
Ale to jest tylko mój punkt widzenia.

uważam tak samo jak Ivonna :)

samaron
14-08-2009, 17:50
Ja też uważam, że jest zbyt "wystawna" do USC, sama miałam na swoim ślubie duuuużo skromniejszą. Ja założyłabym jakieś eleganckie spodnie w kancik i może jakąś zwiewną tuniczkę?

goslava
14-08-2009, 18:01
suknia sliczna ale jak tylko do USC a potem grillik to zaloz cos luzniejszego....moje zdanie

sylwia-p_86
14-08-2009, 19:45
uważam tak samo jak Ivonna :)
też tak uważam...sukienka na wesele konkretne,a nie do urzędu zbyt wystawnie bedziesz wyglądać tam :/:

mala
14-08-2009, 21:36
jestescie wszystkie kochane
a wiec tak mialam dzis klientke super taka moja kochana i spytalam jej o zdanie
powiedziala to co wy i moj maz.ze suknia piekna ale bede za bogato ubrana i ze moga mnie obgadac ze wygladam lepiej od mlodej datego moj kochany maz zabral mnie na zakupy a raczej wyciagnal na sile i kupil mi kaplecik
pierwszy raz wydawalam kase z trzesacymi sie rekami gdy kaplet kosztowal wiecej niz sukienka,a moj maz ktory jest dusigroszem kazal mi wrecz to kupic.a to moj kaplecik

mala
14-08-2009, 21:37
to moj stroj na jutro
a na gril potem mam kremowe spodnie i bluzke czarna swiecaca

goslava
14-08-2009, 21:39
aga no i luksio

Jade
14-08-2009, 21:43
Nie bylo mnie wczesniej ale tez byl suknie zostawila na inne wesele choc jezt suknia przepiekna.A garsoneczka w sam raz do usc:)slicznie mala wygladasz w niej.Udanego wesela i grilla:)

mala
14-08-2009, 21:47
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziekuje
kurcze ale wiecie cos ie stalo
do tego kapletu i do sukienki kuzynka mi maila kupic torebke-bo ogladalam z nia taka malutka wizytowa kremowa.w pl oczywiscie
i mi teraz pisze ze kupila ale czerwona
matko niemam torebki ihihi

Jade
14-08-2009, 21:52
A masz czerwone buciki i jakies czerwone dodatki?

mala
14-08-2009, 22:00
hahahah wlasnie nie
ale juz wiem jaka ona mi torebke kupila.bo ta mi sie tez podobala ake tak na codzien
no ale to nic
jutro wezme aparat w lape
a na grila mam czarna torebke do czarnej bluzki bedzie ok

Kamis
14-08-2009, 22:04
ale maz mowi ze mam sobie kupic jakas spodnice z bluzka albo spodnie
męża trzeba słuchać !

mala
14-08-2009, 22:07
męża trzeba słuchać !
ja ci dam
i znow wyszlo na jego
ale musze wam powiedziec ze sie zdziwilam
bo normalnie to ja kase lubie wydawac a on krzyczy
a dzis nawet kazal mibuty do tego kupic -a ja sama ta co kocha buty nie chcialam.cos nam sie wali ostatnio

elinka
15-08-2009, 14:29
u nas już na wesela takich ballowych sukin nie noszą :/oj elinka. zdziwiłabyś się jekie teraz sukienki noszą na wesela. właśnie takie balowe.:skacze::skacze::skacze:

mala
15-08-2009, 22:45
no i musze wam powiedziec ze dzieki bogu nie zalozylam tej sukienki bo bym sie wyrozniala tam jak nie wiem co.moglabym obok mlodej stanac
a to kilka fotek dla was z wesela

Jade
15-08-2009, 22:52
Super zdjecia i super wygladalas,czarna bluzeczka zaje...:)no i super torebka dopasowana sie znalazla:)

mala
15-08-2009, 23:05
dziekuje kochanie
powiem ci ze bylam zaskoczona bo nigdy nie uslyszalam tyle milych slow.kuzyn mnie nie poznal i pytal kuzynke kto ja jestem hihi pow ze swietnie wygladalam.kuzynka stwierdzilaze maz mi musi czesciej ciuchy kupowac hih.a wesele bylo za******e...ups sorka.
juechalam tam z mysla ze kurcze na grila jade ale bylam mile zaskoczona.muzyka byla dobrana perfekt.lu8zna atmosfera,zaraz nad woda,swietnie.nasz maly do domu nie chcial jechac.a ta czarna bluzeczka zarypiscie sie swiecila.do tego mialam brokat na wlosach.tylko na fotkach nie widac

Jade
15-08-2009, 23:09
Bardzo sie ciesze oby wiecej takich imprez i jak nie bedziesz miala co ubrac to wiesz gdzie masz swojego prywatnego konsultanta od mody:)

mala
15-08-2009, 23:11
hihihi zebys wiedziala
ale serio.kiecke ta co wczesniej wklejalam on mi wybral,teraz tez hihi zaskakuje mnie.eh faceci,faceci.

Jade
15-08-2009, 23:13
No to super!!

zizia
17-08-2009, 13:58
męża trzeba słuchać !
hi hi hi. ciekawe czy ty będziesz się słuchał.:skacze::skacze::skacze::skacze: mała wyglądałaś super.

elinka
17-08-2009, 14:00
moja przyszła teściowa mówi że mam sobie jej syna wychować na posłusznego

asia
17-08-2009, 14:27
hihihi zebys wiedziala
ale serio.kiecke ta co wczesniej wklejalam on mi wybral,teraz tez hihi zaskakuje mnie.eh faceci,faceci.

ja za to mogłabym mojego przyszłego męża wysłać samego na zakupy (co zresztą czasem mu się zdarza) i by mi kupił idealne rzeczy w idealnym rozmiarze ;)

monia2711
17-08-2009, 15:28
Mała-dołączam się.Wyglądałaś bardzo elegancko i kobieco:)A dzieciaczki masz cudowne:)

elinka
17-08-2009, 21:15
mała ślicznie wyglądałaś i słodkie masz dzieciaczki

mala
17-08-2009, 21:51
dziekuje laski
milo mi slyszec ze dobrze zrobilam.chociaz powiem wam ze az do samego slubu bylam zla ze kiecki nie zaloze

wercia
12-11-2009, 23:45
Ślicznie wygladalas:) ja mam znowu tak ze swoim ze sie wkurza jak gdzies wychodze i sobie wyprostuje wlosy... wymaluje sie i wogole eh masakra:(

PAZURKOMANIA
13-11-2009, 00:21
Mała przecudnie wyglądałas...:)a ta czarna bluzeczka cud miód i...:P
A ty Werciz sie nie przejmuj tak jest z facetami...sa zawsze zazdrosni jak ich kobitka dobrze wyglada...najlepiej to by im pasiło jak by my zachukane chodziły..hehe..ino w domciu dla nich sexi..hehe:P

wercia
13-11-2009, 19:07
Dokladnie tak jest... eh a my sie dobrze czujemy zadbane ale nic chyba na nich nie poradzimy ;(

asia
13-11-2009, 19:15
ja mam tak że wolę się stroić po domu, albo jak gdzieś idziemy:) ale jak jestem sama to nie

nadya188
04-12-2009, 16:10
a wiec tak chce waszej porady bo z mezem nie moge sie dogadac.kupilam sobie na slub (a raczej 3 ,boi mnie 3 czekaja)sukienke.jutro ide na jeden slub ale to jest tak,.najpierw idziemy o urzedu a potem do domu przebrac sie na luzno i na grila.ladnie mamy sie tylko do urzedu.no i tu jest problem.ja bardzo chcialam ubrac moja kiecke ale maz mowi ze mam sobie kupic jakas spodnice z bluzka albo spodnie.co wy na to?????????
zdjecie sukienki jest na dole
sorka ze takie male ale szukalam je w necie


Ja prawie identyczną suknie miałam na własnym cywilnym hehee. Ta sama kolorystyka itp tylko zdobienie sukni inne.\

:skacze:

nanami7
12-06-2011, 21:47
znacie może jakąś na prawdę dobrą wizażystkę/makijażystkę z Poznania bądź okolic?
Moja przyjaciółka w prawdzie za rok wychodzi za mąż i ma bardzo dziewczęcą urodę i zależy nam na tym, żeby nikt nie "skopał" jej ślubnego makijażu .
Wiecie, żeby nie miała maski i żeby makijaż się długo trzymał, bo ma na przykład taki problem, że wszelakie cienie, kredki itp odciskają jej się.
Ja jestem w tym "zielona" i liczę na Was :kwiatek:
Może rok to długo, ale nie chcemy później na szybko szukać,
bo makijażystka miałaby umalować Pannę Młodą i mnie-> świadkową:)

elzbieta81
27-03-2021, 16:14
Macie jakieś sprawdzone porady odnośnie zakupu sukni ślubnej?

elzbieta81
30-03-2021, 00:05
Rzeczywiście wybór sukni ślubnej to nie pierwsza, lepsza sprawa. Od tego będzie właściwie zależało to jak będziemy się czuły oraz prezentowały tego wyjątkowego dnia. Mam znajomą, która pracuje w salonie związanym z modą ślubną i wiele z jej klientek przychodzi ze stosem magazynów czy ofert internetowych. Następnie pokazuje jej to wszystko i prosi o dobranie czegoś w podobnym stylu. Możliwie jest jak najbardziej dopasowanie sukni to aktulanej wizji klientki jednak większość z nich wychodzi z zupełnie innym modelem niż miało w planach. Zawsze warto jest zaufać profesjonalnym sprzedawcom, dlatego wybierajmy tylko i wyłącznie takich. Z drugiej strony jeśli nie mamy zupełnie pojęcia czego oczekujemy to na portalu Twoja Suknia (https://twojasuknia.pl/) znajdziemy wiele cennych porad. Dopiero jak uświadomimy sobie na co konkretnie zwracać uwagę to da nam gwarancję trafnego wyboru, czego życzę Wam przy okazji wszystkim :)