PDA

Zobacz pełną wersję : [Konkurs] Królowa Śniegu



Kamis
18-11-2013, 10:15
REGULAMIN KONKURSU:


W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby zarejestrowane na forum przed 18-11-2013, zajmujące się stylizacją rzęs.
Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie (nawet w trakcie trwania konkursu), szczególnie do odwołania, zawieszenia konkursu bądź przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu z przyczyn niezależnych od organizatorów (siła wyższa). Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo do odwołania konkursu w przypadku nie nadesłania odpowiedniej ilości prac (w każdej kategorii musi startować przynajmniej 8 osób), które będą spełniały warunki oznaczone niniejszym regulaminem. (W razie nie otrzymania wymaganej ilości prac termin do wysyłki może ulec zmianie)

Konkurs będzie rozstrzygany w 2 kategoriach: Stylistka początkująca (ukończone szkolenie podstawowe potwierdzone certyfikatem) i Stylistka profesjonalna (ukończone szkolenie co najmniej z metod objętościowych lub instruktorskie potwierdzone certyfikatem). Wysyłając zgłoszenie prosimy o umieszczenie informacji w jakiej kategorii Stylistka bierze udział.

Tytuł konkursu: "Królowa Śniegu". Technika przedłużania i dekorowania rzęs:
- w kategorii Stylistka początkująca - metoda 1:1 + stylizacja rzęs dolnych.
- w kategorii Stylistka profesjonalna - technika dowolna (oprócz metody Quick Lash Effect (Blink &Go) oraz rzęs na tzw paskach lub w kępkach)) + stylizacja rzęs dolnych

Stylizacja konkursowa musi być wykonana osobiście. Wysyłając zgłoszenie potwierdzacie, że jesteście autorem stylizacji oraz wyrażacie zgodę na publikację zdjęć na portalach związanych z organizatorami.
Prace należy przesłać do 09.12.2013 r do godziny 24.00 na adres: konkurs@wzorki.info (konkurs@wzorki.info). W temacie wiadomości umieścić: "konkurs Królowa Śniegu - nick z forum". W treści podać też imię, nazwisko i adres korespondencyjny, kategorię w jakiej bierze udział Stylistka, skan odpowiedniego certyfikatu.
Na konkurs należy wysłać 6 wyraźnych i ostrych zdjęć. Rozmiar zdjęć to minimum 1600x1200px, zdjęcia nie mogą być oznaczone, podpisane, ani przerabiane w programie graficznym.Zdjęcia nazywamy zgodnie ze schematem - WAŻNE !
a) oczy przed stylizacją zamknięte (a - nick z forum)

b) oczy przed stylizacją otwarte (b - nick z forum)
c) oczy po stylizacji - zamknięte, widok z góry (c - nick z forum)
d) oczy po stylizacji - otwarte, widok z przodu (d - nick z forum)
e) stylizację oka z profilu (e - nick z forum)
f) artystyczne ujęcie dowolne (f - nick z forum)

Zdjęcie c) musi być bez makijażu i bajerów w postaci brokatu, bulionek i tp. Dopuszczalne są wyłącznie rzęsy kolorowe.

Prace zostaną wystawione z publiczną ankietą dnia 17.12.2013 (tel:16.12.2013)
Ocenę prac przeprowadzi jury w składzie:

Agulaaa - instruktor stylizacji rzęs, sponsor
Nadiuszka - instruktor stylizacji rzęs, sponsor
Samaron - przedstawiciel forum


Zdjęć konkursowych stylizacji nie wolno publikować na innych forach, blogach itp (nawet stylizacji przerobionych - grozi dyskwalifikacja) do czasu zakończenia konkursu.
Ogłoszenie wyników obrad jury oraz głosowania publiczności nastąpi dnia 21.12.2013
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom w formie elektronicznej i medalik forumowy.
Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe z 1 pracą i kompletem wymaganych zdjęć. Nadsyłanie innych prac bądź dodatkowych zdjęć grozi dyskwalifikacją.
Prace wyłonione w głosowaniu publiczności zostaną wyróżnione na stronie głównej forum, natomiast zwycięskie stylizacje (werdykt jury) otrzymają nagrody ufundowane przed firmę Lash Butik i są to:

W Kategorii Stylistka początkująca:
I miejsce - puchar imienny, dyplom oraz nagroda rzeczowa o wartości 200 złotych
II miejsce - dyplom oraz nagroda rzeczowa o wartości 150 złotych
III miejsce - dyplom oraz nagroda rzeczowa o wartości 100 złotych

W Kategorii Stylistka profesjonalna:
I miejsce - puchar imienny, dyplom oraz nagroda rzeczowa o wartości 200 złotych
II miejsce - dyplom oraz nagroda rzeczowa o wartości 150 złotych
III miejsce - dyplom nagroda rzeczowa o wartości 100 złotych

http://pliki.wzorki.info/images/rCBis.jpg (https://www.facebook.com/LashButik)

iosa
18-11-2013, 10:42
konkurs :yess::yess::yess::yess:

dzięki dziewczyny :ok:

katiaa162
18-11-2013, 11:25
Stylizacja rzes dolnych czyli rowniez zageszczanie jak i gornych tak?

DianaT
18-11-2013, 11:57
Na pewno wezme udzial :skacze: Tylko szkoda ze nie bede miala jeszcze szkoelnia z metod objetosciowych ale to nic i tak wystartuje :)

Patrycja_92
18-11-2013, 13:03
Świetny konkurs niestety nie posiadam wiedzy na temat przedłuzana rzęs dolnych :) No ale trudno, może innym razem :)) Trzymam kciuki za wszystkie startujące ! :*

wisienkakwspz
18-11-2013, 13:23
No to ja też odpadam... Szkoda :(

DianaT
18-11-2013, 13:25
Dziewczyny no co wy chociaz sprobujcie. Nie mowcie ze sie poddacie przez to ze nie umiecie przedluzac rzes dolnych. Glowy do gory i do dziela. Damy rade :skacze:

LashButik
18-11-2013, 16:28
Stylizacja rzes dolnych czyli rowniez zageszczanie jak i gornych tak?

Dziewczyny, stylizacja rzęs dolnych jest przez nas szeroko rozumiana.

Rzęsy dolne muszą być zrobione. Metoda obojętna (oczywiście za wyjątkiem kępek i rzęs na pasku).

Nie bójcie się. Warto spróbować!

Patrycja_92
18-11-2013, 16:38
Czyli w takim razie pomalowanie tuszem i ozdobienie też wchodzi w gre, czy stylizacja dolna musi zawierać elemenenty aplikacji rzesek? :)

marchewkowy_las
18-11-2013, 20:42
dla mnie narzucanie metody aplikacji jest tłumieniem wyobraźni, dlaczego nie można ozdobić dolnych rzęs rzęsami w kępkach lub na pasku? przecież w większości przypadków będą idealnie łączyły się z całą aplikacją i charakteryzacją. ja na początku zrozumiałam, że to w ogóle nie jest obowiązkowe :D

LashButik
19-11-2013, 00:07
DROGIE STYLISTKI :) DLA WYJAŚNIENIA


Stylizacja rzęs dolnych rozumiana przez Lash Butik to:

a) wykonanie myscary na dolne rzęsy
b) metoda BLINK&GO
c) technika rzęsa do rzęsy 1:1
d) MOŻNA STOSOWAĆ KOLOROWE TUSZE DOSTĘPNE na rynku ;) jeśli ktoś nie umie przedłużać rzęs dolnych.
e) wykorzystanie rzęs papierowych również
f) pióra
g) rzęsy z cyrkoniami, z brokatem itp itd...

macie pełną dowolność w stylizacji rzęs dolnych nie można tylko stosować rzęs w paskach i kępek!! :)



Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w naszym konkursie tym bardziej, że przewidzianych nagród jest aż 6!!! w tym puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe ;)


POWODZENIA i zachęcamy do twórczej pracy :)

zespół
Lash Butik

Patios
19-11-2013, 09:41
Zdjęcie c) musi być bez makijażu i bajerów w postaci brokatu, bulionek i tp. Dopuszczalne są wyłącznie rzęsy kolorowe.

Czyli zdjecie zgotowa aplikacja, na zamknietym oku musi być bez brokatów i iinnych świecidełek? To Jesli mam zamiar ich użyć to dopiero na koniec...? Czyli bede musiala zdjac np czesc rzes i, przybrokacic je i jeszcze raz zamontowac?

zyza
19-11-2013, 10:55
Patios ja to rozumiem ze zdjecia z brokatem chyba moga byc, chodzi raczej o brokaty na twarzy, zdobienie oka itd... chybaze zamierzasz wykleic tyle brokatu ze nie bedzie widac lini rzęs :)

ja juz czatuje na modelke :):skacze:

marchewkowy_las
19-11-2013, 12:49
DROGIE STYLISTKI :) DLA WYJAŚNIENIA
Stylizacja rzęs dolnych rozumiana przez Lash Butik to:

(...)
e) wykorzystanie rzęs papierowych również
(...)
macie pełną dowolność w stylizacji rzęs dolnych nie można tylko stosować rzęs w paskach i kępek!! :)


a widział ktoś rzęsy papierowe nie w paskach lub cięte na kępki?

kiwaczek2
19-11-2013, 17:07
Marchewa- czepiasz sie;) wiadomo o co chodzi.

Patios- wyklej rzesy cyknij fote dodaj ozdoby. Jesli kleicsz gotowymi brokatowymi to przeciez ich nie zdejmiesz. Jesli dodajesz brokat, dodaj potem do zdjecia stylizacji.

Czy mi sie wydaje ze podchodzicie do tego z wielka powaga. To zabawa.

Valia
19-11-2013, 21:37
Ale super!;)

One Million Lashes
19-11-2013, 21:56
Marchewa- czepiasz sie;) wiadomo o co chodzi.

Czy mi sie wydaje ze podchodzicie do tego z wielka powaga. To zabawa.


Powinnyśmy się cieszyć, że dziewczyny z Lash Butik zorganizowały taką zabawę :)
Świetny pomysł i rzadka okazja żeby się wyżyć artystycznie :)

Aga i Nadia - dzięki za konkurs :)

marchewkowy_las
19-11-2013, 22:54
:D kiwaczku, czepiam się, bo też bym chciała wziąć udział, wymyśliłam charakteryzację, ale nie uda się zrealizować, bo do podkreślenia dolnej powieki miały być kolorowe rzęsy na pasku :( a szkoda, bo wyglądało by to pięknie.

kiwaczek2
20-11-2013, 09:13
Kto jak kto ale ty na pewno wymyslisz jakies rozwiazanie dla tej sytuacjii. Bo glupio by bylo nie brac udzialu z takiego mini powodu.

Cataleya 1981
20-11-2013, 13:22
No to ja mam troche poważniejszy powód. Nikt nie chce na modelke ;(
Pisałam do wszystkich klientek, koleżanek, nawet na gumtree... i nic.
Zgłosiła się tylko jedna dziewczyna ale jej typ urody nie pasuje mi za chiny do tego co chciałam zrobić :(

EDIT: UFF... JEST :D Dokładnie taka jak chciałam :D

Star Lash Academy
20-11-2013, 13:48
Ulka dajesz :) koniecznie bierz udział :)

choco-lashes
20-11-2013, 19:16
Kochane organizatorki, a czy mogę udostępnić,umieścic zdjęcie dotyczące konkursu na swoim funpage'u na fb?? hmm.. w celu znalezienia odpowiedniej modelki. niestety żadna z moich klientek nie chce aż tak zaszaleć:( wiec szukam twardoo;))

nadiuszka
20-11-2013, 20:04
Śmiało można udostępniać wszędzie, przecież jest dostępne na fb profilu wzorków ;)

Agnieszka Praska
20-11-2013, 20:49
Poprosze o uscislenie regulaminu :D mozna w koncu na paskach uzywac czy nie bo jedno drugiemu zaprzecza jak juz marchewkowa zauwazyla.

iosa
21-11-2013, 01:00
modelka jest, pomysł też:cwaniak2:

tylko konkurencja z tymi profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi jakoś mnie przeraża :o

Agnieszka Praska
21-11-2013, 10:02
Iosa nie stresuj sie to rzesowy konkurs a nie fotograficzny kto bardziej wybajerzona fote strzeli ;)

Cataleya 1981
21-11-2013, 10:15
Dokładnie :) Nawet najładniejsza fota nie pomoże jak będzie aplikacja słaba.
Wiec się nie przejmuj :przytul:

AnastazjaB
21-11-2013, 18:21
Hmmm no trochę z tymi dolnymi rzęsami przekombinowałyście. W sumie to ja to trochę negatywnie odbieram i zgadzam się z Alą, dziwne, że wszystko może być, cudawianki (papierowe rzęsy? nie kepki, nie na pasku, a jakim cudem papierowe mogą być?), ale kępki i paski nie. Pięknie wyglądają króciutkie kępki zaaplikowane na dolną powiekę. Dla mnie to już jest część stylizacji, raczej na dodatkowy punkt.


Dużym plusem jest podział na poziom podstawowy i zaawansowany :)

śmieszna
21-11-2013, 19:21
Dziewczyny zorganizowały konkurs i mają prawo nałożyć regulamin jaki im się podoba. Przecież udział nie jest obowiązkowy. Laski wyluzujcie, jak napisała kiwaczek - to ma być zabawa:)

Valia
21-11-2013, 21:41
ja bym bardzo chciała wziąć udział, ale niestety w czasie kiedy w te wakacje były ulewy i w Warszawie zalało trasę toruńską tunele itp. (pewnie słyszałyście) zalało mi też piwnice gdzie były moje certyfikaty i je wyrzuciłam bo się tylko na śmietnik nadawały. Napisałam do Pani która przeprowadzała moje szkolenie ale powiedziała ze ona mnie nie pamięta i mi nie da duplikatu (a mnie się wydaje ze powinna archiwizować dokumenty?) i nie mam nic. W tej sytuacji rozumiem, że nie mogę wziąć udziału w konkursie? Mam jedynie dyplomy z warsztatów...

kiwaczek2
22-11-2013, 09:44
moim zdaniem można zrobić wyjątek w takiej sytuacji. ja bym napisała do org konkursu na twoim miejscu. a co do twojego szkoleniowca - niezła lipa. nieważne czy cię pamięta czy nie - zapłaciłaś powinna mieć to zapisane i wydanie duplikatu nie powinno w ogole być problemem

samaron
22-11-2013, 11:32
Ach kurcze Valia szkoda, że nie wysłałaś skanu po rangę, mielibyśmy gdzieś to w archiwach :(
Ja też uważam, że decyzję powinny podjąć dziewczyny z lashbutik - koniecznie do nich napisz :)
Jakby co to ja jestem za ;)

Valia
22-11-2013, 12:13
Sami ja właśnie też żałuję, napiszę jak tylko wrócę z pracy! a tak baj de łej to kochane jesteście :*

Martyna.nails
22-11-2013, 13:47
Ale temat! Chyba i ja się skusze :love:

bombelkowa
24-11-2013, 12:32
u mnie też :) modelka jest, pomysł jest i aparat też więc można kleić :)

kiwaczek2
24-11-2013, 12:50
zrobione :D mam z głowy, jedyne co to szkoda było wszystko zdejmować od razu po. średnio jestem zadowolona ze zdjecia ze stylizacją, bo kiepsko widać rzesy a wyszły takie fajne. no cóż..... nie pierwszy konkurs nie ostatni ;D

Agnieszka Praska
24-11-2013, 14:08
a ja ponawiam pytanie odnosnie dolnych :P konkretnie co mozna a co nie ? Paskow nie mozna ale papierowe juz mozna pomimo ze na pasku sa ? ;) dziewczyny konkrety prosze ;) lubie miec czarno na bialym co i jak

Drozja
24-11-2013, 14:21
Ja też mam pytanie.


Zdjęcie c) musi być bez makijażu i bajerów w postaci brokatu, bulionek i tp. Dopuszczalne są wyłącznie rzęsy kolorowe.

To znaczy że mam wysłać zdjęcia "gołych" rzęs, a wszystkie bajery w postaci rzęs z brokatem, cekinki itp (mówię tu o dodatkach do rzęs, a nie makijażu), które tak naprawdę będą kwintesencją stylizacji, mogę dodać dopiero przed zrobieniem ostatniego "artystycznego" ujęcia?

iosa
24-11-2013, 15:25
Mnie zdjęcie C. też niepokoi - ja rozumiem, że zdjęcie ma być techniczne ale ozdobne rzęsy doklejać do pełnej aplikacji może okazać się problematyczne a i efekt końcowy okazać się nie taki jak planuję.

Chciałabym też zapytać czy na dyplomiku będzie informacja w jakiej kategorii brało się udział?

LashButik
24-11-2013, 17:23
Niedopuszczalne są rzęsy na pasku i kępki (wyjątek stanowią rzęsy papierowe)

Zauważcie że konkurs jest zorganizowany dla osób które są po szkoleniu (dlatego jest wymóg wysłania skanu certyfikatu), ale też dla osób które potrafią coś więcej niż 1:1. Stąd też wymóg udekorowania rzęs dolnych.

Zdjęcie C musi być bez bajerów w postaci brokatu, bulionu itp. Ponieważ jest przez nas traktowane jako zdjęcie techniczne. Oceniamy nie tylko pomysł na dekorację ale też to jak rzęsy są zrobione stricte technicznie.
Mogą natomiast znaleźć się na nim rzęsy kolorowe.

Czekamy z niecierpliwością na wasze prace!

kiwaczek2
24-11-2013, 20:49
Ale ktos tam wczesniej pytal o rzesy z brokatem . Mimo ze ja juz zrobilam;) to w sumie nie wiem. rzesy z brokqtem chyba mozna w zdj.C bo sa jak kolorowe rzesy.

Drozja
24-11-2013, 22:11
No nie wiem, zakaz brokatu, to zakaz brokatu... Ja brokatowe rzęsy wkleiłam dopiero po zrobieniu zdjęć... :/ Trochę to moim zdaniem zaprzecza idei konkursów tematycznych, no ale regulamin to regulamin, z resztą LashButik się w tej kwestii też wypowiedział. :)

kiwaczek2
24-11-2013, 23:04
Gorzej jak ktos ma tylko brokatowe rzesy, prawda. Wiec uwazam ze rzesy to rzesy, dodatki to dodatki. Rzesa z brokatem jest rzęsą.

poki jeszcze nie wysłałam zdjęć - zdjęci D , ma być również ze zrobionymi dolnymi? bo tu to już sie sama pogubiłam :D

Drozja
25-11-2013, 09:56
Tez sie nad tym zastanawialam, ale Lash Butik sie na ten temat wypowedzial dosyc jasno, wec zrobilam bez brokatu. Tak samo jesli chodzi o stylizacje rzes dolnych. Nie umiem ich przedluzac, wedlug lash butik wystarczy mascara, no ale zdjecia aplikacji musza byc bez makijazu... W efekcie, moje zdjecia, te ktore spelniaja wymogi regulamnu, to niczym niewyrozniajace sie rzesy, na pewno nie kojarza sie z krolowa sniegu, a szkoda. :(

asiek
25-11-2013, 10:43
Róbcie, róbcie. Chętnie pooglądam wasze prace :)

iosa
25-11-2013, 10:50
Chciałabym też zapytać czy na dyplomiku będzie informacja w jakiej kategorii brało się udział?

proszę o odpowiedź na to pytanie

nadiuszka
25-11-2013, 16:33
Iwonka czy odpowiedź na to pytanie zaważy o tym czy weźmiesz udział? tak z ciekawości pytam.

iosa
25-11-2013, 22:25
Nadiuszko odpowiedź zaważy na tym w jakiej kategorii wezmę udział. Bo to że biorę, to na pewno:) :skacze:
Nie wiem tylko, która kategoria jest dla mnie właściwa - bo pomimo tego, iż znam zaawansowane metody alikacji rzęs - bardzo mało ostatnio kleję i biorąc pod uwagę konkurencję i profesjonalne sesje fotograficzne :P obawiam się że wyjdę dość blado - dlatego zastanawiałam się nad kategoria dla początkujących.

kiwaczek2
25-11-2013, 22:39
a to ja nie wiedziałam że można sobie wybrać i osoby ze szkoleniem objętosciowym mogą sobie wybrać kategorię ? bo początkujące nie mogą sobie wybrać....

iosa
25-11-2013, 23:05
no cóż, w regulaminie nie ma informacji, że nie można sobie wybrać kategorii:P

nadiuszka
26-11-2013, 10:40
Kiwaczek, iosa, no wiecie co laski... ja bym się na waszym miejscu wstydziła brać udział w kategorii początkującej.
lepiej chyba mieć ostatnie miejsce wśród tych o wyższym poziomie niż pierwsze wśród tych o niższym.
ponadto nie jakość zdjęć będzie brana pod uwagę. w żadnym konkursie nie jest.
dziewczyny które robią profesjonalne sesje do konkursu robią je w tym celu żeby później wykorzystać prace do portfolio profesjonalnego. wiele robi tak że proponuje fotografom i wizażystkom współpracę na zasadach nieodpłatnych, trzeba tylko pamiętać o wystosowaniu odpowiedniej umowy moim zdaniem.

iosa
26-11-2013, 11:03
nadiuszko moja droga - ustalając kategorie, dobrze jest napisać kryteria danej kategorii.

Teraz to wyszło tak, ze kategoria dla początkujących to obciach. Otóż jeżeli ja kleję 2 - 3 aplikację na miesiąc - jestem po szkoleniu zaawansowanym a wykleiłam do tej pory 4 aplikacje objętościowe - więc no cóż, czuję, iż moje umiejętności nie są na poziomie zaawansowanym, nie czuję się na takim poziomie jak stylistki robiące tych aplikacji po 5 dziennie.
Dlatego zapytałam czy kategorie będą na dyplomie wpiasane

nadiuszka
26-11-2013, 13:31
droga iosa, aż musiałam poprawić posta powyżej bo widzę że źle mnie zrozumiałaś a nie chciałabym żeby którakolwiek inna zrobiła to samo. :*
ten post był skierowany do was z Kiwaczkiem (boście konwersowały na temat kategorii) ponieważ wydaje mi się że wasze prace objętościowe spokojnie pasowały by do drugiej kategorii. ale wiadomo że i tak każda sobie wybierze taką która jej pasuje.
kategoria początkująca to moim zdaniem żaden obciach, to wyzwanie (!!!!) dla stylistek które dopiero zaczęły tę drogę a już chcą się wykazać inwencją twórczą. takie moje zdanie.

kiwaczek2
26-11-2013, 17:28
Nadia - ja nie mogę W zaawansowanym, nie mam kursu objetosciwego skonczonego.

edusia777
26-11-2013, 18:08
rozumiem ze punkt " a) oczy przed stylizacja zamkniete " ma byc widokiem z gory?

nadiuszka
26-11-2013, 20:18
Kiwaczku, a to nie wiedziałam, widziałam że kleisz objętościówki, sorki.

kiwaczek2
26-11-2013, 22:42
spoko loko, kleję a owszem :D stąd moje zdziwienie a propos wybierania grupy.

Edusia - tak

edusia777
27-11-2013, 08:59
tak myslalam:) a tak nawiasem to nie moge wyslac maila, caly czas wraca. mozecie sprawdzic czy nic sie z Wasza skrzynka nie dzieje?

śmieszna
27-11-2013, 17:48
okej czyli jeśli nie mam certyfikatu z objętościówki , a je kleję tzn., że nie mogę brać udział w kategorii. dla zaawansowanych?

AnastazjaB
28-11-2013, 00:19
Mam modelkę, mam modelkę! I to modelkę idealną do rzęsowego konkursu na stylizacje zimową :)

Tylko żebym teraz nie zepsuła zdjęć to będzie dobrze :)

Dziewczyny bierzcie się do pracy, ja obstawiam min. 50 zgłoszeń :)

kiwaczek2
28-11-2013, 09:23
śmieszna - ja się trzymam regulaminu i tyle

50 zgłoszeń ? nie ma szans, ja obstawiam 20-30 :D

Agnieszka Praska
29-11-2013, 20:47
czy tylko zdjecie C ma byc bez bajerow czy d i e rowniez ??

nadiuszka
29-11-2013, 21:09
regulamin jasno wszystko określa. czytajcie dziewczyny regulamin.

Agnieszka Praska
29-11-2013, 22:00
No wiem ze pisze ;) chcialam sie upewnic ;)
czyli tylko do zdjecia c ma byc golasek :P ;)

Star Lash Academy
29-11-2013, 23:26
tak tylko C ma byc golasek ;)

iosa
01-12-2013, 19:28
aplikacja zrobiona, zdjęcia też:yess:


mam pytanie - wiem że zdjęć retuszować nie wolno - ale czy można odciąć niepotrzebne tło ??:)

kiwaczek2
01-12-2013, 20:48
Jest napisane ze nie moga byc przerabiame. Odciecie tla.jest przerabianiem. Ja ich nawet nie otwieram w prog graficznym.

iosa
01-12-2013, 21:01
a jeżeli w tle jest mój goły mąż? :):leze:

edusia777
01-12-2013, 22:30
ja musialam otworzyc w programie graficznym by je zmniejszyc. niestety prosto z aparatu byly za duze i nie dalo sie wyslac.



iosa nie odcinaj, bedzie ciekawej ogladac prace;p takie z bonusem;p

iosa
01-12-2013, 23:04
z tym mężem to ja żartowałam :skacze:

kurcze zdjęcie artystyczne jest nie takie jak chciałam - ale teraz to już trudno - mam nowe wnioski na przyszłość - ale przy wymiotującym dziecku, jakoś polotu mi już zabrakło

Izi
01-12-2013, 23:26
Nie wiem jak w przypadku tego konkretnego konkursu ale w poprzednich (które pamiętam i w których brałam udział) przycinanie zdjęcia było zawsze dopuszczalne. Dziewczyny tłumaczyły to tym że nie każda modelka chce żeby było jej widać całą twarz, a zrobić fotkę tak żeby były widoczne ostro rzęsy i tylko rzęsy nie jest prosto;]

Star Lash Academy
01-12-2013, 23:42
Przycinanie zdjęć jest dopuszczalne ;)

iosa
01-12-2013, 23:42
no to jeśli się okaże że przycięcie jest dozwolone, to już za późno - zgłoszenie już poszło

Star Lash Academy
01-12-2013, 23:55
My już zacieramy rączki żeby zobaczyć Wasze prace :D :)

Cataleya 1981
02-12-2013, 02:02
Ja też już po... 4h robienie projektu kolorystycznego i ozdób, 7h klejenia, 2,5h zdjęć... a teraz weź człowieku wybierz najfajniejsze ujęcie ;)

kiwaczek2
02-12-2013, 11:38
ja byam pewna że przeróbka to docinanie i zmniejszanie , wiec nic z tych rzeczy nie robiłam. a modelki nos kroluje

śmieszna
02-12-2013, 12:38
hehe "Goły mąz" mój faworyt ! :D
Mi się poprawił czas pracy :) do poprzedniego konkursu potrzebowałam 8h, do obecnego tylko 7:45 :D

Izi
02-12-2013, 18:10
Kiwaczek przeróbka to m.in. zrobienie z 1:1 efektu Hollywood a z Joli A. A.Jolie;]

nadiuszka
02-12-2013, 21:19
:leze: Izi rozwaliłaś mnie!

Cataleya 1981
02-12-2013, 21:21
A wyostrzenie fotek i korekta jasności tez zabronione ?

LashButik
02-12-2013, 21:35
zabronione, bo to już jest obrabianie fotek. nie jak obcinanie.

zyza
03-12-2013, 20:17
oko z profilu to tak bardziej zeby bylo dól widac czy wierzch rzes? zawsze mam z tym problem :) portfolio poprosze przykladowych zdjec rzes :) joke oczywiscie:skacze:

DianaT
03-12-2013, 22:21
Ja w piatek sie biore za robote. Jak to ja zawsze na ostatnia chwile :P

śmieszna
04-12-2013, 01:20
oko z profilu to tak bardziej zeby bylo dól widac czy wierzch rzes? zawsze mam z tym problem :)

ja też. zawsze myślałam, że profil to jak profil twarzy, ale na poprzednich konkursach były fotki robione bardziej po skosie od dołu i organizatorzy je akceptowali.

Cataleya 1981
04-12-2013, 02:01
Wg mnie: jak profil - to profil.

wisienkakwspz
04-12-2013, 11:55
No właśnie u mnie też problem ze zdjęciami i światłem, bo robione były już przy sztucznym świetle i wogóle nie wyszły :/: Dziś robię drugie podejście z inną modelką i zobaczymy, która stylizacja pójdzie na konkurs...

śmieszna
04-12-2013, 13:19
och chciałbym miec tyle czasu, żeby zrobić drugie podejście bo tera dokładnie wiem co bym poprawiła, ale trudno jest co jest - niech się dzieje wola nieba !:D
U mnie zawsze spontan, bez szczególnego przemyślenia :D



Wg mnie: jak profil - to profil.
no włascie ale profil z boku czy od dołu ??? :cwaniak:

wisienkakwspz
04-12-2013, 15:34
No i zrobione, uffff... Tylko teraz problem, które zdjęcia wysłać :P

A i mam pytanie ad punktu a i c - czy to ma być ujęcie jak dziewczę leży i zza głowy, czy może być na stojąco i aparat skierowany z góry? Wiecie o co mi chodzi?
Zdj zapożyczone z forum, żeby zobrazować o co mi chodzi ;)

nadiuszka
04-12-2013, 17:53
chyba jest oczywiste iż pierwsze technicznie jest lepiej zrobione bo więcej na nim widać.

wisienkakwspz
04-12-2013, 18:06
Ok, tak pytam, bo akurat tak jak jest to 2 zrobione mi osobiście lepiej wyszły ujęcia jeśli chodzi o ostrość i światło ;)


No i poszło... A teraz czekanie mnie będzie wykańczać :P

DianaT
06-12-2013, 14:24
zrobilam. i nawet jestem zadowolona :skacze:
Prosze o informacje czy praca dotarla.

meraszka
08-12-2013, 02:17
Dziewczyny, daleka jestem od czepiania się (mam nadzieję, że odbierzecie to profesjonalnie i jako konstruktywną krytykę, bo to pierwszy konkurs przez Was organizowany), ale mnie osobiście z regulaminu nie wynika konieczność wysłania certyfikatu, a jedynie okreslenia, w jakiej się kategorii startuje i posiadania certyfikatu potwierdzającego odbycie odpowiedniego szkolenia. Nie ma tam nigdzie mowy o tym, że trzeba skan certyfikatu wysłać.

A co do oceny technicznej- fajnie, ale jak już o tym piszecie, to dobrze jest umieścić w regulaminie informację, wg jakich kryteriów będzie przeprowadzana ocena techniczna? Myślę, że większość z nas traktuje konkursy rzęsowe, jako coś ekstra i zupełnie innego od codziennych aplikacji, szansę aby poszaleć i niekoniecznie wykonać jako bazę idealną stylizację (wszystkie rzesy wyklejone, odpowiednie wymodelowane oka, dobór rzęs do rzęs naturalnych itd..), a wręcz przeciwnie. Dlatego bardzo brakuje mi tutaj tych kryteriów.

Poza tym, jeśli ma to być zdjęcie gołej aplikacji, to znaczy że co? Wykonujemy całą, focimy, zdejmujemy częśc i kleimy rzesy z bajerami, (wydaje mi się, że któraś z dziewczyn gdzieś o tym wspominała), więc de facto wykonujemy dwie aplikacje, z czego tylko jedna jest poddawana ocenie technicznej, a co z drugą? Co jeśli któraś z dziewczyn chciałaby calą aplikację wykonać rzesami brokatowymi albo np. z bulionem? Ma zrobić tak czy inaczej klasyczną aplikację, a później zdjąć i zrobić całkiem nową, czy w ogole nie dopuszczacie takiej myśli, że ktoś użyje tylko rzęs ozdobnych?

Jak to marchewka napisała na samym początku- jest to trochę zabijanie kreatywności.

Wyrażam nadzieję, ze mój post nie zostanie odebrany, jako atak, bo tak nie jest...
Gratuluję Wam pomysłu na konkurs. Szkoda, że regulamin jest tak mylący i niedokładnie sformułowany.
Konkurs to świetna zabawa, ale wiadomo, że żadna z nas nie poświęca takiej ilości czasu dla czystej zabawy, bo w takim wypadku kleiłybyśmy szalone aplikacje warte nie rzadko kilkaset złotych w nocy o północy dla rozrywki.



Niedopuszczalne są rzęsy na pasku i kępki (wyjątek stanowią rzęsy papierowe)

Zauważcie że konkurs jest zorganizowany dla osób które są po szkoleniu (dlatego jest wymóg wysłania skanu certyfikatu), ale też dla osób które potrafią coś więcej niż 1:1. Stąd też wymóg udekorowania rzęs dolnych.

Zdjęcie C musi być bez bajerów w postaci brokatu, bulionu itp. Ponieważ jest przez nas traktowane jako zdjęcie techniczne. Oceniamy nie tylko pomysł na dekorację ale też to jak rzęsy są zrobione stricte technicznie.
Mogą natomiast znaleźć się na nim rzęsy kolorowe.

Czekamy z niecierpliwością na wasze prace!

DianaT
08-12-2013, 11:17
meraszka - jesli chodzi o skan certyfikatu to akurat jest czarno na bialym napisane "Prace należy przesłać do 09.12.2013 r do godziny 24.00 na adres: konkurs@wzorki.info. W temacie wiadomości umieścić: "konkurs Królowa Śniegu - nick z forum". W treści podać też imię, nazwisko i adres korespondencyjny, kategorię w jakiej bierze udział Stylistka, skan odpowiedniego certyfikatu."

Izi
08-12-2013, 12:33
Hymm... no nie wiem, mi się osobiście wyjątkowo podoba ten konkurs. I nieco inny regulamin też. No może jedynie rzęsy dolne głównie przy kategorii dla początkujących. Wiem, że można zastosować mascare itp. ale myślę że sam fakt wejdzie co niektórym na ambicje i pomimo braku doświadczenia będą próbowały coś jednak wykombinować - choć teraz tak myślę że może to właściwie jest na plus...


Nie ma tam nigdzie mowy o tym, że trzeba skan certyfikatu wysłać.

malutka już napisała że taki punkt jest


A co do oceny technicznej- fajnie, ale jak już o tym piszecie, to dobrze jest umieścić w regulaminie informację, wg jakich kryteriów będzie przeprowadzana ocena techniczna?
.....
jest to trochę zabijanie kreatywności.

ja sądzę że to by dopiero było zabicie kreatywności. Jakby było ściśle określone jak praca ma wyglądać to wszystkie byłyby takie same. A co do kryterów to sądzę że każda, która zwie się stylistką wie jak wygląda POPRAWNIE WYKONANA praca i nad tym nie ma co polemizować.


Co jeśli któraś z dziewczyn chciałaby calą aplikację wykonać rzesami brokatowymi albo np. z bulionem? Ma zrobić tak czy inaczej klasyczną aplikację, a później zdjąć i zrobić całkiem nową, czy w ogole nie dopuszczacie takiej myśli, że ktoś użyje tylko rzęs ozdobnych?

no ja myślę że to już jest trochę czepianie się;) mi akurat takiego punktu w regulaminie zawsze brakowało. Nigdy nie byłam w komisji i tak naprawdę żaden mój głos w ankietach nie był istotny. Ale wiem sama po sobe że zawsze głosowałam na piękną pracę ale nie do końca techniczną i rzęsową tylko taką która urzekła mnie pięknym makijażem albo super zdjęciem, dodatkami itp. Często bajerki czy tona cieni zakrywa niedoskonałości aplikacji i ciężko ocenić samo wykonanie, a chyba o to chodzi w tym RZĘSOWYM konkursie, czy nie?
Osobiście bym nie wpadła na to aby użyć ponad 100 rzęs ozdobnych czy brokatowych na oko (nie liczę kolorowych bo te są dopuszczale) ale gdyby ktoś tak chciał (!) to myślę że w formie nietypowego wyjątku mógłby taką aplikacje wykonać i zdrobić zdjęcie techniczne takie właśnie. Wystarczy dopytać organiztorów. Ale na prawdę byli chętni...?


Ot to takie moje skromne zdanie:) Widzę, że sam konkurs i jego regulamin w zmienionej formie wywołuje wiele emocji i dyskusji. To i ja się wypowiem a co;]

:kwiatek:

PS: ja próbę podjęłam ale zostawiłam aparat w pracy:( zagapiłam się że to do jutra tylko. Ciekawe czy zdąże wysłać swoje.... cholercia no.

meraszka
08-12-2013, 13:16
Na szybko z telefonu- zwracam honor co do wyslania cert :kwiatek:

Gorzkajakmokka
08-12-2013, 17:23
Ale jestem zła... Właśnie strciłam 5h na klejenie mimo, że już od wejścia czułam że nic z tego nie będzie.Dziewczyna przyszła o 9.30 mimo, że umówiłyśmy się na 10. Nie zdążyłam zjeść, nakarmić małego czy nawet się ogarnąć więc później byłam cała wkurzona bo nie dość że głodna to jeszcze za ścianą zanim tż odgrzał mleko to nasłuchałam się marudzenia. Pomyliłam maile i umówiłam dziewczynę ciężarną mimo, że od początku jak do mnie napisała wiedziałam, że odpada bo sama swojego czasu leżałam pod pęsetami Happy jako 2w1 i to co przeszłam ja... a co dopiero ona... W każdym razie dziewczyna twierdziła,że wytrzyma. Pomyślałam że widocznie ja byłam takim mięczakiem i faktycznie ona to lepiej ogarnie,ale oczywiście... Nie dość, że jak się położyła okazało sie , ze rzęs tyle co nic to jeszcze po 15 min zaczęło się wiercenie. Po godzinie była już masakra, ledwo rzęsy łapałam. Zaczęły się przerwy i pod koniec byłam już tak zniechęcona że zrobilam byle jaki makijaż aby zachować pozory i skończyłam.
Kupiłam rzęsy specjalnie pod konkurs. Straciłam 5h i z tego wynika że tyle z tego było. Muszę się oduczyć działania na ostatnią chwilę bo teraz nawet nie umówię nikogo awaryjnie ;( chyba nawet odpuszczę sobie patrzenie na wasze prace bo się chyba poryczę tak mnie wkurzyła ta cała sytuacja :skacze:

natalia268
08-12-2013, 19:05
O rany... no to miałaś przygodę.. Wsółczuje strasznie :/::przytul:

DianaT
08-12-2013, 19:10
gorzka - wspolczuje i to mega. Ja wlasnie przy wyborze modelki kierowalam sie jej cierpliwoscia i wybralam taka osobe ktora mi nawet przez sekunde nie drgnela i w takich momentach az chce sie pracowac. Wczesniej na modelke bralam siostre i krew mnie zalewala bo pomimo ze nie w ciazy to mi zawsze skakala jeczala i w dodatku lzawila.

iosa
08-12-2013, 19:28
gorzka..... jak ja robiłam aplikację konkursową - synek marudził od rana że go boli brzuszek.... i w trakcie aplikacji syncio zwymiotował więc zgadnij na jakim speedzie zaczęłam pracować i z jaką chęcią....

Patrycja_92
08-12-2013, 19:47
Gorzka, ja moglam być Twoją modelką, blondynką co prawda nie jestem, ale jak sama wiesz rzęs mam po pachy :D hah :D biedna, wspolczuje Ci, trzebabyulo ją zamknąc w pokoju i powiedziec ze pol godziny masz jeszcze bo Mały nie nakarmiony i chcesz sie ogarnac :) <przytul>

zyza
08-12-2013, 20:27
poszlo! raz Izie smierc! (nie wiem ile razy ja to powtarzam wiec chyba juz raz Izie setny smierc) :haha:

Gorzkajakmokka
08-12-2013, 22:48
Ty mnie nawet nie wkurzaj Pati :D

Iosa-współczuję :przytul: mam nadzieję, że u synka już lepiej :)

Muszę się zakumplować chyba z jakimiś szalonymi kobietkami z myślą o konkursach. Bo branie w ciemno nie ma sensu- przynajmniej mi się tak teraz wydaje ;(
A te dolne rzęsy to jednak masakra ^_^

Patrycja_92
08-12-2013, 23:31
Nie wkurzam, mowiłam serio :)

meraszka
08-12-2013, 23:51
hyyy... no gorzka szkoda :(
jednak te modelki kursowe/konkursowe to mają ciężki los i ja zawsze tym cierpliwym (bo przeciez zawsze mówię, na co się piszą) bardzo dziękuję i osładzam na koniec ;)


hmmm izi- nigdzie nie napisałam, że konkurs mi się nie podoba, a wręcz przeciwnie..
a z cytatu wycięłaś całe sedno sprawy i dlaczego uważam, że jest to zabijanie kreatywności- nie pisałam też nic na temat wyklejenia 100 rzęs ozdobnych na oko, chodziło mi tylko o to, co dokładnie będzie kryterium oceny, bo można w zadanym temacie zrobić świetną aplikację przy użyciu niewielkiej ilosci rzęs odpowiednio zdobionych ;) i czasem modelując oko całkowice zaprzeczając temu, co w normalniej sytuacji na danym oku byśmy wykleiły

ja w każdym bądź razie jutro wysyłam, a co!
pomimo regulaminu, w którym brakuje mi jasno określonych zasad gry ;)

dzięki dziewczynki za konkurs, bo zainspirował mnie do kilku fajnych rzeczy :) :kwiatek:

Izi
09-12-2013, 01:57
No tak ale niegdy nie było podanych kryteriów oceny i nikomu to nie przeszkadzało a w tym przypadku jakoś dużo polemiki;] A z tą ponad setką rzęs to chodziło mi o wypowiedź odnośnie wyklejenia całej aplikacji rzęsami ozdobnymi - bo taki właśnie przykład podałaś.

W pierwszym przypadku jest jasność - metoda 1:1 a w drugim metoda dowolna, no ale to chodzi o 1:1 albo którąś z metod objęościowych... no nie wiem... wiercicie strasznie w tym regulaminie oj wiercicie:cisza:

Meraszka to widzę że nie tylko ja jak zwykle na ostatnią chwilę:D

kiwaczek2
09-12-2013, 09:53
Gorzka - a nie masz koleżanki jakiejś co by ja na konkursy brać. ja tak robię bo sobie nie wyobrażam z obcą osobą tyle godzin i jeszcze ją męczyć.

wisienkakwspz
09-12-2013, 13:23
Ja wzięłam najpierw koleżankę, w dzień, kiedy ma wolne w pracy, bo wiedziałam, że jest czasowa i nie będzie marudzić, a do drugiego podejścia miałam bratową, a że ma dzieci to rozbiłyśmy na 2 dni - najpierw aplikacja, a na drugi dodanie bajerów, makijaż i zdjęcia ;) I właśnie nauczona doświadczeniem z poprzednich konkursów wzięłam się za robotę wcześniej, bo jak zostawiam na ostatnią chwilę to zawsze coś mi wyskakuje :P

Drozja
09-12-2013, 13:40
Ja też miałam ciężarną na konkurs i to taka dosc zaawansowana. Wymęczyłam ja z 7 godzin jak nie wiecej. Ale nie jestem zadowolona ze swojej pracy. :( Przez niejasności w regulaminie, które zostały wyjaśnione dopiero później i przez marudna modelkę no i przez moje zmeczenie nie do końca wyszło tak jak miało wyjść, no ale trudno, to mój pierwszy konkurs i tak wielkich nadziei nie miałam. :p

meraszka
09-12-2013, 22:57
Izi- jeśli jest jasno podane, że będzie ocena techniczna, to wypadałoby podać kryteria oceny i już.
Całą aplikację ozdobnymi, co nie oznacza (po raz kolejny), że wszystkie rzęsy, bo niekoniecznie do konkretnego efektu są potrzebne wszystkie.. i tutaj znowu punkt 'ocena techniczna' i brak jasno podanych kryteriów.

Przy poprzednich konkursach były regulaminy, ale dopuszczały prawie całkowitą dowolność jeśli chodzi o stylizacje, poza oczywiście rzęsami w paskach i quick lash czy jak zwał tak zwał. O ile dobrze pamiętam, to nigdzie nie było mowy o ocenie technicznej i zdjęcia mogły być gotowej finalnej aplikacji (takie mam z któregoś tam konkursu, co do innych to by trzeba już w archiwum grzebać, a ja usiłuję zdjęcia wysłac ;) ).

Ja już tego więcej nie drążę, bo chyba jest jasne co mam na myśli- przydałby się klarowny regulamin, bo sporo dziewczyn miało z nim problem.


Haha no na ostatnią wolną chwilę ;) trzeba zgrać ofiarę i klejącą, a jak jedyny dzień, jaki pozostaje to jest akurat dzień przed i jeszcze ma się przerwę na teatr w środku, to jest jak jest i nie ma co wybrzydzać ;) zabawa była przednia i długo będzie co wspominać :D

Valia
10-12-2013, 00:39
poszło! :D

Edytkaa
14-12-2013, 14:59
hehe i poszło moje :cwaniak2:ciekawe jak bedzie to mój pierwszy konkurs :skacze: a co do regulaminu to naprawde nie jasno napisany... Ale tyle co bylo do zrozumienia, przestrzegałam :skacze:

iosa
14-12-2013, 18:25
Ale że dzisiaj wysłałaś? bo jak dziś to chyba coś po terminie

śmieszna
16-12-2013, 13:24
trutututu czekamy, czekamy na prace...:crazy::crazy:

Cataleya 1981
17-12-2013, 11:29
Dzis wystawiają ???

iosa
17-12-2013, 11:51
z tego co pisze w regulaminie to dziś - ale o której godzinie, tego już nie wiadomo - pewnie w nocy :( a moje oczęta spragnione widoku prac konkursowych :P

wisienkakwspz
17-12-2013, 14:28
Pewnie wstawią o 23.59 :P

Cataleya 1981
17-12-2013, 14:36
a my tu z ozorkami wisimy i czekamy :)

DianaT
17-12-2013, 23:24
A ja dalej czekam :( gdzie te prace?

Izi
18-12-2013, 00:13
Ale poziom:wow::wow::wow:

Dziewczyny brawo.

Cataleya 1981
18-12-2013, 00:20
No jestem pozytywnie zaskoczona :) Mocna konkurencja, ale to dobrze :) Piekne prace. Teraz sie zastanawiam która jest naj...
I moja juz mi sie taka ładna nie wydaje :D

AnastazjaB
18-12-2013, 00:53
Dużo ładnych prac, super :)

Turkusiko-srebrne mi się najbardziej podobają, doceniam zabawę z prawie bezbarwnymi rzęsami <3

asiek
18-12-2013, 08:37
Kurcze, jakie wymyślne i przemyślane prace :) śliczne :) miałam 3 prace do wyboru ale skusiłam się moim zdaniem na najlepszą :)

iosa
18-12-2013, 08:45
gratulacje dziewczynki :ok: piękne prace

natalia268
18-12-2013, 09:56
O rany... Miałam mega duży problem z głosowaniem. Cudowne prace :) gratuluję !! Widac ogrom pracy włożony w ten konkurs. Chyle sie do stóp.

:kwiatek:

iosa
18-12-2013, 10:52
z konkursu na konkurs poprzeczka idzie do góry

marchewkowy_las
18-12-2013, 10:57
zagłosowane, choć myślałam, że będzie można głosować w dwóch kategoriach - początkujące stylistki i zaawansowane. to wtedy byłby mniejszy dylemat :D bardzo podoba mi się królowa z koroną i wiśniowymi ustami, bardzo enigmatyczna, gratuluję pomysłu. wszystkie prace są piękne i śnieżne :ok:

wisienkakwspz
18-12-2013, 10:58
I moja juz mi sie taka ładna nie wydaje :D

Ula mam takie same odczucia :P

Piękne prace dziewczyny :ok:

kiwaczek2
18-12-2013, 12:01
z moim wolnym internetem to chyba nigdy wszystkich nie zobaczę wrrrrrrrrrrrr

--------------------

już coś widzę, czemu niektóre prace mają pokazane nawet po 4 zdjecia a inne tylko po 2 ??

wisienkakwspz
18-12-2013, 12:44
kiwaczku chyba Ci się coś nie wczytało, bo we wszystkich pracach jest po 4 ujęcia ;)

śmieszna
18-12-2013, 17:20
byłam zadowolona ze swojej pracy do czasu kiedy nie zobaczyłam innych! ile pomysłów! WSZYSTKIE niepowtarzalne i świetne! granica między początkującymi a zaawansowanymi jest bardzo cienka jeśli chodzi o dekoracje i artyzm.

kiwaczek2
18-12-2013, 17:29
ja chyba śmieszka wiem która jest twoja , tak mi się wydaje. jak się konkurs skonczy to mi powiesz czy się zgadza;)

fakt - nie wgrały się wszytkie zdjęcia;D

Valia
18-12-2013, 21:31
prace kozackie, napatrzeć się nie można :)

Gorzkajakmokka
19-12-2013, 08:52
Wow, ale pomysły :ok:

śmieszna
19-12-2013, 10:24
ja chyba śmieszka wiem która jest twoja , tak mi się wydaje. jak się konkurs skonczy to mi powiesz czy się zgadza;)



czyżbym była aż tak rozpoznawalna? ;) a ja nie jestem w stanie namierzyć autorek , choć co do jednej jedynej pracy mam przypuszczenia :nie_powiem:

Iwon
19-12-2013, 11:19
na ile prac mozna zagłosowac? oby nie na jedna bo umre :) boskie prace,jestem pod wrażeniem, szacun :)

kiwaczek2
19-12-2013, 11:57
no oczywiscie ze na jedna

ja bez problemu znalazłam faworyta, brałam pod uwagę i rzęsy i zdobienie i stylizację całę :D

Cataleya 1981
19-12-2013, 14:25
Ja też miałam problem wybrać:)

Edytkaa
20-12-2013, 14:23
Kurde gdzie te prace sa pokazane? nie wiem gdzie szukac :(

wisienkakwspz
20-12-2013, 14:55
http://forum.wzorki.info/konkursy/11733-prace-konkursowe-krolowa-sniegu.html

Happyhandy
20-12-2013, 17:51
Dziewczyny - studnie pomysłów:ok: gratuluję!

Izi
21-12-2013, 10:04
Ja mam 4 prace upatrzone i miałabym problem jedną z nich odrzucić, aczkolwiek nie wiem w jakich kto kategoriach startował więc może się okazać, że wszystkie 4 znajdą się na podium:win:

Już dziś o 23:59;) się wyjaśni:)

edusia777
21-12-2013, 12:35
o a ja byłam pewna że wyniki w poniedziałek dopiero:) Napewno jury ma ciężk
i orzech do zgryzienia bo prace wszystkie są śliczne!

DianaT
21-12-2013, 20:34
teraz bede siedziec do polnocy az beda te wyniki chociaz i tak nie mam szans. ale jestem megaaaaaa ciekawa :skacze:

zyza
21-12-2013, 21:54
jedna z was powinna dostac podium za zaciągnięcie chłopa do tego konkursu, siła perswazji pierwsza klasa :) proszę się przyznac po wynikach :D

DianaT
21-12-2013, 22:06
zyza - ale Ty masz oko. jak napisalas to sie dopatrzylam aczkolwiek nie do konca jestem pewna czy to facet ale moze sie okaze po wynikach :P

iosa
21-12-2013, 22:09
zastanawiałam się, kto pierwszy o nim napisze :skacze:

bombelkowa
21-12-2013, 22:24
wszystkie jak na szpilkach ? :cwaniak2:

DianaT
21-12-2013, 22:37
Czekamy czekamy :skacze:

One Million Lashes
21-12-2013, 22:44
pewnie znowu będą ciemną nocą :(

DianaT
21-12-2013, 23:03
Ja chyba bede siedziec do rana tak jestem ciekawa tych wynikow.

iosa
21-12-2013, 23:26
a ja się zastanawiam czy faktycznie jest szansa na sprawdzenie że praca została "podkręcona" w programie graficznym. Bo szczególnie 2 prace takie się wydają. ( to moja subiektywna ocena)

bombelkowa
21-12-2013, 23:31
rozkimnka jak przy każdym konkursie ;)

iosa
21-12-2013, 23:35
no tak - ale jednoznacznie nikt nie odpowiedział nigdy.

wychodzi na to że się wierzy na słowo honoru

Agnieszka Praska
21-12-2013, 23:45
da sie ;)

Valia
21-12-2013, 23:47
iosa technika idzie w górę :D teraz są takie lustrzanki, obiektywy i filtry, że robią rzeczy nie z tej ziemii, więc mimo to, że fotki wyglądają na podkręcone to nie muszą takie być (a tak baj de łej łatwo to można sprawdzić) -uwierz jestem fototechnikiem :D

bombelkowa
21-12-2013, 23:49
chyba nie dotrwam :spiacy::spi:

edusia777
21-12-2013, 23:52
ja chyba tez ide w kime...

Cataleya 1981
22-12-2013, 00:13
iosa technika idzie w górę :D teraz są takie lustrzanki, obiektywy i filtry, że robią rzeczy nie z tej ziemii, więc mimo to, że fotki wyglądają na podkręcone to nie muszą takie być (a tak baj de łej łatwo to można sprawdzić) -uwierz jestem fototechnikiem :D

Dokładnie. Sprawdzenie fotki czy byla podkrecana to zaden problem. Druga sprawa ze obiektywy i filtry do lustrzanek odpowiednio użyte dadzą pożądany efekt bez manipulacji w programie graficznym.

iosa
22-12-2013, 00:43
przyznaję - ideałem nie jestem :D nie na wszystkim się znam :D

DianaT
22-12-2013, 00:50
Niedlugo wybije godzina zero :skacze:

Kamis
22-12-2013, 01:12
zapraszam: http://forum.wzorki.info/konkursy/11746-wyniki-konkursu-krolowa-sniegu.html

DianaT
22-12-2013, 01:14
Przykro ze jednej pracy brakowalo w kategorii stylistka poczatkujaca :(

Star Lash Academy
22-12-2013, 01:26
No niestety takie były zasady regulaminu i trzeba było sie tego trzymać :( Wszystkim serdecznie Gratulujemy :) jutro postaram się napisać jakie były kryteria oceny i każda z prac zostanie krótko omówiona, powiem Wam szczerze że tutaj decydowały setne punktów o wygranych także szczegółowo wszystko opiszemy z Nadią ;)


Dziewczyny każda z Was jest wygrana, prace były piękne, każda miała coś w sobie ale o szczegółach już jutro ;)

marchewkowy_las
22-12-2013, 02:33
a ja nie dopatrzyłam się chłopa :( wydaje mi się, że same dziewczyny wśród modelek. gratuluję wszystkim stylistkom, wasze pomysły są bardzo śnieżne! bombelkowa, gratuluję pomysłu, twoja praca bardzo się wyróżnia. urocza jest też numer 8, bardzo staranna z pięknym mieszaniem profili rzęs i kolorów. Cataleya, zdjęcie artystyczne na okładkę się nadaje, brawo :) wielkie gratulacje!

nadiuszka
22-12-2013, 05:29
chwilę przed wyjazdem skrobnę parę słów. dziewczyny, wasze prace to da nas było wyzwanie. dyskusja była bardzo burzliwa, szkoda że nie można przyznać więcej miejsc.
o szczegółach jak Aga napisała będzie ciutkę później, bo chcemy opisać wszystko dokładnie i rozwiać mgłę wokół kryteriów, ale byłyśmy pod wielkim wrażeniem pomysłów i wykonania. z konkursu na konkurs poziom co raz wyższy :ok:

bombelkowa
22-12-2013, 09:35
gratulacje dziewczyny :) i dziękuję za miła niespodziankę :)

powiem Wam, że jak założyłyśmy mojej modelce czarne soczewki to aż nas zamurowała.. efekt powalający :wow: aż wróciła w nich do domu :skacze:

One Million Lashes
22-12-2013, 09:59
Wszystkie prace były piękne :) A poziom baaardzo wysoki :) Bardzo mi miło, że podobała Wam się moja praca, którą tak wysoko oceniłyście w sondzie. Bardzo dziękuję :)

Pomysł na następną stylizacje konkursową już jest:) Mam nadzieję że też wam się spodoba :)

iosa
22-12-2013, 10:02
a ja nie dopatrzyłam się chłopa :( wydaje mi się, że same dziewczyny wśród modelek.


Alu przyjrzyj się pracy nr 14 :)

wisienkakwspz
22-12-2013, 10:58
O matulu jestem w szoku :wow:
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję :skacze:
I gratuluję pozostałym :ok:

cataleya Twoja praca od razu wpadła mi w oko ;)

Idę ochłonąć :P

kiwaczek2
22-12-2013, 11:01
Cat na twoja prace glosowalam;)

Co do drugiej kategorii. Stracony czas.w sensie ze lepiej dowiedzieć sie ze sie ma ostatnie miejsce niz ze robota poszła na marne. i czas czyli kilka godzin przygotowań. co do regulaminu , jasno napisane jest , że organizator może go zmienić, gdyby chciał.
i jak tu się nie zniechęcić:/

Śmieszna - o tej pracy myślałam :D gratki

i reszcie też gratuluję.

edusia777
22-12-2013, 11:35
Gartulacje dziewczyny! Cat Twoja praca zasluzenie wygrala, naprawde jest swietna! Ja bardzo dziekuje za trzecie miejsce, mila niespodzianka przed swietami;)

asiuniak33
22-12-2013, 12:18
Dziewczyny gratulacje :) naprawdę śliczne prace :ok:

DianaT
22-12-2013, 12:21
ja się najbardziej rozczarowałam z tego powdu że odrazu nie zostało ogłoszene że w kategorii stylistka poczatkujaca nie ma wymaganej ilości prac więc konkurs nie zostanie rzstrzgniety. bo niepotrzebnie jak głupia czekałam na wyniki:-\

Valia
22-12-2013, 12:29
ja też jestem bardzo rozczarowana i tak jak Kasia napisała - lepiej żeby okazało się, że praca jest najgorsza niż, że w ogóle nie bierze się jej pod uwagę. Tyle zabawy z tymi rzęsiorami i stylizacją, tyle czekania na wyniki, już mi się odechciało konkursowania - przykre...

Cataleya 1981
22-12-2013, 13:19
Wisienka - na Twoją prace po długiej medytacji głosowałam, a wachałam się w sumie między Twoją, Edusi, Bąbelkowej oraz One Million Lashes :)
Edusia - dziękuje za uznanie, Twoja praca była jedną z tych których "bałam się" najbardziej.

Przyznam że marzyłam o 3 miejscu... a tu 1 i 2... taka niespodziewajka na święta :skacze: Laski dzięki ogromne !:przytul::kwiatek:

Naprawdę na 14 jest facet ?? :D

śmieszna
22-12-2013, 15:00
GRATULACJE! zasłużone podium:) SZkoda, że nie mam papierka bo też bym spróbowała sił w dla zaawansowanych, ale wyróżnienie równiez jest dla mnie BARDZO miłą niespodzianką:)

Edytkaa
22-12-2013, 17:56
Też jestem rozczarowana... I odechcialo mi sie konkursowania :( z powodu ze zabrakło tylko jednej pracy dla stylistek początkujących:(

iosa
22-12-2013, 20:50
to jest bardzo przykre bo prace były naprawdę na wysokim poziomie. Dlaczego 7 prac to za mało? Ja wiem że w regulaminie jest 8 ale dlaczego ustalono taki próg? No ja rozumiem, że gdyby było tylko 4 - 5 ale 7 to już taka dobra liczba prac.


Dziewczyny gratuluję wygranej. W sumie wygrały prace, które typowałam :)

DianaT
22-12-2013, 20:57
kiedyś też był konkurs gdzie miało być 10 prac a było 8 chyba pierwszy powiew wiosny i wszystko normalnie się odbyło. trochę szkoda bo szczerze to zniechęca

LashButik
23-12-2013, 20:50
Drogie Panie!

Zgodnie z obietnicą chcemy wypowiedzieć się na temat konkursu bardziej szczegółowo.

Po pierwsze założenia konkursu:

1) Konkurs miał być inny niż wszystkie dotychczasowe na forum. Miały w nim brać udział wyłącznie certyfikowane stylistki. Niestety, domniemamy że dwa certyfikaty zostały sfałszowane.

2) Były zaproponowane kategorie, bo wydawało nam się że mało sprawiedliwe jest to iż konkurują ze sobą początkujące stylistki i panie po 5-ciu szkoleniach w tym instruktorskie.
Niejednokrotnie w poprzednich konkursach forumowiczki wypowiadały się że takiego podziału im brakuje, więc teraz był.

Jedna z prac kategorii początkującej znacznie wyróżniała się wśród pozostałych, dlatego dostała wyróżnienie i dostanie nagrodę. Co do pozostałych prac, to ich ocena punktowa dała nam tak podobne wyniki że nie byłyśmy w stanie wyłonić z nich drugiego i trzeciego miejsca, a przyznać sześciu drugich niestety nie mogłyśmy. Trzeciego miejsca ze względu na ilość nadesłanych do kategorii prac i tak by nie było.

My widziałyśmy prace już podzielone na kategorie więc uwierzcie nam na słowo ciężko by było wyłonić w konkursie początkującym więcej niż pracę wyróżnioną.

Niestety dopiero dzień przed wystawieniem prac na forum publiczne dostałyśmy do nich wgląd, dlatego nie miałyśmy możliwości ogłoszenia że kategoria początkująca nie będzie rostrzygnięta.
Wymogiem każdej kategorii było nadesłanie minimum 8 prac. w kategorii początkującej było nadesłane ich 7. Po wykluczeniu prac które były przez grafika określone jako korygowane nie było by w czym wybierać prac do podium.

3) Wymóg nadesłania zdjęcia C) bez bajerów w postaci makijażu, piór i tp.

Wyszłyśmy z założenia że w konkursie biorą udział certyfikowane stylistki, które wiedzą jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana aplikacja i jakie są zasady ceny takiej aplikacji, stąd też dziwi nas zarzut że nie zostały podane konkretne kryteria oceny pracy technicznej.

6) Punkt regulaminu mówiący o rzęsach dolnych miał nakłonić te pani które jeszcze nie nauczyły się stylizowania rzęs powieki dolnej do eksperymentów. wiemy że wiele z was zaryzykowało i jesteście z tego dumne. Efekty jak widać są bardzo fajne.


5) Co do kryteriów oceny w każdej z kategorii to były one następujące:

- ocena techniczna czyli ilość zaaplikowanych rzęs, kierunki, dobór długości itp.
- pomysł na stylizację modelki
- opracowanie rzęs dolnych
- staranność wykonania całej stylizacji

Zgodnie z kryteriami i punktacją zostały przydzielone miejsca. Na podium znalazły się prace które nie tylko tknęły nas pomysłem ale też zaskoczyły perfekcyjną jakością wykonania.

Nie ukrywamy że jakbyśmy miały przydzielać miejsca za same pomysły to na podium stanęły by inne osoby, ale założenia konkursu były takie a nie inne.

Nie chcemy opisywać minusów waszych prac (bo nie o to chodzi w konkursie) dlatego chcemy opisać co nas w waszych pracach ujęło najbardziej.

Praca nr 1 - perfekcyjne wykonanie aplikacji, pomysłowy makijaż
Praca nr 2 - urocza zimowa stylizacja modelki
Praca nr 3 - oto widzimy prawdziwą Królową Śniegu, a te oczy! Brawa za pomysł!!
Praca nr4 - bardzo dokładne opracowanie, śnieżna i wyważona stylizacja,
Praca nr 5 - w pełni zasłużone wyróżnienie w kategorii początkującej, perfekcyjne wykonanie oraz pomysłowa stylizacja
Praca nr 6 - jak na kategorię początkującą perfekcyjne wykonana aplikacja powieki dolnej i górnej
Praca nr 7 - lekka, śnieżna, perfekcyjnie wykonana idealnie wyważona
Praca nr 8 - bardzo ładna i staranna aplikacja, piękne rzęsy dolne
Praca nr 9 - gratulujemy zabawy z białymi rzęsami i zrobienia z nich korony!
Praca nr 10 - doceniamy stylizacje rzęs dolnych białym tuszem :)
Praca nr 11 - śliczna oprawa, ta biała czapka i kryształy zamroziły nasze oczy :)
Praca nr 12 - bardzo ładna stylizacja oczu duży + bo można te rzęski śmiało nosić na co dzień :)
Praca nr 13 - ładna aplikacja :)
Praca nr 14 - niesamowity makijaż!! Szacun dla modela :)
Praca nr 15 - świetny pomysł, piękna stylizacja, setne punktów zabrakło żeby stanęła na podium
Praca nr 16 - bardzo staranna aplikacja
Praca nr 17 - lodowa ciekawa aranżacja :)

Na zakończenie chciałyśmy pogratulować dziewczynom na podium wygranej, a pozostałym ekstra pomysłów i ogromu pracy jaki każda z was wykonała. Niektóre prace były bardzo pomysłowe i odważne. Tak naprawdę to każda z was coś wygrała.

W naszym konkursie postawiłyśmy wysoko poprzeczkę a wy jako wspaniałe stylistki nie tylko sprostałyście naszym oczekiwaniom ale również podniosłyście wysoko poziom dla kolejnych konkursów.

Dziękujemy wam bardzo za udział w naszym pierwszym konkursie.

Doskonale rozumiemy że każdy konkurs zawsze wzbudza dyskusje i nie da się bez tego.

W żadnym wypadku nie powinnyście się zniechęcać. Na odwrót brać udział w dużej ilości konkursów i podwyższać kwalifikacje.

Na koniec chcemy podarować wszystkim uczestniczkom konkursu rabaty na zakupy w Lash Butiku.
Uczestniczki kategorii zaawansowanej dostają od nas 10% na wszystkie zakupy w Lash Butiku do końca stycznia.
Uczestniczki kategorii początkującej dostają 15% na wszystkie zakupy w Lash Butiku do końca stycznia.

Pozdrawiamy wszystkie was serdecznie,
Zespół firmy Lash Butik

śmieszna
28-12-2013, 10:54
o zniżka:) super! Dziękuję bardzo :D

ps. czyja była praca nr 8?

marchewkowy_las
28-12-2013, 13:12
ja też jestem ciekawa autorki pracy numer 8, stylizacja jest przepiękna i najpiękniejsze rzęski według mnie z całego konkursu :)

nadiuszka
28-12-2013, 16:02
dziewczyny, przyznajcie się czyja praca jest czyja poza podium.

praca nr 8 to na 99% praca Anastazji Balon. przynajmniej modelka na to wskazuje ;)

kiwaczek2
28-12-2013, 18:42
to wy nie wiecie czyje są prace? myślałam że już "po" wszystko wiecie

Kamis
28-12-2013, 20:03
dane uczestniczek wysłane na maila :)

Chantelle
28-12-2013, 21:00
napracowały się dziewczęta :ok: gratuluję wygranym:soczek:

śmieszna
30-12-2013, 00:48
Na portalu społecznościowym znalazłam autorkę tej pracy, pięknej pracy:) rzeczywiście to Anastazja :) tak obstawialam:) jedna z dwóch aplikacji, które mnie urzekly:) gratuluje!:)

AnastazjaB
31-12-2013, 23:36
O, a wy mnie tu personalnie wywołujecie, a ja się nie loguje :P

Nie ma tak dobrze, następnym razem będzie inna modelka ;)


Ja nie jestem super zadowolona, na otwartym nie było idealnie równo i jak zwykle ja się skupiłam na samych rzęsach, zrzucając na dalszy plan stylizacje/makijaż itp, a tu się okazuje, że to jest równie ważne...
Poprawie się następnym razem :)

evolaga
03-01-2014, 18:28
Prace prześliczne, wszystkie pracochłonne i bardzo fantazyjne. Gratuluję uczestniczkom, i domyślam się ze te które nie stanęły na podium równie były piękne.

nadiuszka
03-01-2014, 21:10
wszystkie są wystawione, więc można sobie podziwiać ;)

śmieszna
15-01-2014, 14:04
Dziś dostałam dwie paczki, w tym w jednej dyplom i nagrodę:) Bardzo dziękuję sponsorowi :D Nagroda ucieszyła mnie wielce:) w wolnej chwili wrzucę foto :)

wisienkakwspz
16-01-2014, 13:47
Ja też dostałam wczoraj przesyłkę, więc się chwalę :D Zwłaszcza do pucharu się śmieją moje oczy, bo myślałam, że tylko za I-wsze miejsce będzie, a tu taka miła niespodzianka :skacze: Jeszcze raz dziękuję, no i za rzęski oczywiście też, bo są super :D

śmieszna
16-01-2014, 19:26
Dziękuje :):ok:Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

LashButik
17-01-2014, 16:57
Dziewczyny, bardzo się cieszymy że nagrody przypadły wam do gustu. Reszta lada dzień pewnie dostanie nagrody.
Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych.

edusia777
21-01-2014, 22:14
Bardzo dziekuje za nagrody:) dzis dotarla paczuszka