PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubione kosmetyki AVON



mariolak83
18-08-2009, 16:26
Witajcie dziewczyny
Jestem konsultantką Avonu od 6 lat. Chciałabym się dowiedzieć czy podobają wam się kosmetyki tej firmy? jakie są wasze ulubione kosmetyki Avonu? Służę również pomocą:):kwiatek:

karolinka_zuzia1989
18-08-2009, 16:29
ja uwielbiam krem brzoskwiniowy z avonu jak dla mnie jest niezastapiony

mariolak83
18-08-2009, 16:32
No a co sądzisz o tuszach do rzęs? bo jak dla mnie to są rewelacyjne. Cena jest przystępna, długo się trzymają i jak mnie jeszcze nigdy nie uczuliły w przeciwieństwie do tuszów innych firm

asia
18-08-2009, 16:41
hej. też jestem konsultantką avonu, kiedyś miałam ogromne zamówienia, ale potem zaczęli wprowadzać niby nowe produkty, droższe i zainteresowanie malało. teraz nie zamawiam, ale konsultantką jestem nadal, szkoda że te produkty nieco podrożały:) i do tego było coraz więcej braków a na allegro coraz więcej super tanich produktów

ja ich produkty lubie, ale wiadomo nie wszystkie. z tuszy moim zdaniem na uznanie zasługuje ten gruby, shock chyba sie nazywa, z gumową szczoteczką.

uwielbiałam z zielonej solutions puder matujący i tonik. ostatnio katalogów nie przeglądałam, ale pamiętam że puder wycofywano.

mariolak83
18-08-2009, 17:06
Ja z Solutions nie używam tych zielonych. Miałam kiedyś taki krem rozświetlający. Po nałożeniu efekt super opalona i rozswietlona cera ale utrzymuje się moim zdaniem zbyt krótko.;/ Ten gruby tusz to shock też jestem bardzo zadowolona z niego. Widziałam ze teraz od następnego katalogu będzie wchodził nowy tusz tym razem z różową gumową szczoteczką SUPERPODKRĘCAJĄCY. Już sie nie moge doczekać:)

asia
18-08-2009, 17:30
ja używam zalotki:) ten krem o którym mówisz nawet nieźle schodził

Ewelinaaa
18-08-2009, 17:49
Jakieś 7 lat temu byłam konsultantka, teraz jest nią moja młodsza siostra jeśli chodzi o tusze do rzęs sądzę przeciwnie, są jak dla mnie beznadziejne szybko wysychają, wole kupić sobie droższy a sprawdzony tusz np maxfactor 2000kcal. Z Avonu za to lubie jak poprzedniczki ten krem rozświetlający, balsamy do ciała i zele pod prysznic ( super pachną) oraz wody toaletowe tez sa w porządku. Kosmetyki kolorowe tez zależy które, z kolor trendu strasznie lipne, reszta jak sie trafi.

mariolak83
18-08-2009, 18:10
Color trend faktycznie lipa... Z dezodorantów polecam sexy chic jesli ktos lubi słodkawe zapachy. Dlugo sie urzymuje ten zapaszek i jak dla mnie jest bardzo przyjemny. Lubię też ich serię do stópek a szczególne tę z lawendą pięknie pachnie:)ehh

Anna Otkińska
18-08-2009, 18:15
ja też byłam konsultanka avonu długo używałam ich kosmetyków
tusze do rzęs mają fajne niestety szybko wysychały/ nie wiem jak teraz
po kremach i kulkach avonu dostałam uczuleń
po szamponach masakrycznie mnie głowa swędzi, po niektórych włosów nie mogę rozczesać
balsam sss różowy rewelacja
najpiękniejsza perfuma jaka mieli to rare gold
mój mąż za to uwielbia kulki blue
fajne jeszcze są żele pod prysznic i płyny do kąpieli
color trend masakra no może błyszczyki sa ok

z dystrybucji zrezygnowałam za dużo mieli braków ciągłe opóznienia z paczkami...

asia
18-08-2009, 18:20
niestety nie orientuję się w tym co teraz mają:( ale uwielbiałam zawsze planet spa, szczególnie krem śródziemnomorski i maskę do ciała z morza martwego.
no i tak jak piszecie, żele pod prysznic super pachną. super zapachy ma też seria naturals, ale szampony z tej linii oprócz tego są do niczego

mariolak83
18-08-2009, 18:23
Kurcze no ja raz pamietam nie dostawałam chyba przez dwie kampanie jakiegoś produktu to później przysłali mi wisiorek na szyje z przeprosinami:) miłe to było... Jakoś nie mam problemów z niedostarczaniem produktów. A faktycznie po szamponach tez mam łupież i głowa mnie swędzi.

---------- Dodano o godzinie 17:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:21 ----------

z panet spa polecam sródziemnomorski scrub do ciała. natomiast jakies serum ryżowe strasznie śmierdziało... nie znosiłam tego zapachu

Pati88
18-08-2009, 18:57
ja pracowalam w tej firmie na produkcji i tak szczeze mowiac to uwazam ze te kosmetyki nie sa warte ceny ktora producent narzuca.kiedys bardzo lubilam ta firme teraz zadko stosuje ich kosmetyki.wiele moglabym napisac na ten temat ale niestety nie moge.poprostu powiem krotko drozszy balsam rozni sie tylko naklejka od tego tanszego.

mariolak83
18-08-2009, 19:01
hehe no to nieźle:) widzę że znasz ciemne strony Avonu:)

aga
18-08-2009, 19:15
Mi się strasznie podobała mgiełka brzoskwiniowa ale ją wycofali:( i jeszcze lubię te jedwabne dwuwarstwowe olejki do ciała różowy i zielony - ślicznie pachną, skóra jest po nich gładka ale szybko się "wypsiukują" :P

A pomadki.... na zdjęciu wyglądają całkiem inaczej niż z rzeczywistości:/: tak samo jak niektóre kredki do oczu - zamówiłam kiedyś taką, która wyglądała na błyszcząco-srebrną a dostałam niebieską matową :sciana:

Najlepiej oglądać produkty na żywo, bo w katalogu wyglądają całkiem inaczej

asia
18-08-2009, 21:49
zgadza się ja miałam próbki i starałam się robić wszystkiego fotki przy okazji wizyty w coku.

jeżeli chodzi o 'legendy' różnego typu, to w internecie krąży ich sporo:) myślę że jeżeli kosmetyki nadal byłyby tak tanie jak kiedyś to byłoby lepiej, a tak to wolę w drogeriach kupować czy gdzieś, niestety do takiego samego wniosku doszły moje klientki:(

Gość
18-08-2009, 22:07
ja uzywam z solusions tego kremu na dzień i na noc źrodło energii, szampony dla dominiki jabko, banan i morela- ten jest najelpszy, i ulubiony plyn do kąpania morelowy

Jade
18-08-2009, 22:08
Moja kosmetyczka to juz sie wysypuje od tych kosmetykow:)jakis czas temu kupilam nowy tusz
SpectraLash Mascara i SpectraColor Lipstick,nawet niezle.

kmmp
18-08-2009, 22:19
Hej:)
Moja koleżanka jest konsultantką a ja czasami przy okazji przejmuje jej pałeczke, ale pomagam jej robić duże zamówienia... Jezeli chodzi o mnie to z Avonu lubie:
-Odświeżające maseczki "greckie morza"
-perfumy: Incandessence, perceive i little black dress
moj chłopak uwielbia perfumy: jet homme, blue oraz kulke, full speed
-tusz tak jak wy używam SuperShock
-odżywke do paznokci
-tonik(uwazam ze jest świetny)
-zel pod prysznic senses
-mgiełki:truskawkowe i czeresniowe
- oraz krem aloes i awokado
troszke tego jest ale to jedne z moich ulubionych:)

monia2711
18-08-2009, 22:26
A dla mnie jedynie mogą istnieć perfumki FRY AWAY-cudowne,mega długi zapach..co byś nie robiła zapach się utrzymuje:skacze::skacze::skacze:

Jade
18-08-2009, 22:39
Z perfumow to Surrender,Traselka ze zlota nakretka zlota ,Far Awey mialam dwa rozne zapachy a teraz chce wlasnie zobaczyc Far Awey Dreams

mariolak83
18-08-2009, 23:37
Jeśli chodzi o perfumki to ja teraz mam zamiar zamówić sobie SIMPLE ELEMENTS. Jak wąchałam w katalogu to zapach jest śliczny i taki świeży. Ale okaże sie po zakupie:) no i oczywiście nowy tusz z rózowa gumową szczoteczka...;)

Gość
18-08-2009, 23:39
Hej:)
-perfumy: Incandessence, little black dress


och tak tak... zapomniałam, też je uwielbiam... cp chwile kupije nowe roletki:P mieszczą sie w torebce i śą fajne dyskretne:)

aga
18-08-2009, 23:41
oo ja też roletki uwielbiam :love: a perfumki strasznie drogie w katalogu, nie opłaca się ich kupować od konsultantek, bo na allegro są o wiele taniej

Jade
18-08-2009, 23:43
Ile teraz w avonie kosztuje np.traselka lub tomorrow?

asia
18-08-2009, 23:51
oo ja też roletki uwielbiam :love: a perfumki strasznie drogie w katalogu, nie opłaca się ich kupować od konsultantek, bo na allegro są o wiele taniej

ponoć z fabryki w garwolinie wynoszą na tony.. ale nie chcę nikogo oskarżać, bo to nie ja wymyśliłam tylko plotka. ale fakt jest taki że jak zamawiałam bywalo że coś było nowością i były braki u wszystkich konsultantek z całej pl ze 3 kampanie (żadna z nas tego nie miała), a na allegro ludzie wystawiali po 100 sztuk..

nicia
19-08-2009, 00:36
ja raczej nie zamawiam kosmetyków z AVONu, chociaż ostatnio nakreciłam się na PLANET SPA i jestem z nich naprawde zadowolona ! :good:
aaa i żele pod prysznic też sa w porzadku..

moniczka690
19-08-2009, 00:54
ja używam serii do stóp i żeli do mycia

kmmp
19-08-2009, 01:16
och tak tak... zapomniałam, też je uwielbiam... cp chwile kupije nowe roletki:P mieszczą sie w torebce i śą fajne dyskretne:)



tak tak roletka jest świetna i na długo starcza jak dla mnie bo kupiłam ja dwa miesiace temu a dopiero połowe zurzyłam :):D

mariolak83
19-08-2009, 09:33
z tego co widze w katalogu teraz to tresell jest za 54 zł a tomorrow za 99;/ dużo ale on tak pięknie pachne...

Jade
19-08-2009, 11:52
No to tak jak myslalam tu u mnie jest taniej tz.tomorrow teraz jest za plus minus 60zl i tez sa np. takie promocje ze wlasnie ten sam perfum plus gratis np.Today jest wlasnie na 60zl.Jest wlasnie duza roznica cenowa nie tylko w perfumach ale i innych produktach i tak czasami sie zastanawiam czemu??

elinka
19-08-2009, 12:15
ja z avonu tylko pare sprawdzonych perfum i neprawde godne polecenia są kosmetyki spa

mariolak83
19-08-2009, 13:45
Ja jeszcze bardzo lubię podkład w płynie IDEALNY KOLOR. Dla mnie rewelacja! polcam

elinka
19-08-2009, 14:02
podkłądy też są świetne :)

mariolak83
19-08-2009, 14:08
podkłądy też są świetne :)
a który lubisz???

Bożena P
19-08-2009, 14:23
Jestem konsultantka avon (a raczej bylam - już nie składam zamówień)
o kosmetykach avon (jak i oriflame) nie mam dobrych opinii.
Cena kosmetyków nie jest adekwatna do jakości. Wole iść do drogerii a za te samą cenę kupic lepsze kosmetyki (do takiego też wniosku doszły moje znajome).
Jeśli chodzi o:
linię skin so soft i planet spa - chyba jako jedyne wg mnie są godne polecenia
kosmetyki kolorowe:
cienie do powiek (pojedyncze, poczwórne, sypkie) - jakościowo nawet dobre, ale nie tak trwałe jak np inglot czy rimel (pojedynczy cień z inglota kosztuje 11zł,z rimela ok.14zł z avonu na promocji 15,90 - juz nawet z bell (seria tropicall)za 7zł są lepsze, bardziej intensywne kolorki), sypki cień do powiek w avonie ok.21zł inglot:19-22zł - jakość tych dwóch firm bez porównania
tusze do rzęs - dobre na początku, później bardzo szybko wysychają, cena: średnio ok.20zł. Już wole dołożyć i kupić np max factor 2000 calorie a cieszyć się nim dłużej cena ok. 35zł.
trwały cień do powiek - jeden z wielu bubli avonu
kredki do oczu/konturówki do ust - bez rewelacji
podkłady - te kosmetyki pozostawię bez komentarza. Już o wiele, wiele lepsze są z kryolanu
rozświetlający korektor w pędzelku - niestety, kolejny niewypał
szminki/błyszczyki - mnie, jak i kilka osób z mojego otoczenia uczulają (najczęściej po ich użyciu pojawia się pieczenie/swędzenie ust)
pudry - uczulają. już wolę kupić z inglota lub zainwestować troszkę więcej w Kryolan
lakiery do paznokci - niby trwałe ale od czasu ich schnięcia (jak to stwierdziła jedna z moich klientek) "można *urwicy dostać"
zmywacz - na promocji ok. 11zł - buahahaha śmiech na sali (już wole ten za 3zł z rossmanna)
odżywki do paznokci - szczerze? nie polecam
korektor do manicure - ten kosmetyk akurat stanowczo mogę polecić! (tylko po przejechaniu tym pędzelkiem po lakierze trzeba pamiętac by dobrze wytrzeć pędzelek)
pędzle do makijażu - polecam
biżuteria - trochę odpustowa i za taką cene to wolę juz troche dolozyc a kupic z prawdziwego srebra
torebki - nawet wytrzymałe dobre ale... dołożę trochę więcej i mam torebkę ze skóry
kosmetyki z linii solutions - jakość działania porównywalna do kosmetyków ziaja (wole to drugie bo nawet tańsze)
perfumy/wody toaletowe - dawniej niekótre zapachy przypadły mi do gustu, teraz... wydaje mi się że wszystkie pachną tak samo, robione na jedno kopyto.
body spraye/dozodoranty antyperspiracyjne w spreyu - ceny porónywalne do rexony czy adidasa działenie: bez porównania - z avonu nigdy więcej!
dezodorant w kulce - dłuuugo schną, jeśli na mokry założy się bluzkę niestety ale białe plamy zostają.
avon clearskin - zamiast zapobiegac, wspomagają
seria color trend - kolejny bubel
szampony/odżywki i inne z AT - mam uczulenie na nie
szczotki do włosów - jakośc nie adekwatna do ceny (cena stanowczo zawyżona), grzebień zamiast czesać - drapie :P
naturals - niestety również nie dla mnie. kremy uczulają. a szampony to takie sobie (już wolę ziaję)
foot works/avon care - te kosmetyki również nie przypadły mi do gustu, choć raz za czasem je używam (z barku laku jak się mi kończą te z farmony)
płyny/żele do kąpieli - no to akurat lubię ;)
kosmetyki do opalania - kolejny bubel

Pati88
19-08-2009, 18:53
ponoć z fabryki w garwolinie wynoszą na tony.. ale nie chcę nikogo oskarżać, bo to nie ja wymyśliłam tylko plotka. ale fakt jest taki że jak zamawiałam bywalo że coś było nowością i były braki u wszystkich konsultantek z całej pl ze 3 kampanie (żadna z nas tego nie miała), a na allegro ludzie wystawiali po 100 sztuk..

pracowalam wlasnie w Garwolinie i z tymi tonami to przesada ale rzeczywiscie wiele osob wynosilo kosmetyki i naprawde niektore metody to smiech na sali.jednak to sie dla nich nie za dobrze skonczylo bo przed wejsciem i wyjsciem trzeba przejsc przez bramke ktora ma czujniki jak zapiszczalo to szlo sie na rewizje osobista wiec jezeli komus udalo sie wyniesc to naprawde mial farta. i tak My jako pracownicy mielismy ogromne znizki np. perfumy w sklepiku kosztowaly 12zł,balsamy 4zł,linia planet spa od 6zł itp.
poza tym do kosza szlo pelno produktow kiedys byla sytuacja ze maszyna nawlewala do buteleczek szamponow a okazalo sie ze naklejki sie skonczyly wiec do smieci poszlo ponad 300sztuk. a braki jakis kosmetykow napewno nie sa spowodowane kradziezami tylko albo opozniona dostawa komponentow,brakiem naklejek,lub nawet popsuciem maszyny co sie bardzo czesto zdarzalo.zadko byla wyrabiana norma.

asia
19-08-2009, 22:32
i tajemnica została rozwiana:) nie ma to jak info z pierwszej ręki:) ale takie super rabaty to fajna rzecz bo niektóre produkty bardzo lubie i zamawiałabym je nadal, gdybym miaa taki opust jak kiedyś, a tak to mi się nie oplaca

kasiasssss
19-08-2009, 22:53
kiedys bylam konsultantka,ale zeby na tym zarobic tzreba sie naspzredawac,poza tym katalog kosztuje 3zl,to sa szczyty jak kupisz 10 tu juz wogole nie zarobisz,konsultantek jest pelno i jak sie zamowi za 150zl to gora,teraz nastal u mnie kryzys wiec juz nie prowadze i nie kupuje:(

mariolak83
19-08-2009, 23:03
Ja to prowadzę nie dla zarobku tylko dla przyjemności. Mam swoje sprawdzone kosmetyki i czasem też lubię sprawdzić nowości. Nigdy na tym nie zarobiłam bo zawsze mam małe zamowienia. Największe jakie miałam to na 900 zł było a wiem że niektóre konsultantki to mają sprzedaż po kilka tysięcy zł.

kasiasssss
19-08-2009, 23:05
u nas jest ich naprawde pelno,dzieczyny zbieraja sie po 3 i kupuja sobie po upuscie wychodzi mniej

asia
19-08-2009, 23:06
u mnie aż tak czarno nie było, kupowałam 40 katalogów, zamawiałam sobie naprawdę sporo rzeczy, także z tych internetowych i jeszcze pare stówek na czysto wychodziłam. u mnie pogorszyło się gdy zaczęli robić droższe produkty i te częstsze kampanie

mariolak83
19-08-2009, 23:11
Wycwanili się. Ja mimo to ze prowadzę ten avon to np nie używam kremów do twarzy z tego. Jakoś się boję.:) A raz pamiętam jakaś afera była ze nawet mówili o tym w telewizji tylko nie pamiętam dokładnie o co chodziło...;/ ale wiem że po tym sprzedaż mi spadła i zawiesiłam na jakiś czas działalność...

Aneta
23-08-2009, 01:13
najbardziej z Avonu lubie kolory cieni do powiek,niestety mam jakies uczulenie na nie.probowalam roznych tej firmy,nie mam pojecia dlaczego,tak samo jest z cieniami z Oriflame.szkoda,poniewaz naprawde sa kolory ktore mi sie podobaja

Anna Otkińska
23-08-2009, 12:26
kiedys moja siostra przywiozła z niemiec kosmetyki avonu -perfumy były bez porównania nawet po praniu ręcznym było ją czuć to co u nas sie dzieje- tak samo np z proszkami vizir, oliwkami jonson baby są mega rozcieńczane zupełnie inne zapachy gorsze działanie, mniej trwalsze zapachy...

dudejla
23-08-2009, 12:33
Ja dosyć często zamawiam te kosmetyki, ale pamiętam kiedyś moja mam zamówiła nowy krem, chyba rozświetlający i na opakowaniu pisało, że unikać kontaktu z delikatnymi tkaninami bo może wypalić dziurę! :D :D :D

Ja lubię szampony z Avonu chociaż w ostatnim katalogu ich nie widziałam, płyny do kąpieli i żele pod prysznic.
Balsamy do ciała, kiedyś uwielbiałam serie miód i mleko:) i perfumy ale jeszcze nie zdarzyło mi się zamówić tam tuszu do rzęs z którego byłabym zadowolona, wszystkie się okropnie kruszą.

W najnowszym katalogu widziałam galaretki do ciała, używała któraś z was? Fajne są?

mariolak83
23-08-2009, 12:53
nie używałam galaretek. I żadna z moich klientek też nie więc nic nie wiem na ich temat.

asia
23-08-2009, 13:27
galaretki kiedyś już były, taki jakby żel. sama nie używałam, ale dziewczyny które zamawiały mówiły że fajna zabawka, tylko mało wydajna

xxxlobixxx
23-08-2009, 21:05
Równiez byłam konsultantką AVONu
najbardziej uwielbiam Balsamy do ciała skin so soft(wszysktie maja piekny zapch)
Tusze do rzęs "pełnia rzęs" sa super ale szybko wysychają:D
kredki do oczu trwałe..
wody perfumowane- "little White Dress" "persive" "celebre" "today tomorrow always" "bond girl 007" te które uzywam
napewno podkłady są dobre korektory pudry sypkie i kulki brązujące
lakiery do paznokci super
Maseczki ze SPA olejki super
zele pod prysznic i płyny piekne zapachy i sa długowystarczalne
nie przepadam za kremam z avonu do twarzy nie wiem ja u was ale mi wysuszaja skóre tak samo jak szampony nie dla mnie tłuszczą sie szybko włosy

mariolak83
25-08-2009, 12:09
jest teraz fajna seria o zapachu zielonego jabłka:) ślicznie pachnie:)

natalia268
25-08-2009, 13:02
Kiedys zamawiałam mgiełki.. wanilie, kokos, truskawka, brzoskwinia.. i leżą tylko mu mnie w domu.. od czasu do czasu sie psikne.. albo w szkole po wf-ie... żeby jakoś ożeźwiająco pachnieć choć przez chwile...

zamawiałam też tusz do rzes.. myslałam ze jak droższy to lepszy.. ale się oszukałam... bez zachwytów..

Ale lubie taki krem do rąk czerwony z gliceryną.. dobrze nawilża, choć zapach taki dziwny...

a no i jeszcze żele pod prysznic są w porzadku...


A jakiś czas temu dziewczyna mojego brata poznała taką babkę co sprzedawała wszystko z katalogu o połowe taniej... znaczy no jak cos kosztowało z 4,90 to tylko ze złotówkę obnizała.. ale jak np. 70 zł to po 30...Nie wiem skąd ona to brała... moze była kimś ważniejszym w Avonie i sobie dorabiała.. ale nie wiem...

ale teraz juz nic nie zamawiamy..

mariolak83
25-08-2009, 13:11
a może wynosiła z fabryki;) i sobie dorabiała;P

natalia268
25-08-2009, 13:35
ale nie wiem czy to możliwe skoro miało WSZYSTKO z katalogu i w ogromnych ilościach..

daruniunia
25-08-2009, 13:41
Ja jestem konsultantką Avonu. Uważam że są w tej firmie produkty dobre jak i złe.
Np. uwielbiam czarne kredki do oczu (mają super mocny kolor i wystarczy tylko raz przejechać) , żele pod prysznic (ślicznie pachną, a męskie się nawet długo trzymają), szampony, serum na końcówki (bardzo je polecam), lakiery do paznokci (długo się trzymają) seria planete SPA jest bardzo dobra, kremy so stóp, kremy glicerynowe.. Jednak nie polecam serii color trend. Jest raczej nietrwała, a porażką jest też seria anty trądzikowa, nie lubię też dezodorantów w kulce.
Chyba to wszystko :D

mariolak83
25-08-2009, 13:57
ja myślę że Avon ma wiele kosmetyków któe są fajne. To tak jak z kosmetykami innych firm. Ja jak już kiedyś wspomniałam na forum bardzo lubie tusze do rzes bo mnie nie uczulają. Podkłady, żele chociaż wysuszają mi skóre troche. Kremy do rąk, serie do stóp, wody toaletowe, kupuje tam torebki, biżuteria wyglada jak z odpustu ale np mam zegarek i jest śliczny. Moja koleaznka kupiła u mnie zegarek 2,5 roku temu i nosi go cały czas i ciągle chodzi na tej samej baterii. Wygląda jak nowy tylko pasek troszkę się przytarł.

donna69
25-08-2009, 14:16
Dziewczyny a ja mam taka ogroma prosbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest miedzy wami naprawde wiele dziewczyn ktore uzywaja Avona i moze ktoras z was ma jeszcze w swoim sortymencie 2 Lakiery do paznokci a mianowicie
Zloty i srebrny one sa ze starszej juz chyba serii Lakierow ale bardzo intensywne w farbie.

bylabym niesamowicie wdzieczna bo szukam ich juz od baaaaaaaaaaardzo dawna!!!!!!!!

mariolak83
25-08-2009, 14:19
ja w domu nie mam nic. Ale mam taką ulotke gdzie są teraz na wyprzedaży te lakiery ale one niedawno wyszły dopiero z katalogu wiec pewnie nie o te chodzi;/

donna69
25-08-2009, 14:28
ja w domu nie mam nic. Ale mam taką ulotke gdzie są teraz na wyprzedaży te lakiery ale one niedawno wyszły dopiero z katalogu wiec pewnie nie o te chodzi;/

a moze to te,wstaw prosze fotke jak one one wygladaja albo jak sie ta seria nazywa,jak uslysze ta nazwe to napewno mi sie przypomni!!!!!!!!

mariolak83
25-08-2009, 14:34
nazwa to NAILWEAR NAIL ENAME zaraz wstawię fotiszcze:)

mariolak83
25-08-2009, 14:46
to te lakierki

donna69
25-08-2009, 14:59
ooojjjj nio i to nie te sa.
jednak to chyba juz naprawde stara seria.

ale to nic moze sie jeszcze znajda.


dziekuje ci pieknie za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

mariolak83
25-08-2009, 15:04
nie ma sprawy:) polecam się na przyszłość:) ja to podejrzewam że oni to od lat wlewają jedno i to samo do tych buteleczek tylko własnie opakowania zmieniają.

donna69
25-08-2009, 15:05
a wiesz ze moze i masz racje??????

mariolak83
25-08-2009, 15:10
mnie się tak wydaje ale to tylko moje zdanie... ale z nadal jestem konsultantka i to juz ponad 6 lat

elinka
27-08-2009, 16:01
uwielbiam kredke czarna do oczu ma bardzo intensywny kolor oczy od niej nie bolą i dobrze sie trzyma

asia
27-08-2009, 16:59
która? bo mi wszystkie bardo szybko się ścierają

Chocolata
28-08-2009, 13:07
Witam w Klubie;) Też jestem konsultantką Avonu i ostatnio moje zakupy przewyższają zakupy moich klientek :nie_powiem: Uwielbiam całą serię kolorową do makijażu, zwłszcza mam bzika na punkcie cieni do powiek (Złociście polyskujące w malych buteleczkach z aplikatorem - rewelacja! oraz cudowny Satin Deluxe we wszystkich odcieniach) Boskie są żele pod prysznic, serum do włosów puszących sie, świetnej jakości biżuteria ( mam całą szafkę świecidełek:nie_powiem:) Ale nic nie przebije mojego ukochanego zapachu Passion Dance którego używam chyb odkąd sie pojawił.

Pati88
28-08-2009, 18:42
Kiedys zamawiałam mgiełki.. wanilie, kokos, truskawka, brzoskwinia.. i leżą tylko mu mnie w domu.. od czasu do czasu sie psikne.. albo w szkole po wf-ie... żeby jakoś ożeźwiająco pachnieć choć przez chwile...

zamawiałam też tusz do rzes.. myslałam ze jak droższy to lepszy.. ale się oszukałam... bez zachwytów..

Ale lubie taki krem do rąk czerwony z gliceryną.. dobrze nawilża, choć zapach taki dziwny...

a no i jeszcze żele pod prysznic są w porzadku...


A jakiś czas temu dziewczyna mojego brata poznała taką babkę co sprzedawała wszystko z katalogu o połowe taniej... znaczy no jak cos kosztowało z 4,90 to tylko ze złotówkę obnizała.. ale jak np. 70 zł to po 30...Nie wiem skąd ona to brała... moze była kimś ważniejszym w Avonie i sobie dorabiała.. ale nie wiem...

ale teraz juz nic nie zamawiamy..

nie musiala byc nikim wazniejszym jak juz mowilam sama pracowalam w fabryce Avonu i tam jest tak ze stoi sklepik w ktorym pracownicy kupuja kosmetyki 60% taniej pewnie dziewczyna nakupowala produktow i sprzedawala wiele osob z ktorymi pracowalam wlasnie tak robilo i mozna na tym zarobic.

mariolak83
30-08-2009, 23:30
nie musiala byc nikim wazniejszym jak juz mowilam sama pracowalam w fabryce Avonu i tam jest tak ze stoi sklepik w ktorym pracownicy kupuja kosmetyki 60% taniej pewnie dziewczyna nakupowala produktow i sprzedawala wiele osob z ktorymi pracowalam wlasnie tak robilo i mozna na tym zarobic.
no tak to się opłaca bycie konsultantką:);)

Pati88
31-08-2009, 17:14
no pewnie ze sie oplaca jak kupowala perfumy za 15zł i sprzedawala po cenie katalogowej albo nawet te 10zł mniej to wychodzila na plus ja kiedys po wyplacie nakupowalam kilka roll-onow jedne perfumy 7 zeli pod prysznic i kremy do rak to uwierzcie rozeszly sie jak swieze buleczki spuscilam z ceny katalogowej i naprawde zarobilam.teraz juz nie pracuje ale mozna bylo sie troszke dorobic

asia
31-08-2009, 17:41
jak miałam duży opust to zdarzało mi się stałym klientkom sprzedawać np perfumy kilka procent taniej, ja na tym i tak wychodziłam + miałam zwiększoną bazę opustu

mariolak83
31-08-2009, 22:31
ja tam nigdy na tym nie zarabiałam raczej zajmuje sie tym dla przyjemności. ale szukam wlasnie przyjemnego zajęcia aby parę groszy dorobić bo ostatnio cięzkie czasy u mnie nastały:(:(

Pati88
31-08-2009, 22:46
bo to zalezy od klientek najlepiej jest jak ma sie stale ktore regularnie cos zamawiaja sama wiem po sobie przez pol roku bylam konsultantka oriflame i dopoki studiowalam mialam klientki i zarabialam na tym pozniej rzucilam studia to i klientki sie skonczyly nie bylo sensu zamawiac dla samej siebie i jednej ciotki tymbardziej ze wychodzilam na minusie bo koszt przesylki mnie kosztowal 13 zł

mariolak83
31-08-2009, 22:53
no wlasnie o to chodzi... ja też jak byłam w pracy i studiowałam to nawet mialam zamowienia i zawszze na pare rzeczy się dla mnie uzbierało a jak są wakacje a ja siedze w domu narazie to i klientów nie ma:( a w oriflame tez byłam i się zraziłam

asia
01-09-2009, 00:05
u mnie podobnie, miałam też bardzo dużo zamówień od mamy (pracuje w szkole), ale potem jej koleżanka zobaczyła ile tych zamówień jest i sama została konsultantką

mariolak83
04-09-2009, 19:06
a no wlasnie kiszka... ja to teraz mam takie male zmaowienia ze musze do paczki doplacac 10 zl zeby mi przywiezli... nie oplaca sie

farbstift
17-10-2009, 13:23
ja właśnie rozpoczęłam pracę w Avonie. Myślę, że w tym katalogu pójdzie ok,bo jest fajny i dla siebie i chłopaka dużo zamawiam i małego braciszka i klientki już mam i ciągle coś jeszcze jednak chcą:skacze:ciekawe jak to dalej mi pójdzie:)

paznokietek1000
17-10-2009, 14:53
życzę powodzenia, ja już duuużo lat jestem w tej firmie, ale jestem niezadowolona bo nie dbaja za bardzo o swoich konsultantów, bo jeśli w prezencie za zam na kwotę 200 zł, ja dostaję pilniczek i krem do rąk to troszkę mało

tusia
20-10-2009, 21:46
Ja wiele lat temu byłam konsultantką Avonu ale zrezygnowałam bo za duzo kosmetyków kupowałam ......sobie:D. Wiekszość z nich odpowiadała mi w 100 %.;)

farbstift
01-11-2009, 14:21
ja w tym miesiącu chciałam zdobyć zmaówienie za łączną kwotę 150 a mam już ponad 250zł :jupi: i dostanę biżuterię za to, więc się cieszę, no i upust 25% przez co dam gratisy w postaci kosmetyków klientkom na zachętę :D

mariolak83
01-11-2009, 17:21
ja mialam tylko na 190 zł... ale jakoś nie chciałam tej biżuterii...

farbstift
02-11-2009, 09:10
a mi sie podoba biżuteria, tylko ciekawe jak te kryształki SV prezentują się w rzeczywistości

mariolak83
02-11-2009, 10:35
jak ci przyjdzie paka to zrób fotke tej biżuterii:)

dzidzia
02-11-2009, 11:56
moja kumpela dostala bizuterie ze sv medalik w jakas gwiazdke i sv na nim takie malusie sa...

farbstift
07-11-2009, 12:27
ja nie dostanę jednak, bo to już nie obowiązuje:( ale za to mam upust 30% bo złożyłam na 500zł zamówienie:D

paznokietek1000
07-11-2009, 13:14
tez mam tą biżuterię fajniutka jest

afterglow
08-11-2009, 00:36
passion passion dance! kocham ten zapach :) noi i oczywiscie na romantiko wieczory little black dress...
i wtedy M sie slini hehe

farbstift
08-11-2009, 09:46
a ja pur blanca i celebre ummm... a ten nowy jest super!!

Ja wzięłam sobie na wypróbowanie szminkę pielęgnacyjną o odcieniu różowym i jestem mile zaskoczona, serio pielęgnuje i ma fajny kolorek.No i taniutka jest! Moja fotka z nią na ustach i jak ona wygląda:

kobietazpazurem
11-01-2010, 20:58
ni elubię takich różowawych odcieni chociaż na tobie wygląda rewelacyjnie :)

farbstift
12-01-2010, 09:19
ja tych balsamów z Naturals nie używam, bo mam suchą skórę i mi się nie wchłaniają, a mgiełki kupuję nałogowo, szczególnie czereśniową :love:

bestilka007
12-01-2010, 12:03
przesylam wam zdjecie tej bizuteri ale tak duza gwiazdka jest od lancuszka ktory dla mnie jest za krotki a kolczyki mam na uszkach wiec zdjecie branzoletki :):)
a co do kolczykow to sa wspaniale zadnego uczulenia czy jakiegos innego badziewia :):)

a z ulubionych kosmetykow to naj naj lubie mgielki zapachowe bo uzywam ich jako odswiezacza :D:D:D do lazienki :)

nadya188
07-02-2010, 18:58
Kiedyś też byłam konsultantką i chciałabym znowu ale wiem, że nie będę miała zamówień.
z avon uwielbiam kosmetyki przeciw trądzikowe, ten korektorek anty bakteryjny, maseczkę co zmienia kolory pilling do twarzy. Brałam też kiedyś szminki ale najbardziej przypadły mi lakiery do paznokci jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe. Lakiery nie gęstnieją a już jakiś czas mam czerwony lakierek. Nawet się trzyma także polecam:):skacze:

---------- Dodano o godzinie 17:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:57 ----------

aaa i jeszcze miałam taką brązową biżuterię. Jednak dłuugo nosić jej nie mogę. Chyba jestem uczulona na nikiel czy coś takiego. Jak dłużej noszę naszyjnik to mam zaczerwienienia podrażnienia pryszcze i w ogóle tele ekspres

kobietazpazurem
07-02-2010, 19:43
ja ogolnie nie przepadam za tego typu kosmetykami ale jedyne co uwielbiam z avonu to owocowe mleczka do ciała i mgielki one są po prostu cudowne!

nanami7
07-02-2010, 20:09
nadya ja miałam kiedyś też super lakierek niestety już go nie mają w ofercie. zupełnie mi nie zgęstniał ale kiedyś mi spadł i się potłukł ... oj szkoda było ;(

AgUsia950
02-05-2010, 15:04
ja używam antyprespirantów, uwielbiam perfumy (Incadesence, LBD, nieraz Pur Blanca) no i jeszcze kosmetyki antytrądzikowe. :D i do pielęgnacji dłoni odżywki, peeling z serii Nail Experts. :)
teraz zamówię sobie olejek do włosów, bo jest w promocji i może jakąś mgiełkę. :D

jOotka
07-05-2010, 01:11
Nie lubie AVON'u .. Nie wiem. Jakoś tak
Chociaż jeden tus zmają dobry.. już na pamietam jaki, ale mają :):)

Ciao
17-05-2010, 16:38
Mi jakoś żaden kosmetyk z tej formy nie przypadł do gustu,jest ich dużo i wszystkie takie "nijakie". ktoś ładnie powiedzial,że te kosmetyki to masowa produkcja. Ale nie twierdze że komuś mogą się nie podobac,to było moje osobiste zdanie.

Bożena P
17-05-2010, 16:54
Byłam kiedyś konsultantką avon. Szczerze mówiąc powiem tak: w drogerii można kupić produkty za tę samą cenę lepszej jakości ;)
Przeglądałam ostatnio katalog w/w firmy i niestety od roku nic w tej firmie się nie zmieniło, nadal pracują na tej samej zasadzie co dawniej czyli produkty ciągle te same, zmieniają tylko opakowania i w katalogu podpisują dany produkt w nowym opakowaniu jako "nowość". Zapachy - wszystkie prawie takie same, każdy z tych zapachów ma w sobie coś tak charakterystycznego że naprwdę od razu da się poznać że dana pani perfumowała się dzisiaj 'perfumą' firmy avon.

kachna831
17-05-2010, 17:05
Ja bardzo lubię krem z drobinkami koloryzującymi
http://img210.imageshack.us/img210/4302/11553018.jpg

I tusz do rzęs
http://www.allegro.dink.pl/img/inne/superFULL_midnight.jpg

Beauty-Box
28-08-2010, 00:02
Bardzo ładnie pachnie mgiełka i balsam malinowy. Z perfum ciekawe są PUR BLANCA. A który szampon z avonu podoba wam się najbardziej?

farbstift
28-08-2010, 21:48
ja nie lubię szamponów avonu. Ładnie pachną, ale włosy są po nich nieładne;)

asiek
28-08-2010, 22:58
Uwielbiam maseczki do twarzy z Avonu, jak dla mnie idealne, np, Avon Planet SPA i Naturals, oraz perfumki Incandessence! Zapach przecudny :) mówta co chceta na temat Avonu, ja go uwielbiam :):skacze:

paznokietki000
17-11-2010, 03:08
http://images39.fotosik.pl/386/c13b36b795be696dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c13b36b795be696d.html) Ostatnio się w nim zakochałam , używam go w małych ilościach na podkład z YR , idealnie matuje na cały dzień , świetnie wygładza cerę , po prostu mistrz ! polecam jak nie wiem !! :love:

http://images45.fotosik.pl/391/881fc84a78476a4dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/881fc84a78476a4d.html) Kolejny kosmetyk z którym się nigdy nie rozstanę. Świetny kolor, drobinki dodają lekkiego blasku , świetny do podkreślenia kości policzkowych ,bocznych cz. czoła , oraz "szczęki"

http://images50.fotosik.pl/390/51664154c7544be4m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51664154c7544be4.html) http://images38.fotosik.pl/385/dad8aec77ece4b4cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dad8aec77ece4b4c.html) Mój ulubiony duecik , koniecznie ten zapach !

:love::love::love::love::love::love::love:

stefcia92
19-04-2011, 08:03
ja uwielbiam planet spa. a maseczka blotna z minerałami z Morza Martwego :love::love::love:

jestem konsultantka od nie dawna ale co raz gorsze sa katalogi masakra;/

kochanaa
19-04-2011, 15:01
Ja jestem konsultantką już troche czasu, ale właśnie jak mówi stefcia. coraz to gorsze katalogi ... nie mam kupców, bo prawie same kremy są ... ;/

Ja uwielbiam mgiełki z katalogu. Mam wszystkie i jak są jakieś nowe, to od razu kupuję :D

stefcia92
20-04-2011, 07:45
naprawdę nic poczciwego. a jeszcze mnie ostatnio w cok-u oszuklala. zaproponowała mi te perfumy za 5,90 jak kupie cos jeszcze za 14 zl. / a ja jej wyraznie powiedzialam ze jak bede robila zakupy z NASTEPNEGO katalogu to napewno cos za 14 zl wezme i z tej promocji tez skorzystam . a ona powiedziala ze dobrze ze tez tak moge. a teraz jak chcialam sobie zamowic to nie moglam bo okazalo sie ze z jednego katalogu musi byc wydane 250 zl . a nie z 3 tak jak ona tłumaczyla.

nicia
20-04-2011, 20:25
dziewczyny a słyszałyście może o kredkach super SHOCK? takie z kokardka?

jeśli tak.. to dajcie znac co o nich myślicie..

Pozdarwiam:)

---------- Dodano o godzinie 18:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:25 ----------

*pomyłka! tam nie jest kokardka tylko KORONKA :D

farbstift
21-04-2011, 19:38
to jest po prostu limitowana edycja, czyli ozdobione opakowanie, kredki te same co zawsze:)

stefcia92
22-04-2011, 08:00
ja miałam tusz super SHOCK, i byl chyba najlepszy jaki mialam w swoim zyciu ;) :love::love:

http://p.alejka.pl/i2/p_new/00/52/tusz-do-rzes-super-shock-avon-10-ml-m_0_b.jpg

kasiulka81
24-04-2011, 22:27
Ja tam też kosmetyki z AVONu lubię :skacze: szczególnie perełki brązujące, wszelkiego rodzaju tusze do rzęs, ale głównie te z cieniuteńką szczoteczką czyli Super Full:D żele pod prysznic wszystkie bez wyjątku :ok: i szampony Technics, a że mam bardzo długie włosy to zamawiam ich litrami :P
Jestem konsultantką od wielu lat, a od 2 lat Liderem Sprzedaży, mam swoją grupę konsultantek z którymi współpracuję i muszę powiedzieć, że jakoś się to kręci ;) my nie narzekamy na dochody, zawsze mam 35% upust czyli zamówienie powyżej 1.000 zł niby tylko ale dla mnie "aż" zawsze mam na jakieś swoje zachcianki :haha:z tego co zarobię, aktualnie zebrałam na wielgachny kufer z alle, już się go nie mogę doczekać :tuptup:

natalia268
24-04-2011, 22:57
Ja jakos na swieta czy jakos w tym okresie kupiłam balsam połyskujący. Uwielbiam takie balsamy na lato, na opalenizne :slina: Zapach niby waniliowo-malinowy, ale jak dla mnie to arbuz :P Cuudooowwwnyyy :love:

zdjecie z xarchiwum

ela-k
25-04-2011, 18:52
Ja z Avon'u uwielbiam balsamy do ciała, kremy do rąk, żele pod prysznic, produkty z linii Planet Spa i różne specyfiki do włosów - szczególnie serum na zniszczone końcówki ^_^. Nie lubię natomiast lakierów do paznokci i cienie też tak niespecjalnie...

P.S. I do stóp produkty są superaśne! ;)

kasiulka81
25-04-2011, 20:05
A właśnie a ze SPA uwielbiam kurację parafinową :skacze: mam uczulenie na detergenty i powiem Wam, że naprawdę jest to rewelacja, zarówno na dolegliwości uczuleniowe jak i na zniszczoną skórę dłoni czy też popękaną od zimna.
Jeśli chodzi o zapachy to uwielbiam świeże zapachy cytrusowe :D i był dla mnie ulubionym zapachem WINK, może któraś z Was go pamięta i tez go lubiła :)

ela-k
26-04-2011, 18:11
Też bardzo go lubiłam ^_^ Miałam go w takiej buteleczce z limitowanej serii w kształcie takiej morsko-zielonej gwiazdki (stoi do tej pory w łazience) :D... Mm...

stefcia92
14-05-2011, 08:19
Miala ktoras z Was moze krem na rozstępy lub na cellulit solutions ?

http://www.bangla.pl/foto/prod/0004/d/958_01_8791.jpghttp://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/64/63/41/1564634167

sztynka
15-05-2011, 16:20
Też mnie ciekawi to serum .
Ja mam wspólniczkę lidera sprzedaży i z tej racji wszelkie testy mam za free :skacze: Na stanie mam krem do rąk i paznokci z silikonem, ten niebieski, za 4,90 wtedy był jest boski. Maseczka do stóp z glinką, super , dwa tygodnie mam już gładkie stópki po niej. Mam jeszcze krem do twarzy na dzień ze słonecznikiem i filtrem 15 jest dość tłusty, ja mam cerę alergiczną i wrażliwą , stosuje go tylko pod makijaz i wtedy gdy wychodzę na słońce. Na noc bym nie proponowała. Teraz dostałam ten krem na dzień z serii sollutions, ale ma filtr 20 z benzofenonem na który mam uczulenie, także oddam mamie :(

ana_zaba
16-05-2011, 14:09
to moj ulubiony tusz

Lady26
16-05-2011, 14:31
Ja avonu ogólnie nie lubię,ale jest jedna rzecz, którą niezmiennie uwielbiam0 jest to mały dwufazowy płyn do demakijażu :) Coś ekstra!

wisienkakwspz
17-05-2011, 22:43
To i ja dorzucę swoje 3 grosze :P Generalnie o Avon mam zdanie jakie mam, ale uwielbiam ich żele pod prysznic, które są prawie zawsze w promocji i peeling do ciała Tropics :D

mini89
18-05-2011, 09:14
ja bardzo lubię tusz Super Shock :) bardzo dużo klientek też go sobie chwali :) poza tym lubię szampony i serię Planet Spa, z zapachami też dobrze trafiają :):)

bestilka007
18-05-2011, 09:31
spray do przyśpieszający wysychanie lakieru do paznokci :):)

anetta280
19-05-2011, 22:40
stefcia ja miałam ten krem na cellulit jak dla mnie średni, nie polecam
kosmetyk z avonu którym jestem absolutnie zachwycona to krem do rąk z minerałami z morza martwego, jest po prostu cudny, ogólnie cała seria z minerałami jest świetna

kasiulka81
21-05-2011, 23:01
A ja przeciwnie, używam wyszczuplającego kremu antycellulitowego z Serii SOLUSION z AVONu i jak dla mnie jest bezkonkurencyjny, jest poprostu NAJLEPSZY!!!!!!! Pozbyłam się kompletnie cellulitu, ale trzeba było się troch,e namęczyć i solidnie te "kalafiory" (tak nazywam pomarańczową skórkę) masować, na początku to nawet mi sie siniaki robiły, tak mocno masowałam, ale za to pomogło :skacze: Teraz mogę śmiało wskoczyć w strój kąpielowy :P

ana_zaba
22-05-2011, 20:05
spray do przyśpieszający wysychanie lakieru do paznokci :):)

Dzieki za ta wiadomos bo wlasnie sie zastanawialam czy go kupic :D:D

Lady26
23-05-2011, 09:06
A ja przeciwnie, używam wyszczuplającego kremu antycellulitowego z Serii SOLUSION z AVONu i jak dla mnie jest bezkonkurencyjny, jest poprostu NAJLEPSZY!!!!!!! Pozbyłam się kompletnie cellulitu, ale trzeba było się troch,e namęczyć i solidnie te "kalafiory" (tak nazywam pomarańczową skórkę) masować, na początku to nawet mi sie siniaki robiły, tak mocno masowałam, ale za to pomogło :skacze: Teraz mogę śmiało wskoczyć w strój kąpielowy :P


A ja go miałam i wywołał u mnie uczulenie :( całe uda miałam w takiej jakby "pokrzywce". I nie mogłam przestać się drapać! Dla mojej skóry to była masakra,a zaznaczam iż nie jestem alergiczką czy też wrażliwcem :)
Oddałam ten krem w prezencie ^_^

kasiulka81
23-05-2011, 18:41
Lady26 - widocznie jakiś składnik tego kremu Ci nie służy :huh: bo jeśli chodzi o mnie i moje koleżanki to jesteśmy z niego w 100% zadowolone i na wiosnę to zamawiamy go prawie na kilogramy :haha:Przy systematycznym stosowaniu efekty są ogromne:ok: Mogę Ci polecić jeszcze jeden krem na cellulit z firmy SORAYA, w takiej pomarańczowej tubie, też ponoć rewelacja, wiem z opowiadań koleżanek, które stosują go czasami zmiennie z kremem z AVONu. Powodzenia w walce z tą naszą zmorą :D

madzivlek
08-10-2011, 18:24
ja rowniez jestem konsultantka od3 miesiecy dopiero:) ale myslalam na poczatku ze nikt nie bedzie chcial katalogow, a tu prosze :) mam mila niespodzianke:P
ja uwielbiam spray do wysychania lakieru (rewelacyjny:)) i zele pod prysznic oraz plyny do kapieli i perelki rozjasniajace .. cudo:)

DiamondShine
08-10-2011, 22:17
ja tez jestem konsultantką
a zawsze mam zamowienia ale ja nic dla siebie nie zamawiam bo tam nic dla mnie nie ma...

sandrus
11-11-2011, 23:59
spray do lakieru rzeczywiscie ok i jeszcze taki super natłuszczone dłonie po nim zostają.

Były kiedyś w avonie perfumy "wink"
To był normalnie mój zapach:)
Wzieli i cholera wycofali:/:

paznokietek1000
12-11-2011, 16:41
i ja jestem konsultatntką, a sobie zamawiam einerki i perfumiki

kaka80
12-11-2011, 21:57
ja miałam tusz super SHOCK, i byl chyba najlepszy jaki mialam w swoim zyciu ;) :love::love:

http://p.alejka.pl/i2/p_new/00/52/tusz-do-rzes-super-shock-avon-10-ml-m_0_b.jpgpopieram ja juz napewno nie zamienie na jakikolwiek:ok: inny:D

lirene21
21-11-2011, 14:33
ja jestem wierna jednemu zapachowi :) little black dress :)

asiek
21-11-2011, 21:42
Też lubiłam ten zapach Wink, a teraz mam bardzo podobny Ice Sheers, też z Avonu, ale dostałam go od koleżanki konsultantki, nie widziałam go w sprzedaży. Ale pachnie prawie identycznie :)

sandrus
21-11-2011, 22:45
A które konkretnie bo widzę,ze są zółte,zielone i fioletowe?
Kiedyś też lubiłam little black dress,a teraz miałam Red i jak dla mnie jeszcze lepsze:)

Latika
21-11-2011, 23:27
Od lat kredka do oczu z arabskim kohlem.Miękka i mega czarna :)

sandrus
22-11-2011, 00:05
przypomniałaś mi,że ja teraz bardzo polubiłam ich brokatowe kredki.rewelacja!zapasy mam,że ho ho:)

asiek
23-11-2011, 20:41
Fioletowe :) ja żółtych nie widziałam :)

stefcia92
25-11-2011, 08:25
ja ostatnio kupilam kredke do oczu jest niby zielona a maluje na czarno : P :D

Lilka
10-02-2012, 18:03
Witam dziewczyny, ja też jestem konsultantką od kilku lat, złości mnie to, ze produkty avonu głównie perfumy w katalogu kosztują w granicach 50-100 zł a na allegro można je kupić do 30 zł. Są sprowadzane z angli. Jeszcze w czasach liceum moje zamówienia były znacznie większe, teraz spadają, nawet na święta nie miałam dużego zamówienia.

ja osobiście najbardziej uwielbiam krem pod oczy dwufazowy z anev - rewelacja, minimalizuje zmarszczki pod oczami super

kochanaa
12-02-2012, 15:39
ja jestem wierna jednemu zapachowi :) little black dress :)

Zapach genialny ! ! ! :love::love: Też go używam ;)

agaretka
13-02-2012, 16:28
Ja nie jestem konsultantkom ale często coś zamawiam z Avonu ,ostatnim hitem jest wysuszacz do lakieru.
Uwielbiam perfum little black dress, zużyłam już multum buteleczek.

ajda***pazurki
10-08-2012, 00:53
ja również jestem konsultantką od ok 8lat i w tym roku w końcu udało mi się dojść do poziomu pierwszego klubu róży:skacze:ogólnie innych kosmetyków nie używam i jestem zadowolona i moje klientki również a co do sprzedaży kosmetyków na allegro jest to nielegalne i niema żadnej gwarancji że to jest produkt orginalny

enii19
14-08-2012, 16:15
Ja nie jestem konsultantką ale używam kosmetyków avon. Zawsze przeglądam katalogi na Katalog AVON 12/2012 – Babie lato - KatalogAVON.pl - 2 (http://www.katalogavon.pl/online/12-2012/2)
Zakupiłam właśnie krem do rąk Róża i Brzoskwinia jest świetny. :ok:

kasiulka81
15-08-2012, 01:08
Ja jestem konsultantką od ok. 7 lat, a od 2 liderem sprzedaży również, Klub róży osiągam co roku co najmniej do drugiego poziomu, ale to tylko moim wiernym klientkom :D
Mój ulubiony kosmetyk to: perełki brązujące:ok:
a poza tym wszystkie inne kosmetyki, które używam oczywiście zamawiam również z AVONu i jestem zawsze zadowolona :D

JadziaDax
10-12-2018, 01:00
U mnie przede wszystkim Floslek, genialna sprawa.

Caliope
26-01-2022, 13:00
Kiedys używałam kosmetyków z Avonu, ale obecnie nie znam żadnej konsultantki.