PDA

Zobacz pełną wersję : [sprzedam] mobilne fale radiowe



Catherine89_dg
17-02-2014, 14:03
Witam,
Mam do sprzedania mobilne fale radiowe firmy Abacosun użyte TYLKO RAZ w celu sprawdzenia zaraz po zakupie.
Za fale zapłaciłam 2200 zł (mam fakturę do wglądu).

Sprzęt zajmuje mało miejsca jest lekki i idealny do użytku domowego, jak i dla mobilnych kosmetyczek.

Zastosowanie jednocześnie fal radiowych i chromoterapii polepsza efekty zabiegowe.

Opis:
- fale radiowe 0,8 MHz

- wybór kolorów: Czerwony, Niebieski, Zielony, Czerwony + niebieski, Czerwony + zielony, Niebieski + zielony, Czerowny + niebieski + zielony

- 3 częstotliwości pulsacji światła:
1HZ tkanka podskórna
5HZ skóra właściwa
10HZ naskórek

- 2 zestawy wymiennych sond:
kulki do zabiegów na zmarszczki, bruzdy oraz wokół oczu
talerzyki do zabiegów na twarz, dekolt, dłonie i nieduże partie ciała

Efektu zabiegów/ działanie

* spłycanie zmarszczek, kurzych łapek dzięki regeneracji włókien kolagenowych i stymulacji wytwarzania kolagenu i elastyny
* opadające policzki, zwiotczenie skóry. Stymulacja fibroblastów sprawia, że policzki zostają podniesione, a skóra lepiej napięta
* lifting twarzy, szyi i dekoltu
* poprawa napięcia skóry i owalu twarzy
* zmniejszenie zwisającego podbródka
* złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
* lepsze odżywienie tkanek
* odprężenie mięśni twarzy
* łagodniejsze rysy twarzy
* normalizacja pracy gruczołów łojowych
* wspomaganie spłycania rozstępów

Do fal dodaje nowy, zafoliowany żel do fal radiowych firmy Clarena GRATIS!!

Odbiór osobisty (Będzin) lub mogę dojechać do DG, Sosnowca, Czeladzi albo Katowic lub wysyłka.
Mój tel.Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Cena 1650 zł do negocjacji.

Zdjęcia w ogłoszeniu : sprzedam mobilne fale radiowe NOWE !! Będzin ? Tablica.pl (http://tablica.pl/oferta/sprzedam-mobilne-fale-radiowe-nowe-CID619-ID4Vpj1.html)