PDA

Zobacz pełną wersję : Mokra płytka paznokcia



Danus072
19-03-2014, 14:44
Witam
Słyszałyście może coś na temat mokrej płytki paznokcia ? Nie mogłam znaleść nic takiego na forum jeśli gdzieś jest to przepraszam że piszę na nowo. Moja znajoma robiła sobie paznokcie u stylistki i po 2 dniach odkleiły jej się dwa paznokcie. Dosłownie nie było po nich śladu, jakby w ogóle nie miała zakładanych żelków. Po jakimść czasie ja robiłam jej paznokcie trzymały jakiś tydzień. Kiedyś słyszałam coś o mokrej płytce paznokci przez co żele nie chcą się jej trzymać i po prostu się odklejają. Czy jest coś takiego ? Dodam, że dziewczyna nie bierze żadnych tabletek i nic takiego innego co by mogło płytkę osłabić. Jedynie obgryza paznokcie ale to chyba nie powinno przeszkadzać i żele dobrze założone powinny normalnie się trzymać ?

Pozdawiam!

kiwaczek2
19-03-2014, 14:54
a moze po prostu kiepska stylistka

violala
19-03-2014, 18:13
Witam
Słyszałyście może coś na temat mokrej płytki paznokcia ? Nie mogłam znaleść nic takiego na forum jeśli gdzieś jest to przepraszam że piszę na nowo. Moja znajoma robiła sobie paznokcie u stylistki i po 2 dniach odkleiły jej się dwa paznokcie. Dosłownie nie było po nich śladu, jakby w ogóle nie miała zakładanych żelków. Po jakimść czasie ja robiłam jej paznokcie trzymały jakiś tydzień. Kiedyś słyszałam coś o mokrej płytce paznokci przez co żele nie chcą się jej trzymać i po prostu się odklejają. Czy jest coś takiego ? Dodam, że dziewczyna nie bierze żadnych tabletek i nic takiego innego co by mogło płytkę osłabić. Jedynie obgryza paznokcie ale to chyba nie powinno przeszkadzać i żele dobrze założone powinny normalnie się trzymać ?

Pozdawiam!
Ja raz miałam taką klientkę. Chodziła w różne miejsca i nigdzie jej się paznokcie nie trzymały. Kiedyś trafiła do mnie, zaczęłam jej robić a pod żelem jeszcze przed skończeniem paznokci zaczęła pojawiać się wilgoć:/: Zauważyłam że ona cała była spocona, więc pytam czy ma problem z poceniem stwierdziła że tak. Tak że coś w tym jest. Nigdy wcześniej mi się taka sytuacja nie zdarzyła, na tysiące zrobionych rąk.

marylin
19-03-2014, 20:19
Szczerze mówiąc uważam,że mokra płytka to to samo co tłusta,trzeba bardziej skupić się na ciągłym odtłuszczaniu w trakcie stylizacji."Wyguglałam" coś na ten temat,posty i tak większość z naszego forum:D
http://forum.wzorki.info/cfmgoogle.php?cx=partner-pub-6894743036775428%3Ald482-7h6gb&cof=FORID%3A10&ie=ISO-8859-2&q=t%B3usta+p%B3ytka+paznokcia&sa=Szukaj&siteurl=forum.wzorki.info%2Fsearch.php%3Fsearchid% 3D1132296&ref=forum.wzorki.info%2F&ss=16346j19212382j27

Danus072
19-03-2014, 20:39
Dziękuje bardzo dziewczynki :*

pat-Rysia
19-03-2014, 22:18
Witam
Słyszałyście może coś na temat mokrej płytki paznokcia ? Nie mogłam znaleść nic takiego na forum jeśli gdzieś jest to przepraszam że piszę na nowo. Moja znajoma robiła sobie paznokcie u stylistki i po 2 dniach odkleiły jej się dwa paznokcie. Dosłownie nie było po nich śladu, jakby w ogóle nie miała zakładanych żelków. Po jakimść czasie ja robiłam jej paznokcie trzymały jakiś tydzień. Kiedyś słyszałam coś o mokrej płytce paznokci przez co żele nie chcą się jej trzymać i po prostu się odklejają. Czy jest coś takiego ? Dodam, że dziewczyna nie bierze żadnych tabletek i nic takiego innego co by mogło płytkę osłabić. Jedynie obgryza paznokcie ale to chyba nie powinno przeszkadzać i żele dobrze założone powinny normalnie się trzymać ?

Pozdawiam!

Moja przyjaciółka miała podobny problem, ale tylko z żelem. Akryl trzyma jej się normalnie:co:

markotka
19-03-2014, 23:31
Słyszałam o tłustej płytce, o mokrej nie. To fakt, że stylistka mogła kiepsko wykonać paznokcie i dlatego tak się stało. Jeżeli dziewczyna obgryza paznokcie, to ma częściowo strawioną płytkę paznokcia, chcąc nie chcąc ślini paznokieć w czasie obgryzania, a jak wiemy ślina ma właściwości trawienne, więc to też osłabia. Paznokcie obgryzane wymagają większej uwagi, no i trzeba je, przynajmniej na początku, częściej uzupełniać.

monkas
05-08-2016, 17:44
Wzmocnienie paznokci musi trwać, nie zrobicie tego od razu, ale stopniowo na pewno tak. Płytka potrzebuje normalności, czasu, ale tylko dbając o totalne podstawy, można uzyskać to, czego się chce. Wiem jak to wygląda teraz i ile to wszystko wymagało czasu. Jest w porządku.

Synia
01-02-2017, 13:11
Tez mam taka klientke.. hybryda trzymala jej sie 1,5 tyg (u wszystkcj moich klientek trzyma sie bez problemu 3 tyg).. teraz polozylam jej zel i zobaczymy... dobrze zmatowilam i odtuscilam plytke ale zauwazylam ze podczas obrobki frezarka przy skokach plyta sie tak jakby luscila ... nie mialam tak wczesniej... co mona z tym zrobic?