PDA

Zobacz pełną wersję : Mini warsztaty w Łodzi



ivonna70
21-08-2009, 21:33
Kochani jedna z dziewczyn na forum jakiś czas temu napisała do mnie, czy nie przeprowadziłabym jej szkolenia za opłatą. Ponieważ nie mam uprawnień szkoleniowca, zaproponowałam, że chętnie podzielę się swoją wiedzą, ale darmo, bo nie wyobrażam sobie brać za coś takiego opłaty.
Teraz apel do Was. Jeśli jest ktoś chętny na takie spotkanie u mnie w domu, uczy się dopiero przedłużania paznokci, bądź chciałby się również podzielić swoją wiedzą, to serdecznie zapraszam. Spotkanie odbędzie się 31.08 o godzinie 9:30. Adres podam na PW jeśli się ktoś zdecyduje. Jedyne koszty to posiłek.:)

Osoby chętne na spotkanie:
1. minimouse
2. iva1223
3. samaron
4. natalia268
5. goslava
6. Ania (nie z forum)

Jeszcze kochane kobitki wielki apel do Was!!!!!!
Ponieważ nie spodziewałam się takiego zainteresowania, to jestem zmuszona Was poprosić, abyście zabrały ze sobą trochę sprzętu tj:
- żele
- akryle
- pędzle
- liquidy
- tipsy
- pilniki
- lampy UV
lampki oświetleniowe (jeśli nie są duże)
Formy, gilotynki, podkłady i odtłuszczacz mam w wystarczających ilościach.
Bardzo przepraszam, ale obawiam się, że nie starczyłoby mi materiału na tak dużą grupę.

nieszkam78
22-08-2009, 00:49
baaardzo chętnie bym się zjawiła na takim warsztaciku ale mam za daleko ;(;(

aga
22-08-2009, 01:27
ja też jak zwykle mam wielkie chęci ale za daleko:(

samaron
22-08-2009, 08:37
A ja baaaardzo chętnie się zjawię, tylko na razie kiepsko idzie mi namawianie męża, żeby z dzieckiem został...
Ale jak tylko go czymś przekupię to od razu pędzę!
Można wpisać mnie na listę.

Normalnie Ivonne, czytasz w moich myślach! :*:*:*

Poza tym uważam, że śmiało możesz brać za to kasę (a może nawet powinnaś),
to właśnie za wiedzę innych ludzi dzisiaj sporo się płaci.

ivonna70
22-08-2009, 08:53
Bardzo mnie cieszy, że będzie kilka osób. Jeśli chodzi o pieniądze, to ja naprawdę nie widzę potrzeby pobierania opłat. Sama nie mam jeszcze tak dużej wiedzy, żeby robić to profesjonalnie. Materiałów mam sporo, więc chyba wystarczy.
Trzeba będzie ze sobą zabrać lampy UV, lampki oświetleniowe, pędzle i jeśli ktoś ma ochotę i woli pracować na własnych materiałach, to również żele i akryle.
Osoby, które są chętne na spotkanie:
1. minimouse
2. iwa1223
3. samaron

nikol2003
22-08-2009, 08:53
ojjj ja tez bym chetnie wpadla na takie szkolonko ale jestem a Anglii;(;(;( Moze w okolicy swiat bedzie jeszcze jakies to napenwo wpadne:(

Kamis
22-08-2009, 09:49
Super inicjatywa :) jestem zaskoczony pozytywnie :ok:

natalia268
22-08-2009, 11:02
oo do Łodzi mam bliżej... przedyskutuję to z rodzicami...

bardzo bym chciała :(

tylko 9:30 to bardzo wczesnie... i jeszcze na drugi dzien szkoła... bedę musiała to przemyśleć... :(

Kamis
22-08-2009, 11:09
natalia namów rodziców :ok: koniecznie :)

goslava
22-08-2009, 11:18
:jupi::jupi::jupi:Iwonko :jupi: :jupi: :jupi:
ja tez jestem chetna wiec prosze wpisz mnie na liste
juz sie nie moge doczekac

natalia268
22-08-2009, 11:23
jeeejku jeśli się zgodzą to ja nie ogarne pociagu... a raczej peronu :skacze: :(
niczego nie ogarne :blink:

Elizabeth76
22-08-2009, 11:30
super bardzo zazdroszcze wam dziewczyny tego spotkanka bardzo chętnie bym skorzystala ale do Łodzi mam daleko ,a jestem z Elbląga;(;(;(.

ivonna70
22-08-2009, 12:01
:jupi::jupi::jupi:Iwonko :jupi: :jupi: :jupi:
ja tez jestem chetna wiec prosze wpisz mnie na liste
juz sie nie moge doczekac
Normalnie jestem niesamowicie zaskoczona zainteresowaniem. Baaardzo się cieszę i oczywiście dopisuję do listy.:):):)

---------- Dodano o godzinie 12:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:59 ----------


jeeejku jeśli się zgodzą to ja nie ogarne pociagu... a raczej peronu :skacze: :(
niczego nie ogarne :blink:
Z pewnością dasz radę. Nie wiem, z której strony będziesz jechała, ale zdecydowanie lepiej, żebyś wysiadła na stacji na Widzewie, bo stamtąd już tylko rzut beretem.

asia
22-08-2009, 12:22
ivonna niestety nie wiem jak u mnie z tym konkretnym dniem, jeżeli jest jakaś lista rezerwowa to ja się piszę, bo bardzo chcę. w ciągu 2-3 dni będę wiedzieć.

samaron
22-08-2009, 12:42
jeeejku jeśli się zgodzą to ja nie ogarne pociagu... a raczej peronu :skacze: :(
niczego nie ogarne :blink:

Jeśli w W-wie ogarniesz to w Łodzi trudno jest zabłądzić, poza tym mogłabym Cię odebrać :D

iwa1223
22-08-2009, 16:52
samaron to będziemy musiały się umówić jakoś gdyby natalia268 jechała przez Piotrków to może też bym pociągiem pojechała...

ivonna70 pewna jesteś że nas tyle pomieścisz?? :D

samaron
22-08-2009, 17:00
samaron to będziemy musiały się umówić jakoś gdyby natalia268 jechała przez Piotrków to może też bym pociągiem pojechała...

ivonna70 pewna jesteś że nas tyle pomieścisz?? :D

Jak z W-wy to przez Koluszki, a nie Piotrków. :(

iwa1223
22-08-2009, 17:41
no tak... nie pomyślałam...gapa ze mnie ;) ale nie ma się co smucić ;) jakoś się dogadamy :) w każdym bądź razie już wiem że w okolice widzewa mam się dostać...

minimouse
22-08-2009, 20:24
kurcze a ja myślałam ze nikt sie nie skusi a tu prosze prosze ... jestem zaskoczona moze nawe zszokowana ... <wstydzioch> ....

natalia268
22-08-2009, 22:27
Jeśli w W-wie ogarniesz to w Łodzi trudno jest zabłądzić, poza tym mogłabym Cię odebrać :D

nie byłam nigdy w Łodzi .. wiem tylko jak wygląda Łódź fabryczna bo tam mielismy postój jak jechałam do Chorwacji ;P a takto to sie nie orientuję...

rodzice skłonniejsi są puscić mnie busem niż pociągiem.. ale jeszcze Asia zaproponowała mi że mogłaby mnie zabrać :kwiatek: więc by w ogóle było cudownie.. ale tez myślę ze za jakies 2-3 dni.. wiedziałabym czy na 100% mogę... Bo mama to nie robi większych problemów, a tata to oczywiscie a po co mi to, a nie wiadomo do kogo jade.. i że zaraz za kazdym rogiem mnie gwałcić będą :skacze: a i ze w jeden dzien to i tak sie niczego nie naucze :blink: nie ma to jak wiara we własne dziecko :)

jejjuuu ale jakby wypaliło byłabym w siódmym niebie... :love:

---------- Dodano o godzinie 22:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------


Jeśli w W-wie ogarniesz to w Łodzi trudno jest zabłądzić, poza tym mogłabym Cię odebrać :D

:skacze: jestes Kochana :]

asia
22-08-2009, 22:29
my byliśmy raz w łodzi, w tym roku. wrażenia: ulica piotrkowska, suuuuper!!! i sklepy- rewelacyjne ciuchy, zupełnie inne niż u mnie mimo że większość sklepów ta sama. ale nie wszystkie, są też inne i mają taniej:) niestety reszta łodzi (ta którą widziałam) mało mi się podobała. ale warto tam pojechać, chociażby na zakupy:):)

samaron
22-08-2009, 22:32
jejjuuu ale jakby wypaliło byłabym w siódmym niebie... :love:




Wypali, wypali, a nawet wystrzeli i razem będziemy w tym niebie!

---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:29 ----------


my byliśmy raz w łodzi, w tym roku. wrażenia: ulica piotrkowska, suuuuper!!! i sklepy- rewelacyjne ciuchy, zupełnie inne niż u mnie mimo że większość sklepów ta sama. ale nie wszystkie, są też inne i mają taniej:) niestety reszta łodzi (ta którą widziałam) mało mi się podobała. ale warto tam pojechać, chociażby na zakupy:):)


Wielu warszawiaków przyjeżdża do Łodzi na zakupy i na zabawę, jest taniej i nie trzeba rezerwować miejsc....
A remonty dopiero odkrywają prawdziwą Łódź chociaż zawsze była miastem bardzo podzielonym ale i spójnym zarazem.

goslava
22-08-2009, 22:42
dziewczyny niewazne jak wyglada lodz chociaz przyznam ze bylam tam nie jeden raz najwazniejsze ze bedziemy tam razem :jupi: choc przez chwile

asia
22-08-2009, 22:59
Wielu warszawiaków przyjeżdża do Łodzi na zakupy i na zabawę, jest taniej i nie trzeba rezerwować miejsc....
A remonty dopiero odkrywają prawdziwą Łódź chociaż zawsze była miastem bardzo podzielonym ale i spójnym zarazem.

a my byliśmy na festivalu tatuaży. a chcemy się wyprowadzić i ostatnio sobie jeździmy i zwiedzamy i na zakupy to można pojechać w wieeele miejsc, bo u nas to praktycznie tylko głupie galerie handlowe. warszawa ma wiele pięknych miejsc, ale ludzie i atmosfera są do niczego.

ivonna70
23-08-2009, 00:08
samaron to będziemy musiały się umówić jakoś gdyby natalia268 jechała przez Piotrków to może też bym pociągiem pojechała...

ivonna70 pewna jesteś że nas tyle pomieścisz?? :D
Szczerze, to nie jestem tego pewna, ale co tam:skacze:. Jeszcze raz powiem, że mnie zamurowało, bo kompletnie nie spodziewałam się takiego zainteresowania:o.
Chciałabym Was poinformować, że będzie jeszcze jedna dziewczyna, co prawda nie z forum, ale bardzo zainteresowana. To moja znajoma z kursu wizażu.

---------- Dodano o godzinie 00:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:05 ----------


ivonna niestety nie wiem jak u mnie z tym konkretnym dniem, jeżeli jest jakaś lista rezerwowa to ja się piszę, bo bardzo chcę. w ciągu 2-3 dni będę wiedzieć.
Asiu, bardzo by mi było miło, gdybyś jednak dała radę przyjechać. Co dwie bardziej doświadczone głowy, to nie jedna. Myślę, że mogłabym się od Ciebie również czegoś nowego nauczyć.
A mówią, że stylistki paznokci, to najbardziej wredne baby względem siebie... Chyba jesteśmy wyjątkami:P

samaron
23-08-2009, 09:57
Chciałabym Was poinformować, że będzie jeszcze jedna dziewczyna, co prawda nie z forum, ale bardzo zainteresowana. To moja znajoma z kursu wizażu.

No to trzeba ją na forum zagarnąć...

---------- Dodano o godzinie 09:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:53 ----------


a my byliśmy na festivalu tatuaży. a chcemy się wyprowadzić i ostatnio sobie jeździmy i zwiedzamy i na zakupy to można pojechać w wieeele miejsc, bo u nas to praktycznie tylko głupie galerie handlowe. warszawa ma wiele pięknych miejsc, ale ludzie i atmosfera są do niczego.

Aaaa no to pewnie, zwiedzajcie i bardzo czujnie się rozglądajcie, ja osobiście polecam mniejsze miasteczka obok tych większych,
jest spokojniej i bardziej "rodzinnie", ale jeszcze na tyle anonimowo, że nie obrabiają Ci tyłka na każdym rogu, a do większego miasta rzut beretem.
Ja tak właśnie mieszkam.
Ale zależy do czego człowiek przyzwyczajony i co komu pasuje.

natalia268
23-08-2009, 10:48
jak uda się żebym pojechała to bede jedyna na poziomie zero... aż wstyd...

minimouse
23-08-2009, 11:01
hola hola , ... nie ty jedna kochana ... ja tez jestem bez rzadnego kursu .... :P .... he he he strasznie sie ciesze :) :D

asia
23-08-2009, 12:16
Aaaa no to pewnie, zwiedzajcie i bardzo czujnie się rozglądajcie, ja osobiście polecam mniejsze miasteczka obok tych większych,
jest spokojniej i bardziej "rodzinnie", ale jeszcze na tyle anonimowo, że nie obrabiają Ci tyłka na każdym rogu, a do większego miasta rzut beretem.
Ja tak właśnie mieszkam.
Ale zależy do czego człowiek przyzwyczajony i co komu pasuje.

właśnie tak sobie jeździmy, i albo za małe, albo klimat nie ten, albo jeszcze coś innego:) teraz chcemy zobaczyć poznań i lublin:)

jeżeli dotrę do łodzi do Ivonny to już zaczęłam myśleć nad konkretami, co najbardziej chcę zobaczyć, np nie chcą mi wyjść te kwiatki na 3 dotknięcia pędzlem:) to z takich bardziej szczegółowych:)

samaron
23-08-2009, 12:28
jak uda się żebym pojechała to bede jedyna na poziomie zero... aż wstyd...

Ja też na tym samym poziomie, ale to tylko lepiej, bo pokaże mi profesjonalista co i jak zanim nabiorę złych nawyków, których potem tylko trudniej się pozbyć!

---------- Dodano o godzinie 12:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:23 ----------


właśnie tak sobie jeździmy, i albo za małe, albo klimat nie ten, albo jeszcze coś innego:) teraz chcemy zobaczyć poznań i lublin:)

Nigdy nie byłam, ale podobno Zamość to piękne miasto, bardzo zadbane, z własnym Uniwersytetem a do tego wielkość w sam raz, to jak będziecie w Lublinie to można podskoczyć...


jeżeli dotrę do łodzi do Ivonny to już zaczęłam myśleć nad konkretami, co najbardziej chcę zobaczyć, np nie chcą mi wyjść te kwiatki na 3 dotknięcia pędzlem:) to z takich bardziej szczegółowych:)


No i jeszcze takie listeczki zachodzące jedne na drugie, ja to spać po nocach nie mogę bo tylko o tym myślę :)

ivonna70
23-08-2009, 12:29
Dziewczynki nie przejmujcie się tym, że niewiele umiecie, a już na pewno nie macie się czego wstydzić. Dla pocieszenia powiem, że jedyną osobą, która nie ma zielonego pojęcia o przedłużaniu paznokci będzie moja znajoma, więc głowy do góry.

goslava
23-08-2009, 14:13
laseczki kochane to i dla pocieszenia powiem wam, ze i ja reprezentuje poziom zerowy hahahaha ale jedziemy do Ivony po to zeby sie czego nauczyc :):):)

natalia268
23-08-2009, 16:40
ale głupoty gadacie !! jak oglaam Wasze galerie to aż wrrr.. :aty: przedłużać umiecie, a ja ni ;( ;P
i w tym sęk...

minimouse
23-08-2009, 20:00
Natalka ... przecież po to jedziemy zeby się nauczyć ... będzie fajnie zobaczysz :)

samaron
23-08-2009, 21:28
ale głupoty gadacie !! jak oglaam Wasze galerie to aż wrrr.. :aty: przedłużać umiecie, a ja ni ;( ;P
i w tym sęk...

No to właśnie wszystkiego się nauczysz i będziesz trzaskać takie, że nam gały powyłażą...:slina:

goslava
23-08-2009, 21:47
kochana Natalko ja sie bardzo ciesze, ze mimo nauki poznam was osobiscie i nie moge sie juz doczekac :jupi:

natalia268
23-08-2009, 21:58
Tak tak wiem.. nie mam doświadczenia, ale w końcu gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć ;)

ahh jeszcze chciałam powiedziec ze taka małolatka będę.. ale minimouse w moim wieku :D ;P


A swoją drogą do której jest przewidywane szkolenie ? :)

minimouse
24-08-2009, 10:21
he he he a no widzisz ... bedziemy "smarkate" we dwie ... hi hi hi ... im wcześniej zaczniemy tym szybciej dojdziemy do jakiejś wprawy ...

Kamis
24-08-2009, 10:40
w pewnej chwili myślałem że czytam temat o tym w jakim mieście najlepiej zamieszkać :aty:
dziewczyny na pewno Iwona wam poradzi co źle robicie niezależnie od poziomu na jakim jesteście więc mi tu nie narzekać :P

:good:

goslava
24-08-2009, 10:50
Iwonko czy moglabys przeslac mi na pw twoj adresik na szkolonko?

asia
24-08-2009, 11:15
w pewnej chwili myślałem że czytam temat o tym w jakim mieście najlepiej zamieszkać

:good:

zastanawiam się nad zrobieniem ankiety..:)

moja druga połówka dziś powiedziała że bardzo chętnie wyśle mnie na szkolenie do łodzi 29 listopada, bo prawdopodobnie będziemy tak czy inaczej w łodzi wtedy :) co wy na to?:):)

a z poniedziałkiem dam znać jutro:)

minimouse
24-08-2009, 11:42
ja w sobote idę do pracy wiec nie mogłabym przyjść :( :( a to ostatni dzień pracy i nie moge go opuścić :(

samaron
24-08-2009, 11:48
im wcześniej zaczniemy tym szybciej dojdziemy do jakiejś wprawy ...

Oooo, i to mi się podoba, właściwe podejście do sprawy... :)

---------- Dodano o godzinie 11:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:46 ----------



moja druga połówka dziś powiedziała że bardzo chętnie wyśle mnie na szkolenie do łodzi 29 listopada, bo prawdopodobnie będziemy tak czy inaczej w łodzi wtedy :) co wy na to?:):)

No mi w sumie pasuje, więc postaram się dostosować do jakiegokolwiek terminu.

goslava
24-08-2009, 12:09
mi to jest bez roznicy

---------- Dodano o godzinie 12:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:07 ----------

chociaz z drugiej strony skoro Iwona wyznaczyla termin to moze powinnismy sie go trzymac

asia
24-08-2009, 12:11
a nie nie, ja nic nie mieszam, tylko luźno rzuciłam pomysł!!!!! żeby nie było..

ivonna70
24-08-2009, 14:11
Dziewczynki, jeśli macie ochotę się spotkać na luzie, to ja nie mam nic do gadania. Jednak ja w sobotę i niedzielę nie mogę, bo jak zwykle wyruszam na rowerze w trasę. Termin 31.08 jest ustalony z tego względu, że minimouse innego dnia nie może, a ten jest jedyny.

samaron
24-08-2009, 14:59
No i wszystko jasne - poniedziałek rules!

goslava
24-08-2009, 15:20
poniedzialek tak i juz

natalia268
24-08-2009, 15:48
kurdee nie wiem jakim środkiem lokomocji jechać :(:(

minimouse
24-08-2009, 17:02
proponuje pociągiem

samaron
24-08-2009, 17:02
kurdee nie wiem jakim środkiem lokomocji jechać :(:(

Ja skłaniałabym się ku busom, bezpieczniej, w pociągach śmierdzi i kręcą się różne męty,
czegokolwiek nie wybierzesz, czekamy na Ciebie.

minimouse
24-08-2009, 17:08
ostatnio jechałam pociągiem do szczecina 8 godzin i nie spotkałam się z niczym nie ciekawym ale to już indywidualna decyzja ... czekamy

iwa1223
24-08-2009, 17:11
dobrze było by żebyśmy się spotkały na stacji (chociaż te przyjezdne) bo z Widzewa do ivanny jest jakieś 3 km to raźniej nam będzie dotrzeć w grupie... ;) ja jutro rano pójdę sprawdzić czym na ten Widzew dojadę na czas to wam napiszę... no i dobrze było by mieć swoje nr tel. w razie zabłądzenia :]

minimouse
24-08-2009, 17:20
ja chyba mogła bym 3 z was odebrać o 9 20 z dworca na widzewie bo mnie chłopak bedzie do Iwony zwoził

Tonija
24-08-2009, 17:22
Natalia nie zastanawiaj sie jedz pociagiem, z wawy do lodzi codziennie 1/3 lodzian jezdzi, jest bezpiecznie i kilka razy szybciej.

iwa1223
24-08-2009, 17:38
tak patrzę w internetowym rozkładzie PKP i na widzew jest dopiero o 8.40 odemnie i przewidywana godzina dotarcia to 9.32 a znając nasze pociągowe opuźnienia to pewnie nie dotrę na czas a wcześniej są ale na fabryczny

ivonna70
24-08-2009, 20:03
Dziewczyny jeśli pociąg macie później, to przecież możemy godzinę trochę przesunąć. Podałam dość wczesną, ale po to, żeby na spokojnie jak najwięcej zrobić i się pouczyć.
Co do dojazdu ze stacji Widzew, to trzeba wsiąść w autobus 85 w stronę Janowa i wysiąść na końcowym przystanku, a stamtąd wsiąść w jeden z autobusów - 55, 72, 96, 98 i wysiąść na piątym przystanku czyli za skrzyżowaniem ze światłami. Potem odwrócić się tyłem do kierunku jazdy i po prawej stronie przed skrzyżowaniem jest mój blok.

iwa1223
24-08-2009, 20:26
jakoś się dotrze... :) jak się spóźnię to najwyżej coś troszkę przegapię... nie przekładaj godziny (przynajmniej nie ze względu na mnie) tylko jak kto dotrze tak będzie... :]

ivonna70
24-08-2009, 20:28
Pół godziny w jedną czy w drugą stronę, to już nie robi różnicy. A sympatyczniej będzie jak zaczniemy wszystkie razem.:)

goslava
24-08-2009, 20:39
dziewczynki no i rzecz jasna kazda z nas jedzie z GOŁYMI pazurkami tzn. posciagajcie moze swoje pazurki jak macie porobione bo ja jade z golaskami co by ktoras na mnie mogla cwiczyc, co o tym myslicie?

natalia268
24-08-2009, 20:43
mi to najbardziej zależy na tym by ogólnie podpatrzyć.. bo nigdy mi nikt nie robił paznokci ani nic.. i nie wiem jak co się robi.. ale sciągnę ;)

Może któraś mi coś walnie na początek roku szkolnego :skacze:


A co do lokomocji, to jeśli bym jechała pociągiem.. to bym poprosiła o spotkanie z kimś gdzies na peronie albo coś.. bo ja się pogubię... Łódź Fabryczną 2 razy na oczy widziałam, a Widzew w ogóle.. wiec.. jak ta owieczka.. nie dam sobie rady, a zawsze z kimś raźniej.. no ale to mówie, jak już będę wiedziała ze napewno mogę i że napewno pociągiem to tam musze z kimś się umówić.. itd.. ;)

ivonna70
24-08-2009, 20:44
Myślę, że bardzo dobre spostrzeżenie. Trochę by nam zajęło zdjęcie i dopiero zakładanie nowych.

goslava
24-08-2009, 20:47
tak sobie pomyslalam jak ktoras ma klopot z dojazdem to moze juz w niedziele przyjechac do mnie do Płocka (mam na mysli te dziewczyny z wawy) przenocuje u mnie i rano w poniedzialek pojedziemy razem do łodzi a z powrotem to jakos Iwonka pokieruje na dworzec wiec pomyslcie :)

---------- Dodano o godzinie 19:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:45 ----------

zaznaczam ze jade autem

natalia268
24-08-2009, 20:51
ooo jeju jakie Wy kochane jestescie :love:

ale jak juz bede jechała pociagiem to juz pojade na 'koniec trasy', a nie zatrzymywała sie przed, robiła jeszcze Tobie kłopot i w ogóle :*



Ivonna a do której to wszystko przewidujesz?

goslava
24-08-2009, 20:53
natalko uwierz zaden klopot

minimouse
24-08-2009, 21:06
ja to na pewno jadę w gołych bo licze na ładniutkie na początek roku .. ja juz miesiąc zadnych nie miałam bo w pracy mi mieć nie wolno ... do bani... nawet bezbarwnym :(

natalia268
24-08-2009, 21:09
gdzie Ty pracujesz?

o matko, ja to bym tam nie mogła pracowac jakbym nawet bezbarwnego nie mogła miec :porazka:

jejjuuu juz sie tak nie moge doczekac a cos mam złe przeczucia...

ivonna70
24-08-2009, 21:13
Ivonna a do której to wszystko przewidujesz?
W sumie, do której się da:P. Na dzień dobry poznamy się przy kawie i ciastku, potem zobaczymy, kto jakie błędy robi i trochę teorii, poćwiczymy, zrobimy przerwę na posiłek i znowu poćwiczymy. No to parę ładnych godzinek wyjdzie:D

minimouse
24-08-2009, 21:16
no coś ty zawsze trzeba być optymistą :) a pracuje jako "młodociany pracownik restauracji McDonald's... " he he he tak tylko na jeden miesiąc bo nie mam jeszcze 18 skończonej ... ale już niedługo bo w październiku ... no i tam niestety na pazurkach nie moze być nic no i muszą byś skrócone do minimum :( ale dałam rade ... he he he

---------- Dodano o godzinie 21:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:14 ----------

Iwonko ty tam lepiej zorientuj się gdzie masz najbliżej do jakiegoś baru bo jak wszystki na obiad wpadniemy to szok ... albo pizzerie :)

ivonna70
24-08-2009, 21:21
Pizzeria jest o rzut beretem. Ewentualnie można zamówić z dostawą do domu. No nie jestem tak szalona, żeby jeszcze obiad gotować, ograniczę się do upieczenia ciasta.

minimouse
24-08-2009, 21:28
no coś ty jeszcze miała byś nam obiad gotować ... he he he ... i tak dużo robisz przede wszystkim chęci i udostępniasz mieszkanko ... będzie fajnie ... :)

natalia268
24-08-2009, 21:30
tak zebym była o jakiejs normalnej godzinie w domu.. bo do szkoły na rozpoczęcie nie wstane ;P

---------- Dodano o godzinie 21:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:29 ----------


no coś ty zawsze trzeba być optymistą :) a pracuje jako "młodociany pracownik restauracji McDonald's... " he he he tak tylko na jeden miesiąc bo nie mam jeszcze 18 skończonej ... ale już niedługo bo w październiku ... no i tam niestety na pazurkach nie moze być nic no i muszą byś skrócone do minimum :( ale dałam rade ... he he he

---------- Dodano o godzinie 21:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:14 ----------

Iwonko ty tam lepiej zorientuj się gdzie masz najbliżej do jakiegoś baru bo jak wszystki na obiad wpadniemy to szok ... albo pizzerie :)


jestem pesymistką :]


aaa to jestes ode mnie jednak starsza ;]

goslava
24-08-2009, 21:32
a ja to chyba wezme 2 dni urlopu, a co w koncu na moje male widzi mi sie tez sie nalezy :):):)

---------- Dodano o godzinie 20:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:31 ----------

dziewczyny nie przejmujcie sie wiekiem no co wy, wszystkie jestesmy takie same i rowno kazda kazdą traktuje

minimouse
24-08-2009, 21:40
w sumie :) ale fajne takie "widzi mi się" ... zresztą w życiu trzeba mieć trochę czasu na przyjemności :) ...

---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:33 ----------

ja ogólnie jestem człowiekiem który się tym nie przejmuje bo wiek człowieka nie czyni ... nie uważam się za głupszą od nie jednego np. 40 latka, ale i też nie jestem osobą przemądrzałą ... i denerwuje mnie jeżeli ktoś uważa mnie za głupszą od siebie tylko dlatego ze jestem od "niego" młodsza ... (nie kieruje tego do nikogo z forum) ...
tak że Natalka wszystkie jesteśmy równe ... niektóre po prostu mają większe doświadczenie którym się z nami z w poniedziałek podzielą :) ..

goslava
24-08-2009, 21:40
wiecie co? ja to zyje juz tylko tym szkoleniem a moj chlop patrzy na mnie i sie ze mnie smieje hahaha a ja z niego ze on ze mnie

ivonna70
24-08-2009, 21:42
Natalia nie ma problemu. Sprawdzicie, o której macie transport powrotny i rozłożymy wszystko w czasie tak, żeby zdążyć.
A że będzie fajnie to nie wątpię.

minimouse
24-08-2009, 21:43
ja specjalnie kupiłam nową lampę ... bo miałam taką na jedną żarówkę i troche mnie wkurzała ...

goslava
24-08-2009, 21:49
Iwonko a moze zeby ciebie odciazyc ciut to ja zabiore ze soba i ozdoby jakie mam zreszta w ogole caly kuferek?

ivonna70
24-08-2009, 21:53
Słoneczko, ja wniosłam małe poprawki w moim pierwszym poście, w którym się do Was zwracam z prośbą o zabranie paru rzeczy. Ozdób mam bardzo dużo, więc nie ma problemu. Form mam 100 więc chyba też wystarczy.

goslava
24-08-2009, 22:10
w takim razie jak uwazasz

samaron
25-08-2009, 10:29
No ja już swoje paznokcie dawno pościągałam i trochę je teraz ratuję, bo za bardzo z pilnikiem (nowym) się rozszalałam...
Ja też będę jechać autem, więc spokojnie z dworca kilka osób mogę zabrać...
Ivonko poprosiłabym adresik na pw, to sobie na mapce looknę.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

iwa1223
25-08-2009, 20:29
no i tak... pociąg na Widzew mam o 8.20 na miejscu wg rozkładu powinnam być o 9.20 ale trudno wyczuć czy się nie opóźni... wcześniej na Widzew jest o 5.12 więc nie ma sensu nim jechać i czekać na stacji tyle godzin... chyba że przez Koluszki... 7.20 odemnie 7.50 w Koluszkach 8.08 z Koluszek do Łodzi i na miejscu była bym na 8,31 Która z was będzie jechała przez Koluszki i o której wg rozkładu tam będzie??

natalia268
25-08-2009, 22:39
a ja dalej nie wiem na czym stoje.. ;(

co mamy sie zapytama 'co z tą Łodzią?'
mama odpowiada 'nie wiem'
uwielbiam rozmowy z mamą na rzeczach na których mi bardzo zalezy ;[;

nawet nie mam kiedy z nia czasu spedzic tak sama na sam... mam nadzieje ze w czwartek rano pogadamy bo bedzie ze mna do sanepidu jechała... i tak sobie zaplanowałam ze po sanepidzie poszłaby ze mną kupić jakies bilety albo cos.. bo takto to ja nic nie wiem..

Nie lubie tak jak nie wiem co i jak :(

Jeszcze nie wiem ile by mi dała pieniedzy... bo ostatnio troszkę ją naciagnęłam jeszcze na tą książeczke wyda 111 zł.. wiec jak to ja.. czarno to widze...

Bo tak juz sobie myslałam ze moze i wole pociagiem tylko chcialabym aby mama albo ktos mnie zaiwexli i wsadzili w ten pociag.. bo na tym dworcu to nieciekawie jest i sama sie troche boje..

goslava
26-08-2009, 11:04
Natalko puszczą cię, pokażrodzicom, że bardzo ci zależy

samaron
26-08-2009, 11:13
Jeszcze nie wiem ile by mi dała pieniedzy... bo ostatnio troszkę ją naciagnęłam jeszcze na tą książeczke wyda 111 zł.. wiec jak to ja.. czarno to widze...



Jak będą skąpić z kaską to niech Ci tylko bilet kupią, a my Cię już nakarmimy i napoimy...
Właśnie ten argument możesz wykorzystać, pokaż jakie są ceny taki kursów i warsztatów i dodaj, że ten jest całkowicie za darmo, więc ile na Tobie zaoszczędzą, a Ty będziesz szczęśliwa.
Trzymam kciuki, żeby się udało.

asia
26-08-2009, 12:40
;( ;( ;(niestety kochane, zabraknie mnie ;( już na 100%, kilka spraw się skumulowało i dupa ;( ale z niecierpliwością czekam na fotki i porady i wszystko...;(

natalia268
26-08-2009, 15:07
Jak będą skąpić z kaską to niech Ci tylko bilet kupią, a my Cię już nakarmimy i napoimy...
Właśnie ten argument możesz wykorzystać, pokaż jakie są ceny taki kursów i warsztatów i dodaj, że ten jest całkowicie za darmo, więc ile na Tobie zaoszczędzą, a Ty będziesz szczęśliwa.
Trzymam kciuki, żeby się udało.

w życiu nie dałabym sie napoić i nakarmic ! ale SERDECZNIE dziękuje :*:*:*

mama wie ile kosztują takie kursy i jest bardziej temu skonna a tata to tam nic nie rozumie.. dla niego to rzecz niepotrzebna i w ogóle.. Mam nadzieje ze jutro albo ostatecznie w pt. kupię bilety.. jesli nie.. to będe musiała sie pożegnać z tym szkoleniem :(

iwa1223
26-08-2009, 15:32
natalia268 z jednej strony to rozumiem twoich rodziców, martwią się o ciebie i boją że może to jakieś spotkanie zupełnie innego typu niż jest napisane, wiesz jak jest, przez internet różnie się pisze a w rzeczywistości czasami inaczej wychodzi... mam 19to letniego syna i też nie chcę go puszczać w nieznane tereny... może podam ci na pw mój nr. tel i niech twoi rodzice zadzwonią do mnie, jeśli będą chcieli sprawdzić czy naprawdę mają do czynienia z dorosłą i odpowiedzialną osobą to podam swoje dane i będą mogli sprawdzić naprzykład na naszej klasie...

natalia268
26-08-2009, 15:42
no tak tak to własnie chodzi o to co napisałas.. wszystkim co mówie o tym szkoleniu to od rauz jest 'a nie boisz się' ... nie wiadomo w co jade, do kogo itd... i ja w sumie sama sie nie dziwie im.. wiem ze jak bede miała własne dzieci to tez tak bedą ze mną miały.. :P

ivonna70
26-08-2009, 17:00
;( ;( ;(niestety kochane, zabraknie mnie ;( już na 100%, kilka spraw się skumulowało i dupa ;( ale z niecierpliwością czekam na fotki i porady i wszystko...;(
No to mi przykro trochę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy miały okazję się spotkać.

Natalia jeśli Twoi rodzice tak bardzo się boją, co całkowicie rozumiem, to mogę do nich zadzwonić i porozmawiać. Ja też bałabym się puścić moją 15-letnią córkę samą do obcych ludzi. Powiedz im, że nie mam złych zamiarów i mogę nawet odstawić Cię na stację w drodze powrotnej.

natalia268
26-08-2009, 17:58
myślę ze jutro się wszystko rozstrzygnie bo moja mama ciagle mysli i mysli...

a z tą rozmową przez telefon to moja mama mówi ze to nie problem porozmawiac przez telefon, a później sie jedzie i zupelnie co innego na miejscu.. wiec ja to nie przekonuje.. no ale próbuje różnych sił perswazji by ją przekonac ;)

Kamis
26-08-2009, 20:29
powiedz jej że kamis (admin) ręczy za ivonne, od razu cię puści :D i to bez gadania :P

ivonna70
26-08-2009, 21:39
Dzięki Szefie:*, ale obawiam się, że to nie wystarczy. Nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę. To nie jest przejazd na drugą stronę miasta, ale wyprawa do zupełnie innej miejscowości. Jedyne co mogę jeszcze o sobie napisać, aby jakoś wzbudzić zaufanie, to nigdy nie byłam karana :P i jedna z koleżanek córki była wraz z moją rodziną zimą w górach na 10 dni. Mama tej dziewczynki wcześniej mnie nie znała, ale po rozmowie wyraziła zgodę. Dziewczyny nie miały czasu się nudzić, bo każdego dnia miały inne zajęcia.

natalia268
26-08-2009, 21:41
powiedz jej że kamis (admin) ręczy za ivonne, od razu cię puści :D i to bez gadania :P

myśle ze jakbym tak powiedziała to by postukała sie w głowe ;P ewentualnie mnie jak bym była na wyciagnieciu ręki :D

goslava
26-08-2009, 21:43
natalko to niech mama z toba jedzie, polazi sobie po sklepach czy jak

minimouse
26-08-2009, 21:49
ciężka sprawa ... miejmy nadzieję że mama ulegnie ... i spędzimy razem miło czas :) ... zostało jeszcze tylko kilka dni ... w sumie to 4 he he ... ja już się nie mogę doczekać ... będzie super :) ...

natalia268
26-08-2009, 22:48
natalko to niech mama z toba jedzie, polazi sobie po sklepach czy jak

Mama do pracy idzie ;)

goslava
27-08-2009, 09:29
okazalo sie ze jednak bede zmuszona jechac autobusem albo pociagiem, pociagow jeszcze nie sprawdzilam ale gdybym jechala autobusem to mialabym o 6.15 i w łodzi o 9.25 bym byla, na dworcu "łódz fabryczna".
Iwona czy to daleko od ciebie? bo ja łodzi nie znam i jak dalej?

samaron
27-08-2009, 09:43
To ja jeszcze raz powtórzę, że trzy osoby spokojnie do auta wcisnę, bagażnik też jest duży jakby co, he, he.
Więc się nie martwcie, zabiorę Was ze stacji i razem do Ivony pojedziemy, bo od fabrycznej jest kawałeczek.

---------- Dodano o godzinie 09:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:40 ----------


;( ;( ;(niestety kochane, zabraknie mnie ;( już na 100%, kilka spraw się skumulowało i dupa ;( ale z niecierpliwością czekam na fotki i porady i wszystko...;(


Asiu, szkoda, może następnym razem?

natalia268
27-08-2009, 09:49
okazalo sie ze jednak bede zmuszona jechac autobusem albo pociagiem, pociagow jeszcze nie sprawdzilam ale gdybym jechala autobusem to mialabym o 6.15 i w łodzi o 9.25 bym byla, na dworcu "łódz fabryczna".
Iwona czy to daleko od ciebie? bo ja łodzi nie znam i jak dalej?


hehe o to samo pytałam.. bo taki sam mam problem ;P ... niestety od Łodzi Fabrycznej daleko, bliżej od Widzewa ;)

asia
27-08-2009, 10:38
Asiu, szkoda, może następnym razem?

mam nadzieję:)

goslava
27-08-2009, 11:23
jak sie dowiadywalam to ode mnie na widzew nie jezdzi nic tylko wlasnie na fabryczną ale jak Samaron mowi ze nie bedzie klopotu z odebraniem niektorych z dworca to ja bym pieknie poprosila jesli mozna :):):)

natalia268
27-08-2009, 11:58
jesli ja pojade to tez bym poprosiła..

jutro się okaze.. bo mama ma wolne wiec bede miała czas przedyskuowac wszystko i w ogóle...

ivonna70
27-08-2009, 13:51
okazalo sie ze jednak bede zmuszona jechac autobusem albo pociagiem, pociagow jeszcze nie sprawdzilam ale gdybym jechala autobusem to mialabym o 6.15 i w łodzi o 9.25 bym byla, na dworcu "łódz fabryczna".
Iwona czy to daleko od ciebie? bo ja łodzi nie znam i jak dalej?
Dziewczynki z fabrycznego też się bez problemu do mnie dostaniecie, tyle, że z widzewa to już prawie rzut beretem. Z Łodzi Fabrycznej trzeba wsiąść z Placu Dąbrowskiego w autobus 96 i wysiada się pod moim blokiem.

iwa1223
27-08-2009, 16:27
ja też nie znam Łodzi... dobrze by było jak byśmy się spotkały na którejś stacji i razem pojechały autobusem czy jak by nas więcej było to taryfą...

goslava skąd dokładniej będziesz jechała?

minimouse
27-08-2009, 16:30
ta Łódź wcale nie jest tak straszna ... tylko troche zakorkowana i niestety mamy sporo remontów ... wiec łodzianie teraz cwicza cierpliwosc ... :)

Tonija
27-08-2009, 16:47
Warto by sie bylo wymienic numerami teefonow na pw :)

natalia268
27-08-2009, 22:07
no tak tak.. ja sie napewno powymieniam jak bede wiedziała ze jade...


Módlcie sie żeby mi mama jutro pozwoliła :( :D

i własnie.. jak cos to wstepnie sie umawiamy na Widzew czy Fabryczna?

iwa1223
28-08-2009, 11:09
mi obojętne czy widzew czy fabryczny ale goslava ma dojazd tylko na fabryczny więc może tam się spotkamy tym bardziej że dojedzie się do Iwonki jednym autobusem bez przesiadek... ;)

natalia268
28-08-2009, 14:20
okej..;) ...
jejjkuu.. ciekawe kiedy mi mama oznajmi czy moge jechac :(
a wie dobrze ile to dla mnie znaczy i jak bym sie cieszyła...
jak ja sie ciesze jak cos kupuje do paznokci, albo choćby gazetkę jakąs.. to jestem w 7 niebie:love:

goslava
28-08-2009, 14:25
kochane posluchajcie...ja z Płocka mam pociąg do wawy zachodniej o 4.55 i w wawie jestem o 7.34 potem musze czekac godzine i o 8.24 mam kolejny pociąg do łodzi fabrycznej i na miejscu jestem o 9.51

---------- Dodano o godzinie 14:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:24 ----------

natalko niech cie mama podrzuci na dworzec zachodni to pojedziesz ze mna, bedzie razniej

---------- Dodano o godzinie 14:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:24 ----------

a na miejscu spotkamy sie reszta dziewczyn i pojedziemy do Iwony

natalia268
28-08-2009, 22:45
chyba mogę jechac.. w sumie dzieki Tobie..;)
tylko nie mam jeszcze biletów..

goslava
28-08-2009, 22:57
bardzo ciesze sie ze rodzice cie puszcza i to dzieki mnie wooowww aaaaale uroslam :)

---------- Dodano o godzinie 21:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:54 ----------

natalko kup bilety na 8.24 do lodzi fabrycznej, pamietaj ze pociag odchodzi z wawy zachodniej

---------- Dodano o godzinie 21:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:56 ----------

przeczytaj dokladnie poprzedniego posta gdzie napisalam o ktorej godzinie jaki pociag

natalia268
28-08-2009, 23:00
no dobrze dobrze.. a jak w powrotną strone..?

goslava
28-08-2009, 23:03
jutro jak pojade na moj dworzec kupowac bilety to dowiem sie wszystkiego i dam ci znac, najlepiej zadzwonie do ciebie tylko podaj mi na pw swoj nr tel.

natalia268
28-08-2009, 23:09
ciagle mnie to dreczyło.. ale w sumie nie wyjawniałam tego bo nic nie było pewne.. ale teraz skoro juc raczej będę jechac to ja nie wiem czy bede umiała to Was mówic na 'Ty' ...:wstydek:

goslava
28-08-2009, 23:11
natalko na forum wszystkie jestesmy na TY i uwierz mi ze my niezrecznie bedziemy sie czuly jak zaczniesz nam nagle paniowac, bedziesz sie do nas zwracac jak tu

natalia268
28-08-2009, 23:17
w ogóle nie bede mowic i to będzie najlepsze rozwiązanie ... ;P

Ivonna coś przygotować u siebie w domku i przywieźć ?

minimouse
29-08-2009, 00:06
Ivonna w pierwszym poście podała wszelki informacje co i jak ... co zabrać itp. ... ciesze się że będziesz z nami :) ...

natalia268
29-08-2009, 00:19
wiem, tylko chodzilo mi o jedzenie albo cos.. tak z pustymi rękami dziwnie przyjechac.. ;)

ivonna70
29-08-2009, 07:50
Bardzo się cieszę, że mama pozwoliła Ci jechać!! Co do jedzenia, to ja mam już zaplanowane dwa ciasta, które upiekę, więc jak przyjedziecie, to na początek będzie kawka, herbatka i ciacho. Z obiadem też nie będzie problemu, bo blisko mnie jest pizzeria, więc można zamówić do domu, lub jeśli wolicie rozprostować kości, to możemy się przejść. Myślę, że nie ma sensu przywozić nic ze sobą, bo zapowiadają wysokie temperatury.
Robię aktualizację listy kto będzie.

natalia268
29-08-2009, 11:22
z picia tez nic ?

Kamis
29-08-2009, 11:25
zawsze możesz wziąć jakąś połówkę tego nigdy za wiele :P

natalia268
29-08-2009, 11:33
no jak powiem mamie zeby mi kupiła to mysle ze tym bardziej mnie puści ;P hahahha :skacze:

nie no ale ja sie jeszcze nie ciesze.. jak bede miec biletami przypieczętowane to wtedy ...

goslava
29-08-2009, 13:20
a ja juz mam bilety hehe

samaron
29-08-2009, 17:14
zawsze możesz wziąć jakąś połówkę tego nigdy za wiele :P

Oj ja jestem właśnie po kilku żubrówkach i nemirofce...
Bilans: kilka potłuczonych kubków, obite oko, łzy i oderwany mój szpic z wierzchnią warstwą paznokcia...
Następna impreza nie wcześniej niż za 10 lat.

aga
29-08-2009, 17:20
no to niezła imprezka musiała być;P

minimouse
29-08-2009, 18:30
uważam że zabieranie połówki było by nie ferrrrrr .... he he nie każdy ma skończona 18 lat :) :P :D ...

natalia268
29-08-2009, 19:38
ja tam i tak nie pijam ;] wiec na zdrówko ;)
rakije mogłabym z chorwacji wziąć ;P


samaron to jakiś horror...

samaron
29-08-2009, 19:45
samaron to jakiś horror...

Ja to miałam ubaw, jako jedyna trzeźwa - organizator, trzaskałam fotki na dowód, bo dzisiaj i tak nie chcieli mi co niektórzy uwierzyć... Męskie łzy - to jest to!
A horror to z paznokciem, bo bardzo boli, a reszta i tak już masakratos i do tego jeszcze wszystkie odmoczone od zmywania....

natalia268
29-08-2009, 19:59
Biedne paznokietki :( współczuję..

jutro idę kupić bilety.. tak na ostatnią chwile.. ale lepszy ryc jak nic ;)
aaa i zrobię sałatkę chociaż... ^_^

ivonna70
29-08-2009, 21:04
zawsze możesz wziąć jakąś połówkę tego nigdy za wiele :P
One mają się uczyć, a nie pić.
Dziewczynki mam duże problemy z netem i być może to moje ostatnie słowa do poniedziałku. Kurcze nie wiem komu nie podałam adresu. Macie mój tel. to w razie czego sms.

iwa1223
29-08-2009, 21:28
ok w razie czego będziemy dzwonić ;)

goslava
29-08-2009, 21:51
dziewczyny to juz pojutrze :jupi:

ivonna70
29-08-2009, 23:55
Kobitki poszła mi karta internetowa. Mąż pokombinował i zrobił obejście na laptopa. Mam nadzieję, że będzie działało. Normalnie jak najbardziej coś jest potrzebne, to zawsze się musi sknocić.
Mam nadzieję, że nie będziecie się u mnie nudziły.

natalia268
30-08-2009, 10:24
Nie ma takiej mozliwości !! :)

minimouse
30-08-2009, 10:58
no co ty ....będziemy robiły paznokcie u ciebie a nie korzystały z internetu :)

Kamis
30-08-2009, 12:42
One mają się uczyć, a nie pić.

ivonna z tą połóweczką oczywiście żatowałem dlatego był języczek na końcu :)
trzymam kciuki za owocne spotkanie :):good:

goslava
30-08-2009, 15:31
o zadnej nudzie nie ma mowy, nauka i jeszcze raz nauka hahaha
moja corka zawsze mowi "oj mamo daj juz spokoj z ta nauka no ile mozna" jak ja gonie do nauki

samaron
30-08-2009, 16:32
Dziewczyny, to w końcu ustalmy, mam Was zabrać z dworca, czy wolicie jechać autobusem?
Zawodowym kierowcą to ja nie jestem, rozumiem, że w autobusie bezpieczniej, ale do niedzielnego daleko mi brakuje... :)

Chyba nie będę dzisiaj spać...

natalia268
30-08-2009, 16:58
uuhh nareszcie i ja mam bilety :skacze:

ja to nie wiem ;] mi obojetne..

a po drodze Ci ?

minimouse
30-08-2009, 17:31
bardzo się ciesze ze bedziesz z nami :)

iwa1223
30-08-2009, 18:04
samaron jeśli nie był by to dla ciebie kłopot to chętnie skorzystamy z twojego auta ;) tyle że nie wiem czy nas nie za dużo będzie... no i spotykamy się na fabrycznym... przynajmniej ja, goslava i natalia ;)

ivonna70
30-08-2009, 18:37
Myślę, że w trzy się zmieścicie do auta.
Ja wiem, że nie na internet przychodzicie, ale strasznie mnie denerwuje, że raz jest, a raz go nie ma, bo nie mogę widzieć co piszecie.
Kamis, ja wiem, że Ty sobie jaja z tą flaszką robiłeś. Ale mama Natalii mogłaby zmienić zdanie jakby o tym przeczytała:D

samaron
30-08-2009, 20:06
Dobra, czyli ja jestem na fabrycznym 9:50 i zabieram ze sobą Ivę, Natalię i Goslavę.
A Minimouse podrzuci chłopak, dobrze zrozumiałam?

iwa1223
30-08-2009, 21:20
samaron dzięki wielkie że się nami zaopiekujesz... :* do jutra... :)

goslava
30-08-2009, 21:25
ja tez bardzo dziekuje samaron a jutro jeszcze osobiscie to zrobie :)

---------- Dodano o godzinie 20:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:24 ----------

no to jutro na fabrycznym sie spotkamy

natalia268
30-08-2009, 21:39
ajjj nie moge sie juz doczekac :)

samaron ja rowniez bardzo dziękuje :) :*



kurcze nie wiem w co mam sie spakowac :(


goslava jutro rano jakos do Ciebie zadzwonie gdzie sie spotkamy dokladnie i jak sie rozpoznamy :skacze:

asia
30-08-2009, 21:47
eh a ja zła jestem że mnie nie będzie. na pewno będzie super zabawa i dużo nauki :(

goslava
30-08-2009, 21:59
natalko ok czekam na telefon od ciebie

---------- Dodano o godzinie 20:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

zmykam spac bo rano nie wstane papapapa i do zobaczyska jutro

---------- Dodano o godzinie 20:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:59 ----------

zmykam spac bo rano nie wstane papapapa i do zobaczyska jutro

Kamis
30-08-2009, 22:21
szkoda że jutro do pracy idę bo bym was odwiedził zobaczyć co ciekawego tworzycie, daleko w sumie nie mam ;) ale może innym razem

życzę owocnej nauki :good:

samaron
31-08-2009, 21:26
Właśnie wróciłam do domu, było naprawdę extra, wszyscy z listy się zjawili, jeszcze raz Wam dziękuję kochane!!

natalia268
31-08-2009, 21:26
no i po spotkanku ;(
za szybko zleciało.. ale było cudownie.. nie załuje niczego !! i BARDZO wszystkim serdecznie dziękuje :) Jestescie fantastycznymi,wesołymi i slicznymi dziewczynami !!

Niestety.. wszytsko co dobre szybko sie konczy :(

aa ja dopiero pazurki skończyłam.. dokanczać :skacze: w ogole musiałam je spilowac troche z długowsci bo nie umiałam telefonu uzyc :skacze: ale juz spoko.. hahah próbowałam zrobić wzorek a'la ivonna... ale komentowac nie bede xd hahha..

fotki wrzuce jutro jakos po szkole moze.. tylko powiedzcie mi jak sie zamieszcza fotki w załączniku ale zeby były ukryte? bo jak zaczniemy wstawiac foty.. i niektore takie same to bedzie katastrofa, a jak beda ukryte to juz bedzie lepiej :P



WIEEELKI BUZIAK DLA WAS !!


http://uhos.pl/img/69323buziak4.gif

ivonna70
31-08-2009, 21:37
Skończyłam sprzątać po naszym spotkaniu. Moja Ania jeszcze została i mi pomogła więc szybko nam poszło. Niesamowicie się cieszę, że byłyście wszystkie i mam nadzieję, że choć trochę Wam się przydała moja wiedza i dowiedziałyście się czegoś nowego. Czasu faktycznie mało, choć tyle godzin siedziałyśmy razem. Trzeba będzie zrobić powtórkę za jakiś czas.
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za piękne kwiaty i prezent:*:*:*.

natalia268
31-08-2009, 21:40
Anie sciagaj do Nas na forum !! :)

ivonna70
31-08-2009, 21:42
Będę się z nią widziała w czwartek i z pewnością ją namówię na rejestrację.
Oglądałam zdjęcia i są ekstra, ale wrzucę jutro, bo dzisiaj już nie mam siły.

samaron
31-08-2009, 21:46
No, ja też już się kładę spać, mąż gdzieś polazł, więc chyba z drapania nici ;(

ivonna70
31-08-2009, 21:48
Ha ha ha nie mogę dobre, dobre. Niech żałuje, bo nie wie co traci.

zizia
31-08-2009, 22:03
no widzę że się wam udało. bardzo się cieszę. ja już żyje naszym szkoleniem forumkowym.:skacze::skacze::skacze:

asia
31-08-2009, 23:04
ja też już czekam na foty:)

malutkaistotkaa
31-08-2009, 23:38
szkoda ze dopiero dzisiaj tutaj weszlam:) a bardzo chetnie bym przyszla:)

iwa1223
01-09-2009, 08:17
hej dziewczynki :* dotarłam do domu dopiero po 23 więc już nie wchodziłam na neta...
było świetnie!!! szkoda że dzień taki krótki... ;) jestem baaaardzo zadowolona z tego spotkania :] i poznania osobiście choć kilu (ale za to jak miłych) osóbek z forum :* i jednej jak narazie z poza.. ale mam nadzieję że i ona tu dołączy... :*

goslava
01-09-2009, 09:37
witajcie laseczki
ja tez dotarlam do domu ok. 23 i poprostu padlam, niewiele brakowalo zebym w progu zasnela hahaha
BARDZO BARDZO ALE TO BARDZO CIESZE SIE ZE BYLAM Z WAMI U IWONKI I JESTESCIE WSZYSTKIE WPROST PRZESYMPATYCZNE!!!!!!
dziekuje Wam wszystkim i oczywiscie Iwonie, ze nas podszkolila
zdjecia zamieszcze pozniej, jak wroce z pracy :):):)

minimouse
01-09-2009, 13:20
he he ... mój chłopak natomiast jak zobaczył moje paznokcie to powiedziała ze jeszcze z 10 minut mógł poczekać ... :P ja też jestem bardzo zadowolona ze spotkania ... warto jest organizować takie ala' warsztaty bo są po prostu niesamowitym doświadczeniem , a nasza Iwonka to po prostu kopalnia wiedzy ... no i fajnie było poznać dziewczyny z forum ... jeszcze raz wszystkim dziękuje ... było super :)

natalia268
01-09-2009, 13:46
pokazuj fotki Twoich pazurków bo my juz nie widziałysmy :(

ivonna70
01-09-2009, 13:49
Dziewczynki jesteście rewelacyjne!! Z tą kopalnią wiedzy, to chyba trochę przesada, ale jest jeszcze parę rzeczy, które chciałabym Wam przekazać, więc mam nadzieję, że to nie jedyne nasze spotkanie.
A i chciałam Wam powiedzieć, że dostałam rano medaliki. Normalnie szok, ale bardzo się cieszę:yess::jupi:

---------- Dodano o godzinie 13:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:48 ----------

Zdjęcia będą wieczorkiem, bo mój mężuś laptopa zabrał do pracy.

iwa1223
01-09-2009, 13:56
:) a widziałam medalik... :] zasłużony... :*

natalia268
01-09-2009, 14:47
wstawiam połowe.. druga połowe później bo juz siły nie mam ;P


aa i niech mi ktos powie jak sie wstawia zdjęcia w załączniku ale ukrytym?

natalia268
01-09-2009, 14:48
:) a widziałam medalik... :] zasłużony... :*

jak najbardziej, bez zadnego ALE

Kamis
01-09-2009, 14:59
no widzę że kobietki w swoim żywiole :)

a po co chcesz ukrywać zdjęcia ?

ps. tag ukryj

Agusia_pa2
01-09-2009, 15:19
Super!!! Widze ze się udalo :) Fajne są te spotkania, mam nadzieje że bedzie ich jak najwiecej!!!

plushak
01-09-2009, 15:26
Wspaniałe spotkanie czekamy na owoce tego spotkania Dziewczyny !!
oby jak najwięcej takich spotkań!!

ivonna70
01-09-2009, 16:00
O kurcze, ale Natalia tych zdjęć narobiłaś!! I mówisz, że to połowa?? No ładnie. Jak wszystkie wrzucimy, to będzie prawie jak album hi hi:skacze::skacze::skacze:.

dzidzia
01-09-2009, 16:26
dziewczyny super !! i tak w ogole powinnyscie zalozyc nowy temat ze zdjeciami ze szkolen :P

natalia268
01-09-2009, 17:41
no połowa połowa.. juz sobie wyobrazam jak kazda wrzuci :hahaha: bedzie ich spooooro..

łoo rany nareszcie wszystkie zdjęcia :skacze:

zizia
01-09-2009, 18:27
no dziewczyny super.
ivonko widzę że jesteś w swoim żywiole jesteś.:skacze::skacze::skacze: gratuluje.:*:*:*

asia
01-09-2009, 19:38
super, wszystkie zdjęcia bardzo mi się podobają i baaardzo żałuję że nie dotarłam

samaron
01-09-2009, 20:18
Ja tylko dodam, że te niebieskie wykonywała Ivonna na mnie,
pokazywała prawidłowe zastosowanie coverka i french brokatowy.

samaron
01-09-2009, 20:22
A tutaj jeszcze dowód jak ta Ivonnka cudownie o nas dbała, opiekowała się i dokarmiała co niektórych...
(Minimouse robiła Natalii żelki na formie )

Kamis
01-09-2009, 20:32
hhe dziewczyny jedzą ivonnie z ręki :D w przenośni i dosłownie :D

iwa1223
01-09-2009, 20:37
z tych fotek to właściwie takie "krok po kroku" wyszło... dokładnie widać kolejność co i jak robić... ;)

natalia268
01-09-2009, 20:46
A tutaj jeszcze dowód jak ta Ivonnka cudownie o nas dbała, opiekowała się i dokarmiała co niektórych...
(Minimouse robiła Natalii żelki na formie )

jak mogłas to wstawic !! :hahaha:

goslava
01-09-2009, 20:51
ooooo te ostatnie szpicki to moje moje moje hihihi
hahahahaha swietne zdjecia
chyba nie ma jednak sensu zebym wstawila swoje bo faktycznie zapaskudzimy nimi temat :)

iwa1223
01-09-2009, 20:53
goslava jak lepiej na twoich wyszłam to mi prześlij ;)

ivonna70
01-09-2009, 21:05
A tutaj jeszcze dowód jak ta Ivonnka cudownie o nas dbała, opiekowała się i dokarmiała co niektórych...
(Minimouse robiła Natalii żelki na formie )
Ha ha ha ha nie mogę, to zdjęcie jest kapitalne:skacze:, ale biedna Natalia była głodna więc jakoś trzeba było temu zaradzić.

goslava
01-09-2009, 21:27
iwa jak patrze na siebie na wszystkich to zalamka hahahhahaha
wezcie mnie wykadrujcie hahahahahhaaa
leze ze smiechu hahahah

---------- Dodano o godzinie 20:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:05 ----------

dziewczyny wstawcie fotki pazurkow tych co zrobilyscie jak juz mnie i natalii nie bylo

ivonna70
01-09-2009, 22:48
No to wstawiam, to co mam. Chciałam dodać chmurki jak u Agusi-pa, ale nie będę papugowała, choć niektóre ujęcia, aż proszą o komentarz hi hi hi.

zizia
01-09-2009, 22:58
no dziewczyny super:*:*:*bardzo fajne zdjęcia. i widać że wszystkie zadowolone:skacze::skacze::skacze::skacze:

Kamis
02-09-2009, 09:06
wybaczcie nowicjuszowi

7797

jak to się zwie i jak to działa ?
wygodniej na takich podstawkach robi się pazurki ?

ivonna70
02-09-2009, 09:29
wybaczcie nowicjuszowi

7797

jak to się zwie i jak to działa ?
wygodniej na takich podstawkach robi się pazurki ?
To pochłaniacz pyłu. Ja już pisałam w temacie u małej, że nie wyobrażam sobie bez niego pracy. Fakt, że nie zbiera wszystkiego i trzeba go ciągle czyścić, aby dobrze wchłaniał, ale co najmniej 3/4 odpadów wlatuje do worka. Najbardziej efekty widać przy zdejmowaniu masy żelowej bądź akrylowej, lub przy złuszczaniu zrogowaciałego naskórka u stóp.

natalia268
02-09-2009, 14:49
Ha ha ha ha nie mogę, to zdjęcie jest kapitalne:skacze:, ale biedna Natalia była głodna więc jakoś trzeba było temu zaradzić.


Nie prawda nie byłam głodna !! :hahaha: hahahhahaha.. nie moge wytrzymac jak patrze na to zdjecie..

a dziewczyny które czyje pazurki?

samaron
02-09-2009, 15:02
Te piękne frenczo-skośne z kropeczkami Ivonna odwaliła Minimouse,
a te koślawe prawie migdałki to robiłam ja Ani.
A samotniaczek z kropeczkami: Ivonna pokazywała na Ivie1223 prawidłowe podłożenie formy oraz testowała jej akryle,
bo Iva miała wątpliwości co do ich terminu przydatności i kompatybilności z liquidem z DR.

---------- Dodano o godzinie 15:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:01 ----------

No to jeszcze Natka pokaż jak swoje dokończyłaś.

natalia268
02-09-2009, 15:37
aa hehe.. zaraz cykne fotke.. próbowałam wzorek podobny do tego który zrobiła Iwona na Twoich pazurkach... hahahhahahahahahahhahahahahahaha wyszedł wspaniale :hahaha: :hahaha:

minimouse
02-09-2009, 15:41
boże jakie skupienie na mojej twarzy tam widzę :) ...

natalia268
02-09-2009, 15:50
oto i one :skacze:

samaron
02-09-2009, 16:00
oto i one :skacze:
Troszku grubawe te linie, ale ogólnie nie jest źle, fajnie to wygląda.

natalia268
02-09-2009, 16:02
BARDZO a nie troche !! :D ale z daleka sie nie rzuca w oczy :D

iwa1223
02-09-2009, 16:15
no grubawe... ale wytrenujesz rączkę jak częściej będziesz robić no i dużo zależy od pędzelka jednak... ;)


ivonna za dobry masz ten aparat, wszystko co bym chciała ukryć to on pokazuje... :strach::wstydek:

ivonna70
02-09-2009, 18:10
Natalia ja też na początku robiłam strasznie grube linie, ale z czasem szło coraz lepiej. Jednak do tego najlepszy jest bardzo cieniutki pędzelek.
Powiem Wam, że dzisiaj byłam w jednym ze sklepów, w których się zaopatruję i opowiedziałam o naszym spotkaniu. I co usłyszałam od szefowej sklepu?? Ano, że nie powinnam robić darmo takich szkoleń, bo szykuję sobie konkurencję, a i tak mi tyłek potem na forum obrobią, bo z pewnością wiele im się nie podobało. Zapłaciłam za zakupy i wyszłam zniesmaczona. Mam jednak nadzieję, że nie było, aż tak źle.

asia
02-09-2009, 18:16
hehe, pewnie jest zazdrosna że sama nie ma szans uczestniczyć w takim spotkaniu.. co za zawiść..

Kamis
02-09-2009, 18:17
to wredna baba :blink: zazdrości, że niektórzy potrafią zrobić coś z dobrego serca

samaron
02-09-2009, 19:09
No po pierwsze to do konkurencji daleko, bo Ivonna zawsze nas będzie wyprzedzać o lata świetlne,
a po drugie baba pewnie urzęduje na "tym" forum, co same takie wredniachy nabijają się z początkujących i do głowy im nie przyjdzie, że można komuś najzwyczajniej w świecie pomóc.
No, ale jak widać na załączonych obrazkach istnieją na tym świecie takie nieliczne jednostki jak Ivonna, dzięki którym przestrzeń wokół nas zyskuje.

zizia
02-09-2009, 19:10
ivonko nie martw się mi baba na nk na moim profilu podsumowała pazurki brzydkie. ale nasze dziewczynki są kochane i od razu zareagowały. tak że tu se możecie zobaczyć.:skacze::skacze::skacze:
Logowanie do nasza-klasa.pl (http://nasza-klasa.pl/profile/26531475/gallery/album/3/19)

ivonna70
02-09-2009, 19:28
Iza co jak co, ale akurat ta praca, pod którą zostawiła ten komentarz jest moim zdaniem najlepsza.
Wracając do Pani ze sklepu, to ona jest naprawdę bardzo miła i zawsze pomocna. Jeszcze się nie spotkałam z taką sytuacją. Ile razy jestem na zakupach, to za każdym razem dostaję jakiś prezent. Może rzeczywiście tak jest, że na innych forach tak się zachowują i powiedziała to w dobrej wierze, aby mnie ostrzec.

iwa1223
02-09-2009, 19:41
niemiłe spotkanko cię Ivonnko spotkało, ty zadowolona się chcesz podzielić nowym doświadczeniem a ona do ciebie w taki sposób... hmm... ale nikt nikomu nic nie będzie obrabiał bo spotkanie było świetne :* co widać na załączonych wyżej obrazkach :] ja jestem baaaardzo zadowolona z udziału w tym szkolonku i reszta dziewczyn (dam sobie rękę uciąć) też, i jeśli kiedyś jeszcze ktoś zorganizuje takie spotkanko to będę chętna... ;)

asia
02-09-2009, 19:43
nie chcę nikogo oskarżać ale z tego jak się dzisiaj ta pani zachowała to wychodzi na to że ona jest pomocna bo ma w tym interes...
chociaż fakt ludzie potrafią być wredni, jeżeli chodzi o podkupywanie itp. i może ta pani działa w dobrej wierze:)

zizia
02-09-2009, 20:00
ivonko nie przejmuj się może pani miała po prostu zły dzień. mię też krytykują za to że organizuje to szklenie. ciągle słyszę że po co mi to . że potem będą mię osądzać jaka ja to nie jestem. ale mam to gdzieś. robię to nie tylko dla siebie ale też dla innych dziewczyn. i wiem że dziewczyny u nas na forum są super. i doceniają to co dla nas robicie. za to że poświęcacie swój wolny czas żeby nam przekazać swoją wiedze. jeszcze raz się powturzę. jestem bardzo wdzięczna za to że przyjechałś do mnie i pokazałś mi co i jak robić. za to że poświęciłaś mi kilka godzinek. jeszcze raz dziękuje.:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

ivonna70
02-09-2009, 20:06
Izunia jest mi niesamowicie miło, ale doprawdy nie masz za co dziękować. Tym bardziej, że nie byłam zbyt długo i nie mogłaś się skupić przez Twoje małe pędziwiatry hi hi:D

zizia
02-09-2009, 20:09
jest i będę za to dziękować. jak tylko będę miała okazje.:*:*:*:*

goslava
02-09-2009, 21:23
Natalia ja też na początku robiłam strasznie grube linie, ale z czasem szło coraz lepiej. Jednak do tego najlepszy jest bardzo cieniutki pędzelek.
Powiem Wam, że dzisiaj byłam w jednym ze sklepów, w których się zaopatruję i opowiedziałam o naszym spotkaniu. I co usłyszałam od szefowej sklepu?? Ano, że nie powinnam robić darmo takich szkoleń, bo szykuję sobie konkurencję, a i tak mi tyłek potem na forum obrobią, bo z pewnością wiele im się nie podobało. Zapłaciłam za zakupy i wyszłam zniesmaczona. Mam jednak nadzieję, że nie było, aż tak źle.

Iwona nie przejmuj sie tym co ta babka ci mowila, szkolenie byla naprawde za******e SUPER SUPER SUPER!!!!!!
Ty sama jestes swietna kobietka i nie wydaje mi sie zeby ktos ci obrobil tylek NIE MA MOWY!!!!!!
jeszcze raz powtorze:
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE MOGLAM U CIEBIE BYC I POWIEM CI TEZ ZE POMOGLAS MI W NIE JEDNEJ SPRAWIE PAZURKOWEJ!!!!!!
:*:*:*

---------- Dodano o godzinie 20:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:22 ----------

jeszcze raz bardzo ci dziekuje

samaron
02-09-2009, 21:30
A może ona z troski o Twoje finanse, że w sensie jak szkolić tzw. konkurencję to za kasiorę a nie darmochę?

ivonna70
02-09-2009, 22:23
Aniu nie wyobrażam sobie, abym mogła od Was wziąć pieniądze nie mając uprawnień szkoleniowca.

samaron
02-09-2009, 22:25
Aniu nie wyobrażam sobie, abym mogła od Was wziąć pieniądze nie mając uprawnień szkoleniowca.

No ja rozumiem, ale ona może sobie to wyobraziła bardzo dokładnie...

natalia268
03-09-2009, 15:40
jak ta pani w ogóle mogla tak powiedziec.. Bycie na tym szkoleniu, a zarazem spotkaniu dało mi bardzo duzo radosci i dawno nie byłam taka szczesliwa... Naprawdę..

goslava
03-09-2009, 15:43
dziewczynki jeszcze troszke i ja u siebie cos zrobie i do mnie sie zjedziecie :)
ale wczesniej dam znaka :)

aga
04-09-2009, 00:03
a Ty z okolic wa-wy goslava? ale by było fajnie bo może i ja bym sie załapała:)

asia
04-09-2009, 01:45
ja to nic nie mówie bo potem nie wiadomo co wyjdzie..

natalia268
04-09-2009, 17:50
a Ty z okolic wa-wy goslava? ale by było fajnie bo może i ja bym sie załapała:)

Niestety nie jest z Warszawy ani okolic :(.. chociaz zalezy jak to precyzuje sobie pojecie 'okolice' :skacze:

aga
04-09-2009, 18:00
a szkoda:( ale może kiedyś się doczekam aż ktoś wymyśli jakieś spotkanko w Warszawie:) bo o moich okolicach to nawet nie marzę;P

goslava
04-09-2009, 21:38
miminka jestem z Płocka i to są ciut dalsze okolice warszawy

---------- Dodano o godzinie 20:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:50 ----------

cos okolo 80 km od wawy

ivonna70
05-09-2009, 12:43
No i mamy naszą Anię na forum. Jej nick to zizula65.
Ania dawaj swoje fotki!!!!!!

natalia268
05-09-2009, 14:11
ahh dobrze ze dała się namówić :) :skacze: !!

samaron
05-09-2009, 14:37
Nio, ja też ogromnie się cieszę, :skacze::skacze:

ivonna70
05-09-2009, 18:16
Dziewczynki apel do Was. Podajcie mi na PW swoje adresy e-mail, to Wam prześlę materiały szkoleniowe ze stylizacji paznokci.
Natalia Tobie już wysłałam.

natalia268
05-09-2009, 19:08
o dobrze dziękuję :):*

nikol2003
05-09-2009, 19:34
Te materialy to tylko dla dziewczynek uczestniczacych w szkoleniu ??

Mnie niestety ominelo bo jestem za granica

ivonna70
05-09-2009, 19:42
No niestety tylko dla nich, bo im obiecałam. Na spotkaniu omawiałam poszczególne zagadnienia, ale nie było czasu, aby to wszystko zapisały. Więc teraz przesyłam.

goslava
05-09-2009, 22:56
juz wyslalam swoj mail Iwonko:)

ivonna70
06-09-2009, 14:17
Kobitki otwierają Wam się te materiały, które wysłałam w programie Microsoft Office Word??

natalia268
06-09-2009, 15:08
mi niestety nie.. :(

ivonna70
06-09-2009, 18:36
Jasny gwint!! Ja mam zapisane w formacie docx i chyba w tym problem, bo to jest najnowszy, a nie każdy go ma. Nie wiem co z tym zrobić. Może nasz kochany szefunio coś poradzi jak się pojawi na forum.

asia
06-09-2009, 18:58
Jasny gwint!! Ja mam zapisane w formacie docx i chyba w tym problem, bo to jest najnowszy, a nie każdy go ma. Nie wiem co z tym zrobić. Może nasz kochany szefunio coś poradzi jak się pojawi na forum.

* otwierasz ten plik który chcesz wysłać
* klikasz przycisk pakietu office (w lewym górnym rogu takie 4 kwadraty kolorowe w kółeczku)
*w menu wybierasz 'zapisz jako'
*z podmenu wybierasz dokument programu 97- 2003 i voila:) będziesz mieć obok dokument w rozszerzeniu .doc :)


(zauważ jaka jest różnica w rozmiarze!!)

ivonna70
06-09-2009, 19:15
Asiu ja już tak robiłam, tylko że wtedy jak otwieram ten dokument, to mam same znaczki, a nie tekst.

---------- Dodano o godzinie 19:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:01 ----------

Dobra kobitki wysłałam jeszcze raz w zmienionej wersji. Jak sprawdzicie to dajcie znać czy się otwiera.

asia
06-09-2009, 19:20
to w takim razie użyłaś funkcji niekonwertowalnej na starego. innej przyczyny nie widze:( ale nie wiem jaka to mogłaby być. też mam tego nowego worda i bardzo duzo korzystam i niestety zawsze zmieniam na starego jeżeli gdzieś wysyłam

ivonna70
06-09-2009, 19:42
Asiu już ściągnęłam wersję z neta i zmieniłam, czekam teraz na potwierdzenie od dziewczyn czy doszło. Dzięki śliczne za zainteresowanie i chęć pomocy:*

iwa1223
06-09-2009, 19:50
moje jest :) ślicznie dziękuję :*

asia
06-09-2009, 19:50
nie ma problemu:) już z tym wordem miałam wiele zmagań, ale i tak uważam że jest lepszy:)

minimouse
07-09-2009, 07:57
niestety Iwonko ale nie mogę wysłać ci wiadomości na pw... nie wiem dlaczego

samaron
07-09-2009, 09:09
A mi pierwszy się nie otwiera, a drugi mejl doszedł bez pliku...

goslava
07-09-2009, 10:30
a mi pierwszy sie nie otwiera a drugi przyszedl tez bez pliku jak u Ani

ivonna70
07-09-2009, 11:45
Ha ha ha ale jestem zakręcona. Ale teraz już powinno być dobrze.
Patrycja wyślij mi swój e-mail. Miałam przepełnioną skrzynkę, ale już jest ok.

samaron
07-09-2009, 12:09
Oooo tak teraz jest ok, bardzo dziękuję :)

goslava
07-09-2009, 14:33
no i bingo, mam juz.....pieknie dziekuje Iwonko

natalia268
08-09-2009, 15:15
mi nie działa i chyba juz nie bedzie działac.. bo zawsze jak mi ktos cos przesyła to nie mogę tego zapisac poprawnie.. później jeszcze brata sie dopytam ale watpie.. :( a jak bede korzystac z laptoma to tam tez spróbuje... moze tam da rade