PDA

Zobacz pełną wersję : puchnięcie i odparzenie paznokci



BIBANES
28-05-2014, 23:07
Witajcie
Mam takie bardzo głupie pytanie, nie jestem długo w tym fachu dlatego też pytam. Czy jest to możliwe, że dziewczyna ,której przedłużyłam paznokcie żelem na formie, twierdzi że musiała je sobie zdjąć ponieważ odparzyły i spuchły jej paznokcie od tej gorączki na dworze. Powiedzcie mi czy to w ogóle możliwe ? Robie paznokietki wielu osobom, ale pierwszy raz się z tym spotkałam, nikt nigdy si ę nie skarżył. Zaznaczę jeszcze ,że używam materiały firmy Perfect Beauty, więc nie byle co.

marylin
29-05-2014, 12:12
Niemożliwe,paznokcie zbudowane są z keratyny,która jest martwa i nie może spuchnąć ani się odparzyć.Jeśli dziewczynie zeszły robione przez Ciebie paznokcie przyczyna na pewno jest inna a tak bez zdjęć lub chociaż opisu trudno powiedzieć o co chodzi:/:

BIBANES
29-05-2014, 14:49
Rzecz w tym, że żel jej sam nie odpadł tylko ona sama je ściągała. Nie widziałam tego po ściągnięciu bo nie chciała przyjść, poinformowała mnie sms-em. A to zdjęcie co dodałam w temacie to jest fotka tych paznokci zaraz po zrobieniu.

asiek
30-05-2014, 00:43
Może dostała uczulenia, a może jej się nie podobały i wymyśliła? niemożliwe żeby od słonća spuchły :D mi puchną od alkoholu..

zosia_29
30-05-2014, 11:37
Ja myślę że kobieta zwyczajnie ściemnia ...

sora-imagica
02-06-2014, 15:59
Uważam, że jeżeli wina leżałaby po Twojej stronie to przyszłaby do Ciebie, a nie zdzierała paznokcie samodzielnie. Albo PRZYNAJMNIEJ poinformowała w chwili wystąpienia problemu i zapytała co ma robić(bo np. nie miała czasu przyjechać). Najwidoczniej wszystko było OK, ale znudziły jej się dość szybko i liczyła na reklamację.

markotka
02-06-2014, 17:08
Jeżeli coś jej spuchło, to jedynie palce w sytuacji, gdy miałaby uczulenie. Jak paznokcie mogły spuchnąć? No jak? :leze: Coś ściemnia tym bardziej, że nie chce przyjść i pokazać ;)

olenka2222
09-06-2014, 17:40
A może to zwykłe zapowietrzenie, a klientka nie umiała tego określić?
Mimo wszystko, chyba też skłaniałabym się ku wersji, że jej się nie podobały albo znudziły i liczyła na reklamację...

Kasia991
09-06-2014, 17:55
Spuchnięte paznokcie, to odkrycie:D nie masz się czym przejmować, ludzie są dziwni...