PDA

Zobacz pełną wersję : Lakiery vinylowe



agnieszka-nails
29-07-2014, 15:02
Witajcie, co myślicie o lakierach vinylowych? Jakie polecacie? Czy są godne uwagi?

Moje klientki domagają się lakierów vinylowych. Pierwszą firmą (chyba) która wypuściła na rynek lakiery vinylowe VINYLUX była firma CND. Pojawia się teraz sporo tańszych alternatyw ale nie wiem czy opłaca się je kupować. Wypowiedzcie się na temat lakierów zawierających vinyl.
Pozdrawiam :)

jealousgirl
29-07-2014, 15:18
Sadsiadka mojej klientki kupila sobie ten top vinylowy i kladzie na zwykly lakier i podobno mega super hiper. I trzyma sie 2 tyg. Niby widzialam, odrost byl. Ale ta "pani" tylko lezy i pachnie takze moze jej sie to trzymac...

kiwaczek2
29-07-2014, 21:38
ta 2 tyg, nie ma szans. po tyg się sciera, chyba że faktycznie się tylko pachnie i rąk nie myje. ja uważam osobiście że vinyluxy cnd nie są warte ceny, bardzo szybko gestnieją i bardzo cięzko rozporowadzić bez smug. wystarczy top na zwykły lakier.
inne firmy nie wiem

natalia268
30-07-2014, 09:56
ja słyszałam ze sie nie trzyma ;]

agnieszka-nails
30-07-2014, 13:16
Eh... co osoba to inna opinia... No nic... kupiłam 3 kolory, ładnie się nakładają zobaczymy jak z trwałością

jealousgirl
10-09-2014, 19:55
I jak z trwaloscia? :)

agnieszka-nails
10-09-2014, 22:48
To chyba zależy od paznokci i pracy jaką się wykonuje niestety. Jednej się starły końcówki po 5 dniach (kelnerka), drugiej trzyma się 1.5 tyg bez zarzutów (siedzi w domu i pachnie). Z nakładaniem koloru też bywa różnie, jasny róż zostawia mi smugi z ciemnymi nie mam problemu.