PDA

Zobacz pełną wersję : Sposoby na płaski brzuch



Strony : [1] 2

skarbenia7
26-08-2009, 00:45
Jak w dośc szybkim tempie osiągnąc płaski brzuch? Jak dla mnie jest to dobre pytanie.
Co do mojej osoby - brzuszki nie skutkują tak, jak bym chciała... robię je i robię, efektu nie widzę.
Kremy czy serum na płaski brzuch - te, które stosowałam, nieskuteczne.
Może znacie jakieś wypróbowane metody czy kremy dające efekt wymarzonego płaskiego brzucha? ;)

Agusia_pa2
26-08-2009, 11:52
hehe też bym chętnie skorzystała z jakiejś porady, ćwiczyłam kiedyś 6 weidera ale jakoś musiał by mi jeszcze ktoś kopa w dupe dawać zeby to systematyczne robić hhaha

aga
26-08-2009, 12:03
jak robicie brzuszki a macie tłuszczyk na brzuchu to efektów nie zobaczycie, bo tłuszczyk będzie zakrywał mięśnie, które sobie wyrobicie podczas robienia brzuszków...na początek najlepiej jeździć na rowerze, skakać na skakance by zrzucić oponkę

mala
26-08-2009, 12:04
ZNACzy u mnie to jest tak.ja jem mniej (3 posilki dziennie) i ostatnie jedzenie do 18.nie cwicze ale i nie jem slidyczy i brzucho spada

aga
26-08-2009, 12:10
Chyba zrobie tak jak Ty mala bo ja zawsze siedzie w nocy na forum i cos wcinam:P

a u mnie jest tak, że mam w miarę płaski brzuch ale jak sie najem to wyglądam jak w ciąży :wow:

---------- Dodano o godzinie 12:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:09 ----------

dodam że jak w zaawansowanej;P:P;P :D

Gakka
26-08-2009, 14:28
Brzuszkami sie nie spala tłuszczu z brzucha. Nigdy ale to nigdy. Brzuszkami możemy wzmocnić mięśnie ale nie spalać tłuszcz.
Tłuszcz sie spala tylko ćwicząc. Więc polecam założyć na siebie worek [tak ten od smieci i to najlepiej czarny, ubrać się grubo] i śmigać na rowerku sumiennie 30 minut najmniej. [Ale tak by było sie mokrym a nie jakieś spacerki..]
Moja ciocia spadła tak z rozmiaru 42 na 38.[w 3-4 miesiące] Druga ciocia podobnie tylko że biegała. Ja też biegałam w worku i pomogło.
Żeby zgubić brzuszek można także położyć się na podłogę, chwycić kaloryfera rękoma i podnosić nogi do góry.
Żeby zgubić boczki można stanąć w małym rozkroku i "kiwać się" w lewo i prawo 20 minut co dziennie.

Mam na dysku też ćwiczenia na mięśnie brzucha, jak która zainteresowana to niech napisze. wstawię razem z opisem ;p

rudi80
26-08-2009, 14:30
ja polecam PILATES, ciwcze juz 2 lata i widac efekty, tak sie nauczylam napinac miesnie ze brzuszek sie chowa i jest do tego twardy jak kamien :)

natalia268
26-08-2009, 15:36
po 1 to Jeść 3 posiłki dziennie.. i z głową ;) !!
a takto Szóstka Weidera i efekt gwarantowany..
tylko trzeba być wyrtwałym !!

plushak
26-08-2009, 15:37
Ja bardzo lubię te ćwiczenia :p tylko że chęci brak
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Właśnie wcinam ciasteczka z czekoladką i galaretką... mmm... pychota!

natalia268
26-08-2009, 15:44
no i wlasnie o to chodzi.. trzeba mieć checi... których ja nie mam bo jestem zbyt leniwa.. a jak juz mam to szybko przechodzą ;]

chcesz miec płaski brzuch ? to duzo stresu :skacze: a co za tym idzie nie bedzie Ci się chciało jesc i w jeden albo dwa dni taki płaski brzuch o jakims śnisz xd


ja własnie jem ususzone kabanoski , które sa strasznie tłuste ;P

Ewelina83
26-08-2009, 17:49
No ja przede wszystkim ograniczylam jedzenie wiec brzuszek automatycznie spada a do tego cwiczenia 6 weidera i 8 minut ABS na brzuch! Mi to bardzo pomoglo i widac bardzo duza roznice sprzed cwiczen a teraz... wiec polecam!

skarbenia7
26-08-2009, 22:46
Agusia_pa2, zgadzam się z Tobą w zupełnosci - również robiłąm 6weidera, ale po tygodniu zrezygnowałam ;/

---------- Dodano o godzinie 22:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:37 ----------

plushak, he he, dobra jesteś :)
ciasteczka pewnie smakowite :)

---------- Dodano o godzinie 22:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:40 ----------

U mnie to jest tak - jestem drobnej budowy ciała, mam szczupłe nogi, ręce, tyłek, wszystko ok, nie mam zastrzeżeń co do swojej figury, ale ten brzuszek...
Niestety mam tak, że gdy tylko troszkę przytyję, wszystko idzie mi w brzuch - nigdzie indziej, tylko w brzuch :/
Robiłam 6weidera, ale szybko się zniechęciłam, nie chciało mi się robic tego regularnie i systematycznie.
Dużo tłuszczyku na brzuchu nie mam, ale co poradzę, że mam fioła na punkcie płaskiego brzucha....
Może jakieś specjalne kremy czy serum?
A tak wogóle, to dziękuję Kochane za tyle odpowiedzi :*

donna69
27-08-2009, 00:58
boze dziewczyny oswieccie babcie co to sa te 6weidera?????????????

nieszkam78
27-08-2009, 01:15
Donna babciuniu nasza kochana - patrz i podziwiaj :skacze::skacze::D:D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

skarbenia7
27-08-2009, 02:39
Donna Kochana, 6weidera jest to specjalna seria 6ciu cwiczeń aerobowych na brzuszek, cwiczenia sa na wzmocnienie mięśni brzucha oraz poprawienia ich rzeźby.
Są dobre dla osób, które chcą zrzucic brzuch, jak i dla tych, które chcą wypracowac sobie kaloryferek.

---------- Dodano o godzinie 02:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:34 ----------

Niestety, serie powiększają sie z dnia na dzien, robi sie cora ciezej, poza tym, cwiczenia nalezy wykonywac systematycznie i sumiennie.
Donna, link dla Ciebie, żebyś mogła doiedziec się wiecej na ten temat, a także zobaczyc harmonogram.
Aerobiczna 6 Weidera : Harmonogram ćwiczeń - A6Weidera.pl (http://a6weidera.pl/harmonogram.html)

---------- Dodano o godzinie 02:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:36 ----------

Datego ja nie porywam się już z motyką na księżyc, bo zwyczajnie mi się nie chce robic tych cwiczen, nie mam wystarczajaco duzo samozaparcia, wiec polegc teraz bede na jakichs specjalistycznych kremach badz serum. O ile takie istnieja ;)
Znacie cos skutecznego?
:)

kasiasssss
27-08-2009, 09:39
ja narazie nie amm czasu cwiczyc a powinnam niestety

Gakka
27-08-2009, 15:25
a6w nie spalisz tłuszczu. tymi ćwiczeniami zrobisz sobie kaloryfer. a gdy ma się odstający brzusio to efektów nie będzie widać. Gdy sie wytrwale skończy a6w a ma się brzusio to możesz co najwyżej poczuć na brzuchu [dotykając albo klepiąc gdy sie napnie] ze jest znacznie twardszy. a6w można stosować gdy się już osiągnie płaski brzuch.

natalia268
27-08-2009, 15:45
Wątpię czy istnieją specjalne kremy czy serum... gdy by takie cudo istniało to osób przy kości by w ogóle nie bylo na swiecie...

Gakka
27-08-2009, 15:53
Kremy są. Ale one nie zrobią za nas całej roboty. Co NAJWYŻEJ pomogą ale jak połączy się je z ćwiczeniami.
Można także se wkręcić film, że to pomaga jeszcze bardziej gdy się ćwiczy. To motywuje :P

skarbenia7
28-08-2009, 02:10
znacie cos godnego polecenia? ;)

Gakka
28-08-2009, 08:14
Osobiście polecam Ćwiczenia ;p.
Obecnie łykam tabletki Thern Line II. Jest to suplement diety, który pomaga organizmowi. Nie są typowo by mieć płaski brzuch, tylko jakoś tak ogarnąć swój metabolizm.
Ja np 11 kg mniej [przez całe wakacje].. [na basen czasami chodziłam] , ale natomiast na moją mamę te tabletki nie działają. na ciocię i tak i nie. Ona sobie wkręca że jadła tabletkę przed chwilą [a trzeba 30 min po tabletce] i wtredy odechciewa jej sie jeść i nie je ;p a tabletki całe opakowanie jak stało - tak stoi nietknięte. Ja natomiast miałam stres przez tydzień czy mnie do szkoły przyjmą to bez tabletek byłm jeszcze, z stresu nic nie jadłam to możliwe że chudłam jeszcze więcej. Raczej na pewno.

Używałam kremu z perfekty, '' do szybkiego wyszczuplenia brzucha, bioder, pośladków, ud ". Wtedy ćwiczyłam trochę i se wkręciłam że mi to pomaga, bo widziałam efekty.

skarbenia7
28-08-2009, 19:33
Kurczę, to niezły efekt, gratuluję ;)
Dzięki za wypowiedź, spróbuję kremu, którego używałas. Pozdrawiam.

stella
28-08-2009, 21:11
skarbenia, ja tam na twoim miejscu po prostu bym cwiczyla, naprawde jezeli nie masz problemu z innymi czesciami ciala tylko brzusio, to postaraj sie robic sobie maly trening bieganiem lub rowerkiem dla kondycji i umiesnienia cialka i na maxa brzuszki - na maxa!!! zobaxzysz beda efekty !! powodzenia

skarbenia7
28-08-2009, 22:39
Stella, dzięki Kochana za rady :*

Gakka
28-08-2009, 22:49
A ja sie nie zgadzam. Robienie brzuszków nie da efektu płaskiego brzyszka. To wzmacnia mięśnie. Trzeba sie pocić, ruszać by zgubić tłuszczyk.
Ale może niektórym to pomaga .? [wątpię]
Ale jak sie tak upierasz to proponuje zacząć robić brzuszki bez niczego. Będziesz wzmacniała twoje mięśnie brzuszka. Gdy dojdziesz np do 150-200 brzuszkow będziesz miała jużtroche wypracowane mięśnie i przyzwyczajone do takiego wysiłku. Gdy będziesz robić 700 brzuszków to bedziesz je robić dlatego że masz mocne mięśnie brzuszka. A co za tym idzie.? Nie będzie to dla ciebie wysiłek i nie przyniesie efektu. Jeśli chcesz sam brzuch to można wpierw dopracować mięśnie do np.200 brzuszków a potem opatulić się ciepło by sie pocić. Najlepiej worek czarny wyciąć se 2 otwory na nogi wejść założyć co ma sie ciepłego by już od samego stania sie pocić. potem robić brzuszki. Nawet jeśli wypracujesz se mięśnie do 700 brzuszków - ale będziesz opatulona to dojście do tych 700 brzuszków będzie wyczerpujące. Czyli co.? Spalamy zbędne kalorie ;P

stella
28-08-2009, 23:36
Gakka masz racje: bo same brzuszki niepomoga ale jezeli jest trening "cardio"tak jak napisalam np: biegi lub rowerek to spalamy kalorie i gubimy tluszczyk do tego robienie brzuszkow pozwala nam rzezbic miesnie,

skarbenia7
29-08-2009, 00:31
dzięki Dziewczyny Kochane za porady :)

ksenka
25-09-2009, 09:35
Widze ze juz dawno juz w tym watku nic nie pisane ale wypowiem sie i ja nie zgadzam sie ze 6weidera nic nie daje na oponke jesli polaczy sie ja z dieta i przynajmniej 2 godziny przed cwiczeniami nic sie nie je i pozniej na noc tez nic to spala sie tluszczyk bo 6weidera jest ciezka duzo sie trzeba omachac trzeba duzo energi i przy tym spala sie tez oponka ja robilam 6weidera kiedys, do 17 godziny tylko jadlam potem juz nic okolo 19 robilam 6weidera i na noc juz nie jadlam tylko wode pilam i szlam spac ograniczylam jedzenie i do robienia weidera musialam sie napracowac i tluszczyk tez zauwazylam ze schodzil ale niestety braklo mi czasu zeby to dokonczyc bo a6w trzeba robic codziennie przez 6 tygodni i brzusio znowu wrocil:P a wy jak poradziliscie sobie jakos z brzuszkie???

Etna
25-09-2009, 20:16
no ksenka zgadzam się z Toba! Same ćwiczenia lub sama dieta nic nie wskóra. Trzeba ćwiczyć i trzymać dietę. A że 6 weidera jest taka rewelacyjna to bym się aż tak bardzo nie zgodziła. Na brzuch jest dobry też... Rowerek, bieżnia i aerobik. W ogóle nie tylko na brzuch a na cale ciałko. Polecam! Mój kolega ważył kiedyś 120 kg i zaczął chodzić na siłkę ale przed zajęciami na siłowni spędzał 1h na rowerku i spalił brzucha dziś waży 80 kg i ma cycki prawie jak moje i twarde jak moje przed okresem :) no ale oczywiście do tego dieta, wytrwałość w działaniu no i motywacja. Bo płaskiego brzucha nie osiągnie się w miesiąc czy dwa. :)

rudzia1985
26-09-2009, 11:30
no jak akurat nie potrzebuje zadnych diet i cwiczen bo plaski brzuch mam odkad pamietam, wszyscy sie ze mnie smieja ze wiecznie chodze z pustym zoladkiem :D moim problemem jest to ze mam strasznie szeroka miednice wiec nawet gdy zjem cos porzadnego nie widac nic ;)
ale ogolnie polecam zdrowe jedzenie i cwiczenia na miesnie brzucha w kaciku swojego domku bo niekoniecznie musi to byc silownia :)

ksenka
29-09-2009, 09:38
Zgadzam sie Etna same cwiczenia na brzuszek nic nie dadza ale jesli ktos nie ma strasznie zapuszczonego tluszczem brzucha to jesli ograniczy jedzenie i wlaczy w to cwiczenia na brzuszek to da sie cos z tym zrobic bo w innym wypadku to najpierw najlepsze aeroby wlasnie bieganie i rowerek najlepsze zeby spalic tluszcz a potem cwiczonka zeby go wyrzezbic. Moj problem polega na tym ze jestem szczupla i mam troszke tluszczyku na brzuszku ale najgorsze jest to ze tak normalnie to mam nawet plaski brzuch tylko jak zjem cos wiecej to odrazu brzusio wyglada na wypchany dziwne to jest bo moj chlopak czy sie na je czy nie jje nic to ma normalnie plaski caly czas a ja tylko zjem cos wiecej i wygladam jak bym miala balonik w brzuchu hehehe ale chyba trzeba sie wziasc za cwiczenia a znacie moze jakies dobre na dolne partie brzucha bo a6w jest raczej na gorne tak slyszalam

paznokietek1000
29-09-2009, 11:47
a ja mam problem tego typu że nigdy nie miałam płaskiego brzusia tylko zawsze wystający i do tego dziwny, zaczyna się pod piersiami w pasie jest wklęsły i potem znów wychodzi , podzielony na dwie części, i zawsze była taki niestety

natka_23
29-09-2009, 12:16
dziewczyny a ćwiczyłyście callanetics Calan Pinkey? jest to zestaw ćwiczeń na nogi, biodra, brzuch, ćwiczenia polegają na powtarzaniu ćwiczenia przez 100sek ćwiczenia wydaja sie proste ale uwierzcie ze niezle dają w kość.

ja ćwiczyłam przed ok 4miesiące i efekty były super nie pamiętam ile zgubiałam w brzuszku ale w udzie w tym najgrubszym miejscu mialam 52cm zeszłam do 48:)

od jutra znowu wracam do moich ćwiczeń:)

paznokietek1000
29-09-2009, 12:37
brzmi nieźle, to może jakiś link do stronki z ćwiczonkami byś podesłała jak możesz??

natka_23
29-09-2009, 15:27
Kafeteria - Forum dla kobiet - kafeteria - callanetics (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3257020) tutaj jest forum na którym sobie gadamy o tych cwiczeniach widzialam ze dziewczyny podawaly linki filmów gdzie mozna zlalezc bo generalnie bardzo trudno zdobyć te cwiczenia.

paznokietek1000
29-09-2009, 15:55
dziękuje ślicznie, poczytam

karolinka_zuzia1989
30-09-2009, 08:33
ja tak samo jak stella do plaskiego brzuszka potrzeba ruchy bieganie zeby spalic tkaniki tluszczowe:) i do tego od razu np.brzuszki zeby po maly rzezbic juz brzuszek:) a co jak bys sie na silownie zapisala??jest tyle mozliwosci cwiczej i druga strona placic wiec na bank bedziesz chodzic:)

ksenka
30-09-2009, 09:17
tylko jeszcze najgorsze jest ze wszyscy mowia ze z brzucha to wlasnie najtrudniej jest pozbyc sie tluszczyku i trzeba duzej motywacji czego wlasnie mi brakuje hehe;) a czy ktoras moze kiedys cwiczyla z plytki ktora dodaja do gazety shape bo ciagle widze te reklamy jakie tam cwiczenia niby dobre i w ogole sa chyba kupie gazetke i bede probowac cwiczyc:)

karolinka_zuzia1989
30-09-2009, 09:19
no ja ci powiem u mnie z motywacja bylo tez ciezko ale zima nadchodzi wiecej czasu wolnego , wez sobie np.jak patrzysz na tv poloz koc i rob cwiczenia brzucha:) np. 30min czas zleci a efekt widac
:)

natka_23
30-09-2009, 10:45
dziewczyny jak zdobędziecie film Callan Pinkey albo Marioli Bojarskiej i czegos byście tam nie rozumiały to służę pomocą :)

ksenka
30-09-2009, 18:49
a ja tego callaneticsa ani znalezc nie moge ani niewiem zabardzo o co tam chodzi, bo jakies urywki tego sa na youtube ale jakos dziwnie pokazane a widzialam na wizazu chyba obrazkowo pokazane jest ale strasznie tego duzo i niewiem o co chodzi hehe

ania38
02-10-2009, 15:03
tylko pospolite brzuszki dziewczynki,nic innego ,one są najlepsze i skośne i podstawowe!!
callan nie odchudza brzucha tylko jakby to napisać wysmukla ciało!!!!
a najlepiej i jedno i drugie:))

skarbenia7
07-10-2009, 12:19
Powiem Wam dziewczyny Kochane, że My-Kobiety, to mamy przerąbane! Raz, że żeby wyglądac fenomenalnie, musimy układac sobie włosy, malowac się(faceci tylko żelna włosy i do przodu), żeby miec gładką skórę musimy stosowac balsamy(faceci mają gładką skórę samą w sobie), a do tego musimy wiecznie uważac na to co jemy, żeby nie przytyc(faceci jedza co chcą- z reguły, bo niektórzy mężczyzni mają również problem z tyciem). To niesprawiedliwe!
;)

wercia
25-11-2009, 22:20
Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow:( dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo:( jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy;( POMOCY;(

szpila59
26-11-2009, 11:10
Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow:( dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo:( jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy;( POMOCY;(
Ja ćwiczyłam po godzine dziennie. Robiłam tak:
skakanka 20 min, później 200 brzuszków, później skakanka, inne ćwiczenia (jak przysiady, rowerek) i na koniec znowu brzuszki i skakanka.
A rano i wieczorem robiłam jeszcze po 150. I schudłam w półtora miesiaca około 4 kilo, ale później już mi się nie chciała no i wróciłam do poprzedniej wagi :(

wercia
27-11-2009, 01:36
u mnie watpie ze wyjdzie:(

nanami7
27-11-2009, 12:05
ja po raz trzeci zaczynam 6 weidera. raz mi się udało skończyć ;) teraz jestem w trakcie. tak gdzieś za tydzień wrzucę zdjęcia z przed no i po paru dniach robienia 6 żebyście widziały efekty i miały motywację :D:D ja już po 3 dniach widzę efekty. Najgorsze jest to, że trzeba później powtarzać 6, albo robić brzuszki, bo efekt zanika. Jem śniadanie, obiad a na kolację coś przegryzę i na wieczór nie jem :).

dzoana
11-12-2009, 21:44
Ja robilam po 120 brzuszkow dzien w dzien przez kolo 6 miesiecy i nic mi brzuch nie spadl nawet nie mialam zakwasow:( dlatego nie wierze ze brzuszki cos daja chyba po ciazy mi sie wszystko tam porozciagalo:( jak mozna uzyskac plaski brzuch lub zeby nie byl taki odstajacy;( POMOCY;(
Ja po ciąży bardzo szybko schudłam, a wręcz wyglądam lepiej niż przed ciążą... Mój sposób był taki...
Dowiedziałam się będąc w ciąży, że miałam kamienie w pęcherzyku żółciowym i musiałam przejść na dietę (bo jak nie to straszliwe kolki wątrobowe, przez które wręcz umierałam)
No i moja dieta ograniczyła się- szczególnie nie jeść nic smażonego, nic tłustego, wszystko gotowane lub pieczone, ewentualnie duszone, również nie mogłam owoców-tylko banany, ponieważ większość owoców jest pestkowa, więc ciężkostrawna, ale gdybym mogła, to na pewno włączyłabym owoce, bo są bardzo zdrowe i mają witaminy. I ta dieta bardzo dużo mi dała, w porównaniu z tym jak jadłam wcześniej. No i przede wszystkim jeść regularnie, więcej mniejszych posiłków niż 3 duże, raczej 5 małych. no i karmienie piersią, w 3 tygodnie po porodzie miałam plaski brzuch i ani śladu po ciąży... jak mnie widzą ludzie,którzy mnie nie znają, mówią "coooo?! Ty byłaś w ciąży?! niemożliwe!" także da się, jak się tylko chce :) jeśli nie karmisz piersią, to zdecydowanie ćwiczenia do diety trzeba dołączyć. Życzę powodzenia! :*

anchel
08-01-2010, 20:22
Ja też nie mam wystarczająco silnej motywacji,żeby ćwiczyć i wytrzymać na jakiejś diecie a bardzo bym chciała. Chyba ubiorę się w ten worek na śmieci i będę skakać na skakance i ćwiczyć. :))

iwaka70
10-02-2010, 15:33
Ja też nie mam silnej woli, ostatnio sobie odpuściłam we wszystkim:(. Koniecznie muszę to zmienić, po dłuższej przerwie zaczęłam ćwiczyć. 6 weidera dla mnie za trudne ale znalazłam coś takiego:
Ćwiczenia na płaski brzuch (http://www.fit.pl/filmy/cwiczenia_dla_ciebie/w_domu/cwiczenia_na_plaski_brzuch,552.html)
Zakwasiki jak ta lala ćwiczę 3 dzień, jeszcze nie pokonałam całej serii;) może ktoś skorzysta :)

plushak
10-02-2010, 15:53
ja ostatnio weszłam na wagę i się załamałam 4 kilo więcej kurde... :P

skarbenia7
11-02-2010, 14:01
A ja ostatnio wcieram w brzuch serum wyszczuplające i wmawiam swojej psychice, że to pomaga ;) :P

zyza
11-02-2010, 14:12
ja ze strony zabiegów u kosmetyczki to moge wam polecić paltforme wibracyjną, fale radiowe, elektrostymulację itd...
ale z tego co wiem to najlepiej ćwiczenia aerobowe czyli ogólne jak bieganie, skakanka, rower... itd...

evevlina
11-02-2010, 17:00
A ja gorąco polecam aerobiczną 6 Weidera. Jest to dla osób wytrwałych ale jeżeli będzie się wykonywać ćwiczenia systematycznie, naprawdę widać efekty. Myślę, że to najlepszy sposób na płaski brzuch :good:
Dla zainteresowanych plan ćwiczeń- powiesić nad łóżkiem :D:D

skarbenia7
15-02-2010, 12:00
Tak tak, znana szósteczka weidera :P Robiłam przez jakiś czas, ale zrezygnowałam...
Dobrze napisałaś, że jest to dla wytrwałych...
Zakwasy takie, że hej, no i ta systematycznośc ....
Jak by nie patrzył, każdy sobie chwali te cwiczenia ;)
Dzięki dziewczyny za rady i posty ;)
Pzdr!

paznokietek1000
15-02-2010, 12:57
a wykonuję troszkę inne ćwiczenia, też są niezłe, ale właśnie ta systematyczność, ach to chyba moja słaba strona...
ale te ćwiczenia wyglądają interesująco, muszę spróbować, ale to chyba na ćwiczy się codziennie?? bo trener z reguły mi mówił, ze co dwa dni najlepiej

mariet86
15-02-2010, 13:32
powiem na swoim przykładzie ze 6 działa:D

evevlina
15-02-2010, 19:22
Znalazłam na stronce wdziek.info kilka rad dotyczących a6w więc paznokietku od razu znajduje się w nich odpowiedź na Twoje pytanie czy trzeba codziennie :D :
-Aby osiągnąć zamierzony efekt ćwiczenia musimy wykonywać przez okreśolny czas, zwiększając ilość cykli jak i ilość serii ćwiczeń.
-Między seriami należy zrobić minimalną przerwę i porozciagać mięśnie brzucha, -najlepiej robiąc mostek.
-Między cyklami nie robimy przerw!
-Nie wolno także przerywać ćwiczeń na więcej niż 1 dzień.
1. Czas ćwiczeń nie powinien przekraczać 40 minut, dlatego około 16 dnia powinniśmy nieco przyspieszyć tempo wykonywania ćwiczeń. Przerwy między ćwiczeniami nie są wliczane w czas
2. Jeden cykl to powtórzenie każdego ćwiczenia jedno po drugim, po jednym razie. Ilość cykli informuje nas ile razy mamy bez przerwy kontynuować takie powtarzania.
3. Seria to wszystkie cykle przeznaczone na dany dzień, nie musimy ich wykonywać wszystkich bezpośrednio po sobie. Powinniśmy odpocząć minimum 3 minuty. Nic się nie stanie jak do ćwiczeń wrócimy nawet za godzine.

skarbenia7
16-02-2010, 21:27
Dzięki evevlina w imieniu wszystkich za rady do 6weidera :D

lusill
23-02-2010, 16:00
ja tam do ćwiczeń się nie nadaję.. lenistwo pierwszego stopnia!!! ostatnio jak weszlam na wagę to z przerażeniem odkrylam że po zimie 4 kg mnie przybyło...wrrrr....

dlatego od poniedziałku jestem na diecie tygodniowej, która pozwala na zrzucenie 3 kg..
na pewno brzuch też mi spadnie..

tu dla chętnych podaję jadłospis:
8.00 1 serek wiejski
10.00 2 jajka na twardo
12.00 2 parówki albo 10 dkg szynki drobiowej
14.00 szklanka soku pomidorowego, albo 2 pomidory
16.00 300 ml kefiru
18.00 2 jabłka

jemy to samo przez 7 dni, bez pieczywa i innych... można jedną kawę bez cukru wypić dziennie i pić dużo wody, do 3 litrów nawet

to tylko tydzień a jakie efekty!!!! da się wytrzymać!!

dzoana
23-02-2010, 19:56
hmm dosyć ciekawe,ale neizbyt zdrowe jednak... ale jeśli komuś bardzo zależy na szybkim zrzuceniu bez względu to to jak to zrobić, to zdecydowanie można tego spróbować... Lusill daj znać jak Ci poszło :)

skarbenia7
25-02-2010, 00:13
Jak na dietę, to zapowiada się ciekawie Lusill ;)
Dzięki za podanie, no i prosimy o relację jakie efekty. ;)

Debi
25-02-2010, 00:47
Ładna mi dietka
wyżerka na całego :)

evevlina
25-02-2010, 07:06
O bardzo fajna dieta;) tylko musze coś wymyślić zamiast tego nieszczęsnego kefiru bo nie cierpię:P

czarnulkaaa87
04-03-2010, 09:55
To prawda schudnie się szybko po tej diecie ale po 1 brak w niej witamin, więcej warzyw powinno być.
Dla osób siedzących to możne pomoc, ale ci którzy maja aktywny tryb życia, np po pracy siłownia, albo ciężką praca fizyczna itp. padną jak kawki pod koniec tygodnia bo organizm nie będzie miał z czego pobierać zapasów.
Jak juz ccesz schudnac od 3do 6 kg to polecam dwa tygodnia South Beach, nie jest bardzo regorystyczna jak innne diety iefekt naprawde rewelacyjny. No i jak w kazdym odchudzaniu dziewczyny jak sie wraca do starych nawykow to naprewno sie przybierze.
Poza tym tak jak mała napisała, samo jedzenie po 19 juz pomaga.

Ja do lata planuje schudnąć albo inaczej marze by
spaść 10 kg to dam wam znać co robiłam hehe o ile mi sie uda :skacze:
Dieta dieta, ale ja już tyle tego przerobiłam ze sama bym mogla książkę napisac hehe.
To takie popadanie w skrajnosc, bo i cwiczylam i sie odchudzalam, a pozniej co sie okazalo albo mialam anemie albo wypadaly wlosy jak nienormalne. A najgorsze jest to ze o jedno co sie boje to o metabolizm, bo z tego co zauwazylam to moja przemiana materii odzywa sie raz na tydzien ;(a to bardzooo nie dobrze. Wiec pamietajcie wszystko z glowa :D Najbardziej to przestrzegam was przez tabletkami nad odchudzanie.
Z brzuszka mozna spac nie jedzac slodycz, chleba, masla i po paru tygodniach tez sa efekty.
Zalezy kto co lubi :p

Dołączam linki a propos diety SB :D

Dieta South Beach, skuteczne diety, figura, jak szybko schudnąć, skuteczne odchudzanie, zdrowa dieta, suplementy (http://www.dieta-southbeach.dlamnie.com/dieta_jadlospis.htm)

Dieta South Beach - dla Ciebie i dla Mnie :-) - bloog.pl (http://francuzeczka76.bloog.pl/?ticaid=69bf3)

Dieta South Beach (http://radkowiecki.is.evil.pl/dieta.html)

lusill
04-03-2010, 12:08
wybaczcie, ze się nie odezwałam od razu po zakończeniu diety, ale mialam sporo spraw na głowie...

TAK schudłam!!!! 3 kg jest mnie mniej!!!
..teraz staram się tego nie zaprzepaścić i jem co 3 godziny małe posiłki, nie obżeram się i nie jem po
18 tej!!
zgadzam się z poprzedniczką w zupełności, ale kochana ta dieta jest "ekspresem na 3 kg" więc dlatego taka rygorystyczna i tak właśnie dobrane są składniki aby spaść w szybkim tempie.. tylko zawsze po jakiejkolwiek diecie należy pamiętać aby zmienić swoje nawyki, bo inaczej powstanie efekt jojo!!

mój mąż teraz się zawziął i od niedzieli jest na tej diecie.. i powiem wam że już zgubił 4kg a gdzie do soboty? a jaki dumny chodzi:skacze:

nie jestem zwolenniczką diet i przyznam sie że pierwszy raz w ten sposób próbowałam się odchudzić, jestem natomiast dumna z siebie że wytrzymałam!!

czarnulkaaa87
04-03-2010, 15:44
Racja racja, ale niestety dużo osób zapomina o tym zęby zmienić nawyki :/
Ale tez warto podpatrzeć czy widać efekty na wadze czy w ubraniu jest luźniej :D
Bo podobno 2 kg jest ruchome ;]

skarbenia7
04-03-2010, 16:34
Lusill, gratuluję Ci serdecznie Kochana :*
Brawo ! :)

ilonia123
05-03-2010, 09:43
Lusill gratuluję :)

Ja aktualnie jestem na diecie "Kopenhaska"

Dieta Kopenhaska, nazywana czasami dieta Kopenhadzka to dieta 13 - dniowa, która zmienia w naszym organiźmie przemianę materii. Trwa dokładnie trzynaście dni i nie można jej ani skracać, ani przedłużać, a jeśli będziemy sie dokładnie trzymać jej trzynastodniowego planu zaraz po jej zakończeniu przez około dwa lata nasza przemiana materii będzie na tyle uregulowana by nie przytyć.

Dieta Kopenhadzka to jedna z bardziej rygorystycznych diet jakie proponujemy Państwu w naszym serwisie wszystkim, którzy chcą szybko schudnąć. Jest to dieta rygorystyczna dlatego, że jeśli podczas tej diety napijemy sie choćby jeden raz lampkę wina, weźmiemy do ust gume do żucia czy też słodycze albo inne produkty nie przepisane w diecie w tym samym momencie można uznać dietę za przerwaną. Oprócz tego, że dieta kopenhaska jest rygorystyczna to jest to także krótka dieta. To tylko trzynaście dni, to szybkie odchudzanie by zrzucic 5, 10, 5 a nawet i 20 kilogramów.

A oto dieta kopenhadzka i jej 13 dniowy plan:
Dzień 1 i dzień 8
Śniadanie: filiżanka kawy i kostka cukru. Obiad: 2 jaja na twardo, szpinak gotowany i 1 pomidor. Kolacja: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną.

Dzień 2 i dzień 9
Śniadanie: filiżanka kawy i kostka cukru. Obiad: 1 duzy befsztyk, sałata z olejem i z cytryną. Kolacja: 1 plaster szynki, 2 lub 3 szklanki jogurtu naturalnego.

Dzień 3 i dzień 10
Śniadanie: filiżanka kawy, kostka cukru i jedna grzanka. Obiad: gotowany szpinak, 1 pomidor i 1 świeży owoc. Kolacja: 1 plaster szynki, dwa gotowane jaja oraz sałata z olejem i z cytryną.

Dzień 4 i dzień 11
Śniadanie: 1 filiżanka kawy i jedna kostka cukru. Obiad: tarta marchewka, jajo na twardo, i kubek chudego twarożku. Kolacja: salatka owocowa i dwie lub trzy szklanki naturalnego jogurtu.

Dzień 5 i dzień 12
Śniadanie: jedna duża utarta marchewka z cytryną. Obiad: duża ryba. Kolacja: 1 befsztyk, sałata i brokuły.

Dzień 6 i dzień 13
1 filiżanka kawy i jedna kostka cukru. Obiad: kurczak, sałata z olejem i z cytryną. Kolacja: 2 jajka na twardo i marchew.

Dzień 7
Śniadanie: kubek herbaty bez cukru. Obiad: chude grilowane mięso. Kolacja: nic.

Jeśli podczas diety czujemy głód najlepiej wypijać wtedy szklankę wody. Oczywiście podczas stosowania tej diety należy bardzo dużo pić. Kolacje można tu zamieniać z obiadem jednak tylko w ramach danego dnia. Jeśli naszą kuracja odchudzająca zostanie przerwana zanim minie 6 dni od nowa można ja powtórzyć dopiero po trzech miesiącach. Jeśli dietę zakończymy sukcesem po raz kolejny można ja zastosować po upływie jednego roku. Zaleca sie natomiast stosowanie tej diety co dwa lata.
Mówi się, że dieta kopenhaska w latach osiemdziesiatych była znana jako dieta Kliniki Mayo. Można ją także znaleźć w wyszukiwarkach internetowych pod nazwą "dieta na przemianę materii", albo "trzynastka" ze względu na jej trzynastodniowy okres trwania. Często znaleść można nieco przekręcone jej nazwy jak dieta kopenchadzka, dieta kopenchadzka, dieta kopenhacka.
Dieta kopenhaska stosowana według planu dostarcza organizmowi około 800 do 100 kalorii. Mimo więc, że rygorystyczna nie jest bardzo mocno wycieńczająca. Warto jednak podczas jej stosowania łykać jakieś tabletki wielowitaminowe. Najtrudniej jest przez pierwsze dni diety i wtedy wówczas odczuwa się największy głód, jednak po kilku dniach to uczucie znika zamieniając sie w radość i euforię w związku z gubionymi kilogramami. Dieta kopenhaska to dieta w której potrzebna jest nam tabela kalorii (http://www.dieta-odchudzanie.pl/tabela_kaloryczna.html), nie potrzebny nam jest indeks glikemiczny (http://www.dieta-odchudzanie.pl/tabela_kaloryczna.html) tylko tzrynastodniowy rygorystyczny ale niezbyt udziwniony plan.

Mimo iż idea diety kopenhaskiej jest taka, że po dokładnym jej stosowaniu nie powróci nam efekt jojo, trzeba jednak pamietać, że nie jest to możliwe jeśli po diecie zaraz wrócimy do starych nawyków żywieniowych, które do tej pory były przyczyna naszych zbędnych kilogramów. Efekt jo-jo wówczas jest nieunikniony. Po diecie trzeba jednak ograniczac nieco nasze jedzenie, zwlaszcza spożywanie słodyczy, podjadanie, późne jedzenie, brak ruchu. Ogólnie stosowane zasady zdrowej diety pomogą w utrzymaniu zgrabnej sylwetki.

Trzeba przy tej diecie pić dużo wody a u mnie niestety jest z tym problem bo ja ledwo wypijam 1l dziennie:/:

I dziewczynki dzisiaj jest 8 dzień i już mam 7kg mniej :D

A i powiem wam że nie czuje się głodna ta dieta jest super polecam!!!

czarnulkaaa87
05-03-2010, 09:54
To gratulacje :D
Ja ja robiłam ale bardzooo dawno temu, teraz chce south beach sobie znów zrobić bo trochę się boje już tej kopenhaskiej.

dzoana
05-03-2010, 19:37
kurcze naprawdę jest rygorystyczna, bardzo trzeba uważać,żeby w jakąś anemię nie popaść...

skarbenia7
05-03-2010, 21:49
czarnulkaaa87, napisałaś, że trochę już się boisz diety kopenhaskiej. Dlaczego? Jakieś nie miłe wspomnienia? ;>

ilonia123
05-03-2010, 22:35
kurcze naprawdę jest rygorystyczna, bardzo trzeba uważać,żeby w jakąś anemię nie popaść...

w anemie nie wpadniesz bo są tam witaminy te które są ci potrzebne :)
jest rygorystyczna ale tak jak wam mówie wcale się nie czuje głodna... a czuje sie rewelacyjnie:)

NiCoLa
05-03-2010, 23:32
Lusill gratuluję :) ja już kilka razy próbowałam i ćwiczyć i jakieś diety, ale niestety nie mam takiej silnej woli i nigdy nie skończyłam :(

czarnulkaaa87
06-03-2010, 01:10
Ilonia ok, sa witaminy ale jest ich jednak i tak za mało.
Robilam Kopenhaska dwa razy juz, pierwszym razem super efekty, zmiana nawykow zywieniowych no i dodatkowo troszke sportu i bylo swietnie,,,, ale jak juz po szkole poszlo sie do poracy itd to sie zaniedbalo. A drugi raz w zeszlym roku, efekty juz mniejsze bo jak dobrze pamietam to za pierwszym razem zgubilam z dobre 10 kg, a później jakieś 7 ale nie utrzymałam tego długo, bo wróciłam niestety do starych nawyków.
A co do wspomnień to są dobre bo się schudło ale złe bo jak się okazało później to wpadłam w anemie :[, gdzie na początku chciałam wyśmiać lekarza :skacze: ja taka krowa i anemia buhaha,,,,, Ale pozniej tak sobie pomyslalam, faktycznie organizm wycieczony bo je sie nie tyle ze mniej,ale nie we wszystkich jest odpowiednia ilosc witamin. Mialam bardzo często w nocy skurcze lydki, wlosy wypadaly jak oszalale i ciagle zaspana chodzilam. Oczywiscie za drugim razem wiedzialam, ze po diecie musze zakupic wspomagacze witaminkowe żeby uzupełnić niedobory.
Nie myslcie dziewczyny, ze chce was z nie checic bo tak nie jest.
Ale teraz jak popatrzę wstecz to wole zrobić sobie Diete South Beach bo jest o wiele przyjemniejsza dla organizmu.
A efekty tez są powalające, tylko naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy żeby później nie przytyć :D .

Mam nadzieje, ze sie na cos przydalam.
A powiem wam,ze kopenhaskiej juz bym nie zrobila bo nie nawidze jesc gotowanych warzyw tylko i miesa :D
Kalafior sam bez niczego ;( ciesze sie ze juz tego nie przechodze.
Moze jestem za bardzo wybredna :p

---------- Dodano o godzinie 01:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:04 ----------

Wklejam wam watki ze strony vitali, myślę ze watro poczytać. :]


Dieta kopenhaska (http://www.swiatdiet.pl/diety-kopenhaskie/)


Dieta kopenhaska to przede wszystkim dieta bardzo kontrowersyjna – posiada zarówno swoich przeciwników jak i zwolenników. Dieta kopenhaska prowadzi do bardzo szybkiej utraty wagi ciała, ale i może skutkować możliwością rozregulowania procesów wewnętrznych organizmu ludzkiego. Dieta ta to nie typowa zdrowa dieta – jej celem jest jak najszybsza utrata wagi w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego dieta ta nie jest wskazana dla osób pracujących fizycznie.
Dieta kopenhaska, choć skuteczna jeśli chodzi o utratę wagi, niesie ze sobą ryzyko – wykazuje braki pod względem odżywczym (minerały, witaminy). Osoby które mają problemy z sercem, nadciśnienie, problemy z przewodem pokarmowym lub nerkami powinny ją bezwzględnie unikać! Zamiast diety kopenhaskiej można stosować inne, skuteczne diety odchudzające, np. dieta south beach, dieta antycellulitowa (http://www.swiatdiet.pl/diety-kopenhaskie/dieta-antycellulitowa/) itd.
Jeśli ktoś pragnie szybkiego efektu, dobrze by było skonsultować z lekarzem rozpoczęcie diety kopenhaskiej.
Dieta kopenhaska obejmuje cykl 13 kolejnych dni, i składa się z trzech posiłków dziennie. Plan żywieniowy jest monotonny i składa się przede wszystkim z: chudego mięsa, warzyw, jaj, małych ilości owoców. Dzienne racje żywieniowe mieszczą się w granicach 400 – 900 kcal.
Niewskazane produkty to m.in. sól, przyprawy, słodycze, przekąski. W trakcie diety kopenhaskiej należy codziennie wypijać przynajmniej 2 litry wody mineralnej niegazowanej. Dietę tą można stosować jedynie 1 raz na dwa lata. Po zakończeniu diety wiele osób odczuwało osłabienie – wszelkie braki substancji odżywczych w organizmie powinny zostać wyrównane odpowiednim preparatem suplementującym (w porozumieniu z lekarzem).

ilonia123
06-03-2010, 06:23
Ilonia ok, sa witaminy ale jest ich jednak i tak za mało.
Robilam Kopenhaska dwa razy juz, pierwszym razem super efekty, zmiana nawykow zywieniowych no i dodatkowo troszke sportu i bylo swietnie,,,, ale jak juz po szkole poszlo sie do poracy itd to sie zaniedbalo. A drugi raz w zeszlym roku, efekty juz mniejsze bo jak dobrze pamietam to za pierwszym razem zgubilam z dobre 10 kg, a później jakieś 7 ale nie utrzymałam tego długo, bo wróciłam niestety do starych nawyków.
A co do wspomnień to są dobre bo się schudło ale złe bo jak się okazało później to wpadłam w anemie :[, gdzie na początku chciałam wyśmiać lekarza :skacze: ja taka krowa i anemia buhaha,,,,, Ale pozniej tak sobie pomyslalam, faktycznie organizm wycieczony bo je sie nie tyle ze mniej,ale nie we wszystkich jest odpowiednia ilosc witamin. Mialam bardzo często w nocy skurcze lydki, wlosy wypadaly jak oszalale i ciagle zaspana chodzilam. Oczywiscie za drugim razem wiedzialam, ze po diecie musze zakupic wspomagacze witaminkowe żeby uzupełnić niedobory.
Nie myslcie dziewczyny, ze chce was z nie checic bo tak nie jest.
Ale teraz jak popatrzę wstecz to wole zrobić sobie Diete South Beach bo jest o wiele przyjemniejsza dla organizmu.
A efekty tez są powalające, tylko naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy żeby później nie przytyć :D .

Mam nadzieje, ze sie na cos przydalam.
A powiem wam,ze kopenhaskiej juz bym nie zrobila bo nie nawidze jesc gotowanych warzyw tylko i miesa :D
Kalafior sam bez niczego ;( ciesze sie ze juz tego nie przechodze.
Moze jestem za bardzo wybredna :p


Tak rozumiem ale jeśli ktoś miał niedobór witamin przed dieta to się pogłębiała ta anemia... Znam kilka koleżanek które stosowały ta diete i nie miały żadnej anemi...

dzoana
06-03-2010, 09:36
kurcze ja to bym się chyba na taką jednak nie pokusiła... wolałabym jeść zdrowo a normalnie i ćwiczyć, to efekty też by były ;)

czarnulkaaa87
06-03-2010, 10:42
Tak rozumiem ale jeśli ktoś miał niedobór witamin przed dieta to się pogłębiała ta anemia... Znam kilka koleżanek które stosowały ta diete i nie miały żadnej anemi...

Prawda jest taka, ze kazdy z nas ma inny organizm.
Ty super sie czujesz na tej diecie inni gorzej.
Ja akurat przed nia nie mialam nie doborow :P wiec wiem zeto samo z siebie nie wyszlo.
Kazdy z nas ma swoje zdanie i ja juz sie wypowiedzialam.

Uwazam, ze ktos kto vchce ja stosowac niech narpiew looknie w internecie na opinie a pozniej pomysli czy kopenhaska wybrac czy inna.

---------- Dodano o godzinie 10:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:41 ----------


kurcze ja to bym się chyba na taką jednak nie pokusiła... wolałabym jeść zdrowo a normalnie i ćwiczyć, to efekty też by były ;)

Dokladnie dzoana :)

skarbenia7
09-03-2010, 14:44
Tak jak napisała czarnulkaaa87, każda z nas ma inny organizm.
Także trzeba byc rozsądnym i obserwowac się podczas diet, bo niektóre diety przyczyniają się do prawdziwego spustoszenia w naszych organizmach.

czarnyaniol121
18-04-2010, 23:31
tu dla chętnych podaję jadłospis:
8.00 1 serek wiejski
10.00 2 jajka na twardo
12.00 2 parówki albo 10 dkg szynki drobiowej
14.00 szklanka soku pomidorowego, albo 2 pomidory
16.00 300 ml kefiru
18.00 2 jabłka

jemy to samo przez 7 dni, bez pieczywa i innych... można jedną kawę bez cukru wypić dziennie i pić dużo wody, do 3 litrów nawet

to tylko tydzień a jakie efekty!!!! da się wytrzymać!!


a mozna godziny zmienic tzn przesunąc...bo ja wstaje kolo 12 a klade sie spac 2, 3 w nocy...

jOotka
09-05-2010, 03:23
jak ja bym chcciała miec płaskli brzuch ;(

mam takei fałdki :( robie brzyuszki [30 sek - 42brzuszki] ALe to nic nei daje.
jem mało ale czesto I NIC ;(

kasiasssss
09-05-2010, 09:22
rob wiecej brzuszkow,ale nie patrz na czas,poprostu ogladaj film i rob,skup sie przy tym napinaj brzuch,odpowiednio uloz kregoslup czyli plecy caly zcas dotykaja podlogi

Kaja21
09-05-2010, 11:29
kasiasssss masz racje trzeba robić brzuszki bo jednak po jakimś czasie są skuteczne efekty ale warto też spróbować innych srodków, np. tj. żele ja stosowałam ten
BIELENDA LIPID-SHOCK żel wyszczuplający - 175 ml (1015410974) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item1015410974_bielenda_lipid_shock_zel_wyszczupla jacy_175_ml.html) i byłam z niego bardzo zadowolona po zużyciu jednego opakowania straciłam 1,5cm w talii a i oponka znacznie się zmniejszyła:skacze: POLECAM;)

kasiasssss
09-05-2010, 14:11
bo jestes mloda,jesli juz wiek nie ten,kilka porodow za soba, to same kremy nie pomoga,trzeba cwiczyc i zmniejszyc spozycie slodyczy,

jOotka
09-05-2010, 15:40
Robie tysiące brzuszków i nic ;( CHyba z 200 dziennie już od 11 miesiecy; /

Kaja21
10-05-2010, 10:44
bo nie liczy się ilośc robienia brzuszków tylko jakośc lepiej zrobić 50 pożadnych niż 100 bylejakich

Ewelina83
10-05-2010, 11:58
Ja kopenhaska tez przeszlam i nigdy juz bym do nie nie wrocila czulam sie okrutnie fakt stracilam chyba kolo 8 kilo ale organizm odmawial posluszenstwa...
Teraz borykam sie z moim brzuszkiem nie umiem go zgubic i nie mam motywacji jakos... sam brzuch moze nie jest najgorszy jak stoje ale jak sie schyle albo poloze na boklu to masakra...Pociazy zostala mi naciagnieta skora ktora nie umie sie zejsc..myslalam nawet o operacji no ale planuje drugie dziecko wiec teraz to nie ma troche sensu-moze po drugim porodzie... Cwiczenia tez nie daja wiekszego efektu bo skora zostaje:(

jOotka
10-05-2010, 14:08
bo nie liczy się ilośc robienia brzuszków tylko jakośc lepiej zrobić 50 pożadnych niż 100 bylejakich


A myślisz jakie robie? :/:
Brzuch to mi momentami odpada ;(

anecka17171
10-05-2010, 18:48
ja do brzuszków polecam 20 min biegania codziennie super sprawa ja ze swoich efektów jestem zadowolona chociaż skóra i mięśnie już nie takie po dwóch cesarkach na cud nie ma co liczyć:D

aga
10-05-2010, 22:36
Znowu sie powtórzę - same brzuszki nic nie dadzą(wyrobią tylko mięśnie, których i tak nie będzie widać pod tłuszczykiem) trzeba albo biegać albo skakanka albo rowerek...a ja będę miała już niedługo moje hula hop z kuleczkami masującymi:mml:

ania38
10-05-2010, 22:49
a my kupiliśmy wibro masażer:D

fajna sprawa:P
daje efekty bez udręki:)
a zwłaszcza działa na celulit dziewczyny!!!!

polecam!

karlanails
14-08-2010, 23:08
dziewczyny ja osobiscie nie polecam a6w slyszalam pare opini ze dosc mocno niszczy kręgoslup...

Tekila_18
15-08-2010, 01:11
A wiecie co moim zdaniem jest najlepsze aby pozbyć się paru kilogramów?? :)
Wasz partner + wy+ łóżko= szybka utrata wagi pod warunkiem, że wykorzystuje sie kilka pozycji a nie standardową:D. Polecam metoda naturalna i skuteczna:D.

Cytryna6412
15-08-2010, 09:58
Jak dla mnie najbardziej pomagała 6weidera tzn czułam efekty :) Polecam bieganie z przerwą na marsz po przebiegnięciu 2km czuć mięśnie brzucha,że aż chce się kontynuować dalszy trening :) Jeśli czujecie zakwasy to oznaka tego ,że brzuszek zaczyna się wyrabiać :) Wiele dziewczyn nie może regularnie wykonywać weidera więc tradycyjne pół brzuszki z unoszeniem nóg i w pół uginaniem daje efekty :)

dzikakura
15-08-2010, 10:11
Diewczyny. Taniec-szczegolnie wszystkie latynosy, pracuje cała obręcz biodrowa, brzuch i pupa, tyle, ze trzeba trzy razy w tygodniu po dwie godziny. lekki posilek przed nie mniej niz godzin i tylko woda po. Daje Wam miesiąc, kazdy brzuch bedzie wspomnieniem, a ruch powinien byc przyjemnością nie obowiazkiem, jak wszystko w zyciu;] Ktora nie lubi tanczyc?:skacze:
P.S. Taniec brzucha daje mało, bo tanczymy przewaznie na rozluznionych miesniach;], wiec sie nie sfrajerowac i nie zapisywac na takowy;]

skarbenia7
16-08-2010, 11:44
Tekila_18, bardzo dobrze napisałaś :) popieram :) bardzo naturalna metoda :) hi hi hi :)

---------- Dodano o godzinie 11:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:43 ----------

Oj, dzikakura , bardzo fajna sprawa - latynoski taniec.... Ach, chciałabym, chciała ;)
Przede wszystkim dla przyjemności :)

xsunnyolciax
16-08-2010, 20:04
brzuszki, brzuszki, brzuszki, nożyce i skręty tułowia :)

dzikakura
17-08-2010, 21:57
brzuszki, brzuszki, brzuszki, nożyce i skręty tułowia :)

Tylko po co z ruchu uczynic katorgę?;] ale jak ktos lubi:skacze:

xsunnyolciax
17-08-2010, 23:47
ej no, ja 9 lat trenuję wyczynowo pływanie, więc proszę mnie nie obrażać :D:D

Emilia B.
18-08-2010, 08:31
A ja wam powiem tak - każde ćwiczenia wymagają odrobinę dyscypliny i chęci ale najważniejsza rzecz to taka, żeby sprawiały nam przyjemność, żeby po zakończonych ćwiczeniach czuć się zdrowo zmęczoną i z niecierpliwością czekać na nast dzień żeby znowu poćwiczyć :) Żeby nie było to wymuszone i byle jak bo takie ćwiczenie nie dość że nic nie dadzą to jeszcze zniechęcą nas do wszelkiego rodzaju ruchu :)
Ja osobiście lubię basen, siłownie i rower... tylko na basen drogo i daleko, silownia jakaś normalna najbliżej w wawie (a to wszytko czas) a roweru kurcze nie mam ale teraz na jesień kupuję :D nie ma bata :)
Więc polecam znaleźć coś co lubimy i czerpać z tego czystą przyjemność i smukłą sylwetkę ;)

skarbenia7
18-08-2010, 13:38
No pięknie napisane Emilko :D

plushak
18-08-2010, 13:59
Ja zawsze skakanka i rower ale .. na skakanke za stara jestem :p a rowerku się pozbyłam i ciałka przybyło na tyle żeby się źle i nie komfortowo czuć , także na razie męcze brzuszki, wchodzenie po schodah na 9 piętro i takie tam ;-)
efekty są widoczne więc zachęca mnie to do dalszych ćwiczeń :)

tusia
18-08-2010, 14:09
o jesoo plusiu po schodach na 9 piętro:wow: ja przy trzecim juz depcze po swoim języku:D:haha:

plushak
18-08-2010, 14:13
trzeba do domu dojśc jak winda zepsuta :D
lata praktyki ... :P

farbstift
18-08-2010, 14:43
ja na 4 codziennie wchodzę:D jak ktoś nieprzyzwyczajony wchodzi to słyszę tupot i dyszenie jak jest na 3 piętrze:lol: ja mam zamiar kupić skakankę, bo się jakas mało jędrna robię, szczególnie na pupie:) no i na brzuszku też nieco mi się przybrało

xsunnyolciax
18-08-2010, 16:26
Emilka, bardzo ładnie napisałaś :*
tylko ja trenuję nie dla sylwetki, ale dla wyniku, a tu już nie chodzi o przyjemność, ale o skuteczność :D jasne, uwielbiam to co robię i nie wyobrażam sobie bez tego życia, ale często się zdarza, że wracam z treningu z płaczem do domu i nie mam siły cokolwiek zrobić. Ale żeby coś osiągnąć trzeba COŚ poświęcić :)

Beauty-Box
27-08-2010, 23:14
Dobrym sposobem na schudniecie jest regularne bieganie. Dla osiągnięcia szybszego efektu radze obwiązywanie brzucha folia. Już po kilku minutach ruchu widać pot, czyli tłuszczu ubywa.

krasnaludka
20-10-2010, 20:23
brzuszki brzuszki i jeszcze raz brzuszki....a najlepiej we dwoje :skacze:

skarbenia7
22-10-2010, 23:39
Hi hi, dobre :]

rudzielec
23-10-2010, 00:08
nie wiem czy sie nie powtorze, jesli tak to wybaczcie,,,ja osobiscie stosowalam diete pierre dukana nie wiem czybrze napisalam to nazwisko, ale w kazdym razie to dieta dosc surowa, ale daje gwarancje, ze kilogramy spadaja w mgnieniu oka, ja zrzucilam okolo 10kg w ponad miesiac...trzeba miec silna wole, poczytajcie sobie o tym...

W tym okresie trwającm id jednego do dziesięciu dni możecie żywić się ośmioma kategoriami produktów wymienionych poniżej.
Z tych osmiu kategorii możecie dowolnie wybierać to, na co macie ochotę, beż żadnych ograniczeń i o każdej porze dnia.
Wolno wam również te produkty dowolnie ze sobą łączyć.
Zasada jest zatem prosta i nie podłega dyskusji: wszystko , co jest wymienione na zamieszczonej poniżej liście jest całkowicie dozwolone, a to, czego na niej nie ma , jest zakazne, zapomnijcie o tym na razie , wiedzac, że w niedalekiej przyszłości pokarmy te wróca do waszego jadłospisu.

-chude mieso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z koscia, wszystko na gillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu
-podroby: watroba, cynadry, ozór cielęcy lub wołowy (czubek)
-wszystkie ryby, tłuste, chude, o białej lub niebieskiej skórze, surowe, pieczone, wędzone lub gotowane
-owoce morza (skorupiaki i mięczaki)
-drób oprócz kaczki i bez skóry
-chuda szynka, chude wędliny indyka, kurczaka lub wieprzowe
-jaja
-chude produkty nabiałowe
-póltora litra wody z małą zawartością soli mineralnych
-środki wspomagające : kawa, herbata, herbatki ziołowe, ocet, zioła, przyprawy, korniszony,cytryna (nie jako napój), sól i musztarda (umiarkowanie)

Poza środkami wspomagającymi i ośmioma poprzednio opisanymi kategoriami, nie wolno wam jeść NIC INNEGO.
Produkty, które nie są wymienione na tej liscie, są zabronione w fazie kuracji uderzeniowej.
Skoncentrujcie się na tym, co jest dozwolone i zapomnijcie o reszcie.
Urozmaicajcie wasz jadłospis, jedząc te produkty po kolei lub dowolnie je mieszając, i zawsze pamiętajcie, że możecie bez obaw korzystać ze wszystkich figurujących na liście składników .

z reszta tu macie adres, znajdziecie dalsze instrukcje;)
http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/proteinowa/723-dieta-proteinowa-dr-pierre-dukana.html

mi naprawde pomoglo, moja mama tez zrzucila okolo 15kg... tylko mowie, jak ktoras ma cos z watroba to nie polecam...no i jest sie czesto glodnym:D ale skutki sa zarabiste!! wlasnie od jutra ja zaczynam od nowa:D

mikusia08
17-12-2010, 16:46
powiem wam szczerze ze bardzo duzo daje jedzienie.Ja nigdy nie jadlam sniadan i nie jem ide do pracy na 10 przychodze robie parzona kawe ... i do godz 17 albo nie zjem nic ,albo soczek,banan cos takiego i ok 18 jem obiado kolacje i przytylam strasznie przez rok tak robilam...Naszczescie koncze prace i bede teraz w domu to sie biore za siebie....!!!! i bede jadlam czesciej a mniej.........

KingaNiewiadomska
17-12-2010, 23:02
byle nie jesc po 19 :) ... brzuszki na koniec dnia i wszystko gra ;)

joystynka
17-12-2010, 23:20
ja miałam idealnie płaski brzuszek do tzrydziestki,nawet po rodzeniu dwojki dzieci (w tym jedna cesarka),jadłam tyle co chłop od kosy,a kosci na biodrach sterczały a po trzydziestce jakby we mnie piorun strzelił,brzuch i dupcia rosna mimo ,że oszczedzam sie z jedzeniem i duzo sie ruszam.a ćwiczyc nie lubię sama...kiedys chodziłam na siłownie i na wibro to ciałko jak marzenie a teraz galareta :(

RedSunset
18-12-2010, 09:31
ja zaczęłam się odchudzać w styczniu czy lutym 2009 roku. Dietę ustaliłam sobie sama, czytałam różne dietetyczne poradniki, czasem gotowe dietetyczne menu. Sama ustaliłam sobie listę produktów zakazanych i tych dozwolonych. opracowałam również system nagród :D za każdy zgubiony kilogram miałam nagrodę, raz bluzkę, raz buty, fryzjer, czasem kawałek pizzy czy puszka coli light :D Ogólnie odchudzałam się od poniedziałku do soboty:D w niedzielę zjadałam obiad taki jak każdy domownik, schabik z ziemniaczkami itd.
Ogólnie posiłki jadałam w równych odstępach czasowych : 8-śniadanie, 11-drugie śniadanie, 14-obiad, 17-kolacja. Do tego stosowałam ćwiczenia, bieganie, skakanka, hula-hop, stepper i A6W.
Schudłam 20 kilo. Nie stosowałam żadnych leków i innych cudów odchudzających, na początku tylko kupiłam sobie Linea, powodują że nie jest się głodnym więc zażywałam je przez pierwsze 2 tygodnie i pomogły mi wczuć się w dietę. :D Aha i nie jadałam więcej niż 1200 kcal. Miałam je równo podzielone na 4 lub 5 posiłków. Z kolacji jedynie odejmowałam 100 i dodawałam do obiadu :D.
Od roku ważę 63 kilo. Nie przytyłam. I czuję się ok. Ale te 8 kilo jeszcze by mi się przydało. Ale jakoś się nie mogę nastawić :/:

joystynka
19-12-2010, 00:07
gratuluje silnej woli:)

kasiasssss
19-12-2010, 22:00
gratuluje,ja jeszce niedawno wazylam 50,teraz urodzilam malego,waze 70,na diecie bialkowej schudlam 7kilo przybralam 8,wiec teraz stosuje swoja diete,jem wszystko w malych ilosciach,ograniczam slodycze,kolacje no i aerobik 3 razy w tygodniu,narazie 6cm mniej

plushak
19-12-2010, 22:58
Ja się zaczęłam ograniczać ze słodyczami, z obżarstwem etc
W nocy też dużo nie jem :) chodzę spać ok 4 więc nie jeść po 19 jest nierealne :p
Trochę więcej ruchu, ćwiczenia, taniec ;-) i samopoczucie jest lepsze!:)
Tak na wakacje wypadało by się wypięknieć basen mi w mieście zbudowali hihih :)

Emilia B.
20-12-2010, 08:23
Red gratuluję :ok:
a co do białkowej nie polecam (wcześniej byłam nią zachwycona)..owszem chudnie się ale jakim kosztem...ja sobie w ten sposób załatwiłam wątrobę :( ogólnie do tej pory uważano że jest ok, ale wyszło po roku jakie są efekty uboczne - niewydolność nerek i wątroby międzyinnymi...i przekonałam się o tym na własnej skórze...
lepiej jak Red podejść do tego racjonalnie :)
1. nie smażyć (polecam parowar)
2. sru do kosza słodycze i fast foody (chyba największy problem większości osób)
3.jak chlebek to razowiec, jak mięsko to chude, rybcie mile widziane
4. nie jeść krótko przed snem i to wysokokalorycznych produktów
5. Ruch (choć wiemy, że z tym różnie bywa, le przynajmniej 2 razy w tyg)
6. ograniczyć (nie koniecznie całkowicie wyeliminować) białe makarony,różnego rodzaju ciasta (np pierogi, naleśniki itp) oraz produkty takie jak majonez, śmietana (jogurcik zamiast tego)
7 CZYTAC ETYKIETY - bardzo często jest tak że zwykłę kukurydziane płatki mają mniej kal niż jakies tam fitness (sama sprawdzałam) i inne produkty typu light wcale nie są mniej kaloryczne...

zobaczymy jak mi pójdzie :D po gorącym okresie przedświąteczny, zaczynam ćwiczyć...oj będzie ciężko haha troche mi się mięśnie zastały :haha:

rudzielec
20-12-2010, 10:26
białkowa jest strasznie wyniszczająca i surowa... ja ostatnio zaczelam a6w:D:d
no i jak szybko zaczelam tak szybko skonczyłam...miałam zapał i wogole, ale jakos juz w 3 dniu doszlam do wniosku, ze to strasznie monotonne...ale postanowilam od 2011 sie biore za diete i a6w...nie ma bata:D

dzoana
21-12-2010, 21:54
ja zrobiłam sobie prezent na Święta i kupiłam orbitreka :)
Ogólnie nie potrzebuje jakoś specjalnie schudnąć ale wzmocnić mięśnie :) no dla lepszego samopoczucia jakąś dietą wspomóc, tylko taką żeby dużo jeść haha :D ale tak jak Emilka i Red pisały ;)
Właśnie jak byłam w ciąży to wyszły mi kamienie w pęcherzyku żółciowym i musiałam mieć diete wątrobową i dzięki niej 3 tyg po porodzie i płaski brzuch i ważę 10 kg mniej niż przed ciążą :P wystarczy nie jeść smażonych produktów, tylko gotowane lub pieczone, nie jeść fast food'ów, no i dużo owoców i warzyw (chociaż przy diecie wątrobowej to owoców tylko banany mogłam, bo nie są pestkowe:P a warzyw też nie dużo) :)

RedSunset
22-12-2010, 09:03
Oto moje zasady diety: -po pierwsze i najważniejsze : nie przekraczam 1.000 kcal dziennie
CZEGO NIE WOLNO:
-nie jem białego pieczywa
-nie jem słodyczy,nic a nic, nawet nie słodzę - słodycze jadam przy wyjątkowych okazjach, dalsze wyjazdy, czyjeś imieniny, impreza, czasem jako nagrodę za utracony kg :D
-nie jem chipsów
-nie piję kolorowych napoi gazowanych
-zero alkoholu (jak wiadomo piwo tuczy :D )
-zero fast -foodów
-nie jadam majonezów i innych sosów,
-zero ziemniaków (jedynie łyżka na obiad w niedzielę)
-zero klusek powstających z wymieszania ziemniaków i mąki itd. (czyli zero klusek śląskich, pierogów, knedli itd.)
-zero mąki i wszystkiego co ma z nią coś wspólnego - czyli nie jadam makaronów *
-nie jadam tłustych potraw, czyli według mojego mniemania nic co ma związek z olejem i smalcem, żadnych tłustych mięs,sosów,

CO WOLNO:
- jem Wasę i pieczywo pełnoziarniste a zwykły chleb raz w tygodniu na śniadanie
-jem ryż,
-jem makaron pełnoziarnisty 2 razy na tydzień
-jem więcej owoców i warzyw
-piję soki warzywne i wodę niegazowaną (butelkę1,5 l / dzień)
-jem zupy, ale gotowane bez mięsa i nie zabielane śmietaną
-jem płatki śniadaniowe z mlekiem (wszystkie bez wyjątków)
-jem nisko tłuszczowy nabiał (i to sporo bo uwielbiam) i jajka :)
-jem chude wędliny,
-mięso z kurczaka lub indyka gotowane lub duszone w złotku, bez dodatku tłuszczów
-jem ryby w każdej postaci, gotowane, duszone,wędzone
-otręby, musli, owsianki,
-do tego zażywam błonnik,
-jogurty tylko naturalne Activia
-jako słodycze np. galaretka, budyń, suszone owoce, banany, rodzynki, jabłka


Do tego wszystkiego ćwiczenia dywanowe :D brzuszki, skłony, callanetics i mówię Wam mój brzuch po parunastu dniach był bardziej płaski...jakby ktoś go wypompował :D

dzoana
27-12-2010, 23:44
ja to bym chciała sposób tylko na brzuch, bo u mnie to wszystko leci jak jest dieta, a piersi i pupa chcialabym żeby zostały :D

Emilia B.
28-12-2010, 10:54
na brzuch najlepsze brzuszki, skręty tułowia, skłony, 6waidera (ale to głównie na mięśnie nie na spalanie tłuszczyku, najpierw pozbywamy się tłuszczu potem dopiero a6w) i ćwiczenie bardzo dobre na boki (dla mnie rewelacja bo efekty już po dwóch tyg widać :)

kładziemy się najpierw na prawym boku podpierając głowę prawa ręką, lewą wyciągamy przed siebie. nast. lewą nogę podnosimy do góry na ok 30-40 st. Wytrzymujemy tak 25 sek (na początku można 15), opuszczamy i powtarzamy to po 30 razy . Później analogicznie to samo robimy na drugim boku. Podczas ćwiczenia czuć jak napinają się nasze boczki i efekt gwarantowany przy systematycznym ćwiczeniu...

:wstydek: ja znów zaczynam bo się zapuściłam.... :nie_powiem:

skarbenia7
28-12-2010, 23:16
Szósteczka dobra, ale dla wytrwałych ;)

---------- Dodano o godzinie 23:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:15 ----------

Dzoana, mam to samo, jak chudnę to razem ze wszystkim, jak tyję też. Ech.

kasiasssss
29-12-2010, 09:50
na brzuch najlepsze brzuszki, skręty tułowia, skłony, 6waidera (ale to głównie na mięśnie nie na spalanie tłuszczyku, najpierw pozbywamy się tłuszczu potem dopiero a6w) i ćwiczenie bardzo dobre na boki (dla mnie rewelacja bo efekty już po dwóch tyg widać :)

kładziemy się najpierw na prawym boku podpierając głowę prawa ręką, lewą wyciągamy przed siebie. nast. lewą nogę podnosimy do góry na ok 30-40 st. Wytrzymujemy tak 25 sek (na początku można 15), opuszczamy i powtarzamy to po 30 razy . Później analogicznie to samo robimy na drugim boku. Podczas ćwiczenia czuć jak napinają się nasze boczki i efekt gwarantowany przy systematycznym ćwiczeniu...

:wstydek: ja znów zaczynam bo się zapuściłam.... :nie_powiem:
ja robie 600 brzuszkow conajmniej ,tzry razy w tygodniu i narazie 6cm mniej a po swietach kilo wiecej i tak w kolko,masakra

skarbenia7
30-12-2010, 14:06
Ech, no tak... Święta, Święta i po Świętach... ale pozostałości po Świętach pozostają ;)
Niestety.

Jade
30-12-2010, 16:19
No to ja tez zaczne chyba walke nie tyle co z kilogramami ale ,,kolkiem ratunkowym ,, co sie robi coraz wiekszy.Zaczne od diety nisko weglowodanowej co jest troche ciezkie bo uwielbiam słodycze,słodka kawusie i herbatke.Do godziny 13.00 jeszcze troszeczke moge no ale pozniej zero:( A mam jeszcze taki wspanialy tort czekoladowo-pomaranczowy,buu.....Napewno zaczne po sylwestrze tak juz w 100%,brzuszki,orbitrek i zobaczymy...musze bo nie moge patrzec na to cos czego nigdy nie mialam bleee,wychodzi bokami,nawet w obcislej bluzce wygladam jak baleron.Wiem ze wiek tez robi swoje ale jezeli teraz nie zaczne zwalczac to bede sie turlac niedlugo,pozatym bardzo zle sie czuje tak wygladajac...:( :(

Anika
02-01-2011, 23:08
Absolutnie zgadzamsięz Tobą Jade!! Lepiej zrzucić mniej i szybciej niż później mordować się z większą ilością kilogramów. Moj plan noworoczny również włącza zredukowanie centymetrów w okolicach brzucha. Niestety, wystąpił u mnie syndrom tzw. opony świątecznej :D i teraz trzeba cośz tym zrobić :D W końcu mamy Nowy Lepszy Rok :)

joystynka
03-01-2011, 08:51
ta opona świątezna to chyba zaraźliwa...:( ja tez z przerażeniem stwierdzam ,że ciałka przybyło...ale teraz jestem chora i mam najlepsze cwiczenie na miesnie brzucha: wredny męczący godzinami kaszel :( mięsnie bolą jak po siłowni ,ale nie polecam ...:)

skarbenia7
04-01-2011, 19:41
Oj, biedna joystynka ... Wiem, co masz na myśli :(

---------- Dodano o godzinie 19:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:39 ----------

Dziewczyny, głowy do góry, dobre nastawienie to podstawa, a widzę, że macie go dużo :)
Poza tym, jak napisała Anika - oby ten Nowy Rok był lepszy :)
Wiary w siebie Kochane .
Buziaki! ;)

Anika
04-01-2011, 19:51
Skarbenia7 nie oby tylko MUSI byc lepszy!! Nie ma innej możliwości :D

skarbenia7
04-01-2011, 23:07
Tak, masz rację Kochana, MUSI byc lepszy! No ba! ;)

poolciaa
04-02-2011, 11:41
Dziewczyny, ja mam kilka sposobow na schudniecie, ktore sama wyprobowalam i skutkuja :)
dla tych, ktore nie lubia sie intensywnie ruszac - joga. ja w ciagu miesiaca schudlam 4 kg po samych cwiczeniach i ograniczeniu jedzenia. a teraz UWAGA! moja mam, w wieku 54lat po 3 miesiacach cwiczenia samej jogi schudla 11kg! i do tego byla tak rozciagnieta, ze zrobila szpagat, a wczesniej trudno bylo jej sznurowki zawiazac<lol2>
dla Pan, ktore maja budowe jablka - nie wierzcie w to, ze brzuszki nic nie daja - BO DAJA! ale nie kazdy wie jak prawidlowo cwiczyc. po pierwsze trening brzucha poprzedzamy cwiczeniami kardio. najlepiej biegac. bo 15 minutach biegania, kiedy jestesmy juz mega rozgrzane, wtedy robimy brzuszki i inne cwiczenia na brzuch. najszybciej widac efekty. i pamietajcie,ze nie wystarczy ogolnie zrzucic kilogramy, ale wyrabiac sobie miesnie, bo to to wlasnie tk miesniowa spala tk tluszczowa :)
a wiec do roboty :D niedlugo lato :D hehehe

Candynails
04-02-2011, 12:31
No właśnie lato!!! jak nie zrzuce opony to chyba będę musiała kupić sobie strój jednoczęściowy:skacze: heheheh , opona jest straszna;/ ale ja ćwicze i ćwicze, uważam na jedzenie...i nic;/ i zawsze przed brzuszkami robię solidną rozgrzewkę!! kupiłam kiedyś taki specjalny krem ale mam wrażenie, że jest po nim gorzej;/ te specyfiki chyba mają coś takiego w składzie, że uzależniają!! zresztą słyszałam kiedyś takie opinie, że niektóre kremy i balsamy uzalezniają skórę, po przerwaniu ich stosowania jest gorzej niż wcześniej!!! to się tyczy nie tylko kremów na celulit ale też przeciwzmarszczkowych, nawilżających itd....
A wracając do "opony" to jestem już na prawdę załamana;(nie wiem co mi się stało, nigdy nie miałam takich problemów, ogólnie mam drobną sylwetkę więc nawet nie mam co się odchudzać bo będę wyglądała jak wieszak ;p;p tylko to "koło ratunkowe"!!!!!!! straszne:(

zołzella
04-02-2011, 13:55
dziewczyny ja na brzuch polecam a6w...skonczyłam 2 tygodnie temu i jestem mega zadowolona - szykuje sie do kolejnego podejścia bo efekty sa nieziemskie :) ja nie stosowałam zadnej diety ale tez grubego brzuszka nie mam za bardzo...natomiast z odrzuceniem słodyczy alkoholu i duzych kalorri to w 6 tygodni weider dziaął cuda

Aerobiczna 6 Weidera - serie i cykle (http://www.6weidera.com/seriecykle.php)


ja szłam tym cyklem
http://www.6weidera.com/images/harmonogram.jpg

Candynails
04-02-2011, 15:06
no to trzeba będzie spróbować:)

paznokietki000
04-02-2011, 15:18
A Co polecacie dla mnie ? mam 163 cm wzrostu i ważę 48 w porywach do 50 jak się dobrze najem ... problem jest taki że wszędzie jestem chuda jak patyk a brzuch mam jak kobita w 6 miesiącu ;o Fałdy to mi się już zawijają w 4 i to nie takie fałdeczki tylko FAŁDY !!! wyglądam komicznie , tutaj niby szczupła a bęc mam jak nie od swojego ciała ... :o Lubie sobie pojeść , potrafię zjeść pizze , za 30 miunut frytki duża porcja potem chipsy , batony , kolacja ( nie licząc śniadania i obiadu w porcji jak dla dorosłego chłopa) :/:
O 3 w nocy potrafię iść do kuchni ugotować sobie 2 albo 3 parówki do tego 3 kromki chleba z suto posmarowanym masłem i górą majonezu , herbatę słodzę 3 łyżeczki , ale same rozumiecie że coś za coś. Jeśli przestane jeść to będę wyglądała jak anorektyczka ... żeby mieć płaski brzuch musiałabym schudnąć do 43 kg ... :/: Jak mi nie wierzycie to mogę wrzucić wam foto mojego sadła ... i co mam robić ?

Candynails
04-02-2011, 15:30
To jest wina złe diety, jesz rzeczy niezdrowe po których też masz pewnie wzdęcia;p no i cały tłuszcz odkłada sie na brzuchu, musisz ćwiczyć!!! żeby wzmocnić mięśnie brzucha, ale nie odchudzaj się bo ważysz mało!! po prostu jedz zdrowsze rzeczy

zołzella
04-02-2011, 16:25
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) tak jak pisze Candynails (http://forum.wzorki.info/members/10644-candynails.html)- jesz puste kalorie które kompletnie nic ci nie dają - skoro jestes głodna to jedz konkrety akle zdrowe = lepsza kanapka z szynka niz pizza - ja wiem że to pewnie nie jest takie przyjemne juuz no ale cos kosztem czegos . no i ćwiczenia - skoro masz problem tylko z brzuszkiem to ja polecam 6 weidera i silną wolę i te cwiczonka na boczki co dziewczyny wczesniej opisywały
musisz mieć samozaparcie jeśli chcesz to zwalczyc - powodzenia

skarbenia7
04-02-2011, 16:56
oj tak, mam to samo. Jestem drobnej postury, wszędzie szczupła, najwięcej tłuszczu na brzuchu :/ Wkurzyłam się, przestałam miec obsesję na tym punkcie i jakoś wyładniał w moich oczach :) Po prostu powiedziałam sobie, że wmawiam sobie chorobę i zaakceptowałam jaki mam.
Poza tym mój mąż powedział, że jak tylko centymetr mi spadnie z brzucha, to już nie będę się mu tak podobac :P
Martwię się tylko jak to będzie po ciąży...
Buziaki dziewczyny! ;)
Zołzella, jestem pełna podziwu dla Ciebie! Gratuluję wytrwałości! Kiedyś zabrałam się za a6w, ale przerwałam bo było to dla mnie za ciężkie. Ty to masz samozaparcie! :)

paznokietki000
04-02-2011, 20:34
Nie no pizzy i frytek nie jem codziennie , chipsów i batonów też nie , czasem mam takie dni obżarstwa niezdrowych rzeczy.
Chodzi głównie o to że nawet jak zjem kanapkę to za pół godziny mam ochotę na następną :/: :huh:
To przyczyna tego że kiedyś byłam mega chuda na maxa i nigdy nie miałam problemu z brzuszkiem , wręcz nie mogłam przytyć i byłam mega chuda, zero tłuszczyku ;/ i tak się nauczyłam że wiecznie wszystko mi wolno jeść i nie pójdzie mi to nigdy dopiero od roku tak mi się metabolizm zmienił i boję się że jak zacznę sobie odmawiać to znowu będę tak chuda jak wtedy i co mi po płaskim brzuchu jak ubrania w dziecinnym będą tylko pasowały ?

zołzella
04-02-2011, 20:44
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) nie wiem ile masz lat...ale jeśli już zauważyłas że metabolizm się zmienił to na pewno im bedziesz starsza ( a do tego dochodzi tez okres ciązy i po urodzeniu dziecka kiedy sie zmienia wszystko) tym bedzie niestety gorzej w sensie odkładania się tłuszczyku...dlatego ja proponuje zebys nie rezygnowała z normalnego jedzenia a spróbowa ćwiczeń albo basenu czy jaki sport lubisz - ważne by regularnie

paznokietki000
04-02-2011, 22:02
Mam 20 lat , niestety ze sportem ciężko ... brak mi silnej woli po 4 dniach 6 weidera odechciewa mi się i zapominam o tym :/:
ech muszę zabrać się za siebie ... dzięki kochane :kwiatek:

zołzella
04-02-2011, 22:41
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) to młodziutka jesteś jeszcze..... trzymam kciuki za wytrwałośc w czymś co ci pomoże , ale mysle ze najlepsze będą ćwiczonka choćby basen 2-3 razy w tygodniu jeśli lubisz ;) ja do "szóstki" tez miałam podejście takie jak ty , ale jak zobaczyłam że po tygodniu i paru dniach widac zarysy mięśni to byłam w lekkim szoku...to mnie bardzo zmotywowało ;)

paznokietki000
05-02-2011, 00:35
Ja zawsze sobie mowie ,dzisiaj ostatni dzień najem się dobrych na zapas i od jutra z tym koniec ... na następny dzień mówię tak samo ... chyba zacznę robić ta 6 , ale zmienie trochę ten harmonogram :D Jest zbyt ciężki jak dla mnie.
Dam znać kiedy się w końcu za to zabiorę i dam również znać jak efekty dziękuje :*

zołzella
05-02-2011, 08:33
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) to weż tą drugą opcję co jest na 7 tygodni
http://www.6weidera.com/images/harmonogram1.jpg

paznokietki000
05-02-2011, 12:04
Super :) Od jutra zaczynam :D

poolciaa
07-02-2011, 11:49
to ja tez zaczynam a6w :D solidarnie :D

zołzella
07-02-2011, 13:48
ja solidarnie z wami zacznę po raz 2 :D bo mi sie spodobało :D do lata brzusio będzie miodzio :D

paznokietek1000
07-02-2011, 15:31
ta na siedem dni jest ciekawa, bo robiłam zwykłą 6 i w połowie stwierdziłam że mam dość i nie ma efektów i zrezygnowałam

natalia268
07-02-2011, 15:52
7 tygodni ;]


życze wszystkim wytrwałości i mobilizacji, ktorych mi zabraklo

zołzella
07-02-2011, 17:10
ja robię te 6 tygodni :D nie było wcale źle ;)

paznokietki000
10-02-2011, 00:33
Ja od dzisiaj zaczęłam :D Jeśli tak można to każdego dnia jak zrobię, będę edytowała i wstawiała plusik w tym komenatrzu :D No to pierwszy bach:

+ + + + + + +

Też tak zrobicie dziewczyny , solidarnie zawsze łatwiej , jak nie będzie się chciało i zobaczymy że u drugiej doszedł plusik to będzie większa motywacja :]

zołzella
10-02-2011, 08:37
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) motywuj bo zebrac sie nie moge :D

paznokietki000
17-02-2011, 01:55
No dziewczynki :cwaniak2: Ja już 7 dzień mam za sobą :D Przyznaje się bez bicia że miałam jeden dzień przerwy , ale za to prócz 6 robię przysiady :D zaczęłam niewinnie od 10 , ale co dzień idę o 5 w górę :D:D Prócz tego jeszcze zwyczajne brzuszki :D strasznie się zawzięłam ^_^ A z wami co ? żadna nie robi :wow:

natalia268
17-02-2011, 11:51
ile czasu Ci juz zajmuja ćwiczenia?

lirene21
17-02-2011, 12:23
to i ja od dzis zaczne a6w :) zobaczymy co mi wyjdzie z tego :) ale motywacja jest silna- wlasny slub :) trzeba jakos wygladac :P

paznokietki000
17-02-2011, 12:25
hm ... nigdy nie patrzę na zegarek , ale podejrzewam że koło 30-40 minut :D

ducek07
25-03-2011, 15:18
Odświeżając temat paznokietki000 i jak tam ćwiczenia?
Ja ostatnio z koleżanką z klasy postanowiłam, że robimy ta 6 wiedera i ona z przyczyn zdrowotnych wczoraj nie zrobiła, ale ja już dzisiaj będę robiła 5 dzień :D Trzymajcie za mnie kciuki żebym wytrwała :D

skarbenia7
25-03-2011, 21:02
Oj, to trzymamy kciuki, i to mocno! ;)

zołzella
25-03-2011, 22:26
ducek07 (http://forum.wzorki.info/members/11601-ducek07.html) zaciskam kciuki :) chpoc pewnie nie sa ci potrzebne bo na pewno efekt juz widzisz :D a to motywuje najbardziej :)

ducek07
26-03-2011, 12:37
No mi to w zasadzie nie jest potrzebne te ćwiczenia :skacze: Minimalnie mi brzuszek urósł i po prostu się źle z tym czuje :D Dziękuję Wam bardzo za trzymanie kciuków :*

paznokietki000
26-03-2011, 15:56
Ja się poddałam :leze: a taka zawzięta byłam przez prawie 2 tygodnie.
Pewnego wiczoru wróciłam po imprezie :D a jak się odpuści jeden dzień , to 3ba od nowa ^_^ No trudno, niedługo znowu zadziałam :D

ducek07
26-03-2011, 16:07
Paznokietku, ale są dwie wersje tych ćwiczeń :) Jedna, że trzeba dzień w dzień robić, a druga, że jeden dzień w tygodniu można sobie odpuścić. Tu wrzucam link dla zainteresowanych ;)
Aerobiczna 6 Weidera - harmonogram ćwiczeń (http://www.6weidera.com/harmonogram.php)

paznokietki000
26-03-2011, 20:08
Tak, znam ten cykl ... ale on polega na tym że 6 dni i przerwa itd :/:

asiek
26-03-2011, 21:28
Laseczki ja na A6W wytrwałam 15 dni nie dałam rady:) i to już wystarczyło, żeby były mięśnie widoczne, do tego mięśnie pleców mi się wyrobiły :) nic poza tym nie robiłam :) ale to było z rok temu :D a teraz leń jestem :)

zołzella
27-03-2011, 11:07
paznokietki000 (http://forum.wzorki.info/members/6602-paznokietki000.html) ja jak odpusciłam 1 dzien to na drugi robiłam zaległośc + to co trzeba...niue pisze tam by robić od nowa...

ducek07
27-03-2011, 12:08
zołzella, ale zrobiłaś cały cykl?

zołzella
27-03-2011, 14:00
ducek07 (http://forum.wzorki.info/members/11601-ducek07.html) tak ja skonczyłam ten 6-tygodniowy :)

ducek07
27-03-2011, 14:05
I byłaś zadowolona z efektów?

zołzella
27-03-2011, 18:36
jasne ze byłam :) jestem nadal chociaz powiem ze jeszcze jedna seryjka by sie przydała bo ja bez diety cwiczyłam;)

patisia
28-03-2011, 05:06
A ja się ze sobą(swoimi kg) już parę lat bujam... ale w końcu doszłam do tego jak się tłuszczyku pozbyć.... poszperałam poszperałam i w końcu doszłam dlaczego ćwiczenia oprócz rozbudowy mięśni tłuszczyku nie spalały... Jako że leniwa jestem to postanowiłam ćwiczyć sobie 20-30min dziennie... i d*pa bo oprócz lepszej kondychy to na wadze może po 3tyg 1kg mniej;( Załamałam się i sięgnęłam po prochy.... nie jakieś bio-cośtam czy linea tylko hardcorowe takie na receptę.... fakt schudłam 15kg w niecałe 3miesiące... kosztem zdrowia i roku leczenia:placz:

lekarz powiedział, żeby mnie ręka boska broniła przed dietami w przeciągu roku, bo organizm może temu nie podołać.... więc znowu wróciłam do ćwiczeń i dalej szlag mnie trafiał... a wiecie czemu... Tłuszcz zaczynamy spalać dopiero po pół godzinie ćwiczeń... wcześniej tylko węglowodany czyli ćwiczysz pół godziny, ubytek oponki=0!! a ty pozbawiłaś się kalorii, które i tak ograniczasz, a zasilają twój organizm do prawidłowego funkcjonowania przez cały dzień!! od stycznia nadal ćwiczę po pół godziny, ale wcześniej robię sobie spacer taki porządniejszy, żeby pobudzić spalanie... na spacerku rozruszam organizm, a jak wrócę do domku się gimnastykować to wiem że spada tłuszczyk:ok: i to naprawdę pomaga... może nie spektakularnie ale w połączeniu z dietką mż równo idę 1kg na tydzień, a po kontroli u dr mam pewność że spada tłuszczyk, a nie wycieńczam organizm:P

kobietazpazurem
28-03-2011, 08:45
a nie lepiej zapisac się gdzie na fitnes lub na silownie ??

ducek07
28-03-2011, 19:56
Ja mam problem z przytyciem, ponoć szybka przemiana materii. Mam 1.60 i ważę 40,5 ;( Teraz byłam chora przez tydzień i ćwiczę ta 6 weidera i w 2 tygodnie schudłam 3kg ;( Niedługo w ogóle zniknę. Wiem, że niektóre osoby by mnie teraz udusiły i palnęły wykład, że tylko się cieszyć, ale przez to właśnie, że mi ciężko przytyć albo waha mi się waga: często choruję, mam bóle głowy, no po prostu problemy ze zdrowiem. Nic fajnego dla mnie

Joan
29-03-2011, 14:27
Wiem, że to trudne i nudne, ale właśnie jak ktoś obsesyjnie chce czegoś, to tego nie dostanie niestety.
Najlepsze są brzuszki (mi pomogły kiedyś), spacery, basen (jak ktoś się nie wstydzi)
I zdrowe odżywianie.

skarbenia7
29-03-2011, 14:43
ducek, o żesz kurnaż! Mam tyle samo wzrostu co Ty, ważę 46,47, i mi mówią, że powinnam przytyc. Mi waga się waha, raz 46, raz 47, raz 48, potem znowu 46 lub 45. Dziwnie.
Ale co najważniejsze - nie mam już nic do swojego brzucha. To co napisała Joan powyżej - przestałam o tym obsesyjnie myślec i jakoś tak-sam się ukształtował ;)
Ale powracają do tematu, to ducek, masz kurczę nieciekawie.
Może jakieś probiotyki, czy białko proteinowe?

ducek07
30-03-2011, 14:46
No będę się musiała znowu wybrać do lekarza, bo teraz znowu jestem cały czas senna, głowa mnie często boli i mam nadzieję, że nie narobiłam sobie bałaganu.
Swoją 6 weidera sobie odpuściłam, bo szkoła mi teraz daje popalić i nie mam na to siły. Zrobiłam 7 dni, już 3 dzień nie robię.

skarbenia7
30-03-2011, 19:00
Oj, biedna. Naprawdę idź do lekarza na sprawdzenie. A może jakaś anemia się do Ciebie przypałętała? Tfu,tfu-wypluc!
Czyli z tego co zrozumiałam-jesteś chudziutka,ale masz jakiś tam tłuszczyk na brzuchu i 6weidera robisz bo chcesz z brzuszka zrzucic? Sorki za dociekliwośc ;)

nanami7
30-03-2011, 20:17
ja wczoraj po raz kolejny zaczęłam 6 weidera :D

a co do tego mam w miarę silną wolę, więc wierzę, że i tym razem się uda ją zakończyć. :)

ciężko jest, ale czego się nie robi :P

skarbenia7
31-03-2011, 01:11
o kurczę, no to gratuluję Kochana wytrwałości :)
Trzymam kciuki za kolejną serię :)

ducek07
31-03-2011, 14:56
Oj, biedna. Naprawdę idź do lekarza na sprawdzenie. A może jakaś anemia się do Ciebie przypałętała? Tfu,tfu-wypluc!
Czyli z tego co zrozumiałam-jesteś chudziutka,ale masz jakiś tam tłuszczyk na brzuchu i 6weidera robisz bo chcesz z brzuszka zrzucic? Sorki za dociekliwośc ;)

Haha nic się nie stało ;) No jestem szczuplutka, malutka, ale właśnie jakiś minimalny brzuszek mam :D Jak już zaczynam tyć to zawsze pierwsze co to na brzuchu , a jak chudnę to wszytko tylko nie brzuch. Chciałabym taki płaściutki ;) Trochę muszę nazbierać kilogramów, odpocząć od szkoły, pójść do lekarza i jak będę mogła to wystartuję na nowo z 6 weidera ;)

skarbenia7
01-04-2011, 14:43
No, to już teraz załapałam :P
No to ja miałam to samo, wszystko szczuplutkie, tylko na brzuchu tłuszcz. Brzuszki, sruszki, cuda na kiju robiłam, a tłuszczyk i tak był. A też jak Ty chciałam miec płaściutki ;)
Aż w końcu kompletnie przestałam o tym myślec, przejmowac się tym i jakoś tak sam się ukształtował :)
Stwierdziłam, że mam to w nosie ;) I teraz jem co chcę i nawet chcę przytyc bo mi z biustu spadło i się wkurzyłam ;)
Ech, my kobiety to się mamy :)

natalia268
15-04-2011, 09:58
ja tak miałam w tamto lato.. miałam taka mała oponke, ktora mnie draznila, ale z lenistwa nic mi sie nie chciało robic.. przyszło lato, wakacje i byłam zadowolona z mojego brzucha nic nie robiac :D a duzo osob sie pytało czy cwiczyłam, robiłam brzuszki itd, bo taki umiesniony brzuch mam (znaczy oczywiscie jak ogladali moje zdjecia gdzie byłam w kostiumi)

no ale ostatnio chciałam biegac ale pogoda mi na to nie pozwalała bo ciagle lało, wiec zabralam sie za cwiczenia, głownie na brzuch i minimalnie jakies na pupe w miedzy czasie by dac odpoczac brzuchowi.
- Robie 5 dzien, niby nie duzo ale ja widze JUZ efekty.. i czuje sie lepiej tak psychicznie z tym faktem :)
Gdy pierwszy dzien zabralam sie za brzuszki to sie załamałam :D moja kondycja brzuszkowa była równa zero hahah.. w pierwszym dniu zrobiłam 30 brzuszków i myslalam ze moj brzuch (miesnie) eksplodują.. z dnia na dizen sobie wiekszałam, nie z przymusu, tylko robilam ile jestem w stanie, ale bez przesady. Teraz robie spokojnie 100:] Ciesze sie jak dziecko..

mam nadzieje ze szybko mi sie nie znudzi :leze: ;]

Ale najwazniejsze jest to, tak jak pisałam wczesniej ze lepiej sie z tym czuje psychicznie, nie to ze widze efekty czy cos.. tylko po prostu jak zaczełam ćwiczyc to jakos mi tak sie lepiej zyje :skacze:

no i od czasu do czasu hula hoopem sobie pokrece.. ale to tak zazwyczaj około 15 minut bo później mi sie nudzi i nie mam co z rekoma zrobic :D

skarbenia7
15-04-2011, 12:57
No to Kochana wytrwałości :) Niech Ci się nie nudzi ;) skoro lepiej się z tym czujesz :)

Anika
18-04-2011, 02:16
Po raz kolejny zaczynam ćwiczyć :D Tym razem już/dopiero wytrawałam 4 dni :D Robie rano 50 brzuszków i 50 nożyc i wieczorem to samo. Jak wytrwam jakiś miesiąc to może będą jakieś efekty...

Malyyyyna
18-04-2011, 10:33
polecam taniec brzucha ;) przyjemnie chociaz jest :)

skarbenia7
18-04-2011, 11:25
Taniec na rurze jest dobry na wszystko :D Tylko bez skojarzeń. Może któraś z Was Kochane oglądała You Can Dance - był tam taki facet(odpadł już) który był instruktorem tańca na rurze.
O Jezuniu, jakie akrobacje oni tam wyczyniają! Naprawdę - szacun! ;)

natalia268
18-04-2011, 13:36
ja sie zastanawiam nad tym.. bo tyle rzeczy ogladałam, wszyscy meja super sylwetke i w ogole.. aj... :love:

Znaczy bardzo bym chciała ale jakos moja rodzina, mój chłopak od razu jedno skojarzenie. Że na rurze to tanczy dzi**a...

skarbenia7
18-04-2011, 17:21
No więc właśnie o tym pisałam, że tylko bez skojarzeń, bo każdy od razu o jednym ;)
A to na prawdę fajna sprawa :D

Anika
18-04-2011, 22:35
Też tak słyszałam, że taniec na rurze niesamowicie rzeźbi ciało.

skarbenia7
19-04-2011, 11:31
Dosłownie każdy mięsień :D ;)

germana
26-04-2011, 22:35
oj wiecie mi się marzy fikanie na rurze... zawsze lubiłam dzikie akrobacje...:D

i mam zamiar wstawić sobie w swoim małym azylu ( w pokoju) żeby sobie fikać spokojnie :P
Nawet rodzice powiedzieli że to nei głupi pomysł...
orientujeie się może jaka ta rurka musi byc bo x-pool mnie nie stać...
a nawet montarz to pół biedy bo mi ojciec zrobi ale chodzi o rure samą w sobie ^_^

agaciorka93
27-04-2011, 10:52
Germana widze ze myslisz o tym samym co ja :)
Rodzice sa nawet za, bo przy tym mozna wiele miesni wycwiczyc no i wyrzazbic cialo :)
ale niestety mam pokoj na poddaszu i nie ma miejsca :(

germana
27-04-2011, 12:10
ja tez mam poddasze... ale z kawałeczkiem normalnego sufitu więc jak ustawie na środku to powinnam się zmieścić... mimo skosu... najwyżej zrobie drugie okno na dachu jak łupne xD
tylko jakiejś sensownej rurki brak :(

zosia_29
27-04-2011, 12:28
Dziewczyny zazdroszczę wam. Ja przy wzroście 170cm ważyłam 63kg a teraz ważę 73kg i niby dobra waga itd.... ale ja się źle z tym czuję. Trzy lata temu w ciągu miesiąca schudłam 10kg Wracając z pracy o godz 17-stej jadłam obiad ale tylko tyle aby oszukać żołądek (aby się nie napchać) i jadłam tylko raz dziennie pomogło, ale strasznie nie zdrowo... A teraz czekam na więcej czasu i rower to chyba najlepszy sposób.

skarbenia7
27-04-2011, 14:31
No, fajny pomysł ze wstawieniem do pokoju :D

rudzielec
28-04-2011, 11:42
nanami - a jakie efekty mialas po a6w? zadowalajace?;)

ducek07
21-08-2011, 14:13
Po raz kolejny zaczynam ćwiczyć :D Tym razem już/dopiero wytrawałam 4 dni :D Robie rano 50 brzuszków i 50 nożyc i wieczorem to samo. Jak wytrwam jakiś miesiąc to może będą jakieś efekty... I jak ćwiczenia? ;]


A co do tej rurki to pierwszy raz słyszę o takiej formie ćwiczeń. Przyznam się szczerze, że w pierwszej chwili miałam skojarzenia ;P Ciekawy pomysł, ale w zaciszu pokoju to widzę, bo jakoś sobie w tłumie nie wyobrażam ;P Peszyłabym się chyba trochę :D

nanami7
21-08-2011, 22:07
Rudzielec, ja byłam bardzo zadowolona :)

ale się namęczyłam nie powiem :)

aga
29-08-2011, 00:23
Ostatnio postanowiłam zadbać o kondycję mojego brzuszka...na swoją wagę i inne części ciała nie narzekam ale przybyło mi trochę tłuszczyku na brzuchu i mam zamiar się go pozbyć. Może nie widać go aż tak bardzo jak nie jem zbyt wiele ale jak zjem np obiad to robi się z niego spory balonik ;P

Czytałam ostatnio sporo na ten temat i nagromadziłam trochę najistotniejszych informacji.

Proponuję, żeby osoby, które też chcą pozbyć się brzuszka poczytały i spróbowały zastosować się do tych rad :)
Myślę, że razem miałybyśmy większą motywację, żeby pozbyć się brzuszka.

Fajnie byłoby też gdybyśmy np zrobiły zdjęcie brzucha przed, albo zapisały sobie wymiary, żeby potem sprawdzać czy są jakieś efekty.
Co Wy na to ?

Zapraszam do lektury:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Kto się pisze ?:D:)

natalia268
29-08-2011, 09:58
moze być ciężko .. ;P

Jeśli ktoś ma kase i czas niech chodzi na basen !!

Ja za kazdym razem gdy wyjeżdzam na wakacje i codziennie jestem w morzu, pływam, skacze itd.. widze efekty na brzuszku.. wiec woda i pływanie działają bardzo szybko. Oczywiscie na wakacjach nie jem tylu słodyczy i wymyślnych dań jak na wakacjach.

ducek07
29-08-2011, 19:10
Olcia pływa, więc może pewnie też może potwierdzić, że pływanie pomaga na brzuch ;) Ja wiem, że mi na kręgosłup np. pomaga ;)

Anika
31-08-2011, 11:41
A ja się zawzięłąm i ćwicze brzuszki i różne inne ćwiczonka na strefe mojej ,,oponki'' :D dodatkowo codziennie przez godzine szybki marsz. Efekt: w 2,5 tyg. 3 kg mniej :)

Maremi
02-09-2011, 12:16
Ja mam w domu 'takie cos' na brzuszki - jakby wygiety pret z poduszka, nie znam fachowej nazwy. opierasz glowe na poduszce, rece trzymasz na gorze preta i robisz brzuszki. Plus tego jest taki, ze nie podnosisz sie calym cialem do gory, tylko robisz delikatne uniesienia, gdzie faktycznie pracuja tylko miesnie brzucha. moj sposob jest taki, ze na tej poduszeczce klade tylko sam czubek glowy, ledwo poduszeczke dotykajac, wiec sie nie meczysz... a miesnie faktycznie pracuja, w ciagu 5 min robisz szybkie 200 brzuszkow. Gdzies przeczytalam jedna mysle istotna porade, gdy robisz brzuszki glowe kieruj ku gorze i spojrzenie takze, wtedy jakby napiecie miesni jest jeszcze wieksze, sprobowalam, dziala ten mini sposobik. ps. to urzadzenie o ktorym pisalam naprawde dziala rano 5 min - 200 brzuszkow, wieczorkiem przed snem 5 min - 200 brzuszkow, efekty sa. Nie zapominajmy o jednak o diecie, bo bez niej nawet i tysiace brzuszkow nie pomoze :)

jadźka
25-11-2011, 11:10
To chyba mnie przekonałaś, żeby sobie coś takiego kupić. Bo ja znów próbuje działać samą dieta, ale wiecie jak to jest ;) W zasadzie biegam na bieżni, ale to raz w tygodniu, więc chyba nawet mój brzuch tego nie odnotowuje.

DiamondShine
25-11-2011, 15:53
a ja robie brzuszki i sciskam sie pasem poporodowym oraz jestem na diecie i efekty w ciagu tygodnia rewelacyjne!

rudzielec
25-11-2011, 16:02
Oczywiscie na wakacjach nie jem tylu słodyczy i wymyślnych dań jak na wakacjach.
tak tak:D

ewa71
25-11-2011, 16:29
Ja polecam rowniez Jogurt Activia, niweluje wzdecia i poprawia przemioane materii, mi pomogl, moze i ktorejs z Was tez pomoze:)

germana
26-11-2011, 01:18
osobiście nie polecam activii!! i tym podobnych produktów... regularne stosowanie odbije się później dość nei przyjemnie...
nie można się za przeproszeniem załatwić... bo działanie jest podobne jak po dłuższym zażywaniu środków na przeczyszczenie organizm sam nei wydala...
późniejsze leczenie tez jest bardzo nie fajne...
mam ciotke pracująca w instytucie żywienia + jeszcze jedną znajomą która właśnie żarła jogurciki przez jakiś czas a potem kapota.:P

więc polecam ostrożnie....

chociaż sama lubei kompozycje smakową...
ale to już lepiej samemu jogurcik z owocami z otrębami zrobić.

( mam nadzieje że nikt się nie obrazi za mój komentarz negujący... ale to zboczenie zawodowe... zdrowie i te sprawy ^^)

ja w diety nie wierze... ostatnio na fizjologii miałam dyskusje apropo właśnie "diet cud".

diamentowa21
01-12-2011, 13:15
Możesz napisać mi coś więcej odnośnie tej diety cud.
Jak to wygląda w praktyce.Czasem sama stosuję sobie dietę MŻ efekt jest, ale po jakimś czasie znów wracam do swojej wagi.I wiecie co czasem mam dość tego odchudzania:o

DiamondShine
01-12-2011, 13:29
diamentowa to samo czasami mam juz dosc odchudzania moja mama wazy 50kg przy wzroscie 160 wcina co tylko chce i jest szczupla a ja tylko zjem chrupki czy normalny obiad i juz mi brzuch rosnie i tyje ;( to nie fair ;(;( a co powiecie o tym aby brzuch po ciazy (9mies po ciazy) sciskac gorsetem? takim wiązanym?? da to cos?

Herbaba
01-12-2011, 14:54
Nie czytałam całego tematu, ale jeśli wszystkie tu płaczecie, że chcecie ważyć po 50 kg, nieważne jaki macie wzrost czy skład ciała, to spuszczę na Was bombę własnej roboty. :D

serenity
02-10-2012, 11:18
moja recepta na plaski brzuch, ktora zawsze dziala:

- 5 posilkow dziennie
- ruch, ale nie brzuszki - tluszcz spada od ruchu, nie cwiczen na miesnie
- jesc blonnik
- jesc oliwki, oliwe z oliwek, ryby, bialko, jogurty naturalne
- duuuuuuzo pic, moga byc herbatki zielone, czerwone

mi pomaga doskonale. do tego wspomagam sie taim pasem:

Pas wibracyjny NEDO easySlim

uzywam go raz dziennie na 40 minut. efekt nie byl natychmiastowy, ale po pol roku brzuch mam wklesly.. a mialam zawsze taki ciazowy, ze czasem mi miejsca w komunikacji miejskiej ustepowali :-)

Wandzicz
14-11-2012, 12:06
Kiedyś stosowałam taki pas wibracyjny ale u mnie za bardzo nie było efektów.Hehe chyba dlatego że i tak miałam normalną dietę i nie robiłąm żadnych cwiczeń;)

DianaT
14-11-2012, 12:12
Ja zaczynam 4 tydzien 6weidera i musze powiedziec ze efekty sa i to nawet duze. Jestem zadowolona na pewno wiele razy bede wracac do tych cwiczen.

MadaPP
14-11-2012, 15:36
malutkapumcia ja również robiłam a6w . za peirwszym razem doszłam chyba do 35 dnia i dalej nie dąłam rady bo nadwyrężyłam sobie kręgosłup. Fakt,ze straciłam 6 cm w brzuszku;)) a teraz zaczęłam ponownie cwiczenia i jest 8 dzień,przed studniówką tzreba wcisnać się w sukienke;PP;)

DianaT
14-11-2012, 15:55
Ja sie troche zaniedbalam bo zachorowalam na grype zoladkowa i 2 dni nie cwiczylam ale nie przerwalam tylko poszlam dalej no bo niestety nie moja wina ze te dwa dni nie moglam cwiczyc i chyba negatywnie to na caly cykl nie wplynie. Mam taka nadzieje

karnityna
16-01-2013, 15:21
Podsłuchałam kiedyś rozmowę trenerek na siłowni. Rozmawiały właśnie o tym, jak najlepiej zrzucić tłuszczyk z brzucha i z tego co mówiły dowiedziałam się, że najbardziej skutecznym sposobem, oprócz odpowiedniej diety oczywiście, jest jogging. Brzuszki budują nam wprawdzie mięśnie, ale nie pomagają spalić tkanki tłuszczowej.

Hania1
07-11-2013, 22:38
6 weidera, bieganie, ja pływać nie lubię, to bardziej kondycję ćwiczy, a diety wg mnie nie mają sensu jeżeli się nie ma ruchu, musi być dieta+ruch bo takto dieta cud to znaczy mam jestem na diecie i czekam na cud;p

ania38
08-11-2013, 22:12
polecam liposukcję ultradźwiękową do tego dieta i efekt murowany,wierzcie mi testuję to od ponad roku!

GrotaBryza
22-11-2013, 13:28
Żadna kuracja czy zabieg nie sprawi że płaski brzuch będziemy miały od tak sobie,to w wielu przypadkach naprawdę nieosiągalny efekt. Liczy się przede wszystkim dobra dieta oraz aktywność fizyczna.

Wizażystka
03-12-2013, 10:53
Aerobik + brzuszki wszelakie - tylko tyle i aż tyle mi pomaga.

sylla
03-12-2013, 14:15
U mnie też sprawdza się aerobić (1h) + brzuchy (0,5h) i tak dwa razy w tygodniu. A poza tym dieta. Ale nie jakaś tam nadzwyczajna. W sumie to nie powiem , żeby to nazwać dietą . Dużo owoców dosyć lekkie jedzenie. Ale golonki raz na jakiś czas też nie odmawiam :D

ania38
03-12-2013, 22:46
Sylla Ty zawsze byłaś szczupła więc i golonkę możesz wcinać a co do diety to nie polecam...

sylla
04-12-2013, 10:00
Dziękuję Ania.
Szczupłość szczupłością ale chodzi dokładnie o brzuch . Nawet szczupłe osoby mają problem z jakąś tam fałdką tu czy tam. A jeszcze po dwójce dzieci to czasami płaski brzuch jest nie do osiągnięcia. W każdym razie .... po trzech miesiącach aerobiku i "brzuchów" stwierdzam , że poprawiło się to i owo a kondycja :) . Dopiero teraz widzę w jakiej fatalnej formie byłam do tej pory. A po każdych zajęciach jest coraz lepiej.
Miło się coś robi jak widać efekty :)

Poza tym inaczej wygląda 55 kg wagi u osoby aktywnej fizycznie a u takiej która nie ćwiczy .
Czy zgadzacie się ze mną ?

natalia268
04-12-2013, 12:29
oj pewnie ze tak :) wszystko zalezy od budowy ciała itd :)

Hania1
04-12-2013, 19:58
ja mam jeden sprawdzony sposób na płaski brzuch, wstajesz -> wciągasz brzuch -> płaski brzuch :D
:D

marylin
05-12-2013, 11:56
:leze::leze::skacze::leze::leze: i tak trzymać:kwiatek:

Patrycja90
05-01-2014, 19:57
Ja robię brzuszki i mam dietę, brzuch prawie płaski:)

reniusia1002
05-01-2014, 22:34
ja tez jestem niby szczupla bo nosze rozmiar36/38 ale brzuch ciagle mam.fakt urodzilam dwojke dzieci.natomiast kiedys gdy nie mialam dzieci i czynnie uprawialam sport to brzuch i tak byl.przyzwyczailam sie i tele.bardzo mi pomogly zabiegiw Vacuwell seria trwala okolo 2 miesiace i tam brzuch i cellulit zanikl co nie oznacza ze wogole go nbie bylo.na szczescie w moim wiku kompleksow juz nie mam.wiec nie przeszkadza mi to.

GrotaBryza
15-01-2014, 16:08
Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o tych zabiegach,możesz przybliżyć nieco jego szczegóły orz podać cene? Bo brzmi bardzo ciekawie.

janka54321
27-01-2014, 12:29
Ja również jestem zainteresowana tymi zabiegami. Napiszcie proszę coś więcej.

katarzyna_kilar
20-02-2014, 11:09
Ja też mam taką jakby oponkę i tylko brzuch mi przeszkadza. Jednak brak silnej woli do ćwiczeń u mnie góruje.

marylin
20-02-2014, 11:25
Hula hoop - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/listing.php?string=hula+hoop&search_scope=)

Znalazłam coś takiego,próbowała któraś? Kulki masujące podobno mogą dać efekt.


Nikt??Nic??Wypada mi powrócić do "brzuszków":(

Hannusia
24-02-2014, 13:37
Tylko nie stosujcie dziewczyny suplementów diety!!!!!!! Moja przyjaciółka się na to nabrała i nie dość, że wydała kupę kasy, to w dodatku całkiem rozregulowała sobie funkcjonowanie organizmu. Maskara. Mnie kiedyś też korciło, ale nie wezmę tego paskudztwa nawet do ust teraz. Jak nie wierzycie to przeczytajcie Cudotwórcze suplementy diety wspomagające odchudzanie - Artykuły - Baza wiedzy - UrodaMemo (http://urodamemo.pl/baza-wiedzy/artykul/cudotworcze-suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie,37). Teraz narzuciłam sobie ostrą dietę (bye, bye słodycze i napoje gazowane :( :(:( ) oraz porzuciłam wracanie z pracy autobusem. Dzięki temu mam zagwarantowany ponad 3 km spacer codziennie. Jeśli tylko mam siłę, to zdarza się, że zrobię 4 serie po 25 brzuszków. Chociaż efekty nie są porażające (na razie schudłam w 2 tyg jakiś 1kg może ciutkę więcej), to przynajmniej wiem, że zdrowo. Trzymajcie za mnie kciuki! :)

katerina15
24-02-2014, 14:08
marylin ja to mam. Po pierwszych dniach była masakra :D Miałam miliony siniaków na kościach biodrowych :D ale ogólnie fajnie :) jak już się przyzwyczaisz to jest taki przyjemny masaż brzuszka:) tylko nie można tero rozłączać za często, bo jednak trochę lichy plastik i mnie się już jeden cypelek ułamał.
A co do samego efektu to myślę że byłby, gdybym była konsekwentna :P Ja jednak za szybo się nudzę jednym sprzętem do ćwiczeń i jestem trochę leniwa:P dlatego teraz zapisałam się na fitness i sobie wybieram dwa razy w tyg. spośród 6 różnych zajęć :)

...i własnie nabrałam ochoty żeby wrócić do hula hopu :P

GrotaBryza
25-04-2014, 14:48
Z tym się akurat zgadzam,może nie do końca aby kompletnie nie stosować suplementów diety bo myślę,że możemy sobie na to pozwolić o ile podeprzemy to odpowiednimi ćwiczeniami oraz dieta.

marta28
22-05-2014, 09:43
U mnie poskutkowała dieta i ćwiczenia z Mel B z YT

Qeef
08-07-2014, 15:03
Zakupiłam sobie piłkę do fitnessu i teraz z nią robię ćwiczenia na brzuch - ćwiczę dość krótki i może to kwestia mojej podświadomości, ale wydaję mi się, że już widać pierwsze, malutkie efekty.

maynika8
11-07-2014, 12:31
Jak same brzuszki nie pomagają, to nie rezygnuj z nich, tylko połącz je z kosmetykiem na brzuszek. Efekty moich brzuszkówsą widocznie lepsze od kiedy używam serum soraya bodydiet24.

Gniazko
11-07-2014, 14:41
no i trzeba pamiętać o najprostszych zasadach, takich jak picie dużej ilości wody, wolne jedzenie przy stole, używanie małych talerzy i wysypianie się.

GrotaBryza
22-08-2014, 12:13
Fakt,jeżeli brzuszki akurat nie dają rezultatów to połącz je nap zbieganiem czy jazdą na rowerze plus dietą i na pewno efekty będą bardzo zadowalające. Do tego pij około 1,5 litra wody dziennie,zobaczysz że pomoże.

compelling
31-08-2014, 13:35
Możesz spróbować również kriolipolizy. Zabieg polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych. Swój zabieg wykonywałam w Krakowie w vicihair.pl i jestem zadowolona, bo pozwolił mi się dorobić przerwy między udami, więc może i na Twój brzuch też to zadziała.

julka8
29-10-2014, 13:06
no ja mam tez z tym problem :D
no trzeba wziasc sie za siebie : :)

Marilyn*
11-11-2014, 22:26
Ja uważam ze zabiegi to ostatecznosc, wystarczy dieta, trochę ćwiczeń (np. z Ewą) ,cierpliwosc i systematycznosci i efekty są naprawdę Mega :ok:

Anika
14-11-2014, 22:29
Brzuszki i pompki. Sprawdzone ;)

klaudia22
21-11-2014, 21:32
też się przymierzam do walki z moim brzuszkiem .... :( i tak już się przymierzam od 2 lat i na tym się kończy :( znajoma mi ostatnio powiedziała że jej pomaga skakanka ale nie wiem jak skakanie ma się do brzucha ... słyszała któraś z was żeby to pomagało?

sylla
21-11-2014, 21:39
Skakanka to chyba jest dobra na nogi i posladki a brzuch... no cóz chyba ze chodzi o spalanie... W ko&#241;cu wysilek to spalamy wszystko nawet i brzuch.
Ja przez ostatni tydzie&#241; ostro sié wzielam i cwiczé z Mel B :)
Fajnie ona to prowadzi :)

GrotaBryza
05-12-2014, 10:23
Nie do końca się zgodzę,że pompki na płaski brzuch będą skutecznym ćwiczeniem,bardziej same brzuszki i biegi,które pomogą pozbyś się tłuszczu a także wyrzeźbią kilka mięśni,więc od tego należy zacząć.

gabii
16-04-2015, 21:32
W pompkach musi coś być - utrzymujesz postawę pionową, więc ma to jakiś tam wpływ na mięśnie brzucha. Jeśli chodzi o ćwiczenia to brzuszki proste, skośne oraz odwrotne - murowany piękny brzuszek ALE same brzuszki nie usuwają tkanki tłuszczowej, co z tego że brzuch jak skała jak go pod fatem nie widać. ważna jest zbilansowana dieta i ćwiczenia aerobowe (BIEGAMY!) hula hoop też jest dobre, bo świetnie modeluje. No i do diety można dorzucić suplementy np takie zmneijszające łaknienie na słodycze (idealne dla mnie - jestem czekoladoholiczką :D) tutaj jest przykładowy specyfik z opisem: Green Coffee - 100caps Sklep Internetowy UNS-SUPPLEMENTS (http://www.uns-supplements.com/pl/p/Green-Coffee-100caps/145) ciekawy jest też ten produkt KETONES 1200 który pomaga utrzymać prawidłową wagę.