PDA

Zobacz pełną wersję : IBX System - paznokcie mocne od środka



stefcia92
26-08-2014, 08:41
W ostatnim numerze pisma paznokcie ukazała się reklama nowych produktów wzmacniających paznokcie od środka.

Zainteresował mnie ten temat ponieważ na zdjęciu jest widoczny piorunujący efekt działania tej odżywki, i co ważne można jej używać pod stylizacje żel/ akryl !

http://verapro.pl/files/zdjecia/1010197_729164473783609_959374227_n.png
jestem ciekawa czy w rzeczywistości po takiej kuracji paznokcie wyglądają tak jak na zdjęciach :P

może któraś używała , jakie są opinie, ile trzeba powtórzyć zabiegów żeby był efekt , jaka jest cena tych produktów.

źródło:
Promocje - verapro.pl (http://verapro.pl/promocje/36)

Vika
29-08-2014, 15:57
Wiem tyle że te kosztuje zestawik 220zł
Ale też jestem ciekawa tego cuda, bo mam kilka klientek które by marzyły o spełnionych obietnicach producenta.

kiwaczek2
30-08-2014, 12:31
moja kolezanka ma,używa i poleca, widziałam jej paznokcie przed i po 1 razie i jest różnica. nie wiem jednak na ile trwała to jest zmiana

stefcia92
01-09-2014, 08:46
właśnie ciekawe jak sie trzyma na tym np hybryda i jaka jest częstotliwość takiego zabiegu. Też mam kilka klientek które na pewno byłyby zadowolone z obiecywanego efektu :)

uzbieram i zainwestuje chyba :) moim pazurkom też sie przyda.

stefcia92
15-09-2014, 08:44
zakupiłam u mnie po pierwszym razie jest taki efekt
przed

http://pliki.wzorki.info/images/MnAQy.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/4VDvg.jpgpo

jakiejś wielkiej różnicy wizualnej nie ma u mnie, są na pewno bardziej błyszczące nie łamały mi sie w ciągu tego tygodnia :), i ku mojemu zaskoczeniu widoczne po lewej wielkie pęknięcie zostało zaklejone :) - następnego dnia oczywiście powróciło ale było za wielkie , wiec myślę ze na mniejsze problemy sprawdzi się super. wykonam serie i porównam efekty po calej kuracji.

w sobote postaram sie zrobić zdjęcia na bardziej zniszczonej płytce , dotkniętej zmianami łuszczycowymi, zobaczymy jaki bedzie efekt.

cubaro
15-09-2014, 21:27
O kurczę, trochę kosztuje, ciekawa jestem jaka cena na targach będzie, może jakaś promocja? Też jestem zainteresowana bardzo. Daj znać jakie efekty w dalszym czasie :)

stefcia92
16-09-2014, 07:34
wydatek niestety jest ;/ mam nadzieje ze efekty będą warte ceny i że bedzie odzew wśród klientek.

EleEluś
16-09-2014, 09:27
No efekt jest kozak;]] moje paznokcie są w opłakanym stanie;/ jestem po silnej anemii;/ nie obgryzam paznokci a one same w sobie się łamią, rozdwajają i w konsekwencji tego pękają.. wyglądają nawet gorzej niż na tym 1 zdjęciu:( chyba warto zaryzykować. Jak myślicie odbuduje to płytkę paznokcia?

cubaro
16-09-2014, 21:02
Wydaje mi się, że jeśli będziesz robiła tylko systemem tzn. bez nakładania czegokolowiek to jeszcze lepszy efekt powinien być :)

stefcia92
22-09-2014, 09:55
EleEluś - myśle że warto spróbować, ale skoro jestes po silnej anemi to moim zdaniem od środka też powinnaś zadziałać ( dobra dieta , przede wszystkim)


nakładam teraz co tydz. samą odżywkę podreperuje troche paznokcie, a później nałoże przed hybrydą zobaczymy jak sie bedzie trzymać:) zaiwaniają zę powinna lepiej, mam nadzieje ze tak bedzie bo do tej pory miałam tak slabe i kruche paznokcie że góra 5 dni i zawsze coś odstrzeliło :P

---------- Dodano o godzinie 08:55 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 06:51 ----------

efekty sobotnich zmagań

po pierwszym zabiegu IBX

Przed
http://pliki.wzorki.info/images/MNIET.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/l0Kxv.jpg
po

przed
http://pliki.wzorki.info/images/4wvod.jpgpohttp://pliki.wzorki.info/images/HNS8i.jpg

moje wrażenia , wydaje mi sie że na tak zniszczonej płytce po pierwszym zabiegu efekt jest fajny, szczególnie widoczny na kciukach. Plamki mniej widoczne - klientka była zadowolona i gotowa podjąć kuracje :)

pysialali
27-09-2014, 00:13
dziewczyny czy zdradzicie ile za taki zabieg bierzecie?

Nefra
28-09-2014, 10:04
Wczoraj na targach pani mówiła, że ok 20zł można liczyć w zależności od miejsca i ze zestaw starcza na długo,one od maja robią na jednym zestawie i teraz im się kończy dopiero, podobno bardzo wydajne,ze spokojnie można udać pod hybryde, tyle pamiętam,było strasznie głośno 😄 ledwo słyszałam co mowila

---------- Dodano o godzinie 09:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:03 ----------

A i ze koszt jednorazowy to 2,50

stefcia92
30-09-2014, 09:40
pytałam i proponowana cena jest taka

Pierwszy zabieg
Jako zabieg wzmacniający naturalną
płytkę lub odbudowujący zniszczoną:
Dodaj 20-35 zł do podstawowego
zabiegu manicure

Jako zabieg chroniący płytkę pod
stylizacją żelową czy hubrydową:
Dodaj 20-35 zł do podstawowego
zabiegu stylizacji paznokci.

Czas: około 15-20 minut

kolejne zabiegi
Jako zabieg wzmacniający naturalną
płytkę lub odbudowujący zniszczoną:
Dodaj 10-25 zł do podstawowego
zabiegu manicure

Jako zabieg chroniący płytkę pod
stylizacją żelową czy hubrydową:
Dodaj 10-25 zł do podstawowego
zabiegu stylizacji paznokci.

Czas: około 7-15 minut

Nefra
30-09-2014, 20:24
Dziewczyny a przecieracie wacikiem przed włożeniem do lampy uv?

Ignorantka
30-09-2014, 22:57
Jak nie zapomnę :wstydek:, to przecieram :D. Na razie robiłam sobie dwa razy, więc nie mam zdania, czy robi to jakąś różnicę czy nie. Myślę, że skoro tak zalecają to należy przecierać.

stefcia92
01-10-2014, 07:50
też przecieram , choć nie do końca to rozumiem :P

sora-imagica
04-10-2014, 15:18
Nie kumkam...obejrzałam film instruktażowy i proszę o wyjaśnienie mi czym to ustrojstwo niby mam ogrzewać? o_O Przecież nie powiem klientce, żeby trzymała palce pod lampą oświetleniową...

https://www.youtube.com/watch?v=VIwKKc5XZ38&feature=youtu.be Tu znalazłam instrukcję.

sandrus
05-10-2014, 12:42
Babeczka na targach mówiła żeby włożyć do lampy uv.

Ignorantka
05-10-2014, 18:16
...czym to ustrojstwo niby mam ogrzewać? o_O Przecież nie powiem klientce, żeby trzymała palce pod lampą oświetleniową...
Do ogrzewania nie nadaje się lampa UV, bo produkt utwardzi, zanim on pod wpływem ciepła wniknie w płytkę paznokciową (cząsteczki będą mniejsze i ruchliwsze:D).
Ja w domu nie mam już żadnej lampki na stare (wydzielające ciepło) żarówki. Pod ledową niczego nie ogrzeję. Ale mam lampę na podczerwień, którą używam gdy mam problem z bólami kręgosłupa lub zatok. Sprawdza się doskonale ...i w salonie będzie wyglądać profesjonalnie :lol:.
https://www.google.pl/search?q=lampa+na+podczerwie%C5%84&newwindow=1&biw=1440&bih=741&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=iF4xVIrLBYXPaLqcgOgH&ved=0CAYQ_AUoAQ#newwindow=1&tbm=isch&q=lampa+na+podczerwie%C5%84&imgdii=_

stefcia92
06-10-2014, 09:13
w instrukcji jest napisane żeby ogrzewać pod lampką lub suszarką.

cubaro
06-10-2014, 22:13
sandrus - do lampy UV to włożyć po nałożeniu tym drugim preparatem

tomaszka
18-10-2014, 19:22
Dziewczyny , gdzie znajdę po polsku krok po kroku jak to nakładać itp.. spróbowałabym, zwłaszcza przed hybrydą.

stefcia92
20-10-2014, 08:18
jak kupisz produkt to na ulotce masz dokładna instrukcje po polsku .
:)


Dziewczyny , gdzie znajdę po polsku krok po kroku jak to nakładać itp.. spróbowałabym, zwłaszcza przed hybrydą.

po nałożeniu tego pierwszego preparatu też wkłada sie do uv.

Nefra
20-10-2014, 20:26
Po ibx w końcu trzyma sie mi hybryda :)

stefcia92
21-10-2014, 08:14
mi również !

to są moje paznokcie po przeprowadzeniu miesięcznej kuracji tydz po tyg. i po ZDJĘCIU hybrydy.

http://pliki.wzorki.info/images/MSFUX.jpg
nigdy nie miałam takich paznokci po zdjęciu hybrydy zawsze miałam coś złamanego albo wykruszonego , a tu nic .

to jeszcze zdjęcia równo 2 tyg, hybrydy na moich pazurkach - wczesniej po 3 dniach zawsze mi sie coś wykruszyło a tu 2 tyg.

http://pliki.wzorki.info/images/rhceX.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/K4ywP.jpg kciuk z mojej winy starty na tarce :P

ja juz sobie nie wyobrażam nie położyć tej odżywki pod żel czy hybryde.

ania38
22-11-2014, 21:34
w instrukcji jest napisane żeby ogrzewać pod lampką lub suszarką.
o jaką lampę chodzi?

a trzeba matowić paznokcia przed nałożeniem tej odżywki,a po odżywce od razu hybrydę można nałożyć bez bazy? odpowie może ktoś,proszę bo jestem zainteresowana jej kupnem .tylko wcześniej chcę wiedzieć jak używać,z góry dziękuję:)

Nefra
22-11-2014, 23:27
Ja ogrzewam przy takiej małej dmuchawie,coś podobnego do dawnej farelki: ) na ulotce pisze żeby nic nie robić chyba przed nałożeniem ale ja robię normalnie manicure ,gdy potrzeba delikatnie matowie a raczej omiatam płytkę paznokcia polerką. Po nałożeniu wszystkich warstw należy przemyc cleanerem i hybryda normalnie jak zawsze z bazą.

tomaszka
23-11-2014, 15:31
Ja też bym chciała zakupić sobie te produkty, ale jestem chyba jakaś niekumata. Nic a nic nie rozumiem co i jak sie nakłada. I jak sie ma to do hybrydy, żelu. ;(

Nefra
24-11-2014, 20:19
Dokładna instrukcja jest przy produktach,na początek ogrzewa się produkt na paznokciach żeby bardziej wchłonął w paznokieć a potem do lampy uv. Może to być stosowane jako wzmocnienie płytki tylko do zwykłego manicure a może być tez pod hybrydę, żel chyba też.

malutkaistotkaa
25-11-2014, 08:55
a jaka jezt tego cena dziewczyny widzialyscie?

stefcia92
27-11-2014, 08:37
o jaką lampę chodzi?

a trzeba matowić paznokcia przed nałożeniem tej odżywki,a po odżywce od razu hybrydę można nałożyć bez bazy? odpowie może ktoś,proszę bo jestem zainteresowana jej kupnem .tylko wcześniej chcę wiedzieć jak używać,z góry dziękuję:)


Lampkę z żarówką 60Vat . ( instrukcja dokładna jest przy produktach - nie ma wielkiej filozofii w nakładaniu po przeczytaniu instrukcji ) nie trzeba matowić ja też robie normalnie manicure i nakładam tą odżywke. Przed każdą stylizacja należy postępować tak jakbyśmy nie nakładały nic wczesniej, czyli normalnie matowimy przed hybrydą i żelami.

malutkaistotkaa- koszt 220zł . z przesyłką 230 (w gratisie mała oliwka)

u nas w salonie jest zainteresowanie, panie same proszą żeby pod hybryde im nakładać odżywke bo fajniej sie trzyma i przy zdejmowaniu płytka wyglada o wiele lepiej , jednak jako kuracja odżywcza (tak jak zalecają tydz, po tyg, nie są za bardzo zadowolone ponieważ są niecierpliwe. Myśla że po 2 razach bedzie super efekt ( chociaż zawsze przed rozpoczęciem kuracji zastrzegam ze płytka każdej z pań jest inna i jedna wymaga wiecej druga mniej. ) niektórym klientkom odżywke nakładałam już 5 razy - widze że paznokcieć jest mocniejszy ale jadnak nadal gdzieś "po drodze " potrafi sie złamać przez co panie sie zniechęcają.

produkt jest bardzo wydajny,

patinka246
26-03-2015, 21:58
Dziewczyny podnoszę! jak opinie? widzę że firma się prężnie rozwija. Robią szkolenia itp. Ja kupilam zestawik. Zrobilam sobie 3 razy i w ogóle nie widzę różnicy... koleżance położyalam teraz pod hybrydę. Ma taką pracę że co byśmy nie robiły zwykle odchodzi jej juz hybryda po tygodniu. Teraz drugi tydzień minął i dalej trzyma się rewelacyjnie. No i teraz mam mieszane uczucia.... jak to wygląda u Was?

chocopolish
23-04-2015, 19:52
A mnie nurtuje pewna rzecz... Mianowicie wg filmu instruktażowego nie wolno użyć IBX na osobie, która miała jakiekolwiek alergie na kosmetyki do paznokci. W związku z tym (czysto hipotetycznie:D) - jeśli klientka nie miała nigdy alergii i zaaplikujemy jej IBX i zacznie odczuwać jakieś dolegliwości, okaże się, że jest uczulona na jakiś składnik, to jak zdjąć jej to z paznokci? :P
Nigdzie nikt nie pisze o tym czy w ogóle da się to zdjąć, a skoro wnika w płytkę to pewnie nie..
Zdarzyła się wam może klientka u której IBX wywołał jakieś skutki uboczne?

monkas
27-04-2015, 17:36
Nazwa nic mi nie mówi - sama twardość od środka cały czas opieram na odżywkach do paznokci :D

ania38
27-04-2015, 21:58
A mnie nurtuje pewna rzecz... Mianowicie wg filmu instruktażowego nie wolno użyć IBX na osobie, która miała jakiekolwiek alergie na kosmetyki do paznokci. W związku z tym (czysto hipotetycznie:D) - jeśli klientka nie miała nigdy alergii i zaaplikujemy jej IBX i zacznie odczuwać jakieś dolegliwości, okaże się, że jest uczulona na jakiś składnik, to jak zdjąć jej to z paznokci? :P
Nigdzie nikt nie pisze o tym czy w ogóle da się to zdjąć, a skoro wnika w płytkę to pewnie nie..
Zdarzyła się wam może klientka u której IBX wywołał jakieś skutki uboczne?

nie,nie zdarzyło mi się a chociażby coś się stało,jakieś pieczenie czy ból to pewnie samo by przeszło ,może bym kazała klientce włożyć palce do zimnej wody,albo próbowała zetrzeć ile się da,sama nie wiem...

lepiej nie mieć takiej sytuacji..

natalia268
28-04-2015, 19:30
A mnie nurtuje pewna rzecz... Mianowicie wg filmu instruktażowego nie wolno użyć IBX na osobie, która miała jakiekolwiek alergie na kosmetyki do paznokci. W związku z tym (czysto hipotetycznie:D) - jeśli klientka nie miała nigdy alergii i zaaplikujemy jej IBX i zacznie odczuwać jakieś dolegliwości, okaże się, że jest uczulona na jakiś składnik, to jak zdjąć jej to z paznokci? :P
Nigdzie nikt nie pisze o tym czy w ogóle da się to zdjąć, a skoro wnika w płytkę to pewnie nie..
Zdarzyła się wam może klientka u której IBX wywołał jakieś skutki uboczne?

Będę do szkoleniu IBX to zapytam jak nie zapomnę :)


__________________________________________________ ____

Zatem.. już wszystko wiem..

W produkcie zawarte są monomery, które mogą uczulać. Trzeba zapytać klientkę czy jest uczulona na któryś składnik... jeśli nie wie, warto spróbować na kawałku paznokcia.

Uczulenie na ten produkt zdażyło się do tej pory dwa razy (albo tylko 2 przypadki zostały zgłoszone firmie)
Objawia się zaczerwienieniem skórek wokół paznokcia ..... i..... produktu nie da się ściągnąć. Trzeba odczekać aż cały paznokieć odrośnie....

kiepska sprawa :D

czuszka
28-05-2015, 14:13
Dziewczyny a jak się to nakłada drugi, trzeci itp. raz? tak samo jak za pierwszym razem?czy ściera się jakoś wcześniejszą warstwę?

ewusek1984
31-05-2016, 17:16
Hej dziewczyny a gdzie można kupić ten zestaw? I za jaką cenę?

NiCoLa
11-08-2016, 23:19
Też chciałam zakupić ten zestaw, ale niestety sprzedają tylko do salonów :(

tomaszka
15-08-2016, 19:54
I całe szczęście.

monkas
19-10-2016, 17:40
Na wzmocnienie płytki wystarczy new nails, ich odżywka. Kwestia systematycznego stosowania i paznokcie będą zdrowe, ale nie oczekujmy cudów. Wprowadzenie dużej przemiany naprawdę wymaga poświęcenia wiele czasu, jednak docelowo powinno być super.

monkas
26-05-2017, 10:42
Dziewczyny, czy któraś z was w ostatnim czasie robiła to - Kuracja do paznokci Herome Extra Strong Nail Hardener 10ml (http://www.pro-sprzet.pl/herome-nail-hardener-extra-strong-kuracja-do-paznokci-ekstremalnie-slabych-szybko-rozdwajajacych-sie-i-lamiacych-10ml.html) ? Jaki to miało wpływ na paznokcie?

ell
16-08-2021, 13:00
A jakie macie zdanie o Eveline nail therapy?

ell
16-08-2021, 14:21
Wszyscy tak narzekają, a u mnie same zalety ;) Ta odżywka uratowała moje paznokcie nawet po zerwanej hybrydzie. Ogólnie mam naturalnie bardzo słabe paznokcie, wręcz papierki. Eveline mi baaardzo pomogła. Mam też ten problem, że moje paznokcie rosną do góry i łatwo się domyślić, że są narażone na urazy, a z tą odżywką nic się z nimi nie dzieje wręcz przeciwnie. Jak robię przerwę od hybrydy to też ją stosuję i nie narzekam, to była moja pierwsza odżywka, która pozwoliła zapuścić mi paznokcie ;)
https://www.cocolita.pl/odzywki-2/eveline-nail-therapy-odzywka-do-paznokci-8w1

Polecam przy tym zamawiać w Cocolita Odżywka jest w dobrej cenie.