PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Nab³yszczacz br±zowieje



mogg
01-09-2014, 11:10
Witam , dziewczyny nie wiem co siê sta³o i dlaczego tak siê sta³o ale nagle zacz±³ br±zowieæ mi nab³yszczacz :/ wcze¶niej absolutnie nic takiego nie mia³o miejsca a teraz nie mam pojêcia co siê sta³o. Czy która¶ z Was mia³a tak± sytuacjê ??
Bo bokach s± takie br±zowe ³atki wcze¶niej nic siê nie dzia³o i nic takiego nie wystêpowa³o :// przez 2 miesi±ce absolutnie nic siê z³ego nie dzia³o a traz wygl±da to strasznie nieestetycznie czy te¿ tak mia³y¶cie mo¿e ? paznokcie które robi³am miesi±c temu -nab³yszczy³am i by³o jeszcze ok a od 2 tygodni nie wiem co siê dzieje
Oto nab³yszczacz który posiadam :
Allepaznokcie quick finish srebrna buteleczka

zmijka
02-09-2014, 17:48
ja mia³am tak kilka razy przy gelishu, niestety nie wiem co by³o przyczyn± ;(

angelikapl
02-09-2014, 19:35
Ja mia³am sytuacjê z jedn± klientk± i te¿ siê g³owi³am ale okaza³o siê, ¿e u¿ywa balsamu br±zuj±cego do cia³a i dobrze d³oni nie my³a z jego resztek. Raz mia³am te¿ sytuacjê w której za d³ugo nab³yszczacz przytrzyma³am w lampie i zwyczajnie z¿ó³k³.

mogg
04-09-2014, 10:09
Na moich paznokciach równie¿ zrobi³ siê br±zowy nalot z tym ¿e nie u¿ywam w ogóle ¿adnych balsamów br±zuj±cych i nie mam pojêcia co z tym zrobiæ, zadzwoniê do nich zapytam, ale pewnie nic nie poradz±. Trzymam standardowo minuty. U mnie to by³o tak ¿e dos³ownie z dnia na dzieñ nagle zacz±³ br±zowieæ i potem ju¿ br±zowia³ non stop.
Eh.. :/
Czy zmieniæ buteleczkê na now±? Chocia¿ to bez sensu bo jak znowu zacznie mi br±zowieæ to mo¿e czas zmieniæ nab³yszczacz, bardzo poleca³y go dizwczyny z tego forum :(

Bo¿ena P
05-09-2014, 20:55
Je¶li br±zowieje na paznokciach to byæ mo¿e wina solarium? s³oñca?
A je¶li w buteleczce - czy butelka na pewno nie mia³a styczno¶ci z promieniami s³onecznymi?