PDA

Zobacz pełną wersję : Stempelki na lakierach hybrydowych



samsam
25-09-2014, 15:55
Witam ;) Szukałam już po kilku wątkach, ale jakoś nie umiałam znaleźc odpowiedzi.
Paznokcie hybrydowe (bo narazie tylko takimi się zajmuję) robię już od jakiegoś czasu. Coraz modniejsze stało się umieszczanie tempelków na pazurkach, także tych hybrydowych.
Mój zestaw do stempelków leży praktycznie nieużywany i chciałabym to zmienić, ale nie jestem pewna kilku rzeczy.
Czy stempelki mam wykonywać za pomocą lakierów hybrydowych czy zwykłych? I kiedy podczas manikure hybrydowego powinniśmy wykonać stempelek. Zmatowić top -stempelek i znów top? Proszę pomóżcie bo chciałabym dokupić więcej blaszek z wzorkami, a jeśli nie znam kolejności wykonywania ich na hybrydach to nie wiem czy ma to sens ;)
Z góry dzięki wielkie (jeszcze raz przepraszam jeśli temat się powtarza, ale naprawdę szukałam:P)

Ava
27-09-2014, 00:09
stempelki na hybrydzie robisz normalnymi lakierami, hybryda przeciez sie tak nie odbije :)
ja bym 2 warstwe lakieru hybrydowego przetarla suchym wacikiem bezpylowym i na to stempel i top :) mozna tez zrobic najpierw top zmatowic, stempel i top

samsam
27-09-2014, 17:36
lakiery hybrydowe mają różną gęstosc więc pytam dla pewności :D
A drugiej warstwy lakieru raczej nie przetarłabym suchym wacikiem bezpyłowym , przecież warstwa się lepi.. raczej musiałabym przetrzeć ją cleanerem i wtedy stempelek. Ale chyba spróbuję metodę ze zmatowieniem topu, stempelkiem i ponownym nałożeniem topu;)