PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw, walizka produktów do makijażu



owca681
27-08-2009, 20:37
Dziewczeta moze mi podpowiecie gdzie moge zakupic taki cały zestaw produktów do makijażu dla poczatkującej makijazystki??

elinka
27-08-2009, 21:02
ja propomuje zrobić takie zakupy gdzieś w jakiejś może galeri w dziale kosmetycznym lub w sklepie sprawdzonym kosmetycznym nie ma u ciebie gdzieś tskiego większego i lepszego w okolicy?

asia
27-08-2009, 22:43
często w miejscach gdzie są kursy mają takie rzeczy. albo w hurtowniach kosmetycznych

Jade
28-08-2009, 00:18
moze to nie zestaw ale zajefajne cienie do oczu:)
PRO 120 Color Eyeshadow Palette eye shadow MAKEUP KING on eBay (end time 05-Sep-09 07:01:37 BST) (http://cgi.ebay.co.uk/PRO-120-Color-Eyeshadow-Palette-eye-shadow-MAKEUP-KING_W0QQitemZ280381887513QQcmdZViewItemQQptZLH_De faultDomain_0?hash=item4148101419&_trksid=p3286.c0.m14)


Hihi fajnie jest znalesc stare posty a najfajniejsze jest to ze minelo 3 lata i dopiero teraz kupilam dwie takie paletki jedna mam wspolnie z mlodsza corka a druga starszej.Kocham zielone kolorki, zielony z zoltym miodzio z moimi marchewkowymi wlosami :)

Gakka
28-08-2009, 16:55
I fajne i nie. Kolorki fajne ale bardzo niepraktyczne. Na co dzień bardziej zdają się kolorki albo ciemne delikatniejsze w paru odcieniach. Takie wyraziste rzadko sie używa ;p Co z tego że mam fajny niebieski i fajny żółty skoro jak je połączę to wychodzi kupa.? ;p
Lepiej udać się do np. perfumerii Douglasa i tam Ci panie dopomogą. Bardzo miła obsługa, i robią makijaże proponowane, wypiszą co nałożyły i jak coś się spodoba - można kupić.

I tak jak koleżanki mówiły - w hurtowniach są. Ale nie zawsze te cienie się trzymają..
Najważniejsze rzeczy to dobra baza i cień. Osobiście wole wydać troszkę więcej na cień nisz kupić jakiś kicz co mi się kiedyś zdarzało b.czesto.

Bożena P
28-08-2009, 17:41
jeśli chodzi o cienie, bazy, podkłady itd to polecam produkty firmy kryolan lub nieco taniej inglot :)
jeśli chodzi o akcesoria do makijażu to wydaje mi się ze na sam początek możesz zainwestować np w topchoice lub donegal :) fajne pędzelki ma też avon (ale nie te w zestawach, tylko te pojedyncze - zwłaszcza pędzel do pudru) a dopiero później zainwestować w pędzle np z inglota.

owca681
28-08-2009, 19:15
Mam ta paletke cieni:) fajowa i wcale nie sa ciemne te cienie a szkoda:(
a myśle właśnie o tym:
Kryolan - sklep internetowy - Impre-Art - Kufer wizażysty z wyposażeniem (http://kryolan.impre-art.com.pl/katalog/id,299,54,kufer-wizazysty-z-wyposazeniem.html)
tylko wiecie zastanawiam sie czy ta firma jest cos warta??

asia
28-08-2009, 19:32
a ja wam powiem że jeżeli już się maluję to albo czarnym kohlem, albo właśnie takimi odjazdowymi kolorami jak jade pokazała. mam jakiś tam beż itp, ale to już u mnie rzadkość.
mita paleta jade baaardzo się spodobała, u nas na allegeo jest coś w tym stylu firmy miss rose czy coś podobnego. kolry bomba

Jade
28-08-2009, 21:31
Dzieki Asienko,mi tez sie podoba i chyba sobie kiedys tam kupie jak nie mi sie przyda to mam dwie laseczki w domu:)napewno beda zachwycone.Ja kiedys jak bylam jeszcze mloda :)to tylko brazy,a kilka lat temu cos mi sie przestawilo i zaczelam uzywac rozowe odcienie,niebieskie,zielone ktorych nie cierpialam:)
Gakka a niebieski z zoltym to powinien wyjsc zielony a nie kupa:)

Gakka
28-08-2009, 22:22
Jade, chodziło mi o to że niektóre kolory nie należy z sobą mieszać. Brązowy z pomarańczem pomieszasz ale brązowy z niebieskim już gorzej wygląda.
I też źle napisałam nie pomieszać tylko żeby było oko siebie. wiecie o co mi chodzi ;p.
Ja używam delikatnych do szkoły tak to też takie o mocniejsze kolorki ale tylko pod ubrania. ;p

Kufer wygląda imponująco lecz nie znam firmy ;p

Jade
29-08-2009, 00:07
Tez tak uwazam,ze nie wszystkie kolory da sie pomieszac.Pozatym ja tam jakos niemam na to zbytnio czasu wiec rach ciach jednym kolorem i tak jak piszesz zeby pasowalo np.pod kolor bluzki:)

asia
29-08-2009, 12:55
a to ja sie znowu wyłamię, lubię robić "papuzie" oczka, szczególnie że jeszcze jakiś czas temu ubierałam się tylko na czarno i przełamywałam dodatkami:) z czarnym już mi przeszło, ale na oku czasem szaleję, szczególnie lubię np. róż+ żółć+ zieleń, oczywiście nie zmieszane:) zaraz przeszukam forum czy my mamy tematy ze zdjęciami makijaży, bo szczerze to głównie w pazurkach siedzę i nawet nie patrzyłam..:)

Anna Kosińska
29-08-2009, 14:41
ja polecam jesli chodzi o makijaze to Kryolan swietne korektory jak i kolory,Glazel przepiekne palety kolorow i podklady i Mist Stockholm i rowniez inglota te jaskrwe barwy...

owca681
29-08-2009, 17:01
ja polecam jesli chodzi o makijaze to Kryolan swietne korektory jak i kolory,Glazel przepiekne palety kolorow i podklady i Mist Stockholm i rowniez inglota te jaskrwe barwy...

i chyba tak zrobie:) nie bede kupował wszystkiego z jednej firmy tulko z kilku czyli tak korektory z kryolan kamuflaze tez sie nadaja?? z Gazel podkłady??a bazy z jakiej najlepsze??:)

Anna Kosińska
29-08-2009, 17:34
w ogole Kryolan jest swietna marka ztego moge polecic prawie wszystko napewno korektory,podklady,bazy no i palety choc co do palet to i jeszcze glazel..baza rowniez z dax cosmetics jest rewalacyjna wiec rowniez bez problemu moge Ci ja polecic..

owca681
29-08-2009, 17:55
:* kochana jesteś:*:*:* ;)

MeryMacom
13-12-2012, 20:09
Ja pozwolę sobie polecić pędzle do makijażu Mery Macom. Zestaw zawiera 20 pędzli w etui. Pędzle są delikatne, praktyczne i trwałe ponieważ wykonane są z wysokiej jakości naturalnego, nie powodującego podrażnień skóry włosia. Pędzle są wygodne i wyprofilowane tak, by nabierać odpowiednią ilość kosmetyku. Bardzo dobry zestaw za równo dla profesjonalistów jak i dla tych co dopiero zaczynają.

rudadagusia
14-07-2016, 15:22
Spróbuj w Sephorze. Tam kiedyś widziałam takie "walizeczki" ;)

ank13pietro
17-07-2016, 21:14
Szkoda, że o forum jest nieco wymarłe, ostatnie posty z 2012 roku ;)
Żeby nie było offa, multi-palety niezłe do użytku domowego są z Beauty factory :)