PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoodmładzanie



roksana22
29-08-2009, 14:16
Zabieg naświetlania za pomocą specjalnego aparatu wytwarzającego silny błysk o określonej długości fali świetlnej, tzw. intensywne światło pulsacyjne IPL. Naświetlanie pozwala odmłodzić skórę: twarzy, szyi, dłoni. W sposób nieinwazyjny poprawia wygląd skóry i leczy jej niedoskonałości.

Wskazania do zabiegu:
-teleangiektazje (pajączki żylne)
-niewielkie zmiany naczyniowe
-rumień
-piegi
-trądzik różowaty
-przebarwienia
-rozszerzone pory
-płytkie zmarszczki
-utrata sprężystości skóry

seqoya
08-11-2009, 21:16
Fajny zabieg, widoczny efekt :)

zyza
16-01-2010, 15:13
zapomniałas dodać trądzik :D
bo IPL świetnie leczy trądzik :D

milo
02-03-2010, 15:47
Zgadzam się, to świetny zabieg :) Pomocny w wielu przypadkach i nieinwazyjny. Ja jestem nim zachwycona, co prawda nie mam może porównania bo byłam tylko w 1 miejscu-centrum malia w warszawie ale efekt mnie zadowolił więc nie wiem czy mam szukać innych miejsc

unita
04-03-2010, 16:20
a ile trzeba tych zabiegow zeby bylo widac efekt i jaki jest koszt tej przyjemnosci?

Anika
21-05-2010, 15:14
Też mnie ciekawi ile taka przyjemność kosztuje bo chętnie bym sie wybrała :)
I czy naświetla się tylko skórę twarzy, szyi i dłoni czy można też naświetlać np. uda gdzie są zmany naczynkowe.

qatrycja
21-05-2010, 16:00
ja również przyłączam się do pytań dziewczyn :)

zyza
24-05-2010, 14:30
na trądzik rozowaty i naczynka co 3 tygodnie ok 6-7zabiegow u nas zabieg od 150-180 (150 bez maseczek itd tylko podstawy,180 z pelna kosmetyką)
na fotoodmladzanie co 2 tyg ok 6-7 zabiegow 150-180zl/za jeden
tradzik co tydzień ok 6-7 zabiegow 150-180zl/za jeden

---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:56 ----------

Anika co do nog to nie jest takie proste...
owszem naczynka ci znikną ale bea sie pojawiac ponieważ zyla ktoras większa jest nieszczelna, porobily sie male dziurki przez ktore ucieka krew tworzac na skorze tzw pajaczki... na nogach najlepiej zrobić skleroterapię czyli zamknąc zyłę i dopiero leczyć naświetlaniami IPL czy lasera...
na twarzy daje to troche inne rezultaty :D
co do naczynek to od razu efektu tez nie bedzie chociąz skora bedzie delikatnie robila sie jaśniejsza... do calkowitego wchlonięcia ściętej krwi potrzeba do pol roku :D takze moga naczynka znikac do 6 miesięcy :D

Monika5643
24-01-2014, 10:07
Wiem, że temat nieco nieaktualny, ale mam pomysł żeby wysłać mamę na zabieg fotoodmładzania i nie wiem gdzie są one wykonywane w Gdańsku. Możecie mi doradzić jakieś miejsce?

magdalenka25
20-10-2015, 12:18
Bardzo fajny zabieg, do tego efekty są niemalże natychmiastowe



Forum Wizaz.pl - Pokaż profil: nekonoasobu (http://wizaz.pl/forum/member.php?u=1367924&vmid=212407#vmessage212407)

kasiasteblecka
28-07-2016, 10:48
Jeśli chodzi o fotoodmładzanie to ma rewelacyjne działanie, po 4 zabiegach zauważyłam wyraźną poprawę na twarzy. Walczyłam z trądzikiem od dłuższego czasu, kremy nie kremy i dopiero zabiegi IPL pomogły. Polecam trochę poczytać na temat tego zabiegu, jest trochę przeciwwskazań o których powinnyście poczytać: Fotoodmładzanie metodą ipl na Śląsku - Slimgroup (http://estetykaodchudzanie.pl/kosmetologia/ipl-fotoodmladzanie)
Mam zamiar oczywiście kontynuować kurację i skończyć dopiero przy proponowanych sześciu zabiegach.
Jeśli chodzi o efekty to skóra jest zdecydowanie bardziej jędrna i gładka. Co do samego zabiegu to jest w miarę krótki i bezbolesny.