PDA

Zobacz pełną wersję : Gruba żona!



trancemusic
14-11-2014, 10:45
Czesc kobiety
Jak namówic żóne żeby schudła? Spasła się niemiłosiernie i nic nie robi z tym. Zapisała się na siłownie, płaci karnet i nie chodzi.Kupiłem jej rowerek- jezdzi. Odrosty na jak cholera ale do fryzjera na ostatni dzwonek idzie. Pracuje 6 godz dziennie.... Chyba trzeba rozwodu bo widze , ze coś z nia nie tak. Pomocy!

syrena16
14-11-2014, 13:07
Kamis Jeśli przegnę to nie banuj tylko usuń -please.


Do autora


Bardzo Cieszy mnie tak wyrozumiały , idealny, i oddany mąż- Super- Proponuje wkleić swoja fotę- chętnie zobaczę tego idealnego modela któremu doradzam...Ps Na jej miejscu (ps możesz mi dać do niej numer) puściłabym Cię tyle razy że miałbyś problem z wejściem do katedry przez rogi.
>Faceci kochaja kragłości... ale nie ..grozba rozwodu...hmmmm co znudziła sie? , czas na nowszy model??????????A może kryzys wieku średniego Misiu?... Piszac ten post i grożąc jej rozwodem przez otyłość złamałeś już swoja przysięgę małżeńska... Ponieważ osobiście sama leczyłam chorobliwa otyłość, proponuje Skarbie ruszyć Ci ten idealny tyłek do lekarza i spróbować pomóc żonie- a nie ja ośmieszać.


Pozdrawiam

Ps A wiesz czemu nazywa Cie skarbem???????????? To pomyśl co się robi z takim skarbem .....(ech ta poprawność polityczna)

Agnieszka Praska
14-11-2014, 13:09
nic dodac nic ujac:ok:

trancemusic
14-11-2014, 14:08
no to co ja jestem winien>? zawsze wina faceta. podejzewam , ze nie ma miłosci miedzy nami ( moze jej nigdy nie bylo) wiec sam nie wiem co robic, zwlaszcza ze mamy dziecko ...a jej nadwaga to nie choroba tylko lenistwo i obzarstwo

syrena16
14-11-2014, 15:40
Oj bieeeedny ty, oj poszkodowany, oj nieszczesliwy....Jakież to smutne życie Ci się przytrafiło... Czy już ci lepiej...
Rozumiem że poza naszym forum paznokciowym wkleiłeś ten głupi i śmieszny post również na fora dla myśliwych, kuśnierzy, budowlańców i hobbystów.
K.....źwa czy ty naprawde wierzysz że trafisz tu na poklask.
Sądzisz ze bedziemy Ci biły brawo oj ty BOHATERZE co kupił rowerek i karnet na siłownie....Takich (oj i znow poprawność polityczna) fr.....ów widziałam na pęczki.
Szukają usprawiedliwienia dla prób rozwodowych, ewentualnych kochanek, czy też swoich zachowania względem żony....Która często już nawet sie nie rozbiera
Wcale bym sie nie zdziwiła jesli Ona zajadałaby własnie upokorzenia których doznała... Daj jej się wypowiedzieć bohaterze to znajdziemy przyczynę Twoich problemów :ok:

klaudia22
14-11-2014, 15:55
Dziewczyny chyba niepotrzebnie się unosicie jak dla mnie na pierwszy rzut oka widać że to troll :) Gdyby rzeczywiście koleś chciał się wyżalić nie zrobiłby tego na forum kobiecym tylko szukałby poparcia wśród mężczyzn. Poczytajcie sobie o trollach chociażby na wikipedii.

trancemusic
14-11-2014, 16:08
Żaden trol chciałem zobaczyć reakcje kobiet ale już wszystko wiem... Nic nowego się nie dowiem.
Ps.Żadnego poklasku nie oczekuje

samaron
14-11-2014, 16:17
ja czekam na jakiś spam ;)

Patrycja_92
19-11-2014, 18:18
Daj jej rozwód, to pewnie jedyna rzecz jaką możesz jej dać.
Na szczęście po rozwodzie będziesz żył w zasyfionym mieszkaniu bez jedzenia, oglądając ładne laski przez szybe okna. Bo skoro Twoja żona się zapuściła, to znaczy że przez kogoś tak leniwego jak Ty, nie miała czasu żeby coś zrobić dla siebie, bo zajmowala sie wszystkim czym ty nie potrafiłeś. Dobrze piszesz, daj jej rozwód, to będzie dla niej ulga :) Znajdzie kogoś kto będzie szedł z nią ramie w ramie, a nie za nią z biczem na konia.

Daria77
14-10-2015, 15:08
Jeśli jesteś tak bardzo zafrasowany wyglądem swojej żony i chcesz zadbać o jej wygląd i zdrowie to moja propozycja jest taka, zrób prezent żonie. Kup jej serię zabiegów z endermologii LPG najlepiej 15 zabiegów gdyż zabiegi te powinno się stosować seriami. Tutaj masz link do salonu który takie zabiegi oferuje Beauty Medica | Kosmetologia Estetyczna Toruń (http://www.beautymedica.pl/). Tylko pamiętaj o to by zapewnić żonie ciągłość tych zabiegów, dodatkowo powinieneś kupić żonie karnet na fitness o ile lubi fitness, dla siebie też :) w końcu musisz dać przykład zaniedbanej żonie.