PDA

Zobacz pełną wersję : MLashes - Produkty do przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi.



mlashes
02-01-2015, 01:42
Jeżeli szukasz dobrych rzęs w niskich cenach
Stawiasz na profesjonalne, sprawdzone produkty
Cenisz sobie wysoki poziom obsługi klienta
Lubisz mieć wpływ na to, co kupujesz
Nie lubisz czekać zbyt długo na przesyłkę....

To zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem- MLashes - mLashes (http://www.mlashes.pl)

Stworzymy Ci taki miks, jakiego potrzebujesz lub wyślemy pasek rzęs, których aktualnie Ci zabrakło.
Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta.

Sprawdź nas :)

MLashes

zania37
02-01-2015, 09:15
Czy istnieje możliwość płacenia karta albo przez PayU albo tym podobne??
Jak jest z wysyłki za granice??
Żadnych informacji na te tematy nie znalazłam na Waszej stronie
Chodzi mi o to ze np z Noblelashes
mozna płacić przez PayU i przy wyborze dostawy jest opcja wysyłki za granice, cena powiększa sie w zależności od wagi paczki
i za wszystko płace jednorazowo
I paczka jest wysyłana w ten sam dzień
Zależy mi na takiej opcji
Bo przelewy zagraniczne idą 3-4 dni
Nikt nie chce czekać na paczke 2 tyg :/

mlashes
02-01-2015, 11:50
Sklep funkcjonuje krótko, przez co nie zdążyliśmy wprowadzić jeszcze wszystkich opcji.
Póki co, jest możliwość płatności DotPay a na dniach postaramy sie wzbogacić to, o wspomniane przez Panią wyliczenia kosztów w zależności od wagi i kraju.

zania37
02-01-2015, 12:55
Będę czekać z niecierpliwoscią
Lubię testować nowe produkty :)

moncia2209
02-01-2015, 22:27
ja kupiłam kilka opakowan do objętościówek , zdam relacje z jakosci, bo ceny mocno konkurencyjne, co mnie bardzo cieszy ;)

zania37
03-01-2015, 16:47
Moncia czekam na relacje
Bo tez chce spróbować rzes do objetosciowki
Kupuje innej znanej tutaj firmy i poprostu czasami dostaje szału
Bo przy odklejaniu rzes, rzesy odczepiają sie z tym paskiem co sa do niego przyklejone od tego drugiego paska, mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi
I nie mozna zacząć z jednej ani drugiej strony bo robi sie to samo, muszę zaczynać od środka
zdawaj szybko relacje ��

A tak w ogóle mllashes czy macie w planach wprowadzenie dłuższych rzes 15-17 mm właśnie do objętościowek??

mlashes
03-01-2015, 18:29
Moncia czekam na relacje
Bo tez chce spróbować rzes do objetosciowki
Kupuje innej znanej tutaj firmy i poprostu czasami dostaje szału
Bo przy odklejaniu rzes, rzesy odczepiają sie z tym paskiem co sa do niego przyklejone od tego drugiego paska, mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi
I nie mozna zacząć z jednej ani drugiej strony bo robi sie to samo, muszę zaczynać od środka
zdawaj szybko relacje ��

A tak w ogóle mllashes czy macie w planach wprowadzenie dłuższych rzes 15-17 mm właśnie do objętościowek??

Tak, planujemy :) Może nie 17mm , ale do 2 tygodni chcemy wprowadzić 15mm i 16mm z 0,05 i 0,07.

Mysiaczeq
04-01-2015, 22:33
też chciałabym skorzystać :) czy jest możliwość kupna pojedyńczych pasków do przetestowania?

aticzka88
05-01-2015, 07:45
ja już zamówiłam, i czekam z niecierpliwością :) będę pisać o wynikach testu ;)

mlashes
05-01-2015, 10:19
też chciałabym skorzystać :) czy jest możliwość kupna pojedyńczych pasków do przetestowania?

Tak, oczywiście. Tyle, że 0,05 będzie dostępne w pełni dopiero około poniedziałku. Jeżeli chodzi o inne grubości- bez problemu.

Mysiaczeq
05-01-2015, 10:54
Super a moglabym prosic o ceny paskow? :)

mlashes
08-01-2015, 01:25
Super a moglabym prosic o ceny paskow? :)

Paski rzęs (http://mlashes.pl/31-paski-rzes?live_configurator_token=18e49373d49f69184d7d5 ccb41b5c82a&id_shop=1&id_employee=2&theme=&theme_font=) - Tutaj jest część pasków. Niestety póki co bez zdjęć i z małymi pustkami w magazynie, ale w następnym tygodniu mamy dostawę i wszystko będzie już pełne po brzegi. :kwiatek:

aticzka88
08-01-2015, 17:07
jestem po pierwszych testach ;)
a więc tak, ogólnie towar mnie zadowolił. szybka przesyłka, gratisiki, jakość rzęs bardzo dobra. Porównując do innych firm mogę stwierdzić że skręty takie jak w noble są, a co za tym idzie słabsze (mniej podkręcone) niż w evo.
Generalnie ejstem zadowolona i całość na bardzo duży plus.
Na pewno jeszcze nie raz zamówię towar :)

enedi
08-01-2015, 18:34
Do mnie też przyszło zamówienie i zamówiłam Minki LUXURY jakosć super jak Noble czy Evo.
skręt dość mocny ,ale 11mm równa się z 12mm takie mam wrażenie porównam jutro z Noblowskimi.
Cena super 38zł a nie 59zł. Może miałam pecha ,ale dużo pomyłek w zamówieniu dostałam ,napisałam do Mlashes zobaczymy jak reakcja ,bo zamawiać chciałam często.

mlashes
08-01-2015, 21:47
Do mnie też przyszło zamówienie i zamówiłam Minki LUXURY jakosć super jak Noble czy Evo.
skręt dość mocny ,ale 11mm równa się z 12mm takie mam wrażenie porównam jutro z Noblowskimi.
Cena super 38zł a nie 59zł. Może miałam pecha ,ale dużo pomyłek w zamówieniu dostałam ,napisałam do Mlashes zobaczymy jak reakcja ,bo zamawiać chciałam często.
Faktycznie nasz błąd. Postaramy się to wynagrodzić :kwiatek:

moncia2209
08-01-2015, 22:45
ja też jestem zadowolona, choć miejscami są nierowne, ale jakość na duży plus,juz zakochalam sie w czekoladowych :)

mlashes
09-01-2015, 01:47
Dziękujemy za wszystkie opinie. Są dla nas bardzo cenne.

Jeżeli chodzi o nierówność, mowa o 0,05?

aticzka88
09-01-2015, 09:01
a no wlasnie, zapomnialam dodac o tym 11 i 12mm. u mnie tez 11mm rowna sie 12mm, w grubosci 0,10. ;)

moncia2209
09-01-2015, 18:12
tak, w 0,05 są troszke nierowne

mlashes
09-01-2015, 18:18
tak, w 0,05 są troszke nierowne

One są takie fabrycznie. Według producenta mają w ten sposób naśladować norki.
W metodach objętościowych jest to niezauważalne. Polecamy je wypróbować, ponieważ zagęszczenia robione nimi to czysta przyjemność :)

Happyhandy
10-01-2015, 14:43
Miałam okazję pracować na większości produktów, oferowanych przez MLashes.

Rzęsy Bis pokochałam bezgranicznie już baaardzo dawno i cieszę się, że wciąż mam je gdzie kupować. Wyróżniają się miękkością (oczywiście proporcjonalnie do grubości), są lekkie i delikatne, prawdopodobnie przez ciut jaśniejsze końcóweczki, które bardzo delikatnie i naturalnie wyglądają na oku. Dobrze odklejają się od paska, choć czasem, zwłaszcza przy krótszych rozmiarach, przeszkadza mi czarne tło. Podklejam sobie plasterek w tle, żeby lepiej widzieć rzęsy. Bisy mają delikatniejsze skręty, niż inne firmy. Np. Bis C odpowiada w przybliżeniu B w Evo i Noble, a Bis D jest bliższe C tych firm.

Luxury są czarniutkie do samych koniuszków, zwykła aplikacja 2:1 wykonana nimi jest wyrazista. Mam wrażenie (ale to tylko moje osobiste odczucie), że są ciut sztywniejsze od Bisów, porównywalne z Noble i Evo. Żółte tło pozwala dobrze widzieć chwytaną rzęsę. Tu chyba nie ma aż tak dużej różnicy w skrętach.

Natomiast "Mlashkom" 0,05 będę wdzięczna dozgonnie za to, że uratowały mnie i moje otoczenie prze atakiem szału, gdy nie mogłam sobie poradzić z klejeniem metodą objętościową:leze: Choćbym pękła, to nie potrafiłam stworzyć zgrabnej kępki. Aż do czasu, gdy wypróbowałam pasek 0,05 - mioooodzio. Mięciutkie toto, ładnie się formuje, dobrze odkleja a na oku budzi zachwyt. Białe tło pasków ułatwia chwytanie.

Jeśli chodzi o kleje, to Zetkę wszystkie chyba znamy, więc nie ma co pisać. Ale moim odkryciem jest niebieski Master. Umieściłabym go gdzieś między Zetką a Hs4. Raczej rzadki, szybko wiążący i bardzo trwały. Sięgnęłam po niego kiedyś w akcie desperacji, gdy gdy rzęsy klientki z jakiegoś powodu nie chciały przyjąć moich i mało tego, że zaskoczył, to jeszcze sprawił mi miłą niespodziankę przy uzupełnieniu.

Rzadko zabieram głos na forum, ale jak już walnę posta, to na całą stronę :leze:

luska102
12-01-2015, 09:20
A jak wyglada sprawa platnosci np.paypal oraz przesylka zagranice?

kasiiia
12-01-2015, 09:33
Ja mlashes już znam i kocham za ekspresowe wysyłki, które nie raz uratowały mój tyłek!
Z dostępnych w sklepie dla mnie najlepse są rzęsy Mlashes, w metodach objętościowych kępki same się tworzą, rzęsy łatwo odchodzą od paska, rzęski są mięciutkie.
BIS znałam wcześniej są ok
Luxury dla mnie do metod objętościowych za sztywne, za mocno przyklejone, mam problem z odklejeniem rzęs z krawędzi pasków, kępki same łądnie się nie otwierają i coś pomieszane są te długości. 12-10-8 nie widać różnicy... Zawiodły mnie

Rewelacją jest to, że same tworzymy swoją kasetke. U mnie skończył się problem z niepotrzebnymi paskami :-)
Naprawdę polecam i dziś po południu składam zamówienie na kasetke

mlashes
15-01-2015, 19:01
Dziś uzupełniamy zapasy 0,05 , jeżeli jeszcze ktoś nie spróbował to polecamy :)
Mamy także teraz gotowe mixy 7-15 i 10/11/12 po 16 pasków w kasetce.

Dodatkowo mamy już rozmiary 15mm i 16mm w 0,05 i 0,07. C i D.

mucha
21-01-2015, 11:09
A jak z trzymaniem się rzęs?

Klejąc jednym klejem na jednej klientce widzę ogromne różnice między rzęsami evo, Noble czy Bis.

Chciałabym wypróbować te rzęski.

MLashes można prosić o koszty wysyłki do Irlandii kompletu próbek? I numer konta wraz z komunikatem SWIFT aby przelać pieniążki na pw poproszę. Dziękuję :)

Askar
22-01-2015, 19:12
jestem po pierwszych testach ;)
a więc tak, ogólnie towar mnie zadowolił. szybka przesyłka, gratisiki, jakość rzęs bardzo dobra. Porównując do innych firm mogę stwierdzić że skręty takie jak w noble są, a co za tym idzie słabsze (mniej podkręcone) niż w evo.
Generalnie ejstem zadowolona i całość na bardzo duży plus.
Na pewno jeszcze nie raz zamówię towar :)

Aticzka,porównujesz do normalnych paletek Noble? Bo ja mam z Evo i Noble paletki i obydwie firmy maja taki sam skręt, no chyba że chodzi o Smarty od Noble, to tu faktycznie skręt jest słabszy niż w tradycyjnych paletkach.

aticzka88
22-01-2015, 19:22
Askar, tak do normalnych :)
według mnie ( no i chyba nie tylko mnie) evo ma mocniejsze skręty w porównaniu do innych firm.
Oczywiście nie jest to wadą, mnie osobiście odpowiada :)
już sobie obczaiłam wszystkie firmy i w kazdej pokochałam co innego, wiec zamawiam wedle upodobania :)

mlashes
23-01-2015, 12:15
Załączamy zdjęcia skrętów.

Mlashes, wypada tak jak Luxury na zdjęciu.

Jeżeli chodzi o Luxury , standardowo były w skręcie jak na zdjęciu, jednak aktualnie mamy innego dostawcę i ma skręty bardziej zbliżone do tych wspomnianych przez was. Tzn mocniejsze, wyraźniejsze. D jest w nich bardzo mocno podkręcone.
Jeżeli ktoś pracował na tym mocnym C polecamy brać D z MLashes.

Do tego zdjęcie na szybko Lek, aktualnie dostępne są pierwsze i drugie. Z czego drugie jedynie w mixie 7-15.

Może trochę to zagmatwane, dlatego do końca tygodnia zaktualizujemy zdjęcia skrętów, aby wszystko było już przejrzyste.

zania37
23-01-2015, 21:28
czy w najblizszym czasie bedzie dostepna opcja wysylki za pobraniem na terenie Polski??

mlashes
24-01-2015, 14:25
czy w najblizszym czasie bedzie dostepna opcja wysylki za pobraniem na terenie Polski??
Jest opcja wysyłki pobraniowej. Jeżeli chwilowo się nie wyświetla , można zaznaczyć odbiór osobisty i w uwagach wspomnieć o wysyłce pobraniowej.
Jeżeli mowa o zagranicznych - mamy to już zlecone, jednak trzeba poczekać jeszcze chwilę.

zania37
24-01-2015, 18:44
to super
lece skladac zamowienie :D

enedi
26-01-2015, 20:57
Dzięki Mlashes za paseczki rzęs. To świetne rozwiązanie , wreszcie nie trzeba kupować całych paletek rzadko używanych rodzai rzęs. Mam nadzieje ze nie wycofacie ich ze sprzedaży :) :)

Asieczkaa89
26-01-2015, 23:35
Po tylu pozytywnych opiniach i ja sie skusze sprobowac ;) niedlugo wstawie swoja recenzje :) pozdrawiam

rzęsowa
27-01-2015, 13:25
tez dzis zamówiłam na próbę kilka osobnych paseczków.. jak się sprawdzą przeniosę się z zamóweniami do Was ;)

mucha
28-01-2015, 17:39
L curve z Mlashes wyglądają bossssko... Nie moge się doczekać kiedy uda mi się dogadać i uzyskać próbeczki tych rzęs. I te ceny .... :good:

zania37
31-01-2015, 15:28
Ja za chwilkę jadę odebrać paczke
Ciekawość mnie zrzera
Będę testować rzesy i kleje :D

mlashes
01-02-2015, 15:30
Na sklepie dostępne są od teraz także uniwersalne karnety kolejnych wizyt.

enedi
06-02-2015, 12:54
Kiedy będą dostępne Bisy w mixach i mLashes 0,5 w paseczki ch? Czekam z zamówieniem :)

mlashes
06-02-2015, 16:42
Kiedy będą dostępne Bisy w mixach i mLashes 0,5 w paseczki ch? Czekam z zamówieniem :)
Jeżeli chodzi o BIS aktualn są mixy : 0,12 C i D, CC 0,07 i 0,10 oraz L+ 0,07 i 0,10 jeżeli mowa o innych będą do 2 tygodni.

0,05 są w paseczkach , chyba umknął nam brak na sklepie :)

enedi
06-02-2015, 17:37
Czekam na zmianę na stronie sklepu i robie szybko zamówienie :)

mlashes
06-02-2015, 17:47
Czekam na zmianę na stronie sklepu i robie szybko zamówienie :)
Ok, gotowe :)

enedi
17-02-2015, 13:32
mlashes dalej nie można zakupić pasków 00,5 i bisów D . Proszę zmieńcie jak najszybciej na stronie,bo nie mogę dokończyć zamówienia :(


Czy planujecie niedługo jakieś nowości?
Czy pojawią się na stronie rzęsy ombre i neutralizator oparów?
Fajnie by było kupować już tylko u Was :)

ledith
17-02-2015, 19:36
Zrobiłam pierwsze zamówienie :cwaniak2::cwaniak2:
Jestem baaaaaardzo ciekawa ;]:skacze:

mlashes
20-02-2015, 01:02
Skręty MLashes i Luxury.

gosialicious
21-02-2015, 08:12
To i ja sie skusze :skacze: , bo braki mam juz ogormne :D

mlashes
21-02-2015, 10:54
mlashes dalej nie można zakupić pasków 00,5 i bisów D . Proszę zmieńcie jak najszybciej na stronie,bo nie mogę dokończyć zamówienia :(


Czy planujecie niedługo jakieś nowości?
Czy pojawią się na stronie rzęsy ombre i neutralizator oparów?
Fajnie by było kupować już tylko u Was :)
Planujemy kilka nowości.

A jaki kolor ombre? I jakie długości? Marzą nam się 0,07 ale niestety póki co chyba tylko 0,10, 0,12, 0,15 lub 0,20 wchodzą w grę.

galbi
24-02-2015, 16:31
Jaki jest koszt wysylki zagranice?

mlashes
24-02-2015, 17:30
FedEx - 30zł. Czas dostawy 2-3 dni.

ledith
24-02-2015, 17:53
Generalnie ok
Rzesy w porządku ale same paseczki bardzo słabo się trzymają ( brałam Mix Luxury ), nie było opcji żeby pobierać rzęsy bezpośrednio z opakowania ponieważ wszystko się odklejało . Postanowiłam przyklejać paski na podkładkę ale w niektórych sztukach od razu odkleiły się końcówki taśmy a w jednej taśmie odczepił się żelowy pasek do którego są przyczepione rzęsy :(

W dodatkowych paskach które dostałam tylko z jednym był problem bo po pociagnieciu za rzęsę kilka rzęs rozwinęło się jak harmonijka szczepionych razem. Z innymi wszystko ok

Płatki ( bis) cienkie , dobrze wyprofilowane ale niestety maja sporo ciągnącego się żelu

mlashes
24-02-2015, 21:07
Generalnie ok
Rzesy w porządku ale same paseczki bardzo słabo się trzymają ( brałam Mix Luxury ), nie było opcji żeby pobierać rzęsy bezpośrednio z opakowania ponieważ wszystko się odklejało . Postanowiłam przyklejać paski na podkładkę ale w niektórych sztukach od razu odkleiły się końcówki taśmy a w jednej taśmie odczepił się żelowy pasek do którego są przyczepione rzęsy :(

W dodatkowych paskach które dostałam tylko z jednym był problem bo po pociagnieciu za rzęsę kilka rzęs rozwinęło się jak harmonijka szczepionych razem. Z innymi wszystko ok

Płatki ( bis) cienkie , dobrze wyprofilowane ale niestety maja sporo ciągnącego się żelu



Wybrała Pani rzęsy na paski co oznacza, że nie są one fabrycznie przyczepione do pudełka. Staramy się je odłączać od całości z paskiem zabezpieczającym, niestety ciężko to później przyklejać do paletki - jeżeli o tym mowa.
Jeżeli chodzi o opcję kupowania na paski zastanawiamy się nad wprowadzeniem ograniczenia do co najmniej 2 pasków, ponieważ często paski które są odczepiane pojedynczo, tracą na jakości (bardzo ciężko je odłączyć zachowując jednocześnie pasek zabezpieczający).


Przy płatkach, polecamy wycisnąć z nich nadmiar żelu tak jak robimy to przy płatkach kolagenowych.

Dziękujemy za opinie. Są dla nas cenne, ponieważ wiemy co zmieniać.

karchola
24-02-2015, 21:57
Na podkładkę przyklej taśmę dwustroną i będzie śmigać albo po oderwaniu kilku rzęs z lewej strony można nawet zwykłą włókninową zabezpieczyć z obu stron. Robię tak niezależnie od firmy bo nawet z pudełka fabrycznego z podkładki potrafią się odklejać ;)) Ja z pudełka kleić nie mogę bo niestety wszystkie rzęsy zawsze są wyrównane do lewej, a ja jestem leworęczna i tam mi pęseta nie wchodzi ;)
Super gratisy no i są ultracienkie płatki bis, jedyne tolerowane przez moją Mamę ;d

iwonka p
01-03-2015, 18:00
Luxury to minki?
A jedwabne to mlasches?
Znane nazewnictwo ułatwiło by rozeznanie :P

mlashes
01-03-2015, 18:36
Luxury to minki?
A jedwabne to mlasches?
Znane nazewnictwo ułatwiło by rozeznanie :P
Jedwabne się już chyba nie kojarzą za dobrze :)

mlashes
02-03-2015, 17:52
Uzupełniamy dziś zapasy : kleje, primery, cleanery, odżywki...
Dziś pojawią się też uzupełnienia rzęs BIS'a.

Mamy nowości, między innymi pierścionki na klej, długie szczoteczki, oraz L i L+ w grubości 0,05.



MLashes - MLashes (http://mlashes.pl/glowna/86-paletka-rzes-bis-l-005-hit.html?live_configurator_token=18e49373d49f69184 d7d5ccb41b5c82a&id_shop=1&id_employee=2&theme=&theme_font=)

iwonka p
03-03-2015, 17:12
Jedwabne się już chyba nie kojarzą za dobrze :)

niby tak ;)
ale w sklepie dla stylistek mógłby być jakaś malutka podpowiedź :D
a tak trzeba się przekopywać przez cały wątek ;)

enedi
04-03-2015, 17:15
Mlashes - nic nie chciałam mowić ostatnim razem ale powtórzyło sie znowu. Ostatnio dostałam 3 całe paletki jednego rozmiaru i paski musiałam wycinać nożyczkami bo nie nie były podcięte i teraz to samo. Mam dwie długości i to tak po 10 pasków gdzie są sklejone i znowu muszę obcinać nożyczkami i przy okazji uszkadzam rzesy.

A byłąm z Was do tej pory bardzo zadowolona i polecałam Was wszystkim.

mlashes
04-03-2015, 22:16
Mlashes - nic nie chciałam mowić ostatnim razem ale powtórzyło sie znowu. Ostatnio dostałam 3 całe paletki jednego rozmiaru i paski musiałam wycinać nożyczkami bo nie nie były podcięte i teraz to samo. Mam dwie długości i to tak po 10 pasków gdzie są sklejone i znowu muszę obcinać nożyczkami i przy okazji uszkadzam rzesy.
Pomijam fakt ze zamówiłam paczkę w czwartek po południu i przyszła dopiero dzis(bo mieli przerwę) a o takich rzeczach informuje sie kupujących!
Robiłam prawie co tydzień zamowienie na ok 150-200 zł i takie buble nie są dopuszczalne. Jednak trzeba zamawiać gdzie indziej. Ewentualnie Bisy w mlashes. Szkoda bo byłam zadowolona z jakości i cen.
Dodam ze koleżanka miała ten sam problem z paskami w całych paletkach.

Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczona. Myślę, że może Pani najpierw zgłaszać problem do nas, abyśmy nie dowiadywali się o wszystkim z forum, na które nie wchodzimy codziennie. Faktycznie, zamówiła Pani paczkę w czwartek po 19, wybierając opcję wysyłki EKONOMICZNEJ i wybierając paski, które wydłużają czas realizacji - o czym piszemy otwarcie. To masa roboty i czasami przy natłoku zamówień nie dajemy rady wykonać ich wszystkich z dnia na dzień.
Tak więc według naszego regulaminu paczka mogła wyjść w poniedziałek. Ze wględu na to, że wyszła we wtorek, dostała Pani paczkę wysłaną PRIORYTETEM więc wyszło na to samo, albo i szybciej...

Co do rzęs. Zamawia Pani u nas już jakiś czas i chyba wie, że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i na pewno Pani reklamacja byłaby rozpatrzona pozytywnie i staralibyśmy się to Pani wynagrodzić - bo domyślamy się, że to może być niekomfortowe i denerwujące. Przykro nam, że takie rzeczy załatwiane są w tej sposób.
Przykre jest również to, że pisze Pani o samych negatywach. Po pomyłce w pierwszym zamówieniu, wysłaliśmy Pani paczkę dnia następnego. Z dostawą extra kurierem w sobotę, dorzucając coś na przeprosiny i nie pisała Pani o tym nic...

W każdym razie dziękujemy za uwagę. Jeżeli ktoś jeszcze ma podobny problem, poprosimy o wiadomości. Chcielibyśmy aby nasi klienci byli zadowoleni :) A po tym poście już wiemy, że luxury w dużej mierze przejdą do działu promocyjnego bo za dużo z nimi ostatnio kłopotów. Do tego wrócimy do poprzedniego dostawcy i mam nadzieję, że to przywróci wasze pochlebne zdanie na ich temat.

enedi
04-03-2015, 22:22
Od kiedy pojawił sie wątek bardzo was chwaliłam proszę sie cofnąć kilka postów wstecz. Wszędzie zachwalam was ale od jakiegoś czasu naprawdę jest duży problem z luxami i bardzo to zraza. Tymbarskiej ze mam full pracy i brak mi czasu na rozcinanie pasków a przy okazji uszkadzają sie rzesy. Koleżanka miała taka sama sytuacje.
Musicie sprawdzać dokładniej paczki przed wysyłka. Już na marginesie ze nie dostałam naklejek pod klej ale to już tak tylko dla informacji.

Happyhandy
08-03-2015, 10:48
MLashes, dziękuję za kolejną błyskawiczną przesyłkę i gratisy. Praca na Waszych materiałach to czysta przyjemność. Zakupy nie rujnują budżetu. A jeśli czasem jakiś pasek się odklei, gdy tego nie chcę, albo nie odklei, gdy chcę - no cóż, Wasze rzęsy nie różnią się pod tym względem od produktów innych firm, które mam w kuferku.

Enedi, bardzo przydatny jest mały nożyk introligatorski (taki wysuwany z plastikowej obudowy). Można nim szybko, jednym ruchem rozdzielić dwa złączone paski. Używam go też do przycięcia rzęsek u nasady, kiedy potrzebuję króciaków do wyklejenia wewn kącików.

zania37
09-03-2015, 08:56
Ja tez chciałam podziękować za paczke i duzo gratisów, uwielbiam Wasza firmę. Mam pytanie dotyczące klejów, czy macie w planach wprowadzenie innych klejów z bis?? Mianowicie kleju super speed. Lato sie zbliża a ten klej jest niezastąpiony w gorące dni, u siebie w salonie nie mam klimatyzacji, temperatura jest dość wysoka w lecie i wszystkie kleje wariują oprócz super speed, dodam tez ze ten klej nie robi sie gesty po chwili tak jak inne znanej turystach marki w gorące dni, u mnie w Szwecji cena tego kleju jest dość duża wiec napewno byłabym stała klientka na ten klej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mlashes
09-03-2015, 08:58
Ja tez chciałam podziękować za paczke i duzo gratisów, uwielbiam Wasza firmę. Mam pytanie dotyczące klejów, czy macie w planach wprowadzenie innych klejów z bis?? Mianowicie kleju super speed. Lato sie zbliża a ten klej jest niezastąpiony w gorące dni, u siebie w salonie nie mam klimatyzacji, temperatura jest dość wysoka w lecie i wszystkie kleje wariują oprócz super speed, dodam tez ze ten klej nie robi sie gesty po chwili tak jak inne znanej turystach marki w gorące dni, u mnie w Szwecji cena tego kleju jest dość duża wiec napewno byłabym stała klientka na ten klej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękujemy za miłe słowa :)
Z tego co wiem, BIS nie ma kleju super speed, ale mamy w planach wprowadzenie nowych klejów. Mamy nadzieje, że przypadną do gustu. :)

zania37
09-03-2015, 17:36
Ale gapa ze mnie [emoji12] byłam przekonana ze to bis, a tu nie http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/09/190a4152d27f0a2ed319b735073c35e3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

natasza1689
12-03-2015, 00:43
Ja dzisiaj odebrałam kolejną paczkę od MLashes i cały czas jestem mega zadowolona i bardzo polecam :D Wszystko zgodnie z zamówieniem ,miły gratis a paczuszka doszła szybciej niż się spodziewałam :) :)

aticzka88
31-03-2015, 18:06
przesyłka jak zawsze błyskawiczna :D

mlashes
01-04-2015, 22:07
Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem.
Jest już w sklepie, jednak póki co w formie "na zamówienie" .
MLashes - MLashes (http://mlashes.pl/glowna/91-lash-box-.html)

Mamy nadzieje, że nasze nowości, których mamy kilka w zanadrzu przypadną wam do gustu :))

Marilyn*
04-04-2015, 21:54
Dziewczyny który klej sprawdzi się teraz w cieplejszej temperaturze? Najlepiej zeby szybko wiązal ale miał nie za mocne opary- jestem alergiczką. Co radzicie? :]

SARAHH
05-04-2015, 13:55
Do tej pory zamawialam dwa razy i jestem bardzo zadowolona.:cool:
Szybka przesylka zagranice.
Wszystko ok, wiec chyba zloze kolejne zamowienie.

Moze ktos poradzi mi jaki wybrac klej.
Szybki, odpowiedni dla teperatury okolo 20 stopni i wilgotnosc 50-60%.
Do tej pory polubilam sie z HS5,7,11 z Evo.:ok:

mlashes
07-04-2015, 11:53
Ktoś pytał o neutralizatory ? :) Dziś wrzucamy na sklep. Trzy zapachy do wyboru :)

Zapraszamy pod wieczór, będzie sporo nowości!

enedi
07-04-2015, 19:03
Mlashes czy wrzucicie coś jeszcze dzisiaj z nowości oprócz neutralizatorow? :)

mlashes
07-04-2015, 23:35
Część jest wrzucona, ale to jeszcze nie wszystko :)

(do znalezienia w zakładce "nowości")

SARAHH
08-04-2015, 15:21
Szkoda, ze nie otrzymalam odpowiedzi na pytanie:(
Trudno, zaryzyowalam i zamowilam.

Czy przy nowosciach mini paletek nie ma podanych dlugosci, czy tylko ja tego nie umiem odszukac?
Chodzi o mini paletki C podkrecone i L-ki?
Widze tylko grubosc.:/:

mlashes
08-04-2015, 19:51
Szkoda, ze nie otrzymalam odpowiedzi na pytanie:(
Trudno, zaryzyowalam i zamowilam.

Czy przy nowosciach mini paletek nie ma podanych dlugosci, czy tylko ja tego nie umiem odszukac?
Chodzi o mini paletki C podkrecone i L-ki?
Widze tylko grubosc.:/:
Faktycznie, przeoczyliśmy, przepraszamy.
Polecamy zetkę i mastera. Są szybkie i trwałe. Ciężko porównać nam do innych klejów, ale na pewno oba wymienione warto wypróbować :)

Minipaletki - 8-13mm. po jednym pasku z rozmiaru tzn 8/9/10/11/12/13

Marilyn*
09-04-2015, 08:39
Dziewczyny ktore juz przetestowaly jakies kleje? I jak wrazenia? Jestescie zadowolone szczegolnie z ktoregos kleju? Ja szukam czegos pracujacego w cieple , ale z nieduzymi oparami i oczywiscie jakiegos szybciora :)

Mlashes ktory ma najmniejsze opary?

mlashes
09-04-2015, 09:31
Dziewczyny ktore juz przetestowaly jakies kleje? I jak wrazenia? Jestescie zadowolone szczegolnie z ktoregos kleju? Ja szukam czegos pracujacego w cieple , ale z nieduzymi oparami i oczywiscie jakiegos szybciora :)

Mlashes ktory ma najmniejsze opary?
Jeżeli mowa o szybkich to raczej oparowe i mocne.
Ale na dniach wejdą nowe kleje więc może one sprostają tym wymaganiom :))

wisienkakwspz
09-04-2015, 12:18
Mam pytanie o rzęsy L brown - jaka to grubość, bo nie ma informacji i nie ma też opcji do wyboru?

mlashes
09-04-2015, 13:38
mam pytanie o rzęsy l brown - jaka to grubość, bo nie ma informacji i nie ma też opcji do wyboru?
0,07 :)

mlashes
10-04-2015, 21:48
3 nowe kleje. Polecamy wypróbować.

0,05 i 0,07 od jutra dostępne w rozmiarach 7-17mm.

Marilyn*
20-04-2015, 14:56
Zakupiłam, będę testowala Perfect Glue :D Opis naprawde zachęcający :]

zania37
20-04-2015, 22:17
Tez zamowilam nowe kleje o bede testować [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

iwonka p
21-04-2015, 08:53
Czekam na recenzję :-)

Marilyn*
24-04-2015, 08:20
Musze przyznać że Perfect Glue mnie uwiódł :D Jego opis się zgadza, schnie w sekundę, przyjemnie się z nim pracuje, nie kaprysi kompletnie. Po całej aplikacji widać jakiej pięknej czerni dodaje rzęskom. Mój Number One jak narazie ;) Mogę go szczerze polecić, porównalabym go troszkę do Reda , mam tylko nadzieje ze mnie nie uczuli, dam znac po uplynieciu doby jak moja alergia :)

---------- Dodano o godzinie 08:20 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:08 ----------

Wstałam dzisiaj rano i .... czuję się świetnie! Zero alergii, nic! Po Redzie byla masakra, a tutaj nic i to bez lekow przeciwhistaminowych ktore przy Redzie zawsze bralam :) Jestem mega szczęsliwa! Mlashes Klej jest Cudowny! :ok:

enedi
27-04-2015, 13:49
Ja ogólnie uwielbiam Mlashes za jakość i cenę i szybka wysyłkę.
Dostałam od nich do testów ML-7. Ogólnie klej bardzo fajny,bardzo wodnisty zasycha ekspresowo. Jednak opary sa duże, klientki miały mocno czerwone oczy. Kleił mi praktycznie w każdych warunkach ale najlepiej 21-23 stopnie i wilgotność 35-45%.
Czekam teraz na dziewczyny na odnowie.
A dzis juz kleilam na Perfect i jestem bardzo go ciekawa.

Monigue2
28-04-2015, 08:47
jeśli chodzi o mnie to mam mieszane uczucia. rzęski wyglądają nieco jak chińskie ze starcolor. :skacze:
Chciałam kupić sypkie - pusto, brwi - pusto. Dla mnie to mało profesjonalne jak całe kategorie są puste albo bez zdjęcia, muszę widzieć co kupuje, to podstawa.

mlashes
28-04-2015, 09:39
jeśli chodzi o mnie to mam mieszane uczucia. rzęski wyglądają nieco jak chińskie ze starcolor. :skacze:
Chciałam kupić sypkie - pusto, brwi - pusto. Dla mnie to mało profesjonalne jak całe kategorie są puste albo bez zdjęcia, muszę widzieć co kupuje, to podstawa.
Bez urazy, ale musiała mieć Pani bardzo mało rzęs w rękach, skoro ma Pani takie porównania :) Rzęsy cienkie są bardzo podobne do siebie- a starcolor charakteryzował się chyba głównie brakiem skrętów.

Do tego chyba wpadła Pani przelotem na szybką krytykę, ponieważ gdyby faktycznie robiła Pani u nas zakupy lub lepiej się przyjrzała, to nie umknąłby Pani fakt, że jedynym przedmiotem, który nie ma zdjęcia jest paletka L-ek brązowych (ponieważ niedługo wymieniamy wszystkie zdjęcia na nowe) . Dodatkowo jedyna kategoria jakiej nie ma to rzęsy sypkie. W zamyśle miały być, ale po długich obserwacjach rynku wywnioskowaliśmy, że większość profesjonalistów korzysta już z rzęs w kasetce i faktycznie usuniemy tę kategorię. Dziękujemy za tę uwagę.

Co do brwi, czekamy na dostawę. Nie jesteśmy w stanie mieć zawsze wszystkiego na stanie, ale jeżeli robi Pani zakupy w innych firmach, to na pewno ma Pani świadomość, że chwilowe braki towaru do dość powszechne zjawisko :)

Pozdrawiamy.

natasza1689
28-04-2015, 23:06
Ja już mam kilka zakupów w ML za sobą i za każdym razem jestem mega zadowolona :) Szybka wysyłka ,bardzo dobry kontakt ,miłe gratisy - POLECAM :) !!

shedir
29-04-2015, 09:12
Odkryłam was niedawno i jestem zachwycona. Do tej pory zaopatrywałam się w Magnitica, SL, Noble ale teraz jestescie moim najwspanialszym sklepem.
Rzesy 0,07 są rewelacyjne właśnie zamówiłam zapas i czekam na dostawe. Kolejne będa 0,05. Testuje właśnie kleje Perfect Glue i ML-6. Poki co sa swietne. Szybko wiążą, są czarne, nie kapryszą i nie glucieja tak szybko jak te których używałam do tej pory. ZObaczymy ile będą sie na nich rzęsy trzymały :). Chciałam zakupic Super Z ale jeszcze nie ma w magazynie. No i te kolorowe szczoteczki :*. AAA również u was przetestowałam płatki pod oczy BIS i sa genialne. Najlepsze jakie miałam. JAk ja się cieszę, że odkryłam wasz sklep.

mlashes
29-04-2015, 09:31
Bardzo nas cieszą wasze słowa i zadowolenie. Dziekujemy za wszystkie opinie :kwiatek:

galbi
29-04-2015, 19:55
Jestem zainteresowa L curl 0,10 tym średnim opakowaniem, w opisie jest możliwość własnego mixu, ale w opcji nie ma tej możliwości czy moge mimo wszystko złożyć zamowienie i wpisać to w uwagach?:)

Jaki klej pracuje dobrze w wyższych temperaturach lub jeżeli jest duża wilgotnośc powietrza?

mlashes
29-04-2015, 21:48
Jestem zainteresowa L curl 0,10 tym średnim opakowaniem, w opisie jest możliwość własnego mixu, ale w opcji nie ma tej możliwości czy moge mimo wszystko złożyć zamowienie i wpisać to w uwagach?:)

Jaki klej pracuje dobrze w wyższych temperaturach lub jeżeli jest duża wilgotnośc powietrza?
Oczywiście jest możliwość stworzenia swojego własnego miksu.

Jeżeli chodzi o klej to zarówno perfect jak i ellite są mało kapryśnymi klejami i to je proponujemy wypróbować.

Marilyn*
29-04-2015, 22:29
Perfect jest naprawde perfect :D Ale kupuje i Elite :)

aticzka88
09-05-2015, 07:49
a jak wasze klientki po tym kleju? a raczej ubytki na oczyskach? ;)
bo zastanawiam się nad kupnem.
i przy jakiej wilgotności kleicie tym perfect ?

kiwaczek2
10-05-2015, 21:42
wlasnie mnie tez interesuje trwałość bo mam chęć na oba

MoniLash
11-05-2015, 18:07
Witam,

Jakie warunki są najlepsze dla Z-tki? :/:

Jak wyżej, również jestem zainteresowana opinią na temat trwałości kleju Perfect:)

Marilyn*
12-05-2015, 12:00
Jak narazie nikt sie nie skarzyl, nikt jeszcze nie wrocil z klejonych na Perfect, dam znac :)

kasiiia
20-05-2015, 11:15
witam, czy używa któraś z Was klejów od MLashes do metod objętościowych? Kusi mnie wypróbowanie ale nie wiem który wybrać, obecnie pracuje na diamond od magnitici. rzęski oczywiście pierwsza klasa, już od dawna znam Wasz sklep :-)

Happyhandy
24-05-2015, 15:19
U mnie do objętościówek świetnie się sprawdza elite glue. Nie drażni, błyskawicznie wiąże i jest trwały.

mlashes
24-05-2015, 16:56
Właściwie każdy klej nadaje się do objętościówek.
Chociaż z tego co wiemy, preferowane są właśnie Ellite, Perfect i ML6.

kasiiia
24-05-2015, 23:09
a kiedy można spodziewać się ml-6?

mlashes
04-06-2015, 09:40
Ml6 będzie ok 15czerwca.

Ale za to mamy kilka nowości :)
Pęsety i pokrowce na nie. Warto zerknąć!

MLashes - MLashes (http://mlashes.pl/19-pesety?p=2)


http://pliki.wzorki.info/images/IjMa.jpg

Marilyn*
08-06-2015, 11:36
Uwaga oceniam klej Perfect Glue: klei sprawnie, jest niewymagający co do wilgotności i roznic temperatur, elastyczny, ładnie trzyma rzęski, jedynie do czego mogę się przyczepić to dosc czesto trzeba zmieniac kropelkę, ale to byc moze wysoka temperatura, zaczęlam trzymac w lodowce i jest troszkę lepiej :) No ale NAJWAZNIEJSZE.... NIE UCZULA!!! :D

SARAHH
08-06-2015, 11:48
Potwierdzam zdanie Marylin. U mnie tak samo. 26 stopni temperatura i 65 wilgoci.
Szybko wiaze, dobrze sie na nim pracuje.:cwaniak2:
Dobry do objetosciowek. Tylko niestety kropelke szybko zmieniac trzeba.
Perfect czeka do wyprobowania.

selvi
10-06-2015, 15:47
Robiłam pierwszy raz zakupy. Poprosiłam o wyjątek jeśli chodzi o wysyłkę pasków rzęs bo potrzebowałam na już i jestem rewelacyjnie zaskoczona! Nie dość że czekałam na paczkę 1 dzień to jeszcze dostałam 3 paski gratis :D. Zamówiłam paski Luxury i rozmiary się jak najbardziej zgadzają. Dziś będę je testować, jeśli na oczach będą równie fajnie się prezentować to melduję się jako stała klientka! Paski są dla mnie dużo wygodniejsze w aplikacji ale zawsze zostają mi rzęsy 14-16mm, tutaj problem rozwiązany bo można sobie samemu skomponować kasetkę i chyba tylko w tym sklepie :ok:.

natasza1689
13-06-2015, 19:02
Kiedy perfect i elite będą dostępne?Potrzebuję na czwartek i nie wiem czy czekać czy zamawiać inny :P

mlashes
14-06-2015, 08:10
Perfect i Elite będą najprawdopodobniej w środę, najpóźniej czwartek. Proszę się odezwać w środę rano, to będziemy już na pewno wiedzieć.
Polecamy też nowy klej - Rubin.

chocopolish
17-06-2015, 17:07
Po mału próbuję złożyć sobie zestaw startowy i w związku z tym mam kilka pytań :)
Kiedy będą dostępne cleanery w buteleczkach (nie w sprayu) oraz primer 10ml?
Czy primery aromatyzowane są tak samo skuteczne jak klasyczny?
Jak pakowane są paseczki (zamówię pojedyncze z konkretnymi długościami a nie całe kasetki) i czy są podpisane skrętem długością i grubością (dopiero się uczę, więc mogę mieć problem z rozróżnieniem na oko:) )?

mlashes
17-06-2015, 23:52
Po mału próbuję złożyć sobie zestaw startowy i w związku z tym mam kilka pytań :)
Kiedy będą dostępne cleanery w buteleczkach (nie w sprayu) oraz primer 10ml?
Czy primery aromatyzowane są tak samo skuteczne jak klasyczny?
Jak pakowane są paseczki (zamówię pojedyncze z konkretnymi długościami a nie całe kasetki) i czy są podpisane skrętem długością i grubością (dopiero się uczę, więc mogę mieć problem z rozróżnieniem na oko:) )?
Cleaner w buteleczce- są, ale w nowej szacie graficznej. W piątek powinny być już dostępne na sklepie.
Primery aromatyzowane są równie skuteczne co bezzapachowe. Jedyne co to podobają się bardziej klientkom ;)
Paski pakowane są do opakowań plastikowych. Grubości 0,05 i 0,07 są fabrycznie podpisane. Inne grubości , podpisujemy długościami a na życzenie możemy także dopisać skręt.

Valia
19-07-2015, 17:19
Ja również polecam produkty mlashes, świetnie się na nich pracuje :)

natasza1689
10-08-2015, 22:21
witam.Kiedy rzęsy jakiejkolwiek firmy u Was C 0,10 we własnym miksie będą dostępne?Dziękuję i pozdrawiam ;)

crazyrita
21-08-2015, 21:49
Również zakupiłam klej Perfect Glue ale niestety trochę mnie zawiódł ponieważ podczas klejenia zaczęły odpadać rzęsy... Klej owszem szybko wiąże ale jest mało elastyczny... Temperatura raczej była ok wilgotność też więc nie wiem czemu taka reakcja?
Wydawało mi się że sie kruszy.

Valia
21-08-2015, 22:20
Crazyrita perfect szybko wiąże może za długi odstęp czasowy między zamoczeniem w kleju a przyklejeniem ? Raczej na to bym stawiała jeszcze nie slyszalam żeby ktoś miał problem z nim :)

crazyrita
24-08-2015, 21:56
Raczej nie możliwe, może trafiłam na kieską partię. Jutro ponownie go wypróbuje i wtedy zobaczymy. :/:

zania37
12-09-2015, 21:23
Na facebooku przeczytałam ze nowy nr 4 LashMe jest dostępny u Was ale go nie widzę w sklepie, czy moze złe szukam, jest jakiś nr 3 ktory jest bez obrazka czy zrobiliście pomyłkę w opisie i jest to nr 4??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mlashes
15-09-2015, 12:03
Tak, najnowszy to nr 3.

SandraL
16-11-2015, 17:40
Witam :)
Kiedy perfect glue będzie dostępny w 3 ml pojemności ?

mlashes
19-11-2015, 00:32
Już :)

SandraL
22-12-2015, 23:53
Czy taki brzydki zapach primera to norma czy mi po prostu dotarł jakiś "trefny"? I do tego klientki skarżą się na szczypanie po primerze...

porcelanowa
22-03-2016, 20:36
Dziewczyny jaki najlepszy klej do 2-3d ? Nigdy jeszcze nie pracowałam na mlashes i nie wiem jaki będzie dobry. Teraz mam z łuku lash klej volume i nie ma on mocnych oparów a też by mina tym zalezalo;)

tinusna
23-05-2016, 16:45
Hej wszystkim! :) Czy któraś z Was używa obecnie Elite lub Ml-6? :] Jestem baaardzo ciekawa opinii na ich temat, podzielcie się proszę wrażeniami ;)