PDA

Zobacz pełną wersję : hybryda na żel



chisiak
18-02-2015, 13:09
Witajcie, przejrzałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Uprzedzajac te z Was które będą chciały wysłać mnie na kurs to powiem że studiuje kosmetologie i kurs bedzie dopiero za jakies pól roku albo i później. Tak wiec zaczelam robić hybrydy wszystko ok wychodzi (baza i top gelish kolory semilac) ale chciałabym zacząć przedłużac zelem bardziej narazie dla siebie i koleżanek i mam problem jaki zel wybrac bo kupilam z italian nails(tylko taki byl w moim miescie) i hybryda poprostu sie go nie trzyma. Proszę Was napiszcie jakiego wy używacie zelu bądź jaki możecie polecic ktory dobrze współgrałby z hybryda. I lepsze jednofazowe czy trojfazowe? Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz i każda porade :)

sztynka
19-03-2015, 21:54
Silcare Base One Violet

Bożena P
19-03-2015, 22:18
jednofazowe czy trójfazowe nie ma znaczenia w jakości, system stworzony po to aby każda stylistka paznokci znalazła coś dla siebie. Jedni wolą pracować żelami gęstymi, inni rzadszymi. Opisz jak dokładnie łączysz hybrydę z żelem - raczej nie zdarza się, że dobrze zrobiony żel + hybryda nie trzyma się długo ;)
a jeśli chodzi o produkty - zdecydowanie polecam SPN :)

simos
27-02-2016, 15:05
Moja kosmetyczka stosuje produkty SPN i mówi, że są bardzo trwałe.