PDA

Zobacz pełną wersję : Niezadowlona z efektu końcowego



Aurelia77
20-03-2015, 14:51
Cześć dziewczynki:]
Muszę się wyżalić i o coś Was zapytać:(Mianowicie, czy zdarzają się Wam sytuacje, w których nie jesteście zadowolone z efektów swojej pracy gdy kończycie usługę?
Moje Klientki uważają mnie za osobę pedantyczną i bardzo szczegółową w tym co robię. Paznokcie wykonuję bardzo dokładnie.Ale....Czasami zdarza się tak,że w trakcie pracy robiąc wszystko tak jak się robić powinno, przy malowaniu paznokci dochodzę do wniosku,że albo kształt nie wyszedł taki jak zamierzałam a bez koloru tego widać nie było, albo że nie dopracowałmm żel przy wałach bocznych tak jak powinnam, mimo że dopiero to dostrzegłam malując paznokcie.Ogólnie zauważam kończąc usługę,że paznokcie nie wyglądają tak jak chciałam. Dodam,że Klientka jest zadowolna mimo wszystko(albo udaje) i takie sytuacje zdarzają się sporadycznie ale jednak..
Czy wasze końcowe prace zawsze są takie idealne?Jak się zachowujecie względem Klientki, gdy widzicie niedociagnięcia swojej pracy a ona nie, lub udaje że jest zadowolna;/? Chciałabym zeby moje paznokcie były perfekcyjne, i zawsze gdy mimo moich starań wychodzi nie tak jak chciałam czuję że jestem beznadziejna i zmarnowałm czas sobie i Klientce;(Napiszcie coś dziewczyny czy i Wam zdarzają się jakieś miernoty;(