PDA

Zobacz pełną wersję : zdobienia paznokci na hybrydach



Bardorja
25-04-2015, 15:20
Jeżeli taki temat się już pojawił to proszę o przekierowanie lub komentarz z linkiem.
CZEŚĆ DZIEWCZYNY
Mam problem ze zdobieniem paznokci na hybrydzie. Konkretnie cienkie tasiemki ozdobne do paznokci służa mi do zrobienia kolorem równiutkich pasków, na zwykłym lakierze wychodz to idealnie, natomiast na hybrydzie nie wychodzi mi wcale. Mimo cieniusienkiej warstwy lakieru albo przecieka pod tasiemką albo taisemka wraz z hybrydą utwardza się w lampie :/: kolejny problem to gradient kilku kolorów, na zwykłych lakierach: na skórki stosuję klej magic, zasycha przykładam kilka warstw do porządanego cieniowania i zrywam dookoła klej. jest cacy bez zabrudzeń dookoła, a jak nawet to przejade lekko korektorem ze zmywaczem i skórki są czyściutkie. Natomiast w hybyrdzie ten klej utwardza mi się w lampie!!!!!!!!!!!!!;( więc muszę położyc jedną warstwę kleju na skórkach, na paznokciu warstwa kolorów, zerwać klej i utwardzić paznokcieć bez zabrudzeń skórek hyrbydą, następnie kolejny raz nakładam klej czekam az zaschnie, nakładam następną warstwę hybyrdy itd marnowanie czasu! a nie mogę nałożyć kilka warstw po sobie bo przeciez hybryda musi się utwardzićnie zasycha jak lakier , więc intensywniejsze cieniowanie wychodzi gdy każda warstwa będzie utwardzona-logiczne. help!
to moje największe zmory. pomóżcie jeśli widzie jakieś rozwiąznie albo popowiedzcie swoje metody
pozdrawiam :)

megi22241
26-04-2015, 10:50
o tych kilka kolorow to chodzi ci o ombre???

KosmetyKate
26-04-2015, 14:11
Ja tych tasiemek nie używam do robienia pasków - kleje je tylko jako samodzielną ozdobę. A co do cieniowania to pionowe robie normalnie pedzelkami z hybrydy ,a poziome gabkeczka i to co wyjdzie na skorki to czyszcze od razu ( chociaz staram się robić tak, żeby nie wyjeżdżać). ;)

Bardorja
27-04-2015, 14:44
o tych kilka kolorow to chodzi ci o ombre???

tak, gradient to cieniowanie kolorami od najjaśniejszego