PDA

Zobacz pełną wersję : Kosmetyki Macadamia



Ronka
28-04-2015, 16:19
Hej dziewczyny! Chciałabym kupić kosmetyki do włosów Macadamia, ale nie wiem gdzie można je najtaniej dostać. Wpadłam na pomysł, że może zamówię w jakiejś hurtowni? Wydaje mi się, że powinny być tam niższe ceny, ale nie wiem czy i gdzie jest możliwe dokonanie indywidualnego zamówienia. Orientujecie się może? Wiecie w ogóle, czy produkty tej firmy dobrze się sprawdzają czy to bardziej "pic na wodę"?

pastylka
16-07-2015, 19:56
Wiesz co, moja przyjaciółka też ostatnio mówiła coś o tych kosmetykach. Wydaje mi się, że nawet je ma. Jak będę się z nią widziała to z pewnością zapytam i dam znać! :)

luizza
25-09-2015, 15:59
Ja zamówiłam miesiąc temu w hurtowni Hairs w dobrej cenie. Mi bardzo przypadły do gustu te preparaty. Włosy są delikatne i miękkie w dotyku. Jak dla mnie BOMBA :skacze:

Szalyza
31-12-2015, 11:51
Ja wolę kosmetyki z Vichy. Mają świetne maski i szampony, a także kuracje przeciw wypadaniu włosów. Moje włosy są po miesiącu użytkowania i jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze.

Pycania
08-01-2016, 08:43
Przyznam, że ja w ogóle nie znam tej marki. Ona jest dobra? Ja wolę sprawdzonego L'oreala. Tu masz sporo produktów do pielęgnacji włosów Produkty do pielęgnacji włosów od L'Oréal Professionnel | L'Oréal Professionnel | Polska (http://lorealprofessionnel.pl/products/haircare/index-haircare) Z tą firmą czuję się w pełni bezpiecznie.