PDA

Zobacz pełną wersję : Prawidłowe odklejenia rzesy



ToMnieInspiruje
17-05-2015, 23:46
Drogie Panie, czy aby całość była trwała, rzesy nie odklejaly sie,konieczne jest odk" doklejenie rzesy sztucznej również do końcówki naszej rzesy, czy wystarczy ją dobrze dokleic do nasady?
W temacie błąd słownika.

chocopolish
18-05-2015, 00:02
Ja się rzęsami nie zajmuję, ale na praktykach się napatrzyłam, bo ciągle klientki na rzęski przychodziły i nigdy kosmetyczka nie doklejała do końcówek naturalnych rzęs - tylko przy nasadzie. i szczerze mówiąc wydaje mi się to dziwne, by przyklejać do końcówki... ale jak już wspomniałam ja się tym zawodowo nie zajmuję, więc może się mylę ;)

ToMnieInspiruje
18-05-2015, 00:09
Tez sie tym nie zajmuje, aczkolwiek wybieram się na szkolenie. To pytanie chodzi mi po głowie, ponieważ jesli jest to konieczne, to musi byc nie lada wyczyn przy np długich i prostych jak druty rzęsach.

chocopolish
18-05-2015, 09:53
Niee spokojnie, dokleja się tylko u nasady raczej ;) ileż by musiało trwać doklejenie tak po całej długości... i wyglądałoby też nienajlepiej :nie_powiem:

amathonte
17-08-2015, 10:19
Mnie uczono w ten sposób, że jeśli przyjklejona jest po całości - super, jeśli u nasady - w porządku jak najbardziej tez, ale jeśli tylko końcówka, to zdejmować od razu i poprawić bo to chwila moment żeby podważyć taką rzęse i żeby odpadła. :-)

mucha
18-08-2015, 21:17
Ja chyba wiem o co chodzi autorce tego tematu.

Pytanie tylko dlaczego założyła nowy temat. wystarczyło wejść w temat ogólny i po prostu zapytać....

Mnie tak uczono, na moim pierwszym nieszczęsnym szkoleniu, że rzęsa sztuczna powinna całkowicie przylegać do rzęsy naturalnej, czyli jeżeli klientka ma rzęsy proste trzeba zaaplikowac skręt L (A) . Jeżeli natomiast rzęsy były długie należałoby je obciąć. Ale jak już wspomniałam szkolenie to było pomyłką !!!! Nigdy nie podcinamy rzęs naturalnych !

Aby rzęsy się dobrzy trzymały najważniejsze jest prawidłowe przyklejenie ich u podstawy rzęsy naturalnej. Im to spojenie jest większe tym lepiej, ale z racji tego, że najpiękniejsze rzęsy wychodzą przy użyciu rzęs o bardzo mocnym skręcie ( C , D ), nie da się podkleić rzęsy syntetycznej na całej długości rzęsy naturalnej.
Po skończonej aplikacji rzęsy naturalne wizualnie zanikaja nawet jeżeli aplikujemy krótsze od naturalnych ;)