PDA

Zobacz pełną wersję : Odchodzący żel



Aiva
27-05-2015, 17:34
Witam, mam problem dosłownie z każdego paznokcia po bokach odchodzi mi żel. Wiecie może jaka jest tego przyczyna? Żel nakładam na moje naturalne paznokcie, używam primera. Dzieje się tak mniej więcej po 2 tyg. noszenia żelków. Odchodzi również na brzegu paznokcia. Już próbowałam różnych metod nakładania żelu itd. Nie mam pomysłu co się dzieje. Dodaje zdjęcia. Proszę pomóżcie, z góry dziękuje za odpowiedzi. ( na zdjęciu niektóre paznokcie troszkę obskubane korciły mnie :P ) :placz:

Jnadal
28-05-2015, 11:15
Rozwiązanie jest proste, nie stosuj żeli. Lepiej załóż tipsy i pomaluj lakierem hybrydowym (http://www.zawszepiekna.pl/). W ten sposób uzyskasz lepszy efekt.

chocopolish
31-05-2015, 14:25
Sam tips pokryty hybrydą pęknie przy pierwszym mocniejszym uderzeniu, także odradzam :D

Aiva,
trzeba dokładnie odsunąć skórki i błonki z paznokcia, odpylić przy bocznych wałach, dokładnie go tam odtłuścić, nałożyć primer - również przy wałach, ale ostrożnie, by ich nie dotknąć no i bardzo dokładnie nałożyć tam żel - cienkimi warstwami, aby nie wylewał się na wały boczne. Patrząc na kształt żelu przy wałach na twoim zdjęciu (nierówny) można przypuszczać, że żel dotykał skóry, albo błonek i to jest jedna z przyczyn zapowietrzeń właśnie :)
Jeśli wszystko zrobiłaś dobrze, to może żel jest kiepskiej jakości?...