PDA

Zobacz pełną wersję : Naturalne paznokcie



krasta
30-06-2015, 13:35
Witam mam takie swoje naturalne paznokcie i pytanie co zrobić żeby dookoła skóra nie była taka sucha. Po prostu pracuje w takim zakładzie gdzie trzeba je dezynfekować i dlatego takie suche wszystko się robi. Niestety nawilżam różnymi środkami ale niestety nic nie pomaga a pod koniec lipca wybieram się na wesele i może ktoś mi poradzi jakie pazurki można zrobić tak aby przetrwały tylko 2 tygodnie bo nie mogę mieć paznokci i w ogóle makijażu w pracy. Niestety taka praca. Oto zdjęcia moich paznokci.

chocopolish
30-06-2015, 20:13
Paznokcie nie powinny same odpaść, a jeśli zostaną wykonane na tyle słabo, to mogą się przyczynić do uszkodzenia naturalnego paznokcia. Zamiast tego byłoby dobrze po 2 tygodniach pójść do stylistki na ściągnięcie, jeśli pójdziesz do tej samej, która ci je zrobi, to nie powinno wyjść drogo ;)
A do nawilżania skórek u mnie rewelacyjnie się sprawdza oliwka do skórek z witaminą E Sally Hansen. Żadna inna którą próbowałam tak nie zmiękcza i nie nawilża. Ale myślę, że jeśli chcesz szybkiego efektu, to równie dobrze możesz kupić np. kapsułki z wit A+E i 2 razy dziennie wmasowywać w skórki i dłonie :ok:

krasta
01-07-2015, 00:08
a co innego jeszcze proponujesz bo z tego co wynika to mówisz o tipsach. a jakie jeszcze metody są inne które aż tak nie będą złe. chodzi aby tylko troszkę przedłuzyc nie jakies mega długie :)

chocopolish
01-07-2015, 10:22
a co to są "tipsy"? przedłużyć paznokcie można albo na tipsie albo na szablonie (zazwyczaj w ocenie klientki niczym się to nie różni) :) paznokcie zrobione na tipsie lub szablonie wcale nie muszą być długie, mogą być dłuższe od naturalnych o choćby 3mm. Jeśli nie zdecydujesz się przedłużać paznokci, to możesz poprosić o wykonanie manicure hybrydowego, lub zażelowanie naturalnej płytki. Wydaje mi się, że więcej opcji nie ma ;)

krasta
01-07-2015, 11:17
no tipsy tzn ze przyklajają te sztuczne. a koleżanka coś mowila że jakoś przedłużać można żelem a właśnie się nie znam. dlatego tutaj szukam porad.

marylin
01-07-2015, 12:18
Najlepiej udaj się do stylistki i powiedz jaka jest sytuacja a ona dokładnie wytłumaczy i dostosuje metodę do Twoich potrzeb, umówicie się na konkretny termin usunięcia i żadnej szkody nie będziesz miała.

Co do suchych skórek to rzeczywiście kapsułki są rewelacyjne,możesz też kupić w drogerii albo nawet w ogrodniczym takie materiałowe rękawiczki i wieczorem po kąpieli nasmarować ręce kremem do rąk,założyć rękawiczki i potrzymać pół godziny(ja tak robię).Sama zobaczysz efekt.:ok:

B-S
01-07-2015, 16:47
no tipsy tzn ze przyklajają te sztuczne. a koleżanka coś mowila że jakoś przedłużać można żelem a właśnie się nie znam. dlatego tutaj szukam porad.

Pewnie masz na myśli przedłużanie na szablonie. :)
W przypadku baaaardzo osłabionych paznokci stosuje się jedwab, zwany inaczej metodą fiberglass. Niestety niewiele stylistek czy kosmetyczek ma go w swojej ofercie.