PDA

Zobacz pełną wersję : Balsamy i masła do ciała



aga
02-09-2009, 13:35
Jakich używacie balsamów do ciała?

Mój ulubiony to Johnson - ładnie pachnie i skóra jest po nim gładziutka:)

asia
02-09-2009, 13:49
mam zawsze tryliard balsamów:) ogólnie uwielbiam kosmetyki które pachną owocami albo czekoladą, niestety one zwykle nie mają innych właściwości. kocham body shop, ale niestety jest drogi:(

stella
02-09-2009, 13:49
ja lubie Neutrogena nourishing, po nie mam cialko jak pupka bobaska, nie wspominajac o zapachu !

mariolak83
02-09-2009, 13:59
ja mam teraz masełko z serii Tutti Frutti:) pachnie mega ślicznie:) uwielbiam je

Euphoria
11-09-2009, 15:41
ja zgadzam się z poprzedniczką balsamy johnsona ślicznie pachną-tak inaczej, super się rozprowadzają i dobrze nawilżają

dudejla
11-09-2009, 18:44
A ja lubię te pachnące z Ziaji jest taka seria: masło kakaowe, wanilia, kokos :love: jak się wysmaruje to jak ciacho pachnę:) ale takie zapachy to w zimie a latem jak jest ciepło to takie świeże owocowe :P

farbstift
17-10-2009, 14:09
Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia
Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia -pełnia szczęścia! zawiera fitoendorfiny
Cudownie lekki mus do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i słonecznym zapachu mango i brzoskwini. Oszałamiająca radość życia! Tak pachnie szczęście!
Mus do ciała Tutti Frutti zawiera fitoendorfiny- cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania. Dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Owoce noni rosnące na bajecznych, przepełnionych słońcem wyspach Polinezji zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalają cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia. Sposób użycia: Delikatnie wmasować w skórę.
Kosmetyki, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów i ciała, kosmetyki detaliczne i profesjonalne. Sklep internetowy z kosmetykami,drogeria internetowa. - Tutti Frutti (http://www.farmona.pl/pielegnacja-ciala/tutti-frutti/)
ten mam aktualnie i jest boski!!
Kupuję też ten jezynowy z Avonu, bo jest super!!

paznokietek1000
17-10-2009, 14:37
ja balsamy używam bardzo rzadko, ale z reguły jest to Nivea z mleczkiem migdałowym

dzidzia
17-10-2009, 15:02
a ja za wzgledu na baaaaaaaaardzo suchą skore uzywam balsamu Dexeryl , niestety jest bezzapachowy ... ale uwielbiam tez balsam z Avonu skin so soft ten rozwy i tressel bo slicznie pachna :D

natalia268
08-11-2009, 23:41
Też mam masło z Tutti Frutti (liczi i rambutan)
Bozzzzeeee... pachnie cudnie i tak intensywnie ze w pierwszych dniach smarowania sie nim na wieczór nie mogłam usnąć ;] a później gdy ścieliłam łóżko to cała kołdra mi tym pachaniała :skacze:

najśmieszniejsze jest to ze minimalnie barwi na różowo.. najgorzej to ręce :D hahaha.. ale teraz wiem by rączki myć i uzywac innego kremu, bo miałam tak czerwone rano ze hohoho :]


http://esentia.pl/images/39875m1.jpg

tusia
09-11-2009, 11:23
ja uwielbiam balsam Neutrogeny i Nivea:) Neutrogena świetnie nawilża i nie pozostawia tłustego filmu na skórze:D i jeszcze Dove z jedwabiem:D boskii

farbstift
09-11-2009, 11:47
Ja nie lubię Dove, jakoś mi ta firma nie podchodzi. Nie wchłania mi się w skórę i ogólnie ma niefajną konsystencję jak dla mnie.

dzidzia
09-11-2009, 11:51
no jak dla mnie nivea jest super :D

iwaka70
09-11-2009, 12:04
mam kilka różnych firm, ale najczęściej to Johnson, Garnier a ostatnio masła do ciała z Ziaji

farbstift
09-11-2009, 12:25
Ziaja ogólnie ma świetne kosmetyki i cenę też super

iwaka70
10-11-2009, 23:25
Ziaja ma też takie masło kakaowe w sprayu, uwielbiam to, używam przed opalaniem poprawia koloryt skóry:good:

nanami7
11-11-2009, 00:19
ja też stawiam na nivea no i ziajka ;) tzn ziaja bo ziajka to dla maluszków :D

mariolak83
11-11-2009, 00:23
byłam raz świadkiem rozmowy pani sprzedawczyni z klientką.. Pani sprzedająca powiedziała do klientki że kosmetyki ziaja to najgorsze badziewie na rynku... osobiscie tak nie uważam. miałam już duzo kosmetyków z tej serii i uważam ze są super i mają fajną cene

asia
11-11-2009, 00:30
zgadzam się z tobą, moim zdaniem to bardzo dobre kosmetyki

iwaka70
11-11-2009, 15:25
zgadzam się z Wami, to dobre kosmetyki, bo gdyby było inaczej to ja już bym miała jakiś syf na twarzy, mam wrażliwą cerę jak cos mi nie pasuje to zaraz mam zaczerwienienia i bardzo mnie piecze a tak nie jest:)

wercia
17-11-2009, 00:13
Ja mam pol lazienki z kosmetykami a ciagle mi malo hihi jesli chodzi o balsamy uwielbiam slodkie zapachy:) kokosu nie moge uzywac za duzo bo moj nie lubi hehe :D

dzoana
11-12-2009, 22:52
kochane a jaki możecie polecć balsam UJĘDRNIAJĄCY? :) czy zaja ma tak w swojej serii?

plushak
11-12-2009, 22:53
Ja tam balsam tylko po to żeby ładnie pachnić :) w cudowne efekty balsamów nie wierze i nie uwierze :)

_kasiunia_4
11-12-2009, 23:00
masła do ciała z ziaji coś wspaniałego ;)
używam też garniera ;)

asia
12-12-2009, 02:07
nawilżają - owszem. ujędrniają - taaaaa :)

obecnie używam masła soczysta marakuja joanny

dzoana
12-12-2009, 10:24
bo chciałabym jakiś fajny balsamik, bo póki co to nie używam,ale trzeba by zadbać o nawilżenie i o ujędrneniu.. też dobrze by było :P

asiek
12-12-2009, 12:23
kokosowe masło do ciała z Bielendy..:P

a na ujędrnienie POLECAM też Bielendy Lipid Shock żel ujędrniający :) no mówię wam cuuuuudo :)

farbstift
12-12-2009, 12:43
a co sądzicie o balsamach Skin So Soft?? Bo wiem, że są skrajnie różne opinie. Ja uwielbiam ich zapach a kumpela uważa, że jest jak dla starej babci. A Wy co sądzicie??

aga
12-12-2009, 13:16
zapach jest śliczny:love: może jej babcia takiego używa i dlatego jej sie tak kojarzy;P

farbstift
12-12-2009, 14:06
też mi się tak wydaje;) bo on jest taki subtelny, że można wąchac i wąchać:D

asia
12-12-2009, 15:41
ja na bielende mialam kiedys uczulenie i teraz sie boje w ogole probowac.

za** przecudowny na suchą skórę jest garniera czerwony.

sss jest też spoko, ale ja sama lubie zapachy owocowe, czekoladowe, waniliowe itp, ale dziewczyny czesto zamawialy u mnie sss

dzoana
12-12-2009, 17:04
trzeba będzie któryś wypróbować.. :P

Anika
13-12-2009, 22:45
Uzywam zwykly NIVEA SOFT. :D Nie uczula, sprawdza sie niezle i ma delikatny zapach. Na zime polecam GARNIER pomaranczowy, intensywnie nawilzanie 24h. Goraco polecam! :good:

bestilka007
05-01-2010, 22:03
hmmmm jak dla mnie (a mam strasznie sucha skore i atopowe zapalenie ) najlepszy najgesciejszy i naj naj naj jest balsam z ALDI (market) taki granatowy za ok 6 zł. skonczyl mi sie ale nie pamietam za chiny ludowe jego nazwy :(:(
jesli ktos wie o ktory mi chodzi prosze o napisanie :P:P
buzior :*

gattina
05-01-2010, 23:23
Ja używam ostatnio takich:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

anchel
08-01-2010, 12:39
Ja podkradam mojemu synkowi krem intensywnie nawilżający Jonsons baby soothing naturals,jak dla mnie rewelacyjny :)

diablica91
08-01-2010, 13:40
Też mam masło z Tutti Frutti (liczi i rambutan)
Bozzzzeeee... pachnie cudnie i tak intensywnie ze w pierwszych dniach smarowania sie nim na wieczór nie mogłam usnąć ;] a później gdy ścieliłam łóżko to cała kołdra mi tym pachaniała :skacze:

najśmieszniejsze jest to ze minimalnie barwi na różowo.. najgorzej to ręce :D hahaha.. ale teraz wiem by rączki myć i uzywac innego kremu, bo miałam tak czerwone rano ze hohoho :]


http://esentia.pl/images/39875m1.jpg

Też mam to masełko i rzeczywiście pachnie ślicznie,tak świeżo :) Mój kochany nawet ciągle chce żebym go używała kiedy robię mu masaż np;plecków :) Fakt,troszkę barwi,ale można mu to wybaczyć,bo ma wiele innych zalet :good:

bestilka007
08-01-2010, 14:25
o to wlasnie ten naprawde polecam z calego serca :D:D

Chanti25
08-01-2010, 20:13
A ja mam mega sucha skórę i jak na razie działają na mnie tylko dwa kosmetyki droższy i tańszy:
http://merlin.pl/AA-Cialo-Wrazliwe-Kakaowe-maslo-do-ciala_Oceanic,images_product,9,5900116004853.jpg oraz http://sanoe.pl/photo/product_big/e/f/b/1_efb0fc669543.jpg




Smaruje się rano i wieczorem co dziennie :)

czarnyaniol121
27-02-2010, 23:08
ja zamiast balsamu używam oliwki dla dzieci i efekt jest naprawde super :skacze: a do tego pachnie dzidziusiem :D

agaciorka93
28-02-2010, 12:14
o tak tez kiedys uzywalam olliwki dla dzieci sa rewelacyjne i ttak cudnie pachna :)
Ja ostatnio uzywam najzyklejszy balsamik z avonu o zapachu rozanym Mmm zapach kojarzy mi sie z marmolada w paczku :) :D

kobietazpazurem
28-02-2010, 15:50
ja zamiast balsamu używam oliwki dla dzieci i efekt jest naprawde super :skacze: a do tego pachnie dzidziusiem :D


ja tak samo ale uwielbiam te takie gęste strasznie te w żelu, te płynne już mi się nie podobają :)

mariolak83
28-02-2010, 16:12
ja tak samo ale uwielbiam te takie gęste strasznie te w żelu, te płynne już mi się nie podobają :)
ja nie mogę tych w żelu... wszytsko się do mnie klei:( fujjjjjjjjjjj... lubie ten balsamik z tuttifrutti z liczi jest piekny i mam jeszcze z Yves Rocher waniliowy.... kojarzy mi się z cisteczkiem:)

asia
28-02-2010, 19:18
ja tez wole te w płynie a nie w żelu, te żelowe nie powinny sie oliwka dla mnie nazywac:)

czarnyaniol121
18-04-2010, 22:12
ostatnio kupilam fajny balsam z ziaji intensywna kuracja nawilzajaca to jest do skóry suchej i wrazliwej
mi bardzo podpasował dostepny jest tylko w aptekach
w bardzo fajnej cenie za 500ml dałam 12 zl
jest bardzo fajny dla osob z taka skóra jaka ja mam

BasiaPazderska
21-04-2010, 03:56
Ja stosuje:

1.Ultra Bogate Mleczko do ciała z Oriflame(świetnie nawilża suchą skórę,posiada śliczny delikatny zapach)
Starcza go na bardzo długi czas bo jego pojemność 400ml,a cena w promocji to tylko 14,90
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

2 Balsam Stopniowo Opalający Silk Satin Radiance Oriflame(Pozostawia skórę muśniętą słońcem.Posiada delikatne drobinki,które rozświetlają ciało,dodatkowo delikatnie je "opala" .Nie pozostawia smug.Zapach niczego sobie.Moim zdniem najlepiej go stosować w ciepłych porach roku gdy eksponujemy swoje cialo)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

3.Balsam Do Ciała Silk & Cashmare Oriflame(Pierwsza zaleta to zapach,subtelny i kobieco zmysłowy.Druga to świetnie nawilża skóre,a przy okazji szybko się wchłania,pozostawiając delikatną "lekką" skóre)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

eksnail
21-04-2010, 10:27
Ja lubię Dove Body Firming bo fajnie jest skóra napięta jak sie go używa codziennie i z Liren body exclusive (śliczny ma zapach)

kachna831
21-04-2010, 10:52
Ja ze wszystkich które już wypróbowałam najbardziej lubię czerwony z Garniera do bardzo suchej skóry

http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/14463.jpg

Etna
21-04-2010, 17:35
ooo fakt ja też lubię ten czerwony z Garniera ;) ale nie powiem z Dave też są fajne balsamy. A teraz mam z Ziaji "masło kakaowe" prześliczny zapach ^^

Ciao
17-05-2010, 16:24
Mi ostatnio znajoma poleciła balsam do ciała Guam Talasso z algami,bardzo ładnie pachnie i nadaje mojej skórze jędrności. jest o wiele lepszy niż ten z Garniera,kiedyś też go używałam.

aneczka19895
04-11-2010, 20:51
Dziefffcynki pomożecie??
Muszę napisać pracę o składnikach które nadają kremom właściwości regenerujące i odżywcze... a nic nie miałam na zajęciach a na necie też jakoś srednio widzę coś konkretnego... Może WY pomożecie... Jeśli jest taki temat to proszę o przeniesienie

lenia80
17-11-2010, 17:46
Ja ze wszystkich które już wypróbowałam najbardziej lubię czerwony z Garniera do bardzo suchej skóry

Ja też jestem fanką tego balsamu, chyba jeden z lepszych jakie miałam. W zimie gdy skóra jest bardzo sucha to jeszcze stosuję nivea granatowy, ale jest tłusty dość, więc na lato za ciążki, więc w lecie to preferuję owocowe balsamiki. W tym roku testowałam serię Marizy Linia Spa i mają obłędne zapachy balsamówi masełek do ciała:) Np to poziomkowe pachnie przecudnie :)
http://mariza.com.pl/images/products/big/385e40de777ba5505307f24e90dbc7a0.jpg

Joan
23-11-2010, 18:40
Polecam balsamy firmy Nantes z zieloną herbatą, oliwkami, są świetne.

Balsamy soraya, garnier, ziaja - z tych firm też są godne uwagi

farbstift
23-01-2011, 13:35
Garnier ujędrniający- balsam ten ma świetną konsystencję, bardzo szybko wchłania się w skórę. Dodatkowym atutem jest świeży, cytrusowy zapach. Nie zauważyłam po nim większych efektów ujędrniania, ale być może wynika to z faktu, że nie stosuję go w dużych ilościach i regularnie.
Balsam rozświetlający Cztery Pory Roku- stosuję go od niedawna, ale podoba mi się i to bardzo. Posiada w swej konsystencji złote drobinki, które nie wyglądają nienaturalnie, lecz uroczo. Rozsmarowuje się jak lekki krem, ale dobrze nawilża skórę. Nie mam po nim reakcji alergicznych co mnie bardzo ucieszyło. Czasem stosuję go nawet na buzię pod makijaż.
Balsam for Teens- preparat ma rozświetlać i lekko koloryzować skórę. Przyznam, że producent nie kłamie. Balsam jest przyjemny w aplikowaniu, ma cudowny brzoskwiniowy zapach i lekką konsystencję. Środki, które mają brązowić skórę na ogół zostawiają u mnie plamy i na skórze nieładnie pachną. Ten jednak rozsmarowuje się równiutko i ma przyjemną woń.
Ziaja Masło Kakaowe- mój ulubiony balsam na lato. Co prawda na mojej skórze długo się wchłania, jednak doznania zmysłowe są tego warte. Cena rewelacyjna a nawilżenie świetne. Wraz z sprayem z tej samej serii to idealny duet.
Farmona Tutti Frutti- cudowne masło do ciała, świetne opakowanie i oszałamiający zapach. Jest to jeden z tych produktów, które pozostają na dnie a nam szkoda ich zużyć. Mogłabym go wąchać i wąchać... Aromat utrzymuje się baaardzo długo na skórze. Na dodatek balsam ten doskonale radzi sobie z hydratacją suchej skóry. Krótko mówiąc jest to produkt bez wad.

A tego Mariza owocowego spróbuję z pewnością:love:

gosia5213
18-10-2013, 14:13
Ja używam maseł z firmy cuccio. Pięknie pachną:) Moje ulubione miodowo mleczne. Minusem jest cena, ale warto.

marta28
22-05-2014, 10:53
A ja uwielbiam masło waniliowe do ciała z avonu, pachnie jak budyn waniliowy :)

xsunnyolciax
22-05-2014, 17:03
Z avonu pachną przepięknie, zgadzam się! Waniliowy jest boski, truskawka z czekoladą i liczi, aż ślinka cieknie :D
Lubię też balsam czekoladowy z ziaji, jest bardzo gęsty, pięknie pachnie i cena niska, ale zauważyłam, że nie wchłania się dobrze i pozostawia tłustą skórę,za to duży minus.

GrotaBryza
18-06-2014, 15:26
Jeżeli chodzi o masło i balsam do ciała to polecam także ten naturalny w kostce Cynamon i Paczula,używałam i jest naprawdę rewelacyjny:)

angellica
22-07-2014, 00:05
Ja uzywam po pierwsze żelu antycellulitowego raz dziennie na noc i z tej samej serii (Dermika Passione Body) mam bardzo dobry i przyjemny w użytkowaniu krem do ciała intensywnie regenerujący.

GrotaBryza
22-08-2014, 13:23
A próbowałaś tego co polecałam powyżej? U nas akurat jest szeroki wybór,a naprawdę co do skuteczności także będziesz zadowolona,myślę że jak najbardziej warto:)

koralina89
13-10-2014, 13:13
Najlepszy skład, najlepsza cena to balsam Tesco fioletowy, polecam spojrzeć na niego w sklepie, skład cudowny :love:

julka8
29-10-2014, 14:40
no balsamy jonhsona
pieknie pachna :)

GrotaBryza
05-12-2014, 11:34
Cynamon w kostce też pięknie pachnie i skutecznie nawilża,zresztą warto wypróbować też innych serii i mleczka do ciała,często odznacza się ono lepszą jakością niż balsam.

krowka
23-06-2015, 01:05
Ja polecam Łagodzący nawilżający balsam do ciała La Roche-Posay (http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Lipikar/Lipikar-Mleczko-do-cia%C5%82a-p4071.aspx) - regeneruje wszystkie podrażnienia i ładnie pachnie!

Olympia
07-12-2015, 16:58
Ja osobiście stosuję balsamy z Avonu. Super sprawa - fajnie się wchłaniają w skórę, pięknie pachną i mozna je kupić po przystępnych cenach. Naprawdę świetna sprawa :)

kinga1976
14-12-2015, 22:05
Osobiście rzadko używam jakich kolwiek balsamów. Zwykle po prostu o tym zapominam, albo nie mam czasu żeby czekać aż się wchłonie. Zazwyczaj używam oliwki dla dzieci na mokrą skórę podczas kąpieli i wcieram ją w ciał., a potem spłukuję. Po takim zabiegu skóra też staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Szalyza
18-01-2016, 01:37
Gdyby ktoś szukał dobrego balsamu, to niech skupi się na tej stronie Kosmetyki Garnier - Take care (http://www.garnier.pl) Nie znam lepszej marki kosmetycznej w kwestii nawilżania ciała.

JadziaDax
22-01-2016, 12:55
A ja odkryłam niedawno, nawilżam się i ujędrniam czymś co nazywa się MAMA-CARE Ujędrniająco-regenerująca kuracja, firmy Efektima. Normalnie zakochana jestem.

Cornelka123
07-05-2016, 02:51
Ja z balsamów lubię Neutrogenę, a z peelingów moim ulubieńcem jest naturalny peeling kawowy, jest skuteczny, fajnie ujędrnia i napina skórę

basia08
13-05-2016, 11:05
Najlepszy jak dla mnie jest balsam do bardzo suchej skóry od DOVE polecam :)

basia08
25-05-2016, 14:25
dziewczyny mój nowy NUMBER ONE to balsam Absolute Organic :) super się wchłania i ładnie pachnie :) polecam znajdziecie go tutaj : Sklep z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi - BIO kosmetyki - organiczne składniki - Matique (http://www.matique.pl)

ladymakbet
18-06-2016, 14:54
Jak ktoras z was ma mega sucha skore to wypróbujcie serię Algi Morskie z Bielendy :ok:Mam mleczny olejek- opakowanie jest z pompką, a olejek ma przyjemna konsystencje i ladnie sie wchlania :] skora jest gladka i miekka :)

Glue
05-08-2016, 11:56
Zawsze miałam problemy ze skórą i dlatego teraz zwracam uwagę na to co kupuję, staram się wybierać naturalne kosmetyki, zwracam też uwagę na ich skład, ważne żeby kosmetyk nie uczulał i miał dużo składników aktywnych a nie same wypełniacze Balsam do ciała - co powinien zawierać? (http://freshandnatural.pl/blog/news/balsam-do-ciala-co-powinien-zawierac)

JadziaDax
23-08-2016, 18:15
Do biustu kurację 5 w 1 z serii Mama Care Efektima. Cudownie się wchłania, nie uczula, co trzeba to nawilża, co trzeba to ujędrni.

amelia90
29-08-2016, 13:24
Hej :) U mnie z pieniędzmi trochę krucho ostatnio, a chcę kupić sobie jakiś fajny zestaw do pielęgnacji. Czy korzystała któraś z Was już może z aplikacji NaSpółę? Podobno pozwala znaleźć osoby, które też lubią zakupy i podzielić koszty za nie "na pół" :) Wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie, aplikacja jest łatwa i szybka w użyciu. Co sądzicie? Warto?

JadziaDax
12-09-2016, 18:31
Na suchą skórę polecam całą serię Hydro&Matt Control z Efektimy, zwłaszcza jak skóra jest uczuleniowa i trudna we współpracy.

EweK
18-09-2016, 21:41
Jak masło do ciała to tylko Ziaja, a balsamy lubię brązujące

KatarzynaW
01-10-2016, 13:07
Ja mam suchą skórą i stosuję to mleczko SVR Xerial 10, nawilżające mleczko do ciała, 500ml - Dermokosmetyki do ciała | AptekaGemini.pl (http://www.aptekagemini.pl/svr-xerial-10-nawilzajace-mleczko-do-ciala-500ml.html) . Nawilża na maksa, bardzo mi służy. Jak macie suchą skórę to kupcie sobie i wypróbujcie, zobaczycie różnicę :)

misiak
08-10-2016, 15:26
Masło do ciała, jak sama nazwa wskazuje, zawiera w składzie konkretny typ tego surowca, np. masło shea lub masło kakaowe, które są źródłem cennych dla skóry substancji pielęgnacyjnych. Co więcej, ten typ preparatu różni się od balsamu konsystencją. Masła do ciała mają zwartą, ciężką konsystencję. Zdecydowanie lepiej natłuszczają skórę, aniżeli zwykłe balsamy do ciała.

reniusia1002
08-10-2016, 22:48
mój ulubiony krem do ciala to ten który wlaczam na zdjatku .zakochałam się w kosmetykach tej firmy sa genialni.fakt kosztują ale jakość tych produktów nie podlega wogole komentarzowi.pozatym często maja duże opakowania wiec starcza na długo.uwielbiam.

KatarzynaW
10-10-2016, 22:23
Jak lubisz tłuste balsamy, to może spodoba Ci sie też olejek Marula? Poczytaj sobie o nim tutaj http://olejek-marula.pl/ . Ja go stosuję i bardzo sobie chwalę.

reniusia1002
10-10-2016, 23:36
a możesz podac jakiś link do strony gdzie to można kupic bo mieszkam w Uk zadko do Pl przyjezdzam i nie wiem kiedy będę a chętnie bym kupila takie kosmetyki z tym olejkiem.dzieki.

Meredith
19-10-2016, 22:25
Jeśli chcemy intensywnie pielegnowac ciało to lepsze jest masło od balsamu. Ja mam takie essence z oeparola. Odzywia i ujędrnia skórę. Zawiera kwasy omega i ceramidy. Sam masaż ciała wspomaga krążenie. Czasami takie domowe spa przydaje sie po męczącym dniu.

HiszpanWaW
20-10-2016, 15:02
Szukam prezentu dla swojej żony. Chce kupić jej jakieś fajny balsam do ciała najlepiej o zapachu czekolady. Znalazlem takie Balsam do ciała na UlotkaZdrowia.pl (http://ulotkazdrowia.pl/) i zastanawiam się jaka jest wasza opinia i tym produkcie ?

justine88
22-10-2016, 15:59
Ja mam balsam z Ziaji o zapachu kakaowym, bardzo go lubię i polecam. Kiedyś też dostałam w prezenciekrem z firmy decubal, chyba nie jest w Polsce bardzo znana? W każdym razie ja przed otrzymaniem balsamu o niej nie słyszałam. Niestety krem jak dla mnie był zbyt tłusty, ale jak ktoś ma bardzo suchą skórę to myślę, że doskonale się sprawdzi :)

Cornelka123
18-11-2016, 16:11
Ja lubię wszelkie masełka do ciała, są gęstsze niż zwykły balsam, lepiej nawilżają przesuszoną skórę w zimie. Teraz mam masło do ciała kokosowe z serii Vegan friendly z bielendy, zawiera tylko roślinne składniki, dobrze nawilża i ma ładny zapach

JadziaDax
23-11-2016, 12:59
Ja potrzebuję przede wszystkim nawilżenia i jak na razie dostaję je od wszystkich kremów Floslek. Cała moja rodzina ich używa.

Meredith
12-12-2016, 22:03
Ja tam wole jak balsamy i różne inne mazidełka do ciała delikatnie tylko pachną. Nie lubie gdy balsam intensywnie pachnie bo wtedy gdy zmiesza się z moimi perfumami nie zawsze ta mieszanka jest fajna. Dlatego lubię masło do ciała essence bo ma delikatny zapach i nie tłumi moich perfum. Skóra delikatna i nawilżona i pachne tak jak chcę.

owca_kree12
20-12-2016, 17:05
Ja polecam balsamy z Yves Rocher. Są w miarę tanie - 35 zł. Starczają na długo. Są piękne zapachy, np. kokosowy albo malinowy

invisible20
22-12-2016, 17:18
Ja lubię używać do ciała olejku w kremie od Bielendy, mam kokosowy, ujędrniający, bo przepadam za zapachem kokosa w kosmetykach. Olejek dobrze nawilża skórę, ma lekką konsystencję, nie lepi się i nie tłuści. Używam go po wieczornej kąpieli i czasem rano przed wyjściem do pracy, ale trzeba dać mu chwilę, aby się wchłonął.

Cornelka123
09-01-2017, 02:48
Jeżeli chodzi o bielendę, to mają jeszcze super kremowe serum do ciała, ja mam takie z miodem i mlekiem kozim, nawilżające. Zastępuje mi balsam, dobrze nawilża

JadziaDax
19-01-2017, 23:39
A może olejki? Miałam świetne doświadczenia z olejkami Alqvimia, zwłaszcza tymi nawilżającymi skórę.

ewelinka34
01-02-2017, 11:50
A czy używała któraś*z Was balsamów z tak zwanej górnej półki jak np. SI? Wszędzie promują strasznie te balsamy, w rankingach, ale czy jakikolwiek balsam do ciała jest wart takich pieniędzy? SI kosztuje prawie 200 zł!

suri
10-02-2017, 19:51
Też ciekawa jestem jak działają te droższe kosmetyki, czy warte są swojej ceny.

sybil
15-02-2017, 10:45
Ja teraz kończę balsam z Dove z jakimiś drobinkami, ale zapach mnie dobija, przestałam się przez niego balsamować :/

invisible20
21-02-2017, 22:36
Bardziej od balsamów wolę olejki do ciała, szczególnie ten tropikalny od Bielendy - kokosowy, którym po kąpieli spryskuję też włosy, lepiej się później układają i są bardziej błyszczące, a końcówki przestają się rozdwajać.

JadziaDax
14-03-2017, 00:58
A może olejki? Wspaniałe ma Alqvimia, dla każdego rodzaju skóry.

banka mydlana
20-03-2017, 14:20
Lubię Clarenę i balsam wiesiołkowy Gal z naturalnym składem. Częściej wybieram ten drugi, bo mi po prostu bardziej służy i jest tańszy. Bielenda z kolei powoduje u mnie wysyp krost wszelakich :/

matimaks
31-03-2017, 13:21
Bardziej od balsamów wolę olejki do ciała, szczególnie ten tropikalny od Bielendy - kokosowy, którym po kąpieli spryskuję też włosy, lepiej się później układają i są bardziej błyszczące, a końcówki przestają się rozdwajać.
kiedyś tez go używałam, ale nie wpadłam na to aby stosować go na włosy:)

Ageatha
11-04-2017, 21:52
Ja na suchą skórę stosowałam SVR Xerial 1 i jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.

dobulka
18-04-2017, 15:04
Rewelacyjne jest maslo bielendy, vegan frendly w polaczeniu z peelingiem. ja wybralam pomaranczowe, pokusilam sie na ujedrnianie ;) Ale maslo i peeling super nawilzaja, wygladzaja skore i dodaja jej gladkosci. A zapach pomaranczy na ciele to sama przyjemnosc.

markizeczka
26-04-2017, 10:56
ja nieustająco nivea. odziedziczyłam takie nawyki po mamie i babci

gosia1982
11-05-2017, 12:39
Ja ostatnio odkryłam masło z Lumene. Jest boskie.

katarynka19888
05-06-2017, 11:05
ja polecam vaseline - są lekkie, wchłaniają się momentalnie, pięknie nawilżają i wygładzają skórę. ziaja odpada - zapycha skórę, tworzą się krosty, skóra jest podrażniona i utłuszczona, masakra :/

JadziaDax
06-07-2017, 01:21
Bardzo dobre balsamy ma Floslek.

JadziaDax
13-07-2017, 23:00
Jeśli chodzi o łagodzenie, to najlepszy jest żel z aloesem Floslek.

JadziaDax
05-08-2017, 01:41
Mam cudowne masła od Efektima. Cudowne nawilżenie.

kinimini
07-08-2017, 18:14
ja bardzo lubie te naturalne z mydlarni itp - pieknie pachna i swietnie sie sprawdzaja:)

Glue
05-10-2017, 21:17
Mi bardzo odpowiada masło do ciała z serii vegan friendly kokosowe bielendy masło ujędrnia skórę, nawilża i uelastycznia, przywraca gładkość i sprężystość. Fajny, intensywny zapach kokosa poprawia samopoczucie zwłaszcza zimą bo kojarzy się z cieplutkim latem :)

JadziaDax
17-10-2017, 23:29
Floslek ma cudowne żele pod prysznic, polecam.

---------- Dodano o godzinie 22:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:48 ----------

Fajne balsamy i masła do ciała ma Efektima. Super sprawa.

Sara91
18-10-2017, 10:52
Milion produktow juz uzywalam, niektore sama kupowalam, niektore byly z boxow i zdecydowanie lepszego niz pmaranczowe maselko vegan frendly nie znalazlam. Maselko za nieco ponad 15 zł okazalo sie lepsze niz balsamy za nawet powyzej 80 zl!Super nawilza, wygladza skore, dodaje jej lekkosci i miekkosci i ten zapach! Poprostu obledny i dlugo sie utrzymuje.

banka mydlana
27-10-2017, 17:11
Przynajmniej od 5 lat na zmianę z czerwonym Garnierem stosuję balsam wiesiołkowy Gal. Nie ma dla mnie lepszych balsamów dla wrażliwej i suchej skóry.

piteksa
31-10-2017, 10:59
A ile kosztuje ten garnierowski? Drogi?

NOX Nails
31-10-2017, 16:58
A ile kosztuje ten garnierowski? Drogi?

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w okolicach 15-20 zł, w zależności od sklepu.

modra
20-11-2017, 15:12
Ja nie mogę stosować niczego marki L'Oreal, bo mnie koszmarnie wszystko wysusza. W sumie to wszystkie te popularne marki mają mnóstwo alkoholi i parabenów, po których moja skóra jest w opłakanym stanie. Dlatego jeśli chodzi o balsamy to stosuję tylko te naturalne, które można dostać albo w drogeriach internetowych albo w stacjonarnych na półkach z kosmetykami naturalnymi. Przez to, że zwykle są to kosmetyki z innych krajów, to nie mogę zapamiętać ich nazw, do tego akurat mam słabą pamięć :( Ostatnio używałam rosyjskiego z brzoskwinią, a obecnie koreańskiego balsamu z kwiatem wiśni i marakują.

JadziaDax
17-12-2017, 11:39
U mnie zawsze Floslek, dla całej rodziny. Fajnie działa i nie uczula.

Markov
16-01-2018, 18:01
Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie :) To się naprawdę bardzo często opłaca :)

JadziaDax
18-01-2018, 02:58
świetne rzeczy ma Efektima, polecam.

JadziaDax
28-01-2018, 18:15
Peelingi do ciała z Efektimy to cudo... a jaki zapach!

XXXYYY
01-02-2018, 23:06
Ja akurat używam olejków do nawilżania ciała, jak dla mnie są dużo lepsze niż balsamy czy też masła. Ostatnio zaczęłam zamawiać olejki na ichemia.pl są bardzo fajne gęste, świetnie się rozprowadzają po ciele i bardzo długo po nich skóra jest nawilżona. Spróbuj sobie

JadziaDax
17-02-2018, 01:51
Hej :) U mnie z pieniędzmi trochę krucho ostatnio, a chcę kupić sobie jakiś fajny zestaw do pielęgnacji. Czy korzystała któraś z Was już może z aplikacji NaSpółę? Podobno pozwala znaleźć osoby, które też lubią zakupy i podzielić koszty za nie "na pół" :) Wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie, aplikacja jest łatwa i szybka w użyciu. Co sądzicie? Warto?

Zobacz Efektimę, zwłaszcza jej cudowne peelingi.

XXXYYY
19-03-2018, 10:52
A zerknij sobie na https://bee-eco.pl/ sklep z naturalnymi mydełkami, świecami oraz kosmetykami. Ja np bardzo często robię tam zakupy. Przeważnie zamawiam mydełka naturalne lawendowe i kokosowe. Nawet ostatnio w prezencie podarowałam je koleżance, która jest zachwycona aromatem naturalnych produktów.

JadziaDax
17-04-2018, 13:24
Ja kocham Emoleum Floslek.

JadziaDax
22-10-2018, 22:49
Genialne balsamy ma Floslek, dla mnie najlepsze kosmetyki dla każdej skóry.

ell
12-03-2024, 10:30
skóra wrażliwa, mieszana:
1. żel myjący eeny meeny - świetny, bez ucuzucia ściągnięcia
2. tonik bandi algi - fajny na rano, forma mgiełki odświeża
3. czasem daje jakieś serum, zazwyczaj z eeny meeny (mam ten box trzech mini) albo z resibo
4. spf z pigmentem z eeny meeny - zazwyczaj solo bo nie potrzebuje kremu pod niego, on wystarczająco nawilża

Jeśli natomiast szukalibyście dobrego balsamu do ciałą, na przykląd antycellulitowego, polecam Selvert ( kosmetyki można dostać tutaj: https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html )