PDA

Zobacz pełną wersję : Kasa w gabinecie kosmetycznym



luizza
13-07-2015, 15:18
Dziewczyny pomocy! Zepsuła mi się kasa fiskalna! Co prawda mam niewielki gabinet kosmetyczny, ale z tego co się orientuję, to jest wymóg i muszę kasę mieć. Poprzednią znalazłam gdzieś na allegro, ale byłą używana. Niestety zbyt długo mi nie posłużyła... Orientujecie się, gdzie najlepiej kupić (i jaką) kasę fiskalną? Proszę o szybką odpowiedź!

Ladyss
13-07-2015, 16:59
Najszybciej to w sklepie stacjonarnym blisko Ciebie... Przy okazji na miejscu masz serwis.
Kupując nową kasę możesz starać się o zwrot do 700 zł. Do tego jest na gwarancji, ze sprawdzonego źródła. Naprawdę opłacało Ci się kupować używaną kasę?

luizza
18-08-2015, 14:45
Była tańsza, więc miałam nadzieję, że trochę zaoszczędzę. Ale niestety, byłam w błędzie ;/ W okolicy nie mam właśnie żadnego takiego sklepu. W tym problem. A zamawiać przez Internet - warto?

Izi
18-08-2015, 18:02
Używana kasa fiskalna???:o Kasy są jednorazowe, raz wbity NIP nie może być zmieniany, chyba że coś się zmieniło... A jak nie masz niczego obok to kto Ci ją sfiskalizował?

Bożena P
19-08-2015, 13:53
izi można mieć kasę fiskalną używaną, ale trzeba w niej wymienić całą pamięć a to jest koszt od min.ok. 1000zł, więc to się nie kalkuluje

Izi
19-08-2015, 14:07
No właśnie. Dlatego się dziwię. Mi mówiono że jak kasa się "skończy" (czyli wydrukuje się jakąś tam konkretną ilość raportów dobowych) to można wymienić czip czy coś ;) ale koszt jest porównywalny do zakupu nowej.

karola90
18-09-2015, 08:46
niedawno otworzyłam salon kosmetyczny i kupiłam nową kasę, kupowanie starej wydaje mi się bez sensu, zamawiałam przez internet, popatrz sobie a na pewno znajdziesz jakas w dobrej cenie, w stara nie oplaca sie onwestowac

MigotkaJulia
19-11-2015, 10:58
Ja też kupowałam przez internet, dokładnie to tutaj https://www.dlahandlu24.pl/kasy-fiskalne/ wyniosło mnie to około 1300zł, później dostałam zwrot 700zł więc tak dużo nie zapłaciłam. Z drugiej strony zastanawiam się co w tej kasie fiskalnej tyle kosztuje? Za 1300zł możemy mieć fajny komputer czy laptopa, a kasa fiskalna jedynie liczy?! Kalkulator kosztuje 5zł, a żeby doliczyć podatek trzeba mieć kalkulator za 1300zł, nieźle!

Ronka
25-11-2015, 16:15
Mój mąż pracuje w HoReCa sklepie, gdzie mają takie kasy. Jak wejdziesz sobie na ich stronę, to znajdziesz cały asortyment i na pewno cos wybierzesz. Ceny mają całkiem przystępne, a w razie wątpliwości możesz się skontaktować z obsługą. Na pewno z chęcią Ci pomogą. :)