PDA

Zobacz pełną wersję : Mezoterapia - kiedy ma sens?



monkas
28-07-2015, 15:22
Dziewczyny - któraś z Was była na tym? W jakim wieku i czy dało to efekt? Na jak długo? Coraz więcej dziewczyny o tym gadają, tylko żadna się nie może zdecydować. Warto?

Miłosna
29-07-2015, 23:06
Ale czego dokładnie oczekujesz? Tym eliminuje się cellulit, rozstępy, a nawet przeciwdziała łysieniu, ale ogólnie - poprawia się wygląd skóry.
Co chcesz osiągnąć i jaki jest problem?

monkas
30-07-2015, 15:34
Głównie chodzi o cellulit. Czytałam, że to może pomóc, ale z drugiej strony tak sobie myślę... przecież nawet modelki go mają, więc czy zabiegi kosztujące kilkaset złotych mogą pomóc? Pewnie bogate dziewczyny by nie miały cellulitu, gdyby to działało?

Marilyn*
04-08-2015, 14:58
Na cellulit najlepsze są ćwiczenia i odstawienie jakichkolwiek fastfoodow :) Polecam ewe Chodakowską , ona mega niweluje cellulit :)

Hilly
27-08-2015, 10:36
Mezoterapia to chyba dość skuteczny sposób usuwania cellulitu, ale słyszałam, że trochę boli, bo igły są dłuższe niż przy normalnym zabiegu. Ja się raczej nie zdecyduję bo mam wrażliwą skórę i niski prób tolerancji bólu. Jest wiele innych metod usuwania cellulitu Jak pozbyć się cellulitu (http://www.biomedical.pl/kobieta/jak-pozbyc-sie-cellulitu-6279.html) więc wolę wybrać coś innego ;)

Trynia
30-07-2017, 14:43
Mezoterapię igłową wykonują w salonie Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana. Byłam tam na innych zabiegach i teraz zastanawiam się nad zrobieniem sobie właśnie mezoterapii. Teraz mają tam promocję na pierwszy zabieg :)

dobulka
28-08-2017, 10:58
Ja sie zastanawiam czy faktycznie da sie dzieki temu pozbyc calkowicie rozstepow.

olkaFA
16-09-2017, 18:30
ja tez sie zastanawiam nad zabiegiem, bo juz sluchac nie moge o tych kremach "cud"! niestety na regularne bieganie nie mam czasu, wiec pozostaje medycyna estetyczna. podczas pobytu w Anlaya Day Spa znajoma skorzystala wlasnie z ich zabiegów pielegnacyjnych. Usuwała rozstepy zabiegiem pelleve jesli dobrze pamietam... z wykorzystaniem specjalnego żelu chłodzącego. Zastanawiam sie czy nie sprobowac - slyszalyscie o tej metodzie?

cass
05-07-2020, 12:27
A jakie ma rezultaty w zakresie walki z rozstepami?

ell
09-07-2020, 11:12
A jakie ma rezultaty w zakresie walki z rozstepami?

Zabieg są w pewnym sensie zmniejszyć rozstępy z uwagi na to, ze działają na skórę podstawna. Z drugiej strony jest to dosć droga zabawa, zwykle nie skończy sie na jednej seji a przecież chodzi utaj o sporą skórę. Tak więc jedna sesja będzie kosztowała o wiele wieksze pieniadze niż w przypadku zdecydowania się na mezoterapię na twarzy. Musisz wziac o pod uwagę....

Moim zdaniem dobrze będzie na początku spróbować kosmetyków na rozstępy. Dobre rezultaty może dać na przykład Strialys https://kobieta.interia.pl/uroda/news-krem-na-rozstepy-jak-stosowac-ktory-wybrac,nId,4413650 . Krem jest specjalistyczny, do zamówienia jedynie w sieci ale u mnie rozstępy stały się mniej widoczne, bledsze. Mam świadomość, ze krem ich nie usunie ale i tak moja skóra wyglada o wiele lepiej.

Rita12
17-07-2020, 22:03
Ja polecam mezoterapię w mezoterapia Kraków (http://klinikajaneczko.pl/mezoterapia) Bardzo pomocny zabieg. Super efekty. Warto skorzystać.