PDA

Zobacz pełną wersję : Niedoczynność tarczycy, czyli b. słabe i krótkie paznoknie, a hybryda



kwkurczynska
05-08-2015, 22:37
Cześć dziewczyny,

Mam niedoczynność tarczycy, przez co od zawsze zmagam się z krótkimi paznokciami. Nie przekraczają one opuszka palca, są strasznie rozdwojone i cienkie jak papier. Nawet odpięcie guzika sprawia mi problem. Tu pojawia się pytanie. Co pomoże mi w ich odbudowie? Czy zastosowanie hybrydy bądź czegoś innego sprawi, że paznokcie będą trwalsze i zdrowsze?
Tak szczerze, to w ogóle się na tym nie znam i cholernie potrzebuję pomocy... Wstydzę się tych paznokci i chcę choć raz poczuć się pięknie. Chciałam zdecydować się na ich przedłużenie, ale boję się, że to tylko pogorszy sytuację.
Pomożecie? :yess:

delyszys
06-08-2015, 00:00
Hybryda sprawdza sie na mocnych paznokciach napewno nie poprawi ani nie wzmocni plytki. To samo tyczy sie zelu czy akrylu. Produkty te sluza do przedluzania i utwardzania ale nic nie leczy/wzamcnia paznokci. Moje naturalne paznokcie maja fatalny ksztalt i sa miekkie dlatego by miec ladne dlonie przedluzam paznokcie na tipsie lub formie i jestem na to skazana ;) bez tego nigdy nic nie wychoduje nie ma szans. Taka natura:) Po to zostaly stworzone te produkty by mozna oszukac nature ;)