PDA

Zobacz pełną wersję : Ręka do ćwiczeń



paulinka89
27-08-2015, 18:37
Witam was dziewczyny. Mam do was pytanie odnośnie ręki do ćwiczeń. Dziś właśnie przyszła mi taka rączka i przyznam się pierwszy raz bede na takiej robiła. Ogólnie jestem samoukiem tak wiem pewnie napiszecie ze powinnam udać się na kurs , ale niestety taki kurs jest jak na mój fundusz za drogi wiec ucze sie sama robic juz dłuzszy czas paznokcie. Powiedzcie mi czy któraś z was uczyła się robic paznokci na takiej rece ?? Dodam ze wiem na tipsy ona nie nie nadaje tylko na formę. Czy jakoś w miarę łatwo się na niej robi paznokietki ? Z góry dziekuje i pozdrawiam :)79134

Cecilia
11-09-2015, 15:22
Ja robiłam na takiej ręce, ale jakoś super komfortowo mi nie było. Wolę ćwiczyć wzory i tym podobne na wzornikach i na żywych rękach. Nie masz kogoś kto chciałby mieć zrobione paznokcie za darmo? Bo to chyba najlepszy sposób na naukę dla osób, które dopiero co zaczynają się w to bawić.

patrycja.wiktorek
14-04-2016, 14:10
Miałam podobną rączkę i paznokcie na takiej inaczej się robi niż na naturalnej płytce. Zdecydowanie zgadzam się ze najlepsze są prawdziwe dłonie i możesz spróbować u swoich koleżanek za darmo zrobić. Powodzenia