PDA

Zobacz pełną wersję : Zagubiona



quardme
22-09-2015, 22:58
Hej dziewczyny, nie mogłam znaleźć pasującego posta, więc pisze sama od siebie :) W lipcu zrobiłam kurs i od tamtej pory staram się jakoś uporać z pazurkami żelowymi. Już drugi raz mi się zdarzyło, że "klientce" odpadły a raczej odkleiły się jak plastelina paznokcie. Korzystałam z żelu silcare base uv i teraz nie wiem czy przypisywać winę złemu wykonowi czy jednak wina żelu. Obie miały swoje paznokcie i przy obu starałam się zachować wszelkie regułki nakładania. Prawdą jest, że za drugim razem nałożyłam koleżance jako bazę produkt exfashion i jako drugi silcare i wszystko ładnie się trzyma już 2 tydzień.

Kolejnym problemem jest to, że odpryskują mi paznokcie po tygodniu czasem po 2 od założenia. Zastanawiam się czy wina jest w tym, że po nałożeniu żelu kolorowego nakładam sam nabłyszczacz?

I jeszcze jedno pytanie, czy jeśli moje paznokcie zachowują się jak papier ( problem prawej dłoni - praworęczna ;/) jest sens nakładania dalej żelu czy zostawić je na razie w spokoju?

I jeszcze jedno pytanie :) Prawdą jest, że jeśli nałożę żel a później na niego lakier hybrydowy to mogę go także utwardzić tym samym nabłyszczaczem co w przypadku użycia żelu kolorowego?

I jeszcze jedno :) Co sądzicie o metodzie najpierw kolor później żel budujący??

Czuje się już kompletnie zagubiona a chciałabym zacząć widzieć w tym wszystkim sens ;/

---------- Dodano o godzinie 22:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:57 ----------

a i zapomniałam napisać, że moja mama bardzo skarży się na żel silcare. Mówi, że on jest jakiś taki słaby, papierowy, że ten z TESCO - EXfashion się jej lepiej trzyma xd