PDA

Zobacz pełną wersję : Zła!! SKASOWANE Fikcyjne Konto na Naszej Klasie



Ladyss
03-09-2009, 21:07
Dziewczyny trzymajcie mnie bo zaraz eksploduje!!!!!!! Miałam założone na naszej-klasie fikcyjne konto z pazurkami. Wszystkie prace były mojego autorstwa, nie miałam cennika, dosłownie nic oprócz zdjęć!!! Dzisiaj próbuje się zalogować i wita mnie komunikat "Twoje konto jest skasowane. Jeśli nie zostało usunięte przez Ciebie, mógł to zrobić ktoś, kto poznał Twoje hasło bądź Administrator serwisu w przypadku naruszenia regulaminu. W edycji profilu (http://nasza-klasa.pl/profile/edit) możesz obejrzeć swoje dane. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Działem Obsługi Użytkownika za pomocą formularza."
Ponad 400 osób w znajomych, klientki z którymi właśnie się umawiałam i te "stare" z którymi rozmawiałam tylko przez gg - wszystko poooszłoooooo!!!! Zaraz mi żyłka pęknie i eksploduje!!!!!:zly::zly::zly::zly::zly::zly:

ivonna70
03-09-2009, 21:10
No to tylko współczuć:przytul:. Ciekawe kto życzliwy Ci ten numer wyciął??:o

Ladyss
03-09-2009, 21:12
Ale niech ktoś mi wyjaśni jakim prawem kasują bez ostrzeżenia konta!!! Nawet gdybym miała tam treści niezgodne z regulaminem to należy najpierw ostrzec żeby je usunąć!!! Ale ja nie miałam nawet podpisów pod zdjęciami!!!

Chanti25
03-09-2009, 21:13
PO PROSTU CHAMSTWO!!!! A to dla sprawczyni lub sprawcy tego czynu:aty::wykrz:;[;:[:nunu:

Ladyss
03-09-2009, 21:23
Przeczytałam teraz regulamin i same zobaczcie:
Art. 7ZABLOKOWANIE KONTA



7.1. Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania Konta Użytkownika, którego działania uzna za szkodliwe dla Serwisu bądź innych Użytkowników.
7.2. Administrator ma prawo do zablokowania Konta Użytkownika, który łamie którekolwiek z postanowień niniejszego Regulaminu.
7.3. Zabronione jest używanie słów powszechnie uznawanych za obelżywe.
7.4. Każda ze Stron umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną może ją rozwiązać ze skutkiem natychmiastowym i bez podania przyczyny.
7.5. Rozwiązanie umowy przez Użytkownika polega na usunięciu przez niego Konta, w drodze procedury podanej na stronie Logowanie do nasza-klasa.pl (http://nasza-klasa.pl/profile/remove).
7.6. Umowa może zostać rozwiązana przez Administratora poprzez zablokowanie Konta w sytuacji:

a) naruszenia przez Użytkownika postanowień Regulaminu,
b) podejmowania przez Użytkownika działań na szkodę Użytkowników lub Administratora,
c) umieszczenia na Koncie treści lub zdjęć mających negatywny wpływ na funkcjonowanie Serwisu.

7.7. W przypadku umieszczenia na Koncie treści bezprawnych, obraźliwych, nieprawdziwych, niezgodnych z przepisami prawa, propagujących przemoc, nienawiść, naruszających normy moralne lub dobre obyczaje, Administrator może usunąć te treści, a także uprawiony jest do zablokowania Konta.
7.8. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania zdjęć umieszczonych na Koncie, które uzna za niewłaściwe lub sprzeczne z Regulaminem.
7.9. W przypadku zablokowania Konta przez Administratora, założenie nowego Konta wymaga uprzedniej zgody Administratora

I teraz same zobaczcie... Nie ma ani słowa o tym że mają prawo usunąć komuś konto. Rozwiązanie umowy z ich strony polega jedynie na zablokowaniu.
No szlag mnie zaraz trafi nie daruje im tego!

Agusia_pa2
03-09-2009, 21:29
Ale jajka no, nieźle, nie daj sie ladyss!!! Walcz z nimi!!!

unita
03-09-2009, 21:37
Napisz do nich z zadaniem wyjasnienia dlaczego usuneli twoje konto, zacytuj im regulamin, zobaczymy co odpisza

zizia
03-09-2009, 21:55
ladys ktoś wyciął numer. administracja nie może usunąć ci konta bez podania powodu. są dwa wyjścia. albo ktoś poznał twoje hasło i ci usunął. albo ktoś raportował twoje zdjęcia i na tej podstawie je usunięto. ale tak czy siak powinni cie najpierw poinformować. ja bym na twoim miejscu odrazu do nich pisała,i żądała wyjaśniej. a muszą ci takie przysłać:):):):):)

natalia268
03-09-2009, 21:57
tak dokładnie.. moze jeszcze Ci przywrócą.. no bo jakim prawem :/:

chyba ze ktos bardzo uprzejmy apisał do nich ze kradniesz czyjesc zdjecia.. ale to chyba tez nie powinni tak od razu kasowac tylko jakos sie upewnic.. :porazka:

zizia
03-09-2009, 22:03
a i mimo usunięcia konto jest na serwerze więc będą musieli ci przywrócić. a najpierw do wyjaśnienia powinni ci zablokować a nie kasować.możesz im napisać ze za straty zdjęć podasz ich o odszkodowanie. i napisz ze żądasz wyjaśnienia w ciągu 24 godzin inaczej zgłaszasz sprawę na policje.:):):)

Ladyss
03-09-2009, 22:09
Kochane ja od razu zażądałam wyjaśnień. Jak mi powiedzą że mam kradzione zdjęcie to im pokaże takie same przed obróbką i to w kilku ujęciach. Na dodatek mogę zrobić ręcznika na którym pracuje a nawet i paznokci sąsiadki z odrostami i niech sobie dziady jedne porównają!!!
Nie wierzę że ktoś mógł poznać moje hasło bo logowałam się tylko u siebie i u chłopaka. Ale nawet gdyby zdjęcia były kradzione to przecież to przecież czarno na białym regulamin mówi że zdjęcia są usuwane albo konto jest blokowane. Ale nigdzie nie usuwane!

natalia268
03-09-2009, 22:11
jak Ci cos odpiszą to napisz tu od razu bo sama ciekawa jestem ..

Ladyss
03-09-2009, 22:12
Od razu Wam odpiszę co takiego wymyślili. Ale jak się okażę że "kradnę" zdjęcia to im taką jazdę zrobię że popamiętają Sylwię S. do końca życia :[ :[ :[ :[

natalia268
03-09-2009, 22:22
ciekawe co wtedy bedzie jak im powysyłasz wszystkie te zdjecia jako potwierdzenie ze nie kradzione...

a kiedy w ogóle Ci usunęli?

Ladyss
03-09-2009, 22:25
Dzisiaj wieczorem. Logowałam się koło 17 i jeszcze wszystko było normalnie.

goslava
03-09-2009, 22:39
poprostu chamstwo!!

asia
03-09-2009, 23:09
dosyć łatwo jest się wkraść na czyjeś konto, kiedyś miałam raport o 6 nieudanych logować na allegro a ja nie wchodziłam na 100% i okazało się że ktoś hakować próbował.

niektóre trojany też zmieniają hasło

może skasowali bo zobaczyli / ktoś im doniósł/ że masz 2 konta? (porównanie adresów ip) - ale ja tam nie jestem zalogowana, to nie wiem, może można mieć 2 konta.

albo stwierdzili że używasz konta do celów komercyjnych i może nie można?

albo tak jak mówicie jakiś cham raportował fotki

ogólnie beznadziejna sytuacja, ciekawa jestem czy w ogóle ci odpiszą a jeśli tak to co.. czekam z niecierpliwością:)

Kamis
03-09-2009, 23:12
Ladyss trzymam kciuki żeby w twoim wypadku było inaczej ale z tego co dziewczyny już próbowały coś wskurać w takich sytuacjach to te chamy z nk nawet nie odpisują.

Ladyss
03-09-2009, 23:21
Ja nawet nie wierzę w to że mi to konto przywrócą. Założę się że wymyślą zaraz coś przeciwko mnie. Ale niestety - regulamin mówi sam za siebie i oni też powinni się do niego stosować.
Nawet jeśli ktoś wykradł hasło, włamie nam się na konto i chce je usunąć to powinno być jakieś ograniczenie - np konto zostanie usunięte za 7 dni i do tego czasu nie można się logować. Byłby chociaż czas na reakcję... A tu nic.

asia
03-09-2009, 23:33
myślę że jeżeli chcesz zachować kontakt z klientkami a oni ci nie dopisza, to napisz ogłoszenie że użytkownik o nazwie ### został zablokowany, czy tam coś i prosisz swoje kontakty o kontakt email (który podasz:) ) zrób fotkę takiego ogłoszenia i pododawaj gdzie się da (do innych użytkowników itp)

Ladyss
03-09-2009, 23:54
asiu nie można dodawać fotek na czyjeś konto:)
moje klientki pochodziły z okolicznych miejscowości... Jak sobie przypomnę ile zaproszeń wysłałam to krew mnie zalewa;(

asia
04-09-2009, 00:16
miałam na myyśli zaproszenia do znajomych czy coś w tym stylu:) tak żeby to zawsze było widoczne na głównej stronie, generalnie nie wiem jak to działa, ale pomyślałam że jakby zobaczyły to by się do ciebie odezwały:)

Ladyss
08-09-2009, 14:26
Odpisali po 4 dniach żeby... zapytać o login i adres mailowy:| a żeby było śmieszniej jak pisałam pierwszego maila to też o adres prosili - a jak wiadomo jedno konto = jeden adres mailowy. No ale najwyraźniej powiązanie tego to ogromny problem.

asia
08-09-2009, 22:53
ciekawe co teraz ci odpiszą..

Ladyss
09-09-2009, 19:26
No i odpisali ale UWAGA UWAGA!!! Przed przeczytaniem wiadomości od portalu nasza-klasa.pl zalecam bezpiecznie usiąść i mieć pod ręką chusteczki higieniczne aby zaraz zetrzeć smarki z monitora.

Kto widział moje konto ten wie co miałam - wyłącznie zdjęcia moich prac, nawet nie podpisane, brak numeru telefonu, brak jakichkolwiek słów wskazujących na to że robię paznokcie:)

Witam,

Dziękujemy za zgłoszenie. Wskazane konto zostało usunięte ze względu na
jego
charakter reklamowy. Przypominamy, że takie działanie jest niezgodne z
Art.
6.7 naszego Regulaminu. Informujemy również, że na podstawie Art. 7.2 nie
wyrażamy zgody na ponowne założenie takiego konta.

Z poważaniem,

szpila59
09-09-2009, 20:10
No i odpisali ale UWAGA UWAGA!!! Przed przeczytaniem wiadomości od portalu nasza-klasa.pl zalecam bezpiecznie usiąść i mieć pod ręką chusteczki higieniczne aby zaraz zetrzeć smarki z monitora.

Kto widział moje konto ten wie co miałam - wyłącznie zdjęcia moich prac, nawet nie podpisane, brak numeru telefonu, brak jakichkolwiek słów wskazujących na to że robię paznokcie:)

Witam,

Dziękujemy za zgłoszenie. Wskazane konto zostało usunięte ze względu na
jego
charakter reklamowy. Przypominamy, że takie działanie jest niezgodne z
Art.
6.7 naszego Regulaminu. Informujemy również, że na podstawie Art. 7.2 nie
wyrażamy zgody na ponowne założenie takiego konta.

Z poważaniem,
-_--_--_--_--_--_-..... :buahaha::buahaha::buahaha::hahaha::hahaha::hahaha : CHARAKTER reklamowy????!!!! Oni się dobrze czują?... :o

ivonna70
09-09-2009, 20:16
Zaczynam wątpić w ich inteligencję:o. Powalił mnie ten tekst:lol:. Ale zaczynam się obawiać o mój prywatny profil. Co prawda nikt prócz znajomych nie ma dostępu do galerii, ale wiadomo...

Ladyss
09-09-2009, 20:26
ivona no właśnie ja też wklejam zdjęcia w prywatnym profilu i zastanawiam się czy zaraz mi nie wmówią że tam też się reklamuje. W ogóle to pewnie zaraz za zwykłe zdjęcia będą wywalali bo dojdą do wniosku że modele/modelki mogą się reklamować "po cichu".
Zaraz otworzę nowe konto i niech mnie w pupę pocałują!

ivonna70
09-09-2009, 20:30
Zaraz otworzę nowe konto i niech mnie w pupę pocałują!
Na przyjemność muszą zasłużyć hi hi hi:P

Ladyss
09-09-2009, 20:49
Masz rację kochana - na przyjemność trzeba sobie zasłużyć. Aż mnie brzuch rozbolał ze zdenerwowania dzisiaj.

stella
09-09-2009, 20:59
no kochana tak myslalam ze to ze wzgledu na komersje ale moze i ktos im w tym pomogl poniewaz fikcyjnych kont jest mnostwo - i niewykasowanych, wspolczuje ci naprawde !!

iwa1223
09-09-2009, 21:23
no to teraz czekam aż moje konto zostanie usunięte... :D

stella
09-09-2009, 21:34
no nie, chyba nie beda kasowac wszystkich kont, ja naprawde niezdziwilabym sie jezeli byly skargi od "znajomych" ludzie sa podli i zazdrosni

asia
09-09-2009, 22:00
ja myśle że ktoś podkablował. jakaś zazdrośnica...

Ladyss
10-09-2009, 00:34
ja myśle że ktoś podkablował. jakaś zazdrośnica...
A ja nawet wiem kto:D jest u nas na wsi taka panna co uważa siebie za najinteligentniejszą istotę na ziemi, przy tym najbardziej pokrzywdzoną, najbardziej niewinną, najukochańszą... - no w skrócie ona jest NAJ i myśli że może pomiatać ludźmi. Latała mi ona koło nosa do momentu aż wyzwała naszą wspólną koleżankę oto że tamta... po prostu do mnie przyszła na kawę. Haha akcja jak w przedszkolu dziewczyny:D nie wiem o co babsztylowi chodziło ale napisałam jej (prawie) to co mi na sercu leżało (to prawie to były bardzo brzydkie słowa:D)i skwintowałam wszystko tym że osoby które tak traktują innych uważam za śmiecie:D prosto z serca - a co się będę. No i się zrobiła jazda na maksa bo księżniczka chyba zderzyła się z rzeczywistością:D nie wiem co ona ryczeć i zmyśleć zaczęła do swojej ciotki ale ta zaczęła moją mamę policją straszyć bo powiedziała że jej grożę haha! Jak ja to usłyszałam to wpadłam w taką furię że napisałam jej tylko że z dobrego serca radzę jej przestać bo jeśli nie to ja opowiem jej cioteczce jakie z niej ziółko - no i paszczę po tym zamknęła. Ale z ukrycia próbuje mi życie zatruć i myśli że o tym nie wiem.
A laska na dodatek jest zazdrosna bo jej koleżanka w tym ja kończymy szkoły i różne kursy a ona mogła ZA DARMO zrobić kurs stylizacji, prawo jazdy, kurs angielskiego itd a nie ukończyła NIC - bo po prostu w połowie jej się odechciało. A nawet mam dowody na to że to właśnie ona maczała w tym wszystkim palce i myślę jak się zemścić.

farbstift
10-09-2009, 06:57
ale wymyśl porządną zemstę. Lalunia sobie zasłużyła....

Ladyss
10-09-2009, 10:56
Ona doniosła na mnie a ja doniosę na nią ale najpierw dałam jej czas do końca tygodnia na przeprosiny. Może będę podła, posunę się do drastycznego kroku ale chyba nie ma innego wyjścia. Jeśli ona próbuje komuś odebrać jedyne źródło dochodu no to jej trzeba też to odebrać.

asia
10-09-2009, 13:04
żenada.. nienawidze takich panien... nie mają nic do roboty ...

Ladyss
10-09-2009, 14:39
Dokładnie aniu - nie ma nic do roboty bo dostaje ok 1500 zł renty + dodatki do mieszkania i opłaty za szkołę. Dla niej to że odbierze komuś zarobek nic nie znaczy bo ona nie rozumie jak trudno zarobić jakieś pieniążki. Ale i tak najzabawniejsze jest to że ciągle narzeka na biedę a mogła zrobić kurs stylizacji jak wcześniej wspominałam a na rozkręcenie "fachu" dostała 600 zł + cały sprzęt do stylizacji. Po tym jak dostała sprzęt i kasę na kursie już się nie pojawiła. To jest zazdrość, zawiść i głupota.

stella
10-09-2009, 14:41
tylko zanim cos tej czarownicy zrobisz to upewnij sie ze to ona, choc jezeli wycina ci takie numery to nie zwlekaj, a w ogole to skad ona wiedziala ze to twoje konto???

asia
10-09-2009, 14:49
z lednej strony narzeka, z drugiej nic nie robi a ma tyle kasy co normalna pracujaca osoba a nie musi płacić niektórych rachunków..... to jest taka głupota.. tak to niestety czasem bywa, niektorzy myślą że się im należy i nic już nie robią w związku z tym..

ja to sie tylko martwię ze jak ty ja podkablujesz to ona sie jeszcze gorzej odegra

Ladyss
10-09-2009, 14:56
tylko zanim cos tej czarownicy zrobisz to upewnij sie ze to ona, choc jezeli wycina ci takie numery to nie zwlekaj, a w ogole to skad ona wiedziala ze to twoje konto???
Mieszkam na wsi więc nie trudno się domyśleć że to moje konto:) ale kilka dni temu napisała do mnie dziewczyna i poprosiła o telefon bo chce się czegoś dowiedzieć o paznokciach a dwa ni później usunęli mi konto. Okazało się że ta dziewczyna ma tą jędzę w znajomych.
asiu a powiedz szczerze co mi zależy jak ktoś ją straszy a oni mnie straszą policją? Co by się nie stało to i tak będzie na mnie. Chłop ją zostawi a ona powie że przeze mnie. Zresztą nie tylko mnie straszyła bo dwie inne dziewczyny też - bo one również ośmieliły się powiedzieć jej kilka szczerych słów.
Gdybym opowiedziała Wam kochane od początku całą historię to chyba byście z krzesła spadły.

asia
10-09-2009, 15:03
uroki mieszkania w małej miejscowości...ale nie martw się, ja mieszkam w dużej i tutaj ludzie prawie w ogóle nie utrzymują ze sobą kontaktów, nie rozmawiają itp.

tak czy inaczej miejmy nadzieje ze cie przeprosi i ze ja cos innego zajmie..

Ladyss
10-09-2009, 15:48
W takiej małej miejscowości znowu nie mieszkam ale akurat ona chodziła ze mną do klasy. A dziwiło mnie to po co ona się tak innych wypytuje "jak mi biznes idzie" wrrrr

asia
10-09-2009, 17:22
Mieszkam na wsi więc nie trudno się domyśleć że to moje konto:)

stąd to przypuszczenie:) zazdrosna jest i tyle:)

samaron
10-09-2009, 17:38
Zawiść ludzka nie zna granic, u mnie też taka jedna była, zawsze wszystkim się chwaliła ile to ona pieniędzy wydaje na paznokcie, które robi w bardzo drogim salonie (swoją drogą zostawiały wiele do życzenia), a jak się dowiedziała, że ja też robię, to od razu przyleciała, żeby jej za pół darmo zrobić...
Ale wcisnęłam jej, że nie da się uzupełnić żeli akrylem i nie będzie jej się trzymać. Poszła obrażona.

Ladyss
11-09-2009, 14:14
Aż mi się dzisiaj humor poprawił:D Byłam MEGA zła przez tą sytuację z kontem bo nie wymieniałam się z większością osób nr telefonu czy gg i babeczki nawet nie wiedziały jak się nazywam... Myślę sobie - kaplica, już po klientkach. A tu się zdziwiłam bo kobietki szukają mojego normalnego profilu bo dalej chcą się ze mną umawiać:yess::skacze::skacze::skacze: teraz to mi ta wredna zazdrosna jędza może podskoczyć:skacze::skacze::skacze:

asia
11-09-2009, 14:26
gratulacje:)

samaron
11-09-2009, 14:48
Aż mi się dzisiaj humor poprawił:D Byłam MEGA zła przez tą sytuację z kontem bo nie wymieniałam się z większością osób nr telefonu czy gg i babeczki nawet nie wiedziały jak się nazywam... Myślę sobie - kaplica, już po klientkach. A tu się zdziwiłam bo kobietki szukają mojego normalnego profilu bo dalej chcą się ze mną umawiać:yess::skacze::skacze::skacze: teraz to mi ta wredna zazdrosna jędza może podskoczyć:skacze::skacze::skacze:
No to fajnie, że klientki odnalazły, cieszymy się razem z Tobą.

ania_niusia:)
08-10-2009, 10:20
Dziewczyny niee chciałam zakładać nowego tematu ale chodzi o naszą klase! ktoś mi ukradł moje zdjęcie i sie pode mnie podzył i załozył konto! jak moge się skontaktować z administratorem naszej klasy?? bo z tych nerów nie moge nic znalżć:/pomóżcie

Gość
08-10-2009, 10:47
No i odpisali ale UWAGA UWAGA!!! Przed przeczytaniem wiadomości od portalu nasza-klasa.pl zalecam bezpiecznie usiąść i mieć pod ręką chusteczki higieniczne aby zaraz zetrzeć smarki z monitora.

Kto widział moje konto ten wie co miałam - wyłącznie zdjęcia moich prac, nawet nie podpisane, brak numeru telefonu, brak jakichkolwiek słów wskazujących na to że robię paznokcie:)

Witam,

Dziękujemy za zgłoszenie. Wskazane konto zostało usunięte ze względu na
jego
charakter reklamowy. Przypominamy, że takie działanie jest niezgodne z
Art.
6.7 naszego Regulaminu. Informujemy również, że na podstawie Art. 7.2 nie
wyrażamy zgody na ponowne założenie takiego konta.

Z poważaniem,
ja powiem tylko tyle: to sa skutki zakładania kont fikcyjnych.... ja mam konto normalne i dołączałm i zdjecia rodzinki i pazury +od prawie 2ch lat, potem jak weszłu albumy to ma 2 jeden z pazurami a drugi rodzinny... napisali do mnie na pocztę otrzeżnie, że w zakładce "czym sie zajmuje" mam reklamowe hasła (ktore są niezgodne z egulaminem i walneli tu paragrafy) takie jak mam na ulotce 9717 i napisałi że jesli nie edytuje tego w ciągu 7 dni to moje konto zablokowane... edytowałam, odpisałam im że naniosłam poprawki, odpisali że dziekują zza dostosowanie sie do regulaminu i koniec tematu...

nie zakładajcie kont fikcyjnych bo one sa najbardziej narażone na usunięcie bez żadego otrzeżenia ze strony adminow NK...:D