PDA

Zobacz pełną wersję : Idealny krem przeciwzmarszczkowy



Brauwerka
23-10-2015, 01:30
Macie swój ideał w tej kwestii? Krem, który dominuje nad waszymi zmarszczkami? Cóż to za cudeńko?

Marilyn*
23-10-2015, 12:08
Dominuje tylko toksyna botulinowa :D

Czampara
27-10-2015, 23:01
Jeszcze nie mam takiej potrzeby :P

Sysynda
28-10-2015, 01:10
Macie swój ideał w tej kwestii? Krem, który dominuje nad waszymi zmarszczkami? Cóż to za cudeńko?

W jakim jesteś wieku?

Pycania
28-10-2015, 03:43
Macie swój ideał w tej kwestii? Krem, który dominuje nad waszymi zmarszczkami? Cóż to za cudeńko?

Ja mam krem na dzień i nie podoba mi się kompletnie. Teraz szukam jakiegoś na noc.

Kilibera
28-10-2015, 05:03
Ja mam krem na dzień i nie podoba mi się kompletnie. Teraz szukam jakiegoś na noc.

A czym się różni krem na dzień od tego na noc?

Szalyza
28-10-2015, 10:05
Dziewczyny, jeżeli macie potrzebę używać kremów przeciwzmarszczkowych, to nie wstydźcie się tego! Przejrzyjcie sobie je Produkty przeciwzmarszczkowe - pielęgnacja twarzy | Garnier (http://www.garnier.pl/twarz/piekno/potrzeby/przeciwzmarszczkowy) i może któryś wybierzecie. Ze zmarszczkami można wygrać!

JadziaDax
20-11-2015, 16:31
Koniecznie z kolagenem. Osobiście korzystam z serum COLLAGENIUS DUO Efektimy.

Amela
23-11-2015, 13:16
Ja podpinam się pod temat kremów przeciwzmarszczkowych, szczególnie tych pod oczy, bo ja wierzę, że można sobie takimi kremami pomóc, na pewno nie musi być to drogi krem, ale na pewno musi mieć on przyjazny skład. Ja mam co prawda dopiero skończone 26 lat, ale zmarszczki mimiczne są już dość mocno zaznaczone, mam piegowatą buzię i stosuję antykoncepcję, wiec moje włókna kolagenowe są tym bardziej osłabione.. Kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy jeszcze nie stosuję, ale raz na jakiś czas robię odżywczą maseczkę z Perfecty z miodem i migdałami, a pod oczy przetestowałam już Oeparol - krem nawilżający, Dr. Haushuka, Dermika - Lily Skin, Pharmaceris - efektów spektakularnych nie widzę i wciąż szukam ideałów, jedynie co fajnie nawilża to Oeparol:)

JadziaDax
20-12-2016, 16:32
Moje pozytywne doświadczenia ostatnich tygodni to Anti Aging Flolslek. Nie tylko działa, ale nie kosztuje fortuny

owca_kree12
20-12-2016, 16:55
Polecam wszelkie kremy ze złotem. fakt, sa drogie, ale efektywne! Dior ma świetne kremy. Drogie, ale jak mówię warto. zwłaszcza, że taki krem starcza na długi okres czasu. Można sobie odkładać co miesiąc po 20 zł np.

JadziaDax
20-01-2017, 00:17
Dla mnie walka ze zmarszczkami to przede wszystkim kwestia dobrego nawilżenia. Tutaj z przyjemnością polecam krem happy per aqua flosleka, cudeńko normalnie.

JadziaDax
16-02-2017, 19:58
Dla mnie walka ze zmarszczkami to przede wszystkim kwestia dobrego nawilżenia. Tutaj z przyjemnością polecam krem happy per aqua flosleka, cudeńko normalnie.

I jeszcze serum rozświetlające Floslek!

mala55
15-03-2017, 11:01
dziewczyny! a jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy ale DLA FACETA??
taki 35+

JadziaDax
13-04-2017, 11:19
Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic.

JadziaDax
15-05-2017, 00:32
Doskonałe rezultaty mam z serum rozświetlającym Floslek.

Sara91
11-08-2017, 11:05
dziewczyny! a jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy ale DLA FACETA??
taki 35+

kochana dla facetow to albo nivea albo soraya. Z nivea troche trzeba uwazac bo lubi uczulic ;)

markizeczka
17-08-2017, 11:02
Idealnego chyba nie ma. Słyszałam, że maseczka z białka jajka daje fajny efekt

shakirka
26-08-2017, 18:41
najlepszy krem przeciwzmarszczkowy - pewnie was zaskoczę - olej z pestek malin Labioskin - moim zdaniem bezkonkurencyjny

olkaFA
27-08-2017, 14:04
jak dla mnie to akurat kremy na zmarszczki to najmniej skuteczna metoda... zwyczajnie nie wierzę w ich działanie. widziałam jak moja matka wywalała naprawde sporo gotówki na kremy, kremiki itd... efekt jest taki że i tak je ma ;/ jak dla mnie jedyna skuteczna metoda to lifting. ostatnio usuwałam sobie bliznę w Klinice Beauty Skin w Wawie i widziałam że tym też się zajmują - polecam bo mają bardzo dobrej jakości sprzęt, dobrych profesjonalistów i całkiem niezłe ceny

JadziaDax
18-09-2017, 00:24
Floslek ma fajne kremy na zmarszczki, teraz testuję Snake. Bardzo fajnie napina.

Ozdobna
27-09-2017, 11:19
Ja nie wierzę w to, by jakikolwiek krem zredukował zmarszczki. Po prostu dieta, natłuszczanie i nawilżanie to podstawa.

JadziaDax
10-11-2017, 00:06
Fajnie działa Anti Aging Floslek.

marcela22
22-12-2017, 21:48
no czasu nie da sie zatrzymac i tak naprawde jesli rzeczywiscie sie starzejemy to juz zwyczajnie nalezaloby sie z tym pogodzic i jedynie robic wszystko zeby to troszeczke opoznic. nawet nie wiedzialam, ale wyczytalam tutaj Granat ? Smak I Witaminy | Odchudzanie Bez Kitów (http://obk.pl/granat-smak-i-witaminy/) ze granaty zwiekszaja elastycznosc skory, opozniaja procesy starzenia i wygladzaja zmarszczki. Wiedzialyscie o tym?

Wiolka42
19-02-2018, 12:05
Idealnego to chyba nie ma :)

Ozdobna
22-02-2018, 10:30
Nie oszukujmy się, czas zrobi swoje.

JadziaDax
14-03-2018, 00:40
U mnie podziałał Anti Aging Floslek.

---------- Dodano o godzinie 23:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:15 ----------

Anti Aging Floslek, lepszego nie znalazłam.

JadziaDax
01-05-2018, 12:14
Idealnego nie ma, ale skórę pomogą oczyścić peelingi Efektima. Cudo.

JadziaDax
16-05-2018, 22:02
Happy per Aqua Floslek, potem długo, długo nic.

olkaFA
30-05-2018, 19:37
Tak naprawde jak sie regularnie dba o cere i ja odpowiednio nawilza to i zmarszczek nie powinno byc zbyt szybko. Mam 55 lat i ani jednej poki co. Od kilku lat chodze do deramtologa i nie bylo mowy o zabiegu jakimkolwiek. Słucham i sie radze zwlaszcza w kwestii codziennej pielegnacji, zeby spasowac kosmetyki ze swoja cera. Poki co u mnie number one ten balsam https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ z gliceryna wiążącą wodę i olejem z awokado z witaminą E. Skora zeby dlugo byc piekna po prostu musi byc pielegnowana

jagnam
01-06-2018, 08:29
Nie oszukujmy się, czas zrobi swoje.

No nieestety tak ale nie znaczy to zawsze, że musimy się poddawać oraz akceptować swoje zmiany. Sama jak miałam 20 lat równięz nie zastanawiałam sie nad pielęgnacją, ale jak przekroczyłam lat 30 to widzę pewne zmiany na swojej skórze, ktore niekoniecznie mi sie podobają takie jak zmianę owalu twarzy, mniejsze zmarszczki mimiczne, pojawiły się przebarwienia (dałam sobie jednak z nimi rade stosując peelingi chemiczne, które szczerze polecam każdemu komu zalezy na ladniejszej i gładszej skórze....).

Najważniejsza jest pielęgnacja twarzy w nocy, bo wtedy następuje wiekszość procesów regeneracyjnych:
maseczka
serum
oraz oczywiście porządny krem ( najlepiej na bazie naturalnego masła shea)

Tutaj więcej informacji: Pielęgnacja twarzy na noc - poznaj 3 skuteczne metody | The Body Shop Polska (http://thebodyshopclub.pl/blog/pielegnacja-twarzy-noc-poznaj-3-skuteczne-metody)

ciamka
14-06-2018, 22:20
Kremu przeciwzmarszczkowego powinno się zacząć używać zanim pojawią się zmarszczki :) jak już są to wtedy warto iść na zabiegi które pozwolą je zniwelować https://klinikamiracki.pl/zabieg/azzalure/ W ten sposób osiągniemy efekt odmłodzenia twarzy. Najlepiej iśc na konsultację i dogadać jaki zabieg będzie dla nas najlepszy

Grarzka
09-07-2018, 16:46
Ja też idealnego kremu przeciwzmarszczkowego jeszcze nie znalazłam ;) i już nie szukam. Lepiej inwestować w zabiegi niż twarz niż drogie kremy, które raczej efektów nie przynoszą

ell
31-03-2020, 12:43
Dziewczyny musicie sobie tutaj uświadomić jedno. Mianowicie, ze kremy nie działaja przeciwzmarszczkowo. Mogą nawilżać skóre oraz przeciwdziałać powstawaniu wiekszej ilości zmarszczek ale same na pewno nie zredukują ich ilości... Nie ma takiej opcji. U mnie dobre rezultaty dają
ćwiczenia twarzy
masaże twarzy
regularne peelingi

Raz na jakiś czas lubie się wybrac również na jakiś dobry zabieg na twarz. Ostatnio odkryłam zabieg Geneo + i jeśli macie w okolicy gabinet, który oferuje tego typu zabiegi to warto jest się wybrać. Jeszcze nie miałam zabiegu na twarz, ktory dawałby tak dobry oraz praktycznie natychmiastowy efekt.
https://selectbeauty.pl/blog/geneo-zabieg-lubiany-nie-tylko-przez-gwiazdy/

Na stronie mozesz sobie o zabiegu poczytać.