PDA

Zobacz pełną wersję : Żel do frencha



delfina8
18-03-2009, 17:34
Jakiego żelu używacie do frencha?;)

Agusia_pa2
18-03-2009, 20:33
Ja mam jeden co kiedyś kupiłam z firmy cosmetics beauty lada w czechach ale juz go nie używam a mam go 20 ml heh ale cóż a drugi któego używam to I-nails extreme white od Dobrejrady, trzeba dać dwie cieńkie warstwy ale super się nim pracuje...

kingaaa
18-03-2009, 20:43
Polecam zel bialy french Sun Flower. Wystarczy 1 warstwa i paznokiec jest dokladnie pokryty. Dobrze sie laczy i nie odchodzi od naturalnego paznokcie po dluzszym czasie. Sprawdzony!!!!! :)

annie82
18-03-2009, 21:43
Zgadzam się z powyższą wypowiedzia koleżanki. Sun flower. Z tym że ja kupuję biały lakier french UV z sun flowera. Jest w pudełeczku i ma konsystencję lakieru lecz nakłada się go jak żel i jest w pudełeczku takim jak żel, więc nie wiem dlaczego nazywa się lakier...:)

kala0704
19-03-2009, 00:09
Ja używam extreme white z ibd dla mnie idealny, bialutki, nie spływa, poprostu mniam!!

kanieroz
19-03-2009, 10:13
a jeśli french to z kamuflażem? jesli uzywacie kamuflaża i możecie go polecić bedę wdzięczna:)

agusiaani
23-03-2009, 12:24
sun flower biały mi bardzo pasuje i własnie domawiam teraz kamuflaż bo muszę go wypróbowac

trina
23-03-2009, 16:04
kamuflaż z Sun flower jest bardzo dobry polecam :)

kanieroz
23-03-2009, 16:57
Jeszce nie używałam kamuflaża, tylko żel mleczno - różowy, stąd moje zainteresowanie. Chyba skuszę sie na ten o którym piszecie:] i przetestuję.

Euphoria
23-03-2009, 17:05
a który biały z sun flower polecasz?bo jest kilka odcieni. ja jeszcze nie mialam a muszę kupić.

martakolo
26-03-2009, 00:24
a mnie wogóle SF nie odpowiada, ma żele które szybko spływają z pazurka, miałam kiedyś z grafiti nails i coś czuje, że do niego powróce bo już nie mam czasem sił na szukanie dobrego frencha, gdyby firmy wysyłały próbeczki to jeszcze dobrze ale nie wszystkie to robią

Euphoria
26-03-2009, 14:11
oooo to niektóre wysyłają próbki?chętnie bym wypróbowala. mozesz podać jakieś namiary?

natalcia134
19-04-2009, 01:44
Ja używam extreme white z ibd dla mnie idealny, bialutki, nie spływa, poprostu mniam!!

Lepiej bym tego nie ujela :D

martakolo
26-04-2009, 16:04
oooo to niektóre wysyłają próbki?chętnie bym wypróbowala. mozesz podać jakieś namiary?


Tak, ja zamówiłam teraz z Grafiti nails próbeczki żelu, niby Pani twierdzi, że nie robią tego ale bez problemu się zgodziła tel 058 621 60 03

Można też bezpośrednio poprosić z P. Marcinem- właścicielem

Ewelinaaa
26-04-2009, 16:56
miałam kiedyś żel i-nails i moja opinia o nim jest odwrotna jest beznadziejny,i zeli z allegro juz nie zamawiam. teraz mam z ibd i jestem bardzo zadowolona. a jesli chodzi o cover to jakis czas temu kupiłam z la femme 50ml bo była promocja i jestem tez z niego zadowlona ma ładny kolor i super kryje, słyszałam zle opinie o la femme ale jak dla mnie jest w porządku.

martakolo
26-04-2009, 17:03
Ja jeszcze zamówiłam taki zelik, jak zrobie pazurki to wam napisze czy jestem zadowolona, wiem tylko, ze ma same opinie pozytywne

to jest jego opis:


Żel Silcare Basic White 15g Żel 1-fazowy Silcare Basic White. Przeznaczony do tworzenia ekstremalnie białej końcówki. Bardzo rzadki. Już cienka warstwa pokrywa idealnie wolną krawędź paznokcia bez efektu cieniowania. Ze względu na dużą zawartość białego pigmentu utwardza się tylko wierzchnia warstwa żelu. Zaleca się nakładanie białej końcówki na warstwę żelu podkładowego, wcześniej utwardzoną. Każdą warstwę utwardzać w lampie UV o mocy 36W przez 2 min następnie pokryć kolejnymi warstwami żelu budującego. Opakowanie 15g.

http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/573/59/13/573591311

Można go kupić u koleżanki na allegro pod nickiem zby-mal

zyleta
27-04-2009, 20:43
ja rowniez uzywam extreme white z ibd i jestem z niego bardzo zadowolona polecam:)

iwa1223
02-05-2009, 13:05
ja miałam basica cały zestawik tzn, przeźroczysty gęsty, przeźroczysty średnio gęsty, cover i biały... zadowolona nawet byłam bo dość tane te żeliki i nawet nieźle się trzymały choć nie wszystkim moim klientkom, czasami się zapowietrzał ale jeszcze go zakupię bo cover mam prawie cały a z żelem prestige którego obecnie używam się nie łączy :( a co do białego... hmm, forumowe koleżanki go polecały, ale ja chyba trafiłam na kiepską serię bo za każdym razem jak wyciągałam z lampy to część żelu była nie utwardzona i albo się rozmazywała przy kładzeniu warstwy budującej albo ścierała gdzy przemywałam cleanerem w celu uniknięcia rozmazania :( więc przestałam go używać :( ciekawa jestem jak twój żelik się sprawdzi :)

martakolo
03-05-2009, 13:21
ja miałam basica cały zestawik tzn, przeźroczysty gęsty, przeźroczysty średnio gęsty, cover i biały... zadowolona nawet byłam bo dość tane te żeliki i nawet nieźle się trzymały choć nie wszystkim moim klientkom, czasami się zapowietrzał ale jeszcze go zakupię bo cover mam prawie cały a z żelem prestige którego obecnie używam się nie łączy :( a co do białego... hmm, forumowe koleżanki go polecały, ale ja chyba trafiłam na kiepską serię bo za każdym razem jak wyciągałam z lampy to część żelu była nie utwardzona i albo się rozmazywała przy kładzeniu warstwy budującej albo ścierała gdzy przemywałam cleanerem w celu uniknięcia rozmazania :( więc przestałam go używać :( ciekawa jestem jak twój żelik się sprawdzi :)

Już wypróbowałam ten żel i miałam podobne problemy jak Ty, czyli rozmazywał sie przy nakładaniu ostatniej warstwy zelu przeźroczystego, rozmaiwałam z kobietką od której to kupiłam i powiedziała, ze białego żelu basic nakłada się bardzo cieńką warstwe bo ma duzo pigmentu i moze być sytaucja że jak za gruba, to sie nie utwardzi...
Ja zauważyłam jeszcze jeden defekt tego zelu..jak nakładam przeźroczystą ostatnia warstwe to biel basciu zmienia się na troszkę ciemniejszą i ja mam wrażenie że taki troszkę siny sie robi( aczkolwiek zel przeźroczysty który mam jest typowo przeźroczysty), dostałam też próbkę zelu grafiti, i przyłożyłam pazurki klientki i swoje wiec mam porównanie, ze moje są ciemniejsze:(

aniusiablondyna
03-05-2009, 19:01
ja uzywam sun flowera, aktiv, reni nail

margareta
05-05-2009, 22:06
z coverem ładnie wygląda np White Builder SPN oraz Soft White SPN :) jest jeszcze Snow White ale ta biel jest "rażąca" ;) teraz wszedł na rynek nowy Angel White SPN ale jeszcze go nie używałam

stella
09-05-2009, 14:50
ibd, jest idealny, nie znam innych tak gestych,

Sweet-ka
13-06-2009, 20:38
Może nie będe zbyt obiektywna , ale ja pracuje na naszych produktach Infinity. Mamy sliczny coverek naturalny ktory bardzo przypadł do gustu moim klientką jak i osobą które zakupują u nas produkty. Biały jest bielusieńki, a zaden z naszych zeli nie przytłacza tego efektu.
Planujemy tez miec w ofercie gesty zel bialy bo obecnie mamy sredniogesty.

AgUsia950
04-07-2009, 12:38
Ja do frencha mam z Sun Flowera. ogólnie jest ok, tylko trochę spływa ;(

natalcia134
05-07-2009, 11:40
To ja polecam Tobie IBD French extreme, jest rewelacyjny, nic nie splywa, nawet jak jest cieplo, jest taki gesty!!

Agnieszka Praska
05-07-2009, 20:52
ja uzywalam ibd a teraz zmieniam na perfect beauty:P bardziej mi odpowiada:D

kasiasssss
05-07-2009, 20:56
dla mnie ibd jest za gesty

pa_pi1
05-07-2009, 21:17
No ja właśnie też szukam GĘĘĘĘĘĘĘĘSTEGO :) żeliku do frencha bo z moim to katastrofa.

kasiasssss
05-07-2009, 21:19
mozliwe,dla mnie SF jest za rzadki,splywa a ibd za gesty,zamowie etraz z ra nails,podobno jest sniezno bialy i sredniogesty

Sweet-ka
05-07-2009, 22:33
Jeśli jest za rzadki możecie podratowac sie włożeniem go do lodówki ;) A Kasiasssss a próbowałas takim jak lakier?

kasiasssss
05-07-2009, 22:36
nie probowalam, a zele mam zawsze w lodoce,wyjmuje dopiero jak klientka przychodzi

Sweet-ka
05-07-2009, 22:43
To może takim jak lakier by Ci się dobrze pracowało.... Mi fajnie sie pracuje naszym białym, żel jest średniogesty i śnieżnobiały ale wiem że są osoby które wolą takimi żelami jak lakier ( tak jak by sie malowalo).

Jak by co służe pomocą, i radą :)

kasiasssss
05-07-2009, 22:46
z checia poogladam wasze produkty

rudi80
05-07-2009, 22:54
dzieki za rade z ta lodowka-nie wiedzialam ze tak idzie, wczoraj myslalm ze wyjde z siebie, przy tej goraczce moj bialy zel sie taki rzadki zrobil ze nie szlo wogole nic zrobic (mam ten z SunFlower)

kasiasssss
05-07-2009, 22:58
tak sobie radze,ale szybko sie robie ciekle bo jest goraco

Evelina.J
06-07-2009, 09:19
dzieki za rade z ta lodowka-nie wiedzialam ze tak idzie, wczoraj myslalm ze wyjde z siebie, przy tej goraczce moj bialy zel sie taki rzadki zrobil ze nie szlo wogole nic zrobic (mam ten z SunFlower)

Ja mam z tym zelem to samo w takie upały. Ale jakos daje rade. Nieraz mysle zeby kupic inny tylko jest duzo żeli i mam dylemat z jakiej firmy.

Agnieszka Praska
06-07-2009, 09:34
mozliwe,dla mnie SF jest za rzadki,splywa a ibd za gesty,zamowie etraz z ra nails,podobno jest sniezno bialy i sredniogesty


nie jest sniezno bialy on jest kredowy a w kazdym razie do bieli ibd duzooo mu brakuje;)

na perfekt beauty pracowalam na szkoleniu i bardzo spodobala mi sie jego konststencja jest taki "smietanowy" ibd tez dla mnie jest za gesty:/:


a z ta lodowka to dziewczyny uwazajcie bo jak wsadzilam christrio i ibd do lodowki je szlag trafil;(
teraz zele wkladam do miseczki z chlodna woda (ok 15st) zeby nie bylo bardzo duzego skoku temp (wczesniej dobrze i szczelnie zakrecam i wkladam do woreczka) po 30 minutach sa idealne do pracy:D
a po schlodzeniu pakuje zel do pojemnika termo takiego dla dzieci i przez pare godzin trzyma temp;)

kasiasssss
06-07-2009, 10:10
jesli jest kredowy to poradz mi ktory kupic,a ja wkladam caly czas do lodowki,mam zele firmy activ,sf,ra nails nic sie nie dzije z nimi,a kolorowe activa wszystkie sie tak gotuja gdy nie sa w lodowce ze po paru dniach by wyplynely:/::/::/:

Agnieszka Praska
06-07-2009, 10:27
wlasnie z bialymi sredniogestymi jest problem:/:
ja juz tyle przerobilam ze az glowa boli, teraz sobie stoja i uzywam ich glownie to pigmentow;)
z ef mialam fajna biel ale kurcza tez byl za gesty i poszedl w swiat;)

jutro zamowie ten z PB i bede ni jutro robic frencha na szkoleniu to zdam relacje jak sie nim pracuje na paznokciach bo narazie robilam na tipsiakach;)

wyglada tak

Salsa
06-07-2009, 18:15
ja uzywam rzadkeigo zelu do frencha z Yasmin. Tu paznokcie zrobione wlasnie nim:

http://images40.fotosik.pl/151/6d2e7cfb5a0f4f53med.jpg

kasiasssss
06-07-2009, 18:18
ladne pazurki i jaka biel:good:

Salsa
06-07-2009, 18:22
Tylko na pewno nie każdemu rzadki żel odpowiada. Ja takim robiłam na kursie i mi sie spodobal, rzeczywiscie jest bielutki, mam 2 sredniogeste biale zele z zestawu i ich wcale nie uzywam bo nawet nie umialabym sie do tego zabrac ( probowalam tylko raz i wg mnie paznokciewyszly troche grubawo)http://images43.fotosik.pl/95/a85b475ad4abc820med.jpg

Daria
07-07-2009, 16:27
ja używam żelu extrime white od dobrejrady. Polecam go.
Jest świetny ;)

Zuzanna Rzeszewska
09-07-2009, 17:33
Ja tez mam extreme white z dobrej rady i jestem bardzo zadowolona. :skacze:

pa_pi1
09-07-2009, 17:41
Tak czytam i czytam i już sama niewiem który kupić :huh:

Evelina.J
10-07-2009, 08:52
Dziewczyny a uzywala ktoras z was allePaznokcie do frencha? Ja mam PinkClear i bardzo mi odpowiada. Chce sprobowac do frencha ale najpierw pytam was o zdanie na jego temat

pisiowa21
10-07-2009, 09:03
ja używam żelu do pracy na formie jest gęsty i idealnie sie nim robi:)ani sie nie wylewa supergęsty i zużycie małe 15ml mam juz 4m-ąc i tylko niecałe pół mi się zużyło:)

Evelina.J
10-07-2009, 09:07
ja używam żelu do pracy na formie jest gęsty i idealnie sie nim robi:)ani sie nie wylewa supergęsty i zużycie małe 15ml mam juz 4m-ąc i tylko niecałe pół mi się zużyło:)

Masz na mysli ten allepaznokcie? Ja mam sunFlower i juz mnie zaczyna wkurzac. Juz dawno zamierzam zmienic zel french ale sie troszeczke boje zeby gorszy nie byl

madzialena
10-07-2009, 09:09
ja używam z she-nails :) bardzo fajny jest.. bielutki, sredniogęsty :) tylko trzeba dłużej w lampie trzymać..

Evelina.J
10-07-2009, 09:12
ja używam z she-nails :) bardzo fajny jest.. bielutki, sredniogęsty :) tylko trzeba dłużej w lampie trzymać..

Ja mam cear allePaznokcie i jak dla mnie jest super i dlatego chcialabym tez od nich wziasc do frencha

edit7715
11-07-2009, 22:17
A ja miałam Extrim white o DR i byłam na niego wsciekła ,bo czasem mi sie nie utwardzał w lampie nawet jak dłuzej trzymałam.Zmieniłam żel na PB white i jestem teraz przeszczęśliwa że podjęłam taka decyzje bo jest swietny.Zasze mi sie utwardzi i nie musze go wcale długo trzymać w lampie.Jak ważne jest to aby podpasować sobie żel,bo wtedy praca jest o wiele przyjemniejsza;)

Daria
11-07-2009, 22:27
A ja miałam Extrim white o DR i byłam na niego wsciekła ,bo czasem mi sie nie utwardzał w lampie nawet jak dłuzej trzymałam.Zmieniłam żel na PB white i jestem teraz przeszczęśliwa że podjęłam taka decyzje bo jest swietny.Zasze mi sie utwardzi i nie musze go wcale długo trzymać w lampie.Jak ważne jest to aby podpasować sobie żel,bo wtedy praca jest o wiele przyjemniejsza;)

mi też na początku wydawał się dziwny...
jakoś dziwnie się go nakładało...
ale odkąd nakładam french za pomocą patyczka zmieniłam o nim zdanie..
teraz uważam że jest super...
Tylko mam problem z tym że pojawiają się bąbelki.. ale niewiem czy jest to moja wina czy wina żelu...

kasiasssss
11-07-2009, 22:34
nakladaj dwie ciensze warstwy i bedzie git:good:

edit7715
11-07-2009, 23:33
Daria przypomniałaś mi jeszcze o bąbelkach:wow:To była jeszcze jedna zmora nie do przeskoczenia.

Daria
12-07-2009, 16:22
no z tymi bąbelkami też jest kłopot..
ale ja delikatnie je piłuje i nic nie widać.... jest ok...
ale też czasami mnie wkurzają..

Jaki inny mogłybyście mi polecić żel do frencha?

paznokietek1000
12-07-2009, 16:35
ja używam lakier uv lub, french biały z sf, bądź białe z rreni nail, lub baisc biały, ale ten ostatni bardzo długo schnie, polecam biały z sf lakier uv,

Agnieszka Praska
13-07-2009, 08:58
wlasnie dlatego zamowilam white z PB:D ibd idzie na wieki wiekow w odstawke:yess:

Daria
13-07-2009, 10:29
ja zauważyłam że dobrarada ma jakiś nowy żel do frencha w swoim asortymencie..
Zamówię go jak tylko będzie okazja;)
oto i on:
Silver Line Żel UV I-nails FRENCH ŻEL SNOW WHITE :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p14093,silver-line-zel-uv-i-nails-french-zel-snow-white)

Elirena
13-07-2009, 10:42
ja mam z Sun flower i nie polecam biel robi sie szary pod clearem;/
mam jeszcze od Dobrejrady extrim white jest super ja tylko jedną warstwę daje, rzadki ale ma bardzo dużo pigmentu :) a i jeszcze Activ tez extrem, biel jest olśniewająca ale jak jest ciepło to spływa i "ucieka od lini usmiechu" :(

szpila59
13-07-2009, 23:33
ja mam z Sun flower i nie polecam biel robi sie szary pod clearem;/
mam jeszcze od Dobrejrady extrim white jest super ja tylko jedną warstwę daje, rzadki ale ma bardzo dużo pigmentu :) a i jeszcze Activ tez extrem, biel jest olśniewająca ale jak jest ciepło to spływa i "ucieka od lini usmiechu" :(
hę?? SZARY?? :huh: emmm... ja mam zawsze biały taki samo jak w słoiczku....

Sweet-ka
13-07-2009, 23:37
Daria ja zachecam do sprawdzenia naszego, bieluśkiego żelku :)

goslava
14-07-2009, 15:13
nakladaj dwie ciensze warstwy i bedzie git:good:

Kasiu a Ty jakiego zelu uzywasz do frencza?

kasiasssss
14-07-2009, 21:44
uzywam zelu z SF,ale nie jestem zadowolona zbytnio,splywal mi,poradzilam sobie z nim juz ale wydaje mi sie ze nie jest bardzo bialy

martakolo
16-07-2009, 21:38
Dziewczyny a uzywala ktoras z was allePaznokcie do frencha? Ja mam PinkClear i bardzo mi odpowiada. Chce sprobowac do frencha ale najpierw pytam was o zdanie na jego temat

Wiesz...z tego co pamiętam to biel z allepaznokci szybko żółknie, ja mam teraz z grafiti nails i jest fajny, mam ten extreme white rzadki i subtelną biel gęsty, powiem Ci, że w żel do frenchu lepiej zainwestować bo bedziesz się denerowała jak przyjdzie klientka po 2 tygodniach a tu sine albo zżółkłe

pa_pi1
22-07-2009, 22:01
ja używam żelu do pracy na formie jest gęsty i idealnie sie nim robi:)ani sie nie wylewa supergęsty i zużycie małe 15ml mam juz 4m-ąc i tylko niecałe pół mi się zużyło:)

To jakiego żelu uzywasz bo się już zgubiłam :P

---------- Dodano o godzinie 21:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

Dziewczyny czy używałyście tego żelu z ibd?
IBD XTREME GEL ŻEL FRENCH 14G KOLOR WHITE USA (692782905) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item692782905_ibd_xtreme_gel_zel_french_14g_kolor_ white_usa.html)

barbara_kawka
27-07-2009, 09:57
White Gel 30g (http://www.pbnails.pl/index.php?products=product&prod_id=214)

czy to jest ten zel z PB o ktorym mowicie dziewczyny ?

Elizabeth76
06-08-2009, 13:09
poradzcie mi chcę zakupić żel sf mleczny róż lyb mleczna biel czy mogę ich użyć w wykonaniu frenchu jesli tak , to na które warstwy się je kładzie?

elinka
06-08-2009, 13:15
mam pytanie nidgy nie uzywałam covera jaki polecacie? taki który wygląda naturalnie i jak się go nakłada ? Można na niego nałożyć żel innej firmy? jak macie jakieś stronki to prosze o ich podanie :)

Agusia_pa2
06-08-2009, 13:34
mam pytanie nidgy nie uzywałam covera jaki polecacie? taki który wygląda naturalnie i jak się go nakłada ? Można na niego nałożyć żel innej firmy? jak macie jakieś stronki to prosze o ich podanie :)
jest temacik o coverku, poszukaj ;)

anula_buziaczek
21-08-2009, 18:25
Bardzo interesuje mnie opinia o Żel FRENCH EXTRA WHITE z Activ :tuptup:

dzidzia
21-08-2009, 18:30
a ja Wam powiem ze kupilam ostatnio u mnie zwykly bialy zel do frencha za 18 złz firmy Roco ... i jestem bardzo zadowolona bo sie z nim nic nie dzieje , jest rzadki ale jak dla mie to takim sie robi najlepiej frencha ,zalezy kto co lubi :)

dzoana
27-08-2009, 17:33
Ja używam extreme white z ibd dla mnie idealny, bialutki, nie spływa, poprostu mniam!!
Ja właśnie też mam ten z ibd, ale jest mega gęsty.. Jak go nakładasz tak żeby był idealnie równy? Bo jest tak gęsty, że robią się takie górki...

Chocolata
27-08-2009, 19:11
White Gel 30g (http://www.pbnails.pl/index.php?products=product&prod_id=214)

czy to jest ten zel z PB o ktorym mowicie dziewczyny ?

Ja go wlasnie mam i powiem szczerze ze albo robię coś nie tak, albo żel jest nie taki.. Wydaje mi się, że po nałożeniu prześwity się robią na wolnym brzegu paznokcia i widać szkielecik, a gdy chcę to poprawić i dac drugą warstwę - niestety zmienia się kolor i warstwy się różnią. Poza tym jak nałożę zbyt duzo i chcę spilowac nadmiar, zel sie kruszy i odpada płatkami :-/ Nie mowię juz o tym, że wylewa się z zakręconego pojemniczka i wszystko mam upaprane w bieli.

kasiasssss
27-08-2009, 21:41
ja mam bialy od Swetki,polecam jest srednio gesty,ladnie sie naklada,nie przeswituje,

Ewelinaaa
27-08-2009, 22:54
a ja mam biały żelik z RandeVous i powiem szczerze ze jak narazie najlepiej mi się z nim pracuje, wystarcza jedna warstwa ładnie sie utwardza, nie żólknie. Szczerze go polecam

Kaniusia0
02-09-2009, 21:00
Tak czytam i czytam i już sama niewiem który kupić :huh:


mam ten sam problem ;| ...

kasiasssss
02-09-2009, 23:07
bialy od Swetki jest rewelka bialuski i fajnie sie rozprowadza

Daria
02-09-2009, 23:41
bialy od Swetki jest rewelka bialuski i fajnie sie rozprowadza

tez go mam i uwazam ze jest swietny :)

Kaniusia0
03-09-2009, 01:31
co to jest ta swetka ?... wstyd ale nie wiem :(

barbara_kawka
03-09-2009, 08:41
ja teraz kupilam budujacy bialy z SF :) powiem wam ze super ....

unita
03-09-2009, 09:27
Ja właśnie też mam ten z ibd, ale jest mega gęsty.. Jak go nakładasz tak żeby był idealnie równy? Bo jest tak gęsty, że robią się takie górki...

ja tez pracuje na ibd, biore taka wieksza kulke z zelu klade z jednej strony i rozciagam na bok, jak gdzies brakuje dokladam trosze i tez na bok rozciagam, zadne gorki mi sie nie robia, a potem tylko wyrownuje usmiech

Agnieszka Praska
03-09-2009, 11:31
wczoraj kupilam najlepszy zel na swiacie jaki dotad uzywalam do frencza, ibd extrem white sie chowa 100x(pisze tak bo go przerabialam)
jest to zel ef french white, jest bielszy od ibd i ma konsystencje budyniu:D jest poprostu idealny juz jedna warstwo kruje super i swietnie sie utwardza:)

kasiasssss
03-09-2009, 11:48
co to jest ta swetka ?... wstyd ale nie wiem :(
Swetka to nasza kolezanka z forum,rozprowadza kosmetyki z firmy infinity nails,sa tu tematy na temat jej produktow mozesz sobie poczytac,sa ceny i opisy,polecam:good::good:

Sweet-ka
03-09-2009, 15:48
Swetka to nasza kolezanka z forum,rozprowadza kosmetyki z firmy infinity nails,sa tu tematy na temat jej produktow mozesz sobie poczytac,sa ceny i opisy,polecam:good::good:


Ojej ogromnie się cieszę że Wam sie spodobały nasze żelki, staram sie zawsze wybierac to co moim zdaiem jest dobre jakosciowo i widze ze bledu nie popelnilam. Mam nadzieje ze dalsze wybory beda te tak trafne :)


A Sweet-ka to ja :D

Delcia
15-09-2009, 21:21
kochane , a ja mam pytanie, po nałożeniu białego i utrwaleniu go pojawiają się na nim białe kulki? Czy to wina żelu (i-nails) czy jakiś błąd w nałożeniu a może nie łączy się z activem i stąd te kropki... nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może zmienić żel?

kasiasssss
15-09-2009, 21:25
kladz dwie ciensze warstwy

Sweet-ka
15-09-2009, 22:54
Moga to byc pecherzyki powietrza. Tak Jak kolezanka wyzej napisala naloz dwie ciensze warstwy i staraj sie tez nie ,,paciac" w zelu.

szpila59
21-09-2009, 11:02
Słuchajcie dziewczyny, mogłybyście mi polecić jakiś niedrogi biały żelik? Mam ten od Sun Flower'a ale nie pasuje mi jakoś... :/: Jest miękki i dziwny.... muszę smarować nim dwa razy żeby jakoś ta biel wyglądała... znacie jakiś żelik który by pokrywał przy 1 warstwie a nie przy 2 czy 3??

nieszkam78
21-09-2009, 11:11
a jeśli french to z kamuflażem? jesli uzywacie kamuflaża i możecie go polecić bedę wdzięczna:)


Ja używam Cover z BelArte - ma bardzo naturalny kolor, jest gęsty nie spływa i świetnie kryje - w słoiczku wygląda na ciemny ale na paluszku wygląda bardzo naturalnie :good:

Agnieszka Praska
21-09-2009, 11:12
zel z ef do frencha jest bardzo gesty i pokrywa idealnie przy 1 warstwie za 30ml placilam 89zl

i ciekawostka na moim zelu pisze french white i jest cholernie gesty a na stonie pisze ze jest to zel rzadki:wow:

Sweet-ka
21-09-2009, 11:49
szpila jesli moge cos doradzic to lepiej czasem nakladac 2 cienkie warstwy niz jedna grubsza bo zele z pigmenetem wtedy lepiej sie utwardzaja.

goslava
21-09-2009, 12:17
Ja jeszcze zamówiłam taki zelik, jak zrobie pazurki to wam napisze czy jestem zadowolona, wiem tylko, ze ma same opinie pozytywne

to jest jego opis:


Żel Silcare Basic White 15g Żel 1-fazowy Silcare Basic White. Przeznaczony do tworzenia ekstremalnie białej końcówki. Bardzo rzadki. Już cienka warstwa pokrywa idealnie wolną krawędź paznokcia bez efektu cieniowania. Ze względu na dużą zawartość białego pigmentu utwardza się tylko wierzchnia warstwa żelu. Zaleca się nakładanie białej końcówki na warstwę żelu podkładowego, wcześniej utwardzoną. Każdą warstwę utwardzać w lampie UV o mocy 36W przez 2 min następnie pokryć kolejnymi warstwami żelu budującego. Opakowanie 15g.

http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/573/59/13/573591311

Można go kupić u koleżanki na allegro pod nickiem zby-mal

ja zamawiam bezposrednio ze strony producenta, prosze bardzo:

Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://www.silcare.pl/) :D

---------- Dodano o godzinie 10:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:14 ----------

dodam jeszcze ze nie sa drogie a to wielki plus dla nich :)

szpila59
21-09-2009, 12:32
szpila jesli moge cos doradzic to lepiej czasem nakladac 2 cienkie warstwy niz jedna grubsza bo zele z pigmenetem wtedy lepiej sie utwardzaja.
no ja właśnie tak robie, a on i tak jest miękki i czasami nawet odpada od tej pierwszej warstwy... ;(

Sweet-ka
21-09-2009, 12:40
A moze żaróweczke trzeba zmienic? Fajne też są właśnie te w pędzelku, takie rzadkie. nakladasz je podobnie do lakieru tylko dluzej utwardzasz z powodu iz ma bardzo duzo pigmentu.

szpila59
21-09-2009, 12:44
A moze żaróweczke trzeba zmienic? Fajne też są właśnie te w pędzelku, takie rzadkie. nakladasz je podobnie do lakieru tylko dluzej utwardzasz z powodu iz ma bardzo duzo pigmentu.
lampki to mi dobrze świecą, pozostałe warstwy są fajnie utwardzone, tylko właśnie z tym białym mam problem.. Nawet utwardzałam każdą warstwę po 5 minut, ale i tak był taki miękki.... :(
A gdzie mogę kupić taki żelik w pędzleku??:]

Sweet-ka
21-09-2009, 12:47
SPN, PB, nie jestem pewna czy Charbone nie posiada takiego. On moze nie jest typowo w pedzlku ale w pojemniczkach tez sa tylko bardzo rzadkie i dlatego malujesz pedzelkiem jak lakierem. Christrio ma chyba w pedzelku jak lakier( z buteleczka malutka).

asia
21-09-2009, 13:49
ankieta o żelu do frencza:
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html#post61704 (http://forum.wzorki.info/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html#post61704)

kamis napisał że będzie przyklejona, aby łatwiej znależć

kasiasssss
21-09-2009, 13:53
lampki to mi dobrze świecą, pozostałe warstwy są fajnie utwardzone, tylko właśnie z tym białym mam problem.. Nawet utwardzałam każdą warstwę po 5 minut, ale i tak był taki miękki.... :(
A gdzie mogę kupić taki żelik w pędzleku??:]
Ja uzywalam bialego z sf tak samo nie bylam zadowolona,byly pzreswity,nawet po nalozeniu dwukrotnym,polecam white od Swetki z infinity:P

Euphoria
23-09-2009, 16:14
nie używałam sojwego żelu do frencha jakieś 3mce. i wczoraj otworzylam a on tak jakby jak się bierze kulkę na pędzel był odzielnie biały i oddzielnie wodnisty, namalowac się nim nic nie da. czytalam kiedyś na jakimś żelu żeby wymieszać przed użyciem....ale standardowo to chyba tego nie robi się, bo się powietrze wprowadza....???

Gość
23-09-2009, 17:02
nie używałam sojwego żelu do frencha jakieś 3mce. i wczoraj otworzylam a on tak jakby jak się bierze kulkę na pędzel był odzielnie biały i oddzielnie wodnisty, namalowac się nim nic nie da. czytalam kiedyś na jakimś żelu żeby wymieszać przed użyciem....ale standardowo to chyba tego nie robi się, bo się powietrze wprowadza....???

myślę że spokojnie możesz go zamiesać i to nawet porządnie ale najpewr przeczytaj konkretny post (porada ode mnie co robić aby zel nie bąblował) http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/909-bablujacy-french-2.html#post61168

ewelinka:*
23-09-2009, 18:29
ja pracuję na IBD, również zachwalam, ale mam jedną klientkę na której pazurkach śnieżnobiały żelik potwornie żółknie, końcówka nie jest biała tylko taka szaro-zółta, specjalnie dla niej kupiłam taki zwykły od dekorynki za 30 zł i teraz french jest biały, ale zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje ( tylko u niej !). dodam tylko, że jest ruda, ale farbuje włosy. ale pazurki naturalne są normalnego koloru - nie przebarwione... któraś może spotkała się z czymś takim???

Ewelina83
23-09-2009, 19:38
Euphoria na niektorych bialych zelach juz na opakowaniu jest napisane ze trzeba wymieszac przed uzyciem bo pigment osiada na dole: Powinno sie to zrobic bardzo delikatnie! ja zawsze mieszam albo wykalaczka albo patyczkiem bambusowym-powietrze mi sie nie dostaje ale robie to na prawde delikatnie

Sweet-ka
23-09-2009, 19:52
Żele z pigmentem czesto tak mają. Dlatego mieszajy specjalną szpatułką ( szeroką), i dlugimy ruchamy tak aby nie paciac w zelu bo wlasnie wkradnie sie powietrze, a i nie robimy tego przed nałożeniem ale trochę przed pracą.

Kaniusia0
02-11-2009, 15:23
słuchajcie.... ja kupiłam sobie bialy french z sun flowera,
i nie jestem zadowolona... hm nie wiem jak to napisać ale ... maluje, utwardzam i staram sie zawsze nalozyc go rownomiernie a ma takie rozne odcienie po utwardzeniu... wiec wpadlam na to zeby przypilowac ten frnch i wyrownać... to french zaczął odchodzić platami i jakby sie nie utwardzil do końca... dziwne... a klientka u mnie byla i miala french robiony przez inna stylstke i jak spilowywalam jej ten french zeby odnowić no spilowywał sie super... tak jak zel budujący.. ehh nie wiem czy mnie rozumiecie...

tusia
02-11-2009, 15:38
słuchajcie.... ja kupiłam sobie bialy french z sun flowera,
i nie jestem zadowolona... hm nie wiem jak to napisać ale ... maluje, utwardzam i staram sie zawsze nalozyc go rownomiernie a ma takie rozne odcienie po utwardzeniu... wiec wpadlam na to zeby przypilowac ten frnch i wyrownać... to french zaczął odchodzić platami i jakby sie nie utwardzil do końca... dziwne... a klientka u mnie byla i miala french robiony przez inna stylstke i jak spilowywalam jej ten french zeby odnowić no spilowywał sie super... tak jak zel budujący.. ehh nie wiem czy mnie rozumiecie...

może trafiłas na jakąs marną serię, czytałam na innym forum, że czasami trafiaja im sie takie wpadki z kamuflażem. Moja znajoma uzywa białego z sf i jest zadowolona, wrecz go uwielbia:D, ja kocham ich kamuflaż. ;)

paznokietek1000
02-11-2009, 15:58
jasne musiałaś trafić na coś dziwnego, niestety ta firma tak czasami ma. ja używam ich lakieru uv i jestem zadowolona, oraz super white naszego firmowego, już niedługo dostępny będzie w sprzedaży

eva
18-11-2009, 12:52
IBD xtreme white

julcia88
18-04-2010, 13:32
Ja właśnie szukam jakiegos nowego zelu do frencha gdyż mam rzadki i mi nie pasuje teraz do covera z basica (budujacy). Szukam czegos podobnego aby sie dobrze łączyło i nie bylo roznicy ('dziury' :P) miedzy bialym a coverem. Czytam czytam ten temat i w sumie nie wiem na co sie zdecydowac?:/: Znacie jakis dobry zel biały budujący lub jakis sredniogesty o podobnej konsystencji do basica, ktory sie ładnie samopoziomuje ??

farbstift
18-04-2010, 13:36
ja mam 2- z NeoNail (fajna konsystencja, i kolor czystej bieli) i z AllePaznokcie (troszkę rzadszy, ale i tak ładnie się rozprowadza)

paznokietek1000
18-04-2010, 13:53
Ja właśnie szukam jakiegos nowego zelu do frencha gdyż mam rzadki i mi nie pasuje teraz do covera z basica (budujacy). Szukam czegos podobnego aby sie dobrze łączyło i nie bylo roznicy ('dziury' :P) miedzy bialym a coverem. Czytam czytam ten temat i w sumie nie wiem na co sie zdecydowac?:/: Znacie jakis dobry zel biały budujący lub jakis sredniogesty o podobnej konsystencji do basica, ktory sie ładnie samopoziomuje ??


radzę wypróbować biały ze Zby-Mal seria Prima white (http://www.zbymal.sklepna5.pl/towar/91/zel-zby-mal-prima-white-5-ml.html).
Hest to biały gęsty budujący zelik, po wymieszaniu robi sie średnio gęsty, super się nakłada i jeszcze lepiej się poziomuje, nie kurczy się w lampie, super.

julcia88
18-04-2010, 13:57
radzę wypróbować biały ze Zby-Mal seria Prima white (http://www.zbymal.sklepna5.pl/towar/91/zel-zby-mal-prima-white-5-ml.html).
Hest to biały gęsty budujący zelik, po wymieszaniu robi sie średnio gęsty, super się nakłada i jeszcze lepiej się poziomuje, nie kurczy się w lampie, super.
bylam na stronie i tez patrzylam na niego tylko ze sa same male pojemnosci :/

a co myslicie np o zelu z allepaznokcie ?? Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/04Zel_UV_-_15ml_-_white_776.html)
ktos uzywał może ??

_kasiunia_4
18-04-2010, 14:06
julcia88 ja go mam :) mogę go spokojnie polecić ;) kolor ma b. ładny :) nie kurczy się.. nie jest tak bardzo rzadki.. i ładnie się poziomuje ;)
jak chcesz zobaczyć jak wygląda to u mnie w albumie "ćwiczenia" ostatnio dodane zdjęcie.. jest tam w połączeniu z coverem GN :)

farbstift
18-04-2010, 14:19
julcia- pisałam o nim opinię przed chwila:)

julcia88
18-04-2010, 14:34
kasiunia dzieki (jak mi wroca podziekowania to klikne:D)
farbstift - widzialam, widziałam ale chodzi mi jeszcze o inne opinie osob, ktore mialy z nim stycznosc :)

paznokietek1000
18-04-2010, 16:24
bylam na stronie i tez patrzylam na niego tylko ze sa same male pojemnosci :/

a co myslicie np o zelu z allepaznokcie ?? Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/04Zel_UV_-_15ml_-_white_776.html)
ktos uzywał może ??


ale biały po cóż ci aż 15 ml żelu białego, ja zawsze brałam 5 ml i starcza na 2-3 miesiące albo czasami dłużej, wiem ze się nie przeterminuje, a jak miałam 15 ml to się kilka razy mi przeterminował.

Ale skoro potrzeba zeli 15 ml to wprowadzimy żaden problem, ale tak za 2-3 miesiące.

ladybird
18-04-2010, 17:13
Ja też używam tego z allepaznokcie i z czystym sumieniem polecam!
Ma ładny bieluśki kolorek fajnie się rozprowadza i nie kurczy za bardzo! No i nie żółknie!

RoksiSK
18-04-2010, 17:25
Ja mogę polecić White z PB oraz z soak off ImpressioNails French white - oba konsystencji śmietany (takie lubię), ładnie się poziomują i wystarczy jedna warstwa :ok:

Agnieszka Praska
20-04-2010, 09:27
dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%

Gość
20-04-2010, 09:39
ciężko, ciężko,... ja mam tą lovele z silcare, ale taka cienka warswta chyba n ie pokryje... może goldenowy bedzie dobry ??

unita
20-04-2010, 09:40
dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%

abc polar weiss - kiedys pisalam , ze jest konsystencji lakieru ale on jest lepszy bo sie nie "ciagnie", moze lepsze porownanie byloby do farbki akrylowej

szerek
19-05-2010, 00:49
Pytanko!!! Mam gel white z allepaznokcie i jest bardzo rzadki, gdy zrobię jednego pazurka i zaczynam drugiego to ten pierwszy się już rozlewa:(
Może powinnam go wsadzić do lodówki albo do lampy na chwilkę??
Z resztą zobaczcie same na zdjęciu
PS. Dopiero zaczynam więc nie jest idealnie no i bez kamuflażu

misiowepazurki
19-05-2010, 01:05
dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%


goldenkowy jest dobry, kryje nawet przy cieniutkiej warstwie i ładnie sie poziomuje i super nakłada

rudzia1985
19-05-2010, 01:37
Pytanko!!! Mam gel white z allepaznokcie i jest bardzo rzadki, gdy zrobię jednego pazurka i zaczynam drugiego to ten pierwszy się już rozlewa:(...
Szerek taki temat na forum juz byl, spojrz tutaj
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/490-rozlewajacy-french.html
moze znajdziesz odpowiedz dlaczego Ci sie rozlewa, powodow moze byc kilka...
przy okazji mozesz poczytac forum, znajdziesz tu wiele cennych wskazowek i uwag na temat stylizacji paznokci :)

asia
19-05-2010, 13:11
szerek mozesz tez zrobic jednego pazura i wsadzic do przymrożenia. ma ten żel z alle i jest niezly ;)

szerek
20-05-2010, 23:28
szerek mozesz tez zrobic jednego pazura i wsadzic do przymrożenia. ma ten żel z alle i jest niezly ;)

Asiu dziękuję za radę. Wsadziłam dziada do lodówki:P troszkę mniej spływał albo pierwszą warstwę będe pojedyńczo każdy pazurek robić:)

julcia88
21-05-2010, 00:17
Ja też mam ten żel i robie dokładnie tak jak pisze asia;) i wszystko gra :D

szerek
21-05-2010, 15:46
Ja też mam ten żel i robie dokładnie tak jak pisze asia;) i wszystko gra :D

/a nie masz problemu ,,kurczenia" się żelu?
Bo mi po utwardzeniu jakby przy wolnym brzegu ,, znikał"?
a jak dam go za dużo to spływa, więc ani tak ani siak:/
Wiecie, jeszcze muszę dojść do wprawy.

xsunnyolciax
21-05-2010, 21:02
kolorowy tak ma, dlatego zawsze robię po jednym pazurze i do lampy :D

linka-2008
22-05-2010, 18:03
JA UZYWAM IBD xtreme white JEST SUPER GESTY I LADNIE SIE ROZPROWADZA:)

karolaj.
31-05-2010, 20:43
ja uzywam golden nails i mi pasuje, ładnie sie rozprowadza i dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa :)

LAURKA
09-06-2010, 18:30
Kochane! jestem nowicjuszką i mam mały problemik z frenczem. Rozmazuje mi się. Linia wychodzi mi ok ale potem, gdy nakładam różowy żel to linia sie jakby rozmazuje, nie jest taka ładna. Co począć?

_kasiunia_4
09-06-2010, 18:43
a utwardzasz najpierw biały ?

Gość
09-06-2010, 19:13
Kochane! jestem nowicjuszką i mam mały problemik z frenczem. Rozmazuje mi się. Linia wychodzi mi ok ale potem, gdy nakładam różowy żel to linia sie jakby rozmazuje, nie jest taka ładna. Co począć?

można również zajrzec do:

http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/679-biala-koncowka.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/110-jak-wykonac-sliczny-french.html

http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/433-najpopularniejszy-sposob-wykonywania-frencha.html

tu też sie coś znajdzie:

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1028-odnowa-paznokci-zelowych.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/184-video-instrukcje-zel.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/909-bablujacy-french.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/490-rozlewajacy-french.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/838-zele-kolejnosc-nakladania.html

http://forum.wzorki.info/kosz/1180-zelowy-french.html

cocaine258
17-06-2010, 19:56
[slay] ŻEL BIAŁY FRENCH WHITE NONAME 15 g uv gr (1075751820) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1075751820_slay_zel_bialy_french_white_noname_ 15_g_uv_gr.html)


dziewczyny uzywala ktoras takiego zelu? bo zamawiam ukochany basicowy
coverek i potrzebuje tez bialego ale nie wiem czy warto ten wziac, czy bede zadowolona? teraz uzyywam allepaznokcie jest ok

goonis
17-06-2010, 22:11
ja go mam ale nie wiem, czy ja tylko taki dostałam, ale jest on mleczny, więc jeśli szukasz kredowo białego, to nie polecam :)

cocaine258
17-06-2010, 22:54
aha to dzieki goonis :) to jednak zostane przy alle :) pozderki :*

maartekkk
22-06-2010, 17:07
Ja w zasadzie miałam tylko jeden żel... biały z Gabrielle Nails, bardzo rzadki, ładnie kryje, myślałam, że jest do niczego, bo się utwardzać nie chciał, marszczył... wystarczyło wymienić żarówki :P Ale szukam czegoś... ani gęstego, ani rzadkiego... piszecie o PB, GN, Infinity... który byłby najlepszy?
Aha, miałam romans z SF budującym... ładny, kredowy kolorek, ale cholerstwo jest takie sztywne, że szok... nie dla mnie :P

sweetkicia84
13-07-2010, 21:46
ja mam gel french z master prfessional i wcale gel sie nie roplywa, jestem z tego zadowolona i moge spokojnie wam polecic :)

nanami7
13-07-2010, 22:09
ja sobie zamówiłam z noname żel biały i zobaczymy co przyjdzie:D

Anika
27-07-2010, 14:49
Mam dwa białe żele z SPN jeden Angel (śnieżna biel- konsystensja ptasiego mleczka), drugi Soft White-gęsty, mleczny. Większość frenchy wykonuje mlecznym, kobitki twierdzą, że paznokcie wyglądają bardziej naturalnie. Osobiście też wolę Softa :)

szerek
28-07-2010, 23:19
a ja zrezygnowała z alle i mam z Ex fashion bardzo gęsty można nim ładnego frencha zrobić i się nie rozlewa:)

nanami7
28-07-2010, 23:58
zainwestowałam w NO NAME z silcare BIANCO ESTERMO tutaj są : Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/523) i jestem zadowolona. Nie dość, że strasznie tani to wydajny i się nie rozlewa. Kolor też ma ładny. Nie jest to ekstremalna biel, jednak na moje możliwości zdecydowanie mi wystarczy ;).

ulenka
29-07-2010, 00:02
A możesz pokazać na paznokciu jak ten żelik wygląda ?:)

kasiasssss
31-07-2010, 14:52
Ulenko popieram Nanami tez moje wszystkie frenche robiew tym zelem,jestem zadowolona

ulenka
31-07-2010, 15:07
Ja za chiny nie mogę znaleść pod siebie białego mam chyba 4 i na wszystkich mi się źle pracuje, aktualnie mam z ellio i jest nawet tylko ciut gęsty zamówiłam z Alle zobaczę :/:

mini89
01-08-2010, 13:38
ja mam z ellio i polecam :) ładna biel, średniogęsty :) jak dotąd najlepszy jaki mialam, z tych żeli nie za drogich ;)

Askar
01-08-2010, 16:28
Ja jak na razie najbardziej zadowolona byłam z IMS Nails- Xtreme White Gel IMS NAILS - Żele UV - Żel ekstremalnie biały do frenchu/Xtreme White Gel 15ml (http://imsnails.pl/index.php?Type=Shp&Con=55&Prev=1446&limit=5)
kryje świetnie, jest śnieżnobiały, bardziej wygląda mi to na lakier UV - dobrze mi się na nim pracowało :)

omadzia5
25-08-2010, 02:18
Witajcie!!!
Jestem nowa na forum.
Postanowiłam prosić Was o radę.Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Czy używałyście żeli od jaapee? Mam zamiar kupić u niego jakiś żelik do końcówek frencha.
I tu problem, bo nie wiem który wybrać.Ma on w swojej ofercie a z 5 rodzajów.
Zależy mi żeby był bardziej gęsty, nawet bardzo i żeby był śnieżnobiały, bo teraz mam z emmi nail i jest strasznie rzadki, spływa na boki.
Myślałam też o mlecznym różu u jaapee, ale sama nie wiem, ten z emmi nail mleczny róż po utwardzeniu wychodzi mleczny owszem ale nie róż. Doradźcie coś!!!
Pozdrawiam.

czarnulka81
25-08-2010, 02:27
A ja mam żelik z Golden Nails i on jest dla mnie najlepszy :D najgorszy jaki przetestowałam to z firmy graffiti,normalnie śmierdzial i brudzil jak jakas farba emulsyjna :/

natka_23
25-08-2010, 08:41
ja uzywam Charbonne albo Gabrielle nails :) mam je w sprzedaży w mojej hurtowni :) w razie pytan prosze o kontakt bo gabrielle sprowadzam pod zamowienie :)

afterglow
27-08-2010, 04:24
oj teraz przerzuciłam się na Nail Secret, biały mam Snow White w różowym pudełku. jest sztywny, gęsty i bosko się rozprowadza. no i ta biel... czasami ciężko trafić na taką, która się spodoba... ja miałam z tym problem, bo często biały nie wydawał mi się wystarczająco biały bo był mleczny... a ten jest rewelacyjny :) polecam każdemu :)

byli
27-08-2010, 10:08
Rok pracowałam na IBD Xtreme French, uwielbiałam go, z resztą nadal uwielbiam bo ma piękny, deliatny kolor i wygląda bardzo naturalnie, jedynym jego maknamentem jest to że po bezpośrednim nałożeniu na formę lubi się od spodu nie utwardzić.
Jako że pracuje na gęściochach kupiłam również American Prima White od DR. W pudełku jest bardzo bardzo gęsty, ale po nałożeniu na pazurka robi się trochę rzadszy niż IBD Xtreme. Kolor ma jeszcze delikatniejszy niż IBD.
Mam również biel z ABC Nailstore słynnego Polara. Polar jest żelem do malowania pędzelkiem, teoretycznie nie nadaje się do przecierania (próbowałam i jak się uprze to wyjdzie;) ), ale ma jedną podstawową ogromną zaletę: Po położeniu na paznokciu NAWET NIE DRGNIE. Jeśli ktoś ma wprawioną rękę do malowania od razu frencha pędzelkiem to ten żel będzie idealny, w pudełeczku ma zółtawy odcień a po utwardzeniu jest śnieżno biały.
A teraz pracuję na Astonishing Arctic i jestem bardzo zadowolona. Konsystencją zbliżony jest do kremu Nivea tego z metalowym niebieskim pudełeczku i jest bardzo biały, co mi odpowiada. Więc w zasadzie posiadam różne odcienie bieli i wszystkie w konsystencjach nierozlewających się więc do wboru do koloru :)
Jeśli chcecie mogę wkleić zdjęcia dla porównania.

farbstift
27-08-2010, 10:12
Jeśli możesz to wklej kochana zdjęcia:*

Elizabeth76
27-08-2010, 10:20
byli zainteresował mnie żel American Prima White od dobrejrady piszesz że po nalożeniu na pazurka robi się rzadszy ,ale czy bardzo ??French to moje utrapienie:why: szukam żelu gęstego który nie będzie spływał z paznokcia:]

byli
27-08-2010, 16:13
Dziewczynki po południu Wam wkleję zdjęcia, a tymczasem muszę zmykać.
Co do Americana od DR powiem tak: IBD Xtreme można zrobić bez problemu 4 pazurki i się nie porozlewa. A Americanem zrobimy 2 tak zeby linia uśmiecu była ostra. On się nie będzie rozlewał, ale będzie mieć konsystencję hmm... kremu półtłustego ;) tak to porównam. Zdjęcia będę później :*

---------- Dodano o godzinie 15:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:45 ----------

Jak obiecałam:
American Prima White od DR:
http://img829.imageshack.us/img829/7877/americany.jpg


IBD Xtreme French:
http://img155.imageshack.us/img155/5628/ibd1.jpg


Arctic White z Astonishing
http://img836.imageshack.us/img836/5340/dsc0462bn.jpg


i Polar White z ABC Nailstore:
http://img837.imageshack.us/img837/8146/polarabcnailstore.jpg

rudzia1985
27-08-2010, 16:36
jak chyba tez sie bede musiala przerzucic na gesty bo juz mnie szlag trafia z bialym, co sobie zrobie ladna linie to za chwile mi sie rozmazuje i splywa i musze poprawiac, co zajmuje dwa razy wiecej czasu...wrrrrr

Agnieszka Praska
02-09-2010, 09:11
wczoraj robilam frencha do wzornika, nalozylambilay zelik infinity i zadzwonil mi telefon, wyszlam i gadalam 5 minut, a zel ani drgnal, lezal w miejscu gdzie go ulozylam :love:
juz go lubie:D:cwaniak2:

anoosia
02-09-2010, 10:04
dziewczyny jak lubicie geste zele to sprobujcie 3d od DR ja osobiscie nie probowalam bo wole sredniogeste ale dziewczyny na innym forum go zachwalaly;)
mi najbardziej przypadl do gustu bialy z reni nail- ma fajna konsystencje smietanki- ja i tak utwardzam po 1 palcu na przemian wiec nie zdazy jakos mocno splynac;) mialam tez z allepaznockie i jest bardzo podobny do tego z reni ale chyba ciutenke rzadszy .teraz zamowilam prima americana i cosmica od DR ciekawa jestem jakie beda:D

Elizabeth76
02-09-2010, 10:11
.teraz zamowilam prima americana i cosmica od DR ciekawa jestem jakie beda:D

anoosia chętnie poznam twoją opinię na temat tych żeli :]



dziewczyny jak lubicie geste zele to sprobujcie 3d od DR ja osobiscie nie probowalam bo wole sredniogeste ale dziewczyny na innym forum go zachwalaly;)

moze sa dziewczyny które go używały i cos o nim napiszą ;) ja osobiscie wolę do frencha własnie gęsciejsze żele :P

Ewelina83
02-09-2010, 10:11
Ja wlasnie ostatnio zamowilam bialy Goldenkowy ale chyba nie jest to jeszcze to czego szukalam jak dla mnie za rzaadki jeszcze....wiec bedzie trzeba probowac dalej..

laurencja
06-09-2010, 15:34
byli-a jak wychodzi cenowo ten Arctic White z Astonishing? bo wyglada naprawde swietnie! i mozesz odrazu napisac jaki masz coverek bo tez ma ladny kolor

soffii25
06-09-2010, 16:49
ja nie Byli, ale odpowiem odnośnie białego żelku - Arctic White 14g kosztuje 70 zł ;)

laurencja
06-09-2010, 17:52
dzieki sliczne za odpowiedz jeszcze fajnie by bylo jakbym wiedziala jaki ma coverek :D

Milijanovic
16-09-2010, 10:44
Ja wlasnie zakupilam zel z pedzelkiem.. Konsystencja jak lakier.. Wytlumaczono mi ze sie naklada po warstwie budujacej na juz gotowy paznokiec.. mam na mysli taki juz wymodelowany.. i na to cienka warstwa budujacego i UV top coat.. Wada tego zelu jest ta ze sie suszy w lampie 3 minutki i ciezko jest nalozyc jedna warstwe wystarczajaco grubo bo jest rzadki jak zel :( Robila juz ktoras z takim rodzajem ?? chodzi mi o to czy rzeczywiscie bedzie ladnie wygladal jak sie nalozy po warstwie budujacej...

mini89
16-09-2010, 12:23
czy to jest ten co pod warstwę nabłyszczającą się daje ?:):)


i Polar White z ABC Nailstore:
http://img837.imageshack.us/img837/8146/polarabcnailstore.jpg[/quote]

Milijanovic
16-09-2010, 14:02
ja mysle ze mam taki sam.. dosc ladnie to wyglada ale na pracach innych .. ja go nie umie uzywac ;(

kasia101081
17-11-2010, 18:32
dziewczyny poszukuje bardzo rzadkiego zelu do frencha, i bardzo mocno kryjacego

cos o konsystencji lakieru do paznockci zeby jedna cieniutka warstwa kryl w 100%


Hej dziweczyny. wiem,ze na rynku jest obecny żel o konsystencji lakieru i jak pisza w katalogu- ma bardzo intensywna białą barwe,chcialabym sie skusic na niego ale jak dla mnie troche za drogi, bo 9ml chyba ok 80zl-a nie wiem jak to jest z takimi zelami i na ile wystarczaja. Moze warto:) Ten zel jest z firmy Mistero Milano- Bianco Fantastico. Kolorowe zeliki maja bardzo fajne z tej firmy-moge polecic. ja obecnie szukam tez bardzo kryjacego bialego zelu do frencza-do nalozenia przed warstwa nawierzchniowa-pzreczytalam o tym w Akademii Paznokcia
(ekspresowa odnowa frencza) ale nie ma tam zadnej nazwy,wiec szukam, szukam.....i moze znajde cos dla siebie.

Milijanovic
17-11-2010, 19:03
Hej dziweczyny. wiem,ze na rynku jest obecny żel o konsystencji lakieru i jak pisza w katalogu- ma bardzo intensywna białą barwe,chcialabym sie skusic na niego ale jak dla mnie troche za drogi, bo 9ml chyba ok 80zl-a nie wiem jak to jest z takimi zelami i na ile wystarczaja. Moze warto:) Ten zel jest z firmy Mistero Milano- Bianco Fantastico. Kolorowe zeliki maja bardzo fajne z tej firmy-moge polecic. ja obecnie szukam tez bardzo kryjacego bialego zelu do frencza-do nalozenia przed warstwa nawierzchniowa-pzreczytalam o tym w Akademii Paznokcia
(ekspresowa odnowa frencza) ale nie ma tam zadnej nazwy,wiec szukam, szukam.....i moze znajde cos dla siebie.

KOchana u was w Polsce mozecie zakupic Brisa Zel CND.. taki wlasnie jak lakier.. tyle ze jest baaardzo dobry.. wystarcza jedna warstwa i kryje.. Podobno sie naswietla 10 sekund w lampie :)) wiem ze mozna bylo zakupic u Tej Pani Promocje (http://www.nails.perfekt.pl/page20.html) napisz im maila.. nie wiem czy maja sklepik :huh:

*ZuZiek*
25-11-2010, 18:10
Ja jeszcze zamówiłam taki zelik, jak zrobie pazurki to wam napisze czy jestem zadowolona, wiem tylko, ze ma same opinie pozytywne

to jest jego opis:


Żel Silcare Basic White 15g Żel 1-fazowy Silcare Basic White. Przeznaczony do tworzenia ekstremalnie białej końcówki. Bardzo rzadki. Już cienka warstwa pokrywa idealnie wolną krawędź paznokcia bez efektu cieniowania. Ze względu na dużą zawartość białego pigmentu utwardza się tylko wierzchnia warstwa żelu. Zaleca się nakładanie białej końcówki na warstwę żelu podkładowego, wcześniej utwardzoną. Każdą warstwę utwardzać w lampie UV o mocy 36W przez 2 min następnie pokryć kolejnymi warstwami żelu budującego. Opakowanie 15g.

http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/573/59/13/573591311

Można go kupić u koleżanki na allegro pod nickiem zby-mal


Ja jestem niezadowolona z tego żelu:/: Trzeba nakładać dwie warstwy żeby nie było smug i ze względu na to, że utwardza się tylko wierzchnia warstwa nie można go nakładać na szablonie, musi być albo tips clear albo przezroczysty żel. Dziwne jest to, że nie powstaje warstwa dyspersyjna więc nie wiem czy później by nie odpryskiwała kolejna warstwa żelu.
Chyba że trafił mi się jakiś felerny.
Cały czas szukam dobrego białego żelu, żeby wystarczyła jedna warstwa i żeby się nie kurczył (żeby nie miał żadnych wad:D) więc piszcie i polecajcie.
Pozdrawiam

charolina
26-11-2010, 19:06
ja używam cosmica od doberka;)

http://img571.imageshack.us/img571/5211/dsc03796t.jpg

anikol
29-11-2010, 20:33
Charolinko piękne pazurki
Proszę podaj link do tego żeliku :kwiatek: jaka jest jego konsystencja? I co to za cudaśny cover?? :love:

edusia777
06-12-2010, 20:19
dzisiaj dostalam nowy żelik z i-nails soft white specjalna formuła do stylizajcji z uzyciem kamuflazu. Jest strasznie gesty, naprawde prawie tak samo jak ten 3D, myslalam ze zamarzl w czasie transportu ale postal w domu i nadal taki sam. jeszcze nie robilam nim pazurkow ale troche sie go boje:) mial ktos z takim do czynienia??

goszacz
09-12-2010, 18:57
edusia777 jesli wyprobowalas juz bialy 3d white do frencha to z softa raczej napewno nie bedziesz zadowolona:/ biel nie taka, nakladanie duzo gorsze i usmiech mniej ostry.Jak gesty zel to tylko 3d white:ok:

sztynka
11-12-2010, 17:33
Jeśli chodzi o ten soft, to ja mam porównanie. Konsystencja dla początkujących- wspaniała. Macham 4 paluszki (bez kciuka) i utwardzam 30 sekund. Pięknie odchodzi od formy, jeśli nie robisz szkieletu z cleara. Ładnie utwardza się nim naturalki, bo łączy się dobrze z silikonowcami. Ale ta biel, to raczej taka jakaś mdła o! Wcale nie jest biały, kryje słabo i ciężko nim zrobić optymalną końcówkę, jedynie uśmiech jest ok. Dobry jest do naturalnych stylizacji .

wiola841
12-12-2010, 17:13
Świetne żele z SPN, duży wybór gęstości żelu. Ja używam gęstego ANGEL super bialutki.:ok:

joystynka
13-12-2010, 01:53
ja robię z prestige i jest superr.jedna warstwa pięknie kryje i konsystencja jak dla mnie idealna,nie za gęsty i nie za rzadki:)

sztynka
14-12-2010, 16:11
Ja szukam jakiegoś niedrogiego na próbę średnio gęstego białego żelu, który będzie mocno biały, taki śnieżny jak extreme white od Doberka, ale gęsty taki jak soft. Macie jakieś pomysły kochaniutkie? Soft jest zbyt mleczny, a extreme za rzadki i się rozmazuje :placz:

goszacz
14-12-2010, 20:01
Jak od DR to 3D white- jest idealny

sztynka
15-12-2010, 12:06
Jak od DR to 3D white- jest idealny

A jest taki biały , że szok? he he bo właśnie takiego szukam :D

zosia_29
15-12-2010, 15:42
Sztynka uwierz mi że jest :ok:i ładnie się go nakłada.

Vika
15-12-2010, 21:03
IBD ex white to jest to :D

sztynka
15-12-2010, 22:05
Sztynka uwierz mi że jest :ok:i ładnie się go nakłada.

he he wierzę Ci, to zamawiam :skacze: :kwiatek: Wiem, że IBD czy PB mają takie żele w standardzie, ale przy mojej cenie za pazury to nie mogę zbytnio poszaleć ehh

Elizabeth76
30-01-2011, 18:04
używam NSI builder do frencha ma super konsystencje -polecam ;) dzięki niemu polubiłam robić frenche :]

LAURKA
10-03-2011, 22:20
A ja nie mam już pomysłu jaki żel do frencha mi pasuje. Uczę się dopiero (8 miesięcy) i używałam różnych, ale w każdym coś mi nie tak było. Miałam SF, Alle, La femme, i-nails i jeszcze jakiś ale firmy nie pamiętam. Chyba najlepiej mi się pracowało La femme bo był najgęstrzy z tych, co miałam. Skończył mi się i na próbę zamówiłam teraz IBD extreme white - podobno gęsty. Może nie będzie tak jak w przysłowiu "Nędznej baletnicy to przeszkadza i rąbek u spódnicy..." :sciana:

Samea
11-03-2011, 00:39
Ja uwielbiam rzadkie, kredowe i takie gdzie nie trzeba drugiej warstwy nakładać :)

Teraz używam NailsSecret z serii exlusive,fajny teżbył z Alessandro,ale bardzo szybko żółkł no i jeszcze Yasminowski white był fajny,poza tym nie spotkałam się więcej z dobrymi rzadkimi białymi:)

mini89
13-03-2011, 19:54
piszę w tym temacie, bo inny chyba nie odwiedzany :):)hej dziewczyny !!! mam pytanie, czy któraś z Was używała może żelu Sun Flower tzw. lakier UV french:

"Żel suchy-nielepiący, o doskonałym kryciu. Stosować bardzo cienkie (ewentualnie dwie) warstwy.Idealna Biel! Ma rzadką, tzw. lakierową konsystencję. Nie stosować bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia." -

taki opis jest na stronie, ale chciałabym zapytać czy ktos ma już doświadczenie z tym żelem w praktyce:) i czy faktycznie jest taki jak opisuje go producent :) bede wdzięczna za opinie pozdrawiam :)

Agnieszka Praska
16-03-2011, 09:09
mini nie znam zelu sun flower, ale identycznego uzywam z infinity super white ;)
jest mega bialy o konsystencji lakieru ;) uzywam go pod nablyszczacz:D

Anna Gorońska
17-03-2011, 13:24
ja używam białego z silcare - kredowo biały, konsystencja lakieru jeśli dobrze położony może być śmiało jedna warstwa...

Kaniusia0
17-03-2011, 14:23
LAURKA ibd świetny żel.... bardzo gęsty ! BARDZO BARDZO ;) ja nakladałam go sondą.. jednak wole rzadsze bo wole pędzelkiem, cieżko mi bylo pędzelkiem nakladać ibd bo ciężko mi zrobić ładną linie uśmiechu .. używam SF i jestem zadowolona czasem trzeba nałożyć dwie warstwy jak są prześwity. Ale wydaje mi sie ze to jest kwestia przyzwyczajenia do żelu. ja juz bez problemu moge nałożyc jedną warstwe i rzadko mi sie robią prześwity bo juz wiem jak się z nim obchodzić.

dzikakura
20-04-2011, 23:29
no wiec... nigdy nie uzywałam gestych zeli do frencha postanowilam sprobowac, bo chcę skrocic czas robienia frencha , a przy rzadkich-moich ulubionych zelach jednak trzeba zamrazac kazdego palucha z osobna oto efekty:

Fota nr 1 3D white od dobrej rady, albo cos zle robię i po prostu nie umiem nakladac, dla mnie to pełna kupa-nie poziomuje się, co z tego ze po przetarciu usmiech jest jak zyleta, wg mnie french to nie sam usmiech a rowniez dobrze rozprowadzona cala biala koncowka. Ale rzeczywiscie jak nalozysz to mozesz 5 palców zrobić z kciukiem włącznie i nie drgnie. Kolor pod clearem budujacym ma jak dojrzały trupek sino-niebieski, dopiero rozowy przezroczysty nadaje mu jakiegos sznytu ale rzeczywiscie czas wykonania frencha tym zelem w sensie calej aplikacji skrocił mi się o 30 minut, czyli pazury robilam 55 minut

Fota nr 2 white snow równiez od dobrej rady, jest duzo lepiej niż przy 3 D white, nie ma smug, choc jak sie przyjrzycie na jednym paluchu "udało" mi sie jedną zrobic. Poziomuje się o niebo lepiej, do zrobienia spokojnie 4 paznokcie,kciuki jednak osobno. Kolor nie taki sniezny,kredowy- ale jak ktos lubi naturalnie to to jest całkiem fajny żelik czas wykonania całego frencha ze skromnym zdobieniem 1 h 10 minut.

Zele aplikowalam przy temperaturze pokojowej ok 25 stopni

Zuuzaneczka
21-04-2011, 01:04
1,2. IBD Xtreme White - niezły, ale wielokrotnie miałam problem z jego utwardzeniem, nawet po 6 minutach utwardzania żel potrafił być nie do końca utwardzony. Mega gęsta konsystencja, ładna biel. (14g - ok. 60zł)
3,4. Perfect Beauty Perfect White :love: - lżejsza konsystencja niż IBD, a też spokojnie można zrobić całą rękę na raz. Nie ma problemu z utwardzaniem, piękna, intensywna biel. (15g-55zł)

lenanails
25-06-2011, 14:30
kupiłam ostatnio żel french z alepaznokcie ale chyba za rzadki dla mnie jest bo szybko się rozlewa i muszę się namotać tym bardziej że od niedawna zaczęłam robić french bo wcześniej jakoś nie chciałam:) więc chyba będę musiała poszukać jakiegoś gęstszego:P

losek78
25-06-2011, 15:09
ja ostatnio wróciłam do american prima white DR , jest średnio gęsty i można nałożyć na 5 paznokci od razu , szybkie przetarcie pędzelkiem i do lampy , 3 d white był jednak stanowczo dla mnie za gęsty

Chocolata
25-06-2011, 17:58
Odkąd dorwałam dwa białe żele Indigo - Cream White Igloo i Cream White Natural nie mam problemów z nakladaniem frencha na 4-5 palców na raz. Idealnie sie poziomuje ale nie rozlewa, wystarczy potem przetrzeć i do lampki.
Z żeli białych na zbudowany juz pazurek - pod gloss - polecam Mistero Milano Bianco Fantastico. Nazwy nie trzeba tlumaczyć:] Jest genialny!

carmenita
04-08-2011, 01:10
Używam od 1,5 roku żelu z firmy ever shine o nazwie soft white i pomimo małej popularności tej firmy polecam w 100%. Nazwa wskazuje na delikatną biel, choć wcale taka nie jest. Konsystencja dość rzadka, ale kolor kredowo-biały.

Aliz
04-08-2011, 01:16
Kura - ja mam snow white od DR i nie chce się mi on utwardzać, po bokach wgl nie łapie i nie mam pojęcia czemu :/ a dodam, że żarówki w lampie mam dobre, poza tym wszystkie inne żele utwardzają się bez zarzutu..

carmenita
04-08-2011, 01:40
Kura - ja mam snow white od DR i nie chce się mi on utwardzać, po bokach wgl nie łapie i nie mam pojęcia czemu :/ a dodam, że żarówki w lampie mam dobre, poza tym wszystkie inne żele utwardzają się bez zarzutu..

Nie wiem jaką masz technikę, ale może trzeba nakładać 2 cienkie warstwy?:co:
Zawsze warto pobróbować :)

Aliz
04-08-2011, 02:00
spróbuję, ale nie obiecuję że pomoże:P
teraz używam zwykłego rzadkiego z SF, ale trzeba zamrażać a to wydłuża czas. rozważam kupno angelo bianco z MM, bo fajnie mi się nim na kursach pracowało:)

dzikakura
04-08-2011, 05:26
Aliz, przysiegam, ze nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ja nakladam naprawde gruba warstwe, wiec to nie moze byc to, jeden z najprostszych zeli do utwardzenia...

losek78
04-08-2011, 13:18
ja się zprzyjaźniam z tym nowm indigo gęstym, zrobiłam test - nałożyłam go wieczorem na tipsa a on rano był w tym samym miejscu
chyba najlepszy jaki miałam dotychczas,
teraz to rozumiem czemu dotychczas miałam problemy z frencz , rozważam też czy nie próbować znów z rzadkim białym pod nabłyszczacz , na pewno przyśpieszyło by to moją pracę

ewciamikusia
05-08-2011, 08:56
Witam dziewczyny:)
Mam żel biały frencz Modena Nails i mam taki problem jak chce nałożyć grubszą warstwę i wkładam do lampy to z góry pięknie zastyga a pod spodem jest w ogóle nie zastygnięty nie wiem czy to wina lampy czy żelu?

Elizabeth76
05-08-2011, 09:41
ewciamikusia wydaje mi sie że kładziesz za duzo tego żelu i to dla tego ale równie dobrze winą mogą być zużyte żarówki :)

samaron
05-08-2011, 09:54
Biały żel jest jednym z najmocniej napigmentowanych i zawsze może być problem z utwardzeniem grubszej warstwy, dlatego trzeba nakładać 2-3 cieńsze warstwy. Podobnie z kolorowymi żelami.
Nie jest to wina żelu ani lampy.

Elizabeth76
05-08-2011, 10:38
sami wina lampy też moze być bo ja tak miałam przy żelu nsi zmieniłam żarówki na nowe i problem zniknął :)

ewciamikusia
05-08-2011, 11:22
Tak właśnie myślałam że to może być wina żarówek tylko że gdy nakładam 2 lub 3 warstwy żelu to ten frencz nie jest już ani taki śnieżno biały ani też tej krzywej c nie mogę takiej ładnej namalować i mam jeszcze takie jedno pytanie od czego może mi się kurczyć żel budujący jak włożę do lampy i wyciągam pazurki to na końcówkach tak około pół minimetru nie mam tego żelu?

samaron
05-08-2011, 12:22
Ewcia nie obraź się, ale moim zdaniem brakuje Ci podstawowej wiedzy na temat przedłużania i budowania pazurów. Takie pojęcia jak krzywa c, uśmiech, tunel, powinny być dla Ciebie jasne i zrozumiałe inaczej się z nami nie dogadasz, bo nie będziemy wiedziały o co Ci chodzi. Powinnaś też wiedziec, że proces polimeryzacji żelu zawsze powoduje zmniejszenie objętości, czyli kurczenie. Są na forum odpowiednie tematy, ale sama musisz wszystko przeczytać, polecam szczególnej lekturze cały dział o pazurkach żelowych;) Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/)

ewciamikusia
05-08-2011, 14:33
Dziękuję ślicznie za informację :)

rudzia1985
05-08-2011, 16:36
A zeby nie mylic konkretnych pojec to poczytaj ten post http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/287-podstawowe-pojecia-przy-przedluzaniu-paznokci-zdjecia-opis.html#post3606
Ladnie opisane i wytlumaczone :)

ann_85
14-10-2011, 23:15
Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?

hersa
19-01-2012, 17:51
Zrobiłam porównanie białych żeli, które mam w domku. Może komuś się przyda. Pierwsze zdjęcie jest zaraz po nałożeniu i przetarciu linii uśmiechu nie utwardzone. Drugie zdjęcie jest zrobione po 6 minutach leżenia przy ogrzewaniu, które mało udawać ciepło żywego paluszka. Trzecie po ponownym przetarciu linii, utwardzeniu i zalaniu clearem. Nie patrzcie na krzywe uśmiechy to największy rozmiar tipsów, tylko takie mam do próbowania żeli i jakoś nie mogłam sobie poradzić. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale to co trzeba widać mam nadzieję.
od lewej: IBD Xtreme White, Prima White American i-nails, 3D white i-nails, biały allepaznokcie.
3 pierwsze to gęściochy, IBD bardzo biały lekko mleczny, American mleczny bardzo naturalny, 3D mocno kryje w słoiczku sino-szaro-fioletowy ale na pazurku prezentuje się świetnie, chyba lepiej od IBD, z allepaznokci rzadki- robię nim po 2 pazurki i przymrarzam, idealny do frencza na stopach.
Na zdjęciach widać, że rzadki z alle nie trzyma się na miejscu i trzeba go przymrarzać, za to przy gęściochach widać nierówności, górki i doliny.
Miałam okazję robić seta pożyczonym od koleżanki białym z pędzelkiem CND Brisa White, mówiła że robi od razu wszystkie pazurki, różnica jest taka że ona maluje białą końcówkę a ja nie umiem i muszę przecierać, zanim przetarłam czwartego pazurka pierwszy już się rozjechał, dla mnie bardzo podobna konsystencja i kolor do żelu z alle.

Alexx
19-01-2012, 23:47
Panie i dziewczęta a ja mam taką sprawę dotyczącą żelu - otóż dopiero co zaczynam moją przygodę z robieniem paznokci żelowych, ucze się sama na sobie z mala pomoca znajomej i oczywiscie Waszych wszystkich zlotych rad :) ale do rzeczy - dostałam od znajomej - Żel kolorowy 5g Candy Floss Różowy WYPRZEDAŻ! - Żel kolorowy 5g Candy Floss Różowy WYPRZEDAŻ! (1995812783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zel-kolorowy-5g-candy-floss-rozowy-wyprzedaz-i1995812783.html) cos takiego... wiem ze to jest zel bardzo slabej jakosci ale zastanawia mnie do czego moge go uzyc? bo jego kolor jest BARDZO rozowy, mocny roz prawie jak fiolet... do normalnego frenchu sie nie nadaje bo jest za mocny. i pytanie - bo rozumiem ze moge nim zbudowac calego paznokcia zelowego (+ np. zel przezroczysty) o kolorze rozu i potem jakos go ozdobic,tak? bede robila to na probe,bo jestem ciekawa jak to dziala,zdaje sobie sprawe ze po takim czyms paznokcie moga szybko odpasc ;) ale zastanawia mnie jego zastosowanie... bede wdzieczna za rady i pomoc. dzieki :)

rudzia1985
20-01-2012, 15:26
Jak dla mnie to zwykly zel kolorowy.
Mozesz go polozyc w jednej grubszej lub dwoch cienkich warstwach ( zalezy jak kryje za pierwszym razem ) na szkielet pazurka i pozniej zelem clear budujacym budujesz krzywizny albo odwrotnie pierw zbudujesz pazurka a pozniej nalozysz ten rozowy > na koniec nablyszczacz
Nie jest to cover wiec jak pisalas, do frencza sie nie nadaje... :)

Nysza
20-01-2012, 15:34
Alexx może również zrobić tym żelem samą końcówkę french :)

Alexx
20-01-2012, 21:29
Czyli tak jak myslalam, moge zrobic za jego pomoca rozowego paznokcia :) albo sama koncowke - ciekawy pomysl, tylko jak ta rozowa koncowka bedzie wygladala to reszty paznokcia - ktory wypleniam rowniez blado-rozowym... ale poeksperymentuje. dzieki za pomoc :)

zuziajanosz
03-02-2012, 18:36
Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?

Cóż trzeba dać 1 grubszą, ale nie za grubą. Nie przepadam za tym żelem ale niestety w pracy tylko na nim pracuje bo nie spływa.

honeypuff
16-04-2012, 11:15
ja się w żelach nie orientuję, więc może głupie pytanie... ale czy jest żel który utwardza się w lampie zwykłej, jest w buteleczce, konsystencją przypominający lakier, kolor biały do frencha?

hersa
16-04-2012, 12:39
pisałam gdzieś już wczoraj CND Brisa White jest taki ale nigdzie mogę znaleźć, a chciałam Ci linka wkleić, może już go nie produkują?

znalazłam: http://ekertnails.pl/ekertsklep/produkty-brisa_paint_white_opaque.html

honeypuff
16-04-2012, 13:17
o ja... cena za sztukę 124.80 zl

olesia88
26-04-2012, 09:19
hej ja używam małego pudełeczka kupionego w sklepie kosmetycznym żel jest fajny wystarczy jedna warstwa i przykrywa wszystko uv gel firmy ejas koztuje ok 14zł

izu91
27-04-2012, 19:14
A ja polecam biały z firmy Christrio. :D Trochę kosztuje, ale uważam, że jest wart swojej ceny.
Wcześniej pracowałam na BelArte, ale musiałam kłaść dwie cienkie warstwy, ponieważ przy jednej grubszej robił się kożuszek spod którego wypływał nieutwardzony żel. :/
Z Christrio nie mam tego problemu. :) :)

emila
12-09-2012, 23:13
Znacie jakiś kredowobiały żel do frencha pod warstwę nabłyszczacza, ale żeby można było przetrzeć linię uśmiechu?

KarolciaK
13-09-2012, 08:35
z tych bardzo białych polecam White Angel z SPN

losek78
13-09-2012, 10:29
biała hybrydka Mistero Milano jest idealna pod nabłyszczacz , nie rozlewa się i można lekko korygować suchym pędzelkiem , tylko nabłyszczacz musi być hybyrdowy - polecam PB gelaxy

Nysza
13-09-2012, 13:31
Znacie jakiś kredowobiały żel do frencha pod warstwę nabłyszczacza, ale żeby można było przetrzeć linię uśmiechu?

polecam PERFECT WHITE 15g (Intensywna biel) (http://sklep.nailscompany.pl/p1217/)
doskonale kryje i można przetrzeć pędzelkiem i nałożyć obojętnie jaki nabłyszczacz :)

Sindi89
13-09-2012, 14:07
Kochane ja zajmuję sie juz paznokciami troche czasu i powiem Wam szczerze ze dopiero nie dawno odkryłam biały żel w sam raz dla mnie ,mimo iz nie uzywam zeli tej marki dostałam mały spadek po znajomej przy zamknieciu salonu...i objawił mi się Nails Company Gel Perfect White...i naprawde jest perfekt ...nie robi się kozuszek zaden warstwy sa idealnie cieniutkie nie rozlewa się przy kamuflażu no dla mnie rewelacja.Jakby któas miała ochotę sprobować polecam ! :D

zosia_29
14-09-2012, 17:54
Dziewczynki czy któraś z Was pracowała na Angelu z SPN? konsystencje ma boską(jak krem nivea) niestety mam wrażenie że źle się poziomuje,pracowałam dotąd na IBD EXtreme i na gęstym żeliku z EF, zakupiłam próbkę angela z SPN i nie mogę osiągnąć jednolitej bieli na końcówce,nie poziomuje się tak ładnie jak wcześniejsze.Pytanko-czy to zależy od ilości warstw?trzeba dać jedną grubszą czy dwie cienkie?

Ten żel się nie poziomuje ty go sama musisz układać i jest dla mnie ekstra bo mozna robić 5 pazurków jednocześnie i nic nie spłynie :)

A czy znacie markę żeli ABC? Bo była u mnie przedstawicielka i żele wydają się bardzo dobre ale cena kosmiczna... czy któraś pracowała na tych żelach? Chodzi mi o biały z brokatem...

xena26
10-10-2012, 17:07
Ja uzywam z Mistero Milano Zel bialy angelo bianco. Jest rewelacyjny, bielutki, gestawy, nic nie splywa, mozna zrobic 5 pazurkow na raz:) no i probli wysylaja:) po okolo 6 zl za 4 ml.

mmloda
11-10-2012, 14:06
Ja póki co pracuje na IBD Xtreme i nie narzekam - na początku miałam problemy z dobrym rozprowadzeniem go, bo jest bardzo gęsty (klientki jak go widzą to mnie pytają co to za krem :D ), ale jak się dojdzie do wprawy to jest super a biel po prostu fantastycznie biała :D:D

milane
07-01-2013, 16:59
Ja uzywam z Mistero Milano Zel bialy angelo bianco. Jest rewelacyjny, bielutki, gestawy, nic nie splywa, mozna zrobic 5 pazurkow na raz:) no i probli wysylaja:) po okolo 6 zl za 4 ml.


Zgadzam sie z koleżanką Mistero Milano to fanatastyczny żel do frencha idealna biel i konsytstencja kremu:) podobny do MM Jest SPN angel white w zasadzie to ten sam żel;)cenu obu bardzo podobne:)

MURKA
08-01-2013, 10:27
ja tez uwielbiam z SPN biały zelik np i z PB :wstydek: oba kocham:):):wstydek:

kasiulka81
12-01-2013, 22:19
Ja używam białych żeli od allepaznokcie i na moje potrzeby jest wystarczający nie wspominając o bardzo atrakcyjnej cenie :P

paula2329
13-01-2013, 20:23
Ostatnio skusiłam sie na zakup żeli z PB między innymi białego do frencha i zakochalam sie w nim odrazu.Ma super gesta konsystencje i śnieżnobiały kolor.Pozwala na jednoczesne pomalowanie 5 paznokci.

salonadamek
21-01-2013, 22:37
Ja znam ABCnailstore - żele mają znakomite ale cenowo nieprzystępne.
Żele kolorowe są zupełnie inne od tych dostępnych na rynku - niezwykle napigmentowane, wydajne, krycie niesamowite i kolorki inne niż u wszystkich, ale cena wysoka. Polecam też pędzelki serii impuls - niedrogie a świetnej jakości.