PDA

Zobacz pełną wersję : Międzynarodowe Targi Gdańskie URODA 2009



owca681
04-09-2009, 21:01
Będziecie?? ja obowiązkowo...:)
12. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie :: Strona główna (http://www.mtgsa.pl/e4u.php/20,pl),

Elizabeth76
04-09-2009, 21:04
Ja też sie wybieram:skacze: Tylko mam pytanie może któraś z was mi odpowie czy tam może isc tylko osoba która ma firmę czy nie tylko ,bo w linku który podala owca znalazłam stronkę zwiedzający rejestracja i nie wiem czy go trzeba wypełnić czy nie ,bo tam przy wejsciu identyfikatory będą dawać.Zebym na darmo nie pojechala i mnie nie wpuszczą;(;(;(. Jeszcze nie byłam na takich targach i nie wiem jak to wszystko wyglada

Gakka
04-09-2009, 21:04
Będę ^^.

asia
04-09-2009, 21:54
Ja też sie wybieram:skacze: Tylko mam pytanie może któraś z was mi odpowie czy tam może isc tylko osoba która ma firmę czy nie tylko ,bo w linku który podala owca znalazłam stronkę zwiedzający rejestracja i nie wiem czy go trzeba wypełnić czy nie ,bo tam przy wejsciu identyfikatory będą dawać.Zebym na darmo nie pojechala i mnie nie wpuszczą;(;(;(. Jeszcze nie byłam na takich targach i nie wiem jak to wszystko wyglada

nie musisz miec swojej formy, tam potem jest :
Pozycja w firmie:
(wymagane) właściciel
członek zarządu
kierownik
specjalista
członek zespołu
uczeń/stażysta
inne

mi się wydaje że jeżeli jesteś z branzy to masz wstępn bezpłatny, a jak spoza to 10zł.

ja mam zawieszoną działalność, ale nie zlikwidowaną, więc jak coś to też się zarejestruję.

oczywiscie ode mnie to pioruńsko daleko, ale my mamy takie pomysły że może jakimś cudem akurat będziemy w gdańsku wtedy:)

owca681
04-09-2009, 22:34
dokładnie spokojnie :)
pewnie dziewczynki spotkajmy sie...hihihihi...te które moga:)przynajmniej na mała kafke:D

Elizabeth76
04-09-2009, 22:40
dokładnie spokojnie :)
pewnie dziewczynki spotkajmy sie...hihihihi...te które moga:)przynajmniej na mała kafke:D
Pewnie ze sie spotkajmy :skacze::skacze::skacze:ja bardzo chętnie . Mam tylko nadzieję ze nic i nikt nie pokrzyżuje moich planów i dojadę;)

owca681
04-09-2009, 22:51
No to juz sie ciesze:D:skacze:

Czarnulka1523
06-09-2009, 17:00
ja tez bede obowiazkowo... ale z tego co wiem i co bylo rok temu osoby z poza nie wejda a osoby zajmujace sie tym np. szkoly maja ulgowe bilety na podstawie legitymacji a salony nie wiem bys musiala sie elaxx dowiedziec.... to bedzie trzeba sie jakos spotkac gdzies o ktorejs bo ja napewno ze szkoly bede szla wiec nikt nie bedzie nas pilnowal

Roza8803
29-09-2009, 16:25
Pierwszy raz będę miała zaszczyt być na takich targach, nie mogę się doczekać:)

sylwia-p_86
29-09-2009, 18:13
Hmmm kuszące,ale czemu teraz będe w gdyni 10 października dopiero to bym kicła ;p U nas w Bydgoszczy 4-5(chyba) grudnia będą targi kosmetyczno pazurkowe

Elizabeth76
03-11-2009, 17:05
Moja pamiątka z tych targów :Dpazurek zrobiony przez dziewczynę z Akademi Paznokcia z Pruszcza Gdańskiego .