PDA

Zobacz pełną wersję : lakier na zel kiedy?



mon_tko
31-12-2015, 18:42
Mam pytanie,w ktorym etapie nakladac lakier na zele? Po trzecim nalozeniu warstwy zelu,LAKIER i zel wykanczajacy? Chodzi mi o to by pomalowany paznokiec mogl miec idealny ksztalt. Moge np nalozyc dwie warstwy zelu-wyszlifowac,LAKIER,kolejna warstwa zelu budujacego,wyszlifowac juz na idealnie i dopiero nalozyc zel nablyszczajacy?filmiki sa tylko z koncowka-french ale nie moge znalezc odp na moj problem.

annuzi
01-01-2016, 13:18
Chodzi o zwykły lakier do paznokci ? Pod żel się nie daje zwykłych lakierów do paznokci. Ja robię po prostu paznokcie do końca, po zbudowaniu ładnie nadaje kształt matuję, i żel nabłyszczający, i tyle. I dopiero takie paznokcie maluję lakierami.

mon_tko
01-01-2016, 17:31
Tak,chodzi mi o zwykly lakier do paznokci. A moge pomalowac paznokcie na 3-ostatnua warstwe zelu i na to dopiero nablyszczajacy?dla lepszego wygladu,blasku lakieru?

annuzi
03-01-2016, 11:10
Dla lepszego blasku lakieru polecam pomalować go top coatem :) błyszczy się ślicznie i długo trzyma :)
zresztą na żelach zwykły lakier trzyma się o wiele dłużej niż na samym paznokciu :) przynajmniej u mnie.