PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze zdobieniem



CarapuchinaVermella
06-01-2016, 19:35
Witam drogie Panie :-) moze ktoras z Was podpowiedziec mi jak wykonac takie zdobienie?. Najlepiej krok po kroku :-) z gory dziekuje ! :*

Karola1993
17-01-2016, 19:21
Na YouTube jest świetny filmik instruktażowy pod hasłem cieniowanie oraz witrazyki ☺☺

ola5601
23-03-2017, 16:15
yt ma duzo takich rzeczy ;)

Grarzka
09-07-2018, 16:43
Istnieje wiele metod zdobień paznokci. Ja bardzo lubię ten efekt ombre na paznokciach. Paznokcie są delikatne, a zarazem nabierają oryginalnego wyglądu.

Cosabella
19-06-2019, 10:48
Swoich inspiracji na zdobienie paznokci również szukam na yt.

agus123
25-11-2020, 19:44
Raczej nie mam takich problemów

___
kontenery na gruz Warszawa (https://papagruz.pl)

cass
22-12-2020, 12:04
Masz cudownie estetyczne pracę i to niestety musi trwać jeżeli niedawno zaczęłaś. Jedyna opcja to wprawa, musisz się poznać z produktami, znaleźć tę najbardziej odpowiednie, teraz pewnie jeszcze błądzisz i szukasz ideałów a to też wydłuża czas. No i nowe szkolenia, czasem od razu po szkoleniu czas się wydłuża, bo trzeba wprowadzić nowe nawyki, ale później stopniowo się wdrazamy. Oczywiście ważne by mówić do ręki, korzystać jak najwięcej z frezarki, spisz każdy krok który robisz i zastanów się czy któryś nie jest zbędny, najwięcej zbędnych kroków ja u siebie widziałam przy skórkach i przygotowaniu płytki. Np skupiałam się na dokładnym matowieniu przy skórkach, a później i tak frezem objeżdżałam tamte miejsca. Więc już mogłam jeden krok usunac. Oczywiście też nie można przesadzać z obcinaniem czasu na wszystkim, trzeba to dobrze przemyśleć, bo np jak przykleimy szablon byle jak to później wydłuży nam się czas pięciokrotnie, bo nie będziemy mogły wypilowac kształtu, czy jak nie oczyścimy dokladnie okolic przy wałach to później będziemy się męczyły z kolorem itd trzeba dobrze przemyśleć i przeanalizować każdy krok. Szkolenia z tempa pracy na pewno pomogą jeżeli sama nie będziesz w stanie wyłapać tych błędów czy zbędnych rzeczy. Ale jeszcze raz dodam, że prace mega cudowne jak na początek, masz w sobie ogromny potencjał.
Zerknij sobie na stronę Provocater
https://provocater.pl/inspiracje

Jest tam wiele inspiracji na paznokcie.